Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

12 listopada 2012 r.
10:28
Edytuj ten wpis

CBA zatrzymało pracowników firm z branży energetycznej

Autor: Zdjęcie autora CBA opr. red
0 5 A A
Mężczyźni zostali zatrzymani w Radomiu (CBA)
Mężczyźni zostali zatrzymani w Radomiu (CBA)

Agenci Centralnego Biura Antykorupcyjnego w ciągu ostatniej doby zatrzymali dziewięciu pracowników trzech firm z branży energetycznej. CBA ma podejrzenia, że ustawiano zamówienia publiczne.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
CBA podejrzewa, że ustawiane były zamówienia publiczne związane z wykonawstwem inwestycji na terenie województwa lubelskiego. - Wszystko wskazuje na to, że w sprawie wręczono łącznie blisko 100 tys. zł łapówki - wyjaśnia Jacek Dobrzyński, rzecznik CBA.

Rzecznik dodaje, że funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego zatrzymali dziewięć osób.

- Wszyscy to mężczyźni w wieku od 33 do 57 lat. Wśród nich jest właściciel prywatnego przedsiębiorstwa energetycznego, dwóch dyrektorów oraz trzech kierowników i trzech specjalistów jednej ze spółek energetycznych - wyjaśnia Dobrzyński.

Mężczyźni zostali zatrzymani w Radomiu i jego okolicach, w Zamościu oraz w Białymstoku. Sprawa trafi do Prokuratury Okręgowej w Lublinie.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 5

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Drzazga / 12 listopada 2012 r. o 18:03
0
To kpina - CBA mając do dyspozycji niemal nieograniczone narzędzia do weryfikacji niemal wszystkiego co dzieje się w naszej rzeczywistości serwuje nam takie bzdety!!! Świadczy to jedynie o tym, że CBA prawdopodobnie zatrudnia totalnych dyletantów bądź ludzi, którzy być może cementują lokalne koterie i układy polityczne (patrz np. afera w lubelskim ZUS). Celem jest eliminacja "niepasujących do układu" osób przy wydatkowaniu ogromnych pieniędzy związanych z prowadzeniem pseudo kontroli. Średnio inteligentny i średnio zorientowany funkcjonariusz (funkcjonariusze) tej firmy rozpiep...liby te lokalne koterie w ciągu pół roku.
ALE TRZEBA CHCIEĆ I TRZEBA UMIEĆ !!!
To kpina - CBA mając do dyspozycji niemal nieograniczone narzędzia do weryfikacji niemal wszystkiego co dzieje się w naszej rzeczywistości serwuje nam takie bzdety!!! Świadczy to jedynie o tym, że CBA prawdopodobnie zatrudnia totalnych dyletantów bądź ludzi, którzy być może cementują lokalne koterie i układy polityczne (patrz np. afera w lubelskim ZUS). Celem jest eliminacja "niepasujących do układu" osób przy wydatkowaniu ogromnych pieniędzy związanych z prowadzeniem pseudo kontroli. Średnio inteligentny i średnio zori... rozwiń
Avatar
jj / 12 listopada 2012 r. o 17:41
0
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1352735736' post='692605']
Szacunek dla "CBA" (Centralne Biuro Antykorupcyjne) za pilnowanie porządku i prawa w Firmach ale dzićwić może fakt, że po wyjściu z Urzędu Miejskiego w Ratuszu "NIK" (Najwyższa Izba Kontroli) problemem nie zainteresował się "CBA" (sic?). "NIK" przez 3 miesiące w Ratuszu nie mógł ustalić POMYSŁODAWCY BUDOWY STADIONU NA BAGNACH PO CUKROWNI (sic?). A przecież Wszyscy wiedzą w Ratuszu jak i poza Ratuszem, że jednoosobowo DOTACJAMI "UE" i Inwestycjami z tych DOTACJI zajmuje się Nikt Inny tylko sam Prezydent Lublina Krzysztof Zuk który za... 10 milionów ODKUPIŁ od kolegi Prezesa "Cu kier Polski" p.Kulickiego to BAGNO za które p.Kulicki płacił Miastu...podatek (sic?). Na tym BAGNIE nic nie można postawić!. Prezydent uparł się na tym BAGNIE stawiać stadion a by doszło do postawienia stadio nu, to najpierw trzeba ...PALE wbijać w to bagno i dopiero na tych PALACH ma stanąć stadion (SIC?). Jest zrozumiała obawa, że koszt tego stadionu 140 milionów zostanie stracony ! 140 milionów będzie UTO PIONE w tym BAGNIE . Na tych terenach może jedynie być LUNA PARK z karuzelami i fontannami tak jak sąsiadujący na tym bagnie Park Ludowy . Niech "CBA" pomoże URATOWAĆ DLA LUBLINA 140 mI lionów !. Będziemy "CBA" bardzo wdzięczni !. Pozdrowienia !.
[/quote]


[size=5]Napisz oficjalny donos, podpisz imieniem i nazwiskiem i sprawa ruszy.[/size]
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1352735736' post='692605']
Szacunek dla "CBA" (Centralne Biuro Antykorupcyjne) za pilnowanie porządku i prawa w Firmach ale dzićwić może fakt, że po wyjściu z Urzędu Miejskiego w Ratuszu "NIK" (Najwyższa Izba Kontroli) problemem nie zainteresował się "CBA" (sic?). "NIK" przez 3 miesiące w Ratuszu nie mógł ustalić POMYSŁODAWCY BUDOWY STADIONU NA BAGNACH PO CUKROWNI (sic?). A przecież Wszyscy wiedzą w Ratuszu jak i... rozwiń
Avatar
S Y L W E S T E R / 12 listopada 2012 r. o 16:55
0
Szacunek dla "CBA" (Centralne Biuro Antykorupcyjne) za pilnowanie porządku i prawa w Firmach ale dzićwić może fakt, że po wyjściu z Urzędu Miejskiego w Ratuszu "NIK" (Najwyższa Izba Kontroli) problemem nie zainteresował się "CBA" (sic?). "NIK" przez 3 miesiące w Ratuszu nie mógł ustalić POMYSŁODAWCY BUDOWY STADIONU NA BAGNACH PO CUKROWNI (sic?). A przecież Wszyscy wiedzą w Ratuszu jak i poza Ratuszem, że jednoosobowo DOTACJAMI "UE" i Inwestycjami z tych DOTACJI zajmuje się Nikt Inny tylko sam Prezydent Lublina Krzysztof Zuk który za... 10 milionów ODKUPIŁ od kolegi Prezesa "Cu kier Polski" p.Kulickiego to BAGNO za które p.Kulicki płacił Miastu...podatek (sic?). Na tym BAGNIE nic nie można postawić!. Prezydent uparł się na tym BAGNIE stawiać stadion a by doszło do postawienia stadio nu, to najpierw trzeba ...PALE wbijać w to bagno i dopiero na tych PALACH ma stanąć stadion (SIC?). Jest zrozumiała obawa, że koszt tego stadionu 140 milionów zostanie stracony ! 140 milionów będzie UTO PIONE w tym BAGNIE . Na tych terenach może jedynie być LUNA PARK z karuzelami i fontannami tak jak sąsiadujący na tym bagnie Park Ludowy . Niech "CBA" pomoże URATOWAĆ DLA LUBLINA 140 mI lionów !. Będziemy "CBA" bardzo wdzięczni !. Pozdrowienia !.
Szacunek dla "CBA" (Centralne Biuro Antykorupcyjne) za pilnowanie porządku i prawa w Firmach ale dzićwić może fakt, że po wyjściu z Urzędu Miejskiego w Ratuszu "NIK" (Najwyższa Izba Kontroli) problemem nie zainteresował się "CBA" (sic?). "NIK" przez 3 miesiące w Ratuszu nie mógł ustalić POMYSŁODAWCY BUDOWY STADIONU NA BAGNACH PO CUKROWNI (sic?). A przecież Wszyscy wiedzą w Ratuszu jak i poza Ratuszem, że jednoosobowo DOTACJAMI "UE" i Inwestycjami z tych DOTACJI zajmuje się ... rozwiń
Avatar
. / 12 listopada 2012 r. o 14:01
0
Jakieś małe te łapówki.
Avatar
lublinianka / 12 listopada 2012 r. o 12:53
0
i tak trzymać!!! jeszcze powinni dobrać się do "tyłków" innym dyrektorom i kierownikom we wszystkich przedsiębiorstwach
Avatar
Drzazga / 12 listopada 2012 r. o 18:03
0
To kpina - CBA mając do dyspozycji niemal nieograniczone narzędzia do weryfikacji niemal wszystkiego co dzieje się w naszej rzeczywistości serwuje nam takie bzdety!!! Świadczy to jedynie o tym, że CBA prawdopodobnie zatrudnia totalnych dyletantów bądź ludzi, którzy być może cementują lokalne koterie i układy polityczne (patrz np. afera w lubelskim ZUS). Celem jest eliminacja "niepasujących do układu" osób przy wydatkowaniu ogromnych pieniędzy związanych z prowadzeniem pseudo kontroli. Średnio inteligentny i średnio zorientowany funkcjonariusz (funkcjonariusze) tej firmy rozpiep...liby te lokalne koterie w ciągu pół roku.
ALE TRZEBA CHCIEĆ I TRZEBA UMIEĆ !!!
To kpina - CBA mając do dyspozycji niemal nieograniczone narzędzia do weryfikacji niemal wszystkiego co dzieje się w naszej rzeczywistości serwuje nam takie bzdety!!! Świadczy to jedynie o tym, że CBA prawdopodobnie zatrudnia totalnych dyletantów bądź ludzi, którzy być może cementują lokalne koterie i układy polityczne (patrz np. afera w lubelskim ZUS). Celem jest eliminacja "niepasujących do układu" osób przy wydatkowaniu ogromnych pieniędzy związanych z prowadzeniem pseudo kontroli. Średnio inteligentny i średnio zori... rozwiń
Avatar
jj / 12 listopada 2012 r. o 17:41
0
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1352735736' post='692605']
Szacunek dla "CBA" (Centralne Biuro Antykorupcyjne) za pilnowanie porządku i prawa w Firmach ale dzićwić może fakt, że po wyjściu z Urzędu Miejskiego w Ratuszu "NIK" (Najwyższa Izba Kontroli) problemem nie zainteresował się "CBA" (sic?). "NIK" przez 3 miesiące w Ratuszu nie mógł ustalić POMYSŁODAWCY BUDOWY STADIONU NA BAGNACH PO CUKROWNI (sic?). A przecież Wszyscy wiedzą w Ratuszu jak i poza Ratuszem, że jednoosobowo DOTACJAMI "UE" i Inwestycjami z tych DOTACJI zajmuje się Nikt Inny tylko sam Prezydent Lublina Krzysztof Zuk który za... 10 milionów ODKUPIŁ od kolegi Prezesa "Cu kier Polski" p.Kulickiego to BAGNO za które p.Kulicki płacił Miastu...podatek (sic?). Na tym BAGNIE nic nie można postawić!. Prezydent uparł się na tym BAGNIE stawiać stadion a by doszło do postawienia stadio nu, to najpierw trzeba ...PALE wbijać w to bagno i dopiero na tych PALACH ma stanąć stadion (SIC?). Jest zrozumiała obawa, że koszt tego stadionu 140 milionów zostanie stracony ! 140 milionów będzie UTO PIONE w tym BAGNIE . Na tych terenach może jedynie być LUNA PARK z karuzelami i fontannami tak jak sąsiadujący na tym bagnie Park Ludowy . Niech "CBA" pomoże URATOWAĆ DLA LUBLINA 140 mI lionów !. Będziemy "CBA" bardzo wdzięczni !. Pozdrowienia !.
[/quote]


[size=5]Napisz oficjalny donos, podpisz imieniem i nazwiskiem i sprawa ruszy.[/size]
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1352735736' post='692605']
Szacunek dla "CBA" (Centralne Biuro Antykorupcyjne) za pilnowanie porządku i prawa w Firmach ale dzićwić może fakt, że po wyjściu z Urzędu Miejskiego w Ratuszu "NIK" (Najwyższa Izba Kontroli) problemem nie zainteresował się "CBA" (sic?). "NIK" przez 3 miesiące w Ratuszu nie mógł ustalić POMYSŁODAWCY BUDOWY STADIONU NA BAGNACH PO CUKROWNI (sic?). A przecież Wszyscy wiedzą w Ratuszu jak i... rozwiń
Avatar
S Y L W E S T E R / 12 listopada 2012 r. o 16:55
0
Szacunek dla "CBA" (Centralne Biuro Antykorupcyjne) za pilnowanie porządku i prawa w Firmach ale dzićwić może fakt, że po wyjściu z Urzędu Miejskiego w Ratuszu "NIK" (Najwyższa Izba Kontroli) problemem nie zainteresował się "CBA" (sic?). "NIK" przez 3 miesiące w Ratuszu nie mógł ustalić POMYSŁODAWCY BUDOWY STADIONU NA BAGNACH PO CUKROWNI (sic?). A przecież Wszyscy wiedzą w Ratuszu jak i poza Ratuszem, że jednoosobowo DOTACJAMI "UE" i Inwestycjami z tych DOTACJI zajmuje się Nikt Inny tylko sam Prezydent Lublina Krzysztof Zuk który za... 10 milionów ODKUPIŁ od kolegi Prezesa "Cu kier Polski" p.Kulickiego to BAGNO za które p.Kulicki płacił Miastu...podatek (sic?). Na tym BAGNIE nic nie można postawić!. Prezydent uparł się na tym BAGNIE stawiać stadion a by doszło do postawienia stadio nu, to najpierw trzeba ...PALE wbijać w to bagno i dopiero na tych PALACH ma stanąć stadion (SIC?). Jest zrozumiała obawa, że koszt tego stadionu 140 milionów zostanie stracony ! 140 milionów będzie UTO PIONE w tym BAGNIE . Na tych terenach może jedynie być LUNA PARK z karuzelami i fontannami tak jak sąsiadujący na tym bagnie Park Ludowy . Niech "CBA" pomoże URATOWAĆ DLA LUBLINA 140 mI lionów !. Będziemy "CBA" bardzo wdzięczni !. Pozdrowienia !.
Szacunek dla "CBA" (Centralne Biuro Antykorupcyjne) za pilnowanie porządku i prawa w Firmach ale dzićwić może fakt, że po wyjściu z Urzędu Miejskiego w Ratuszu "NIK" (Najwyższa Izba Kontroli) problemem nie zainteresował się "CBA" (sic?). "NIK" przez 3 miesiące w Ratuszu nie mógł ustalić POMYSŁODAWCY BUDOWY STADIONU NA BAGNACH PO CUKROWNI (sic?). A przecież Wszyscy wiedzą w Ratuszu jak i poza Ratuszem, że jednoosobowo DOTACJAMI "UE" i Inwestycjami z tych DOTACJI zajmuje się ... rozwiń
Avatar
. / 12 listopada 2012 r. o 14:01
0
Jakieś małe te łapówki.
Avatar
lublinianka / 12 listopada 2012 r. o 12:53
0
i tak trzymać!!! jeszcze powinni dobrać się do "tyłków" innym dyrektorom i kierownikom we wszystkich przedsiębiorstwach