Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Rozrywka

19 lutego 2009 r.
14:30
Edytuj ten wpis

Palikot do Durczoka: Pogadajmy jak cham z chamem

0 17 A A

"Durczok nie sadowi się na wyżynach intelektu, nie jest już ani nobliwy, ani kulturalny - jest żałośnie wulgarny. Prostacki." - pisze na swoim blogu Janusz Palikot, odnosząc się do ostatnich przekleństw Kamila Druczoka w studiu TVN.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
A fuj! - powiedziały warszawskie salony, kiedy w telewizyjnym studio zacytowałem kibiców krzyczących na stadionie: "je…ć PZPN!”. Gazety pisały, że "przebiłem brutalnością języka Andrzeja Leppera”, felietoniści jeździli po mnie jak po łysej kobyle, jakbym zepsuł powietrze w świątyni mediów. Z jednego z niedawnych wywiadów pamiętam wielki grymas na twarzy Kamila Durczoka, zniesmaczonego moimi zachowaniami… - pisze lubelski poseł.

Nie minęło wiele miesięcy… Tenże sam Kamil Durczok jest dzisiaj gwiazdą Internetu, w krótkiej etiudzie odgrywając scenę walki o czystość redakcyjnego stołu. "Nie wku…j mnie”, "je…y przerywnik”, "upier… stół”… - to fragmenty rozmowy szefa "Faktów” toczonej przy makijażystce.

Durczok jest w tej etiudzie sobą, jest prawdziwy, nie gra, nie wie, że jest nagrywany. Zwykle przed kamerami, prowadząc oficjalne rozmowy z gośćmi TVN, składa usta w ciup, nakłada na siebie maskę nobliwego intelektualisty. Ą-ę.. voilà… hajlajf…

Starannie dobiera słowa, piętnuje chamstwo, często podnosi znaczenie wysokiego poziomu politycznej debaty i w ogóle - polityków… Ale w nagraniu, które robi teraz wielką karierę, Durczok nie sadowi się na wyżynach intelektu, nie jest już ani nobliwy, ani kulturalny - jest żałośnie wulgarny. Prostacki.

To są właśnie te maski, które uwielbiam zdzierać z nadętych bufonów. To jest właśnie ten szczególny poziom zakłamania, sprzeczność między obrazem oficjalnym i nieoficjalnym. Kiedyś Tomasz Lis, teraz Kamil Durczok - obaj z tytułami Dziennikarzy Roku, obaj tak ochoczo zabierający się za piętnowanie złych obyczajów - mogą służyć jako dowód na hipokryzję.

Media, rozjeżdżające mnie za cytat z kibiców, oczywiście biorą w obronę Durczoka. "Fakt” natychmiast dowiaduje się od żony, że "Kamil w domu nie klnie”. "Dziennik” tłumaczy, że "przecież wszyscy przeklinamy”, a sam bohater wyjaśnia, że "to jest wojna, na wojnie nie ma czasu na dyplomatyczne słownictwo”…

I dalej: "ostry język to element dziennikarskiej kuchni”… Poniekąd mamy więc, sugerują dziennikarze, obowiązek rozgrzeszyć telewizyjną gwiazdę, bo gwiazda rzuca kur…mi tylko przy makijażystce i tylko przed wejściem na antenę - na antenie gwiazda jest przecież mistrzem bon tonu. Z anteny poucza, przygania, strofuje. Ale wystarczy zdjąć maskę i…

Następnym razem, panie Kamilu, pogadajmy przed kamerą jak cham z chamem.

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
polak / 24 lutego 2009 o 14:11
0
Nie zwyklem ludzi ,ktorzy maja inne zdanie nazywac glupcami.Mialem nie odpowiadac jednak dostrzeglem pewna logike w wypowiedzi Lukasza. To co napisales jest sluszne niemniej jednak stawiajac bardzo wysoko poprzeczke Durczukowi popusciles Palikotowi co jest nieuczciwe.
Po pierwsze jest w Polsce wielu przedsiebiorcow zajmujacych sie produkcja wina marki wino, piwa i innych uzywek.
Zaden z nich nie zostal poslem ktory wprowadzil nowa jakosc do polskiej polityki. To prowokacja slowna ukryta pod plaszczykiem pseudo-patriotyzmu.
Nie jestem zwolennikiem polityki Kaczynskich lecz razi mnie zabawa w polityke lansowana przez Palikota.
Nie zwyklem ludzi ,ktorzy maja inne zdanie nazywac glupcami.Mialem nie odpowiadac jednak dostrzeglem pewna logike w wypowiedzi Lukasza. To co napisales jest sluszne niemniej jednak stawiajac bardzo wysoko poprzeczke Durczukowi popusciles Palikotowi co jest nieuczciwe.
Po pierwsze jest w Polsce wielu przedsiebiorcow zajmujacych sie produkcja wina marki wino, piwa i innych uzywek.
Zaden z nich nie zostal poslem ktory wprowadzil nowa jakosc do polskiej polityki. To prowokacja slowna ukryta pod plaszczykiem pseudo-patriotyzmu.
... rozwiń
Avatar
Łukasz / 21 lutego 2009 o 18:13
0
polak napisał:
Jeszcze jedno nie zgadzajac sie ze mna nie maz prawa mnie wyzywac od glupcow. Hipokryta jest Palikot ,ktory pozostaje we wdziecznej pamieci matek,zoz i dzieci smakoszy jego wybornych nalewek. Zbijajac fortune na nieszczesciu tych ludzi nie ma moralnego prawa wystepowania jako Katon i Rejtan jednoczesnie.Hipokryzja jest rowniez udawanie,ze mocne slownictwo jest obce ludziom z pierwszych rzedow tzw.elity. Nikt jeszcze nie nagral wiazanek Palikota wylacznie dlatego,ze nikogo to by nie szokowalo.


Człowieku, czy wg ciebie temu, że alkoholik jest alkoholikiem winny jest sklep z alkoholem??? A może jeśli jedziesz autem przez teren zabudowany z prędkością 200 km/h i wypadniesz z ostrego zakrętu, też będziesz winił auto, że nie trzymało się nawierzchni??? Czy ty naprawdę głupotę, deb***izm, pustkę w łepetynach ludzi koniecznie chcesz usprawiedliwiać winami innych???
Zbijać fortunę można albo zgodnie z prawem, albo niezgodnie z prawem. Gdyby rzeczony Palikot robił coś nielegalnego teraz nie byłby politykiem, tylko siedział w więzieniu. Moralnego prawa karcić Palikota za cytowanie huliganów nie miał durny Durczak, bo świadome cytowanie to co innego niż brak kontroli nad sobą. Swoją drogą tylko ludzie tępi i ograniczeni klną w sytuacjach stresowych. Ty nazywasz ich "normalnymi", widać tak tłumaczysz ich i swoje słabości. Człowiek reprezentujący wysoki poziom kultury nie klnie unosząc się. Ale widać w swoim życiu takiego człowieka nie spotkałeś...
Życzę byś jednak spotkał, może wtedy zrewidujesz swoje poglądy na to, co jest "normalne" - czyli akceptowalne, a co jest synonimem dobrego tonu, dobrego wychowania, itp.
Pozdrawiam

PS każdy ma prawo nazywać głupcem każdego, kto nie dostrzega głupoty głupich, a w dodatku ją naiwnie próbuje tłumaczyć.


Człowieku, czy wg ciebie temu, że alkoholik jest alkoholikiem winny jest sklep z alkoholem??? A może jeśli jedziesz autem przez teren zabudowany z prędkością 200 km/h i wypadniesz z ostrego zakrętu, też będziesz winił auto, że nie trzymało się nawierzchni??? Czy ty naprawdę głupotę, deb***izm, pustkę w łepetynach ludzi koniecznie chcesz usprawiedliwiać winami innych???
Zbijać fortunę można albo zgodnie z prawem, albo niezgodnie z prawem. Gdyby rzeczony Palikot robił coś nielegalnego teraz nie byłby politykiem... rozwiń
Avatar
polak / 20 lutego 2009 o 15:29
0
Jeszcze jedno nie zgadzajac sie ze mna nie maz prawa mnie wyzywac od glupcow. Hipokryta jest Palikot ,ktory pozostaje we wdziecznej pamieci matek,zoz i dzieci smakoszy jego wybornych nalewek. Zbijajac fortune na nieszczesciu tych ludzi nie ma moralnego prawa wystepowania jako Katon i Rejtan jednoczesnie.Hipokryzja jest rowniez udawanie,ze mocne slownictwo jest obce ludziom z pierwszych rzedow tzw.elity. Nikt jeszcze nie nagral wiazanek Palikota wylacznie dlatego,ze nikogo to by nie szokowalo.
Avatar
polak / 20 lutego 2009 o 09:37
0
Do Lukasza.
Przyklad mlodych ktorym brakuje polskich slow w rozmowach podalem celowo.
To dla nich idolem jest Palikot i dla nich dostosowuje swoje zachowanie.Wiec mamy co mamy.
Kazdy czlowiek zachowujacy sie w pewnych sytuacjach emocjonalnie jest naturalny. Naturalny byl Durczok,Lis ,a nawet L.Kaczynski ,ktory mowiac ;spiep.dziadu; na chwile stal sie zwyklym czlowiekiem. I to jest normalne. Nienormalne jest natomiast udawanie ,poprawnosc polityczna kiedy o rzeczach nagannych mowi sie uzywajac starannie dobranych slow .
Nienormalne jest rowniez kreowanie wizerunku jedynedo sprawiedliwego przez Palikota.
Ograniczenie funkcji posla do dzialan ktore osmieszaja ludzi z innych partii politycznych to nowa jakosc w polityce niemniej jednak nie do tego Palikot zostal wybrany. W Polsce byla instytucja blazna krolewskiego jako doradcy Krola lecz blazen nie byl poslem i za przekroczenie granicy zarty mogl dostac kopniaka.
Dzialania Palikota,jego wypowiedzi sa zaplanowane,i nie sa emocjonalne.To zabawa na poprawienie swojego wizerunku ,a nie patriotyczne dzialanie.
Do Lukasza.
Przyklad mlodych ktorym brakuje polskich slow w rozmowach podalem celowo.
To dla nich idolem jest Palikot i dla nich dostosowuje swoje zachowanie.Wiec mamy co mamy.
Kazdy czlowiek zachowujacy sie w pewnych sytuacjach emocjonalnie jest naturalny. Naturalny byl Durczok,Lis ,a nawet L.Kaczynski ,ktory mowiac ;spiep.dziadu; na chwile stal sie zwyklym czlowiekiem. I to jest normalne. Nienormalne jest natomiast udawanie ,poprawnosc polityczna kiedy o rzeczach nagannych mowi sie uzywajac starannie dobranych slow .rozwiń
Avatar
Edek / 19 lutego 2009 o 22:54
0
Durczok to hipokryta, Palikot zwalcza hipokrytów. Taka między nimi różnica. Szkoda że nic z tego nie zrozumiałeś, ale widać należysz do tej grupy ogłopiałych, którzy dali się ogłupić hipokrytom w rodzaju Durczoka. Wyrazy współczucia
Avatar
Łukasz / 19 lutego 2009 o 21:23
0
polak napisał:
Zaraz zaraz kto tu chce rownac poziomy ? Durczok ,ktory domaga sie wekonywania prostych obowiazkow od odpowiedzialnych za przygotowanie studia.Prosza zwrocic uwage na to,ze kolejny raz zastal brudne studio. Ktos za to bierze pieniadze,a czlowiek jest tylko czlowiekiem i moga puscic mu nerwy. Durczok zyje troche na tym swiecie totez zna wyrazy uznane za wulgarne ,ktore z luboscia polska mlodziez z braku innych slow traktuje jako przerywniki. Nieraz slysze rozmowy mlodych polegajace na tlumaczeniu kolegom np wiesz k.. bylem k.. z ta k.. i ta k.. nie chciala k.. bo ten h.. ja k.. wyrwal.
Tlumaczenie Durczoka nie bylo beznamietne jak rozmowy niektorych intelektualistow ,a raczej emocjonalne co nikogo kto spotyka sie z niechlujstem w pracy nie powinno dziwic. Dziwic powinno zatrudnienie takich ludzi ich poziom moralny i wypeszczenie nagrania do mediow.
Donosiciele i kapusie nie zgineli z komuna.
Dyzurny Gombrowicz Platformy mysial zareagowac utozsamiajac sie z Durczokiem. W przeciwienstwie do Durczoka ktory jest pracownikiem najemnym, Palikot jest poslem ,ktory reprezentuje swoich wyborcow.
Mam rozumiec ,ze jezyk ktory uzywa akceptuja jego wyborcy poniewaz posel znizyl sie do ich poziomu.Ciezko bylo lecz co nie robi sie dla ludu.



Jesteś głupcem. Brawa dla twojego niskiego poczucia estetyki, skoro tak żenujące zachowanie hipokryty porównujesz do wypowiedzi pustaków na ulicach. Coś chyba powinno odróżniać go od nich, nie uważasz? Chyba nie, skoro nie widzisz nic złego w "rozmowach młodych" które słyszysz. Ubliżasz narodowi polskiemu tym swoim niestosownym do twego poziomu intelektualnego loginem.



Jesteś głupcem. Brawa dla twojego niskiego poczucia estetyki, skoro tak żenujące zachowanie hipokryty porównujesz do wypowiedzi pustaków na ulicach. Coś chyba powinno odróżniać go od nich, nie uważasz? Chyba nie, skoro nie widzisz nic złego w "rozmowach młodych" które słyszysz. Ubliżasz narodowi polskiemu tym swoim niestosownym do twego poziomu intelektualnego loginem. rozwiń
Avatar
hm / 19 lutego 2009 o 20:56
0
Przeczytajcie odpowiedź Durczoka. Palikot znowu jest malutki...I nie ma się co ekscytować posłem-osłem, bo obnoszenie się z chamstwem to nie żaden powód do dumy. Chyba, że poseł=cham...
Avatar
Gość / 19 lutego 2009 o 20:28
0
Dlaczego nie piszecie co wasz idol jadł na obiad i z kim spędzi dzisiejszą noc????
Avatar
Argamedon / 19 lutego 2009 o 20:09
0
czy dziennikarze naprawde nie mają ciekawszym tematów niż onanizowaniem sie tym co na swym blogu napisał lateksowy członek Platwusa Obywatelskiego ???
Avatar
ajo / 19 lutego 2009 o 19:42
0
znowu wibrujacy janusz... po co wogole cytowac tego pajaca?
I zrobcie cos z tymi nieczytelnymi kodami obrazkowymi...
Avatar
polak / 24 lutego 2009 o 14:11
0
Nie zwyklem ludzi ,ktorzy maja inne zdanie nazywac glupcami.Mialem nie odpowiadac jednak dostrzeglem pewna logike w wypowiedzi Lukasza. To co napisales jest sluszne niemniej jednak stawiajac bardzo wysoko poprzeczke Durczukowi popusciles Palikotowi co jest nieuczciwe.
Po pierwsze jest w Polsce wielu przedsiebiorcow zajmujacych sie produkcja wina marki wino, piwa i innych uzywek.
Zaden z nich nie zostal poslem ktory wprowadzil nowa jakosc do polskiej polityki. To prowokacja slowna ukryta pod plaszczykiem pseudo-patriotyzmu.
Nie jestem zwolennikiem polityki Kaczynskich lecz razi mnie zabawa w polityke lansowana przez Palikota.
Nie zwyklem ludzi ,ktorzy maja inne zdanie nazywac glupcami.Mialem nie odpowiadac jednak dostrzeglem pewna logike w wypowiedzi Lukasza. To co napisales jest sluszne niemniej jednak stawiajac bardzo wysoko poprzeczke Durczukowi popusciles Palikotowi co jest nieuczciwe.
Po pierwsze jest w Polsce wielu przedsiebiorcow zajmujacych sie produkcja wina marki wino, piwa i innych uzywek.
Zaden z nich nie zostal poslem ktory wprowadzil nowa jakosc do polskiej polityki. To prowokacja slowna ukryta pod plaszczykiem pseudo-patriotyzmu.
... rozwiń
Avatar
Łukasz / 21 lutego 2009 o 18:13
0
polak napisał:
Jeszcze jedno nie zgadzajac sie ze mna nie maz prawa mnie wyzywac od glupcow. Hipokryta jest Palikot ,ktory pozostaje we wdziecznej pamieci matek,zoz i dzieci smakoszy jego wybornych nalewek. Zbijajac fortune na nieszczesciu tych ludzi nie ma moralnego prawa wystepowania jako Katon i Rejtan jednoczesnie.Hipokryzja jest rowniez udawanie,ze mocne slownictwo jest obce ludziom z pierwszych rzedow tzw.elity. Nikt jeszcze nie nagral wiazanek Palikota wylacznie dlatego,ze nikogo to by nie szokowalo.


Człowieku, czy wg ciebie temu, że alkoholik jest alkoholikiem winny jest sklep z alkoholem??? A może jeśli jedziesz autem przez teren zabudowany z prędkością 200 km/h i wypadniesz z ostrego zakrętu, też będziesz winił auto, że nie trzymało się nawierzchni??? Czy ty naprawdę głupotę, deb***izm, pustkę w łepetynach ludzi koniecznie chcesz usprawiedliwiać winami innych???
Zbijać fortunę można albo zgodnie z prawem, albo niezgodnie z prawem. Gdyby rzeczony Palikot robił coś nielegalnego teraz nie byłby politykiem, tylko siedział w więzieniu. Moralnego prawa karcić Palikota za cytowanie huliganów nie miał durny Durczak, bo świadome cytowanie to co innego niż brak kontroli nad sobą. Swoją drogą tylko ludzie tępi i ograniczeni klną w sytuacjach stresowych. Ty nazywasz ich "normalnymi", widać tak tłumaczysz ich i swoje słabości. Człowiek reprezentujący wysoki poziom kultury nie klnie unosząc się. Ale widać w swoim życiu takiego człowieka nie spotkałeś...
Życzę byś jednak spotkał, może wtedy zrewidujesz swoje poglądy na to, co jest "normalne" - czyli akceptowalne, a co jest synonimem dobrego tonu, dobrego wychowania, itp.
Pozdrawiam

PS każdy ma prawo nazywać głupcem każdego, kto nie dostrzega głupoty głupich, a w dodatku ją naiwnie próbuje tłumaczyć.


Człowieku, czy wg ciebie temu, że alkoholik jest alkoholikiem winny jest sklep z alkoholem??? A może jeśli jedziesz autem przez teren zabudowany z prędkością 200 km/h i wypadniesz z ostrego zakrętu, też będziesz winił auto, że nie trzymało się nawierzchni??? Czy ty naprawdę głupotę, deb***izm, pustkę w łepetynach ludzi koniecznie chcesz usprawiedliwiać winami innych???
Zbijać fortunę można albo zgodnie z prawem, albo niezgodnie z prawem. Gdyby rzeczony Palikot robił coś nielegalnego teraz nie byłby politykiem... rozwiń
Avatar
polak / 20 lutego 2009 o 15:29
0
Jeszcze jedno nie zgadzajac sie ze mna nie maz prawa mnie wyzywac od glupcow. Hipokryta jest Palikot ,ktory pozostaje we wdziecznej pamieci matek,zoz i dzieci smakoszy jego wybornych nalewek. Zbijajac fortune na nieszczesciu tych ludzi nie ma moralnego prawa wystepowania jako Katon i Rejtan jednoczesnie.Hipokryzja jest rowniez udawanie,ze mocne slownictwo jest obce ludziom z pierwszych rzedow tzw.elity. Nikt jeszcze nie nagral wiazanek Palikota wylacznie dlatego,ze nikogo to by nie szokowalo.
Avatar
polak / 20 lutego 2009 o 09:37
0
Do Lukasza.
Przyklad mlodych ktorym brakuje polskich slow w rozmowach podalem celowo.
To dla nich idolem jest Palikot i dla nich dostosowuje swoje zachowanie.Wiec mamy co mamy.
Kazdy czlowiek zachowujacy sie w pewnych sytuacjach emocjonalnie jest naturalny. Naturalny byl Durczok,Lis ,a nawet L.Kaczynski ,ktory mowiac ;spiep.dziadu; na chwile stal sie zwyklym czlowiekiem. I to jest normalne. Nienormalne jest natomiast udawanie ,poprawnosc polityczna kiedy o rzeczach nagannych mowi sie uzywajac starannie dobranych slow .
Nienormalne jest rowniez kreowanie wizerunku jedynedo sprawiedliwego przez Palikota.
Ograniczenie funkcji posla do dzialan ktore osmieszaja ludzi z innych partii politycznych to nowa jakosc w polityce niemniej jednak nie do tego Palikot zostal wybrany. W Polsce byla instytucja blazna krolewskiego jako doradcy Krola lecz blazen nie byl poslem i za przekroczenie granicy zarty mogl dostac kopniaka.
Dzialania Palikota,jego wypowiedzi sa zaplanowane,i nie sa emocjonalne.To zabawa na poprawienie swojego wizerunku ,a nie patriotyczne dzialanie.
Do Lukasza.
Przyklad mlodych ktorym brakuje polskich slow w rozmowach podalem celowo.
To dla nich idolem jest Palikot i dla nich dostosowuje swoje zachowanie.Wiec mamy co mamy.
Kazdy czlowiek zachowujacy sie w pewnych sytuacjach emocjonalnie jest naturalny. Naturalny byl Durczok,Lis ,a nawet L.Kaczynski ,ktory mowiac ;spiep.dziadu; na chwile stal sie zwyklym czlowiekiem. I to jest normalne. Nienormalne jest natomiast udawanie ,poprawnosc polityczna kiedy o rzeczach nagannych mowi sie uzywajac starannie dobranych slow .rozwiń
Avatar
Edek / 19 lutego 2009 o 22:54
0
Durczok to hipokryta, Palikot zwalcza hipokrytów. Taka między nimi różnica. Szkoda że nic z tego nie zrozumiałeś, ale widać należysz do tej grupy ogłopiałych, którzy dali się ogłupić hipokrytom w rodzaju Durczoka. Wyrazy współczucia
Avatar
Łukasz / 19 lutego 2009 o 21:23
0
polak napisał:
Zaraz zaraz kto tu chce rownac poziomy ? Durczok ,ktory domaga sie wekonywania prostych obowiazkow od odpowiedzialnych za przygotowanie studia.Prosza zwrocic uwage na to,ze kolejny raz zastal brudne studio. Ktos za to bierze pieniadze,a czlowiek jest tylko czlowiekiem i moga puscic mu nerwy. Durczok zyje troche na tym swiecie totez zna wyrazy uznane za wulgarne ,ktore z luboscia polska mlodziez z braku innych slow traktuje jako przerywniki. Nieraz slysze rozmowy mlodych polegajace na tlumaczeniu kolegom np wiesz k.. bylem k.. z ta k.. i ta k.. nie chciala k.. bo ten h.. ja k.. wyrwal.
Tlumaczenie Durczoka nie bylo beznamietne jak rozmowy niektorych intelektualistow ,a raczej emocjonalne co nikogo kto spotyka sie z niechlujstem w pracy nie powinno dziwic. Dziwic powinno zatrudnienie takich ludzi ich poziom moralny i wypeszczenie nagrania do mediow.
Donosiciele i kapusie nie zgineli z komuna.
Dyzurny Gombrowicz Platformy mysial zareagowac utozsamiajac sie z Durczokiem. W przeciwienstwie do Durczoka ktory jest pracownikiem najemnym, Palikot jest poslem ,ktory reprezentuje swoich wyborcow.
Mam rozumiec ,ze jezyk ktory uzywa akceptuja jego wyborcy poniewaz posel znizyl sie do ich poziomu.Ciezko bylo lecz co nie robi sie dla ludu.



Jesteś głupcem. Brawa dla twojego niskiego poczucia estetyki, skoro tak żenujące zachowanie hipokryty porównujesz do wypowiedzi pustaków na ulicach. Coś chyba powinno odróżniać go od nich, nie uważasz? Chyba nie, skoro nie widzisz nic złego w "rozmowach młodych" które słyszysz. Ubliżasz narodowi polskiemu tym swoim niestosownym do twego poziomu intelektualnego loginem.



Jesteś głupcem. Brawa dla twojego niskiego poczucia estetyki, skoro tak żenujące zachowanie hipokryty porównujesz do wypowiedzi pustaków na ulicach. Coś chyba powinno odróżniać go od nich, nie uważasz? Chyba nie, skoro nie widzisz nic złego w "rozmowach młodych" które słyszysz. Ubliżasz narodowi polskiemu tym swoim niestosownym do twego poziomu intelektualnego loginem. rozwiń
Avatar
hm / 19 lutego 2009 o 20:56
0
Przeczytajcie odpowiedź Durczoka. Palikot znowu jest malutki...I nie ma się co ekscytować posłem-osłem, bo obnoszenie się z chamstwem to nie żaden powód do dumy. Chyba, że poseł=cham...
Avatar
Gość / 19 lutego 2009 o 20:28
0
Dlaczego nie piszecie co wasz idol jadł na obiad i z kim spędzi dzisiejszą noc????
Avatar
Argamedon / 19 lutego 2009 o 20:09
0
czy dziennikarze naprawde nie mają ciekawszym tematów niż onanizowaniem sie tym co na swym blogu napisał lateksowy członek Platwusa Obywatelskiego ???
Avatar
ajo / 19 lutego 2009 o 19:42
0
znowu wibrujacy janusz... po co wogole cytowac tego pajaca?
I zrobcie cos z tymi nieczytelnymi kodami obrazkowymi...
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 7 0

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia 0 0

Małgorzata Hołub-Kowalik i Karol Zalewski złotymi medalistami w biegu na 400 metrów. To dość spora niespodzianka bo za faworytów w obu przypadkach uchodzili inni uczestnicy finału

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 72 11

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 4 2

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 21 2

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 15 2

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2 3 0

Po sparingu Stali z Tomasovią zdecydowanie lepsze humory panują w obozie czwartoligowca. Drużyna Pawła Babiarza ograła beniaminka III ligi 4:2

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 2 2

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę?

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę? 0 4

Pierwszy wyjazd do pracy za granicą może wiązać się z dużym stresem. Podpowiadamy, jak się do niego przygotować, by uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0 0 4

Piłkarze Rafała Borysiuka ostro postrzelali przy okazji sobotniego meczu kontrolnego z Włodawianką. Zawody zakończyły się zwycięstwem trzecioligowca 7:0. Rywale pod okiem Marka Droba ćwiczą jednak dopiero od tygodnia i tak naprawdę budują nową drużynę

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia
28 lipca 2018, 0:00

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia 1 0

Co Gdzie Kiedy. 28 lipca odbędzie się pierwsza w historii letnia edycja Botanicznej Piątki na terenie Ogrodu Botanicznego UMCS w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!