Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

4 maja 2008 r.
11:39
Edytuj ten wpis

Kibice i... piłkarz z zarzutami

0 19 A A

Po przegranym meczu pili alkohol, później wszczęli burdę. Zarzuty czynnej napaści na funkcjonariuszy usłyszało 11 kibiców Roztocza Szczebrzeszyn oraz napastnik tej drużyny.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wszystkim grozi do 10 lat więzienia.

W 21 kolejce zamojskiej klasy okręgowej Huczwa Tyszowce podejmowała w czwartek jedenastkę ze Szczebrzeszyna. Gospodarze wygrali 4:3.

- Część zawodników wsiadła po meczu do autokaru, reszta wracała prywatnymi samochodami - opowiada Waldemar Brzuś, trener Roztocza Szczebrzeszyn. - Widziałem, że kibice zostali na rynku w Tyszowcach.

Fanom towarzyszył 22-letni snajper Roztocza. Prawdopodobnie pili alkohol, wieczorem dojechali do baru w Szczebrzeszynie. Tu doszło do burdy. Na miejsce udała się policja.

- Przed lokalem funkcjonariusze zauważyli grupę kilkudziesięciu młodzieńców awanturujących się z właścicielem baru, na ziemi leżały potłuczone butelki - relacjonuje kom. Joanna Kopeć, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Interweniujących policjantów przywitali stekiem wyzwisk, grozili pobiciem. - Prośby o zachowanie spokoju nie skutkowały - opowiada Kopeć. - Kiedy jeden ze stojących w grupie mężczyzn zaczął szamotać się z właścicielem lokalu, funkcjonariusze postanowili go zatrzymać.

Ale to nie było łatwe. - Bo zachowywał się agresywnie, nie chciał podać swoich danych personalnych, popychał i szarpał za mundur policjanta - relacjonuje rzeczniczka zamojskiej policji.

To był 22-letni napastnik Roztocza. - W czasie doprowadzania go do radiowozu, funkcjonariusze zostali zaatakowani przez jego kolegów - opowiada Kopeć.
Doszło do szarpaniny, podczas której fanom klubu udało się odbić z radiowozu swojego piłkarza. Ale stróże prawa nie zamierzali kapitulować i poprosili o wsparcie. W pościgu zatrzymano krewkiego zawodnika. W organizmie miał prawie promil alkoholu. W sumie do policyjnego aresztu trafiło 20 osób.

- Zarzut czynnej napaści na funkcjonariuszy postawiono 12 osobom, a także 15-latkowi, którym zajmie się sąd dla nieletnich - poinformowała nas dzisiaj rzeczniczka zamojskiej policji.

Jako środki zapobiegawcze zastosowano wobec podejrzanych poręczenia majątkowe i dozory policyjne. - To dla nas bardzo przykra sprawa - mówi trener Brzuś. - Nie wiem, jakie konsekwencje poniesie zawodnik. Do tej pory nie mogę zrozumieć, dlaczego nie wsiadł z nami do autokaru.

Dzisiaj po południu jego drużyna podejmuje na własnym boisku Kryształ Werbkowice.
.
.
.
.
.

.

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ktos / 28 maja 2008 o 22:01
0
widze ze kolezanka ma pewnie z 14 lat i tez jest zle nastawiona do swiata i nie lubi policji:Pgnoje powinni siedziec za to...niby kochaja swoja druzyne a nie pozwola im grac:/banda za sra nych dzieci ulicy
Avatar
Olus1692 / 7 maja 2008 o 21:07
0
Ja ich rozumiem... no juz nie mozna nic zrobic bo zaraz psy a tam dzie ku sa potrzebni to h Jestescie zaje bi sci tylko nie rob wiecej problemow za zbyt szybko jestescie sami wiecie
Avatar
szczebrzeszyn / 7 maja 2008 o 10:46
0
troche sie tym gowniarzom poprzewracalo w glowach, ani dozor polic. ani sprawy nie pomoga i ich nie zmienia, ale przynajmniej niech wiedza, ze ich zachowanie nie bedzie ciagle tolerowane... czas doroslec, 21 czy 22 lat to mysle odpowiedni wiek na to,zeby sie jakos zachowywac....
Avatar
STYX / 6 maja 2008 o 20:58
0
Nie dałoby sie tych gnoi zlikwidować ???
Avatar
ZmC-ZB / 5 maja 2008 o 19:19
0
Chłopaki wierze Wam bo Was znam i wiem jacy jesteście!! a ta gazeta i policja to zwykli zakłamani fra***y. głuchy nie usłyszy to zmyśli... i piszą bzdury bo nie znają prawdy... jak w końcu gazeta dowie się wszystkiego to liczę że sprostujecie ten artykuł.
Avatar
go / 5 maja 2008 o 17:42
0
Chlopcy trzymajcie sie!! JSP!!!
Avatar
Gość / 4 maja 2008 o 20:38
0
Mam nadzieję,że prasa rzetelnie napisze (po zakończeniu dochodzenia) ,ile faktycznie osób zostało ukaranych za to zdarzenie.I czy policjanci mieli rację mówiąc ,że napadło na nich ok.20 osób.
Avatar
Gość / 4 maja 2008 o 20:32
0
Policja jeszcze przed wydaniem wyroku przez sąd osądziła wszystkich podejrzanych.Nawet tych ,których nie było na miejscu zdarzenia.Policjanci ze Szczebrzeszyna zeznali ,że napadło na nich ok 20 "kibiców" .Bo to zawsze brzmi lepiej, niż jak było w rzeczywistości tylko 3 osoby.Trzeba sie przecież wykazać,że nie dało się rady trzem.Jeden z tych trzech tak bardzo był pijany,że nie wiedział nawet co się dzieje.Gdy policja zabierała jego kolegę to sam wsiadł do samochodu policyjnego mówiąc "Jak zabieracie mojego kolegę to weźcie i mnie.".
Avatar
m / 4 maja 2008 o 20:22
0
ja tych wszystkich chłopaków znam i jestem za nimi. a burakami i moczy mordami możecie sobie nazywać swoich kolegów...! to naprawdę dobre chłopaki. niestety mam nieżetelną prasę i policję bo przedstawiony przez nich obraz wydarzeń wcale nie jest prawdziwy... ale niestyty ludzie wierzą w takie przekłamane informacje...
Avatar
Gość / 4 maja 2008 o 20:20
0
nie ma sprawiedliwości - są tylko kłamstwa ze strony policji i prasy
Avatar
ktos / 28 maja 2008 o 22:01
0
widze ze kolezanka ma pewnie z 14 lat i tez jest zle nastawiona do swiata i nie lubi policji:Pgnoje powinni siedziec za to...niby kochaja swoja druzyne a nie pozwola im grac:/banda za sra nych dzieci ulicy
Avatar
Olus1692 / 7 maja 2008 o 21:07
0
Ja ich rozumiem... no juz nie mozna nic zrobic bo zaraz psy a tam dzie ku sa potrzebni to h Jestescie zaje bi sci tylko nie rob wiecej problemow za zbyt szybko jestescie sami wiecie
Avatar
szczebrzeszyn / 7 maja 2008 o 10:46
0
troche sie tym gowniarzom poprzewracalo w glowach, ani dozor polic. ani sprawy nie pomoga i ich nie zmienia, ale przynajmniej niech wiedza, ze ich zachowanie nie bedzie ciagle tolerowane... czas doroslec, 21 czy 22 lat to mysle odpowiedni wiek na to,zeby sie jakos zachowywac....
Avatar
STYX / 6 maja 2008 o 20:58
0
Nie dałoby sie tych gnoi zlikwidować ???
Avatar
ZmC-ZB / 5 maja 2008 o 19:19
0
Chłopaki wierze Wam bo Was znam i wiem jacy jesteście!! a ta gazeta i policja to zwykli zakłamani fra***y. głuchy nie usłyszy to zmyśli... i piszą bzdury bo nie znają prawdy... jak w końcu gazeta dowie się wszystkiego to liczę że sprostujecie ten artykuł.
Avatar
go / 5 maja 2008 o 17:42
0
Chlopcy trzymajcie sie!! JSP!!!
Avatar
Gość / 4 maja 2008 o 20:38
0
Mam nadzieję,że prasa rzetelnie napisze (po zakończeniu dochodzenia) ,ile faktycznie osób zostało ukaranych za to zdarzenie.I czy policjanci mieli rację mówiąc ,że napadło na nich ok.20 osób.
Avatar
Gość / 4 maja 2008 o 20:32
0
Policja jeszcze przed wydaniem wyroku przez sąd osądziła wszystkich podejrzanych.Nawet tych ,których nie było na miejscu zdarzenia.Policjanci ze Szczebrzeszyna zeznali ,że napadło na nich ok 20 "kibiców" .Bo to zawsze brzmi lepiej, niż jak było w rzeczywistości tylko 3 osoby.Trzeba sie przecież wykazać,że nie dało się rady trzem.Jeden z tych trzech tak bardzo był pijany,że nie wiedział nawet co się dzieje.Gdy policja zabierała jego kolegę to sam wsiadł do samochodu policyjnego mówiąc "Jak zabieracie mojego kolegę to weźcie i mnie.".
Avatar
m / 4 maja 2008 o 20:22
0
ja tych wszystkich chłopaków znam i jestem za nimi. a burakami i moczy mordami możecie sobie nazywać swoich kolegów...! to naprawdę dobre chłopaki. niestety mam nieżetelną prasę i policję bo przedstawiony przez nich obraz wydarzeń wcale nie jest prawdziwy... ale niestyty ludzie wierzą w takie przekłamane informacje...
Avatar
Gość / 4 maja 2008 o 20:20
0
nie ma sprawiedliwości - są tylko kłamstwa ze strony policji i prasy
Zobacz wszystkie komentarze 19

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lubelskie: W przychodni zadrwili z RODO. Terminator, Jogi, Batman i inni na liście
galeria

Lubelskie: W przychodni zadrwili z RODO. Terminator, Jogi, Batman i inni na liście 63 5

Jogi, Batman, Szogun, Izaura, Masa, Skrzat – to tylko niektóre z zabawnych pseudonimów, jakie mieli otrzymać pacjenci przychodni w miejscowości Wohyń koło Radzynia, w województwie lubelskim. Chodzi o zachowanie anonimowości w związku z RODO (czyli nowego prawa o danych osobowych, które obowiązuje od 25 maja).

Motor gra z Sokołem Sieniawa bez nowego trenera. Rehabilitacja za Hutnika?

Motor gra z Sokołem Sieniawa bez nowego trenera. Rehabilitacja za Hutnika? 2 0

Piłkarze i kibice Motoru chcą, jak najszybciej zapomnieć o tym, co stało się w Krakowie. Ma w tym pomóc sobotni występ żółto-biało-niebieskich. Lublinianie zmierzą się na Arenie z Sokołem Sieniawa (godz. 18). Wszystko wskazuje na to, że na ławce trenerskiej „awaryjnie” zasiądzie Robert Chmura

Wypadek na al. Solidarności. Kierowca wjechał na czerwonym świetle?

Wypadek na al. Solidarności. Kierowca wjechał na czerwonym świetle? 6 4

Jedna osoba została ranna w wypadku na al. Solidarności w Lublinie.

Armia ukraińska przejęła dowództwo nad brygadą wielonarodową. Uroczystości na pl. Litewskim
galeria

Armia ukraińska przejęła dowództwo nad brygadą wielonarodową. Uroczystości na pl. Litewskim 0 7

Na placu Litewskim w Lublinie odbyły się w piątek dwie ceremonie wojskowe Wielonarodowej Brygady. Dowództwo nad brygadą przejęła armia ukraińska, zaś Batalion Dowodzenia otrzymał sztandar.

The World Biggest Eye Contact Experiment także w Lublinie
22 września 2018, 15:00

The World Biggest Eye Contact Experiment także w Lublinie 3 0

Co Gdzie Kiedy. Po raz kolejny na całym świecie przeprowadzona zostanie wyjątkowa akcja, podczas której ludzie zatrzymają się, aby popatrzeć sobie w oczy. Ponownie The World Biggest Eye Contact Experiment zorganizowany zostanie także w Lublinie - 22 września w Tarasach Zamkowych.

W Polsce na tę chorobę cierpią tylko dwie osoby. Pomóżmy Michalinie w walce z "zarazą"

W Polsce na tę chorobę cierpią tylko dwie osoby. Pomóżmy Michalinie w walce z "zarazą" 6 4

Rodzina Lubańskich z Białej Podlaskiej zbiera pieniądze na zdiagnozowanie córki Michaliny. Potrzeba 15 tys. zł. na badania genetyczne.

Filip Springer w Zielonej Sali Wykładowej w Lublinie
21 września 2018, 17:00

Filip Springer w Zielonej Sali Wykładowej w Lublinie 2 0

W piątek, 21 września, Pracownia W Przestrzeni zaprasza do Zielonej Sali Wykładowej (róg ulicy Cyruliczej i Furmańskiej) na rozmowę z reporterem i fotografem Filipem Springerem. Początek pierwszego spotkania w ramach projektu „Mistrzowie Mówią” o godz. 17. Wstęp wolny.

Nie zapłacili mu, więc zabrał koparkę wartą 70 tys. zł

Nie zapłacili mu, więc zabrał koparkę wartą 70 tys. zł 0 3

Mieszkaniec Ryk nie otrzymał wynagrodzenia, więc przywłaszczył sobie koparkę wartą 70 tys. zł. Teraz 40-latek ma spore problemy

Impreza w Próbie Cafe
28 września 2018, 22:30

Impreza w Próbie Cafe 1 0

Co Gdzie Kiedy. Próba Cafe (Warsztaty Kultury, ul. Grodzka 5a) zaprasza na muzyczną imprezę - Próba Elektryczna, która odbędzie się 28 września o godz. 22.30.

Wojciech Bąkowski w Strefie Innych Brzmień
4 października 2018, 19:00

Wojciech Bąkowski w Strefie Innych Brzmień 0 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami kolejny koncert w ramach cyklu Strefa Innych Brzmień w Warsztatach Kultury (ul Grodzka 5a). 4 października o godz 19 na scenie tamtejszej Próby Cafe wystąpi Wojciech Bąkowski.

Program TV: Filmowy weekend 21-23 września. Co warto zobaczyć?
21 września 2018, 0:00

Program TV: Filmowy weekend 21-23 września. Co warto zobaczyć? 0 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend w naziemnej telewizji cyfrowej znajdziemy kilka ciekawych produkcji, m.in. Incredible Hulk, czyli jeden z filmów otwierających kinowe uniwersum Marvela czy intrygującą, festiwalową Mamę Xaviera Dolana. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Mateusz Mika (Asseco Resovia Rzeszów): Po prostu graliśmy dobrze w siatkówkę

Mateusz Mika (Asseco Resovia Rzeszów): Po prostu graliśmy dobrze w siatkówkę 0 0

Rosjanie wieźli haszysz wart miliony złotych [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Rosjanie wieźli haszysz wart miliony złotych [wideo, zdjęcia] 0 0

Terespol. Na drogowym przejściu granicznym tamtejsze służby w samochodzie podróżnych z Rosji znaleźli 86 kg haszyszu. Rynkowa wartość przejętego narkotyku to ponad 4 mln zł.

Azoty Puławy chcą odzyskać fotel lidera

Azoty Puławy chcą odzyskać fotel lidera 4 3

Zespół trenera Bartosz Jureckiego zagra w sobotę w hali MOSiR z Chrobrym Głogów. Początek spotkania o godzinie 18

Pracownicy PZL Świdnik na klęczkach. O co chodzi? Firma odpowiada
film

Pracownicy PZL Świdnik na klęczkach. O co chodzi? Firma odpowiada 3 25

Pracownicy klęczący przy stołach montażowych – takie zdjęcie opublikował na facebooku Piotr Sadowski, przewodniczący Związku Zawodowego Inżynierów i Techników w PZL-Świdnik. I podniosła się wrzawa

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!