Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

27 września 2009 r.
19:27
Edytuj ten wpis

Bulwersujące nagranie z komendy: Wulgarny policjant wrócił do pracy

Autor: Zdjęcie autora (bn)
0 20 A A

Funkcjonariusz z Biłgoraja, który nazwał poszkodowanego w bójce gnojem został ukarany naganą. Właśnie zakończyło się postępowanie dyscyplinarne, które miało wyjaśnić okoliczności zajścia.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
zamoseee / 1 grudnia 2009 o 01:07
0
policjant prawidłowo zareagował....studencina po piwie myśli,że wszystkie rozumy pozjadał i zresztą sam te bym mu w ryj przyłożył. I wstyd dla prokuratury i komendanta policji,że karze dobrego policjanta. Takich studencików to bym pałą potraktował,bo słychać po głosie,że adam s. to cio**a i pi**a w rów dym**a hahaha z tarnogrodu bura**yna sie cwaniaczek znalazł
Avatar
apollo / 20 października 2009 o 12:35
0
A co by było gdyby ten WIELKI ADAM S nazwał policjanta GNOJU też by Policja robiła z tego użytek. Odpowiadam: Kazili by policjantowi jeżeli poczuł sie obrażony samemu zakładać sprawę z oskarżenia prywatnego albo powiedzieli by, że jest od tego aby można było na niego pluć i s.... To jest wszystko chore. Poczekajmy jeszcze trochę a zobaczymy jakie będzie poczucie bezpieczeństwa......
Avatar
wutend / 28 września 2009 o 20:21
0
Chory kraj! Za co nagana dla policjanta pytam sie? Za co? On i tak trzymał nerwy na wodzy. Jak ktos tu juz wczesniej napisał kiedyś za takie coś taki wymoczek nabrał by pał i siedziałby cicho. Niestety takich czasów doczekaliśmy że prawo działa na korzyść przestepców!
Avatar
zuza / 28 września 2009 o 19:32
0
hwdp napisał:
WIDZE ZE TU NIE JEDNYM KONFIDENTEM ŚMIERDZI, WYPOWIEDZI NA POZIOMIE SŁABYM, POPIERAC POLICJE W TYCH CZASACH TO JEST NIENORMALNE BO NIC INNEGO OPROCZ BYCIA TAM GDZIE NIE POWINNI NIE ROBIA W SWOIM ZAWODZIE.

Widać gołym okiem ,że Twoja wypowiedż jest na najwyższym poziomie... Wyjaśnij bliżej , co masz na myśli cyt,,POPIERAC POLICJE W TYCH CZASACH TO JEST NIENORMALNE BO NIC INNEGO OPROCZ BYCIA TAM GDZIE NIE POWINNI NIE ROBIA W SWOIM ZAWODZIE." Jeszcze jedno , jak Ci coś śmierdzi , to się po prostu umyj.....( nie szukaj konfidentów tam , gdzie ich nie ma).

Widać gołym okiem ,że Twoja wypowiedż jest na najwyższym poziomie... Wyjaśnij bliżej , co masz na myśli cyt,,POPIERAC POLICJE W TYCH CZASACH TO JEST NIENORMALNE BO NIC INNEGO OPROCZ BYCIA TAM GDZIE NIE POWINNI NIE ROBIA W SWOIM ZAWODZIE." Jeszcze jedno , jak Ci coś śmierdzi , to się po prostu umyj.....( nie szukaj konfidentów tam , gdzie ich nie ma). rozwiń
Avatar
hwdp / 28 września 2009 o 17:57
0
WIDZE ZE TU NIE JEDNYM KONFIDENTEM ŚMIERDZI, WYPOWIEDZI NA POZIOMIE SŁABYM, POPIERAC POLICJE W TYCH CZASACH TO JEST NIENORMALNE BO NIC INNEGO OPROCZ BYCIA TAM GDZIE NIE POWINNI NIE ROBIA W SWOIM ZAWODZIE.
Avatar
Chłop Polski / 28 września 2009 o 13:16
0
i BARDZO DOBRZE WRESZCIE KTOŚ ROZSĄDNY ZARZĄDZA KADRAMI POLICJI -NIEDOSZŁY PISMACZYNA CHCIAŁ EKPERYMENTOWAĆ NA POLICJANTACH
Avatar
ciekawski / 28 września 2009 o 13:13
0
re napisał:
chciałabys żeby policja tak 'wychowywała" twojego syna ?
Pałą to se mogą swoje grube dupy pieścić

Uważam ,że pała przydałaby się niejednemu cwaniakowi !!!!! d*** nie szklanka , tak łatwo nie pęknie.....
Avatar
zuza / 28 września 2009 o 13:09
0
Gość napisał:
Po pierwsze policjant nie ma prawa zwracać się do nikogo na Ty, po drugie nie ma prawa nikogo wyzywać. Student domagał się swoich praw, do policjanta zwracał się na "Pan, a że policja jest nieudolna i nie tu gdzie trzeba szuka "dziury", to i studentowi nerwy puściły...

Gościu, na PANA, to trzeba sobie zasłużyć. Student od samego początku starał się wyprowadzić policjanta z równowagi. Owszem , zwracał się do niego na ,,PAN", bo doskonale wiedział ,że nagrywa całą rozmowę na dyktafon. Osobiście nie przepadam za policją, ale w tym przypadku winię studenta, który prowokował zaistniałą sytuację. Skoro wymaga się ,żeby ktoś obdarzał nas szacunkiem, okazujmy szacunek innym.

Gościu, na PANA, to trzeba sobie zasłużyć. Student od samego początku starał się wyprowadzić policjanta z równowagi. Owszem , zwracał się do niego na ,,PAN", bo doskonale wiedział ,że nagrywa całą rozmowę na dyktafon. Osobiście nie przepadam za policją, ale w tym przypadku winię studenta, który prowokował zaistniałą sytuację. Skoro wymaga się ,żeby ktoś obdarzał nas szacunkiem, okazujmy szacunek innym. rozwiń
Avatar
benet / 28 września 2009 o 13:02
0
Uważam ,że policjant i tak delikatnie potraktował tego cwaniaczka. Nie wiem , czy komukolwiek na jego miejscu nie puściłyby nerwy. Ten chłopak od samego początku planował wyprowadzić policjanta z równowagi , dlatego nagrywał wszystko na dyktafon. Uważał policjanta za nierozgarniętego np zwracając uwagę ,że nazwisko piszemy z dużej litery. Wiem jedno ,że gdyby to było w czasach MILICJI, ten cwaniak zarobiłby tak ,że odechciałoby mu się pajacować. Za znieważenie orzełka na czapce były surowe kary. Dzisiaj są ,, ciekawe " czasy - nie ma się szacunku dla nikogo, poczynając od GŁOWY PAŃSTWA, skończywszy na RODZICACH . Tak , w takich niestety czasach przyszło nam żyć . Chcieliśmy AMERYKI, to ją mamy..... W tym artykule, nie zauważam , aby policjant w czymkolwiek zawinił.Każdy z nas w tej sytuacji , zachowałby się podobnie , jak policjant. Cwaniaczek chciał rozgłosu i dokonał tego- taki był jego zamiar od samego początku. To on powinien być pociągnięty do odpowiedzialności , za zniewagę policjanta .Myślę ,że najwyższy czas bronić pokrzywdzonych , a nie tych , co krzywdzą.
Uważam ,że policjant i tak delikatnie potraktował tego cwaniaczka. Nie wiem , czy komukolwiek na jego miejscu nie puściłyby nerwy. Ten chłopak od samego początku planował wyprowadzić policjanta z równowagi , dlatego nagrywał wszystko na dyktafon. Uważał policjanta za nierozgarniętego np zwracając uwagę ,że nazwisko piszemy z dużej litery. Wiem jedno ,że gdyby to było w czasach MILICJI, ten cwaniak zarobiłby tak ,że odechciałoby mu się pajacować. Za znieważenie orzełka na czapce były surowe kary. Dzisiaj są ,, ciekawe " czasy - nie ma s... rozwiń
Avatar
Gość / 28 września 2009 o 11:55
0
Po pierwsze policjant nie ma prawa zwracać się do nikogo na Ty, po drugie nie ma prawa nikogo wyzywać. Student domagał się swoich praw, do policjanta zwracał się na "Pan, a że policja jest nieudolna i nie tu gdzie trzeba szuka "dziury", to i studentowi nerwy puściły...
Avatar
zamoseee / 1 grudnia 2009 o 01:07
0
policjant prawidłowo zareagował....studencina po piwie myśli,że wszystkie rozumy pozjadał i zresztą sam te bym mu w ryj przyłożył. I wstyd dla prokuratury i komendanta policji,że karze dobrego policjanta. Takich studencików to bym pałą potraktował,bo słychać po głosie,że adam s. to cio**a i pi**a w rów dym**a hahaha z tarnogrodu bura**yna sie cwaniaczek znalazł
Avatar
apollo / 20 października 2009 o 12:35
0
A co by było gdyby ten WIELKI ADAM S nazwał policjanta GNOJU też by Policja robiła z tego użytek. Odpowiadam: Kazili by policjantowi jeżeli poczuł sie obrażony samemu zakładać sprawę z oskarżenia prywatnego albo powiedzieli by, że jest od tego aby można było na niego pluć i s.... To jest wszystko chore. Poczekajmy jeszcze trochę a zobaczymy jakie będzie poczucie bezpieczeństwa......
Avatar
wutend / 28 września 2009 o 20:21
0
Chory kraj! Za co nagana dla policjanta pytam sie? Za co? On i tak trzymał nerwy na wodzy. Jak ktos tu juz wczesniej napisał kiedyś za takie coś taki wymoczek nabrał by pał i siedziałby cicho. Niestety takich czasów doczekaliśmy że prawo działa na korzyść przestepców!
Avatar
zuza / 28 września 2009 o 19:32
0
hwdp napisał:
WIDZE ZE TU NIE JEDNYM KONFIDENTEM ŚMIERDZI, WYPOWIEDZI NA POZIOMIE SŁABYM, POPIERAC POLICJE W TYCH CZASACH TO JEST NIENORMALNE BO NIC INNEGO OPROCZ BYCIA TAM GDZIE NIE POWINNI NIE ROBIA W SWOIM ZAWODZIE.

Widać gołym okiem ,że Twoja wypowiedż jest na najwyższym poziomie... Wyjaśnij bliżej , co masz na myśli cyt,,POPIERAC POLICJE W TYCH CZASACH TO JEST NIENORMALNE BO NIC INNEGO OPROCZ BYCIA TAM GDZIE NIE POWINNI NIE ROBIA W SWOIM ZAWODZIE." Jeszcze jedno , jak Ci coś śmierdzi , to się po prostu umyj.....( nie szukaj konfidentów tam , gdzie ich nie ma).

Widać gołym okiem ,że Twoja wypowiedż jest na najwyższym poziomie... Wyjaśnij bliżej , co masz na myśli cyt,,POPIERAC POLICJE W TYCH CZASACH TO JEST NIENORMALNE BO NIC INNEGO OPROCZ BYCIA TAM GDZIE NIE POWINNI NIE ROBIA W SWOIM ZAWODZIE." Jeszcze jedno , jak Ci coś śmierdzi , to się po prostu umyj.....( nie szukaj konfidentów tam , gdzie ich nie ma). rozwiń
Avatar
hwdp / 28 września 2009 o 17:57
0
WIDZE ZE TU NIE JEDNYM KONFIDENTEM ŚMIERDZI, WYPOWIEDZI NA POZIOMIE SŁABYM, POPIERAC POLICJE W TYCH CZASACH TO JEST NIENORMALNE BO NIC INNEGO OPROCZ BYCIA TAM GDZIE NIE POWINNI NIE ROBIA W SWOIM ZAWODZIE.
Avatar
Chłop Polski / 28 września 2009 o 13:16
0
i BARDZO DOBRZE WRESZCIE KTOŚ ROZSĄDNY ZARZĄDZA KADRAMI POLICJI -NIEDOSZŁY PISMACZYNA CHCIAŁ EKPERYMENTOWAĆ NA POLICJANTACH
Avatar
ciekawski / 28 września 2009 o 13:13
0
re napisał:
chciałabys żeby policja tak 'wychowywała" twojego syna ?
Pałą to se mogą swoje grube dupy pieścić

Uważam ,że pała przydałaby się niejednemu cwaniakowi !!!!! d*** nie szklanka , tak łatwo nie pęknie.....
Avatar
zuza / 28 września 2009 o 13:09
0
Gość napisał:
Po pierwsze policjant nie ma prawa zwracać się do nikogo na Ty, po drugie nie ma prawa nikogo wyzywać. Student domagał się swoich praw, do policjanta zwracał się na "Pan, a że policja jest nieudolna i nie tu gdzie trzeba szuka "dziury", to i studentowi nerwy puściły...

Gościu, na PANA, to trzeba sobie zasłużyć. Student od samego początku starał się wyprowadzić policjanta z równowagi. Owszem , zwracał się do niego na ,,PAN", bo doskonale wiedział ,że nagrywa całą rozmowę na dyktafon. Osobiście nie przepadam za policją, ale w tym przypadku winię studenta, który prowokował zaistniałą sytuację. Skoro wymaga się ,żeby ktoś obdarzał nas szacunkiem, okazujmy szacunek innym.

Gościu, na PANA, to trzeba sobie zasłużyć. Student od samego początku starał się wyprowadzić policjanta z równowagi. Owszem , zwracał się do niego na ,,PAN", bo doskonale wiedział ,że nagrywa całą rozmowę na dyktafon. Osobiście nie przepadam za policją, ale w tym przypadku winię studenta, który prowokował zaistniałą sytuację. Skoro wymaga się ,żeby ktoś obdarzał nas szacunkiem, okazujmy szacunek innym. rozwiń
Avatar
benet / 28 września 2009 o 13:02
0
Uważam ,że policjant i tak delikatnie potraktował tego cwaniaczka. Nie wiem , czy komukolwiek na jego miejscu nie puściłyby nerwy. Ten chłopak od samego początku planował wyprowadzić policjanta z równowagi , dlatego nagrywał wszystko na dyktafon. Uważał policjanta za nierozgarniętego np zwracając uwagę ,że nazwisko piszemy z dużej litery. Wiem jedno ,że gdyby to było w czasach MILICJI, ten cwaniak zarobiłby tak ,że odechciałoby mu się pajacować. Za znieważenie orzełka na czapce były surowe kary. Dzisiaj są ,, ciekawe " czasy - nie ma się szacunku dla nikogo, poczynając od GŁOWY PAŃSTWA, skończywszy na RODZICACH . Tak , w takich niestety czasach przyszło nam żyć . Chcieliśmy AMERYKI, to ją mamy..... W tym artykule, nie zauważam , aby policjant w czymkolwiek zawinił.Każdy z nas w tej sytuacji , zachowałby się podobnie , jak policjant. Cwaniaczek chciał rozgłosu i dokonał tego- taki był jego zamiar od samego początku. To on powinien być pociągnięty do odpowiedzialności , za zniewagę policjanta .Myślę ,że najwyższy czas bronić pokrzywdzonych , a nie tych , co krzywdzą.
Uważam ,że policjant i tak delikatnie potraktował tego cwaniaczka. Nie wiem , czy komukolwiek na jego miejscu nie puściłyby nerwy. Ten chłopak od samego początku planował wyprowadzić policjanta z równowagi , dlatego nagrywał wszystko na dyktafon. Uważał policjanta za nierozgarniętego np zwracając uwagę ,że nazwisko piszemy z dużej litery. Wiem jedno ,że gdyby to było w czasach MILICJI, ten cwaniak zarobiłby tak ,że odechciałoby mu się pajacować. Za znieważenie orzełka na czapce były surowe kary. Dzisiaj są ,, ciekawe " czasy - nie ma s... rozwiń
Avatar
Gość / 28 września 2009 o 11:55
0
Po pierwsze policjant nie ma prawa zwracać się do nikogo na Ty, po drugie nie ma prawa nikogo wyzywać. Student domagał się swoich praw, do policjanta zwracał się na "Pan, a że policja jest nieudolna i nie tu gdzie trzeba szuka "dziury", to i studentowi nerwy puściły...
Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Tomasz Wójtowicz świętował jubileusz 65-lecia na sportowo

Tomasz Wójtowicz świętował jubileusz 65-lecia na sportowo 1 0

Największe triumfy święcił w latach 70. i na stałe wpisał się do annałów światowej siatkówki. Tomasz Wójtowicz świętował swoje 65. urodziny w hali Globus razem z kibicami podczas meczu Asseco Resovii Rzeszów z Cerrad Czarnymi Radom.

130 terytorialsów złoży przysięgę na pl. Zamkowym w Lublinie

130 terytorialsów złoży przysięgę na pl. Zamkowym w Lublinie 0 0

W najbliższą niedzielę 130 terytorialsów złoży przysięgę na placu Zamkowym w Lublinie, w przededniu 100. rocznicy urodzin patrona mjr. Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora”. Ceremonia rozpocznie się w samo południe.

Wybory w Lublinie. Propozycje Komitetu "Miasto dla Ludzi - Lubelski Ruch Miejski"

Wybory w Lublinie. Propozycje Komitetu "Miasto dla Ludzi - Lubelski Ruch Miejski" 36 12

O godz. 14 swoje pomysły dla osób niepełnosprawnych ogłosili kandydaci ruchu miejskiego. – Musimy zadbać o to, żeby nasze miasto było faktycznie dostępne – mówi Magdalena Długosz, kandydatka na prezydenta. – Musimy zadbać o tych, którzy w tym momencie nie są w stanie dotrzeć do oferty miasta i do usług publicznych.

Zamiast do rolnika, zadzwonił do dziennikarza o tym samym nazwisku. Teraz ma kłopoty

Zamiast do rolnika, zadzwonił do dziennikarza o tym samym nazwisku. Teraz ma kłopoty 45 9

„Podłożyć od kogoś, czy będziemy się szarpać?” – miał zapytać swojego rozmówcę lekarz weterynarii. Chodziło o próbkę krwi od świni z rejonu zagrożonego ASF. Weterynarz sądził, że rozmawia z rolnikiem, ale przez pomyłkę zadzwonił do dziennikarza

Tydzień innowacji w Lublinie. Leczenie światłem i samochody bez kierowcy
galeria

Tydzień innowacji w Lublinie. Leczenie światłem i samochody bez kierowcy 0 1

W każdej sekundzie do internetu podłączana jest setka urządzeń. Nasze mózgi w ciągu roku przetwarzają tyle danych, co mózgi naszych dziadków w ciągu całego życia. Materiały przyszłości to te, które można dalej przetwarzać i łatwo utylizować. A po autach elektrycznych, napędzanych wodorem, na drogi wyjechały samochody bez kierowcy.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 21-23 września

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 21-23 września 5 0

Najbliższy weekend to przede wszystkim rewanżowy mecz o awans do żużlowej ekstraligi. Speed Car Motor musi odrobić aż 14 punktów straty do ROW Rybnik. Po porażce z Hutnikiem Kraków 3:5 chcą się także zrehabilitować piłkarze Motoru

Beata Szydło w Lublinie. Burzliwy wiec na placu Litewskim [zdjęcia, wideo]
aktualizacja
galeria
film

Beata Szydło w Lublinie. Burzliwy wiec na placu Litewskim [zdjęcia, wideo] 29 60

Na plac Litewski w Lublinie przyszli zwolennicy i przeciwnicy wicepremier Beaty Szydło. Nad tłumem latały na zmianę okrzyki: Beata, złodzieje, dobra zmiana, oddaj kasę.

Wypadek w Uściążu. Zginął motocyklista, miał 26 lat

Wypadek w Uściążu. Zginął motocyklista, miał 26 lat 2 7

26-letni motocyklista zginął w wypadku w miejscowości Uściąż w powiecie opolskim. Mężczyzna nie miał prawa jazdy

Marcin Gortat i Alicja kupili konie w Janowie Podlaskim. Co się stanie ze zwierzętami?

Marcin Gortat i Alicja kupili konie w Janowie Podlaskim. Co się stanie ze zwierzętami? 0 4

W Janowie Podlaskim Marcin Gortat z Alicją Bachleda-Curuś pojawili się jakiś czas temu. Znany koszykarz sprezentował ukochanej dwa konie arabskie. Co stanie się z piękną klaczą i ogierem, po tym jak para się rozstała?

Wystawa malarstwa Mieczysława Maławskiego
28 września 2018, 18:00

Wystawa malarstwa Mieczysława Maławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 28 września o godz. 18 w Galerii Krańcowej DDK Bronowice (ul. Krańcowa 106) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Mieczysława Maławskiego.

Radni PiS: Czy urzędników marszałka zmuszono do udziału w pikiecie politycznej?
galeria
film

Radni PiS: Czy urzędników marszałka zmuszono do udziału w pikiecie politycznej? 42 57

O udostępnienie kserokopii książki wyjść pracowników urzędu marszałkowskiego proszą marszałka radni Prawa i Sprawiedliwości. I pytają, czy urzędnicy zostali zmuszeni do uczestnictwa w pikiecie w trakcie konferencji prasowej ich ugrupowania i czym tym, którzy odmówili, grożą konsekwencje służbowe.

Niedźwiedź Wojtek patronem przedszkola. "Byłyśmy zaskoczone, że dzieci taka tematyka interesuje"

Niedźwiedź Wojtek patronem przedszkola. "Byłyśmy zaskoczone, że dzieci taka tematyka interesuje" 13 1

To jedyne bezimienne przedszkole w Świdniku, ale to niedługo się zmieni, o ile radni dadzą zgodę. Przedszkole nr 4 ma nosić imię Kaprala Niedźwiedzia Wojtka. To „miś” przygarnięty przez żołnierzy II Korpusu Polskiego gen. Władysława Andersa.

Kukiz'15 zawiadamia prokuraturę. Uniemożliwiono im start w wyborach?

Kukiz'15 zawiadamia prokuraturę. Uniemożliwiono im start w wyborach? 1 15

Komitet Kukiz'15 w Białej Podlaskiej zawiadomił prokuraturę. Zdaniem pełnomocnika doszło do przywłaszczenia dokumentów wyborczych.

Lubelskie Pszczółki zagrają w III Memoriale Profesora Stanisława Łęgowskiego

Lubelskie Pszczółki zagrają w III Memoriale Profesora Stanisława Łęgowskiego 0 4

Koszykarki Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin przygotowują się do drugiego sparingowego sprawdzianu, tym razem w Toruniu. Warto jednak skupić się na tym, co zobaczyliśmy podczas pierwszych spotkań towarzyskich w Lublinie

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!