Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

16 maja 2008 r.
11:23
Edytuj ten wpis

Bandyci właśnie kładli się spać

0 7 A A

Tomaszów Lubelski. Janusz H. i Jakub W. właśnie się kładli, gdy do ich mieszkań wkroczyła policja. Chwilę wcześniej napadli na aptekę.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Było trochę po godz. 20 w czwartek wieczorem, gdy do apteki przy ul. Kościuszki weszło dwóch młodych mężczyzn. Na twarzach mieli szaliki. Aptekarka stojąca za ladą była akurat sama w pomieszczeniu. Jeden z zamaskowanych mężczyzn natychmiast chwycił ją za szyję i zaczął dusić. Drugi w tym czasie bez słowa sięgnął po stojący na ladzie monitor LCD.

- Byłem na zapleczu. Usłyszałem hałas i krzyk pracownicy, wybiegłem - opowiada współwłaściciel apteki. - Ci dranie akurat uciekali. Jednego szczęśliwie udało mi się zatrzymać, ale wtedy ten drugi wyskoczył do mnie z nożem. Puściłem więc jego kompana i obaj zniknęli.

Uciekając, przerażeni sprawcy porzucili skradziony sprzęt. Monitor jest kompletnie zniszczony. - Do niczego się nadaje, ale najważniejsze, że nikomu nic się nie stało - podsumowuje nasz rozmówca.

Pracownicy apteki natychmiast zaalarmowali policję. - Udało sie ustalic sprawców już trzy godzinie po napadzie. Byli już w łóżkach. Obaj zostali zatrzymani - relacjonuje kom. Marek Czerenko, oficer prasowy tomaszowskiej policji.

To dwóch bezrobotnych 18-latków z Tomaszowa Lubelskiego. Zarówno Janusz H., jak i Jakub W. byli już wcześniej notowani przez policję, jako sprawcy wielu kradzieży i włamań. Za czwartkowy wyskok mogą trafić za kratki nawet na 12 lat. (AK)

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
OJCIEC / 25 czerwca 2008 o 23:35
0
[quote name='Gość' date='25.05.2008, 12:01' post='28685']
dlaczego tak ostro krytykujecie wypowiedzi na ten temat moim zdaniem to nie jest wina chlopakow tylko ich rodzicow poniewaz jak sie dobrze wychowa od poczatku swoje dzieci to nie mysla o takich rzeczach wiec szkoda mi tych chlopcow
[/qV V NAPISZ W JAKIM JESTES WIEKU?ILE MASZ DZIECI ? I W JAKIM WIEKU SA TE TWOJE DZIECI? JESLI WOGLE SĄ?
Avatar
Gość / 25 maja 2008 o 13:04
0
Gość napisał:
nie badz taki madry i nie obrazaj innych bo kiedys moze to trafic na ciebie


Co może trafić na niego?? Bieda?? NIC NIE USPRAWIEDLIWIA TEGO CO ZROBILI CI MŁODZI LUDZIE. Sam mam 19 lat i wiem, że jak ktoś jest sprawny fizycznie, to zawsze znajdzie pracę lepiej bądź mniej płatną, ale PIENIĄDZE ZAROBI UCZCIWIE. Ciekawe co byście mówili gdyby tą aptekarką była np. wasza mama!!
DO WIĘZIENIA. Jest wina musi być i kara. A pożywienia tam dostaną!!


Co może trafić na niego?? Bieda?? NIC NIE USPRAWIEDLIWIA TEGO CO ZROBILI CI MŁODZI LUDZIE. Sam mam 19 lat i wiem, że jak ktoś jest sprawny fizycznie, to zawsze znajdzie pracę lepiej bądź mniej płatną, ale PIENIĄDZE ZAROBI UCZCIWIE. Ciekawe co byście mówili gdyby tą aptekarką była np. wasza mama!!
DO WIĘZIENIA. Jest wina musi być i kara. A pożywienia tam dostaną!! rozwiń
Avatar
Gość / 25 maja 2008 o 12:05
0
STYX napisał:
I proponuję jeszcze urwać jajca ojcom coby na drugi raz takich deb***i nie płodzili !

nie badz taki madry i nie obrazaj innych bo kiedys moze to trafic na ciebie
Avatar
Gość / 25 maja 2008 o 12:02
0
maniek napisał:
do więzienia szmaciarzy

nie tak ostro maniek
Avatar
Gość / 25 maja 2008 o 12:01
0
dlaczego tak ostro krytykujecie wypowiedzi na ten temat moim zdaniem to nie jest wina chlopakow tylko ich rodzicow poniewaz jak sie dobrze wychowa od poczatku swoje dzieci to nie mysla o takich rzeczach wiec szkoda mi tych chlopcow
Avatar
maniek / 16 maja 2008 o 22:31
0
do więzienia szmaciarzy
Avatar
STYX / 16 maja 2008 o 15:10
0
I proponuję jeszcze urwać jajca ojcom coby na drugi raz takich deb***i nie płodzili !
Avatar
OJCIEC / 25 czerwca 2008 o 23:35
0
[quote name='Gość' date='25.05.2008, 12:01' post='28685']
dlaczego tak ostro krytykujecie wypowiedzi na ten temat moim zdaniem to nie jest wina chlopakow tylko ich rodzicow poniewaz jak sie dobrze wychowa od poczatku swoje dzieci to nie mysla o takich rzeczach wiec szkoda mi tych chlopcow
[/qV V NAPISZ W JAKIM JESTES WIEKU?ILE MASZ DZIECI ? I W JAKIM WIEKU SA TE TWOJE DZIECI? JESLI WOGLE SĄ?
Avatar
Gość / 25 maja 2008 o 13:04
0
Gość napisał:
nie badz taki madry i nie obrazaj innych bo kiedys moze to trafic na ciebie


Co może trafić na niego?? Bieda?? NIC NIE USPRAWIEDLIWIA TEGO CO ZROBILI CI MŁODZI LUDZIE. Sam mam 19 lat i wiem, że jak ktoś jest sprawny fizycznie, to zawsze znajdzie pracę lepiej bądź mniej płatną, ale PIENIĄDZE ZAROBI UCZCIWIE. Ciekawe co byście mówili gdyby tą aptekarką była np. wasza mama!!
DO WIĘZIENIA. Jest wina musi być i kara. A pożywienia tam dostaną!!


Co może trafić na niego?? Bieda?? NIC NIE USPRAWIEDLIWIA TEGO CO ZROBILI CI MŁODZI LUDZIE. Sam mam 19 lat i wiem, że jak ktoś jest sprawny fizycznie, to zawsze znajdzie pracę lepiej bądź mniej płatną, ale PIENIĄDZE ZAROBI UCZCIWIE. Ciekawe co byście mówili gdyby tą aptekarką była np. wasza mama!!
DO WIĘZIENIA. Jest wina musi być i kara. A pożywienia tam dostaną!! rozwiń
Avatar
Gość / 25 maja 2008 o 12:05
0
STYX napisał:
I proponuję jeszcze urwać jajca ojcom coby na drugi raz takich deb***i nie płodzili !

nie badz taki madry i nie obrazaj innych bo kiedys moze to trafic na ciebie
Avatar
Gość / 25 maja 2008 o 12:02
0
maniek napisał:
do więzienia szmaciarzy

nie tak ostro maniek
Avatar
Gość / 25 maja 2008 o 12:01
0
dlaczego tak ostro krytykujecie wypowiedzi na ten temat moim zdaniem to nie jest wina chlopakow tylko ich rodzicow poniewaz jak sie dobrze wychowa od poczatku swoje dzieci to nie mysla o takich rzeczach wiec szkoda mi tych chlopcow
Avatar
maniek / 16 maja 2008 o 22:31
0
do więzienia szmaciarzy
Avatar
STYX / 16 maja 2008 o 15:10
0
I proponuję jeszcze urwać jajca ojcom coby na drugi raz takich deb***i nie płodzili !
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Rotarianie wspierają uczniów I LO w Białej Podlaskiej

Rotarianie wspierają uczniów I LO w Białej Podlaskiej 0 3

Klub rotarian z Białej Podlaskiej przekazał I LO im. J.I. Kraszewskiego pieniądze na zakup anglojęzycznej literatury.

Urząd Miasta Puławy ma konta w Getin Banku. Zmian na razie nie będzie

Urząd Miasta Puławy ma konta w Getin Banku. Zmian na razie nie będzie 0 4

Czy pieniądze ulokowane na kontach w Getin Banku są bezpieczne? W ostatnim miesiącu coraz częściej słychać o kłopotach finansowych wszystkich spółek należących do Leszka Czarneckiego. Ich akcje tanieją, a klienci zaczynają obawiać się o to, czy bank zachowa wypłacalność. Klienci mogą liczyć co prawda na państwowe gwarancje depozytów do wysokości 100 tys. euro, ale niektórzy z nich na swoich rachunkach i lokatach mają zgromadzone znacznie większe środki.

TBV Start Lublin – AZS Koszalin 81:59. Kwadrans i po meczu (ZDJĘCIA)
galeria

TBV Start Lublin – AZS Koszalin 81:59. Kwadrans i po meczu (ZDJĘCIA) 0 0

Właśnie na taki mecz liczyli w piątek kibice TBV Startu. Ekipa z Lublina rozbiła w hali Globus AZS Koszalin 81:59. Mecz był rozstrzygnięty w zasadzie po... kwadransie.

Nowy burmistrz Łęcznej: Rewitalizacja to nasz kierunek

Nowy burmistrz Łęcznej: Rewitalizacja to nasz kierunek 0 1

Trzy pytania do Leszka Włodarskiego, burmistrza-elekta Łęcznej.

Honkery z Lublina pojechały do Nigerii. ABW odkryła jak prezes spółki omijał polskie prawo

Honkery z Lublina pojechały do Nigerii. ABW odkryła jak prezes spółki omijał polskie prawo 0 4

Były szef firmy Honker odpowie za nielegalny handel sprzętem wojskowym. Zbigniew T. wysyłał do Nigerii samochody, bez niezbędnej koncesji. Specjalistyczny osprzęt kazał ukrywać przed celnikami – ustaliła prokuratura.

Jak ograniczyć zużycie wody w domu? Sprawdzone sposoby

Jak ograniczyć zużycie wody w domu? Sprawdzone sposoby 0 0

Rachunki za wodę i ścieki można obniżyć stosując oszczędne baterie i spłuczki oraz uszczelniając cieknące krany. Dużo też zyskamy, gdy będziemy korzystać z prysznica zamiast wanny. W sumie 3-osobowa rodzina może zaoszczędzić rocznie prawie 1 400 zł.

Targi Wernisaż Ślubny w In Between Hotel
18 listopada 2018, 10:00

Targi Wernisaż Ślubny w In Between Hotel 0 0

Planujesz ślub i wesele? Szukasz inspiracji? Szukaj ich u profesjonalistów. Odwiedź w niedzielę, 18 listopada, targi Wernisaż Ślubny w hotelu In Between Hotel (Panieńszczyzna 15, k. Jastkowa).

Senator PiS z Białej Podlaskiej: Leszek Czarnecki jest niewiarygodny [wideo]
film

Senator PiS z Białej Podlaskiej: Leszek Czarnecki jest niewiarygodny [wideo] 2 11

Senator PiS Grzegorz Bierecki stwierdził, że Leszek Czarnecki jest osobą niewiarygodną, gdyż znajduje się w trudnej sytuacji prawnej i finansowej. Zasugerował również, że po przesłuchaniu przez prokuraturę może mieć problemy z prawem.

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras wspominają początki Bajmu [wideo]
film

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras wspominają początki Bajmu [wideo] 9 3

Historia Bajmu rozpoczęła się w domu kultury w Lublinie.

Zamordował 14-letniego syna swojej konkubiny
film

Zamordował 14-letniego syna swojej konkubiny 0 1

Zatrzymano 49-letniego Zbigniewa P., oskarżonego o zabójstwo 14-latka w Gogolewie w Wielkopolsce. Chłopiec był synem jego konkubiny. Mężczyzna po usłyszeniu zarzutów przyznał się do winy.

Planują S12 od obwodnicy Puław do Radomia. Którędy będzie biegła nowa ekspresówka?

Planują S12 od obwodnicy Puław do Radomia. Którędy będzie biegła nowa ekspresówka? 25 11

Projektanci pracują nad wyborem optymalnego przebiegu drogi ekspresowej S12 od obwodnicy Puław do Radomia. W spotkaniach informacyjnych dotyczących tego, którędy wytyczona zostanie nowa trasa, uczestniczą mieszkańcy gminy Puławy oraz lokalne władze.

Wrak Atak No 15 "Dobra Zmiana". Tym razem na torze w Łuszczowie Pierwszym
18 listopada 2018, 9:00

Wrak Atak No 15 "Dobra Zmiana". Tym razem na torze w Łuszczowie Pierwszym 0 1

W niedzielę 18 listopada, wraki wrócą na tor. Tym razem impreza pod nazwą „Wrak Atak Lublin No 15 „Dobra zmiana” odbędzie się nie na Majdanku, lecz w Łuszczowie Pierwszym, trasa na Kijany.

"Mój synek był na granicy śmierci". Rodzice wcześniaków dzielą się swoimi przeżyciami
galeria

"Mój synek był na granicy śmierci". Rodzice wcześniaków dzielą się swoimi przeżyciami 34 2

– Mój synek był na granicy śmierci. Urodził się w 28. tygodniu. Lekarze m.in. ze względu na problemy neurologiczne dawali mu godzinę życia. To, że przeżył i jest w takiej formie to prawdziwy cud – mówi Andrzej Bródka z Uścimowa, tata Jasia, który urodził się w szpitalu przy ul. Staszica w Lublinie we wrześniu ubiegłego roku. – Przyjeżdżałem do szpitala dzień w dzień, przez 83 dni, bo tyle czasu synek musiał spędzić w inkubatorze. To był bardzo trudny czas, ale wiadomo, ze tata musi być wsparciem, tym bardziej, że żona też musiała zostać w szpitalu.

Zrób pierwszy krok do zdrowia. Bezpłatne porady w Puławskim Parku Naukowo-Technologicznym
18 listopada 2018, 10:00

Zrób pierwszy krok do zdrowia. Bezpłatne porady w Puławskim Parku Naukowo-Technologicznym 1 3

Puławski Park Naukowo-Technologiczny zaprasza w niedzielę 18 listopada w godzinach 10-18 na bezpłatne spotkanie z ekspertami Narodowego Centrum Edukacji Żywieniowej.

Sprawunki – Targi Rzeczy Wyjątkowych w Lublinie. Zapraszają twórców

Sprawunki – Targi Rzeczy Wyjątkowych w Lublinie. Zapraszają twórców 1 0

Co Gdzie Kiedy. Teraz zapraszają wystawców, później będą zachęcać kupujących. Warsztaty Kultury debiutują z targami. Sprawunki – Targi Rzeczy Wyjątkowych mają promować twórczości lubelskich projektantów i kontaktować twórców z klientami. Przed Gwiazdką może się przydać.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!