Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

27 września 2009 r.
19:27
Edytuj ten wpis

Bulwersujące nagranie z komendy: Wulgarny policjant wrócił do pracy

Autor: Zdjęcie autora (bn)
0 20 A A

Funkcjonariusz z Biłgoraja, który nazwał poszkodowanego w bójce gnojem został ukarany naganą. Właśnie zakończyło się postępowanie dyscyplinarne, które miało wyjaśnić okoliczności zajścia.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
zamoseee / 1 grudnia 2009 o 01:07
0
policjant prawidłowo zareagował....studencina po piwie myśli,że wszystkie rozumy pozjadał i zresztą sam te bym mu w ryj przyłożył. I wstyd dla prokuratury i komendanta policji,że karze dobrego policjanta. Takich studencików to bym pałą potraktował,bo słychać po głosie,że adam s. to cio**a i pi**a w rów dym**a hahaha z tarnogrodu bura**yna sie cwaniaczek znalazł
Avatar
apollo / 20 października 2009 o 12:35
0
A co by było gdyby ten WIELKI ADAM S nazwał policjanta GNOJU też by Policja robiła z tego użytek. Odpowiadam: Kazili by policjantowi jeżeli poczuł sie obrażony samemu zakładać sprawę z oskarżenia prywatnego albo powiedzieli by, że jest od tego aby można było na niego pluć i s.... To jest wszystko chore. Poczekajmy jeszcze trochę a zobaczymy jakie będzie poczucie bezpieczeństwa......
Avatar
wutend / 28 września 2009 o 20:21
0
Chory kraj! Za co nagana dla policjanta pytam sie? Za co? On i tak trzymał nerwy na wodzy. Jak ktos tu juz wczesniej napisał kiedyś za takie coś taki wymoczek nabrał by pał i siedziałby cicho. Niestety takich czasów doczekaliśmy że prawo działa na korzyść przestepców!
Avatar
zuza / 28 września 2009 o 19:32
0
hwdp napisał:
WIDZE ZE TU NIE JEDNYM KONFIDENTEM ŚMIERDZI, WYPOWIEDZI NA POZIOMIE SŁABYM, POPIERAC POLICJE W TYCH CZASACH TO JEST NIENORMALNE BO NIC INNEGO OPROCZ BYCIA TAM GDZIE NIE POWINNI NIE ROBIA W SWOIM ZAWODZIE.

Widać gołym okiem ,że Twoja wypowiedż jest na najwyższym poziomie... Wyjaśnij bliżej , co masz na myśli cyt,,POPIERAC POLICJE W TYCH CZASACH TO JEST NIENORMALNE BO NIC INNEGO OPROCZ BYCIA TAM GDZIE NIE POWINNI NIE ROBIA W SWOIM ZAWODZIE." Jeszcze jedno , jak Ci coś śmierdzi , to się po prostu umyj.....( nie szukaj konfidentów tam , gdzie ich nie ma).

Widać gołym okiem ,że Twoja wypowiedż jest na najwyższym poziomie... Wyjaśnij bliżej , co masz na myśli cyt,,POPIERAC POLICJE W TYCH CZASACH TO JEST NIENORMALNE BO NIC INNEGO OPROCZ BYCIA TAM GDZIE NIE POWINNI NIE ROBIA W SWOIM ZAWODZIE." Jeszcze jedno , jak Ci coś śmierdzi , to się po prostu umyj.....( nie szukaj konfidentów tam , gdzie ich nie ma). rozwiń
Avatar
hwdp / 28 września 2009 o 17:57
0
WIDZE ZE TU NIE JEDNYM KONFIDENTEM ŚMIERDZI, WYPOWIEDZI NA POZIOMIE SŁABYM, POPIERAC POLICJE W TYCH CZASACH TO JEST NIENORMALNE BO NIC INNEGO OPROCZ BYCIA TAM GDZIE NIE POWINNI NIE ROBIA W SWOIM ZAWODZIE.
Avatar
Chłop Polski / 28 września 2009 o 13:16
0
i BARDZO DOBRZE WRESZCIE KTOŚ ROZSĄDNY ZARZĄDZA KADRAMI POLICJI -NIEDOSZŁY PISMACZYNA CHCIAŁ EKPERYMENTOWAĆ NA POLICJANTACH
Avatar
ciekawski / 28 września 2009 o 13:13
0
re napisał:
chciałabys żeby policja tak 'wychowywała" twojego syna ?
Pałą to se mogą swoje grube dupy pieścić

Uważam ,że pała przydałaby się niejednemu cwaniakowi !!!!! d*** nie szklanka , tak łatwo nie pęknie.....
Avatar
zuza / 28 września 2009 o 13:09
0
Gość napisał:
Po pierwsze policjant nie ma prawa zwracać się do nikogo na Ty, po drugie nie ma prawa nikogo wyzywać. Student domagał się swoich praw, do policjanta zwracał się na "Pan, a że policja jest nieudolna i nie tu gdzie trzeba szuka "dziury", to i studentowi nerwy puściły...

Gościu, na PANA, to trzeba sobie zasłużyć. Student od samego początku starał się wyprowadzić policjanta z równowagi. Owszem , zwracał się do niego na ,,PAN", bo doskonale wiedział ,że nagrywa całą rozmowę na dyktafon. Osobiście nie przepadam za policją, ale w tym przypadku winię studenta, który prowokował zaistniałą sytuację. Skoro wymaga się ,żeby ktoś obdarzał nas szacunkiem, okazujmy szacunek innym.

Gościu, na PANA, to trzeba sobie zasłużyć. Student od samego początku starał się wyprowadzić policjanta z równowagi. Owszem , zwracał się do niego na ,,PAN", bo doskonale wiedział ,że nagrywa całą rozmowę na dyktafon. Osobiście nie przepadam za policją, ale w tym przypadku winię studenta, który prowokował zaistniałą sytuację. Skoro wymaga się ,żeby ktoś obdarzał nas szacunkiem, okazujmy szacunek innym. rozwiń
Avatar
benet / 28 września 2009 o 13:02
0
Uważam ,że policjant i tak delikatnie potraktował tego cwaniaczka. Nie wiem , czy komukolwiek na jego miejscu nie puściłyby nerwy. Ten chłopak od samego początku planował wyprowadzić policjanta z równowagi , dlatego nagrywał wszystko na dyktafon. Uważał policjanta za nierozgarniętego np zwracając uwagę ,że nazwisko piszemy z dużej litery. Wiem jedno ,że gdyby to było w czasach MILICJI, ten cwaniak zarobiłby tak ,że odechciałoby mu się pajacować. Za znieważenie orzełka na czapce były surowe kary. Dzisiaj są ,, ciekawe " czasy - nie ma się szacunku dla nikogo, poczynając od GŁOWY PAŃSTWA, skończywszy na RODZICACH . Tak , w takich niestety czasach przyszło nam żyć . Chcieliśmy AMERYKI, to ją mamy..... W tym artykule, nie zauważam , aby policjant w czymkolwiek zawinił.Każdy z nas w tej sytuacji , zachowałby się podobnie , jak policjant. Cwaniaczek chciał rozgłosu i dokonał tego- taki był jego zamiar od samego początku. To on powinien być pociągnięty do odpowiedzialności , za zniewagę policjanta .Myślę ,że najwyższy czas bronić pokrzywdzonych , a nie tych , co krzywdzą.
Uważam ,że policjant i tak delikatnie potraktował tego cwaniaczka. Nie wiem , czy komukolwiek na jego miejscu nie puściłyby nerwy. Ten chłopak od samego początku planował wyprowadzić policjanta z równowagi , dlatego nagrywał wszystko na dyktafon. Uważał policjanta za nierozgarniętego np zwracając uwagę ,że nazwisko piszemy z dużej litery. Wiem jedno ,że gdyby to było w czasach MILICJI, ten cwaniak zarobiłby tak ,że odechciałoby mu się pajacować. Za znieważenie orzełka na czapce były surowe kary. Dzisiaj są ,, ciekawe " czasy - nie ma s... rozwiń
Avatar
Gość / 28 września 2009 o 11:55
0
Po pierwsze policjant nie ma prawa zwracać się do nikogo na Ty, po drugie nie ma prawa nikogo wyzywać. Student domagał się swoich praw, do policjanta zwracał się na "Pan, a że policja jest nieudolna i nie tu gdzie trzeba szuka "dziury", to i studentowi nerwy puściły...
Avatar
zamoseee / 1 grudnia 2009 o 01:07
0
policjant prawidłowo zareagował....studencina po piwie myśli,że wszystkie rozumy pozjadał i zresztą sam te bym mu w ryj przyłożył. I wstyd dla prokuratury i komendanta policji,że karze dobrego policjanta. Takich studencików to bym pałą potraktował,bo słychać po głosie,że adam s. to cio**a i pi**a w rów dym**a hahaha z tarnogrodu bura**yna sie cwaniaczek znalazł
Avatar
apollo / 20 października 2009 o 12:35
0
A co by było gdyby ten WIELKI ADAM S nazwał policjanta GNOJU też by Policja robiła z tego użytek. Odpowiadam: Kazili by policjantowi jeżeli poczuł sie obrażony samemu zakładać sprawę z oskarżenia prywatnego albo powiedzieli by, że jest od tego aby można było na niego pluć i s.... To jest wszystko chore. Poczekajmy jeszcze trochę a zobaczymy jakie będzie poczucie bezpieczeństwa......
Avatar
wutend / 28 września 2009 o 20:21
0
Chory kraj! Za co nagana dla policjanta pytam sie? Za co? On i tak trzymał nerwy na wodzy. Jak ktos tu juz wczesniej napisał kiedyś za takie coś taki wymoczek nabrał by pał i siedziałby cicho. Niestety takich czasów doczekaliśmy że prawo działa na korzyść przestepców!
Avatar
zuza / 28 września 2009 o 19:32
0
hwdp napisał:
WIDZE ZE TU NIE JEDNYM KONFIDENTEM ŚMIERDZI, WYPOWIEDZI NA POZIOMIE SŁABYM, POPIERAC POLICJE W TYCH CZASACH TO JEST NIENORMALNE BO NIC INNEGO OPROCZ BYCIA TAM GDZIE NIE POWINNI NIE ROBIA W SWOIM ZAWODZIE.

Widać gołym okiem ,że Twoja wypowiedż jest na najwyższym poziomie... Wyjaśnij bliżej , co masz na myśli cyt,,POPIERAC POLICJE W TYCH CZASACH TO JEST NIENORMALNE BO NIC INNEGO OPROCZ BYCIA TAM GDZIE NIE POWINNI NIE ROBIA W SWOIM ZAWODZIE." Jeszcze jedno , jak Ci coś śmierdzi , to się po prostu umyj.....( nie szukaj konfidentów tam , gdzie ich nie ma).

Widać gołym okiem ,że Twoja wypowiedż jest na najwyższym poziomie... Wyjaśnij bliżej , co masz na myśli cyt,,POPIERAC POLICJE W TYCH CZASACH TO JEST NIENORMALNE BO NIC INNEGO OPROCZ BYCIA TAM GDZIE NIE POWINNI NIE ROBIA W SWOIM ZAWODZIE." Jeszcze jedno , jak Ci coś śmierdzi , to się po prostu umyj.....( nie szukaj konfidentów tam , gdzie ich nie ma). rozwiń
Avatar
hwdp / 28 września 2009 o 17:57
0
WIDZE ZE TU NIE JEDNYM KONFIDENTEM ŚMIERDZI, WYPOWIEDZI NA POZIOMIE SŁABYM, POPIERAC POLICJE W TYCH CZASACH TO JEST NIENORMALNE BO NIC INNEGO OPROCZ BYCIA TAM GDZIE NIE POWINNI NIE ROBIA W SWOIM ZAWODZIE.
Avatar
Chłop Polski / 28 września 2009 o 13:16
0
i BARDZO DOBRZE WRESZCIE KTOŚ ROZSĄDNY ZARZĄDZA KADRAMI POLICJI -NIEDOSZŁY PISMACZYNA CHCIAŁ EKPERYMENTOWAĆ NA POLICJANTACH
Avatar
ciekawski / 28 września 2009 o 13:13
0
re napisał:
chciałabys żeby policja tak 'wychowywała" twojego syna ?
Pałą to se mogą swoje grube dupy pieścić

Uważam ,że pała przydałaby się niejednemu cwaniakowi !!!!! d*** nie szklanka , tak łatwo nie pęknie.....
Avatar
zuza / 28 września 2009 o 13:09
0
Gość napisał:
Po pierwsze policjant nie ma prawa zwracać się do nikogo na Ty, po drugie nie ma prawa nikogo wyzywać. Student domagał się swoich praw, do policjanta zwracał się na "Pan, a że policja jest nieudolna i nie tu gdzie trzeba szuka "dziury", to i studentowi nerwy puściły...

Gościu, na PANA, to trzeba sobie zasłużyć. Student od samego początku starał się wyprowadzić policjanta z równowagi. Owszem , zwracał się do niego na ,,PAN", bo doskonale wiedział ,że nagrywa całą rozmowę na dyktafon. Osobiście nie przepadam za policją, ale w tym przypadku winię studenta, który prowokował zaistniałą sytuację. Skoro wymaga się ,żeby ktoś obdarzał nas szacunkiem, okazujmy szacunek innym.

Gościu, na PANA, to trzeba sobie zasłużyć. Student od samego początku starał się wyprowadzić policjanta z równowagi. Owszem , zwracał się do niego na ,,PAN", bo doskonale wiedział ,że nagrywa całą rozmowę na dyktafon. Osobiście nie przepadam za policją, ale w tym przypadku winię studenta, który prowokował zaistniałą sytuację. Skoro wymaga się ,żeby ktoś obdarzał nas szacunkiem, okazujmy szacunek innym. rozwiń
Avatar
benet / 28 września 2009 o 13:02
0
Uważam ,że policjant i tak delikatnie potraktował tego cwaniaczka. Nie wiem , czy komukolwiek na jego miejscu nie puściłyby nerwy. Ten chłopak od samego początku planował wyprowadzić policjanta z równowagi , dlatego nagrywał wszystko na dyktafon. Uważał policjanta za nierozgarniętego np zwracając uwagę ,że nazwisko piszemy z dużej litery. Wiem jedno ,że gdyby to było w czasach MILICJI, ten cwaniak zarobiłby tak ,że odechciałoby mu się pajacować. Za znieważenie orzełka na czapce były surowe kary. Dzisiaj są ,, ciekawe " czasy - nie ma się szacunku dla nikogo, poczynając od GŁOWY PAŃSTWA, skończywszy na RODZICACH . Tak , w takich niestety czasach przyszło nam żyć . Chcieliśmy AMERYKI, to ją mamy..... W tym artykule, nie zauważam , aby policjant w czymkolwiek zawinił.Każdy z nas w tej sytuacji , zachowałby się podobnie , jak policjant. Cwaniaczek chciał rozgłosu i dokonał tego- taki był jego zamiar od samego początku. To on powinien być pociągnięty do odpowiedzialności , za zniewagę policjanta .Myślę ,że najwyższy czas bronić pokrzywdzonych , a nie tych , co krzywdzą.
Uważam ,że policjant i tak delikatnie potraktował tego cwaniaczka. Nie wiem , czy komukolwiek na jego miejscu nie puściłyby nerwy. Ten chłopak od samego początku planował wyprowadzić policjanta z równowagi , dlatego nagrywał wszystko na dyktafon. Uważał policjanta za nierozgarniętego np zwracając uwagę ,że nazwisko piszemy z dużej litery. Wiem jedno ,że gdyby to było w czasach MILICJI, ten cwaniak zarobiłby tak ,że odechciałoby mu się pajacować. Za znieważenie orzełka na czapce były surowe kary. Dzisiaj są ,, ciekawe " czasy - nie ma s... rozwiń
Avatar
Gość / 28 września 2009 o 11:55
0
Po pierwsze policjant nie ma prawa zwracać się do nikogo na Ty, po drugie nie ma prawa nikogo wyzywać. Student domagał się swoich praw, do policjanta zwracał się na "Pan, a że policja jest nieudolna i nie tu gdzie trzeba szuka "dziury", to i studentowi nerwy puściły...
Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nowy marszałek województwa lubelskiego. Kto ma największe szanse?

Nowy marszałek województwa lubelskiego. Kto ma największe szanse? 0 0

Za tydzień radni sejmiku województwa spotkają się już w nowym składzie, wybiorą marszałka. Kto ma największe szanse?

MKS Perła gra dzisiaj w Szczecinie

MKS Perła gra dzisiaj w Szczecinie 0 0

MKS Perła Lublin w środowy wieczór zmierzy się z SPR Pogoń Szczecin. Obie ekipy są nadal zamieszane w grę w europejskich pucharach

Nowe miejsce dla dzieci w centrum Lublina [zdjęcia]
galeria

Nowe miejsce dla dzieci w centrum Lublina [zdjęcia] 0 0

Do Małego CSK nie jest łatwo trafić. Trzeba się dostać do budynku bocznym wejściem (od strony ul. Radziszewskiego). Pod schodami są drzwi, a za drzwiami urządzona przez IKEA przestrzeń. Jest zestaw małego kucharza, przestrzeń do rysowania, wygodne kanapy i hamaki. To tu będą odbywać się cykliczne warsztaty dla dzieci.

Morskie opowieści w Graffiti. Cztery Refy ponownie w Lublinie
17 listopada 2018, 18:00

Morskie opowieści w Graffiti. Cztery Refy ponownie w Lublinie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Przed rokiem rozgrzali lubelską publikę w wieczorze szant i żeglarskich atrakcji, teraz wracają na scenę Graffiti (al. Piłsudskiego 13), aby ponownie zabrać nas w muzyczną wyprawę na morze. Mowa o zespole Cztery Refy, który już 17 listopada o godz. 18 wystąpi z koncertem Szanty Nocą 2.

Miasto chciało żeby remont ulic w centrum Lublina trwał dłużej. Dlaczego?

Miasto chciało żeby remont ulic w centrum Lublina trwał dłużej. Dlaczego? 5 3

Nawet do jesieni 2020 r. może trwać przebudowa Al. Racławickich, Lipowej i Poniatowskiego. Władze miasta dostały więcej czasu na wykonanie prac. Dla kierowców może to oznaczać dodatkowe pół roku utrudnień.

Nowa burmistrz Hrubieszowa: Mam swoją wizję miasta

Nowa burmistrz Hrubieszowa: Mam swoją wizję miasta 0 4

Rozmowa z Martą Majewską, nową burmistrz Hrubieszowa

Młodzieżowcy AZS UMCS Lublin zagrają w finale mistrzostw Polski

Młodzieżowcy AZS UMCS Lublin zagrają w finale mistrzostw Polski 0 0

Młodzi zawodnicy AZS UMCS Lublin wykonali pierwszy krok w drodze do medalu Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-20. Zielono-biali z kompletem zwycięstw przeszli przez eliminacje, które odbyły się w Warszawie

Konkursy! Wygraj książki, bilety i płyty w Dzienniku Wschodnim

Konkursy! Wygraj książki, bilety i płyty w Dzienniku Wschodnim 2 0

Konkurs! W piątkowym wydaniu Dziennika Wschodniego będziemy mieli do rozdania książki, bilety i płyty dla Czytelników.

Port Lotniczy Lublin. Nowy terminal coraz bliżej. Co się zmieni?

Port Lotniczy Lublin. Nowy terminal coraz bliżej. Co się zmieni? 21 9

W decydującą fazę wkraczają prace przy budowie nowego terminala Portu Lotniczego Lublin. Konstrukcja jest już gotowa, rozpoczyna się wyposażanie poszczególnych części obiektu.

Nowe udogodnienie dla kierowców parkujących na placu Zamkowym w Lublinie. Ale to nie jedyna zmiana

Nowe udogodnienie dla kierowców parkujących na placu Zamkowym w Lublinie. Ale to nie jedyna zmiana 17 9

Czujniki wbudowane w jezdnię będą liczyć samochody wjeżdżające i wyjeżdżające z pl. Zamkowego. Zebrane w ten sposób informacje o liczbie wolnych miejsc parkingowych będą wyświetlane kierowcom na ulicach prowadzących do placu. Inne niespodzianki czekają nas na kilku skrzyżowaniach.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 14 listopada 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 14 listopada 2018 r. 0 0

Czy powstanie koalicja w nowej Radzie Miasta Puławy?

Czy powstanie koalicja w nowej Radzie Miasta Puławy? 5 43

Największe szanse na utrzymanie stanowiska przewodniczącej rady miasta Puławy ma Bożena Krygier (PiS). Wśród jej zastępców prawdopodobnie znajdą się radni „Samorządowców” Janusza Grobla oraz „Niezależnych Wyborców” Pawła Maja.

Agro na obcasach. Wszystko dla pań

Agro na obcasach. Wszystko dla pań 0 0

To ukłon w stronę kobiet mieszkających i pracujących na terenach wiejskich. Panie zostały zaproszone na koncert trzech tenorów TRE Voci w Filharmonii Lubelskiej w ramach programu „Agro na obcasach”.

Promocja książki „Scena Lublin” w Teatrze Starym
15 listopada 2018, 19:30

Promocja książki „Scena Lublin” w Teatrze Starym 0 0

W czwartek o godz. 19.30 (po spektaklu „Żywi i umarli, czyli Bandyci w piekle”) w Teatrze Starym zacznie się promocja książki „Scena Lublin” i spotkanie z jej autorami: Jarosławem Cymermanem, Dominikiem Gacem, Grzegorzem Kondrasiukiem.

Przedsiębiorcy walczą o pieniądze za wykonane prace. Grozili blokadą Centralnej Magistrali Kolejowej

Przedsiębiorcy walczą o pieniądze za wykonane prace. Grozili blokadą Centralnej Magistrali Kolejowej 9 4

Nie dojdzie do blokady Centralnej Magistrali Kolejowej, zaplanowanej na środę przez podwykonawców firmy Astaldi, która nie zapłaciła im za prace wykonane przy przebudowie linii kolejowej nr 7 między Lublinem a Dęblinem.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!