Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

23 września 2009 r.
12:08
Edytuj ten wpis

Są zarzuty dla właściciela puławskiej agencji towarzyskiej "Zielona Budka"

0 41 A A

Założył i kierował zorganizowaną grupą przestępczą czerpiącą korzyści z prostytucji ośmiu Ukrainek. Lubelska prokuratura postawiła zarzuty Leszkowi P. z Puław. Mężczyzna już wcześniej został zatrzymany za próbę ściągnięcia haraczu od właścicielki puławskiego pubu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wraz z Leszkiem P. zarzuty uczestnictwa w grupie czerpiącej korzyści z prostytucji usłyszeli trzej inni mieszkańcy Puław: brat Leszka Tadeusz P., Paweł B. i Piotr O. Mężczyźni nie zostali aresztowani, ale dostali dozór policyjny. Musieli też wpłacić poręczenia majątkowe w wysokości od 8 do 15 tys. złotych.

Mężczyźni prowadzili puławską agencję towarzyską nazywaną "Zieloną Budką”. To charakterystyczny, pomalowany na zielono budynek znajdujący się na obrzeżach miasta przy wjeździe do Puławod strony Lublina.

– Grupa działała od stycznia 2003 do lutego 2009 roku – informuje Beata Syk-Jankowska, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie.

Sprawa czerpania korzyści z prostytucji ośmiu Ukrainek wyszła na jaw przy okazji prowadzenia postępowania w sprawie wymuszania haraczu przez Leszka P.

O tej sprawie pisaliśmy w Dzienniku Wschodnim w lutym tego roku. Leszek P. próbował wymusić pieniądze od właścicielki jednego z puławskich pubów. Mężczyzna odwiedzał ją przez kilka dni wraz ze swoim kompanem. Straszyli, że jeśli nie zgodzi się płacić cotygodniowego haraczu, podpalą jej lokal.

Kiedy kobieta się nie zgodziła, Leszek P. wraz z innymi bandziorami napadli na nią. Właścicielka pubu siedziała w samochodzie, kiedy z obu stron zajechały jej drogę dwa inne auta. Wysiedli z nich mężczyźni w kapturach i z kijami bejsbolowymi.

Kiedy kobieta zamknęła się w aucie, napastnicy zaczęli go okładać kijami. Do środka wpuścili też gaz.

Szukaj więcej informacji z Puław i okolic na www.mmpulawy.pl

Komentarze 41

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 4 listopada 2013 o 13:34
0

Właściciel puławskiej agencji towarzyskiej odpowie za czerpanie korzyści z prostytucji , chyba powinno być sutener !!!

www.chaturbate.com

Avatar
szpion / 24 stycznia 2013 o 22:35
0
Jak jesteś takim znawcą i chojrakiem" Puławianin" i wiesz co, kto i jak(pewnie tam byłeś) to powinienieś pomóc organom scigania udowodnic, że jakiś alfons czerpie korzysci z prostytucji, bo samo uprawianie prostytucji w naszym pieknym kraju nie jest karalne, a dziewczyny raczej robią to dobrowolnie i pewnie nie są zainteresowane wsadzeniem do ciurmy ich alfonsa lub opiekuna czy jak tam go zwał. Wystarczy , że mają wizę, karte lub sa obywatelkami uni i możesz im skoczyć... tak samo jak ich pracodawcy.Takie prawo i nie mieszaj do tego Policji.
Avatar
gość / 24 stycznia 2013 o 21:48
0
[quote name='ŁAD' timestamp='1334327922' post='620876']
CO TY MATKO JEBCO TU WYPISUJESZ ZA GŁUPOTY.TRAW TY DO PUSZKI A NIE ZAPOMNIJ TYLKO TAK SIĘ OFICJALNIE WYPOWIEDZIEĆ CWELU.
[/quote]

hahahaha tam to już mają ale zabawę z tobą cweliku lesiu :-)
Avatar
flet / 5 czerwca 2012 o 13:40
0
To niech pani nie będzie taka zawstydzona i zniesmaczona tylko coś zrobi z tym swoim językiem
Avatar
zniesmaczona i zawstydzona / 2 czerwca 2012 o 16:51
0
dlaczego nie ma tutaj żadnej cenzury plugawego języka, nie do pomyslenia, że można się bezkarnie nawzajem wyzywać, przeklinać - redakcja powinna reagować na to świństwo
Avatar
MIASTO / 1 czerwca 2012 o 14:28
0
[color=#000000]MIASTO MÓWI CO [/color][color=#ff0000]CZERWONY DOMEK [/color][color=#000000]PRZENIOSŁA PATOLOGIA NA PUŁAWY NA SIENKIEWICZA PONOĆ WYSTĘPUJĄ SAME OSY.[/color]
Avatar
MIESZKANIEC PULAW / 16 maja 2012 o 11:35
0
[quote name='człowiek' timestamp='1335270544' post='624483']
[color=#ff0000]a co cię to interesuje to że sam nie możesz na tym zarobic to wiem i to cię gryzie w d***[/color]
i są dziewczyny które lubią to i chcą to robic.
człowieku daj spokój jak nikogo nie znasz to nie prowokuj bo zaraz się trafi ktoś kto cię znajdzie bez problemu
[/quote]A TY CO TAK SIE BULWERSUJESZ ALFONSIKU.NASTRASZYŁEŚ MNIE JUZ OJ JO JOJ.ZŁAP ZA SWOJEGO MAŁEGO I TRACHNIJ GO W FUTRYNIE.MOZE ŁEB CI DOJDZIE DO ŁADU TY GLUPI CZŁOWIEKU
Avatar
klijent / 15 maja 2012 o 14:01
0
To ten co pracuje teraz w ochronie w zakładach mięsnych w Klikawie ich wsypał i nie jest z Janowca tylko z Oblas przed Janowcem.Kiedyś rozwoził picce-[color=#ff0000]PICCOWÓZ.[/color]
Avatar
gość / 10 maja 2012 o 13:20
0
[quote name='Gość' timestamp='1336236840' post='627674']
ANALFABETA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/quote]
ANALABET??? ANALFABETA???ALE NIE KAPUŚ TAK JAK TY
Avatar
Gość / 5 maja 2012 o 18:54
0
[quote name='gość' timestamp='1336131140' post='627370']
TY TO CZASEM NIE JESTEŚ TEN TARYFIASZ Z JANOWCA CO BYŁEŚ Z NIMI DO GRUPY. PRAWDA TO ŻE ICH WIEBAŁES I TERAZ Z PSAMI OBSTAWIASZ PUŁAWSKIE AGENCJE?
[/quote]
ANALFABETA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 4 listopada 2013 o 13:34
0

Właściciel puławskiej agencji towarzyskiej odpowie za czerpanie korzyści z prostytucji , chyba powinno być sutener !!!

www.chaturbate.com

Avatar
szpion / 24 stycznia 2013 o 22:35
0
Jak jesteś takim znawcą i chojrakiem" Puławianin" i wiesz co, kto i jak(pewnie tam byłeś) to powinienieś pomóc organom scigania udowodnic, że jakiś alfons czerpie korzysci z prostytucji, bo samo uprawianie prostytucji w naszym pieknym kraju nie jest karalne, a dziewczyny raczej robią to dobrowolnie i pewnie nie są zainteresowane wsadzeniem do ciurmy ich alfonsa lub opiekuna czy jak tam go zwał. Wystarczy , że mają wizę, karte lub sa obywatelkami uni i możesz im skoczyć... tak samo jak ich pracodawcy.Takie prawo i nie mieszaj do tego Policji.
Avatar
gość / 24 stycznia 2013 o 21:48
0
[quote name='ŁAD' timestamp='1334327922' post='620876']
CO TY MATKO JEBCO TU WYPISUJESZ ZA GŁUPOTY.TRAW TY DO PUSZKI A NIE ZAPOMNIJ TYLKO TAK SIĘ OFICJALNIE WYPOWIEDZIEĆ CWELU.
[/quote]

hahahaha tam to już mają ale zabawę z tobą cweliku lesiu :-)
Avatar
flet / 5 czerwca 2012 o 13:40
0
To niech pani nie będzie taka zawstydzona i zniesmaczona tylko coś zrobi z tym swoim językiem
Avatar
zniesmaczona i zawstydzona / 2 czerwca 2012 o 16:51
0
dlaczego nie ma tutaj żadnej cenzury plugawego języka, nie do pomyslenia, że można się bezkarnie nawzajem wyzywać, przeklinać - redakcja powinna reagować na to świństwo
Avatar
MIASTO / 1 czerwca 2012 o 14:28
0
[color=#000000]MIASTO MÓWI CO [/color][color=#ff0000]CZERWONY DOMEK [/color][color=#000000]PRZENIOSŁA PATOLOGIA NA PUŁAWY NA SIENKIEWICZA PONOĆ WYSTĘPUJĄ SAME OSY.[/color]
Avatar
MIESZKANIEC PULAW / 16 maja 2012 o 11:35
0
[quote name='człowiek' timestamp='1335270544' post='624483']
[color=#ff0000]a co cię to interesuje to że sam nie możesz na tym zarobic to wiem i to cię gryzie w d***[/color]
i są dziewczyny które lubią to i chcą to robic.
człowieku daj spokój jak nikogo nie znasz to nie prowokuj bo zaraz się trafi ktoś kto cię znajdzie bez problemu
[/quote]A TY CO TAK SIE BULWERSUJESZ ALFONSIKU.NASTRASZYŁEŚ MNIE JUZ OJ JO JOJ.ZŁAP ZA SWOJEGO MAŁEGO I TRACHNIJ GO W FUTRYNIE.MOZE ŁEB CI DOJDZIE DO ŁADU TY GLUPI CZŁOWIEKU
Avatar
klijent / 15 maja 2012 o 14:01
0
To ten co pracuje teraz w ochronie w zakładach mięsnych w Klikawie ich wsypał i nie jest z Janowca tylko z Oblas przed Janowcem.Kiedyś rozwoził picce-[color=#ff0000]PICCOWÓZ.[/color]
Avatar
gość / 10 maja 2012 o 13:20
0
[quote name='Gość' timestamp='1336236840' post='627674']
ANALFABETA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/quote]
ANALABET??? ANALFABETA???ALE NIE KAPUŚ TAK JAK TY
Avatar
Gość / 5 maja 2012 o 18:54
0
[quote name='gość' timestamp='1336131140' post='627370']
TY TO CZASEM NIE JESTEŚ TEN TARYFIASZ Z JANOWCA CO BYŁEŚ Z NIMI DO GRUPY. PRAWDA TO ŻE ICH WIEBAŁES I TERAZ Z PSAMI OBSTAWIASZ PUŁAWSKIE AGENCJE?
[/quote]
ANALFABETA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zobacz wszystkie komentarze 41

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Śmiertelne potrącenie. 72-latka zginęła pod kołami auta

Śmiertelne potrącenie. 72-latka zginęła pod kołami auta 0 0

W miejscowości Struża (pow. świdnicki) doszło do tragicznego wypadku. Zginęła kobieta.

Grzegorz Krychowiak środkowym obrońcą w reprezentacji Polski? (wideo)
film

Grzegorz Krychowiak środkowym obrońcą w reprezentacji Polski? (wideo) 0 1

Piłkarska reprezentacja Polski ostatnio zawodzi. Biało-czerwoni nie wygrali jeszcze mecz za kadencji Jerzego Brzęczka, a szwankuje m.in. defensywa, która nie stanowi monolitu. Czy na środku obrony może zostać wypróbowany nominalny pomocnik Grzegorz Krychowiak?

Dotychczasowy zastępca prezydenta Żuka trafi do zarządu miejskiej spółki?

Dotychczasowy zastępca prezydenta Żuka trafi do zarządu miejskiej spółki? 10 24

Krzysztof Komorski, dotychczasowy zastępca prezydenta Lublina ds. kultury, sportu i relacji zewnętrznych ma dostać stanowisko w zarządzie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji – dowiadujemy się nieoficjalnie.

Zielona energia. Lubelskie przoduje w pozyskiwaniu funduszy w tej dziedzinie

Zielona energia. Lubelskie przoduje w pozyskiwaniu funduszy w tej dziedzinie 8 3

W Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym trwa montaż instalacji fotowoltaicznej. Nasze województwo przoduje w pozyskiwaniu dofinansowania na cele związane z odnawialnymi źródłami energii

AMD Radeon RX 590: Nowe karty graficzne. Z 3 grami za darmo

AMD Radeon RX 590: Nowe karty graficzne. Z 3 grami za darmo 0 0

Sugerowana cena nowych kart AMD Radeon RX 590 to 279 dolarów. A w pakiecie dostaniemy jeszcze trzy gry: Resident Evil 2, Devil May Cry 5 oraz Tom Clancy’s The Division 2.

Wielki koncert w CSK. Kilkuset muzyków zagra dla Marysi, która walczy z nowotworem

Wielki koncert w CSK. Kilkuset muzyków zagra dla Marysi, która walczy z nowotworem 3 2

Lubelscy artyści włączają się w walkę o życie i zdrowie niespełna 3-letniej Marysi Szlązak ze Świdnika, chorej na nowotwór móżdżku. Podczas niedzielnego Wielkiego Koncertu Charytatywnego dla Marysi w Centrum Spotkania Kultur wystąpi kilkuset muzyków. Można już kupić bilety

Motor Lublin blisko awansu do Centralnej Ligi Juniorów U-17

Motor Lublin blisko awansu do Centralnej Ligi Juniorów U-17 4 0

Blisko promocji do Centralnej Ligi Juniorów U-17 są także piłkarze Motoru. Lublinianie w pierwszym starciu barażowym z SMS Jarosław pokonali rywali na ich boisku aż 5:1. A to stawia ich w bardzo dobrej sytuacji przed rewanżem

Krzysztof Jahns wystąpi w Puławach
23 listopada 2018, 19:00

Krzysztof Jahns wystąpi w Puławach 0 0

The Local w Puławach (ul. Kołłątaja 50a) zaprasza na stand-up w wykonaniu komika Krzysztofa Jahnsa. Wydarzenie odbędzie się 23 listopada o godz. 19.

Kierowcy ciężarówek utknęli na całą noc. Piaskarka nie przyjechała, sami kupili sól

Kierowcy ciężarówek utknęli na całą noc. Piaskarka nie przyjechała, sami kupili sól 2 17

Kierowcy 20 ciężarówek nie będą mile wspominać nocy z niedzieli na poniedziałek. Przez opady śniegu i brak reakcji drogowców utknęli na całą noc Tarnawatce. Ciężarówki nie mogły podjechać pod ośnieżony podjazd na drodze 842. Piaskarek nie było, więc sami kupili sól.

Górnik Łęczna drugi raz ograł Orlęta Kielce i awansował do CLJ U-15

Górnik Łęczna drugi raz ograł Orlęta Kielce i awansował do CLJ U-15 0 0

Górnik Łęczna zagra w Centralnej Lidze Juniorów U-15. W ramach drugiego meczu barażowego o awans zielono-czarni znowu pokonali Orlęta Kielce. Tym razem u siebie 4:0. W dwumeczu drużyna Daniela Ruska rozbiła rywali aż 8:1

II Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Lublinie
15 grudnia 2018, 0:00

II Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Lublinie 0 0

W dniach 15-16 grudnia w siedzibie Targów Lublin (ul. Dworcowa 11) odbędzie się II Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych.

Futsal: AZS UMCS Lublin wysoko przegrał w Gliwicach

Futsal: AZS UMCS Lublin wysoko przegrał w Gliwicach 0 0

Zawodnicy AZS UMCS Lublin będą chcieli, jak najszybciej zapomnieć o weekendowej wyprawie na Górny Śląsk. Dziki przegrały bowiem w Gliwicach z tamtejszym GSF aż 1:9

Dziennik Wschodni szuka korespondentów w Zamościu i Chełmie

Dziennik Wschodni szuka korespondentów w Zamościu i Chełmie 5

Szpital w Puławach szuka wicedyrektora. Jest konkurs

Szpital w Puławach szuka wicedyrektora. Jest konkurs 10 2

W puławskim szpitalu wkrótce może dojść do zmiany na stanowisku zastępcy dyrektora do spraw lecznictwa. Zainteresowani kandydaci mogą już składać swoje dokumenty aplikacyjne w sekretariacie dyrektora SP ZOZ.

TBV Start II lepszy od Sokoła, a U!NB AZS UMCS od Rosy Radom

TBV Start II lepszy od Sokoła, a U!NB AZS UMCS od Rosy Radom 0 1

O zwycięstwie rezerw TBV Startu w meczu z Sokołem Ostrów Mazowiecka przesądziły posiłki z pierwszego zespołu

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!