Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Radzyń Podlaski

13 stycznia 2020 r.
21:13

Mieszkaniec Radzynia Podlaskiego strzelał z wiatrówki do kota

Autor: Zdjęcie autora jsz
0 6 A A

68-latek z Radzynia Podlaskiego postrzelił z wiatrówki kota. Tłumaczył, że zwierzę polowało na jego gołębie. Kot trafił pod opiekę lekarzy weterynarii.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do zdarzenia doszło w ubiegły piątek. Właścicielka kota zawiadomiła policję o postrzeleniu zwierzęcia. W związku ze sprawą zatrzymano 68-latka z Radzynia Podlaskiego. Mundurowi odnaleźli również wiatrówkę, z której korzystał. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Przyznał się do postrzelenia zwierzęcia. Tłumaczył, że kot wyłapywał jego gołębie.

Ranne zwierzę trafiło do lecznicy, gdzie przeprowadzono operację. Mężczyźnie, który strzelał do kota grozi do 3 lat więzienia. 

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Alex / 22 stycznia 2020 r. o 01:33
Nie koty są winne,bo to łowcy, polowanie leży  w ich naturze ,winni są  ich pozbawieni  uczuć  mózgu i umiejetnosci sasiedzkiej  koegzystencji  właściciele .O koty dbają, ale  już ptaki  według  nich można zabijać....Nie powinny biegać luzem,trudno,powinny być kotami niewychodzacymi,jeśli w sąsiedztwie mieszka ktoś, kto hoduje ptaki,dba o nie i kocha.Uwazam,że wypuszczanie tych kotów  bez dozoru przez sąsiadów  to swoista podłość. Pomysl  z kupnem psa znakomity,może obudzi się u kociarzy rozum i empatia.Zawsze miałam  zwierzeta: psy,teraz mam kota,którego kocham,ale nie pozwolilabym  na to,by mordował ptaki,czy niszczył  cudzą własność 
Nie koty są winne,bo to łowcy, polowanie leży  w ich naturze ,winni są  ich pozbawieni  uczuć  mózgu i umiejetnosci sasiedzkiej  koegzystencji  właściciele .O koty dbają, ale  już ptaki  według  nich można zabijać....Nie powinny biegać luzem,trudno,powinny być kotami niewychodzacymi,jeśli w sąsiedztwie mieszka ktoś, kto hoduje ptaki,dba o nie i kocha.Uwazam,że wypuszczanie tych kotów  bez dozoru przez sąsiadów  to swoista podłość. Pomysl  z kupnem psa znakomity,może obudzi się u kociarzy rozum i empatia.Zawsze miałam  zwierzeta: psy,teraz ma... rozwiń
Avatar
emeryt / 13 stycznia 2020 r. o 22:31
Mieszkam od ponad 20 lat pod miastem. na 40 arowej działce wyrosły mi okazałe drzewa i krzewy . Do tej pory miałem w ogrodzeniu i oczku wodnym : kaczki krzyżówki , kosy , drozdy , raniuszki , sikory , sierpówki , kopciuszki , bażanty i tak do 2016 roku kiedy to zmieniło mi się sąsiedztwo . Ich koty w ilości coś około 10 wyjadły wszystko - nie ma gniazd , nic na wiosnę nie śpiewa , od czasu do czasu tylko pióra i resztki ptaka pod drzewami spotykam . Nie wspomnę o tym że wszędzie w trawie wchodzę w kocie odchody. Tedy zapytam - jak koty mi wyjadł co się tylko dało wyjeść i zas**ły gdzie tylko się im zachciało - to okey . Ja natomiast gdybym przetrącił kotu ogon to więzienie ..... no i właśnie , jak z odpowiedzialnością ich właścicielki bo póki co to ma radochę i każe mi z kotami pertraktować . Co mi prawo doradzi - ha ? Mam zamiar kupić odpowiednio sprawnego psa i tak zabezpieczyć drzewa aby koty nie mogły na nie uciec przed psem. A co niech jego sąd wsadzi za kraty
Mieszkam od ponad 20 lat pod miastem. na 40 arowej działce wyrosły mi okazałe drzewa i krzewy . Do tej pory miałem w ogrodzeniu i oczku wodnym : kaczki krzyżówki , kosy , drozdy , raniuszki , sikory , sierpówki , kopciuszki , bażanty i tak do 2016 roku kiedy to zmieniło mi się sąsiedztwo . Ich koty w ilości coś około 10 wyjadły wszystko - nie ma gniazd , nic na wiosnę nie śpiewa , od czasu do czasu tylko pióra i resztki ptaka pod drzewami spotykam . Nie wspomnę o tym że wszędzie w trawie wchodzę w kocie odchody. Tedy zapytam - jak koty mi ... rozwiń
Avatar
oluś / 19 stycznia 2020 r. o 18:02
Emeryt...koty załatwiają się w taki sposób, że nie widać tego gdzie się załatwiają, chyba że sam łazisz pod krzaki żeby się wysrać to mogłeś dostrzec takie odchody. O ptaki się martwisz ale koty byś zabijał. Ty nędzny starcze, hipokryto. Śpiewu ptaszków ci brakuje bałwanie.
Avatar
Artur / 17 stycznia 2020 r. o 23:53
Gościu ma już swoje lata to zara i tak pierdyknie w kalendarz i odpowie za to pod drugiej stronie
Avatar
Gość / 14 stycznia 2020 r. o 02:19
polował ale czy upolował
Avatar
Gość / 13 stycznia 2020 r. o 21:34
Proponuję zamknąć tego kłusownika z wiatrówką w klatce tygrysa bengalskiego wraz z tygrysem. Niech sobie postrzela do większego kotka.
Avatar
Alex / 22 stycznia 2020 r. o 01:33
Nie koty są winne,bo to łowcy, polowanie leży  w ich naturze ,winni są  ich pozbawieni  uczuć  mózgu i umiejetnosci sasiedzkiej  koegzystencji  właściciele .O koty dbają, ale  już ptaki  według  nich można zabijać....Nie powinny biegać luzem,trudno,powinny być kotami niewychodzacymi,jeśli w sąsiedztwie mieszka ktoś, kto hoduje ptaki,dba o nie i kocha.Uwazam,że wypuszczanie tych kotów  bez dozoru przez sąsiadów  to swoista podłość. Pomysl  z kupnem psa znakomity,może obudzi się u kociarzy rozum i empatia.Zawsze miałam  zwierzeta: psy,teraz mam kota,którego kocham,ale nie pozwolilabym  na to,by mordował ptaki,czy niszczył  cudzą własność 
Nie koty są winne,bo to łowcy, polowanie leży  w ich naturze ,winni są  ich pozbawieni  uczuć  mózgu i umiejetnosci sasiedzkiej  koegzystencji  właściciele .O koty dbają, ale  już ptaki  według  nich można zabijać....Nie powinny biegać luzem,trudno,powinny być kotami niewychodzacymi,jeśli w sąsiedztwie mieszka ktoś, kto hoduje ptaki,dba o nie i kocha.Uwazam,że wypuszczanie tych kotów  bez dozoru przez sąsiadów  to swoista podłość. Pomysl  z kupnem psa znakomity,może obudzi się u kociarzy rozum i empatia.Zawsze miałam  zwierzeta: psy,teraz ma... rozwiń
Avatar
oluś / 19 stycznia 2020 r. o 18:02
Emeryt...koty załatwiają się w taki sposób, że nie widać tego gdzie się załatwiają, chyba że sam łazisz pod krzaki żeby się wysrać to mogłeś dostrzec takie odchody. O ptaki się martwisz ale koty byś zabijał. Ty nędzny starcze, hipokryto. Śpiewu ptaszków ci brakuje bałwanie.
Avatar
Artur / 17 stycznia 2020 r. o 23:53
Gościu ma już swoje lata to zara i tak pierdyknie w kalendarz i odpowie za to pod drugiej stronie
Avatar
Gość / 14 stycznia 2020 r. o 02:19
polował ale czy upolował
Avatar
emeryt / 13 stycznia 2020 r. o 22:31
Mieszkam od ponad 20 lat pod miastem. na 40 arowej działce wyrosły mi okazałe drzewa i krzewy . Do tej pory miałem w ogrodzeniu i oczku wodnym : kaczki krzyżówki , kosy , drozdy , raniuszki , sikory , sierpówki , kopciuszki , bażanty i tak do 2016 roku kiedy to zmieniło mi się sąsiedztwo . Ich koty w ilości coś około 10 wyjadły wszystko - nie ma gniazd , nic na wiosnę nie śpiewa , od czasu do czasu tylko pióra i resztki ptaka pod drzewami spotykam . Nie wspomnę o tym że wszędzie w trawie wchodzę w kocie odchody. Tedy zapytam - jak koty mi wyjadł co się tylko dało wyjeść i zas**ły gdzie tylko się im zachciało - to okey . Ja natomiast gdybym przetrącił kotu ogon to więzienie ..... no i właśnie , jak z odpowiedzialnością ich właścicielki bo póki co to ma radochę i każe mi z kotami pertraktować . Co mi prawo doradzi - ha ? Mam zamiar kupić odpowiednio sprawnego psa i tak zabezpieczyć drzewa aby koty nie mogły na nie uciec przed psem. A co niech jego sąd wsadzi za kraty
Mieszkam od ponad 20 lat pod miastem. na 40 arowej działce wyrosły mi okazałe drzewa i krzewy . Do tej pory miałem w ogrodzeniu i oczku wodnym : kaczki krzyżówki , kosy , drozdy , raniuszki , sikory , sierpówki , kopciuszki , bażanty i tak do 2016 roku kiedy to zmieniło mi się sąsiedztwo . Ich koty w ilości coś około 10 wyjadły wszystko - nie ma gniazd , nic na wiosnę nie śpiewa , od czasu do czasu tylko pióra i resztki ptaka pod drzewami spotykam . Nie wspomnę o tym że wszędzie w trawie wchodzę w kocie odchody. Tedy zapytam - jak koty mi ... rozwiń
Avatar
Gość / 13 stycznia 2020 r. o 21:34
Proponuję zamknąć tego kłusownika z wiatrówką w klatce tygrysa bengalskiego wraz z tygrysem. Niech sobie postrzela do większego kotka.
Zobacz wszystkie komentarze 6

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Miesiąc zamknięty w pracowni. Tylko praca i medytacja Stanisława Bałdygi

Miesiąc zamknięty w pracowni. Tylko praca i medytacja Stanisława Bałdygi

Denerwuję się tym wszystkim, co dzieje się wkoło nas. Wojna, choroby, niepewność. Ale jak wchodzę do pracowni, za mną się coś zamyka, wchodzę w inny świat – Rozmowa ze Stanisławem Bałdygą, który wraz z żoną Barbarą obchodzi jubileusz 50 lecia pracy artystycznej.

Poseł PiS wraca do Lublina. Powalczy o fotel prezydenta miasta?

Poseł PiS wraca do Lublina. Powalczy o fotel prezydenta miasta?

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Artur Soboń otworzył filię swojego biura poselskiego w Lublinie. Będący wiceministrem finansów parlamentarzysta zapewnia, że nie jest to ruch związany z nadchodzącą kampanią wyborczą.

Radzyń Podlaski. Burmistrz z PiS ma problem z wydaniem pieniędzy od rządu PiS

Radzyń Podlaski. Burmistrz z PiS ma problem z wydaniem pieniędzy od rządu PiS

Pieniądze z Polskiego Ładu na remonty dróg nie przepadną. Takie zagrożenie istniało po tym jako miasto miało problemy z rozstrzygnięciem przetargów. Ale rząd pozwolił zmienić zakresy inwestycji.

AZS UMCS Lublin w znakomitym stylu wygrał turniej półfinałowy mistrzostw Polski U-19

AZS UMCS Lublin w znakomitym stylu wygrał turniej półfinałowy mistrzostw Polski U-19

To były trzy dni koszykarskiego święta w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli

Eksperyment w Cygańskim Lesie. Takie spacery zwiększają zadowolenie z własnego ciała

Eksperyment w Cygańskim Lesie. Takie spacery zwiększają zadowolenie z własnego ciała

Spędzanie czasu w zaśnieżonym otoczeniu poprawia samopoczucie, a chodzenie po zasypanym śniegiem lesie przekłada się na większe zadowolenie z własnego ciała – wykazali naukowcy.

Świdniczanka lepsza od Łady 1945 Biłgoraj, sparingowe wyniki naszych czwartoligowców

Świdniczanka lepsza od Łady 1945 Biłgoraj, sparingowe wyniki naszych czwartoligowców

Udanie gry kontrolne rozpoczął lider grupy drugiej. Świdniczanka rozbiła występującą w zamojskiej klasie okręgowej Ładę 1945 Biłgoraj 6:1. W drużynie trenera Łukasza Gieresza pojawiło się trzech nowych zawodników,

Było zainteresowanie z ekstraklasy, ale Mikołaj Kosior zostaje w Motorze

Było zainteresowanie z ekstraklasy, ale Mikołaj Kosior zostaje w Motorze

W ostatnich tygodniach wielu ważnych zawodników w drużynie Goncalo Feio zdecydowało się podpisać nowe umowy z lubelskim klubem. Kibice z niecierpliwością czekali jednak na wieści odnośnie Mikołaja Kosiora. I jednak się doczekali, bo w niedzielę Motor ogłosił, że zdolny młodzieżowiec też zostaje w zespole na dłużej – kontakt obowiązuje do 2025 roku, z opcją przedłużenia nawet o kolejne dwa lata.

Parkomaty pod Areną Lublin. Od środy koniec z darmowym parkowaniem

Parkomaty pod Areną Lublin. Od środy koniec z darmowym parkowaniem

Od 1 lutego koniec z darmowym parkowaniem obok Areny Lublin. Zmieniają się także zasady korzystania z miejskich parkingów nad Zalewem Zembrzyckim i przy hali Globus

Niepowodzenie Moniki Skinder na młodzieżowych mistrzostwach świata w Kanadzie

Niepowodzenie Moniki Skinder na młodzieżowych mistrzostwach świata w Kanadzie

Monika Skinder odpadła w ćwierćfinale sprintu techniką klasyczną młodzieżowych mistrzostw świata w kanadyjskim Whistler

S19. W końcu będzie się gdzie zatrzymać i odpocząć przy drodze ekspresowej
galeria

S19. W końcu będzie się gdzie zatrzymać i odpocząć przy drodze ekspresowej

Drogowcy zapowiadają otwarcie Miejsc Obsługi Podróżnych przy S19. Kierowcy czekają na to od miesięcy.

Koncert symfoniczny w Filharmonii Lubelskiej
3 lutego 2023, 19:00

Koncert symfoniczny w Filharmonii Lubelskiej

Łukasz Długosz i Roman Perucki wystąpią z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Lubelskiej podczas najbliższego koncertu w budynku przy ul. Curie-Skłodowskiej 5. Wydarzenie odbędzie się 3 lutego o godz. 19.

Lubelskie. Zuchwały napad tuż przed sklepem. Napastnik szedł owinięty w koc

Lubelskie. Zuchwały napad tuż przed sklepem. Napastnik szedł owinięty w koc

Szedł ulicą szczelnie zawinięty w koc. Nagle rzucił się na handlarza rozstawiającego swoje stoisko.

Poseł PiS mówi o miliardach dla lubelskiego. Budżet państwa 2023

Poseł PiS mówi o miliardach dla lubelskiego. Budżet państwa 2023

Sejm przyjął ustawę budżetową na 2023 rok. Ile pieniędzy otrzyma województwo lubelskie?

Studentka Klaudia właśnie sięga po karabin. Mówi wprost, że to przez wojnę w Ukrainie

Studentka Klaudia właśnie sięga po karabin. Mówi wprost, że to przez wojnę w Ukrainie

Nie ukrywają, że rosyjska agresja na Ukrainę wyzwoliła w nich chęć wstąpienia do terytorialsów. Chcą się szkolić, aby w razie „W” być gotowym. W ubiegłym roku w szeregi lubelskiej OT wstąpiło 850 nowych ochotników.

Sportowiec 2022 roku: Celem Anheliny Łysak jest Paryż

Sportowiec 2022 roku: Celem Anheliny Łysak jest Paryż

Zapaśniczka Cementu-Gryfa Chełm Anhelina Łysak zamierza pójść w ślady starszej klubowej koleżanki Katarzyny Krawczyk. Ukrainka w biało-czerwonych barwach do bogatego już dorobku dorzuciła w minionym roku brązowy medal mistrzostw świata. I oczywiście znalazła się w gronie nominowanych do tytułu sportowca roku

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!