Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

7 maja 2008 r.
16:16
Edytuj ten wpis

Chcą odwołać radnego PiS

Autor: Zdjęcie autora Bogdan Nowak
0 14 A A

Nad głową radnego Michała Malca znowu zawisły czarne chmury, bo... choruje i nie pracuje.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Posadę dyrektora ekonomicznego w zamojskiej ZKE Dystrybucja już stracił. Teraz może rozstać się z funkcją szefa komisji oświaty Rady Miasta. Dlaczego? Bo podobno nie przykłada się do pracy.

- Czegoś takiego jeszcze nie widziałem - dziwił się na ostatniej sesji Wiesław Nowakowski (SLD), członek komisji oświaty, kultury, sportu, turystyki i promocji RM, której Malec jest szefem. - Pan Malec nie przychodzi na posiedzenia, nic nie podpisuje, a o tym co się dzieje, dowiaduje się... na sesji. Nie powinien być szefem komisji. Złożę wniosek o jego odwołanie.

Kłopoty Malca zaczęły się w lutym. ZKE Dystrybucja chciała go wtedy zwolnić z funkcji dyrektora ds. ekonomicznych i zlikwidować to stanowisko. W pismach do RM zarząd spółki stwierdził, że Malec "nie angażował się w realizację prac wynikających z zakresu jego obowiązków, co świadczy o jego niedbalstwie, a nawet nieporadności zawodowej”.

Radni uznali jednak, że likwidacja stanowiska dyrektora ekonomicznego jest pozorna, bo spółka powołała członka zarządu, który przejął już obowiązki Malca.

Dlatego 15 zagłosowało przeciwko zwolnieniu go ze stanowiska, a 5 się wstrzymało. Pracodawca radnego jednak dopiął swego. - Funkcji dyrektora już nie pełni, ale jest nadal naszym pracownikiem - mówi Piotr Powaga, rzecznik ZKE Dystrybucja. - Zarząd porozumiał się z nim w tej sprawie. Tyle mogę wam powiedzieć.

Okazuje się, że zastrzeżenia co do pracy Malca mają również radni. Dlaczego? W tym roku tylko raz pojawił się na sesji i tylko raz na posiedzeniu komisji budżetowej.

- To zdecydowanie za rzadko - kwituje Jerzy Nizoł (SLD), członek komisji budżetowej. Dużo lepiej sprawuje się natomiast jako szef komisji oświaty. Opuścił zaledwie jedno spotkanie. - Trudno tego radnego oceniać, bo można mu nieuzasadnioną krytyką zrobić krzywdę - tłumaczy Krzysztof Zwolan, wiceprzewodniczący RM i szef klubu PiS.

- Nie dostaliśmy żadnego sygnału, że prowadzona przez niego komisja działa niewłaściwie. Jego pracę trzeba oceniać za całokształt, a nie pod wpływem emocji jednego radnego.

Co na to zainteresowany? - W tym roku dwa i pół miesiąca byłem na zwolnieniu lekarskim i nie mogłem pracować - tłumaczy Michał Malec (PiS). - To jasne. A na ostatnią sesję nie mogłem przybyć, bo tego dnia przyjechał do Chełma... Jarosław Kaczyński. A ja pełnię funkcję sekretarza okręgu PiS... Działanie pana Nowakowskiego ma charakter polityczny.

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Zamościanin / 12 sierpnia 2008 o 09:10
0
ODNOśNIE WASZEGO MALCA ZNAM GO OD DAWNA TO CWANIACZEK! CHCIAł SIE DOSTAć DO WłADZY ABY SIę NACHAPAć I SIę DOSTAł PRZEZ LUDZI KTóRZY MYśLELI MłODY COś ZROBI:)A TAK NAPRAWDę TO WSZYSTKO ZA NIEGO ROBILI JEGO KOLEDZY A ON ZBIJAł śNIETANKę!!!
TERAZ WYGLąDA JAK KWAśNIEWSKI TEż MA TAKIE PYZY WIDAć U WłADZY:)))ON SIę TAK NADAje na radnego jak nadawał się na dyrektora czyli wcale
LUDZIE PRZEJRZYJCIE WRESZCIE NA OCZY JAK BęDą TACY LUDZIE RADNYMI TO NIGDY ZAMOść NIE BęDZIE MIASTEM LUDZI MłODYCH KTóRZY BęDą CHCIELI SIę TU OSIEDLIć BO BęDą PERSPEKTYWY NA PRZYSZłOść I DOBRE POBORY!!!!!!!!!!
ODNOśNIE WASZEGO MALCA ZNAM GO OD DAWNA TO CWANIACZEK! CHCIAł SIE DOSTAć DO WłADZY ABY SIę NACHAPAć I SIę DOSTAł PRZEZ LUDZI KTóRZY MYśLELI MłODY COś ZROBI:)A TAK NAPRAWDę TO WSZYSTKO ZA NIEGO ROBILI JEGO KOLEDZY A ON ZBIJAł śNIETANKę!!!
TERAZ WYGLąDA JAK KWAśNIEWSKI TEż MA TAKIE PYZY WIDAć U WłADZY:)))ON SIę TAK NADAje na radnego jak nadawał się na dyrektora czyli wcale
LUDZIE PRZEJRZYJCIE WRESZCIE NA OCZY JAK BęDą TACY LUDZIE RADNYMI TO NIGDY ZAMOść NIE BęDZIE MIASTEM LUDZI MłODYCH KTóRZY BęDą CHCIELI SIę TU OSI... rozwiń
Avatar
STYX / 19 maja 2008 o 09:21
0
Wyj...wszystkich PiS-owców !!! To radiomaryjowcy a tym samym zdrajcy Polski bo Platne Pachołki Watykanu !
Avatar
nauczyciel / 9 maja 2008 o 19:49
0
Nie znam tego Pana .Tym bardziej jako orędownika SP 7 i naszego środowiska .
O co w tym wszystkim chodzi ???????????????????????
Avatar
Nauczycielka / 9 maja 2008 o 12:32
0
Witam, chciałam sie odnieść do bezpodstawnej nagonki na Pana Michała Malca. Tak sie składa, że miałam okazje poznać p. Michała i zoabczyc jak walczy o sprawy zwykłych nauczycieli jestem pełna podziau jaka determinacja sie wykazał walczac o szkole nr 7 w Zamościu. Zarzuty padajace na tym forum sa nie sprawiedliwe ublewam nad tym faktem. czytajac to widze jakie argumenty maja jego przeciwnicy ja sa one po prosty smieszne. Odniesienia i ataki na poziomie dresiarzy z bloków. Panie Michale prosba do pana prosze sie nie poddawac my nauczyciele jestesmy calym sercem z Panem jest Pan czlowiekeim o wysokiej kulturze osobistej i duzej inteligencji pech sprawil ze działa Pan w partii politycznej wysoce niepoprawnej. Redaktorzy nie zadali sobie trudu by porozmaiwac z nami nauczycielami o tym jak nam sie z Panem wspołpracuje ten fakt w duzej mierze swiadczy o tendencyjnosci tego artykułu mam nadzieje ze moj post zostanei zamieszczony. Pozdrawiam i prosze trzymac tak dalej !
Witam, chciałam sie odnieść do bezpodstawnej nagonki na Pana Michała Malca. Tak sie składa, że miałam okazje poznać p. Michała i zoabczyc jak walczy o sprawy zwykłych nauczycieli jestem pełna podziau jaka determinacja sie wykazał walczac o szkole nr 7 w Zamościu. Zarzuty padajace na tym forum sa nie sprawiedliwe ublewam nad tym faktem. czytajac to widze jakie argumenty maja jego przeciwnicy ja sa one po prosty smieszne. Odniesienia i ataki na poziomie dresiarzy z bloków. Panie Michale prosba do pana prosze sie nie poddawac my nauczyciele jes... rozwiń
Avatar
obiektywny / 9 maja 2008 o 00:45
0
Uwazam ze mamy do czynnienia z nagonka polityczna proba dyskredytacji mlodego czlowieka przez ludzi, ktorych frakcje chyla sie ku upadkowi czysta ludzka zawisc i podlosc dla mnei zenada
Avatar
TOMEK CWELISEK / 9 maja 2008 o 00:32
0
.....znowu na Michala pasiesz na chlebodawce swego niewdzieczny d...
Avatar
Motyl Swintuch / 9 maja 2008 o 00:24
0
zadrosne bencwaly kumpl iudajecie w twarz sie USMIECHACIEmi szpileczki faryzeusze , w duspko wl;azicied michalowi a tu go pasiecie gdy nikt sie nei dowie zgnilki moralne tchorze!obyscie zyli jak najdlzuej falszywe bydlaki !
Avatar
BABCIA SKINA / 9 maja 2008 o 00:21
0
MALEC JEST NADZIEJA BIALYCH ! WY MASONSKIE SZUBRAWCE!
Avatar
RODZYN Z DUPY / 9 maja 2008 o 00:18
0
BZDURA WY KANALIE MALEC JEST MURZYNEM BRATEM RODZONYM BRADA PITA
Avatar
KINGA ... / 9 maja 2008 o 00:17
0
...CO W ....) JAKI TAM CZARNY OLEK BIALY JAK MAKA A CZY DUZY OD KIEDY..... TO DUZO? KLINGA JAK KLINGA. CHLOPAK UMYTE NOGI MIAL ZAWSZE I SPOLOWE CZEGO CHCECIE ? ZAZDROSNE KANALIE
Avatar
Zamościanin / 12 sierpnia 2008 o 09:10
0
ODNOśNIE WASZEGO MALCA ZNAM GO OD DAWNA TO CWANIACZEK! CHCIAł SIE DOSTAć DO WłADZY ABY SIę NACHAPAć I SIę DOSTAł PRZEZ LUDZI KTóRZY MYśLELI MłODY COś ZROBI:)A TAK NAPRAWDę TO WSZYSTKO ZA NIEGO ROBILI JEGO KOLEDZY A ON ZBIJAł śNIETANKę!!!
TERAZ WYGLąDA JAK KWAśNIEWSKI TEż MA TAKIE PYZY WIDAć U WłADZY:)))ON SIę TAK NADAje na radnego jak nadawał się na dyrektora czyli wcale
LUDZIE PRZEJRZYJCIE WRESZCIE NA OCZY JAK BęDą TACY LUDZIE RADNYMI TO NIGDY ZAMOść NIE BęDZIE MIASTEM LUDZI MłODYCH KTóRZY BęDą CHCIELI SIę TU OSIEDLIć BO BęDą PERSPEKTYWY NA PRZYSZłOść I DOBRE POBORY!!!!!!!!!!
ODNOśNIE WASZEGO MALCA ZNAM GO OD DAWNA TO CWANIACZEK! CHCIAł SIE DOSTAć DO WłADZY ABY SIę NACHAPAć I SIę DOSTAł PRZEZ LUDZI KTóRZY MYśLELI MłODY COś ZROBI:)A TAK NAPRAWDę TO WSZYSTKO ZA NIEGO ROBILI JEGO KOLEDZY A ON ZBIJAł śNIETANKę!!!
TERAZ WYGLąDA JAK KWAśNIEWSKI TEż MA TAKIE PYZY WIDAć U WłADZY:)))ON SIę TAK NADAje na radnego jak nadawał się na dyrektora czyli wcale
LUDZIE PRZEJRZYJCIE WRESZCIE NA OCZY JAK BęDą TACY LUDZIE RADNYMI TO NIGDY ZAMOść NIE BęDZIE MIASTEM LUDZI MłODYCH KTóRZY BęDą CHCIELI SIę TU OSI... rozwiń
Avatar
STYX / 19 maja 2008 o 09:21
0
Wyj...wszystkich PiS-owców !!! To radiomaryjowcy a tym samym zdrajcy Polski bo Platne Pachołki Watykanu !
Avatar
nauczyciel / 9 maja 2008 o 19:49
0
Nie znam tego Pana .Tym bardziej jako orędownika SP 7 i naszego środowiska .
O co w tym wszystkim chodzi ???????????????????????
Avatar
Nauczycielka / 9 maja 2008 o 12:32
0
Witam, chciałam sie odnieść do bezpodstawnej nagonki na Pana Michała Malca. Tak sie składa, że miałam okazje poznać p. Michała i zoabczyc jak walczy o sprawy zwykłych nauczycieli jestem pełna podziau jaka determinacja sie wykazał walczac o szkole nr 7 w Zamościu. Zarzuty padajace na tym forum sa nie sprawiedliwe ublewam nad tym faktem. czytajac to widze jakie argumenty maja jego przeciwnicy ja sa one po prosty smieszne. Odniesienia i ataki na poziomie dresiarzy z bloków. Panie Michale prosba do pana prosze sie nie poddawac my nauczyciele jestesmy calym sercem z Panem jest Pan czlowiekeim o wysokiej kulturze osobistej i duzej inteligencji pech sprawil ze działa Pan w partii politycznej wysoce niepoprawnej. Redaktorzy nie zadali sobie trudu by porozmaiwac z nami nauczycielami o tym jak nam sie z Panem wspołpracuje ten fakt w duzej mierze swiadczy o tendencyjnosci tego artykułu mam nadzieje ze moj post zostanei zamieszczony. Pozdrawiam i prosze trzymac tak dalej !
Witam, chciałam sie odnieść do bezpodstawnej nagonki na Pana Michała Malca. Tak sie składa, że miałam okazje poznać p. Michała i zoabczyc jak walczy o sprawy zwykłych nauczycieli jestem pełna podziau jaka determinacja sie wykazał walczac o szkole nr 7 w Zamościu. Zarzuty padajace na tym forum sa nie sprawiedliwe ublewam nad tym faktem. czytajac to widze jakie argumenty maja jego przeciwnicy ja sa one po prosty smieszne. Odniesienia i ataki na poziomie dresiarzy z bloków. Panie Michale prosba do pana prosze sie nie poddawac my nauczyciele jes... rozwiń
Avatar
obiektywny / 9 maja 2008 o 00:45
0
Uwazam ze mamy do czynnienia z nagonka polityczna proba dyskredytacji mlodego czlowieka przez ludzi, ktorych frakcje chyla sie ku upadkowi czysta ludzka zawisc i podlosc dla mnei zenada
Avatar
TOMEK CWELISEK / 9 maja 2008 o 00:32
0
.....znowu na Michala pasiesz na chlebodawce swego niewdzieczny d...
Avatar
Motyl Swintuch / 9 maja 2008 o 00:24
0
zadrosne bencwaly kumpl iudajecie w twarz sie USMIECHACIEmi szpileczki faryzeusze , w duspko wl;azicied michalowi a tu go pasiecie gdy nikt sie nei dowie zgnilki moralne tchorze!obyscie zyli jak najdlzuej falszywe bydlaki !
Avatar
BABCIA SKINA / 9 maja 2008 o 00:21
0
MALEC JEST NADZIEJA BIALYCH ! WY MASONSKIE SZUBRAWCE!
Avatar
RODZYN Z DUPY / 9 maja 2008 o 00:18
0
BZDURA WY KANALIE MALEC JEST MURZYNEM BRATEM RODZONYM BRADA PITA
Avatar
KINGA ... / 9 maja 2008 o 00:17
0
...CO W ....) JAKI TAM CZARNY OLEK BIALY JAK MAKA A CZY DUZY OD KIEDY..... TO DUZO? KLINGA JAK KLINGA. CHLOPAK UMYTE NOGI MIAL ZAWSZE I SPOLOWE CZEGO CHCECIE ? ZAZDROSNE KANALIE
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Starosta puławski nagrodzony tytułem „Samorządowca XX-lecia”

Starosta puławski nagrodzony tytułem „Samorządowca XX-lecia” 0 0

Starosta puławski, Witold Popiołek (PSL) w październiku dostanie statuetkę z tytułem „Samorządowca XX-lecia”. To nagroda przyznawana przez Zarząd Związku Powiatów Polskich, organizację tworzoną przez innych starostów z całego kraju. W jego zarządzie dominują działacze PSL-u.

Wymienią tablicę na cmentarzu jeńców włoskich w Białej Podlaskiej

Wymienią tablicę na cmentarzu jeńców włoskich w Białej Podlaskiej 0 0

Mieszkaniec Białej Podlaskiej zwrócił się do władz miasta o wymianę tablicy informacyjnej na cmentarzu jeńców włoskich. Samorząd chce to naprawić, ale nie w tym roku.

Jak nazwać te ulice i plac w Kraśniku? Pytają mieszkańców

Jak nazwać te ulice i plac w Kraśniku? Pytają mieszkańców 1 0

Mieszkańcy Kraśnika mogą wypowiedzieć się na temat proponowanych nazw dla nienazwanych jeszcze ulic i placu miejskiego.

Świdnik: Kandydaci już znani

Świdnik: Kandydaci już znani 0 0

79 kandydatów na radnych gmin na terenie powiatu świdnickiego i do Rady Powiatu Świdnickiego zgłosił Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość. Swoich kandydatów do Rady Miasta Świdnik przedstawił też burmistrz Waldemar Jakson, który będzie walczyć o kolejną kadencję w Ratuszu.

Koncert Moriah Woods w Nałęczowie
22 września 2018, 19:30

Koncert Moriah Woods w Nałęczowie 0 0

W sobotę, 22 września o godz. 19.30 w nałęczowskiej Kawiarni Lipowej odbędzie się koncert artystki z USA - Moriah Woods.

"Lekarz pomylił antybiotyki" i to był początek problemów ze zdrowiem Mai. Potrzebna pomoc

"Lekarz pomylił antybiotyki" i to był początek problemów ze zdrowiem Mai. Potrzebna pomoc 19 0

Potrzeba 10 tysięcy złotych, by 8-letnia Maja Kot ze Świdnika mogła wyjechać na konsultację lekarską do Wielkiej Brytanii. Dziewczynka cierpi na szereg poważnych chorób. Jej rodzice chcą znaleźć przyczynę, by móc skutecznie leczyć swoje dziecko. W pomoc Mai włączyła się już szkoła, w której uczy się trzecioklasistka

Krawczyk: Listy PiS do Rady Miasta to zwyczajna kpina

Krawczyk: Listy PiS do Rady Miasta to zwyczajna kpina 0 7

– Dzisiaj poznaliśmy kandydatów Prawa i Sprawiedliwości do Rady Miasta Lublin. Według nas te listy to zwyczajna kpina z mieszkańców Lublina – komentuje Michał Krawczyk, kandydujący na radnego z komitetu Krzysztofa Żuka. – Dla nas to nie do zaakceptowania.

"Żywi i umarli, czyli bandyci w piekle" w Teatrze Starym w Lublinie
5 października 2018, 19:00

"Żywi i umarli, czyli bandyci w piekle" w Teatrze Starym w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. 5 października o godz. 19 w Teatrze Starym zaprezentowany zostanie spektakl Żywi i umarli, czyli bandyci w piekle, który cieszył się w Lublinie olbrzymią popularnością... ponad 150 lat temu. Teraz zobaczymy go ponownie, w nowej interpretacji i zupełnie za darmo. W kasie teatru dostępne są bezpłatne wejściówki.

Miasto powinno odkupić górki czechowskie? Propozycja kandydatki

Miasto powinno odkupić górki czechowskie? Propozycja kandydatki 0 11

Odkupienie przez miasto górek czechowskich od obecnego właściciela proponuje komitet „Miasto dla Ludzi – Lubelski Ruch Miejski”.

Nietypowa akcja przyniosła efekty. Ludzie oddali 455 litrów krwi!

Nietypowa akcja przyniosła efekty. Ludzie oddali 455 litrów krwi! 8 0

Ponad 455 litrów krwi oddali od 9 lipca do końca sierpnia uczestnicy wspólnej akcji Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie i lodziarni Bosko. Każdego dnia pierwsza 20. dawców dostawała bon na dwie porcje lodów w popularnej lodziarni na lubelskim deptaku.

"200 tys. zł wyrzucono w błoto". Kulesza zarzuca Żukowi niegospodarność

"200 tys. zł wyrzucono w błoto". Kulesza zarzuca Żukowi niegospodarność 0 4

Niegospodarność zarzucił Krzysztofowi Żukowi poseł Jakub Kulesza kandydujący na prezydenta z komitetu „Kukiz, Wolność, Lubelscy Patrioci i Ruchy Miejskie”. Swą konferencję prasową zwołał obok osiedlowego boiska zbudowanego w 2014 r. przy ul. Altanowej.

Rozbierają kamienice koło Gali w Lublinie. Ulica Fabryczna zwężona
galeria

Rozbierają kamienice koło Gali w Lublinie. Ulica Fabryczna zwężona 0 0

W poniedziałek zaczęła się rozbiórka trzech kamienic koło ronda przy Gali, którego przebudowa ma rozpocząć tej jesieni.

Sadownicy protestowali w Lubelskiem. Przyszli pod zakłady przetwórcze [zdjęcia]
galeria

Sadownicy protestowali w Lubelskiem. Przyszli pod zakłady przetwórcze [zdjęcia] 21 3

Nie rezygnują, ale zawieszają protest. Sadownicy, którzy we wtorek manifestowali przy trzech zakładach przetwórczych w powiecie opolskim, zamierzają jeszcze tam wrócić z transparentami

Klub Fanów Dobrych Filmów w Pracowniach Kultury Maki: Trzy Billboardy za Ebbing, Missouri
27 września 2018, 19:00

Klub Fanów Dobrych Filmów w Pracowniach Kultury Maki: Trzy Billboardy za Ebbing, Missouri 2 0

Co Gdzie Kiedy. 27 września o godz. 19 w Pracowniach Kultury Maki (ul. Olchowa 8) pierwszy po wakacjach Klub Fanów Dobrych Filmów. Zobaczymy oscarowe Trzy Billboardy za Ebbing, Missouri.

Wybory 2018 - Sejmik Województwa Lubelskiego. Kandydaci [lista nazwisk]

Wybory 2018 - Sejmik Województwa Lubelskiego. Kandydaci [lista nazwisk] 26 2