Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

24 stycznia 2015 r.
22:00
Edytuj ten wpis

Z kartą taniej. Ale tylko w Świdniku

0 13 A A

W mieście niebawem ruszy program lojalnościowy. Klienci robiący zakupy w Świdniku dzięki specjalnej karcie otrzymają rabaty

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- To wspólna inicjatywa świdnickich przedsiębiorców i miasta - mówi Bartłomiej Pejo z Biura Obsługi Inwestora w Urzędzie Miasta Świdnik. - Wyprodukujemy nie tylko karty lojalnościowe, ale też zajmiemy się promocją projektu "Mieszkam w Świdniku, kupuję w Świdniku” m.in. poprzez media elektroniczne. Wydrukujemy plakaty i naklejki, które będą identyfikować punkty biorące udział w tym projekcie.

Inicjatywa ma zachęcić do kierowania się lokalnym patriotyzmem w kwestii zakupów i usług. - Zamykamy, w pewnym sensie, obieg pieniądza w naszym mieście - objaśnia Pejo. - Korzystają wszyscy. Mieszkańcy z karty rabatowej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mogą to być rabaty na poziomie od 5 do 20 proc., ale każdy z przedsiębiorców podejmuje sam decyzję w tym zakresie. Może więc liczyć na więcej klientów, np. takich, którzy dzięki karcie zrezygnują z wyjazdu na zakupy do Lublina. A korzyść dla miasta jest taka, że wspieramy przedsiębiorczość. Druga rzecz to podatki, które wpłyną do kasy Świdnika.

Na początek do dyspozycji mieszkańców będzie tysiąc kart lojalnościowych. - Każda będzie mieć format karty kredytowej - opisuje Pejo. - Nie będzie imienna, będą więc z niej mogły korzystać całe rodziny.

Karta nie jest jeszcze gotowa. - W najbliższym tygodniu jej projekt przedstawimy do zaopiniowania Radzie Przedsiębiorców - zapowiada Pejo.
Wiadomo już, że kartę będzie można obierać w Urzędzie Miasta w Świdniku i w kilku punktach partnerskich, które wyrażą zgodę na udostępnianie jej mieszkańcom.

Liczba partnerów w projekcie nie jest jeszcze znana. - Projekt dopiero się rozpoczął, więc ciężko powiedzieć, ilu w sumie partnerów będziemy mieć - mówi Pejo. - W Świdniku jest zarejestrowanych ok. 3 tys. podmiotów gospodarczych. Mniej więcej jedna trzecia z nich są to punkty usługowo-handlowe. Do tych właśnie przedsiębiorców chcemy dotrzeć.

Rada Przedsiębiorców w Świdniku zostanie wybrana na początku przyszłego tygodnia. - Na tym spotkaniu przedstawimy do zaopiniowana projekty - karty, plakatów i program lojalnościowy - zapowiada Pejo. - Jeśli to wszystko zostanie zatwierdzone na najbliższym spotkaniu, to karta będzie dostępna dla mieszkańców w ciągu miesiąca.

Urzędnicy liczą, że karta będzie honorowana w ok. 1 tys. punktów usługowo-handlowych na terenie Świdnika.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
J.B. / 26 stycznia 2015 o 10:22
0

Lepiej byłoby jakby stworzono jakiś serwis internetowy gdzie co w Świdniku można kupić bo wszystko jest jest tak po rozrzucane po całym mieście, poukrywane w jakiś zaułkach żeby coś kupić to trzeba się naszukać. Druga kwestia to mały wybór asortymentu, gdzie nie pójdę to nie ma.

Avatar
LSW / 26 stycznia 2015 o 09:41
0

Kamilo! chyba jesteś tak chora lak twój prostacki i żenujacy wpis. Ty nie rozumiesz 

Nie ma to jak pluć na to miasto i mieszkańców i jednocześnie pracować tutaj a czasami nawet mieszkać.Po ch..j tu przyjeżdzasz zabierasz pracę świdniczanom,jak ci tak żle to wypi....j do swojego wielkiego miasta i tam pracuj i mieszkaj.Ten wpis dotyczy wszystkich lubelaków,łycniaków i cemenciaków. 

Avatar
Gość / 26 stycznia 2015 o 00:25
0

Polityka .. proszę używać sformuowań ekonomicznych...!!!

Avatar
Przedsiebiorca / 26 stycznia 2015 o 00:22
0

hm..

Pomysł może i fajny tylko kto zrekompensuje nam do 20%... ..(??? tez opłaci podatki ) ..

A moze wszystkim przedsiebiorcom (podaja 1000 ze wezma udział) obniża podatki, czynsz najmu, Zus.. nie bedziemy narzekać,...ale Panie Bartku Prosze nie stosowac metod politycznych tylko Ekonomicznych.

Avatar
zenek / 25 stycznia 2015 o 20:52
0

Mówicie na Świdnik Hamburk a jak do pracy to pierwsi składacie CV. Dałam ogłoszenie, że przyjmę do pracy w Świdniku. Dostałam ok 60 z czego ok 40% były to osoby z Lublina. Zastanówcie się co piszecie jeśli potem chcecie się starać o pracę w tej wsi jak to nazywacie! Poza tym po co wchodzisz na stronę Świdnika? Czyżby za pracą??

Kamilo! chyba jesteś tak chora lak twój prostacki i żenujacy wpis. Ty nie rozumiesz życia.

Avatar
Kamila / 25 stycznia 2015 o 19:32
0

Mówicie na Świdnik Hamburk a jak do pracy to pierwsi składacie CV. Dałam ogłoszenie, że przyjmę do pracy w Świdniku. Dostałam ok 60 z czego ok 40% były to osoby z Lublina. Zastanówcie się co piszecie jeśli potem chcecie się starać o pracę w tej wsi jak to nazywacie! Poza tym po co wchodzisz na stronę Świdnika? Czyżby za pracą??

Avatar
js / 25 stycznia 2015 o 15:32
0
Gdyby nie hamburg to byslś zdechł z głodu
Avatar
mieszkam tu LSW-u / 25 stycznia 2015 o 12:59
0

Hamburg=miasto chamów tak jest od kiedy pamiętam

cham i prostak to cię zrobił i to widać po twoich genach w wypowiedzi

Avatar
mieszkaniec / 25 stycznia 2015 o 10:49
0

No to Felicity już jest bakrutem. Cała kasiora zostaje w Hamburgu

musi chłop się jakoś wykazać . nie na darmo stworzono oddzielny etat

Avatar
hghrdff / 25 stycznia 2015 o 10:18
0
Hamburg=miasto chamów tak jest od kiedy pamiętam
Avatar
J.B. / 26 stycznia 2015 o 10:22
0

Lepiej byłoby jakby stworzono jakiś serwis internetowy gdzie co w Świdniku można kupić bo wszystko jest jest tak po rozrzucane po całym mieście, poukrywane w jakiś zaułkach żeby coś kupić to trzeba się naszukać. Druga kwestia to mały wybór asortymentu, gdzie nie pójdę to nie ma.

Avatar
LSW / 26 stycznia 2015 o 09:41
0

Kamilo! chyba jesteś tak chora lak twój prostacki i żenujacy wpis. Ty nie rozumiesz 

Nie ma to jak pluć na to miasto i mieszkańców i jednocześnie pracować tutaj a czasami nawet mieszkać.Po ch..j tu przyjeżdzasz zabierasz pracę świdniczanom,jak ci tak żle to wypi....j do swojego wielkiego miasta i tam pracuj i mieszkaj.Ten wpis dotyczy wszystkich lubelaków,łycniaków i cemenciaków. 

Avatar
Gość / 26 stycznia 2015 o 00:25
0

Polityka .. proszę używać sformuowań ekonomicznych...!!!

Avatar
Przedsiebiorca / 26 stycznia 2015 o 00:22
0

hm..

Pomysł może i fajny tylko kto zrekompensuje nam do 20%... ..(??? tez opłaci podatki ) ..

A moze wszystkim przedsiebiorcom (podaja 1000 ze wezma udział) obniża podatki, czynsz najmu, Zus.. nie bedziemy narzekać,...ale Panie Bartku Prosze nie stosowac metod politycznych tylko Ekonomicznych.

Avatar
zenek / 25 stycznia 2015 o 20:52
0

Mówicie na Świdnik Hamburk a jak do pracy to pierwsi składacie CV. Dałam ogłoszenie, że przyjmę do pracy w Świdniku. Dostałam ok 60 z czego ok 40% były to osoby z Lublina. Zastanówcie się co piszecie jeśli potem chcecie się starać o pracę w tej wsi jak to nazywacie! Poza tym po co wchodzisz na stronę Świdnika? Czyżby za pracą??

Kamilo! chyba jesteś tak chora lak twój prostacki i żenujacy wpis. Ty nie rozumiesz życia.

Avatar
Kamila / 25 stycznia 2015 o 19:32
0

Mówicie na Świdnik Hamburk a jak do pracy to pierwsi składacie CV. Dałam ogłoszenie, że przyjmę do pracy w Świdniku. Dostałam ok 60 z czego ok 40% były to osoby z Lublina. Zastanówcie się co piszecie jeśli potem chcecie się starać o pracę w tej wsi jak to nazywacie! Poza tym po co wchodzisz na stronę Świdnika? Czyżby za pracą??

Avatar
js / 25 stycznia 2015 o 15:32
0
Gdyby nie hamburg to byslś zdechł z głodu
Avatar
mieszkam tu LSW-u / 25 stycznia 2015 o 12:59
0

Hamburg=miasto chamów tak jest od kiedy pamiętam

cham i prostak to cię zrobił i to widać po twoich genach w wypowiedzi

Avatar
mieszkaniec / 25 stycznia 2015 o 10:49
0

No to Felicity już jest bakrutem. Cała kasiora zostaje w Hamburgu

musi chłop się jakoś wykazać . nie na darmo stworzono oddzielny etat

Avatar
hghrdff / 25 stycznia 2015 o 10:18
0
Hamburg=miasto chamów tak jest od kiedy pamiętam
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

MP AZS w podnoszeniu ciężarów: dziewięć medali zawodników z woj. lubelskiego

MP AZS w podnoszeniu ciężarów: dziewięć medali zawodników z woj. lubelskiego 0 1

W Białej Podlaskiej rozegrane zostały mistrzostwa Polski AZS w podnoszeniu ciężarów. Do rywalizacji przystąpiło 30 studentów i tyle samo studentek

Zderzenie osobówki z ciągnikiem. 67-latek z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala

Zderzenie osobówki z ciągnikiem. 67-latek z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala 0 2

67-latek z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala. Próbował włączyć się do ruchu ciągnikiem rolniczym. Doszło do zderzenia.

Drugie wzmocnienie Hetmana Zamość, drugie osłabienie Chełmianki

Drugie wzmocnienie Hetmana Zamość, drugie osłabienie Chełmianki 0 5

Mówiło się o tym transferze od kilku tygodni, a w poniedziałek beniaminek III ligi oficjalnie potwierdził przenosiny Rafała Kursy z Chełmianki do Hetmana.

Chcą pomóc poszkodowanym mieszkańcom gm. Modliborzyce. Organizują dla nich zbiórkę
galeria

Chcą pomóc poszkodowanym mieszkańcom gm. Modliborzyce. Organizują dla nich zbiórkę 10 0

Zorganizował wsparcie dla powodzian, którzy stracili dorobek życia, i skrzyknął innych do pomocy. Lublinianin Mateusz Piekarski razem z ochotnikami przekaże dzisiaj zebrane dary mieszkańcom gminy Modliborzyce, którzy ucierpieli na skutek powodzi.

Wszedł na tory, nie reagował na sygnały. 62-latek śmiertelnie potrącony przez pociąg

Wszedł na tory, nie reagował na sygnały. 62-latek śmiertelnie potrącony przez pociąg 0 5

Tragiczny wypadek na torach. 62-letni mężczyzna został potrącony przez pociąg.

Bartosz Smektała po finale IMŚJ: Tor równy dla wszystkich
galeria

Bartosz Smektała po finale IMŚJ: Tor równy dla wszystkich 0 0

Rozmowa z Bartoszem Smektałą z Fogo Unii Leszno, najlepszym Polakiem w 1. finale Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów w Lublinie

Lublin: Dwa razy więcej miejsc pod domy, 60. proc. więcej pod blokowiska? W czwartek głosowanie nad studium

Lublin: Dwa razy więcej miejsc pod domy, 60. proc. więcej pod blokowiska? W czwartek głosowanie nad studium 44 155

Nowe tereny pod budowę mieszkań ma wskazać dokument, nad którym pojutrze będą głosować radni. Obszary zabudowy jednorodzinnej mogłyby się podwoić, blokowiska powiększyłyby się o 60 proc., nie tylko za sprawą górek czechowskich. Prezydent nie rezygnuje także z kontrowersyjnych planów budowy nowych dróg

"Z wizytą w Transylwanii" w Puławach
25 czerwca 2019, 12:00

"Z wizytą w Transylwanii" w Puławach 0 0

Powiatowy Klub Książki w Puławach zaprasza 25 czerwca o godz. 12 do Powiatowej Biblioteki Publicznej na spotkanie "Z wizytą w Transylwanii".

Lublin: Mieszkańcy mogą zgłosić się do dyskusji na posiedzeniu Rady Miasta

Lublin: Mieszkańcy mogą zgłosić się do dyskusji na posiedzeniu Rady Miasta 0 15

Tylko do środy przyjmowane będą zgłoszenia osób chętnych do zabrania głosu podczas najbliższego posiedzenia Rady Miasta, która będzie omawiać prezydencki raport o stanie Lublina.

34-letni policjant nie żyje. Co się stało na terenie składu buraczanego?

34-letni policjant nie żyje. Co się stało na terenie składu buraczanego? 20 12

Prokuratura bada sprawę. 34-letni policjant z Tomaszowa Lubelskiego prawdopodobnie popełnił samobójstwo.

Konrad Nowak żegna się z Motorem

Konrad Nowak żegna się z Motorem 0 2

W poniedziałek kibice i piłkarze Motoru poznali nowego trenera żółto-biało-niebieskich. Roberta Góralczyka na tym stanowisku zastąpił Mirosław Hajdo. Rozpoczęło się także budowanie drużyny na nowy sezon. Najprawdopodobniej z zespołem pożegna się dotychczasowy kapitan – Konrad Nowak.

Gang przez lata okradał firmy w całej Polsce. Surowe wyroki za skradzione miliony

Gang przez lata okradał firmy w całej Polsce. Surowe wyroki za skradzione miliony 0 9

Od jedenastu do ośmiu lat więzienia – takie wyroki usłyszeli członkowie gangu Adama Z. z Lublina. Grupa latami okradała firmy w całej Polsce. Łupem włamywaczy padły blisko trzy miliony złotych

Spotkania Podróżników Kontynenty #44: USA i Kongo
25 czerwca 2019, 18:00

Spotkania Podróżników Kontynenty #44: USA i Kongo 0 0

Nowa przestrzeń, nowe pasjonujące opowieści. We wtorek, 25 czerwca, 44. spotkanie z cyklu Kontynenty. Dominika Szmajda opowie o pieszej wędrówce przez Kongo, a Małgorzata Szumska o podróży przez USA śladami Polaków

Czesław Michniewicz: Przegraliśmy walkę o marzenia (wideo)
film

Czesław Michniewicz: Przegraliśmy walkę o marzenia (wideo) 0 0

Sześć punktów w 3 meczach. To dorobek reprezentacji Polski na mistrzostwach Europy do lat 21. Biało-czerwoni pożegnali się z turniejem po sobotniej porażce z Hiszpanią 0:5.

Przebudowa Al. Racławickich. Przesadzą 60 drzew, które miały być wycięte?

Przebudowa Al. Racławickich. Przesadzą 60 drzew, które miały być wycięte? 66 41

60 spośród drzew kolidujących z planami przebudowy Al. Racławickich ma uniknąć wycinki, bo Ratusz obiecuje ich przesadzenie. Urzędnicy twierdzą, że szanse na przyjęcie się drzew przekraczają 90 proc., chociaż przyznają, że nie badano dokładnie ich korzeni. Koszty operacji mogą być liczone w setkach tysięcy złotych

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!