Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

1 stycznia 2019 r.
21:35

Puławy: Planują nowe osiedle mieszkaniowe

Autor: Zdjęcie autora rs
0 36 A A

Prawie 130 mieszkań chce zbudować na rogu ul. Skowieszyńskiej i Sosnowej w Puławach firma TBB należąca do puławskiego przedsiębiorcy Tadeusza Boreczka. Deweloper planuje postawić pięć bloków tuż przy lesie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Osiedle reklamowane jako „Sosnowa Residence” ma powstać przy lesie otaczającym Zakład Pszczelnictwa. Cztery budynki trzypiętrowe i jeden czteropiętrowy będą wyposażone m.in. w podziemne garaże, ciche windy, a także pomieszczenia na rowery i wózki. Deweloper planuje mieszkania o powierzchni od 32 do 76 metrów. Właściciel firmy TBB to puławski przedsiębiorca znany m.in. z branży motoryzacyjnej (firma Auto-Centrum) i budowlanej (PBM Klinkier).

Tereny na południu Puław od lat cieszą się zainteresowaniem deweloperów, którzy zbudowali tu już kilka osiedli: Atrium (firma TBV), „Apartamenty Urocza” (Bud-Inwest), „Apartamenty Kopernika” oraz „Słoneczny Stok” (Żagiel Dom), „Słoneczne Piaski” (MakDom), „Orlik” (Axxeco). Nowe bloki zbudowała tu również spółdzielnia Zawiślanka. 

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 36

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
wx / 1 stycznia 2019 r. o 21:40
no-dalej wycinajmy płuca miasta na cześć gęstej zabudowy :blokowiska--i do tego brzydkie to-jak bloki z czasów wielkiej płyty ….
Avatar
Marta / 1 stycznia 2019 r. o 21:53
Masakra, kto pozwala na to.... Instytut pszczelarstwa otaczają już same bloki.... Osiedle domków tu powinno być, a nie blokowisko. Kto to kupi, jak zaorają Azoty....
Avatar
Gość / 1 stycznia 2019 r. o 21:36
A ko sprzedał mu ten teren?
Avatar
Mieszkanka / 1 stycznia 2019 r. o 22:37
Współczuć pozostaje właścicielom domków w bezpośrednim sąsiedztwie planowanych i już budowanych bloków. Kto daje zgodę na niszczenie Ttak pięknego pasa lasów wzdłuż Sosnowej. 
Avatar
Gość / 2 stycznia 2019 r. o 00:07
"ma powstać przy lesie otaczającym Zakład Pszczelnictwa" - a gdzie tam jest miejsce "przy lesie" na rogu ul. Skowieszyńskiej i Sosnowej?
Avatar
Gość / 1 stycznia 2019 r. o 21:53
Przy tych cenach robociany to szaleństwo dziś kupować.
Avatar
Gość / 1 stycznia 2019 r. o 21:39
obrzydliwe te bloki -kombinat sanatoryjny powraca!!!! następne miasteczko sześcianów!!!!!
 Bo to pewnie nadworny miejski architekt projektował
Avatar
Gość / 1 stycznia 2019 r. o 21:38
Ja bym wolała żeby ten puławski biznes stworzył 130 porządnych nowych miejsc pracy.
Avatar
YUP / 2 stycznia 2019 r. o 18:11
Kolejne wieloletnie drzewa do wycięcia!!!!!!!! Czy tak ma wyglądać walka o czyste powietrze??????? Kto wziął w łapę za sprzedaż tego terenu NOWOBOGACKIEMU???????? Może jeszcze sprzedadzą lasek należący do pszczelnictwa??????? A może nowe władze coś z tym zrobią?????? 
Avatar
Gość / 1 stycznia 2019 r. o 21:36
obrzydliwe te bloki -kombinat sanatoryjny powraca!!!! następne miasteczko sześcianów!!!!!
Avatar
Gość / 7 marca 2020 r. o 21:54
Szkoda ze pod budownictwo ida do ścìęcia 200 letnie sosny To mógł byc piękny park dla pobliskich bloków..A gdzie w planach pluca miasta.
Avatar
Annonim / 4 listopada 2019 r. o 21:31
Zapraszamy na strone  ***s://***kkmkdeveloper.pl. Nowa inwestycja budowlana Puławy.
Avatar
Dw / 5 stycznia 2019 r. o 19:03
Ile za reklamę
Avatar
wd / 5 stycznia 2019 r. o 16:38
Ale się uśmiałem czytając te komentarze bandy internetowych napinaczy, którym wszytko nie pasuje. Jest popyt na mieszkania to ludzie budują. Nie podoba Ci się wygląd bloku to nie kupuj tam mieszkania, może ktoś ma inny gust. Ale moim faworytem jest napinacz który pisze, żeby Boreczek (gość który prowadzi kilka firm, budowlaną, warsztat sklep motoryzacyjny, myjnie itp i który budując 130 mieszkań da pracę kilkudziesięciu osobom i Zappa ci ogromne podatki), wg jakiegoś napinacza powinien zamiast budować, zrobić miejsca pracy. Przecież on to robi pajacu. Ciekawe ile osób ty zatrudniasz??
 nie podoba się wiekszości---super niech powstają nowe bloki ,nowe domy,mieszkania--ale niech to ma jakiś standard ,wygląd czy styl, powstaje duzo bloków w Puławach i do tej pory w jakimś klimacie-lepiej lub gorzej ,ale wyglądają--a to... nie kupie tam mieszkania ,ale bede to widziec dlatego to jest wkurzajace.....Inwosterze czymś takim strzeliłes sobie w kolano.....
 nie podoba się wiekszości---super niech powstają nowe bloki ,nowe domy,mieszkania--ale niech to ma jakiś standard ,wygląd czy styl, powstaje duzo bloków w Puławach i do tej pory w jakimś klimacie-lepiej lub gorzej ,ale wyglądają--a to... nie kupie tam mieszkania ,ale bede to widziec dlatego to jest wkurzajace.....Inwosterze czymś takim strzeliłes sobie w kolano..... rozwiń
Avatar
Gość / 4 stycznia 2019 r. o 08:31
Ale się uśmiałem czytając te komentarze bandy internetowych napinaczy, którym wszytko nie pasuje. Jest popyt na mieszkania to ludzie budują. Nie podoba Ci się wygląd bloku to nie kupuj tam mieszkania, może ktoś ma inny gust. Ale moim faworytem jest napinacz który pisze, żeby Boreczek (gość który prowadzi kilka firm, budowlaną, warsztat sklep motoryzacyjny, myjnie itp i który budując 130 mieszkań da pracę kilkudziesięciu osobom i Zappa ci ogromne podatki), wg jakiegoś napinacza powinien zamiast budować, zrobić miejsca pracy. Przecież on to robi pajacu. Ciekawe ile osób ty zatrudniasz??
Ale się uśmiałem czytając te komentarze bandy internetowych napinaczy, którym wszytko nie pasuje. Jest popyt na mieszkania to ludzie budują. Nie podoba Ci się wygląd bloku to nie kupuj tam mieszkania, może ktoś ma inny gust. Ale moim faworytem jest napinacz który pisze, żeby Boreczek (gość który prowadzi kilka firm, budowlaną, warsztat sklep motoryzacyjny, myjnie itp i który budując 130 mieszkań da pracę kilkudziesięciu osobom i Zappa ci ogromne podatki), wg jakiegoś napinacza powinien zamiast budować, zrobić miejsca pracy. Przecież on to ro... rozwiń
Avatar
Adam / 3 stycznia 2019 r. o 23:01
A ja się pytam wszystkich mędrców przeciwnych budowania nowych osiedli, gdzie budować??? Nie każdego stać na domek na osiedlu. 
Avatar
M. / 3 stycznia 2019 r. o 21:45
Możnaby było przenieść tu mieszkańców z ulicy Romów czy Wólki... Idealnie pasowaliby do tego standardu...
Avatar
zaha / 3 stycznia 2019 r. o 16:55
to jest tak obrzydliwe ze masakra.. jak za metr będzie max. 3tys. to może to pójdzie... jeśli już,  trzeba było zrobić osiedle strzeżone, piękne nasadzenia, kameralne domki lub bloki - 6mieszkan max., pięknie oświetlone wtedy niech by się nazywało " resident sosnowa"....
Obrzydliwe to są dworki i wille pomiędzy Kopernika, a osiedlem na Niwie, które zajęły naturalny teren budownictwa wielorodzinnego. I to jest największy skandal w zagospodarowaniu przestrzeni Puław.
uważam, że  różnorodna architektura tworzy w jakims stopniu klimat miasteczka- różne gusta i style wszystko jednak w skali. Słabo ,by było jakby każdy dom miał wytyczne i wszystkie wyglądałyby tak samo.    Ale te bloki to napradę porażka ,ani w skali ani  guście- nie wiem czy to studenci projektowali czy sami budolańcy ,a może jednak nadworni projektanci mający z architektura tyle spólnego co tytuł... dla mnie wstyd ...
Zaha, o jakim miasteczku piszesz? Puławy nie są miasteczkiem, to unikalne na obszarze Polski 50 tys. miasto, o dobrej urbanistyce, którą ostatatnimi laty psują takie wybryki o jakich napisałem.  
 moze faktycznie "niektórych" własciceli domów wyobraźnia ponosi ,ale jednak Puławy to nie miasto wieżowców ,a juz napewno nie 50 tys --może kiedyś ......Uwazam ,że dość już klockowych bloków---a jeśli juz -to czemu nie sa ładniejsze przy wykorzystaniu nooczesnych rozwiązan, osłabia  mnie że "projektanci ", to często nawet nie architekci ,produkują takie COŚ ?--miejsce w otoczeniu lasów a tu taki gniot??? Dlaczego  TAKIE miasto nie ma architekta miejskiego ? 
 moze faktycznie "niektórych" własciceli domów wyobraźnia ponosi ,ale jednak Puławy to nie miasto wieżowców ,a juz napewno nie 50 tys --może kiedyś ......Uwazam ,że dość już klockowych bloków---a jeśli juz -to czemu nie sa ładniejsze przy wykorzystaniu nooczesnych rozwiązan, osłabia  mnie że "projektanci ", to często nawet nie architekci ,produkują takie COŚ ?--miejsce w otoczeniu lasów a tu taki gniot??? Dlaczego  TAKIE miasto nie ma architekta miejskiego ?  rozwiń
Avatar
ksawyer / 3 stycznia 2019 r. o 11:56
to jest tak obrzydliwe ze masakra.. jak za metr będzie max. 3tys. to może to pójdzie... jeśli już,  trzeba było zrobić osiedle strzeżone, piękne nasadzenia, kameralne domki lub bloki - 6mieszkan max., pięknie oświetlone wtedy niech by się nazywało " resident sosnowa"....
Obrzydliwe to są dworki i wille pomiędzy Kopernika, a osiedlem na Niwie, które zajęły naturalny teren budownictwa wielorodzinnego. I to jest największy skandal w zagospodarowaniu przestrzeni Puław.
uważam, że  różnorodna architektura tworzy w jakims stopniu klimat miasteczka- różne gusta i style wszystko jednak w skali. Słabo ,by było jakby każdy dom miał wytyczne i wszystkie wyglądałyby tak samo.    Ale te bloki to napradę porażka ,ani w skali ani  guście- nie wiem czy to studenci projektowali czy sami budolańcy ,a może jednak nadworni projektanci mający z architektura tyle spólnego co tytuł... dla mnie wstyd ...
 Zaha, o jakim miasteczku piszesz? Puławy nie są miasteczkiem, to unikalne na obszarze Polski 50 tys. miasto, o dobrej urbanistyce, którą ostatatnimi laty psują takie wybryki o jakich napisałem.  
 Zaha, o jakim miasteczku piszesz? Puławy nie są miasteczkiem, to unikalne na obszarze Polski 50 tys. miasto, o dobrej urbanistyce, którą ostatatnimi laty psują takie wybryki o jakich napisałem.   rozwiń
Avatar
x / 3 stycznia 2019 r. o 09:37
Jak szczury w klatkach buhaha.
 co tam kotku, źle ci