Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

22 sierpnia 2011 r.
14:12
Edytuj ten wpis

Drażnią lwa, karmią kamykami. Zabawy w ZOO w Zamościu

0 20 A A
Oko w oko z lwem - to dla dzieciaka ekscytujące (Leszek Wójtowicz)
Oko w oko z lwem - to dla dzieciaka ekscytujące (Leszek Wójtowicz)

Niektórzy stukają przez szybę do lwa, inni wkładają ręce do klatek ze zwierzętami albo karmią je kamykami. Zachowania niektórych gości ogrodu zoologicznego w Zamościu są naprawdę nieodpowiedzialne.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Donek / 24 sierpnia 2011 o 10:52
0
deb***NI RODZICE TO I deb***NE DZIECI! Słowiańszczyzna wschodnia.
Avatar
sasasa / 23 sierpnia 2011 o 23:02
0
[quote name='Daniel' timestamp='1314018688' post='516746']
Byliśmy wczoraj w zamojskim Zoo. Właściwie na placu budowy. Już od samego wejścia było koszmarnie. Kolejka do jednej z dwóch kas była długości około 150 metrów. W pełnym słońcu ludzie stali około 30-40 minut. Druga kasa służyła za witrynę, w której wystawiane były wątpliwej urody gadżety reklamowe. Po przejściu bramki kasowej, naszym oczom ukazał się rzeczywisty plac budowy, bez zieleni, zamiast alejek spacerowych, rozjeżdżone, nierówno zaschnięte błoto, wszędzie obecny był pył niesiony wiatrem, klatki, nie były oddzielone barierkami uniemożliwiającymi dzieciom podejście do siatki i włożenie ręki do zwierząt. Jedynie dyrekcja powiesiła kartki o treści: uwaga włożenie palców do klatki z małpami grozi kalectwem. Szkoda, że przy wejściu do Zoo, nie powieszono kartki, że kalectwem grozi samo spacerowanie po placu budowy.
Nie zauważyliśmy przy tak wielkim tłumie odwiedzających, żadnego pracownika, ani dydaktycznego, ani ochrony, Zoo było pozostawione samopas.
Dość powiedzieć, zamojskie Zoo rozczarowało mocno. I tylko pozostaje uzyskać odpowiedz na pytanie, dlaczego dyrekcja pozwala na zwiedzanie ogrodu(?) gdy jest on w takim
stanie. Dla pieniędzy? Bardzo to krótkowzroczne.
Te kilka tysięcy osób widzących ten tragiczny stan, raczej szybko nie zdecydują się na ponowne zapłacenie za bilety.
[/quote]

nie przesadzaj i nie marudz, i tak przyjedziesz za rok jak bedzie wszystko na cacus odwalone :PPPPPP
[quote name='Daniel' timestamp='1314018688' post='516746']
Byliśmy wczoraj w zamojskim Zoo. Właściwie na placu budowy. Już od samego wejścia było koszmarnie. Kolejka do jednej z dwóch kas była długości około 150 metrów. W pełnym słońcu ludzie stali około 30-40 minut. Druga kasa służyła za witrynę, w której wystawiane były wątpliwej urody gadżety reklamowe. Po przejściu bramki kasowej, naszym oczom ukazał się rzeczywisty plac budowy, bez zieleni, zamiast alejek spacerowych, rozjeżdżone, nierówno zaschnięte błoto,... rozwiń
Avatar
becker / 23 sierpnia 2011 o 22:58
0
[quote name='jasio' timestamp='1314020352' post='516754']
Zgadzam sie w 100% z komentarzem dotuyczącym warunków zwiedzania tego .... zoo. To jest plac budowy. Metrowej głebokości dziury, walające się dookoła szkła, druty, blachy. Normalnie tego tymu mijejsce jest placem budowy i obowiązuje całkowity zakaz wstepu. Klatki w większości nieopisane, brak wyznaczonych tras zwiedzania. I za to pobieraja opłatę??? Pozostaje tylko czekać na jakiś poważny wypadek za który dyrekcja bedzie odpowiadac karnie. Albo się oferuje wizytę w zoo na jakimkolwiek poziomie albo sie zoo zamyka. Nie wyobrazancie sobie Państwo chyba pobytu w szpitalu, muzeum lub teatrze w takim stanie budowy... Czy Zoo zamojskie ma jakiś nadzór? Choćby budowlany?Panie redaktorze. Może trzeba było posłuchac zwiedzających którym słowa powszechnie uwazane za obelżywe cisnęły sie na usta po kolejnym potknięciu się o materiały budowlane, koleiny lub sterty śmieci. Panie Prezydencie! zamknij Pan na czas remontu tą wątpliwą atrakcję. Mielismy po wizycie w zoo pojechać jeszcze na starówkę i do Krasnobropdu, ale po tych atrakcjach nam się odechciało. Dzeci były tak zniesmaczone i poobijane, że chciały jak najszybciej wrócic do domu. Inną sprawą pozostaje kwestia oznakowania miats. Tu też niestety słabiutko. Prosze spojrzeć na własne miasto oczami przyjezdnego i spróbowac trafić od strony Lublina do zoo i potem na strówkę.
I na koniec - z przerażeniem wyobraziłem sobie reakcje kogoś z zagranicy, kto nieopatrznie zechciałby zawitać do tego zoo. Nie wróci więcej do Polski i wybierze Ukrainę lub Kongo...
[/quote]

ale pieprzysz skoro jest w przebudowie wiadomo ze bedzie rozpizdziel, jesli sie nie podoba zapraszamy za rok po gruntownej przebudowie, my przynajmniej to zoo mamy, tak smao jak piękne stare miasto...marudzenie i przunudzanie polska mentalność.
[quote name='jasio' timestamp='1314020352' post='516754']
Zgadzam sie w 100% z komentarzem dotuyczącym warunków zwiedzania tego .... zoo. To jest plac budowy. Metrowej głebokości dziury, walające się dookoła szkła, druty, blachy. Normalnie tego tymu mijejsce jest placem budowy i obowiązuje całkowity zakaz wstepu. Klatki w większości nieopisane, brak wyznaczonych tras zwiedzania. I za to pobieraja opłatę??? Pozostaje tylko czekać na jakiś poważny wypadek za który dyrekcja bedzie odpowiadac karnie. Albo się oferuj... rozwiń
Avatar
zoo / 23 sierpnia 2011 o 18:41
0
Najgorsza menda to ten gównoryj w zielonym. Na miejscu rodziców zajebał.bym go w p.i.z.d.ę od razu. Mały kocmołuch jeden.
Avatar
manka / 23 sierpnia 2011 o 08:33
0
MIAMI ??????? Och bez przesady, dzieci nie tłukły w szybę tylko machały i pocierały szybę. Jeśli szanownemu Zoo przeszkadza to, że dzieci sa zafascynowane próbującym je ,,dorwać" lwem - niech zamknie całkiem przybytek albo postawi znak ,,wstęp tylko dla dorosłych". Ilość zwiedzających im przeszkadzała - ale nic nie zrobili by ograniczyć tę liczbę, tylko kasę trzepią i potem wypisują skargi na dzieci. Wstyd! ............

bez przesady,że dzieci machają i pocierają szybę przed nosem lwa? To może ja machnę przed twoim nosem ale tak,że wypier..... się na pysk. Idiotka-mamunia z małym mózdzkiem.
Normalnie cisnienie mi podniosła ta pierd.... matka
MIAMI ??????? Och bez przesady, dzieci nie tłukły w szybę tylko machały i pocierały szybę. Jeśli szanownemu Zoo przeszkadza to, że dzieci sa zafascynowane próbującym je ,,dorwać" lwem - niech zamknie całkiem przybytek albo postawi znak ,,wstęp tylko dla dorosłych". Ilość zwiedzających im przeszkadzała - ale nic nie zrobili by ograniczyć tę liczbę, tylko kasę trzepią i potem wypisują skargi na dzieci. Wstyd! ............

bez przesady,że dzieci machają i pocierają szybę przed nosem lwa? To może ja machnę przed twoim ... rozwiń
Avatar
gość / 22 sierpnia 2011 o 23:35
0
Moi kochani "dzietni" którzy uważacie swoje dzieciaczki za pępki świata.Otóż powiem wam że w zachowaniu wobec zwierząt wasze pociechy są sto lat za murzynami.Dzieci arabskie i murzyńskie nie rzucają się z wrzaskiem na widok gołębia czy kota.Jak to się stało że dzieci imigrantów z Trzeciego Świata mają więcej szacunku dla przyrody?U nas wszystko co żywe przeszkadza,w Paryżu wróble i gołębie przylatują do wyciągniętej dłoni,w Wenecji można wejść z psem do każdego sklepu,urzędu.U nas ktoś kto kocha zwierzęta wyzywany jest od bezużytecznych dziwaków.
Moi kochani "dzietni" którzy uważacie swoje dzieciaczki za pępki świata.Otóż powiem wam że w zachowaniu wobec zwierząt wasze pociechy są sto lat za murzynami.Dzieci arabskie i murzyńskie nie rzucają się z wrzaskiem na widok gołębia czy kota.Jak to się stało że dzieci imigrantów z Trzeciego Świata mają więcej szacunku dla przyrody?U nas wszystko co żywe przeszkadza,w Paryżu wróble i gołębie przylatują do wyciągniętej dłoni,w Wenecji można wejść z psem do każdego sklepu,urzędu.U nas ktoś kto kocha zwierzęta wyzywany jest od bezużytec... rozwiń
Avatar
bro / 22 sierpnia 2011 o 20:46
0
Zoo zamknac, zwierzeta uspic.
Dzieciom i ich rodzicom zycze niespodziewanej choroby.
Jest to tak smutne, ze az chce sie wyc.
Dziekuje i dobranoc
Avatar
bazyli / 22 sierpnia 2011 o 20:03
0
Zaje.bane bachory. Poziom inteligencji ich rodziców jest niestety taki sam, jak ich dzieci. Szkoda że takich nie kastrują. Co z takich bachorów walących tłustymi łapami w szybę wyrośnie? Kolejne pokolenie nieodpowiedzialnych idiotów. Amen.
Avatar
kazik88 / 22 sierpnia 2011 o 18:36
0
podobno chodzilo o seks czy cos takiego ze jakies zdjecia z internetu niewiem mozna zerknac tutaj http://sponsorki.sizaba.pl/
Avatar
obserwator / 22 sierpnia 2011 o 16:41
0
A gdy dzieci wyrosną na dorosłych s...synów ich rodzice szkołę obarczą odpowiedzialnością za błędy wychowawcze. Chory i biedny nasz kraj, nie mam na myśli sytuacji finansowej rodziców tych dzieci - oni są pewnie nowobogaccy lub przynajmniej pretendują. Ot, ToWarzystwo ...
Avatar
Donek / 24 sierpnia 2011 o 10:52
0
deb***NI RODZICE TO I deb***NE DZIECI! Słowiańszczyzna wschodnia.
Avatar
sasasa / 23 sierpnia 2011 o 23:02
0
[quote name='Daniel' timestamp='1314018688' post='516746']
Byliśmy wczoraj w zamojskim Zoo. Właściwie na placu budowy. Już od samego wejścia było koszmarnie. Kolejka do jednej z dwóch kas była długości około 150 metrów. W pełnym słońcu ludzie stali około 30-40 minut. Druga kasa służyła za witrynę, w której wystawiane były wątpliwej urody gadżety reklamowe. Po przejściu bramki kasowej, naszym oczom ukazał się rzeczywisty plac budowy, bez zieleni, zamiast alejek spacerowych, rozjeżdżone, nierówno zaschnięte błoto, wszędzie obecny był pył niesiony wiatrem, klatki, nie były oddzielone barierkami uniemożliwiającymi dzieciom podejście do siatki i włożenie ręki do zwierząt. Jedynie dyrekcja powiesiła kartki o treści: uwaga włożenie palców do klatki z małpami grozi kalectwem. Szkoda, że przy wejściu do Zoo, nie powieszono kartki, że kalectwem grozi samo spacerowanie po placu budowy.
Nie zauważyliśmy przy tak wielkim tłumie odwiedzających, żadnego pracownika, ani dydaktycznego, ani ochrony, Zoo było pozostawione samopas.
Dość powiedzieć, zamojskie Zoo rozczarowało mocno. I tylko pozostaje uzyskać odpowiedz na pytanie, dlaczego dyrekcja pozwala na zwiedzanie ogrodu(?) gdy jest on w takim
stanie. Dla pieniędzy? Bardzo to krótkowzroczne.
Te kilka tysięcy osób widzących ten tragiczny stan, raczej szybko nie zdecydują się na ponowne zapłacenie za bilety.
[/quote]

nie przesadzaj i nie marudz, i tak przyjedziesz za rok jak bedzie wszystko na cacus odwalone :PPPPPP
[quote name='Daniel' timestamp='1314018688' post='516746']
Byliśmy wczoraj w zamojskim Zoo. Właściwie na placu budowy. Już od samego wejścia było koszmarnie. Kolejka do jednej z dwóch kas była długości około 150 metrów. W pełnym słońcu ludzie stali około 30-40 minut. Druga kasa służyła za witrynę, w której wystawiane były wątpliwej urody gadżety reklamowe. Po przejściu bramki kasowej, naszym oczom ukazał się rzeczywisty plac budowy, bez zieleni, zamiast alejek spacerowych, rozjeżdżone, nierówno zaschnięte błoto,... rozwiń
Avatar
becker / 23 sierpnia 2011 o 22:58
0
[quote name='jasio' timestamp='1314020352' post='516754']
Zgadzam sie w 100% z komentarzem dotuyczącym warunków zwiedzania tego .... zoo. To jest plac budowy. Metrowej głebokości dziury, walające się dookoła szkła, druty, blachy. Normalnie tego tymu mijejsce jest placem budowy i obowiązuje całkowity zakaz wstepu. Klatki w większości nieopisane, brak wyznaczonych tras zwiedzania. I za to pobieraja opłatę??? Pozostaje tylko czekać na jakiś poważny wypadek za który dyrekcja bedzie odpowiadac karnie. Albo się oferuje wizytę w zoo na jakimkolwiek poziomie albo sie zoo zamyka. Nie wyobrazancie sobie Państwo chyba pobytu w szpitalu, muzeum lub teatrze w takim stanie budowy... Czy Zoo zamojskie ma jakiś nadzór? Choćby budowlany?Panie redaktorze. Może trzeba było posłuchac zwiedzających którym słowa powszechnie uwazane za obelżywe cisnęły sie na usta po kolejnym potknięciu się o materiały budowlane, koleiny lub sterty śmieci. Panie Prezydencie! zamknij Pan na czas remontu tą wątpliwą atrakcję. Mielismy po wizycie w zoo pojechać jeszcze na starówkę i do Krasnobropdu, ale po tych atrakcjach nam się odechciało. Dzeci były tak zniesmaczone i poobijane, że chciały jak najszybciej wrócic do domu. Inną sprawą pozostaje kwestia oznakowania miats. Tu też niestety słabiutko. Prosze spojrzeć na własne miasto oczami przyjezdnego i spróbowac trafić od strony Lublina do zoo i potem na strówkę.
I na koniec - z przerażeniem wyobraziłem sobie reakcje kogoś z zagranicy, kto nieopatrznie zechciałby zawitać do tego zoo. Nie wróci więcej do Polski i wybierze Ukrainę lub Kongo...
[/quote]

ale pieprzysz skoro jest w przebudowie wiadomo ze bedzie rozpizdziel, jesli sie nie podoba zapraszamy za rok po gruntownej przebudowie, my przynajmniej to zoo mamy, tak smao jak piękne stare miasto...marudzenie i przunudzanie polska mentalność.
[quote name='jasio' timestamp='1314020352' post='516754']
Zgadzam sie w 100% z komentarzem dotuyczącym warunków zwiedzania tego .... zoo. To jest plac budowy. Metrowej głebokości dziury, walające się dookoła szkła, druty, blachy. Normalnie tego tymu mijejsce jest placem budowy i obowiązuje całkowity zakaz wstepu. Klatki w większości nieopisane, brak wyznaczonych tras zwiedzania. I za to pobieraja opłatę??? Pozostaje tylko czekać na jakiś poważny wypadek za który dyrekcja bedzie odpowiadac karnie. Albo się oferuj... rozwiń
Avatar
zoo / 23 sierpnia 2011 o 18:41
0
Najgorsza menda to ten gównoryj w zielonym. Na miejscu rodziców zajebał.bym go w p.i.z.d.ę od razu. Mały kocmołuch jeden.
Avatar
manka / 23 sierpnia 2011 o 08:33
0
MIAMI ??????? Och bez przesady, dzieci nie tłukły w szybę tylko machały i pocierały szybę. Jeśli szanownemu Zoo przeszkadza to, że dzieci sa zafascynowane próbującym je ,,dorwać" lwem - niech zamknie całkiem przybytek albo postawi znak ,,wstęp tylko dla dorosłych". Ilość zwiedzających im przeszkadzała - ale nic nie zrobili by ograniczyć tę liczbę, tylko kasę trzepią i potem wypisują skargi na dzieci. Wstyd! ............

bez przesady,że dzieci machają i pocierają szybę przed nosem lwa? To może ja machnę przed twoim nosem ale tak,że wypier..... się na pysk. Idiotka-mamunia z małym mózdzkiem.
Normalnie cisnienie mi podniosła ta pierd.... matka
MIAMI ??????? Och bez przesady, dzieci nie tłukły w szybę tylko machały i pocierały szybę. Jeśli szanownemu Zoo przeszkadza to, że dzieci sa zafascynowane próbującym je ,,dorwać" lwem - niech zamknie całkiem przybytek albo postawi znak ,,wstęp tylko dla dorosłych". Ilość zwiedzających im przeszkadzała - ale nic nie zrobili by ograniczyć tę liczbę, tylko kasę trzepią i potem wypisują skargi na dzieci. Wstyd! ............

bez przesady,że dzieci machają i pocierają szybę przed nosem lwa? To może ja machnę przed twoim ... rozwiń
Avatar
gość / 22 sierpnia 2011 o 23:35
0
Moi kochani "dzietni" którzy uważacie swoje dzieciaczki za pępki świata.Otóż powiem wam że w zachowaniu wobec zwierząt wasze pociechy są sto lat za murzynami.Dzieci arabskie i murzyńskie nie rzucają się z wrzaskiem na widok gołębia czy kota.Jak to się stało że dzieci imigrantów z Trzeciego Świata mają więcej szacunku dla przyrody?U nas wszystko co żywe przeszkadza,w Paryżu wróble i gołębie przylatują do wyciągniętej dłoni,w Wenecji można wejść z psem do każdego sklepu,urzędu.U nas ktoś kto kocha zwierzęta wyzywany jest od bezużytecznych dziwaków.
Moi kochani "dzietni" którzy uważacie swoje dzieciaczki za pępki świata.Otóż powiem wam że w zachowaniu wobec zwierząt wasze pociechy są sto lat za murzynami.Dzieci arabskie i murzyńskie nie rzucają się z wrzaskiem na widok gołębia czy kota.Jak to się stało że dzieci imigrantów z Trzeciego Świata mają więcej szacunku dla przyrody?U nas wszystko co żywe przeszkadza,w Paryżu wróble i gołębie przylatują do wyciągniętej dłoni,w Wenecji można wejść z psem do każdego sklepu,urzędu.U nas ktoś kto kocha zwierzęta wyzywany jest od bezużytec... rozwiń
Avatar
bro / 22 sierpnia 2011 o 20:46
0
Zoo zamknac, zwierzeta uspic.
Dzieciom i ich rodzicom zycze niespodziewanej choroby.
Jest to tak smutne, ze az chce sie wyc.
Dziekuje i dobranoc
Avatar
bazyli / 22 sierpnia 2011 o 20:03
0
Zaje.bane bachory. Poziom inteligencji ich rodziców jest niestety taki sam, jak ich dzieci. Szkoda że takich nie kastrują. Co z takich bachorów walących tłustymi łapami w szybę wyrośnie? Kolejne pokolenie nieodpowiedzialnych idiotów. Amen.
Avatar
kazik88 / 22 sierpnia 2011 o 18:36
0
podobno chodzilo o seks czy cos takiego ze jakies zdjecia z internetu niewiem mozna zerknac tutaj http://sponsorki.sizaba.pl/
Avatar
obserwator / 22 sierpnia 2011 o 16:41
0
A gdy dzieci wyrosną na dorosłych s...synów ich rodzice szkołę obarczą odpowiedzialnością za błędy wychowawcze. Chory i biedny nasz kraj, nie mam na myśli sytuacji finansowej rodziców tych dzieci - oni są pewnie nowobogaccy lub przynajmniej pretendują. Ot, ToWarzystwo ...
Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Ciężarówka wjechała w samochód osobowy. Dwie osoby nie żyją
PILNE

Ciężarówka wjechała w samochód osobowy. Dwie osoby nie żyją 6 4

Tragiczny wypadek w miejscowości Leokadiów na trasie DK-12. Nie żyją dwie osoby,

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem 9 1

11-letnie dziecko zostało porażone prądem w wesołym miasteczku w Okunince.

"Wystaw to!" w Labiryncie
20 lipca 2018, 19:00

"Wystaw to!" w Labiryncie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt 2 (ul. Grodzka 3) zaprasza na wernisaż ekspozycji Wystaw to!. Otwarcie wystawy odbędzie się 20 lipca o godz. 19.

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi 31 11

Ze Straży Miejskiej odchodzi co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy – alarmują kontrolerzy z Ratusza. Komendant odpowiada, że zarobki są nieatrakcyjne, a fundusz płac zależy od tego, ile pieniędzy przekaże mu Ratusz. Czy w miejskiej kasie znajdą się pieniądze na podwyżki dla strażników?

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać 0 0

Podawał się za szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na operację córki. Wyłudził od kobiety ponad tysiąc złotych.

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie 2 0

Zawodniczki Górnika Łęczna wracają ze zgrupowania z zaledwie jednym zwycięstwem. Podopiecznym Piotra Mazurkiewicza udało się pokonać białoruski FK Mińsk

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje]
galeria

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje] 0 0

Będzie kolejny etap inwestycji przy ul. Parkowej w Lubartowie. Do końca września ma powstać budynek szatniowo-sanitarny z pełną infrastrukturą, a do lipca przyszłego roku: pełnowymiarowe boisko z naturalną nawierzchnią

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki
Od Czytelnika
galeria

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki 39 18

W niedzielę podczas finału Mistrzostw Świata nie było chętnych na wspólne kibicowanie w Strefie Kibica w Lublinie

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni?

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni? 8 1

Cały tydzień ma być deszczowy. Dzisiaj możemy spodziewać się również burz. IMGW wydał ostrzeżenie

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce 0 3

Na 400 zł została ustalona stawka za jedno miejsce pod wózek gastronomiczny na odnowionym deptaku.

MKS Perła Lublin wraca do treningów

MKS Perła Lublin wraca do treningów 0 3

MKS Lublin dzisiaj wraca do treningów. Zespół mistrzyń Polski wzmocniło aż pięć nowych zawodniczek

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce