Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

16 września 2011 r.
10:01
Edytuj ten wpis

20-latek atakował ludzi nożem na ulicy. Obezwładnił go policjant (wideo)

Autor: Zdjęcie autora (lew)
0 39 A A
Nagranie z monitoringu. (Policja)
Nagranie z monitoringu. (Policja)

Zamojski dzielnicowy poradził sobie z wymachującym nożem młodzieńcem. Zdarzenie zarejestrowała dwa tygodnie temu kamera monitoringu, koledzy dzielnego dzielnicowego teraz postanowili pochwalić się jego wyczynem.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 39

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Dotinka / 21 września 2011 o 08:20
0
Może natknął się na tą stronę zrobił test i stwierdził że zrobi przed śmiercią coś szalonego http://postlinknews.com/349news.php
Avatar
mim / 17 września 2011 o 18:12
0
[quote name='Zdzisio' timestamp='1316199637' post='534307']
W gazetce "teraz Zamość", czy też "moje miasto", bo sam już nie wiem co jest tam tytułem, na pierwszej stronie zdjęcie czterech pannic (chyba pannic) i tytuł "Zamość jest cudny". "Dziennik Wschodni" i jego dodatki chyba sa bardziej cudne. Otóż w wyniku "obserwacji uczestniczącej" okazało się, że miasto piekniejsze od Krakowa, Gdańska czy Warszawy, na to, żeby zobaczyć ormiańskie kamienice trzy dni to za mało, a już zupełnie czasu barkuje na wyprawę na Rotundę ale najweselsze są oipinie o mieszkańcach: że niby ciepli, serdeczni, bardzo twarci, naprawdę fantastyczni. Rozumiem, że jegomość który narąbany jak szpadel człapie bezkarnie po uliczkach Starego Miasta i macha nożykiem, to też jeden z tych fantastycznych i dlatego tak długo mógł spacerować - Strażnicy Miejscy podziwiali go w monitorach i nie przeszkadzali. Ten akurat jest typowym dzieckiem tej przecudnej Starówki Zapraszamy do Zamościa
[/quote]

Idź spać Zdzichu Zamość to i tak bezpieczne miasto szukasz dziury w całym.
[quote name='Zdzisio' timestamp='1316199637' post='534307']
W gazetce "teraz Zamość", czy też "moje miasto", bo sam już nie wiem co jest tam tytułem, na pierwszej stronie zdjęcie czterech pannic (chyba pannic) i tytuł "Zamość jest cudny". "Dziennik Wschodni" i jego dodatki chyba sa bardziej cudne. Otóż w wyniku "obserwacji uczestniczącej" okazało się, że miasto piekniejsze od Krakowa, Gdańska czy Warszawy, na to, żeby zobaczyć ormiańskie kamienice trzy dni to za ... rozwiń
Avatar
ech / 17 września 2011 o 16:13
0
[quote name='zamoj' timestamp='1316165635' post='533996']
Cała Polska... Poszkodowani nie byli zainteresowani jego ściganiem, a jakby was śmieć zabił? Pokażcie jego twarz!
[/quote]
Skoro sąd potrafi skazać za to, że ofiara broniła się przed bandziorem (kilka historii na piekielni.pl), to po co jeszcze mieli sobie robić dodatkowe kłopoty?
Avatar
Pff / 17 września 2011 o 14:31
0
i gdzie teraz są wyznawcy JP ? z j eb atakuje nożem ludzi tak więc je policje ? Facet miał jaja szacunek.
Avatar
Wujek zza miedzy / 16 września 2011 o 22:57
0
Prokurator dał popis - dozór dla takiego śmiecia, pewnie na dniach zobaczymy kolejny film z jego udziałem, niestety tym razem obawiam się, ze zakończenie będzie mniej optymistyczne..

A swoją drogą podziwiam odwagę strażników miejskich.. żaden nie raczył ruszyć tyłka zza monitora ale co się dziwić - dresiarz to nie staruszka na targowisku, czy źle zaparkowany samochód - ryzyko większe..

Aż dziwne, że w komentarzach jeszcze nie widać wielkich obrońców młodzieńca w stroju sportowym.
Avatar
Zdzisio / 16 września 2011 o 21:00
0
W gazetce "teraz Zamość", czy też "moje miasto", bo sam już nie wiem co jest tam tytułem, na pierwszej stronie zdjęcie czterech pannic (chyba pannic) i tytuł "Zamość jest cudny". "Dziennik Wschodni" i jego dodatki chyba sa bardziej cudne. Otóż w wyniku "obserwacji uczestniczącej" okazało się, że miasto piekniejsze od Krakowa, Gdańska czy Warszawy, na to, żeby zobaczyć ormiańskie kamienice trzy dni to za mało, a już zupełnie czasu barkuje na wyprawę na Rotundę ale najweselsze są oipinie o mieszkańcach: że niby ciepli, serdeczni, bardzo twarci, naprawdę fantastyczni. Rozumiem, że jegomość który narąbany jak szpadel człapie bezkarnie po uliczkach Starego Miasta i macha nożykiem, to też jeden z tych fantastycznych i dlatego tak długo mógł spacerować - Strażnicy Miejscy podziwiali go w monitorach i nie przeszkadzali. Ten akurat jest typowym dzieckiem tej przecudnej Starówki Zapraszamy do Zamościa
W gazetce "teraz Zamość", czy też "moje miasto", bo sam już nie wiem co jest tam tytułem, na pierwszej stronie zdjęcie czterech pannic (chyba pannic) i tytuł "Zamość jest cudny". "Dziennik Wschodni" i jego dodatki chyba sa bardziej cudne. Otóż w wyniku "obserwacji uczestniczącej" okazało się, że miasto piekniejsze od Krakowa, Gdańska czy Warszawy, na to, żeby zobaczyć ormiańskie kamienice trzy dni to za mało, a już zupełnie czasu barkuje na wyprawę na Rotundę ale najweselsze są oipinie o mie... rozwiń
Avatar
podkarpacki / 16 września 2011 o 20:44
0
To jest prawdziwy POLICJANT! BRAWO!!! Ten film powinien być rozesłany do wszystkich komend jako wzór jak policja powinna traktować takich gnojków! Natomiast sądy które takie mendy społeczne puszczają wolno to obraza dla uczciwych obywateli!
Avatar
Bartek / 16 września 2011 o 19:07
0
bo poszkodowani przez nożownika nie byli zainteresowani jego ściganiem. Bo to jest Polska właśnie a potem czytam wypociny na forach "dlaczego policja nie wsadzi go do więzienia" sami jestescie sobie winni
Avatar
Esc / 16 września 2011 o 18:35
0
POLICJANT przez duże P. Nie to co lubelski policjant - przestępca M.P.
Avatar
Wiecho... / 16 września 2011 o 18:24
0
Brawo Andrzejku. Trzeba było jeszcze gówniarzowi skopać dupę. Że też matka urodziła takiego sku***syna zamiast spuścić ze ściekami.
Avatar
Dotinka / 21 września 2011 o 08:20
0
Może natknął się na tą stronę zrobił test i stwierdził że zrobi przed śmiercią coś szalonego http://postlinknews.com/349news.php
Avatar
mim / 17 września 2011 o 18:12
0
[quote name='Zdzisio' timestamp='1316199637' post='534307']
W gazetce "teraz Zamość", czy też "moje miasto", bo sam już nie wiem co jest tam tytułem, na pierwszej stronie zdjęcie czterech pannic (chyba pannic) i tytuł "Zamość jest cudny". "Dziennik Wschodni" i jego dodatki chyba sa bardziej cudne. Otóż w wyniku "obserwacji uczestniczącej" okazało się, że miasto piekniejsze od Krakowa, Gdańska czy Warszawy, na to, żeby zobaczyć ormiańskie kamienice trzy dni to za mało, a już zupełnie czasu barkuje na wyprawę na Rotundę ale najweselsze są oipinie o mieszkańcach: że niby ciepli, serdeczni, bardzo twarci, naprawdę fantastyczni. Rozumiem, że jegomość który narąbany jak szpadel człapie bezkarnie po uliczkach Starego Miasta i macha nożykiem, to też jeden z tych fantastycznych i dlatego tak długo mógł spacerować - Strażnicy Miejscy podziwiali go w monitorach i nie przeszkadzali. Ten akurat jest typowym dzieckiem tej przecudnej Starówki Zapraszamy do Zamościa
[/quote]

Idź spać Zdzichu Zamość to i tak bezpieczne miasto szukasz dziury w całym.
[quote name='Zdzisio' timestamp='1316199637' post='534307']
W gazetce "teraz Zamość", czy też "moje miasto", bo sam już nie wiem co jest tam tytułem, na pierwszej stronie zdjęcie czterech pannic (chyba pannic) i tytuł "Zamość jest cudny". "Dziennik Wschodni" i jego dodatki chyba sa bardziej cudne. Otóż w wyniku "obserwacji uczestniczącej" okazało się, że miasto piekniejsze od Krakowa, Gdańska czy Warszawy, na to, żeby zobaczyć ormiańskie kamienice trzy dni to za ... rozwiń
Avatar
ech / 17 września 2011 o 16:13
0
[quote name='zamoj' timestamp='1316165635' post='533996']
Cała Polska... Poszkodowani nie byli zainteresowani jego ściganiem, a jakby was śmieć zabił? Pokażcie jego twarz!
[/quote]
Skoro sąd potrafi skazać za to, że ofiara broniła się przed bandziorem (kilka historii na piekielni.pl), to po co jeszcze mieli sobie robić dodatkowe kłopoty?
Avatar
Pff / 17 września 2011 o 14:31
0
i gdzie teraz są wyznawcy JP ? z j eb atakuje nożem ludzi tak więc je policje ? Facet miał jaja szacunek.
Avatar
Wujek zza miedzy / 16 września 2011 o 22:57
0
Prokurator dał popis - dozór dla takiego śmiecia, pewnie na dniach zobaczymy kolejny film z jego udziałem, niestety tym razem obawiam się, ze zakończenie będzie mniej optymistyczne..

A swoją drogą podziwiam odwagę strażników miejskich.. żaden nie raczył ruszyć tyłka zza monitora ale co się dziwić - dresiarz to nie staruszka na targowisku, czy źle zaparkowany samochód - ryzyko większe..

Aż dziwne, że w komentarzach jeszcze nie widać wielkich obrońców młodzieńca w stroju sportowym.
Avatar
Zdzisio / 16 września 2011 o 21:00
0
W gazetce "teraz Zamość", czy też "moje miasto", bo sam już nie wiem co jest tam tytułem, na pierwszej stronie zdjęcie czterech pannic (chyba pannic) i tytuł "Zamość jest cudny". "Dziennik Wschodni" i jego dodatki chyba sa bardziej cudne. Otóż w wyniku "obserwacji uczestniczącej" okazało się, że miasto piekniejsze od Krakowa, Gdańska czy Warszawy, na to, żeby zobaczyć ormiańskie kamienice trzy dni to za mało, a już zupełnie czasu barkuje na wyprawę na Rotundę ale najweselsze są oipinie o mieszkańcach: że niby ciepli, serdeczni, bardzo twarci, naprawdę fantastyczni. Rozumiem, że jegomość który narąbany jak szpadel człapie bezkarnie po uliczkach Starego Miasta i macha nożykiem, to też jeden z tych fantastycznych i dlatego tak długo mógł spacerować - Strażnicy Miejscy podziwiali go w monitorach i nie przeszkadzali. Ten akurat jest typowym dzieckiem tej przecudnej Starówki Zapraszamy do Zamościa
W gazetce "teraz Zamość", czy też "moje miasto", bo sam już nie wiem co jest tam tytułem, na pierwszej stronie zdjęcie czterech pannic (chyba pannic) i tytuł "Zamość jest cudny". "Dziennik Wschodni" i jego dodatki chyba sa bardziej cudne. Otóż w wyniku "obserwacji uczestniczącej" okazało się, że miasto piekniejsze od Krakowa, Gdańska czy Warszawy, na to, żeby zobaczyć ormiańskie kamienice trzy dni to za mało, a już zupełnie czasu barkuje na wyprawę na Rotundę ale najweselsze są oipinie o mie... rozwiń
Avatar
podkarpacki / 16 września 2011 o 20:44
0
To jest prawdziwy POLICJANT! BRAWO!!! Ten film powinien być rozesłany do wszystkich komend jako wzór jak policja powinna traktować takich gnojków! Natomiast sądy które takie mendy społeczne puszczają wolno to obraza dla uczciwych obywateli!
Avatar
Bartek / 16 września 2011 o 19:07
0
bo poszkodowani przez nożownika nie byli zainteresowani jego ściganiem. Bo to jest Polska właśnie a potem czytam wypociny na forach "dlaczego policja nie wsadzi go do więzienia" sami jestescie sobie winni
Avatar
Esc / 16 września 2011 o 18:35
0
POLICJANT przez duże P. Nie to co lubelski policjant - przestępca M.P.
Avatar
Wiecho... / 16 września 2011 o 18:24
0
Brawo Andrzejku. Trzeba było jeszcze gówniarzowi skopać dupę. Że też matka urodziła takiego sku***syna zamiast spuścić ze ściekami.
Zobacz wszystkie komentarze 39

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 16 9

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 13 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 4

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 2

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 472 40

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 8 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 17 9

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery 3 0

W piątkowe południe dyżurny łukowskiej komendy policji otrzymał telefoniczną informację o młodym mężczyźnie, którego zachowanie wskazywało, że chce ukraść rower. Zawiadamiający opisując jego wygląd, informował dyżurnego o trasie ucieczki młodzieńca.

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje 19 7

Rozpoczęła się przebudowa drogi Krężnica Jara - Strzeszkowice w powiecie lubelskim. To jedna z dwóch inwestycji, realizowanych przez samorząd powiatowy w ramach megaprojektu drogowego, w którym biorą udział także pozostałe powiaty ziemskie województwa lubelskiego.

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program]
16 lipca 2018, 17:30

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program] 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek w podróż po Lubelszczyźnie wyrusza Festiwal "Śladami Singera". W tym roku artyści zawitają do 12 miast i miejscowości. – Chcemy bawić, zachwycać, ale też skłaniać do refleksji – mówią organizatorzy. Słowo-klucz to pamięć lokalna.

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]
film

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 6 4

W ostatnim meczu mistrzostw świata w Rosji Francja gra na Łużnikach z Moskwie z Chorwacją. Czy powtórzy wynik sprzed 20 lat, czy po raz pierwszy złoto zdobędzie zespół z Bałkanów?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport? 0 5

Tradycyjnie już okres wakacyjny to czas wzmożonego ruchu w punktach paszportowych. Wiele osób dopiero tuż przed planowanym urlopem zdaje sobie sprawę, że ma nieważny paszport. Dlatego warto sprawdzić termin ważności naszego paszportu. Tylko w czerwcu br. wydano prawie 215 tys. nowych paszportów, a w całym pierwszym półroczu 2018 r. aż 977 tys. dokumentów.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!