Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

27 września 2009 r.
19:27
Edytuj ten wpis

Bulwersujące nagranie z komendy: Wulgarny policjant wrócił do pracy

Autor: Zdjęcie autora (bn)
0 20 A A

Funkcjonariusz z Biłgoraja, który nazwał poszkodowanego w bójce gnojem został ukarany naganą. Właśnie zakończyło się postępowanie dyscyplinarne, które miało wyjaśnić okoliczności zajścia.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
zamoseee / 1 grudnia 2009 o 01:07
0
policjant prawidłowo zareagował....studencina po piwie myśli,że wszystkie rozumy pozjadał i zresztą sam te bym mu w ryj przyłożył. I wstyd dla prokuratury i komendanta policji,że karze dobrego policjanta. Takich studencików to bym pałą potraktował,bo słychać po głosie,że adam s. to cio**a i pi**a w rów dym**a hahaha z tarnogrodu bura**yna sie cwaniaczek znalazł
Avatar
apollo / 20 października 2009 o 12:35
0
A co by było gdyby ten WIELKI ADAM S nazwał policjanta GNOJU też by Policja robiła z tego użytek. Odpowiadam: Kazili by policjantowi jeżeli poczuł sie obrażony samemu zakładać sprawę z oskarżenia prywatnego albo powiedzieli by, że jest od tego aby można było na niego pluć i s.... To jest wszystko chore. Poczekajmy jeszcze trochę a zobaczymy jakie będzie poczucie bezpieczeństwa......
Avatar
wutend / 28 września 2009 o 20:21
0
Chory kraj! Za co nagana dla policjanta pytam sie? Za co? On i tak trzymał nerwy na wodzy. Jak ktos tu juz wczesniej napisał kiedyś za takie coś taki wymoczek nabrał by pał i siedziałby cicho. Niestety takich czasów doczekaliśmy że prawo działa na korzyść przestepców!
Avatar
zuza / 28 września 2009 o 19:32
0
hwdp napisał:
WIDZE ZE TU NIE JEDNYM KONFIDENTEM ŚMIERDZI, WYPOWIEDZI NA POZIOMIE SŁABYM, POPIERAC POLICJE W TYCH CZASACH TO JEST NIENORMALNE BO NIC INNEGO OPROCZ BYCIA TAM GDZIE NIE POWINNI NIE ROBIA W SWOIM ZAWODZIE.

Widać gołym okiem ,że Twoja wypowiedż jest na najwyższym poziomie... Wyjaśnij bliżej , co masz na myśli cyt,,POPIERAC POLICJE W TYCH CZASACH TO JEST NIENORMALNE BO NIC INNEGO OPROCZ BYCIA TAM GDZIE NIE POWINNI NIE ROBIA W SWOIM ZAWODZIE." Jeszcze jedno , jak Ci coś śmierdzi , to się po prostu umyj.....( nie szukaj konfidentów tam , gdzie ich nie ma).

Widać gołym okiem ,że Twoja wypowiedż jest na najwyższym poziomie... Wyjaśnij bliżej , co masz na myśli cyt,,POPIERAC POLICJE W TYCH CZASACH TO JEST NIENORMALNE BO NIC INNEGO OPROCZ BYCIA TAM GDZIE NIE POWINNI NIE ROBIA W SWOIM ZAWODZIE." Jeszcze jedno , jak Ci coś śmierdzi , to się po prostu umyj.....( nie szukaj konfidentów tam , gdzie ich nie ma). rozwiń
Avatar
hwdp / 28 września 2009 o 17:57
0
WIDZE ZE TU NIE JEDNYM KONFIDENTEM ŚMIERDZI, WYPOWIEDZI NA POZIOMIE SŁABYM, POPIERAC POLICJE W TYCH CZASACH TO JEST NIENORMALNE BO NIC INNEGO OPROCZ BYCIA TAM GDZIE NIE POWINNI NIE ROBIA W SWOIM ZAWODZIE.
Avatar
Chłop Polski / 28 września 2009 o 13:16
0
i BARDZO DOBRZE WRESZCIE KTOŚ ROZSĄDNY ZARZĄDZA KADRAMI POLICJI -NIEDOSZŁY PISMACZYNA CHCIAŁ EKPERYMENTOWAĆ NA POLICJANTACH
Avatar
ciekawski / 28 września 2009 o 13:13
0
re napisał:
chciałabys żeby policja tak 'wychowywała" twojego syna ?
Pałą to se mogą swoje grube dupy pieścić

Uważam ,że pała przydałaby się niejednemu cwaniakowi !!!!! d*** nie szklanka , tak łatwo nie pęknie.....
Avatar
zuza / 28 września 2009 o 13:09
0
Gość napisał:
Po pierwsze policjant nie ma prawa zwracać się do nikogo na Ty, po drugie nie ma prawa nikogo wyzywać. Student domagał się swoich praw, do policjanta zwracał się na "Pan, a że policja jest nieudolna i nie tu gdzie trzeba szuka "dziury", to i studentowi nerwy puściły...

Gościu, na PANA, to trzeba sobie zasłużyć. Student od samego początku starał się wyprowadzić policjanta z równowagi. Owszem , zwracał się do niego na ,,PAN", bo doskonale wiedział ,że nagrywa całą rozmowę na dyktafon. Osobiście nie przepadam za policją, ale w tym przypadku winię studenta, który prowokował zaistniałą sytuację. Skoro wymaga się ,żeby ktoś obdarzał nas szacunkiem, okazujmy szacunek innym.

Gościu, na PANA, to trzeba sobie zasłużyć. Student od samego początku starał się wyprowadzić policjanta z równowagi. Owszem , zwracał się do niego na ,,PAN", bo doskonale wiedział ,że nagrywa całą rozmowę na dyktafon. Osobiście nie przepadam za policją, ale w tym przypadku winię studenta, który prowokował zaistniałą sytuację. Skoro wymaga się ,żeby ktoś obdarzał nas szacunkiem, okazujmy szacunek innym. rozwiń
Avatar
benet / 28 września 2009 o 13:02
0
Uważam ,że policjant i tak delikatnie potraktował tego cwaniaczka. Nie wiem , czy komukolwiek na jego miejscu nie puściłyby nerwy. Ten chłopak od samego początku planował wyprowadzić policjanta z równowagi , dlatego nagrywał wszystko na dyktafon. Uważał policjanta za nierozgarniętego np zwracając uwagę ,że nazwisko piszemy z dużej litery. Wiem jedno ,że gdyby to było w czasach MILICJI, ten cwaniak zarobiłby tak ,że odechciałoby mu się pajacować. Za znieważenie orzełka na czapce były surowe kary. Dzisiaj są ,, ciekawe " czasy - nie ma się szacunku dla nikogo, poczynając od GŁOWY PAŃSTWA, skończywszy na RODZICACH . Tak , w takich niestety czasach przyszło nam żyć . Chcieliśmy AMERYKI, to ją mamy..... W tym artykule, nie zauważam , aby policjant w czymkolwiek zawinił.Każdy z nas w tej sytuacji , zachowałby się podobnie , jak policjant. Cwaniaczek chciał rozgłosu i dokonał tego- taki był jego zamiar od samego początku. To on powinien być pociągnięty do odpowiedzialności , za zniewagę policjanta .Myślę ,że najwyższy czas bronić pokrzywdzonych , a nie tych , co krzywdzą.
Uważam ,że policjant i tak delikatnie potraktował tego cwaniaczka. Nie wiem , czy komukolwiek na jego miejscu nie puściłyby nerwy. Ten chłopak od samego początku planował wyprowadzić policjanta z równowagi , dlatego nagrywał wszystko na dyktafon. Uważał policjanta za nierozgarniętego np zwracając uwagę ,że nazwisko piszemy z dużej litery. Wiem jedno ,że gdyby to było w czasach MILICJI, ten cwaniak zarobiłby tak ,że odechciałoby mu się pajacować. Za znieważenie orzełka na czapce były surowe kary. Dzisiaj są ,, ciekawe " czasy - nie ma s... rozwiń
Avatar
Gość / 28 września 2009 o 11:55
0
Po pierwsze policjant nie ma prawa zwracać się do nikogo na Ty, po drugie nie ma prawa nikogo wyzywać. Student domagał się swoich praw, do policjanta zwracał się na "Pan, a że policja jest nieudolna i nie tu gdzie trzeba szuka "dziury", to i studentowi nerwy puściły...
Avatar
zamoseee / 1 grudnia 2009 o 01:07
0
policjant prawidłowo zareagował....studencina po piwie myśli,że wszystkie rozumy pozjadał i zresztą sam te bym mu w ryj przyłożył. I wstyd dla prokuratury i komendanta policji,że karze dobrego policjanta. Takich studencików to bym pałą potraktował,bo słychać po głosie,że adam s. to cio**a i pi**a w rów dym**a hahaha z tarnogrodu bura**yna sie cwaniaczek znalazł
Avatar
apollo / 20 października 2009 o 12:35
0
A co by było gdyby ten WIELKI ADAM S nazwał policjanta GNOJU też by Policja robiła z tego użytek. Odpowiadam: Kazili by policjantowi jeżeli poczuł sie obrażony samemu zakładać sprawę z oskarżenia prywatnego albo powiedzieli by, że jest od tego aby można było na niego pluć i s.... To jest wszystko chore. Poczekajmy jeszcze trochę a zobaczymy jakie będzie poczucie bezpieczeństwa......
Avatar
wutend / 28 września 2009 o 20:21
0
Chory kraj! Za co nagana dla policjanta pytam sie? Za co? On i tak trzymał nerwy na wodzy. Jak ktos tu juz wczesniej napisał kiedyś za takie coś taki wymoczek nabrał by pał i siedziałby cicho. Niestety takich czasów doczekaliśmy że prawo działa na korzyść przestepców!
Avatar
zuza / 28 września 2009 o 19:32
0
hwdp napisał:
WIDZE ZE TU NIE JEDNYM KONFIDENTEM ŚMIERDZI, WYPOWIEDZI NA POZIOMIE SŁABYM, POPIERAC POLICJE W TYCH CZASACH TO JEST NIENORMALNE BO NIC INNEGO OPROCZ BYCIA TAM GDZIE NIE POWINNI NIE ROBIA W SWOIM ZAWODZIE.

Widać gołym okiem ,że Twoja wypowiedż jest na najwyższym poziomie... Wyjaśnij bliżej , co masz na myśli cyt,,POPIERAC POLICJE W TYCH CZASACH TO JEST NIENORMALNE BO NIC INNEGO OPROCZ BYCIA TAM GDZIE NIE POWINNI NIE ROBIA W SWOIM ZAWODZIE." Jeszcze jedno , jak Ci coś śmierdzi , to się po prostu umyj.....( nie szukaj konfidentów tam , gdzie ich nie ma).

Widać gołym okiem ,że Twoja wypowiedż jest na najwyższym poziomie... Wyjaśnij bliżej , co masz na myśli cyt,,POPIERAC POLICJE W TYCH CZASACH TO JEST NIENORMALNE BO NIC INNEGO OPROCZ BYCIA TAM GDZIE NIE POWINNI NIE ROBIA W SWOIM ZAWODZIE." Jeszcze jedno , jak Ci coś śmierdzi , to się po prostu umyj.....( nie szukaj konfidentów tam , gdzie ich nie ma). rozwiń
Avatar
hwdp / 28 września 2009 o 17:57
0
WIDZE ZE TU NIE JEDNYM KONFIDENTEM ŚMIERDZI, WYPOWIEDZI NA POZIOMIE SŁABYM, POPIERAC POLICJE W TYCH CZASACH TO JEST NIENORMALNE BO NIC INNEGO OPROCZ BYCIA TAM GDZIE NIE POWINNI NIE ROBIA W SWOIM ZAWODZIE.
Avatar
Chłop Polski / 28 września 2009 o 13:16
0
i BARDZO DOBRZE WRESZCIE KTOŚ ROZSĄDNY ZARZĄDZA KADRAMI POLICJI -NIEDOSZŁY PISMACZYNA CHCIAŁ EKPERYMENTOWAĆ NA POLICJANTACH
Avatar
ciekawski / 28 września 2009 o 13:13
0
re napisał:
chciałabys żeby policja tak 'wychowywała" twojego syna ?
Pałą to se mogą swoje grube dupy pieścić

Uważam ,że pała przydałaby się niejednemu cwaniakowi !!!!! d*** nie szklanka , tak łatwo nie pęknie.....
Avatar
zuza / 28 września 2009 o 13:09
0
Gość napisał:
Po pierwsze policjant nie ma prawa zwracać się do nikogo na Ty, po drugie nie ma prawa nikogo wyzywać. Student domagał się swoich praw, do policjanta zwracał się na "Pan, a że policja jest nieudolna i nie tu gdzie trzeba szuka "dziury", to i studentowi nerwy puściły...

Gościu, na PANA, to trzeba sobie zasłużyć. Student od samego początku starał się wyprowadzić policjanta z równowagi. Owszem , zwracał się do niego na ,,PAN", bo doskonale wiedział ,że nagrywa całą rozmowę na dyktafon. Osobiście nie przepadam za policją, ale w tym przypadku winię studenta, który prowokował zaistniałą sytuację. Skoro wymaga się ,żeby ktoś obdarzał nas szacunkiem, okazujmy szacunek innym.

Gościu, na PANA, to trzeba sobie zasłużyć. Student od samego początku starał się wyprowadzić policjanta z równowagi. Owszem , zwracał się do niego na ,,PAN", bo doskonale wiedział ,że nagrywa całą rozmowę na dyktafon. Osobiście nie przepadam za policją, ale w tym przypadku winię studenta, który prowokował zaistniałą sytuację. Skoro wymaga się ,żeby ktoś obdarzał nas szacunkiem, okazujmy szacunek innym. rozwiń
Avatar
benet / 28 września 2009 o 13:02
0
Uważam ,że policjant i tak delikatnie potraktował tego cwaniaczka. Nie wiem , czy komukolwiek na jego miejscu nie puściłyby nerwy. Ten chłopak od samego początku planował wyprowadzić policjanta z równowagi , dlatego nagrywał wszystko na dyktafon. Uważał policjanta za nierozgarniętego np zwracając uwagę ,że nazwisko piszemy z dużej litery. Wiem jedno ,że gdyby to było w czasach MILICJI, ten cwaniak zarobiłby tak ,że odechciałoby mu się pajacować. Za znieważenie orzełka na czapce były surowe kary. Dzisiaj są ,, ciekawe " czasy - nie ma się szacunku dla nikogo, poczynając od GŁOWY PAŃSTWA, skończywszy na RODZICACH . Tak , w takich niestety czasach przyszło nam żyć . Chcieliśmy AMERYKI, to ją mamy..... W tym artykule, nie zauważam , aby policjant w czymkolwiek zawinił.Każdy z nas w tej sytuacji , zachowałby się podobnie , jak policjant. Cwaniaczek chciał rozgłosu i dokonał tego- taki był jego zamiar od samego początku. To on powinien być pociągnięty do odpowiedzialności , za zniewagę policjanta .Myślę ,że najwyższy czas bronić pokrzywdzonych , a nie tych , co krzywdzą.
Uważam ,że policjant i tak delikatnie potraktował tego cwaniaczka. Nie wiem , czy komukolwiek na jego miejscu nie puściłyby nerwy. Ten chłopak od samego początku planował wyprowadzić policjanta z równowagi , dlatego nagrywał wszystko na dyktafon. Uważał policjanta za nierozgarniętego np zwracając uwagę ,że nazwisko piszemy z dużej litery. Wiem jedno ,że gdyby to było w czasach MILICJI, ten cwaniak zarobiłby tak ,że odechciałoby mu się pajacować. Za znieważenie orzełka na czapce były surowe kary. Dzisiaj są ,, ciekawe " czasy - nie ma s... rozwiń
Avatar
Gość / 28 września 2009 o 11:55
0
Po pierwsze policjant nie ma prawa zwracać się do nikogo na Ty, po drugie nie ma prawa nikogo wyzywać. Student domagał się swoich praw, do policjanta zwracał się na "Pan, a że policja jest nieudolna i nie tu gdzie trzeba szuka "dziury", to i studentowi nerwy puściły...