Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

30 listopada 2008 r.
18:45
Edytuj ten wpis

Antyterroryści przestraszyli dziecko

0 20 A A

Do zamojskiej prokuratury wpłynęła skarga na przebieg akcji przeprowadzonej przez grupę antyterrorystyczną w czasie zatrzymania 25-latka. Skargę złożyła żona Wojciecha O. Podnosi, że działania funkcjonariuszy naraziły na stres jej córkę.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Skarga zostanie rozpatrzona w ciągu najbliższych kilku dni - mówi Romuald Sitarz, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Zamościu.

Wojciech O. został zatrzymany w związku z rozpracowywaniem szajki wprowadzającej do obrotu środki odurzające. Zamieszany jest również w rozboje i wymuszenia rozbójnicze.

Przed lubelskim sądem odpowiada zaś za udział w grupie przestępczej i czynną napaść na funkcjonariusza policji.
(lew)

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
AT Fan / 6 marca 2009 o 20:40
0
Ludzie co wy za bzdury piszecie!!!! Jakie zachowac sie bardziej humanitarnie!!! Dla funkcjonariuszy sil specjalnych najwazniejsze jest wlasne bezpieczenstwo i oni nie beda sie zastanawiac czy kogos przestraszyli czy nie....dostali rozkaz i maja go wykonac w najskuteczniejszy i najbezpieczniejszy dla siebie sposob. I takie skargi to ja na miejscu komendy bym podarl i wywalil do kosza....bo to nie antyterrorysci narazili dziecko na stres, tylko tatus, mieszajac sie w interesy sprzeczne z prawem....gdyby nic nie odstawil, AT nie musialoby pukac do jego drzwi i dziecko nie doznalo by stresu....to co sie stalo mialo na wlasne zyczenie jednego z rodzicow. Wspolczuje temu dziecku, jesli trzeba to nalezaloby mu zapewnic pomoc psychologa, ale na pewno nie zawinili tu antyterrorysci i nie ma innej opcji przeprowdzenia tego typu akcji.
Ludzie co wy za bzdury piszecie!!!! Jakie zachowac sie bardziej humanitarnie!!! Dla funkcjonariuszy sil specjalnych najwazniejsze jest wlasne bezpieczenstwo i oni nie beda sie zastanawiac czy kogos przestraszyli czy nie....dostali rozkaz i maja go wykonac w najskuteczniejszy i najbezpieczniejszy dla siebie sposob. I takie skargi to ja na miejscu komendy bym podarl i wywalil do kosza....bo to nie antyterrorysci narazili dziecko na stres, tylko tatus, mieszajac sie w interesy sprzeczne z prawem....gdyby nic nie odst... rozwiń
Avatar
MarceL / 3 grudnia 2008 o 18:21
0
Nasz dziecko kiedyś zgubiło się na plaży było potworny tłok. Na szczescie szbko się znalazł , dzięki szybkiej akcji ratowników. Ja już nie chce opowiadac o tym ,co wtedy z mężem przeżywaliśmy . Ale od tamtej pory nasze dziecko nie chce zostawac samo, nie odstępuje nas na krok dopiero wizyty u psychologa, pomalu pozwalaja zapomniej synkowi o tamtym stresie To w sumie co musialo to dziecko czuc , jak mu ojca na ziemie rzucili i Bronia wymachiwali.
Avatar
niujork / 3 grudnia 2008 o 12:12
0
Dokladnie zgadzam sie ze nie wazne co ale poczucie bezpieczenstwa jest u dziecka najwazniejsze i baaardzo zle się dzieje jesli zostaje zaburzone; /
a tu rodzice dali klape po calej linii.
Avatar
zyczliwy / 2 grudnia 2008 o 16:20
0
dedeor napisał:
TAKICH sytuacjach antyterroryści mogliby zachowywać się jakoś bardziej humanitarnie

Moze powinni zapowiedzieć wizytę aby mamusia która nie wiedziała co mąz robi mogła zabrać skradzine pieniądze i wyjechać w siną dal i zabrac męzusia bo on niwienny tylko ta policja.... jesteś idiota i tyle. O dziecko niechby zadbał tatuś a skoro nie umiał to razem go z ojcem i matka za kraty.
Avatar
kasssana / 2 grudnia 2008 o 16:18
0
Mimo wszystko, pomijając To jak ta sprawa jest rozgrywana przez Rodziców, tego nie wiem, to Jednak dzieci powinno się przed czymś takim chronić pomijam tu również te wszystkie uszczypliwe komentarze. Nie wiem czy ci którzy NIEe maja dzieci zdaja sobie z tego sprawe, że małe dzieci mają naprawde kruchą psychikę i są podatne na wszelkiego rodzaju traumatyczne przezycia. Takie zakorzeniają się najgłębiej, dzieci mogą reagować strachem naprawde na różne wydarzenia – nie koniecznie rodem z filmów kryminalnych i przyczyn może być bardzo wiele [url="http://smyk.com/index.php?option=com_forum&action=thread&id=471&Itemid=0"]http://smyk.com/index.php?option=com_forum...71&Itemid=0[/url]
Najważniejsze to opanować potem sytuację, i stopniowo wyleczyć dziecko z lęków.
Mimo wszystko, pomijając To jak ta sprawa jest rozgrywana przez Rodziców, tego nie wiem, to Jednak dzieci powinno się przed czymś takim chronić pomijam tu również te wszystkie uszczypliwe komentarze. Nie wiem czy ci którzy NIEe maja dzieci zdaja sobie z tego sprawe, że małe dzieci mają naprawde kruchą psychikę i są podatne na wszelkiego rodzaju traumatyczne przezycia. Takie zakorzeniają się najgłębiej, dzieci mogą reagować strachem naprawde na różne wydarzenia – nie koniecznie rodem z filmów kryminalnych i przyczyn może być bardzo wie... rozwiń
Avatar
BusBus / 2 grudnia 2008 o 15:46
0
Taaa jasne albo by się dzieciakowi zalaczal scenariusz jak z filmow samurajskich. Gdzie dziecko z ukrycia podgladalo smierc wlasnych rodzicow, i od tamtej pory zostało mscicielem :P
Avatar
dedeor / 2 grudnia 2008 o 15:20
0
zgadzam się ,że w TAKICH sytuacjach antyterroryści mogliby zachowywać się jakoś bardziej humanitarnie – szczególnie wtedy kiedy jest dziecko. A nie wpadają do domu jak chołota przecież to naprawde mogłoby doprowadzić do jakichś lęków u dziecka. Nie wiem mogłoby na przykład nie chcieć potem samo zostawać w domu, mogłoby mieć problemy z zasypieniem, albo jakieś koszmary.
Avatar
Grenada / 2 grudnia 2008 o 14:24
0
Dobrze, ale dzałania antyterrorystów są już nam znane ze swojej brutlności , oglądaałam kiedyś reportaż , gdzie wypowiadały się żony i tym samym matki, komandosów oskarżonych o ludobójstwo w Afganstanie . Tam były podobne sytuacje, antyterroryści wpadli po nich w środku nocy, nie uważając na nic, rzucjąc oskarżonymi o ziemię, z głośnymi okrzykami, bronią i wyobraźcie sobie ,że dziecko na to wszystko patrzy…
Avatar
fajn123 / 2 grudnia 2008 o 13:52
0
Moim zdaniem, to jest tylko i wyłącznie wyrachowane wykorzystanie dziecka, i jakies celowe dzialanie majace na celu "odwrócenie kota ogonem"... przykre, nie wiem na co oni liczą szczerze mówiąc, że z tego powodu zwolnią bandytę z więzienia i jeszcze go przeproszą?!
Avatar
terssa / 2 grudnia 2008 o 12:57
0
ja sama nie wiem co o tym myśleć z jednej strony to szkoda dziecka ,jeśli faktycznie musiało na to wszystko patrzeć, a z drugiej to przecież może ta mamusia i madry tatus wykorzystuje dziecko do swoich wlasnych spraw. W koncu wpakowal się w niezle bagno.
Avatar
AT Fan / 6 marca 2009 o 20:40
0
Ludzie co wy za bzdury piszecie!!!! Jakie zachowac sie bardziej humanitarnie!!! Dla funkcjonariuszy sil specjalnych najwazniejsze jest wlasne bezpieczenstwo i oni nie beda sie zastanawiac czy kogos przestraszyli czy nie....dostali rozkaz i maja go wykonac w najskuteczniejszy i najbezpieczniejszy dla siebie sposob. I takie skargi to ja na miejscu komendy bym podarl i wywalil do kosza....bo to nie antyterrorysci narazili dziecko na stres, tylko tatus, mieszajac sie w interesy sprzeczne z prawem....gdyby nic nie odstawil, AT nie musialoby pukac do jego drzwi i dziecko nie doznalo by stresu....to co sie stalo mialo na wlasne zyczenie jednego z rodzicow. Wspolczuje temu dziecku, jesli trzeba to nalezaloby mu zapewnic pomoc psychologa, ale na pewno nie zawinili tu antyterrorysci i nie ma innej opcji przeprowdzenia tego typu akcji.
Ludzie co wy za bzdury piszecie!!!! Jakie zachowac sie bardziej humanitarnie!!! Dla funkcjonariuszy sil specjalnych najwazniejsze jest wlasne bezpieczenstwo i oni nie beda sie zastanawiac czy kogos przestraszyli czy nie....dostali rozkaz i maja go wykonac w najskuteczniejszy i najbezpieczniejszy dla siebie sposob. I takie skargi to ja na miejscu komendy bym podarl i wywalil do kosza....bo to nie antyterrorysci narazili dziecko na stres, tylko tatus, mieszajac sie w interesy sprzeczne z prawem....gdyby nic nie odst... rozwiń
Avatar
MarceL / 3 grudnia 2008 o 18:21
0
Nasz dziecko kiedyś zgubiło się na plaży było potworny tłok. Na szczescie szbko się znalazł , dzięki szybkiej akcji ratowników. Ja już nie chce opowiadac o tym ,co wtedy z mężem przeżywaliśmy . Ale od tamtej pory nasze dziecko nie chce zostawac samo, nie odstępuje nas na krok dopiero wizyty u psychologa, pomalu pozwalaja zapomniej synkowi o tamtym stresie To w sumie co musialo to dziecko czuc , jak mu ojca na ziemie rzucili i Bronia wymachiwali.
Avatar
niujork / 3 grudnia 2008 o 12:12
0
Dokladnie zgadzam sie ze nie wazne co ale poczucie bezpieczenstwa jest u dziecka najwazniejsze i baaardzo zle się dzieje jesli zostaje zaburzone; /
a tu rodzice dali klape po calej linii.
Avatar
zyczliwy / 2 grudnia 2008 o 16:20
0
dedeor napisał:
TAKICH sytuacjach antyterroryści mogliby zachowywać się jakoś bardziej humanitarnie

Moze powinni zapowiedzieć wizytę aby mamusia która nie wiedziała co mąz robi mogła zabrać skradzine pieniądze i wyjechać w siną dal i zabrac męzusia bo on niwienny tylko ta policja.... jesteś idiota i tyle. O dziecko niechby zadbał tatuś a skoro nie umiał to razem go z ojcem i matka za kraty.
Avatar
kasssana / 2 grudnia 2008 o 16:18
0
Mimo wszystko, pomijając To jak ta sprawa jest rozgrywana przez Rodziców, tego nie wiem, to Jednak dzieci powinno się przed czymś takim chronić pomijam tu również te wszystkie uszczypliwe komentarze. Nie wiem czy ci którzy NIEe maja dzieci zdaja sobie z tego sprawe, że małe dzieci mają naprawde kruchą psychikę i są podatne na wszelkiego rodzaju traumatyczne przezycia. Takie zakorzeniają się najgłębiej, dzieci mogą reagować strachem naprawde na różne wydarzenia – nie koniecznie rodem z filmów kryminalnych i przyczyn może być bardzo wiele [url="http://smyk.com/index.php?option=com_forum&action=thread&id=471&Itemid=0"]http://smyk.com/index.php?option=com_forum...71&Itemid=0[/url]
Najważniejsze to opanować potem sytuację, i stopniowo wyleczyć dziecko z lęków.
Mimo wszystko, pomijając To jak ta sprawa jest rozgrywana przez Rodziców, tego nie wiem, to Jednak dzieci powinno się przed czymś takim chronić pomijam tu również te wszystkie uszczypliwe komentarze. Nie wiem czy ci którzy NIEe maja dzieci zdaja sobie z tego sprawe, że małe dzieci mają naprawde kruchą psychikę i są podatne na wszelkiego rodzaju traumatyczne przezycia. Takie zakorzeniają się najgłębiej, dzieci mogą reagować strachem naprawde na różne wydarzenia – nie koniecznie rodem z filmów kryminalnych i przyczyn może być bardzo wie... rozwiń
Avatar
BusBus / 2 grudnia 2008 o 15:46
0
Taaa jasne albo by się dzieciakowi zalaczal scenariusz jak z filmow samurajskich. Gdzie dziecko z ukrycia podgladalo smierc wlasnych rodzicow, i od tamtej pory zostało mscicielem :P
Avatar
dedeor / 2 grudnia 2008 o 15:20
0
zgadzam się ,że w TAKICH sytuacjach antyterroryści mogliby zachowywać się jakoś bardziej humanitarnie – szczególnie wtedy kiedy jest dziecko. A nie wpadają do domu jak chołota przecież to naprawde mogłoby doprowadzić do jakichś lęków u dziecka. Nie wiem mogłoby na przykład nie chcieć potem samo zostawać w domu, mogłoby mieć problemy z zasypieniem, albo jakieś koszmary.
Avatar
Grenada / 2 grudnia 2008 o 14:24
0
Dobrze, ale dzałania antyterrorystów są już nam znane ze swojej brutlności , oglądaałam kiedyś reportaż , gdzie wypowiadały się żony i tym samym matki, komandosów oskarżonych o ludobójstwo w Afganstanie . Tam były podobne sytuacje, antyterroryści wpadli po nich w środku nocy, nie uważając na nic, rzucjąc oskarżonymi o ziemię, z głośnymi okrzykami, bronią i wyobraźcie sobie ,że dziecko na to wszystko patrzy…
Avatar
fajn123 / 2 grudnia 2008 o 13:52
0
Moim zdaniem, to jest tylko i wyłącznie wyrachowane wykorzystanie dziecka, i jakies celowe dzialanie majace na celu "odwrócenie kota ogonem"... przykre, nie wiem na co oni liczą szczerze mówiąc, że z tego powodu zwolnią bandytę z więzienia i jeszcze go przeproszą?!
Avatar
terssa / 2 grudnia 2008 o 12:57
0
ja sama nie wiem co o tym myśleć z jednej strony to szkoda dziecka ,jeśli faktycznie musiało na to wszystko patrzeć, a z drugiej to przecież może ta mamusia i madry tatus wykorzystuje dziecko do swoich wlasnych spraw. W koncu wpakowal się w niezle bagno.
Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Czy powstanie koalicja w nowej Radzie Miasta Puławy?

Czy powstanie koalicja w nowej Radzie Miasta Puławy? 3 15

Największe szanse na utrzymanie stanowiska przewodniczącej rady miasta Puławy ma Bożena Krygier (PiS). Wśród jej zastępców prawdopodobnie znajdą się radni „Samorządowców” Janusza Grobla oraz „Niezależnych Wyborców” Pawła Maja.

Agro na obcasach. Wszystko dla pań

Agro na obcasach. Wszystko dla pań 0 0

To ukłon w stronę kobiet mieszkających i pracujących na terenach wiejskich. Panie zostały zaproszone na koncert trzech tenorów TRE Voci w Filharmonii Lubelskiej w ramach programu „Agro na obcasach”.

Promocja książki „Scena Lublin” w Teatrze Starym
15 listopada 2018, 19:30

Promocja książki „Scena Lublin” w Teatrze Starym 0 0

W czwartek o godz. 19.30 (po spektaklu „Żywi i umarli, czyli Bandyci w piekle”) w Teatrze Starym zacznie się promocja książki „Scena Lublin” i spotkanie z jej autorami: Jarosławem Cymermanem, Dominikiem Gacem, Grzegorzem Kondrasiukiem.

Przedsiębiorcy walczą o pieniądze za wykonane prace. Grozili blokadą Centralnej Magistrali Kolejowej

Przedsiębiorcy walczą o pieniądze za wykonane prace. Grozili blokadą Centralnej Magistrali Kolejowej 7 3

Nie dojdzie do blokady Centralnej Magistrali Kolejowej, zaplanowanej na środę przez podwykonawców firmy Astaldi, która nie zapłaciła im za prace wykonane przy przebudowie linii kolejowej nr 7 między Lublinem a Dęblinem.

Nowe miejsce w Lublinie. Dla miłośników meksykańskiego jedzenia
galeria

Nowe miejsce w Lublinie. Dla miłośników meksykańskiego jedzenia 27 3

Przy ul. Lubartowskiej 53 w Lublinie pojawił się „Kartel Mexican Food”, który serwuje dania ostre, średnio ostre i lekko ostre. Pierwsze burritos lokal w kontenerze sprzedał we wtorek.

Marta Baum w Pracowniach Kultury Maki
17 listopada 2018, 18:00

Marta Baum w Pracowniach Kultury Maki 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 17 listopada o godz. 18 w Pracowniach Kultury Maki odbędzie się koncert Marty Baum - Retroelectro. To połączenie muzyki przedwojennej z nowoczesnymi brzmieniami.

Urzędnicy marszałka dostali już premie przedświąteczne. "Znam pracowników, trzeba im podziękować za ich pracę"

Urzędnicy marszałka dostali już premie przedświąteczne. "Znam pracowników, trzeba im podziękować za ich pracę" 25 21

Pytania o zatrudnianie w urzędzie marszałkowskim i przyznawanie nagród tuż po ogłoszeniu wyników wyborów samorządowych padły podczas wtorkowej, ostatniej sesji sejmiku województwa upływającej kadencji.

Sensacja w Piotrkowie: Azoty Puławy pokonane

Sensacja w Piotrkowie: Azoty Puławy pokonane 2 4

W meczu rozegranym awansem Azoty Puławy przegrały z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski 31:32. Była to trzecia porażka puławian w sezonie. Do tej pory ulegli Górnikowi Zabrze i PGE Vive Kielce.

Lublin: Kobieta znalazła pieniądze w galerii handlowej przy al. Witosa

Lublin: Kobieta znalazła pieniądze w galerii handlowej przy al. Witosa 6 0

Policjanci z VI Komisariatu Policji w Lublinie poszukują właściciela pieniędzy.

Żołnierze mieli obronić puławskie Azoty przed atakiem dywersyjno-sabotażowym [zdjęcia]
galeria

Żołnierze mieli obronić puławskie Azoty przed atakiem dywersyjno-sabotażowym [zdjęcia] 49 13

Trwają największe manewry wojskowe w Polsce Anakonda-18. Po raz pierwszy biorą w nich udział żołnierze WOT, w tym blisko 140 z 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej.

Po wyborach, to po plakatach. Kiedy materiały wyborcze powinny zniknąć z ulic?

Po wyborach, to po plakatach. Kiedy materiały wyborcze powinny zniknąć z ulic? 1 0

30 dni – tyle czasu po dniu wyborów ma pełnomocnik wyborczy komitetu wyborczego na usunięcie plakatów i haseł wyborczych oraz urządzeń ogłoszeniowych ustawionych w celu prowadzenia kampanii wyborczej – przypomina Państwowa Komisja Wyborcza. Za niedopełnienie tego obowiązku grozi grzywna.

Biało-Czerwoni w "szpagacie" przed meczami z Czechami i Portugalią

Biało-Czerwoni w "szpagacie" przed meczami z Czechami i Portugalią 1 0

Trwa zgrupowanie Reprezentacja Polski w Gdańsku, gdzie w czwartek zmierzy się towarzysko z Czechami, a we wtorek w ostatnim meczu Dywizji A w Lidze Narodów spróbuje sprawić niespodziankę i ograć Portugalię

Miliony na turystyczne pomysły. Pożyczki także dla przedsiębiorców z woj. lubelskiego

Miliony na turystyczne pomysły. Pożyczki także dla przedsiębiorców z woj. lubelskiego 1 2

50 mln zł – to pula do dyspozycji małych i średnich przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w branży turystycznej w jednym z pięciu województw Polski Wschodniej – w ramach drugiej transzy projektu „Przedsiębiorcza Polska Wschodnia – Turystyka”.

Koncert Frozen Catz w Padbarze
17 listopada 2018, 20:00

Koncert Frozen Catz w Padbarze 0 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 17 listopada o godz. 20 w Padbarze (ul. Grodzka 1) odbędzie się koncert lubelskiej formacji Frozen Catz.

Nowy pomnik w Białej Podlaskiej odsłonięty

Nowy pomnik w Białej Podlaskiej odsłonięty 0 3

W Białej Podlaskiej przy okazji obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości, odsłonięto pomnik "Odrodzenie ojczyzny 1918".

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!