Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

24 lutego 2011 r.
10:56
Edytuj ten wpis

Brutalne morderstwo w Turobinie: "Zabili go siekierą"

Autor: Zdjęcie autora LEW
0 81 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Zmasakrowane zwłoki 50-letniego mieszkańca Turobina (pow. biłgorajski) znaleziono w środę po południu w jego mieszkaniu. Policja zatrzymała kilka osób, które mogą mieć coś wspólnego z zabójstwem.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wiadomo, że denat mieszkał samotnie. Na jego zmasakrowane zwłoki natknięto się w środę, ale do zabójstwa mogło dojść kilka dni wcześniej. Kierując się "dobrem prowadzonego postępowania” śledczy nie ujawniają na razie szczegółów zbrodni.

Nieoficjalnie udało się nam ustalić, ze mężczyzna zginął na skutek ciosów zadanych siekierą.

– Walili go po głowie, aż mózg biedakowi wypłynął – opowiada jeden z mieszkańców Turobina.

Prokuratura zarządziła przeprowadzenie sekcji zwłok.

– Zatrzymano kilka osób celem ustalenia roli w tym zdarzeniu – mówi Zbigniew Reszczyński, szef Prokuratury Rejonowej w Biłgoraju, która wszczęła postępowanie w sprawie zabójstwa. – Trwają intensywne czynności dochodzeniowo-śledcze, procesowe i operacyjne.

Wiadomo, że wśród podejrzewanych jest trzech młodych mężczyzn w wieku 22–30 lat. W piątek okaże się, czy ktokolwiek z zatrzymanych usłyszy zarzuty.

Komentarze 81

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kjhgu / 2 czerwca 2013 o 14:25
0

Hans ty kretynie, za 15zl z siekiera...?
Zgnijesz w pierdlu jak twoj stary... hahaha

bujaj trampki!

Avatar
M* / 25 sierpnia 2011 o 23:55
0
powtarzał/ła/li....
akurat
w kazdej bajce jest cos prawdy....
a turobin to ZADUPIE............
I NIE DA SIĘ UKRYC !!!!!!!!!!!!
Avatar
ktoś / 19 marca 2011 o 11:16
0
[quote name='realistka' timestamp='1298746731' post='443158']
Twój mózg też nie funkcjonuje najlepiej gdyż tak światłej osobie nie przystoi pisać z błędami ortograficznymi.ZAPAMIĘTAJ!-zaHarowany,lekaRZ.
Jeśli chodzi o proboszcza słyszałam o Nim same superlatywy.Tak więc ile osób tyle opinii.
[/quote]
Niunia to tobie już ta Rydzykowa sekta mózg wyprała razem z miejscowym proboszczem któremu wiecznie mało kasy. Jezdzi po karaibach a lud płaci haracz. Jaką ty jesteś realistką wierzysz w pseudo księży a raczej w biznesmenów, znalazła się dewotka Turobińska jakich pełno w tym rejonie a jak by mogła to by się z cholewki napiła a błędy to moja sprawa tam jest fajny naród tylko troszeczkę zacofany ale to nie ich wina tylko Proboszcza oraz Rydzyka, tam powinni postawić w parku za gminą Pomnik Rydzyka.
[quote name='realistka' timestamp='1298746731' post='443158']
Twój mózg też nie funkcjonuje najlepiej gdyż tak światłej osobie nie przystoi pisać z błędami ortograficznymi.ZAPAMIĘTAJ!-zaHarowany,lekaRZ.
Jeśli chodzi o proboszcza słyszałam o Nim same superlatywy.Tak więc ile osób tyle opinii.
[/quote]
Niunia to tobie już ta Rydzykowa sekta mózg wyprała razem z miejscowym proboszczem któremu wiecznie mało kasy. Jezdzi po karaibach a lud płaci haracz. Jaką ty jesteś realistką wierzysz w pseudo... rozwiń
Avatar
itslying schulz / 11 marca 2011 o 11:59
0
[quote name='krajan' timestamp='1298741499' post='443114']
Jestem byłym mieszkańcem Turobina,jak czytam tych idiotów co tak piszą,to zastanawiam się z kąd oni pochodzą.Panowie eksperci podajcie swoje miejscowość.
[/quote]
a ja mieszkam tu od niedawna i jestem przerazony gdzie ja zamieszkalem z dziecmi i rodzina jezeli naprawde mowia zle o ludziach stad
Avatar
:) / 11 marca 2011 o 11:51
0
[quote name='kikka' timestamp='1299840485' post='449122']
popieram tez tam mieszkam miasteczko pełne dewot idiotek dorobkiewiczów patologii zlodzieji ktorzy pozakladali smieszne firmy itd na szczescie ja stad nie pochodze :) kiedys w przychodni kobietka sie wypowiedziala bardzo madrze ze hitler nie dokonczyl sprawy miasto zydow dawnych zydów itd szkoda słow )
[/quote]
a co lepsze meta na mecie ludzie zachlewaja sie na ulicach pija gdzie popadnie melin tysiace a dzielnicowi jak nic nie robili tak nie robia mimo ze wiedza o słynnych matach w Turobinie pozdro dla dzielnicowych z tutejszego miasteczka
[quote name='kikka' timestamp='1299840485' post='449122']
popieram tez tam mieszkam miasteczko pełne dewot idiotek dorobkiewiczów patologii zlodzieji ktorzy pozakladali smieszne firmy itd na szczescie ja stad nie pochodze :) kiedys w przychodni kobietka sie wypowiedziala bardzo madrze ze hitler nie dokonczyl sprawy miasto zydow dawnych zydów itd szkoda słow )
[/quote]
a co lepsze meta na mecie ludzie zachlewaja sie na ulicach pija gdzie popadnie melin tysiace a dzielnicowi jak nic nie robili tak ... rozwiń
Avatar
kikka / 11 marca 2011 o 11:48
0
[quote name='Jaksa' timestamp='1298573604' post='442240']
Jestem mieszkańcem Turobina. Potwierdzam, że to JEST siedlisko patologii. Efekt systematycznego rugowania inteligencji i szlachty od Powstania Styczniowego począwszy. Dzisiaj z tego dumnego miasta pozostał wiejski grajdołek pełen biedy, głupoty, zacofania i realnie działającego zła.
[/quote]
popieram tez tam mieszkam miasteczko pełne dewot idiotek dorobkiewiczów patologii zlodzieji ktorzy pozakladali smieszne firmy itd na szczescie ja stad nie pochodze :) kiedys w przychodni kobietka sie wypowiedziala bardzo madrze ze hitler nie dokonczyl sprawy miasto zydow dawnych zydów itd szkoda słow )
[quote name='Jaksa' timestamp='1298573604' post='442240']
Jestem mieszkańcem Turobina. Potwierdzam, że to JEST siedlisko patologii. Efekt systematycznego rugowania inteligencji i szlachty od Powstania Styczniowego począwszy. Dzisiaj z tego dumnego miasta pozostał wiejski grajdołek pełen biedy, głupoty, zacofania i realnie działającego zła.
[/quote]
popieram tez tam mieszkam miasteczko pełne dewot idiotek dorobkiewiczów patologii zlodzieji ktorzy pozakladali smieszne firmy itd na szczescie ja stad n... rozwiń
Avatar
aja / 3 marca 2011 o 20:52
0
[quote name='Dudas' timestamp='1299181650' post='445821']
Patrz Komu Ufasz to chyba ta sama gówniara co na forum gazety biłgorajskiej tak zawzięcie broni tego Hansa i podaje się za niejaką Shazę. Jedno jest pewne, Hans i tak zgnije w pierdlu oraz gówno obchodzi mnie to jakie miał dzieciństwo, jak się z tym teraz czuje itp. Dla ludzi w jego wieku jest tyle różnych dróg które mogą wybrać bez względu na to z jakich rodzin pochodzą. Żałuje że temu Hansowi nie nawpier***ałem jak miałem okazję, niestety siekiery nie miałem pod ręką ale za to był trzonek bez topora A tobie Shaza współczuję siana w tej twojej głupiej łepetynie.
[/quote]
To było dobrrrrre!!!
[quote name='Dudas' timestamp='1299181650' post='445821']
Patrz Komu Ufasz to chyba ta sama gówniara co na forum gazety biłgorajskiej tak zawzięcie broni tego Hansa i podaje się za niejaką Shazę. Jedno jest pewne, Hans i tak zgnije w pierdlu oraz gówno obchodzi mnie to jakie miał dzieciństwo, jak się z tym teraz czuje itp. Dla ludzi w jego wieku jest tyle różnych dróg które mogą wybrać bez względu na to z jakich rodzin pochodzą. Żałuje że temu Hansowi nie nawpier***ałem jak miałem okazję, niestety siekiery nie m... rozwiń
Avatar
Dudas / 3 marca 2011 o 20:47
0
Patrz Komu Ufasz to chyba ta sama gówniara co na forum gazety biłgorajskiej tak zawzięcie broni tego Hansa i podaje się za niejaką Shazę. Jedno jest pewne, Hans i tak zgnije w pierdlu oraz gówno obchodzi mnie to jakie miał dzieciństwo, jak się z tym teraz czuje itp. Dla ludzi w jego wieku jest tyle różnych dróg które mogą wybrać bez względu na to z jakich rodzin pochodzą. Żałuje że temu Hansowi nie nawpier***ałem jak miałem okazję, niestety siekiery nie miałem pod ręką ale za to był trzonek bez topora A tobie Shaza współczuję siana w tej twojej głupiej łepetynie.
Patrz Komu Ufasz to chyba ta sama gówniara co na forum gazety biłgorajskiej tak zawzięcie broni tego Hansa i podaje się za niejaką Shazę. Jedno jest pewne, Hans i tak zgnije w pierdlu oraz gówno obchodzi mnie to jakie miał dzieciństwo, jak się z tym teraz czuje itp. Dla ludzi w jego wieku jest tyle różnych dróg które mogą wybrać bez względu na to z jakich rodzin pochodzą. Żałuje że temu Hansowi nie nawpier***ałem jak miałem okazję, niestety siekiery nie miałem pod ręką ale za to był trzonek bez topora A tobie Shaza współczuję siana w tej tw... rozwiń
Avatar
morbias / 3 marca 2011 o 20:47
0
~Patrz Komu Ufasz...~
takie pytanie do Ciebie mam...
kim Ty jestes, ze mowisz ze go tak dobrze znasz,ze napewno tego nie zrobil??
Avatar
morbias / 3 marca 2011 o 20:39
0
[quote name='Patrz Komu Ufasz...' timestamp='1299060295' post='444975']
Dajcie już temu spokój,znam Damiana bardzo dobrzei nie pozwolę Go tak obrażać, wy nic nie wiecie! nic!Mimo tego zawsze będzie dla mnie taki jak dawniej...nie wierzę że On zabił. Damian nie skrzywdziłby nikogo napewno!
[/quote]
~Patrz Komu Ufasz...~
takie pytanie do Ciebie mam..
kim Ty jestes, ze mowisz ze go tak dobrze znasz??
Avatar
kjhgu / 2 czerwca 2013 o 14:25
0

Hans ty kretynie, za 15zl z siekiera...?
Zgnijesz w pierdlu jak twoj stary... hahaha

bujaj trampki!

Avatar
M* / 25 sierpnia 2011 o 23:55
0
powtarzał/ła/li....
akurat
w kazdej bajce jest cos prawdy....
a turobin to ZADUPIE............
I NIE DA SIĘ UKRYC !!!!!!!!!!!!
Avatar
ktoś / 19 marca 2011 o 11:16
0
[quote name='realistka' timestamp='1298746731' post='443158']
Twój mózg też nie funkcjonuje najlepiej gdyż tak światłej osobie nie przystoi pisać z błędami ortograficznymi.ZAPAMIĘTAJ!-zaHarowany,lekaRZ.
Jeśli chodzi o proboszcza słyszałam o Nim same superlatywy.Tak więc ile osób tyle opinii.
[/quote]
Niunia to tobie już ta Rydzykowa sekta mózg wyprała razem z miejscowym proboszczem któremu wiecznie mało kasy. Jezdzi po karaibach a lud płaci haracz. Jaką ty jesteś realistką wierzysz w pseudo księży a raczej w biznesmenów, znalazła się dewotka Turobińska jakich pełno w tym rejonie a jak by mogła to by się z cholewki napiła a błędy to moja sprawa tam jest fajny naród tylko troszeczkę zacofany ale to nie ich wina tylko Proboszcza oraz Rydzyka, tam powinni postawić w parku za gminą Pomnik Rydzyka.
[quote name='realistka' timestamp='1298746731' post='443158']
Twój mózg też nie funkcjonuje najlepiej gdyż tak światłej osobie nie przystoi pisać z błędami ortograficznymi.ZAPAMIĘTAJ!-zaHarowany,lekaRZ.
Jeśli chodzi o proboszcza słyszałam o Nim same superlatywy.Tak więc ile osób tyle opinii.
[/quote]
Niunia to tobie już ta Rydzykowa sekta mózg wyprała razem z miejscowym proboszczem któremu wiecznie mało kasy. Jezdzi po karaibach a lud płaci haracz. Jaką ty jesteś realistką wierzysz w pseudo... rozwiń
Avatar
itslying schulz / 11 marca 2011 o 11:59
0
[quote name='krajan' timestamp='1298741499' post='443114']
Jestem byłym mieszkańcem Turobina,jak czytam tych idiotów co tak piszą,to zastanawiam się z kąd oni pochodzą.Panowie eksperci podajcie swoje miejscowość.
[/quote]
a ja mieszkam tu od niedawna i jestem przerazony gdzie ja zamieszkalem z dziecmi i rodzina jezeli naprawde mowia zle o ludziach stad
Avatar
:) / 11 marca 2011 o 11:51
0
[quote name='kikka' timestamp='1299840485' post='449122']
popieram tez tam mieszkam miasteczko pełne dewot idiotek dorobkiewiczów patologii zlodzieji ktorzy pozakladali smieszne firmy itd na szczescie ja stad nie pochodze :) kiedys w przychodni kobietka sie wypowiedziala bardzo madrze ze hitler nie dokonczyl sprawy miasto zydow dawnych zydów itd szkoda słow )
[/quote]
a co lepsze meta na mecie ludzie zachlewaja sie na ulicach pija gdzie popadnie melin tysiace a dzielnicowi jak nic nie robili tak nie robia mimo ze wiedza o słynnych matach w Turobinie pozdro dla dzielnicowych z tutejszego miasteczka
[quote name='kikka' timestamp='1299840485' post='449122']
popieram tez tam mieszkam miasteczko pełne dewot idiotek dorobkiewiczów patologii zlodzieji ktorzy pozakladali smieszne firmy itd na szczescie ja stad nie pochodze :) kiedys w przychodni kobietka sie wypowiedziala bardzo madrze ze hitler nie dokonczyl sprawy miasto zydow dawnych zydów itd szkoda słow )
[/quote]
a co lepsze meta na mecie ludzie zachlewaja sie na ulicach pija gdzie popadnie melin tysiace a dzielnicowi jak nic nie robili tak ... rozwiń
Avatar
kikka / 11 marca 2011 o 11:48
0
[quote name='Jaksa' timestamp='1298573604' post='442240']
Jestem mieszkańcem Turobina. Potwierdzam, że to JEST siedlisko patologii. Efekt systematycznego rugowania inteligencji i szlachty od Powstania Styczniowego począwszy. Dzisiaj z tego dumnego miasta pozostał wiejski grajdołek pełen biedy, głupoty, zacofania i realnie działającego zła.
[/quote]
popieram tez tam mieszkam miasteczko pełne dewot idiotek dorobkiewiczów patologii zlodzieji ktorzy pozakladali smieszne firmy itd na szczescie ja stad nie pochodze :) kiedys w przychodni kobietka sie wypowiedziala bardzo madrze ze hitler nie dokonczyl sprawy miasto zydow dawnych zydów itd szkoda słow )
[quote name='Jaksa' timestamp='1298573604' post='442240']
Jestem mieszkańcem Turobina. Potwierdzam, że to JEST siedlisko patologii. Efekt systematycznego rugowania inteligencji i szlachty od Powstania Styczniowego począwszy. Dzisiaj z tego dumnego miasta pozostał wiejski grajdołek pełen biedy, głupoty, zacofania i realnie działającego zła.
[/quote]
popieram tez tam mieszkam miasteczko pełne dewot idiotek dorobkiewiczów patologii zlodzieji ktorzy pozakladali smieszne firmy itd na szczescie ja stad n... rozwiń
Avatar
aja / 3 marca 2011 o 20:52
0
[quote name='Dudas' timestamp='1299181650' post='445821']
Patrz Komu Ufasz to chyba ta sama gówniara co na forum gazety biłgorajskiej tak zawzięcie broni tego Hansa i podaje się za niejaką Shazę. Jedno jest pewne, Hans i tak zgnije w pierdlu oraz gówno obchodzi mnie to jakie miał dzieciństwo, jak się z tym teraz czuje itp. Dla ludzi w jego wieku jest tyle różnych dróg które mogą wybrać bez względu na to z jakich rodzin pochodzą. Żałuje że temu Hansowi nie nawpier***ałem jak miałem okazję, niestety siekiery nie miałem pod ręką ale za to był trzonek bez topora A tobie Shaza współczuję siana w tej twojej głupiej łepetynie.
[/quote]
To było dobrrrrre!!!
[quote name='Dudas' timestamp='1299181650' post='445821']
Patrz Komu Ufasz to chyba ta sama gówniara co na forum gazety biłgorajskiej tak zawzięcie broni tego Hansa i podaje się za niejaką Shazę. Jedno jest pewne, Hans i tak zgnije w pierdlu oraz gówno obchodzi mnie to jakie miał dzieciństwo, jak się z tym teraz czuje itp. Dla ludzi w jego wieku jest tyle różnych dróg które mogą wybrać bez względu na to z jakich rodzin pochodzą. Żałuje że temu Hansowi nie nawpier***ałem jak miałem okazję, niestety siekiery nie m... rozwiń
Avatar
Dudas / 3 marca 2011 o 20:47
0
Patrz Komu Ufasz to chyba ta sama gówniara co na forum gazety biłgorajskiej tak zawzięcie broni tego Hansa i podaje się za niejaką Shazę. Jedno jest pewne, Hans i tak zgnije w pierdlu oraz gówno obchodzi mnie to jakie miał dzieciństwo, jak się z tym teraz czuje itp. Dla ludzi w jego wieku jest tyle różnych dróg które mogą wybrać bez względu na to z jakich rodzin pochodzą. Żałuje że temu Hansowi nie nawpier***ałem jak miałem okazję, niestety siekiery nie miałem pod ręką ale za to był trzonek bez topora A tobie Shaza współczuję siana w tej twojej głupiej łepetynie.
Patrz Komu Ufasz to chyba ta sama gówniara co na forum gazety biłgorajskiej tak zawzięcie broni tego Hansa i podaje się za niejaką Shazę. Jedno jest pewne, Hans i tak zgnije w pierdlu oraz gówno obchodzi mnie to jakie miał dzieciństwo, jak się z tym teraz czuje itp. Dla ludzi w jego wieku jest tyle różnych dróg które mogą wybrać bez względu na to z jakich rodzin pochodzą. Żałuje że temu Hansowi nie nawpier***ałem jak miałem okazję, niestety siekiery nie miałem pod ręką ale za to był trzonek bez topora A tobie Shaza współczuję siana w tej tw... rozwiń
Avatar
morbias / 3 marca 2011 o 20:47
0
~Patrz Komu Ufasz...~
takie pytanie do Ciebie mam...
kim Ty jestes, ze mowisz ze go tak dobrze znasz,ze napewno tego nie zrobil??
Avatar
morbias / 3 marca 2011 o 20:39
0
[quote name='Patrz Komu Ufasz...' timestamp='1299060295' post='444975']
Dajcie już temu spokój,znam Damiana bardzo dobrzei nie pozwolę Go tak obrażać, wy nic nie wiecie! nic!Mimo tego zawsze będzie dla mnie taki jak dawniej...nie wierzę że On zabił. Damian nie skrzywdziłby nikogo napewno!
[/quote]
~Patrz Komu Ufasz...~
takie pytanie do Ciebie mam..
kim Ty jestes, ze mowisz ze go tak dobrze znasz??
Zobacz wszystkie komentarze 81

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem 0 0

11-letnie dziecko zostało porażone prądem w wesołym miasteczku w Okunince.

"Wystaw to!" w Labiryncie
20 lipca 2018, 19:00

"Wystaw to!" w Labiryncie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt 2 (ul. Grodzka 3) zaprasza na wernisaż ekspozycji Wystaw to!. Otwarcie wystawy odbędzie się 20 lipca o godz. 19.

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi 17 4

Ze Straży Miejskiej odchodzi co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy – alarmują kontrolerzy z Ratusza. Komendant odpowiada, że zarobki są nieatrakcyjne, a fundusz płac zależy od tego, ile pieniędzy przekaże mu Ratusz. Czy w miejskiej kasie znajdą się pieniądze na podwyżki dla strażników?

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać 0 0

Podawał się za szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na operację córki. Wyłudził od kobiety ponad tysiąc złotych.

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie 2 0

Zawodniczki Górnika Łęczna wracają ze zgrupowania z zaledwie jednym zwycięstwem. Podopiecznym Piotra Mazurkiewicza udało się pokonać białoruski FK Mińsk

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje]
galeria

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje] 0 0

Będzie kolejny etap inwestycji przy ul. Parkowej w Lubartowie. Do końca września ma powstać budynek szatniowo-sanitarny z pełną infrastrukturą, a do lipca przyszłego roku: pełnowymiarowe boisko z naturalną nawierzchnią

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki
Od Czytelnika
galeria

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki 27 11

W niedzielę podczas finału Mistrzostw Świata nie było chętnych na wspólne kibicowanie w Strefie Kibica w Lublinie

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni?

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni? 6 1

Cały tydzień ma być deszczowy. Dzisiaj możemy spodziewać się również burz. IMGW wydał ostrzeżenie

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce 0 3

Na 400 zł została ustalona stawka za jedno miejsce pod wózek gastronomiczny na odnowionym deptaku.

MKS Perła Lublin wraca do treningów

MKS Perła Lublin wraca do treningów 0 3

MKS Lublin dzisiaj wraca do treningów. Zespół mistrzyń Polski wzmocniło aż pięć nowych zawodniczek

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce