Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

7 maja 2008 r.
16:16
Edytuj ten wpis

Chcą odwołać radnego PiS

Autor: Zdjęcie autora Bogdan Nowak
0 14 A A

Nad głową radnego Michała Malca znowu zawisły czarne chmury, bo... choruje i nie pracuje.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Posadę dyrektora ekonomicznego w zamojskiej ZKE Dystrybucja już stracił. Teraz może rozstać się z funkcją szefa komisji oświaty Rady Miasta. Dlaczego? Bo podobno nie przykłada się do pracy.

- Czegoś takiego jeszcze nie widziałem - dziwił się na ostatniej sesji Wiesław Nowakowski (SLD), członek komisji oświaty, kultury, sportu, turystyki i promocji RM, której Malec jest szefem. - Pan Malec nie przychodzi na posiedzenia, nic nie podpisuje, a o tym co się dzieje, dowiaduje się... na sesji. Nie powinien być szefem komisji. Złożę wniosek o jego odwołanie.

Kłopoty Malca zaczęły się w lutym. ZKE Dystrybucja chciała go wtedy zwolnić z funkcji dyrektora ds. ekonomicznych i zlikwidować to stanowisko. W pismach do RM zarząd spółki stwierdził, że Malec "nie angażował się w realizację prac wynikających z zakresu jego obowiązków, co świadczy o jego niedbalstwie, a nawet nieporadności zawodowej”.

Radni uznali jednak, że likwidacja stanowiska dyrektora ekonomicznego jest pozorna, bo spółka powołała członka zarządu, który przejął już obowiązki Malca.

Dlatego 15 zagłosowało przeciwko zwolnieniu go ze stanowiska, a 5 się wstrzymało. Pracodawca radnego jednak dopiął swego. - Funkcji dyrektora już nie pełni, ale jest nadal naszym pracownikiem - mówi Piotr Powaga, rzecznik ZKE Dystrybucja. - Zarząd porozumiał się z nim w tej sprawie. Tyle mogę wam powiedzieć.

Okazuje się, że zastrzeżenia co do pracy Malca mają również radni. Dlaczego? W tym roku tylko raz pojawił się na sesji i tylko raz na posiedzeniu komisji budżetowej.

- To zdecydowanie za rzadko - kwituje Jerzy Nizoł (SLD), członek komisji budżetowej. Dużo lepiej sprawuje się natomiast jako szef komisji oświaty. Opuścił zaledwie jedno spotkanie. - Trudno tego radnego oceniać, bo można mu nieuzasadnioną krytyką zrobić krzywdę - tłumaczy Krzysztof Zwolan, wiceprzewodniczący RM i szef klubu PiS.

- Nie dostaliśmy żadnego sygnału, że prowadzona przez niego komisja działa niewłaściwie. Jego pracę trzeba oceniać za całokształt, a nie pod wpływem emocji jednego radnego.

Co na to zainteresowany? - W tym roku dwa i pół miesiąca byłem na zwolnieniu lekarskim i nie mogłem pracować - tłumaczy Michał Malec (PiS). - To jasne. A na ostatnią sesję nie mogłem przybyć, bo tego dnia przyjechał do Chełma... Jarosław Kaczyński. A ja pełnię funkcję sekretarza okręgu PiS... Działanie pana Nowakowskiego ma charakter polityczny.

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Zamościanin / 12 sierpnia 2008 o 09:10
0
ODNOśNIE WASZEGO MALCA ZNAM GO OD DAWNA TO CWANIACZEK! CHCIAł SIE DOSTAć DO WłADZY ABY SIę NACHAPAć I SIę DOSTAł PRZEZ LUDZI KTóRZY MYśLELI MłODY COś ZROBI:)A TAK NAPRAWDę TO WSZYSTKO ZA NIEGO ROBILI JEGO KOLEDZY A ON ZBIJAł śNIETANKę!!!
TERAZ WYGLąDA JAK KWAśNIEWSKI TEż MA TAKIE PYZY WIDAć U WłADZY:)))ON SIę TAK NADAje na radnego jak nadawał się na dyrektora czyli wcale
LUDZIE PRZEJRZYJCIE WRESZCIE NA OCZY JAK BęDą TACY LUDZIE RADNYMI TO NIGDY ZAMOść NIE BęDZIE MIASTEM LUDZI MłODYCH KTóRZY BęDą CHCIELI SIę TU OSIEDLIć BO BęDą PERSPEKTYWY NA PRZYSZłOść I DOBRE POBORY!!!!!!!!!!
ODNOśNIE WASZEGO MALCA ZNAM GO OD DAWNA TO CWANIACZEK! CHCIAł SIE DOSTAć DO WłADZY ABY SIę NACHAPAć I SIę DOSTAł PRZEZ LUDZI KTóRZY MYśLELI MłODY COś ZROBI:)A TAK NAPRAWDę TO WSZYSTKO ZA NIEGO ROBILI JEGO KOLEDZY A ON ZBIJAł śNIETANKę!!!
TERAZ WYGLąDA JAK KWAśNIEWSKI TEż MA TAKIE PYZY WIDAć U WłADZY:)))ON SIę TAK NADAje na radnego jak nadawał się na dyrektora czyli wcale
LUDZIE PRZEJRZYJCIE WRESZCIE NA OCZY JAK BęDą TACY LUDZIE RADNYMI TO NIGDY ZAMOść NIE BęDZIE MIASTEM LUDZI MłODYCH KTóRZY BęDą CHCIELI SIę TU OSI... rozwiń
Avatar
STYX / 19 maja 2008 o 09:21
0
Wyj...wszystkich PiS-owców !!! To radiomaryjowcy a tym samym zdrajcy Polski bo Platne Pachołki Watykanu !
Avatar
nauczyciel / 9 maja 2008 o 19:49
0
Nie znam tego Pana .Tym bardziej jako orędownika SP 7 i naszego środowiska .
O co w tym wszystkim chodzi ???????????????????????
Avatar
Nauczycielka / 9 maja 2008 o 12:32
0
Witam, chciałam sie odnieść do bezpodstawnej nagonki na Pana Michała Malca. Tak sie składa, że miałam okazje poznać p. Michała i zoabczyc jak walczy o sprawy zwykłych nauczycieli jestem pełna podziau jaka determinacja sie wykazał walczac o szkole nr 7 w Zamościu. Zarzuty padajace na tym forum sa nie sprawiedliwe ublewam nad tym faktem. czytajac to widze jakie argumenty maja jego przeciwnicy ja sa one po prosty smieszne. Odniesienia i ataki na poziomie dresiarzy z bloków. Panie Michale prosba do pana prosze sie nie poddawac my nauczyciele jestesmy calym sercem z Panem jest Pan czlowiekeim o wysokiej kulturze osobistej i duzej inteligencji pech sprawil ze działa Pan w partii politycznej wysoce niepoprawnej. Redaktorzy nie zadali sobie trudu by porozmaiwac z nami nauczycielami o tym jak nam sie z Panem wspołpracuje ten fakt w duzej mierze swiadczy o tendencyjnosci tego artykułu mam nadzieje ze moj post zostanei zamieszczony. Pozdrawiam i prosze trzymac tak dalej !
Witam, chciałam sie odnieść do bezpodstawnej nagonki na Pana Michała Malca. Tak sie składa, że miałam okazje poznać p. Michała i zoabczyc jak walczy o sprawy zwykłych nauczycieli jestem pełna podziau jaka determinacja sie wykazał walczac o szkole nr 7 w Zamościu. Zarzuty padajace na tym forum sa nie sprawiedliwe ublewam nad tym faktem. czytajac to widze jakie argumenty maja jego przeciwnicy ja sa one po prosty smieszne. Odniesienia i ataki na poziomie dresiarzy z bloków. Panie Michale prosba do pana prosze sie nie poddawac my nauczyciele jes... rozwiń
Avatar
obiektywny / 9 maja 2008 o 00:45
0
Uwazam ze mamy do czynnienia z nagonka polityczna proba dyskredytacji mlodego czlowieka przez ludzi, ktorych frakcje chyla sie ku upadkowi czysta ludzka zawisc i podlosc dla mnei zenada
Avatar
TOMEK CWELISEK / 9 maja 2008 o 00:32
0
.....znowu na Michala pasiesz na chlebodawce swego niewdzieczny d...
Avatar
Motyl Swintuch / 9 maja 2008 o 00:24
0
zadrosne bencwaly kumpl iudajecie w twarz sie USMIECHACIEmi szpileczki faryzeusze , w duspko wl;azicied michalowi a tu go pasiecie gdy nikt sie nei dowie zgnilki moralne tchorze!obyscie zyli jak najdlzuej falszywe bydlaki !
Avatar
BABCIA SKINA / 9 maja 2008 o 00:21
0
MALEC JEST NADZIEJA BIALYCH ! WY MASONSKIE SZUBRAWCE!
Avatar
RODZYN Z DUPY / 9 maja 2008 o 00:18
0
BZDURA WY KANALIE MALEC JEST MURZYNEM BRATEM RODZONYM BRADA PITA
Avatar
KINGA ... / 9 maja 2008 o 00:17
0
...CO W ....) JAKI TAM CZARNY OLEK BIALY JAK MAKA A CZY DUZY OD KIEDY..... TO DUZO? KLINGA JAK KLINGA. CHLOPAK UMYTE NOGI MIAL ZAWSZE I SPOLOWE CZEGO CHCECIE ? ZAZDROSNE KANALIE
Avatar
Zamościanin / 12 sierpnia 2008 o 09:10
0
ODNOśNIE WASZEGO MALCA ZNAM GO OD DAWNA TO CWANIACZEK! CHCIAł SIE DOSTAć DO WłADZY ABY SIę NACHAPAć I SIę DOSTAł PRZEZ LUDZI KTóRZY MYśLELI MłODY COś ZROBI:)A TAK NAPRAWDę TO WSZYSTKO ZA NIEGO ROBILI JEGO KOLEDZY A ON ZBIJAł śNIETANKę!!!
TERAZ WYGLąDA JAK KWAśNIEWSKI TEż MA TAKIE PYZY WIDAć U WłADZY:)))ON SIę TAK NADAje na radnego jak nadawał się na dyrektora czyli wcale
LUDZIE PRZEJRZYJCIE WRESZCIE NA OCZY JAK BęDą TACY LUDZIE RADNYMI TO NIGDY ZAMOść NIE BęDZIE MIASTEM LUDZI MłODYCH KTóRZY BęDą CHCIELI SIę TU OSIEDLIć BO BęDą PERSPEKTYWY NA PRZYSZłOść I DOBRE POBORY!!!!!!!!!!
ODNOśNIE WASZEGO MALCA ZNAM GO OD DAWNA TO CWANIACZEK! CHCIAł SIE DOSTAć DO WłADZY ABY SIę NACHAPAć I SIę DOSTAł PRZEZ LUDZI KTóRZY MYśLELI MłODY COś ZROBI:)A TAK NAPRAWDę TO WSZYSTKO ZA NIEGO ROBILI JEGO KOLEDZY A ON ZBIJAł śNIETANKę!!!
TERAZ WYGLąDA JAK KWAśNIEWSKI TEż MA TAKIE PYZY WIDAć U WłADZY:)))ON SIę TAK NADAje na radnego jak nadawał się na dyrektora czyli wcale
LUDZIE PRZEJRZYJCIE WRESZCIE NA OCZY JAK BęDą TACY LUDZIE RADNYMI TO NIGDY ZAMOść NIE BęDZIE MIASTEM LUDZI MłODYCH KTóRZY BęDą CHCIELI SIę TU OSI... rozwiń
Avatar
STYX / 19 maja 2008 o 09:21
0
Wyj...wszystkich PiS-owców !!! To radiomaryjowcy a tym samym zdrajcy Polski bo Platne Pachołki Watykanu !
Avatar
nauczyciel / 9 maja 2008 o 19:49
0
Nie znam tego Pana .Tym bardziej jako orędownika SP 7 i naszego środowiska .
O co w tym wszystkim chodzi ???????????????????????
Avatar
Nauczycielka / 9 maja 2008 o 12:32
0
Witam, chciałam sie odnieść do bezpodstawnej nagonki na Pana Michała Malca. Tak sie składa, że miałam okazje poznać p. Michała i zoabczyc jak walczy o sprawy zwykłych nauczycieli jestem pełna podziau jaka determinacja sie wykazał walczac o szkole nr 7 w Zamościu. Zarzuty padajace na tym forum sa nie sprawiedliwe ublewam nad tym faktem. czytajac to widze jakie argumenty maja jego przeciwnicy ja sa one po prosty smieszne. Odniesienia i ataki na poziomie dresiarzy z bloków. Panie Michale prosba do pana prosze sie nie poddawac my nauczyciele jestesmy calym sercem z Panem jest Pan czlowiekeim o wysokiej kulturze osobistej i duzej inteligencji pech sprawil ze działa Pan w partii politycznej wysoce niepoprawnej. Redaktorzy nie zadali sobie trudu by porozmaiwac z nami nauczycielami o tym jak nam sie z Panem wspołpracuje ten fakt w duzej mierze swiadczy o tendencyjnosci tego artykułu mam nadzieje ze moj post zostanei zamieszczony. Pozdrawiam i prosze trzymac tak dalej !
Witam, chciałam sie odnieść do bezpodstawnej nagonki na Pana Michała Malca. Tak sie składa, że miałam okazje poznać p. Michała i zoabczyc jak walczy o sprawy zwykłych nauczycieli jestem pełna podziau jaka determinacja sie wykazał walczac o szkole nr 7 w Zamościu. Zarzuty padajace na tym forum sa nie sprawiedliwe ublewam nad tym faktem. czytajac to widze jakie argumenty maja jego przeciwnicy ja sa one po prosty smieszne. Odniesienia i ataki na poziomie dresiarzy z bloków. Panie Michale prosba do pana prosze sie nie poddawac my nauczyciele jes... rozwiń
Avatar
obiektywny / 9 maja 2008 o 00:45
0
Uwazam ze mamy do czynnienia z nagonka polityczna proba dyskredytacji mlodego czlowieka przez ludzi, ktorych frakcje chyla sie ku upadkowi czysta ludzka zawisc i podlosc dla mnei zenada
Avatar
TOMEK CWELISEK / 9 maja 2008 o 00:32
0
.....znowu na Michala pasiesz na chlebodawce swego niewdzieczny d...
Avatar
Motyl Swintuch / 9 maja 2008 o 00:24
0
zadrosne bencwaly kumpl iudajecie w twarz sie USMIECHACIEmi szpileczki faryzeusze , w duspko wl;azicied michalowi a tu go pasiecie gdy nikt sie nei dowie zgnilki moralne tchorze!obyscie zyli jak najdlzuej falszywe bydlaki !
Avatar
BABCIA SKINA / 9 maja 2008 o 00:21
0
MALEC JEST NADZIEJA BIALYCH ! WY MASONSKIE SZUBRAWCE!
Avatar
RODZYN Z DUPY / 9 maja 2008 o 00:18
0
BZDURA WY KANALIE MALEC JEST MURZYNEM BRATEM RODZONYM BRADA PITA
Avatar
KINGA ... / 9 maja 2008 o 00:17
0
...CO W ....) JAKI TAM CZARNY OLEK BIALY JAK MAKA A CZY DUZY OD KIEDY..... TO DUZO? KLINGA JAK KLINGA. CHLOPAK UMYTE NOGI MIAL ZAWSZE I SPOLOWE CZEGO CHCECIE ? ZAZDROSNE KANALIE
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Rotarianie wspierają uczniów I LO w Białej Podlaskiej

Rotarianie wspierają uczniów I LO w Białej Podlaskiej 0 3

Klub rotarian z Białej Podlaskiej przekazał I LO im. J.I. Kraszewskiego pieniądze na zakup anglojęzycznej literatury.

Urząd Miasta Puławy ma konta w Getin Banku. Zmian na razie nie będzie

Urząd Miasta Puławy ma konta w Getin Banku. Zmian na razie nie będzie 0 3

Czy pieniądze ulokowane na kontach w Getin Banku są bezpieczne? W ostatnim miesiącu coraz częściej słychać o kłopotach finansowych wszystkich spółek należących do Leszka Czarneckiego. Ich akcje tanieją, a klienci zaczynają obawiać się o to, czy bank zachowa wypłacalność. Klienci mogą liczyć co prawda na państwowe gwarancje depozytów do wysokości 100 tys. euro, ale niektórzy z nich na swoich rachunkach i lokatach mają zgromadzone znacznie większe środki.

TBV Start Lublin – AZS Koszalin 81:59. Kwadrans i po meczu (ZDJĘCIA)
galeria

TBV Start Lublin – AZS Koszalin 81:59. Kwadrans i po meczu (ZDJĘCIA) 0 0

Właśnie na taki mecz liczyli w piątek kibice TBV Startu. Ekipa z Lublina rozbiła w hali Globus AZS Koszalin 81:59. Mecz był rozstrzygnięty w zasadzie po... kwadransie.

Nowy burmistrz Łęcznej: Rewitalizacja to nasz kierunek

Nowy burmistrz Łęcznej: Rewitalizacja to nasz kierunek 0 1

Trzy pytania do Leszka Włodarskiego, burmistrza-elekta Łęcznej.

Honkery z Lublina pojechały do Nigerii. ABW odkryła jak prezes spółki omijał polskie prawo

Honkery z Lublina pojechały do Nigerii. ABW odkryła jak prezes spółki omijał polskie prawo 0 3

Były szef firmy Honker odpowie za nielegalny handel sprzętem wojskowym. Zbigniew T. wysyłał do Nigerii samochody, bez niezbędnej koncesji. Specjalistyczny osprzęt kazał ukrywać przed celnikami – ustaliła prokuratura.

Jak ograniczyć zużycie wody w domu? Sprawdzone sposoby

Jak ograniczyć zużycie wody w domu? Sprawdzone sposoby 0 0

Rachunki za wodę i ścieki można obniżyć stosując oszczędne baterie i spłuczki oraz uszczelniając cieknące krany. Dużo też zyskamy, gdy będziemy korzystać z prysznica zamiast wanny. W sumie 3-osobowa rodzina może zaoszczędzić rocznie prawie 1 400 zł.

Targi Wernisaż Ślubny w In Between Hotel
18 listopada 2018, 10:00

Targi Wernisaż Ślubny w In Between Hotel 0 0

Planujesz ślub i wesele? Szukasz inspiracji? Szukaj ich u profesjonalistów. Odwiedź w niedzielę, 18 listopada, targi Wernisaż Ślubny w hotelu In Between Hotel (Panieńszczyzna 15, k. Jastkowa).

Senator PiS z Białej Podlaskiej: Leszek Czarnecki jest niewiarygodny [wideo]
film

Senator PiS z Białej Podlaskiej: Leszek Czarnecki jest niewiarygodny [wideo] 2 11

Senator PiS Grzegorz Bierecki stwierdził, że Leszek Czarnecki jest osobą niewiarygodną, gdyż znajduje się w trudnej sytuacji prawnej i finansowej. Zasugerował również, że po przesłuchaniu przez prokuraturę może mieć problemy z prawem.

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras wspominają początki Bajmu [wideo]
film

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras wspominają początki Bajmu [wideo] 7 3

Historia Bajmu rozpoczęła się w domu kultury w Lublinie.

Zamordował 14-letniego syna swojej konkubiny
film

Zamordował 14-letniego syna swojej konkubiny 0 1

Zatrzymano 49-letniego Zbigniewa P., oskarżonego o zabójstwo 14-latka w Gogolewie w Wielkopolsce. Chłopiec był synem jego konkubiny. Mężczyzna po usłyszeniu zarzutów przyznał się do winy.

Planują S12 od obwodnicy Puław do Radomia. Którędy będzie biegła nowa ekspresówka?

Planują S12 od obwodnicy Puław do Radomia. Którędy będzie biegła nowa ekspresówka? 21 8

Projektanci pracują nad wyborem optymalnego przebiegu drogi ekspresowej S12 od obwodnicy Puław do Radomia. W spotkaniach informacyjnych dotyczących tego, którędy wytyczona zostanie nowa trasa, uczestniczą mieszkańcy gminy Puławy oraz lokalne władze.

Wrak Atak No 15 "Dobra Zmiana". Tym razem na torze w Łuszczowie Pierwszym
18 listopada 2018, 9:00

Wrak Atak No 15 "Dobra Zmiana". Tym razem na torze w Łuszczowie Pierwszym 0 1

W niedzielę 18 listopada, wraki wrócą na tor. Tym razem impreza pod nazwą „Wrak Atak Lublin No 15 „Dobra zmiana” odbędzie się nie na Majdanku, lecz w Łuszczowie Pierwszym, trasa na Kijany.

"Mój synek był na granicy śmierci". Rodzice wcześniaków dzielą się swoimi przeżyciami
galeria

"Mój synek był na granicy śmierci". Rodzice wcześniaków dzielą się swoimi przeżyciami 34 2

– Mój synek był na granicy śmierci. Urodził się w 28. tygodniu. Lekarze m.in. ze względu na problemy neurologiczne dawali mu godzinę życia. To, że przeżył i jest w takiej formie to prawdziwy cud – mówi Andrzej Bródka z Uścimowa, tata Jasia, który urodził się w szpitalu przy ul. Staszica w Lublinie we wrześniu ubiegłego roku. – Przyjeżdżałem do szpitala dzień w dzień, przez 83 dni, bo tyle czasu synek musiał spędzić w inkubatorze. To był bardzo trudny czas, ale wiadomo, ze tata musi być wsparciem, tym bardziej, że żona też musiała zostać w szpitalu.

Zrób pierwszy krok do zdrowia. Bezpłatne porady w Puławskim Parku Naukowo-Technologicznym
18 listopada 2018, 10:00

Zrób pierwszy krok do zdrowia. Bezpłatne porady w Puławskim Parku Naukowo-Technologicznym 1 3

Puławski Park Naukowo-Technologiczny zaprasza w niedzielę 18 listopada w godzinach 10-18 na bezpłatne spotkanie z ekspertami Narodowego Centrum Edukacji Żywieniowej.

Sprawunki – Targi Rzeczy Wyjątkowych w Lublinie. Zapraszają twórców

Sprawunki – Targi Rzeczy Wyjątkowych w Lublinie. Zapraszają twórców 1 0

Co Gdzie Kiedy. Teraz zapraszają wystawców, później będą zachęcać kupujących. Warsztaty Kultury debiutują z targami. Sprawunki – Targi Rzeczy Wyjątkowych mają promować twórczości lubelskich projektantów i kontaktować twórców z klientami. Przed Gwiazdką może się przydać.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!