Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

5 kwietnia 2011 r.
18:42
Edytuj ten wpis

Pseudokibice Avii Świdnik wyszli na wolność

Autor: Zdjęcie autora (er)
0 36 A A
Sędziowie doszli do wniosku, że na podstawie nagrania z policyjnej kamery nie można określić jaka by
Sędziowie doszli do wniosku, że na podstawie nagrania z policyjnej kamery nie można określić jaka by

Lubelski sąd odmówił aresztowania pseudokibiców Avii Świdnik, schwytanych przez policję po obrzuceniu kamieniami pociągu z fanami Motoru Lublin.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Sędziowie doszli do wniosku, że na podstawie nagrania z policyjnej kamery nie można określić jaka była rola w zdarzeniu poszczególnych kiboli, a można im co najwyżej zarzucić znieważenie policjantów. Prokuratura, która wnioskowała o aresztowanie, zapowiedziała już, że odwoła się od tej decyzji.

W niedzielę w Chełmie rywalizowały drużyny "Avii” Świdnik i "Chełmianki” Chełm. Pociągiem jechali tam kibice Motoru Lublin, "zaprzyjaźnieni” z Chełmianką. Wjechali na dworzec w Świdniku. Tam już byli pseudokibice Avii. Obrzucili kamieniami pociąg i policjantów.
Funkcjonariusze użyli gazu łzawiącego i broni gładkolufowej. Kibice Avii rozbiegli się po okolicznych osiedlach. Policjanci zatrzymali 15 młodych mężczyzn. Prokuratura zarzuciła im czynną napaść na funkcjonariuszy.

Komentarze 36

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
pop / 21 maja 2011 o 21:12
0
[quote name='kibic i motoru' timestamp='1302027282' post='459755']
Dobra decyzja sadu wypuscic guwniazy wielu zapamieta ze nie warto było tym bardziej ze nie było pokrzywdzonych podac reke na zgode i nie robic złej propagandy zgoda buduje ,kazdy popełnia błedy.
[/quote]
Jeśli w sądzie pracują ludzie tak inteligentni jak ty to nic dziwnego, że sąd podjął taką decyzję a nie inną. "GUWNIAZY" czy może "GÓWNIARZY" ???
Avatar
jon / 2 maja 2011 o 21:38
0
[quote name='lola227' timestamp='1304348127' post='471675']
polska to wolny kraj...!!!!
a gdyby policja łapała wszystkich którzy im ubliżają to w Polsce nie było by niekaranych ludzi,
bo przecież wszyscy im ubliżają nawet moja 7 letnia siostra cioteczna...
hahahahhahahaha żal mi ich...!!!
[/quote]
patlogia - na pewno
Avatar
lola227 / 2 maja 2011 o 16:55
0
polska to wolny kraj...!!!!
a gdyby policja łapała wszystkich którzy im ubliżają to w Polsce nie było by niekaranych ludzi,
bo przecież wszyscy im ubliżają nawet moja 7 letnia siostra cioteczna...
hahahahhahahaha żal mi ich...!!!
Avatar
piotr / 15 kwietnia 2011 o 10:44
0
ciśnienie się niektorym podniosło bo wyzywając od Żydów Avię-jedzie tam ekipa co się zwie Wschodnia Horda...a to nie kojarzy się z Polską-tylko z Tatarami albo Banderowcami...a przecież swego czasu motorki krzyczęli-Bandera,Bandera
Ukraina to Motoru rodzina.Nikt nie ma pretensji do Hordy że są Ukraincami tylko że są identyfikują się z potomkami Banderowców...którzy wymordowali tysiące Polaków...i jeśli jak dobrze ktoś powiedział Chu;- z- wianka sama nie potrafi się stawić tylko potrzebuje Rejowiec,Lublin,Łynczną i Bogucin...a oni na forach twierdzą ze zrównają żydowską ziemię z powierzchnią...to ludziom się ciśnienie podniosło...Dobrze gdyby Avia miała zgodę z Ładą,Unią Hrubieszow,Orlętami Radzyń.Być może Horda wówczas nie czuła się tak pewnie
ciśnienie się niektorym podniosło bo wyzywając od Żydów Avię-jedzie tam ekipa co się zwie Wschodnia Horda...a to nie kojarzy się z Polską-tylko z Tatarami albo Banderowcami...a przecież swego czasu motorki krzyczęli-Bandera,Bandera
Ukraina to Motoru rodzina.Nikt nie ma pretensji do Hordy że są Ukraincami tylko że są identyfikują się z potomkami Banderowców...którzy wymordowali tysiące Polaków...i jeśli jak dobrze ktoś powiedział Chu;- z- wianka sama nie potrafi się stawić tylko potrzebuje Rejowiec,Lublin,Łynczną i Bogucin...a oni na fo... rozwiń
Avatar
kilo / 8 kwietnia 2011 o 09:53
0
I co??bezmozgowcy zamknac zabic najlepiej, ku**a nie bylo was tam to sie nie udzielac a nie zgrywac kozakow za monitorem co to wszystko widzieli.Ludzie chcieli jechac na mecz a zostali ostrzelani jak na polowaniu to nie ich wina do zarzucenia to sobie powinna miec najwiecej wasza milicja gdybym mial wladze i pieniadze to kazdego po koleji bym posadzil wielcy poszkodowani lubelscy policjanci.A te wasze artykuly marni gazeciarze wsaadzcie sobiwe wiecie gdzie a jak chcecie juz pisac to piszcie prawde.
Avatar
19(A)52 / 7 kwietnia 2011 o 23:12
0
TYLKO AVIA!! TO CO PISZĄ MEDIA TO BZDURY!

''Zwykli kibice chcieli pojechać na mecz i stali się pseudokibicami !! '' dobrze piszę, polać mu!
Avatar
Mistrz / 6 kwietnia 2011 o 21:54
0
I gdzie sa ci ludzie co pisali komentarze w poprzednim artykule ze policja dobrze zrobila ze ich zlapala itd? NIe byli a gadaja glupoty!!!!?? Policja z LUBLINA wszystko sama zaczela !. Nie mieli podstaw to wypuscili chlopakow .kto byl na peronie ten dobrze wie co i jak bylo. A media to tylko pisza o tym co im lubelskie psy nawinely. Teraz powinien dziennik wschodni przepraszac chlopakow za to co pisali we wczesnijeszym artykule juz nie wspomne o komentarzach ludzi ktorych nie bylo! PozdrAVIAm
Avatar
dziennik / 6 kwietnia 2011 o 21:41
0
Stop Policyjnej Prowokacji. A.C.A.B
Avatar
dziennik / 6 kwietnia 2011 o 21:39
0
psełdodziennik wschodni a nie pseudokibice, po raz kolejny nie można liczyć na rzetelność w mediach!! Zwykli kibice chcieli pojechać na mecz i stali się pseudokibicami !!
Avatar
normalny / 6 kwietnia 2011 o 21:01
0
Trzeba Wam ludzie tłumaczyć, niestety zarówno obie strony zapędzają się w kozi róg. Te sprawy w Sądzie to były rozprawy nad zastosowaniem tymczasowego aresztowania, to że taki areszt nie został zastosowany to nieznaczny, że kibole nie popełnili przestępstwa. Otóż je popełnili i to poważne, jednak nie trzeba w tym przypadku stosować potocznych sanek do sprawy właściwej karnej. A że zbiorą to wie każdy, a mandat to za wykroczenia- oni startują minimum od 1 roku pozbawienia wolności a gra idzie o kwalifikacje do 12 lat i o to cały dym a nie o to ,że czy nic nie zrobili bo zrobili i nawet te oszołomy o tym wiedzą.
Trzeba Wam ludzie tłumaczyć, niestety zarówno obie strony zapędzają się w kozi róg. Te sprawy w Sądzie to były rozprawy nad zastosowaniem tymczasowego aresztowania, to że taki areszt nie został zastosowany to nieznaczny, że kibole nie popełnili przestępstwa. Otóż je popełnili i to poważne, jednak nie trzeba w tym przypadku stosować potocznych sanek do sprawy właściwej karnej. A że zbiorą to wie każdy, a mandat to za wykroczenia- oni startują minimum od 1 roku pozbawienia wolności a gra idzie o kwalifikacje do 12 lat i o to cały dym a nie o t... rozwiń
Avatar
pop / 21 maja 2011 o 21:12
0
[quote name='kibic i motoru' timestamp='1302027282' post='459755']
Dobra decyzja sadu wypuscic guwniazy wielu zapamieta ze nie warto było tym bardziej ze nie było pokrzywdzonych podac reke na zgode i nie robic złej propagandy zgoda buduje ,kazdy popełnia błedy.
[/quote]
Jeśli w sądzie pracują ludzie tak inteligentni jak ty to nic dziwnego, że sąd podjął taką decyzję a nie inną. "GUWNIAZY" czy może "GÓWNIARZY" ???
Avatar
jon / 2 maja 2011 o 21:38
0
[quote name='lola227' timestamp='1304348127' post='471675']
polska to wolny kraj...!!!!
a gdyby policja łapała wszystkich którzy im ubliżają to w Polsce nie było by niekaranych ludzi,
bo przecież wszyscy im ubliżają nawet moja 7 letnia siostra cioteczna...
hahahahhahahaha żal mi ich...!!!
[/quote]
patlogia - na pewno
Avatar
lola227 / 2 maja 2011 o 16:55
0
polska to wolny kraj...!!!!
a gdyby policja łapała wszystkich którzy im ubliżają to w Polsce nie było by niekaranych ludzi,
bo przecież wszyscy im ubliżają nawet moja 7 letnia siostra cioteczna...
hahahahhahahaha żal mi ich...!!!
Avatar
piotr / 15 kwietnia 2011 o 10:44
0
ciśnienie się niektorym podniosło bo wyzywając od Żydów Avię-jedzie tam ekipa co się zwie Wschodnia Horda...a to nie kojarzy się z Polską-tylko z Tatarami albo Banderowcami...a przecież swego czasu motorki krzyczęli-Bandera,Bandera
Ukraina to Motoru rodzina.Nikt nie ma pretensji do Hordy że są Ukraincami tylko że są identyfikują się z potomkami Banderowców...którzy wymordowali tysiące Polaków...i jeśli jak dobrze ktoś powiedział Chu;- z- wianka sama nie potrafi się stawić tylko potrzebuje Rejowiec,Lublin,Łynczną i Bogucin...a oni na forach twierdzą ze zrównają żydowską ziemię z powierzchnią...to ludziom się ciśnienie podniosło...Dobrze gdyby Avia miała zgodę z Ładą,Unią Hrubieszow,Orlętami Radzyń.Być może Horda wówczas nie czuła się tak pewnie
ciśnienie się niektorym podniosło bo wyzywając od Żydów Avię-jedzie tam ekipa co się zwie Wschodnia Horda...a to nie kojarzy się z Polską-tylko z Tatarami albo Banderowcami...a przecież swego czasu motorki krzyczęli-Bandera,Bandera
Ukraina to Motoru rodzina.Nikt nie ma pretensji do Hordy że są Ukraincami tylko że są identyfikują się z potomkami Banderowców...którzy wymordowali tysiące Polaków...i jeśli jak dobrze ktoś powiedział Chu;- z- wianka sama nie potrafi się stawić tylko potrzebuje Rejowiec,Lublin,Łynczną i Bogucin...a oni na fo... rozwiń
Avatar
kilo / 8 kwietnia 2011 o 09:53
0
I co??bezmozgowcy zamknac zabic najlepiej, ku**a nie bylo was tam to sie nie udzielac a nie zgrywac kozakow za monitorem co to wszystko widzieli.Ludzie chcieli jechac na mecz a zostali ostrzelani jak na polowaniu to nie ich wina do zarzucenia to sobie powinna miec najwiecej wasza milicja gdybym mial wladze i pieniadze to kazdego po koleji bym posadzil wielcy poszkodowani lubelscy policjanci.A te wasze artykuly marni gazeciarze wsaadzcie sobiwe wiecie gdzie a jak chcecie juz pisac to piszcie prawde.
Avatar
19(A)52 / 7 kwietnia 2011 o 23:12
0
TYLKO AVIA!! TO CO PISZĄ MEDIA TO BZDURY!

''Zwykli kibice chcieli pojechać na mecz i stali się pseudokibicami !! '' dobrze piszę, polać mu!
Avatar
Mistrz / 6 kwietnia 2011 o 21:54
0
I gdzie sa ci ludzie co pisali komentarze w poprzednim artykule ze policja dobrze zrobila ze ich zlapala itd? NIe byli a gadaja glupoty!!!!?? Policja z LUBLINA wszystko sama zaczela !. Nie mieli podstaw to wypuscili chlopakow .kto byl na peronie ten dobrze wie co i jak bylo. A media to tylko pisza o tym co im lubelskie psy nawinely. Teraz powinien dziennik wschodni przepraszac chlopakow za to co pisali we wczesnijeszym artykule juz nie wspomne o komentarzach ludzi ktorych nie bylo! PozdrAVIAm
Avatar
dziennik / 6 kwietnia 2011 o 21:41
0
Stop Policyjnej Prowokacji. A.C.A.B
Avatar
dziennik / 6 kwietnia 2011 o 21:39
0
psełdodziennik wschodni a nie pseudokibice, po raz kolejny nie można liczyć na rzetelność w mediach!! Zwykli kibice chcieli pojechać na mecz i stali się pseudokibicami !!
Avatar
normalny / 6 kwietnia 2011 o 21:01
0
Trzeba Wam ludzie tłumaczyć, niestety zarówno obie strony zapędzają się w kozi róg. Te sprawy w Sądzie to były rozprawy nad zastosowaniem tymczasowego aresztowania, to że taki areszt nie został zastosowany to nieznaczny, że kibole nie popełnili przestępstwa. Otóż je popełnili i to poważne, jednak nie trzeba w tym przypadku stosować potocznych sanek do sprawy właściwej karnej. A że zbiorą to wie każdy, a mandat to za wykroczenia- oni startują minimum od 1 roku pozbawienia wolności a gra idzie o kwalifikacje do 12 lat i o to cały dym a nie o to ,że czy nic nie zrobili bo zrobili i nawet te oszołomy o tym wiedzą.
Trzeba Wam ludzie tłumaczyć, niestety zarówno obie strony zapędzają się w kozi róg. Te sprawy w Sądzie to były rozprawy nad zastosowaniem tymczasowego aresztowania, to że taki areszt nie został zastosowany to nieznaczny, że kibole nie popełnili przestępstwa. Otóż je popełnili i to poważne, jednak nie trzeba w tym przypadku stosować potocznych sanek do sprawy właściwej karnej. A że zbiorą to wie każdy, a mandat to za wykroczenia- oni startują minimum od 1 roku pozbawienia wolności a gra idzie o kwalifikacje do 12 lat i o to cały dym a nie o t... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 36

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 7 0

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia 0 0

Małgorzata Hołub-Kowalik i Karol Zalewski złotymi medalistami w biegu na 400 metrów. To dość spora niespodzianka bo za faworytów w obu przypadkach uchodzili inni uczestnicy finału

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 58 8

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 3 1

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 12 2

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 15 2

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2 3 0

Po sparingu Stali z Tomasovią zdecydowanie lepsze humory panują w obozie czwartoligowca. Drużyna Pawła Babiarza ograła beniaminka III ligi 4:2

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 2 2

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę?

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę? 0 4

Pierwszy wyjazd do pracy za granicą może wiązać się z dużym stresem. Podpowiadamy, jak się do niego przygotować, by uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0 0 4

Piłkarze Rafała Borysiuka ostro postrzelali przy okazji sobotniego meczu kontrolnego z Włodawianką. Zawody zakończyły się zwycięstwem trzecioligowca 7:0. Rywale pod okiem Marka Droba ćwiczą jednak dopiero od tygodnia i tak naprawdę budują nową drużynę

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia
28 lipca 2018, 0:00

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia 1 0

Co Gdzie Kiedy. 28 lipca odbędzie się pierwsza w historii letnia edycja Botanicznej Piątki na terenie Ogrodu Botanicznego UMCS w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!