Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Ryki

18 kwietnia 2019 r.
8:34

Lubelskie: Przez kilka godzin walczyli o życie motocyklisty. Mężczyzna zmarł w szpitalu

0 45 A A
Wypadek na ul. Niepodległości w Dęblinie
Wypadek na ul. Niepodległości w Dęblinie (fot. Policja)

Do tragicznego wypadku doszło w środę po godz. 17 na ul. Niepodległości w Dęblinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący motocyklem 37-letni mieszkaniec powiatu ryckiego zderzył się z włączającym się do ruchu osobowym citroenem. Autem kierowała 52-letnia mieszkanka powiatu kozienickiego.

Motocyklista został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Lublinie, gdzie mimo kilkugodzinnej reanimacji zmarł.

Kierująca citroenem była trzeźwa. Przez kilka godzin droga krajowa była zablokowana, a ruch odbywał się lokalnymi ulicami miasta. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

e-Wydanie

Komentarze 45

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 18 kwietnia 2019 o 08:57
+18
Droga to nie plac zabaw. Do nie miejsce na bawienie się piłką, hulajnoga, rowerem, samochodem, czy jak w tym przypadku motocyklem.
Avatar
Hurcanan / 18 kwietnia 2019 o 12:18
+17
W tym szczególnym przypadku nie wnikam kto zawinił, ale sami przyznajcie czy motocykliści ( nie wszyscy) jeżdżą z dozwoloną prędkością na danym odcinku drogi???
Avatar
Gość / 18 kwietnia 2019 o 08:55
+17
Jakaż musiała być prędkość skoro takie zniszczenia
Avatar
szofer / 18 kwietnia 2019 o 08:52
+16
Wolniej.Niekiedy kierowca włączając się do ruchu jest pewny,że nic nie nadjeżdża.Niestety szybki motocykl pojawia się niespodziewanie.I skutki są tragiczne.Prędkość zabija.
Avatar
wutang / 18 kwietnia 2019 o 09:21
+15
ZABLOKOWAĆ TEGO SĘPA OD ODSZKODOWAŃ W KOMENTARZACH - DZIWIĘ SIĘ ŻE REDAKCJA NA TO POZWALA. TAKICH CO PODAJĄ MAILE I TELEFONY ŻEBY TYLKO DOTRZEĆ DO RODZINY POSZKODOWANEGO. ŻAŁOSNE !!!
Avatar
Gość / 18 kwietnia 2019 o 09:19
+15
50 km/h ??
Avatar
Gość / 18 kwietnia 2019 o 13:01
+11
Jeżdżę zarówno autem jak i motocyklem (hobbystycznie) w weekendy i mogę powiedzieć że wina leży po dwóch stronach. Są świry na motocyklach którzy myślą że posiadają jakieś tajemne moce i prędkość która rozwijają nie jest wspolmierna do ich umiejętności, okoliczności i uwarunkowań terenu. Jest też łyżka dziegciu do kierowców jest duża grupa niestety głównie tych starszych którzy totalnie nie patrzą na otoczenie wokół swojego auta ale również spowolnienie reakcje nie pozwalają na odpowiednie reagowanie. Nagminne jest wyjeżdżacie z podporządkowanej, kierowca w ostatnim momencie cudem zauważa inny pojazd i zamiast zatrzymać się kontynuują jazdę. I o ile samochód w takiej sytuacji jest w stanie się zatrzymać to motocykl już nie wychamuje
Jeżdżę zarówno autem jak i motocyklem (hobbystycznie) w weekendy i mogę powiedzieć że wina leży po dwóch stronach. Są świry na motocyklach którzy myślą że posiadają jakieś tajemne moce i prędkość która rozwijają nie jest wspolmierna do ich umiejętności, okoliczności i uwarunkowań terenu. Jest też łyżka dziegciu do kierowców jest duża grupa niestety głównie tych starszych którzy totalnie nie patrzą na otoczenie wokół swojego auta ale również spowolnienie reakcje nie pozwalają na odpowiednie reagowanie. Nagminne jest wyjeżdżacie z podporządkow... rozwiń
Avatar
Polskie Drogi / 18 kwietnia 2019 o 12:54
+9
Polskie Drogi Jadąc przez zabudowany daj sobie szansę na przeżycie zachowaj odstęp i prędkość abyś mógł wyhamować bo prawa fizyki dla wszystkich są takie same, patrząc na to zdjęcie to wszystko miał w *** to i tak skończył
Avatar
tm / 18 kwietnia 2019 o 11:08
+9
sądząc po zniszczeniach cytryny, motocyklista nawet 50tką nie jechał, on się ledwo toczył. stąd tak poważne obrażenia skutkujące śmiercią - gdyby zapierniczał jak inni jego koledzy, na pewno nadal byłby wśród nas
Avatar
Henio / 18 kwietnia 2019 o 10:39
+9
To co czasami się widzi na mieście to ludzkie pojęcie przechodzi, gdzie tym baranom się tak śpieszy !!! Jak nie start na 1 kole to znowu gaz do odcinki i to na prostym kawałku drogi w samym centrum miasta. A potem konsekwencje są jakie są że on idzie do kawalerki 2x2x1 a kobita do końca życia uraz psychiczny. Przecież taki koleś na takim motorze jeżdżący z taką predkością niczym nie różni się od bandyty co bierze nóż i wyłazi na miasto by kogoś dźgnąć ! Za to powinny być potężne kary finansowe mierzone w dziesiątkach tysięcy zł + konfiskata motorynki. Jak pajac nie umie się na niej zachować !!! Dziś zginął winowajca ale jutro być może zginie rodzina z dziećmi przez takie coś !
 Nigdzie im się nie spieszy, tylko chce się szybko pojeździć. Podobnie jak wielu kierującym ałdicami i burakowozami.
 Nigdzie im się nie spieszy, tylko chce się szybko pojeździć. Podobnie jak wielu kierującym ałdicami i burakowozami. rozwiń
Avatar
Olo / 30 kwietnia 2019 o 06:04
-1
I coś babo narobiła?!.... :( bo rozejrzeć się nie mogła zanim wypełzła tym citroenem...
Avatar
Krys12 / 24 kwietnia 2019 o 12:51
0
Widać po zniszczeniach ze prędkość była niewielka lagi W motocyklu trzymaja się ramy kierownica też auto lekko pacniete więcej jak 70kmh nie jechał mój wypadek przy 83 kmh jak ustalili biegli wyglądał 10x gorzej na szczescie miałem więcej szczęścia 
Avatar
Gość / 23 kwietnia 2019 o 22:01
+2
Ale *** komentujące określają motocykliste tylko ze jego wina a tak samo moze byc z babą która kierowała
Avatar
Neo / 21 kwietnia 2019 o 11:56
0
Policja ma nagranie z monitoringu wszystko jest jasne że szybko jechał. Trochę zmienia to postać rzeczy.
Avatar
Blablabla / 21 kwietnia 2019 o 10:58
0
Jesteś ameba umysłową co ma do tego przykrego zdarzenia rejestracja? Równie dobrze mogło to być LRY lub każda inna rejestracja, ciekawe co byś wtedy napisał/a!? [b]Brak słów
Avatar
K. / 20 kwietnia 2019 o 18:32
0
czy mogę Pana poprosic o kontakt? 
Avatar
Arek / 20 kwietnia 2019 o 07:01
0
Byłem tam, przy pizzerni 30m od wypadku. Motocyklista grzał jak szalony, jak uderzył - nieszczęśnik przeleciał kilkanaście metrów. Kobieta może mówić o cudzie, bo wyszła na swoich nogach z wraku.
 Naoczny świadek?
Avatar
Gość / 20 kwietnia 2019 o 01:48
0
Byłem tam, przy pizzerni 30m od wypadku. Motocyklista grzał jak szalony, jak uderzył - nieszczęśnik przeleciał kilkanaście metrów. Kobieta może mówić o cudzie, bo wyszła na swoich nogach z wraku.
Avatar
Henio / 20 kwietnia 2019 o 00:42
+1
Tak powoli jechał że kobieta kierująca autem nie zdążyła go zauważyć ? Kilka lat temu miało to miejsce - też włączaałem się do ruchu z podporządkowanej w prawą stronę. Zatrzymałem auto (tak nakazywał znak) popatrzyłem w lewo , pole widzenia w tą stronę (zakręt) jakieś 200- 250..... nic nie jechało ,ulica była dosłownie pusta bo patrzyłem jeszcze raz w lewo , również nic . Włączyłem się do ruchu i nagle klakson z wyprzedzającego mnie motocykla i uniesiona , grożąca mi ręka motocyklisty . Z jaką prędkością musiał jechać że te 250 m przejechał w tak niewyobrażalnie krótkim czasie ? Co się by stało gdyby ktoś jechał z naprzeciwka ? Sądy orzekając w takich przypadkach powinny być bardziej dociekliwe bo zbyt wielu ludzi siedzi w więzieniach tylko dlatego że mieli nieszczęście spotkać takiego kamikadze na swojej drodze.
Jeżeli trwało to, powiedzmy, ok. 5 sekund, to ten powolniak pomykał tylko jakieś nędzne 180 km/h.
Jeżeli trwało to, powiedzmy, ok. 5 sekund, to ten powolniak pomykał tylko jakieś nędzne 180 km/h. rozwiń
Avatar
. / 19 kwietnia 2019 o 19:35
+1
Ale dlaczego od razu skreślić motocyklistów to nie rozumiem tego toku rozumowania:-/
Zobacz wszystkie komentarze 45

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Trąba powietrzna w woj. lubelskim. Pozrywane dachy, zniszczone domy [zdjęcia]
Pilne
galeria

Trąba powietrzna w woj. lubelskim. Pozrywane dachy, zniszczone domy [zdjęcia] 0 2

Trąba powietrzna przeszła przez gminę Wojciechów i pozrywała dachy w domach i budynkach gospodarczych. Na razie nie wiadomo jednak, jak duże są straty.

Zawsze klasyka: "Kameralnie" w DDK Węglin
23 maja 2019, 19:00

Zawsze klasyka: "Kameralnie" w DDK Węglin 0 0

Przed nami kolejna odsłona cyklu "Zawsze klasyka" w DDK Węglin (ul. Judyma 2a). 23 maja o godz. 19 odbędzie się koncert "Kameralnie" ukazujący twórczość Stanisława Moniuszki.

LUK Politechnika Lublin ma nowego zawodnika

LUK Politechnika Lublin ma nowego zawodnika 0 0

Lubelski beniaminek kompletuje skład na sezon 2019/2020. Nowym zawodnikiem będzie przyjmujący Lechii Tomaszów Mazowiecki 27-leni Paweł Rusin

Furiat z siekierą rzucił się na policjantów. Wcześniej rozbił szyby w aucie, zniszczył mieszkanie
galeria

Furiat z siekierą rzucił się na policjantów. Wcześniej rozbił szyby w aucie, zniszczył mieszkanie 8 3

Pijany mężczyzna rzucił się z siekierą na mundurowych. Wcześniej jeździł samochodem i uszkodził ciężarówkę sąsiada.

Wybory 2019: Kto trafi do Parlamentu Europejskiego? Prognoza wyników
Prognoza

Wybory 2019: Kto trafi do Parlamentu Europejskiego? Prognoza wyników 1 8

Najwięcej mandatów otrzyma Koalicja Europejska, drugie w kolejności będzie Prawo i Sprawiedliwość, a podium zamknie Wiosna Roberta Biedronia – wynika z prognozy wyników wyborów do Parlamentu Europejskiego przygotowanej przez portal stanpolityki.pl.

Czy dzisiaj znowu będzie padać? Aktualny stan pogodowy na Lubelszczyźnie

Czy dzisiaj znowu będzie padać? Aktualny stan pogodowy na Lubelszczyźnie 5 1

Od godz. 11 ponownie możemy się spodziewać burz z opadami deszczu - ostrzega Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Miejscami może także sypać grad.

Nagi 18-latek biegał po rynku, a potem jeździł rowerem. Założył się o...

Nagi 18-latek biegał po rynku, a potem jeździł rowerem. Założył się o... 8 14

Nagi i pijany 18-latek biegał po zamojskim rynku. Wsiadł również na rower i jeździł nim po płycie. Okazało się, że zrobił to by wygrać skrzynkę piwa.

Zderzenie trzech samochodów. Pięć osób trafiło do szpitala

Zderzenie trzech samochodów. Pięć osób trafiło do szpitala 5 0

Pięć osób trafiło do szpitala po zderzeniu trzech aut w miejscowości Tuligłowy (pow. krasnostawski).

Rewolucja w TBV Starcie Lublin?

Rewolucja w TBV Starcie Lublin? 0 3

W TBV Starcie Lublin może dojść do sporych zmian. Zagrożona jest m.in. posada trenera Davida Dedka na miejsce którego przymierzany jest Artur Gronek

Lublin: Ten lokal nie miał szczęścia do wynajmujących. Teraz będzie tu "Spiżarnia smaku"

Lublin: Ten lokal nie miał szczęścia do wynajmujących. Teraz będzie tu "Spiżarnia smaku" 55 1

Lokal przy ul. Dominikańskiej 5 nie miał szczęścia do wynajmujących. Restauratorzy zmieniali się regularnie. Teraz adres upodobały sobie dwie przedsiębiorcze kobiety, które chcą zadbać o wyborny smak tego miejsca

Odszkodowania od Kościoła dla ofiar pedofilii wśród duchownych? Sondaż IBRiS

Odszkodowania od Kościoła dla ofiar pedofilii wśród duchownych? Sondaż IBRiS 0 15

Aż 70% Polaków jest za wypłacaniem przez Kościół odszkodowań dla ofiar księży-pedofilii – wynika z sondażu przeprowadzonego przez Instytut Badań Rynkowych i Społecznych IBRiS na zlecenie RMF FM i Dziennika Gazeta Prawna.

Janusz Radwański i Maciej Melecki w Dosłownej
23 maja 2019, 19:00

Janusz Radwański i Maciej Melecki w Dosłownej 0 0

Księgarnia Dosłowna (ul. Peowiaków 12) zaprasza na spotkanie autorskie z poetami Januszem Radwańskim i Maciejem Meleckim. Wydarzenie będzie miało miejsce 23 maja o godz. 19.

To pierwszy taki przypadek w Polsce. Zdarza się raz na 4,7 mld ciąż na świecie
film

To pierwszy taki przypadek w Polsce. Zdarza się raz na 4,7 mld ciąż na świecie 15 4

Kraków. W Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie na świat przyszły sześcioraczki. Niemowlęta urodziły się przez cesarskie cięcie. To pierwszy taki przypadek w Polsce.

Piaskownica gnije, drabinki pleśnieją, a dzieci się bawią
alarm24

Piaskownica gnije, drabinki pleśnieją, a dzieci się bawią 0 7

W ciągu miesiąca 15 placów zabaw w gminie Lubycza Królewska zostanie wyremontowanych. Burmistrz obiecuje, że natychmiast zajmie się sprawą, chociaż gminna kasa świeci pustkami

Pogoń Awenta Siedlce – Budowlani Lublin 20:20. Ciągle są w grze o medal

Pogoń Awenta Siedlce – Budowlani Lublin 20:20. Ciągle są w grze o medal 0 0

W wyjazdowym spotkaniu Budowlani Lublin zremisowali z brązowym medalistą mistrzostw Polski Pogonią Siedlce. Przed ostatnią kolejką zaplanowaną na pierwszy weekend czerwca lublinianie wciąż mają szansę na walkę o brązowy medal

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!