Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Rozrywka

18 maja 2019 r.
10:27

Monika Borzym nago w Playboyu. "Mam nadzieję, że dodałam odrobinę odwagi choć kilku paniom"

0 13 A A

Monika Borzym pojawiła się na okładce majowego wydania magazynu „Playboy”.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Gwiazda nie wstydzi się swojego większego rozmiaru i kształtami zachwyciła fanów w rozbieranej sesji. Artystka uważa, że choć większość kobiet marzy o upragnionym rozmiarze S, to nie jest on wyznacznikiem atrakcyjności fizycznej.

– Mam nadzieję, że dodałam odrobinę odwagi choć kilku paniom – wyznała wokalistka. Czy miała jakieś opory, by pokazać swoje ciało?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Drodzy, dziękuję za ten niesamowity odzew! Chciałabym go wykorzystać żeby przenieść odrobinę uwagi z moich piersi na estetyczne, zwarte kończyny, najkształtniejsze puszystości w mojej wieloletniej karierze puszystości, wiarę w moją atrakcyjność i gotowość do tej sesji - te niezmiernie ważne rzeczy dała mi moja wspaniała trenerka i przyjaciółka Katarzyna Wolska @catarinaapolonia . To dziewczyna, która normalnie trenuje niezłe harpagany... i mnie- odrębną kategorię 🙃. Dziękuję Ci najczulej! Dziękuję też, całując w magiczne rączki Piotr Wasinski za najbardziej spektakularne włosy życia i @sylwiarakowskamakeup za make-up-no-make-up, czyli wyciągnięcie ze mnie najlepszej możliwej mnie. Dziękuję także za Waszą energię. Jesteście po prostu boscy 🙏 #bodypositive #bodypositivity #playboy #xl #people #amazingpeople #talent #loveyourlive

Post udostępniony przez Monika Borzym (@moborzym)

e-Wydanie
Czytaj więcej o:

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Zachwycony / 18 maja 2019 o 11:43
+11
Piękna i mega atrakcyjna kobieta ...
Avatar
Gość / 18 maja 2019 o 17:40
+9
Jedna osoba o 11:28 potem o 11:45, 11:57, 14:48 wypisuje komentarze ciągle plotąc te same bzdury. Kobieta normalnym facetom się podoba - w przeciwnym razie nie dostałaby propozycji od Playboya. Pogódź się, że sam jesteś dewiantem.
Avatar
Gość / 19 maja 2019 o 08:05
+7
Ma czym oddychać i pola ornego do obróbki też sporo ma. Czerstwa kobitka a nie skóra i kości
Avatar
Gość / 20 maja 2019 o 07:58
+5
Trzeba przyznać że piersi ma piękne. Aż mi coś się uniosło. Czyli że jest moc.
Avatar
Gość / 18 maja 2019 o 15:48
+5
I jeszcze z petem w zębach ??? Do czego ta odwaga ? Do zachorowania na nowotwór ???
Avatar
edi / 20 maja 2019 o 13:51
+1
Upodobanie do mocno otluszczonych kobiet z duza nadwaga to zdiagnozowana dewiacja seksualna. Moze to i dobrze bo taka gruba baba ma tez wziecie.
 Ty wogóle masz problem z dewiacjami... wszystkimi
Avatar
edi / 20 maja 2019 o 13:55
0
Takie widoki powinny być zakazane bo to gorsze niż horror, w którym ucinają klejnoty męskie. Ja rozumiem, że niektórych kręca schaboszczaki na dwóch nogach, ale litości. Ksiądz się napatrzy i trzepie pod sutanną.
 Niech trzepie, co Ci przeszkadza boli Cie reka? Jak mawia przysłowie lepszy wróbel w garści...
Avatar
kaszalot / 23 maja 2019 o 14:34
-1
Pokazując d.... wspiera inne panie. grunt to dobry bajer i wymyslenie "misji" Następną która  powinna wspierac inne panie jest prowadzaca wypasina na jednym z tanich dyskontów :) To dopiero byłby hit :))
Avatar
rel / 20 maja 2019 o 11:13
-1
Płyty się nie sprzedają, to pokazujemy d8pę. Numer stary jak świat. I do tego ten oklepany motyw zdjęć - papieros... Ja nie mam nic do aktów, ale sesja Borzym to jest zwykły banał. A można było zrobić coś ciekawego...
Avatar
Gość / 18 maja 2019 o 11:28
-7
Dla badaczy wielorybow moze byc nawet interesujaca.
Avatar
kaszalot / 23 maja 2019 o 14:34
-1
Pokazując d.... wspiera inne panie. grunt to dobry bajer i wymyslenie "misji" Następną która  powinna wspierac inne panie jest prowadzaca wypasina na jednym z tanich dyskontów :) To dopiero byłby hit :))
Avatar
edi / 20 maja 2019 o 13:55
0
Takie widoki powinny być zakazane bo to gorsze niż horror, w którym ucinają klejnoty męskie. Ja rozumiem, że niektórych kręca schaboszczaki na dwóch nogach, ale litości. Ksiądz się napatrzy i trzepie pod sutanną.
 Niech trzepie, co Ci przeszkadza boli Cie reka? Jak mawia przysłowie lepszy wróbel w garści...
Avatar
edi / 20 maja 2019 o 13:51
+1
Upodobanie do mocno otluszczonych kobiet z duza nadwaga to zdiagnozowana dewiacja seksualna. Moze to i dobrze bo taka gruba baba ma tez wziecie.
 Ty wogóle masz problem z dewiacjami... wszystkimi
Avatar
rel / 20 maja 2019 o 11:13
-1
Płyty się nie sprzedają, to pokazujemy d8pę. Numer stary jak świat. I do tego ten oklepany motyw zdjęć - papieros... Ja nie mam nic do aktów, ale sesja Borzym to jest zwykły banał. A można było zrobić coś ciekawego...
Avatar
Gość / 20 maja 2019 o 07:58
+5
Trzeba przyznać że piersi ma piękne. Aż mi coś się uniosło. Czyli że jest moc.
Avatar
Gość / 19 maja 2019 o 08:05
+7
Ma czym oddychać i pola ornego do obróbki też sporo ma. Czerstwa kobitka a nie skóra i kości
Avatar
Gość / 18 maja 2019 o 17:40
+9
Jedna osoba o 11:28 potem o 11:45, 11:57, 14:48 wypisuje komentarze ciągle plotąc te same bzdury. Kobieta normalnym facetom się podoba - w przeciwnym razie nie dostałaby propozycji od Playboya. Pogódź się, że sam jesteś dewiantem.
Avatar
Gość / 18 maja 2019 o 15:48
+5
I jeszcze z petem w zębach ??? Do czego ta odwaga ? Do zachorowania na nowotwór ???
Avatar
Gość / 18 maja 2019 o 14:48
-13
Ona jest otyła i wyglada niezdrowo, nie tylko wyglada bo otylosc jest NIEZDROWA. Kiedys promowalo sie anorektyczki a teraz otyle baby. Zenada.
Avatar
Gość / 18 maja 2019 o 11:57
-17
Takie widoki powinny być zakazane bo to gorsze niż horror, w którym ucinają klejnoty męskie. Ja rozumiem, że niektórych kręca schaboszczaki na dwóch nogach, ale litości. Ksiądz się napatrzy i trzepie pod sutanną.
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Blokowiska zamiast grządek? Mieszkańcy obawiają się likwidacji ogródków działkowych
Lublin

Blokowiska zamiast grządek? Mieszkańcy obawiają się likwidacji ogródków działkowych 0 6

Likwidacji ogrodów działkowych przy ul. Bluszczowej obawia się część mieszkańców Ponikwody. Sądzą, że teren może zostać sprzedany deweloperowi, bo obowiązujący plan zagospodarowania przeznacza go pod budowę bloków. Protestujący domagają się zmiany planu

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19.06.2019

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19.06.2019 0 0

Lubelskie: W tej wsi alkoholu nie kupisz, bo przyjeżdża biskup żeby poświęcić kościół

Lubelskie: W tej wsi alkoholu nie kupisz, bo przyjeżdża biskup żeby poświęcić kościół 75 18

We wsi Hanna (pow. włodawski) wprowadzono czasową prohibicję. Wszystko przez rekonsekrację miejscowego kościoła.

Prezydent z absolutorium. Raport z uwagami

Prezydent z absolutorium. Raport z uwagami 1 8

Radni Białej Podlaskiej udzielili absolutorium prezydentowi Michałowi Litwiniukowi (PO). Wiele słów krytyki posypało się na raport o stanie miasta.

W środę dzień prawdy dla górek czechowskich. Prezydent Lublina ma ogłosić decyzję
galeria

W środę dzień prawdy dla górek czechowskich. Prezydent Lublina ma ogłosić decyzję 36 128

W środę prezydent Lublina ma ogłosić decyzję ważną m.in. dla górek czechowskich. Chodzi o projekt studium przestrzennego, które określi przeznaczenie tego terenu. Jeśli prezydent przekaże dziś projekt radnym, trafi on pod obrady już 27 czerwca. Nieoficjalnie wiadomo, że Ratusz chce umożliwić tutaj budowę blokowisk

Gala Lubelskich Przedszkolaków w Parku Naukowo-Technologicznym [zdjęcia]
galeria

Gala Lubelskich Przedszkolaków w Parku Naukowo-Technologicznym [zdjęcia] 6 0

We wtorek w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym w Lublinie odbyła się Gala Lubelskich Przedszkolaków

Lubelskie: Fotoradary w tych miejscach upolowały najwięcej kierowców. Wkrótce kolejny
lista

Lubelskie: Fotoradary w tych miejscach upolowały najwięcej kierowców. Wkrótce kolejny 17 6

Fotoradary w Starej Dąbi, Kolonii Rudnik i Polichnie „upolowały” w pierwszym kwartale roku najwięcej piratów drogowych – w sumie 5700! Lada dzień rozpocznie pracę urządzenie w Anusinie na drodze krajowej Lublin–Chełm

Atak na zakład kamieniarski w Wąwolnicy. Już wiadomo kto mógł go zdewastować. Są zarzuty
galeria

Atak na zakład kamieniarski w Wąwolnicy. Już wiadomo kto mógł go zdewastować. Są zarzuty 11 12

Były prezes lokalnej wspólnoty gruntowej i kandydat na radnego gminy Wąwolnica z ramienia PSL-u jest podejrzany o sobotni atak koparką na zakład kamieniarski. Za zniszczenie mienia grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Otrzymał policyjny dozór i zakaz zbliżania się do poszkodowanych.

Wynalazek naukowców z Lublina zbiera nagrody. Wkrótce pojawi się na rynku

Wynalazek naukowców z Lublina zbiera nagrody. Wkrótce pojawi się na rynku 76 10

Jest ekologiczny i pozwala zwiększyć plony nawet o 40 proc. Innowacyjny bionawóz opracowany przez naukowców z UMCS obecnie zbiera nagrody, a niedługo pojawi się na rynku.

Zmiany w opłatach w car sharingu. Panek wprowadza subskrypcje

Zmiany w opłatach w car sharingu. Panek wprowadza subskrypcje 6 0

25 czerwca szykuje się mała rewolucja w Panek CarSharing. Firma wprowadzi pakiet zniżek. Będzie dostępny po aktualizacji aplikacji w zakładce „Koszyk Korzyści”.

W środę Czuby świętują. Będą tańce i zabawa

W środę Czuby świętują. Będą tańce i zabawa 1 0

DJ Embe, Czarne Lwy z Przedmieścia i Junior Stres z zespołem D'Roots Brothers – zagrają w środę na Święcie Dzielnicy Czuby Południowe.

Avia Świdnik zmienia trenera. Wojciech Białek nie przedłuży umowy?

Avia Świdnik zmienia trenera. Wojciech Białek nie przedłuży umowy? 0 12

Szykuje się sporo zmian w Avii Świdnik. Z klubem żegna się trener Tomasz Bednaruk. Nie wiadomo także, czy w zespole zostanie najlepszy strzelec Wojciech Białek

Lublin: Co dalej z miejskimi mieszkaniami w tym miejscu? Plan budowy utknął w martwym punkcie

Lublin: Co dalej z miejskimi mieszkaniami w tym miejscu? Plan budowy utknął w martwym punkcie 2 7

W martwym punkcie utknął plan budowy miejskich mieszkań przy ul. Składowej (boczna Łęczyńskiej). Spółka, która miała postawić tutaj dwa bloki nie dostała jeszcze decyzji o przyznaniu pieniędzy z Banku Gospodarstwa Krajowego. Bez takiego finansowania nie ma szans na szybkie rozpoczęcie inwestycji.

Wege Festiwal w Lublinie
22 czerwca 2019, 0:00

Wege Festiwal w Lublinie 0 0

Już po raz drugi w Lublinie zagości Wege Festiwal, podczas którego można spróbować dań wegańskich i wegetariańskich restauracji z całej Polski. Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się w dniach 22-23 czerwca w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15).

Jeden z najpopularniejszych gitarzystów na świecie ma raka gardła
film

Jeden z najpopularniejszych gitarzystów na świecie ma raka gardła 0 0

Dave Mustaine ma raka gardła. Lider zespołu Megadeth i były gitarzysta Metalliki wydał oświadczenie. - Blisko współpracuję z lekarzami. Opracowaliśmy plan leczenia, który ich zdaniem ma 90% szans na powodzenie - napisał. Wszystkie koncerty zespołu zostały odwołane.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!