Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

21 sierpnia 2009 r.
14:10
Edytuj ten wpis

Krasnobród: Miał być prezydent, będzie Palikot. Burmistrz niezadowolony

Autor: Zdjęcie autora (ak)
0 31 A A

Na prezydenta czekali długo, ale bez skutku. W sobotę z wizytą do Krasnobrodu wybiera się poseł Janusz Palikot. Burmistrz nie chce mieć z tym nic wspólnego.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Na przyjazd prezydenta Lecha Kaczyńskiego Krasnobród szykował się bardzo długo. A później jego mieszkańcy i władze z pokorą przyjmowali informacje o odwołaniu kolejnych wizyt.

W końcu burmistrz uniósł się honorem i postanowił już głowy państwa nie wyglądać. Z kolei poseł Janusz Palikot zdecydował się tę lukę wypełnić.

Jutro przyjedzie do Krasnobrodu. O godz. 15 spotka się mieszkańcami podczas pikniku zorganizowanego na pożegnanie wakacji. Później chce odwiedzić świeżo wyremontowany Ośrodek Informacji Turystycznej (Lech Kaczyński miał dokonać jego oficjalnego otwarcia w czerwcu), a na koniec w towarzystwie wicewojewody zapalić znicze przy wciąż jeszcze nie odsłoniętym pomniku Powstańców Styczniowych.

Co na to władze miasteczka? Burmistrz Krasnobrodu "umywa ręce” od obecności w miasteczku parlamentarzysty PO.

W specjalnym, opublikowanym dzisiaj oświadczeniu wyraził ubolewanie, że "samorządową imprezę o charakterze rodzinnym wykorzystuje się do celów politycznych”.

Dlatego też Janusz Oś uprzedza, że nie bierze odpowiedzialności za to, co będzie się działo w Krasnobrodzie między godziną 15 a 18. Organizatorem imprezy w tej części jest Towarzystwo Regionalne Miasta i Gminy Krasnobród, które nie uzgodniło programu z władzami samorządowymi.

Burmistrz mówi, że wizycie Palikota nie zamierza uczestniczyć. Zaprasza natomiast do zabawy na Placu Siekluckiego już po godz. 18, a także do udziału w uroczystościach upamiętniających postać miejscowego społecznika Mieczysława Siekluckiego.

Początek niedzielnych uroczystości o 15 na Placu Siekluckiego, gdzie będzie odsłonięty pomnik krasnobrodzkiego farmaceuty.

Oświadczenie burmistrza Krasnobrodu

Burmistrz Krasnobrodu wyjaśnia, że organizatorem Pikniku Rodzinnego w ramach imprezy pn. Pożegnanie Wakacji w dniu 22 sierpnia 2009 r. w godz. od 15.00 do 18.00 – jest Towarzystwo Regionalne Miasta i Gminy Krasnobród.

W związku z tym, że program Pikniku nie został uzgodniony z władzami samorządowymi, Burmistrz Krasnobrodu nie bierze odpowiedzialności za przebieg powyższej imprezy.

Jednocześnie Burmistrz Krasnobrodu ubolewa, że imprezę samorządową o charakterze rodzinnym wykorzystuje się do celów politycznych. Niepokój budzi także fakt bezprawnego i nieuprawnionego nawoływania społeczeństwa do odsłonięcia Pomnika Powstańców Styczniowych, zamieszczonego na blogu internetowym Pana Posła Janusza Palikota.

Burmistrz Krasnobrodu
/-/ Janusz Oś

Komentarze 31

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 28 sierpnia 2009 o 19:10
0
Panie Januszu zapewne zaczyna się walka o stołki.Czemu nikt nie pyta co zrobili pańscy popszednicy.
Krasnobród to nie tylko turyści(stonka ziemniaczana),to cała gmina.Na turystach zarabiają nieliczni .
Baseny,korty niech budują ci którzy czerpia z turystów zyski,nie gmina z pieniędzy podatnikow.
W tych takzwanych ruderach miszkają ludzie.
Avatar
Mezo / 27 sierpnia 2009 o 08:46
0
Józek Seta - stary znajomy napisał:
W Warszawie już go mają dość, więc zaczyna jeździć w teren. Oby po trzeźwemu!
Sam się chełpił, że lubi sobie wypić kieliszek-dwa wina i wsiada do samochodu.

Stan dróg w okolicach Biłgoraja, Krasnobrodu, Józefowa, Zwierzyńca jest chyba najgorszy w całym województwie lubelskim.
Może pan Palikot "weźmie do galopu" sejmik i zarząd województwa, żeby z tego zacofania można było jakoś się wydobyć?
Szanowni mieszkańcy! taką listę postulatów można mu wręczyć przy okazji pobytu w Krasnobrodzie.



..nie Palikot ma budować drogi, wybraliście władze samorządowe a one od tego są. Przyjeżdżam do rodziny w okolicach Krasnobrodu i dobrze wiem jakie są opinie na temat władz w Krasnobrodzie łącznie z sekretarzem i innymi. W odczuciu wielu mieszkańców i przyjezdnych. tendencją władz jest lenistwo i tutaj należy szukać problemu. Od władzy samorządowej i jej zaangażowania zależy wygląd miasta i gminy. Podatki które płacicie powinny być zmniejszone ponieważ władza nie spełnia kryteriów odn.pracy na rzecz gminy i jej mieszkańców. Turyści są zniesmaczeni brudem i brakiem miejsc takich jak baseny, korty etc. SPA!
Ponoć po Palikocie ruszyli zadki i coś robią!? Więc jeśli będą przyjeżdżać ludzie Polityki i biznesu to im pomoże w realizacji zadań, choć to ,,NIC" do tego co można zrobić w ciągu czterech lat. Pozdrawiam z Poznania:)



..nie Palikot ma budować drogi, wybraliście władze samorządowe a one od tego są. Przyjeżdżam do rodziny w okolicach Krasnobrodu i dobrze wiem jakie są opinie na temat władz w Krasnobrodzie łącznie z sekretarzem i innymi. W odczuciu wielu mieszkańców i przyjezdnych. tendencją władz jest lenistwo i tutaj należy szukać problemu. Od władzy samorządowej i jej zaangażowania zależy wygląd miasta i gminy. Podatki które płacicie powinny być zmniejszone ponieważ władza nie spełnia kryteriów odn.pracy na rzecz gminy ... rozwiń
Avatar
Mezo / 27 sierpnia 2009 o 08:33
0
Józek Seta - stary znajomy napisał:
W Warszawie już go mają dość, więc zaczyna jeździć w teren. Oby po trzeźwemu!
Sam się chełpił, że lubi sobie wypić kieliszek-dwa wina i wsiada do samochodu.

Stan dróg w okolicach Biłgoraja, Krasnobrodu, Józefowa, Zwierzyńca jest chyba najgorszy w całym województwie lubelskim.
Może pan Palikot "weźmie do galopu" sejmik i zarząd województwa, żeby z tego zacofania można było jakoś się wydobyć?
Szanowni mieszkańcy! taką listę postulatów można mu wręczyć przy okazji pobytu w Krasnobrodzie.
rozwiń
Avatar
aldo33 / 25 sierpnia 2009 o 13:37
0
Seba ty bajkoPiSarzu to był rekwizyt tak jak i pistolet po tym jak policjanci z komisariatu w Lublinie zgwałcili dziewczynę ,ale ty to wierz prawda ?
Avatar
Gość / 24 sierpnia 2009 o 00:42
0
Mrs Palikot jest gościem który przyciągnął za sobą wiele stacji TV i Radia, tak powinno być co miesiąc w sezonie i co kwartał poza sezonem, ale pewnie nic by to nie dało bo ten burmistrzyna to nieudacznik. Traktuje ludzi jak zło konieczne a inwestycje ma daleko w ..... Najważniejsze, że on się ma dobrze a jeszcze parę lat temu był listonoszem! Komedia, jak on się w ogóle dostał na tak odpowiedzialne stanowisko gdzie nie czuje żadnego blusa*/
Czego wymagacie od człowieka który nie pracował na stanowiskach i nie zna się na zarządzaniu. Powinien zapraszać wszystkich bogatych polityków i wprowadzić ich do Krasnobrodu, ugościć i poprosić o pomoc w inwestycjach by dać mieszkańcom gminy możliwości w rozwoju i nie wazne, czy to PIS, PO,PSL czy też inna opcja.. Dobrze, że Palikot przyjechał, pokazał, że nie wiele czasu potrzeba by tu przybyć, Kaczyńskiemu widocznie mało, bo Marysia musi sobie polatać do Juraty za nasze pieniądze a drogi czekają na remonty i też potrzeba na to kasy. Władza województwa może być obrażona za zachowanie burmistrza i może nie dać kasy przez głupotę i prostactwo, zlekceważenie ich wizyty. Wybrało go społeczeństwo by Jemu służył a nie rządził się jak szara gęś. Palikot ma reżyserowane występy w TV ale w rzeczywistości widać, że jest ok. Szkoda, że władza lokalna nie potrafi się zachować. Potraktował nas bardzo dobrze.
Mrs Palikot jest gościem który przyciągnął za sobą wiele stacji TV i Radia, tak powinno być co miesiąc w sezonie i co kwartał poza sezonem, ale pewnie nic by to nie dało bo ten burmistrzyna to nieudacznik. Traktuje ludzi jak zło konieczne a inwestycje ma daleko w ..... Najważniejsze, że on się ma dobrze a jeszcze parę lat temu był listonoszem! Komedia, jak on się w ogóle dostał na tak odpowiedzialne stanowisko gdzie nie czuje żadnego blusa*/
Czego wymagacie od człowieka który nie pracował na stanowiskach i nie zna się na zarządzan... rozwiń
Avatar
Burek / 23 sierpnia 2009 o 21:29
0
Saba nie umie sie zachowac. Uzywa brzydkich wyrazen + chyba szczeka.
Avatar
he he he / 23 sierpnia 2009 o 20:41
0
SEBA napisał:
NALEŻY SIĘ WIĘCEJ UCZYĆ!!! A POTEM ZAJMOWAĆ SIĘ KOMENTARZEM!!!!

SEBA,,więc ucz się gamoniu bo masz braki nie tylko w nauce ale i w kulturze!!! a jak nie to proponuje żebyś sam się zgłosił do BAKUTILU to przynajmniej będzie pożytek z tego. ,, Jednego durnia było by mniej,, .

SEBA,,więc ucz się gamoniu bo masz braki nie tylko w nauce ale i w kulturze!!! a jak nie to proponuje żebyś sam się zgłosił do BAKUTILU to przynajmniej będzie pożytek z tego. ,, Jednego durnia było by mniej,, . rozwiń
Avatar
SEBA / 22 sierpnia 2009 o 22:29
0
polonista napisał:
a co to jest "bakulit"to jakiś dziwoląg językowy czy coś jeszcze.

NALEŻY SIĘ WIĘCEJ UCZYĆ!!! A POTEM ZAJMOWAĆ SIĘ KOMENTARZEM!!!!
Avatar
Turystka / 22 sierpnia 2009 o 21:29
0
Krasnobród niebrzydka miejscowość ale może by tak p.burmistrz wziął się za właścicieli ohydnych walących się ruder w centrum tuż obok rynku .Przechodząc uliczkami byłam zdegustowana tymi straszydłami szpecącymi miasteczko.
Avatar
polonista / 22 sierpnia 2009 o 21:25
0
SEBA napisał:
Szanowny Dupowłazie!!!! Szkół nie pokończyłeś a starasz się być mądrym !!!! Powąchaj swoja dupę!!! I powiedz kto cie zrobił!!! Chyba musiał się dużo wódki napić, że takie bydło zmajstrował!!!! Zgłoś się do bakulitu!!!

a co to jest "bakulit"to jakiś dziwoląg językowy czy coś jeszcze.
Avatar
Gość / 28 sierpnia 2009 o 19:10
0
Panie Januszu zapewne zaczyna się walka o stołki.Czemu nikt nie pyta co zrobili pańscy popszednicy.
Krasnobród to nie tylko turyści(stonka ziemniaczana),to cała gmina.Na turystach zarabiają nieliczni .
Baseny,korty niech budują ci którzy czerpia z turystów zyski,nie gmina z pieniędzy podatnikow.
W tych takzwanych ruderach miszkają ludzie.
Avatar
Mezo / 27 sierpnia 2009 o 08:46
0
Józek Seta - stary znajomy napisał:
W Warszawie już go mają dość, więc zaczyna jeździć w teren. Oby po trzeźwemu!
Sam się chełpił, że lubi sobie wypić kieliszek-dwa wina i wsiada do samochodu.

Stan dróg w okolicach Biłgoraja, Krasnobrodu, Józefowa, Zwierzyńca jest chyba najgorszy w całym województwie lubelskim.
Może pan Palikot "weźmie do galopu" sejmik i zarząd województwa, żeby z tego zacofania można było jakoś się wydobyć?
Szanowni mieszkańcy! taką listę postulatów można mu wręczyć przy okazji pobytu w Krasnobrodzie.



..nie Palikot ma budować drogi, wybraliście władze samorządowe a one od tego są. Przyjeżdżam do rodziny w okolicach Krasnobrodu i dobrze wiem jakie są opinie na temat władz w Krasnobrodzie łącznie z sekretarzem i innymi. W odczuciu wielu mieszkańców i przyjezdnych. tendencją władz jest lenistwo i tutaj należy szukać problemu. Od władzy samorządowej i jej zaangażowania zależy wygląd miasta i gminy. Podatki które płacicie powinny być zmniejszone ponieważ władza nie spełnia kryteriów odn.pracy na rzecz gminy i jej mieszkańców. Turyści są zniesmaczeni brudem i brakiem miejsc takich jak baseny, korty etc. SPA!
Ponoć po Palikocie ruszyli zadki i coś robią!? Więc jeśli będą przyjeżdżać ludzie Polityki i biznesu to im pomoże w realizacji zadań, choć to ,,NIC" do tego co można zrobić w ciągu czterech lat. Pozdrawiam z Poznania:)



..nie Palikot ma budować drogi, wybraliście władze samorządowe a one od tego są. Przyjeżdżam do rodziny w okolicach Krasnobrodu i dobrze wiem jakie są opinie na temat władz w Krasnobrodzie łącznie z sekretarzem i innymi. W odczuciu wielu mieszkańców i przyjezdnych. tendencją władz jest lenistwo i tutaj należy szukać problemu. Od władzy samorządowej i jej zaangażowania zależy wygląd miasta i gminy. Podatki które płacicie powinny być zmniejszone ponieważ władza nie spełnia kryteriów odn.pracy na rzecz gminy ... rozwiń
Avatar
Mezo / 27 sierpnia 2009 o 08:33
0
Józek Seta - stary znajomy napisał:
W Warszawie już go mają dość, więc zaczyna jeździć w teren. Oby po trzeźwemu!
Sam się chełpił, że lubi sobie wypić kieliszek-dwa wina i wsiada do samochodu.

Stan dróg w okolicach Biłgoraja, Krasnobrodu, Józefowa, Zwierzyńca jest chyba najgorszy w całym województwie lubelskim.
Może pan Palikot "weźmie do galopu" sejmik i zarząd województwa, żeby z tego zacofania można było jakoś się wydobyć?
Szanowni mieszkańcy! taką listę postulatów można mu wręczyć przy okazji pobytu w Krasnobrodzie.
rozwiń
Avatar
aldo33 / 25 sierpnia 2009 o 13:37
0
Seba ty bajkoPiSarzu to był rekwizyt tak jak i pistolet po tym jak policjanci z komisariatu w Lublinie zgwałcili dziewczynę ,ale ty to wierz prawda ?
Avatar
Gość / 24 sierpnia 2009 o 00:42
0
Mrs Palikot jest gościem który przyciągnął za sobą wiele stacji TV i Radia, tak powinno być co miesiąc w sezonie i co kwartał poza sezonem, ale pewnie nic by to nie dało bo ten burmistrzyna to nieudacznik. Traktuje ludzi jak zło konieczne a inwestycje ma daleko w ..... Najważniejsze, że on się ma dobrze a jeszcze parę lat temu był listonoszem! Komedia, jak on się w ogóle dostał na tak odpowiedzialne stanowisko gdzie nie czuje żadnego blusa*/
Czego wymagacie od człowieka który nie pracował na stanowiskach i nie zna się na zarządzaniu. Powinien zapraszać wszystkich bogatych polityków i wprowadzić ich do Krasnobrodu, ugościć i poprosić o pomoc w inwestycjach by dać mieszkańcom gminy możliwości w rozwoju i nie wazne, czy to PIS, PO,PSL czy też inna opcja.. Dobrze, że Palikot przyjechał, pokazał, że nie wiele czasu potrzeba by tu przybyć, Kaczyńskiemu widocznie mało, bo Marysia musi sobie polatać do Juraty za nasze pieniądze a drogi czekają na remonty i też potrzeba na to kasy. Władza województwa może być obrażona za zachowanie burmistrza i może nie dać kasy przez głupotę i prostactwo, zlekceważenie ich wizyty. Wybrało go społeczeństwo by Jemu służył a nie rządził się jak szara gęś. Palikot ma reżyserowane występy w TV ale w rzeczywistości widać, że jest ok. Szkoda, że władza lokalna nie potrafi się zachować. Potraktował nas bardzo dobrze.
Mrs Palikot jest gościem który przyciągnął za sobą wiele stacji TV i Radia, tak powinno być co miesiąc w sezonie i co kwartał poza sezonem, ale pewnie nic by to nie dało bo ten burmistrzyna to nieudacznik. Traktuje ludzi jak zło konieczne a inwestycje ma daleko w ..... Najważniejsze, że on się ma dobrze a jeszcze parę lat temu był listonoszem! Komedia, jak on się w ogóle dostał na tak odpowiedzialne stanowisko gdzie nie czuje żadnego blusa*/
Czego wymagacie od człowieka który nie pracował na stanowiskach i nie zna się na zarządzan... rozwiń
Avatar
Burek / 23 sierpnia 2009 o 21:29
0
Saba nie umie sie zachowac. Uzywa brzydkich wyrazen + chyba szczeka.
Avatar
he he he / 23 sierpnia 2009 o 20:41
0
SEBA napisał:
NALEŻY SIĘ WIĘCEJ UCZYĆ!!! A POTEM ZAJMOWAĆ SIĘ KOMENTARZEM!!!!

SEBA,,więc ucz się gamoniu bo masz braki nie tylko w nauce ale i w kulturze!!! a jak nie to proponuje żebyś sam się zgłosił do BAKUTILU to przynajmniej będzie pożytek z tego. ,, Jednego durnia było by mniej,, .

SEBA,,więc ucz się gamoniu bo masz braki nie tylko w nauce ale i w kulturze!!! a jak nie to proponuje żebyś sam się zgłosił do BAKUTILU to przynajmniej będzie pożytek z tego. ,, Jednego durnia było by mniej,, . rozwiń
Avatar
SEBA / 22 sierpnia 2009 o 22:29
0
polonista napisał:
a co to jest "bakulit"to jakiś dziwoląg językowy czy coś jeszcze.

NALEŻY SIĘ WIĘCEJ UCZYĆ!!! A POTEM ZAJMOWAĆ SIĘ KOMENTARZEM!!!!
Avatar
Turystka / 22 sierpnia 2009 o 21:29
0
Krasnobród niebrzydka miejscowość ale może by tak p.burmistrz wziął się za właścicieli ohydnych walących się ruder w centrum tuż obok rynku .Przechodząc uliczkami byłam zdegustowana tymi straszydłami szpecącymi miasteczko.
Avatar
polonista / 22 sierpnia 2009 o 21:25
0
SEBA napisał:
Szanowny Dupowłazie!!!! Szkół nie pokończyłeś a starasz się być mądrym !!!! Powąchaj swoja dupę!!! I powiedz kto cie zrobił!!! Chyba musiał się dużo wódki napić, że takie bydło zmajstrował!!!! Zgłoś się do bakulitu!!!

a co to jest "bakulit"to jakiś dziwoląg językowy czy coś jeszcze.
Zobacz wszystkie komentarze 31

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nowa metoda walki z nowotworami wkrótce w Lublinie. Niemiecka firma zbuduje kontener
film

Nowa metoda walki z nowotworami wkrótce w Lublinie. Niemiecka firma zbuduje kontener 0 0

Innowacyjna metoda walki z nowotworami dostępna będzie w Lublinie dzięki firmie, która zbuduje specjalny kontener obok szpitala przy ul. Jaczewskiego. Z terapii będą mogli korzystać pacjenci z guzami w obrębie głowy. Nie zapłacą za to ani złotówki

Franciszek Smuda po meczu z Gryfem: Czeka nas praca od rana do wieczora

Franciszek Smuda po meczu z Gryfem: Czeka nas praca od rana do wieczora 0 0

Górnik Łęczna pokonał u siebie Gryf Wejherowo 2:1, ale swoją grą nie zachwycił. Trener Franciszek Smuda zdaje sobie sprawę jak wiele pracy go czeka, aby drużyna miała szansę na włączenie się do walki o awans

Lublin: Ławka Niepodległości stanie na pl. Litewskim

Lublin: Ławka Niepodległości stanie na pl. Litewskim 0 2

Symbole Na pl. Litewskim, naprzeciw wejścia do Wydziału Politologii UMCS stanie „Ławka Niepodległości”.

Węgierski heavy metal w Graffiti
18 listopada 2018, 18:00

Węgierski heavy metal w Graffiti 0 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 18 listopada o godz. 18 w klubie Graffiti (al. Piłsudskiego 13) odbędzie się koncert węgierskiej grupy patriotycznej Hungarica.

To będzie największa inwestycja w regionie w ciągu ostatnich lat. Tysiąc nowych etatów

To będzie największa inwestycja w regionie w ciągu ostatnich lat. Tysiąc nowych etatów 84 10

Tysiąc osób zatrudni w podlubelskich Niemcach firma pracująca dla przemysłu motoryzacyjnego. Swój zakład zamierza uruchomić w połowie przyszłego roku. Zaczęła już nabór pracowników, a docelowo może ich potrzebować nawet dwa tysiące. Kolejne setki miejsc pracy mają wkrótce powstać na terenie Lublina

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 13 listopada 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 13 listopada 2018 roku 0 0

Port Lotniczy Lublin: Jesień na lotnisku gorsza niż przed rokiem

Port Lotniczy Lublin: Jesień na lotnisku gorsza niż przed rokiem 0 10

W październiku Port Lotniczy Lublin obsłużył 37,7 tys. pasażerów, czyli o prawie 5,4 tys. mniej niż w październiku zeszłego roku (spadek o 12,46 proc.).

Tragiczny cios na Arenie Lublin. Znaleźli martwego mężczyznę dwa dni po meczu

Tragiczny cios na Arenie Lublin. Znaleźli martwego mężczyznę dwa dni po meczu 50 3

Dożywocie grozi mężczyźnie, który w stadionowej toalecie uderzył pięścią w twarz innego kibica. Uderzony mężczyzna zmarł. Do sądu trafił właśnie akt oskarżenia przeciwko napastnikowi

Lubelski Rower Miejski w wersji elektrycznej? Pomysły aktywistów trafiły do prezydenta

Lubelski Rower Miejski w wersji elektrycznej? Pomysły aktywistów trafiły do prezydenta 0 10

Zagęszczenie sieci Lubelskiego Roweru Miejskiego i uzupełnienie jej o pojazdy elektryczne proponują działacze Porozumienia Rowerowego. Aktywiści przekazali prezydentowi swoje sugestie dotyczące tego, jak powinien być zorganizowany następny system publicznych rowerów mający zastąpić ten, który działa obecnie

Lublin: Mieszkańcy zablokują drogę w godzinach szczytu? Nie chcą objazdów przez ich ulice

Lublin: Mieszkańcy zablokują drogę w godzinach szczytu? Nie chcą objazdów przez ich ulice 1 20

Blokadą dróg grożą mieszkańcy ulic, przez które wyznaczono objazdy dla kierowców omijających przebudowywane skrzyżowanie ul. Diamentowej z Krochmalną. – Nikt nie nadzoruje tego objazdu – skarży się przewodnicząca rady dzielnicy. Demonstracje mają się odbywać na jezdni przez kilka dni w godzinach szczytu

Lublin: Szczęśliwy finał poszukiwań 75-latka

Lublin: Szczęśliwy finał poszukiwań 75-latka 70 1