Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

7 lipca 2008 r.
18:34
Edytuj ten wpis

Kryłów: Wieś broni oskarżonego pedagoga

0 32 A A

Nie wierzą w jego winę. Mieszkańcy Kryłowa i sąsiednich wiosek solidaryzują się z nauczycielem matematyki.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Pegadog został oskarżony o wykręcenie palca gimnazjaliście. Lista poparcia powinna trafić dziś na biurka kuratora, wójta gminy Mircze i wojewody lubelskiego.

W piątkowym wiecu poparcia wzięło udział blisko 200 mieszkańców m.in. z Kryłowa, Kolonii Kryłów, Małkowa, Kolonii Małków, Prehoryłego, a nawet z leżącego w sąsiedniej gminie Kosmowa.

- Wierzymy w niewinność naszego nauczyciela - mówi Adela Stankiewicz, przewodnicząca rady rodziców Zespołu Szkół w Kryłowie. - To bardzo dobry pedagog. Dzięki jego zaangażowaniu nasze gimnazjum osiągnęło drugi wynik w powiecie pod względem wyników nauczania. Znamy go dwadzieścia kilka lat, to bardzo ambitny i zrównoważony człowiek.

Zastrzeżeń do jego pracy nie miały także władze gminy.

- Nie mieliśmy wcześniej żadnych skarg - przyznaje Lech Szopiński, wójt gminy Mircze. - To ceniony i lubiany pedagog.

Mieszkańcy Kryłowa i okolicznych wiosek solidaryzują się z nauczycielem, który jest zarazem zastępcą dyrektora szkoły. - Zbieramy podpisy poparcia, oddzielnie na listę wpisują się rodzice, absolwenci i mieszkańcy - wskazuje pani Adela.

Dzisiaj listy powinny trafić do kuratorium, wójta i wojewody lubelskiego.

Dariusz D. odpowie przed sądem za uszkodzenie ciała. - Oskarżyliśmy go o to, że chwycił 14-letniego ucznia za palec prawej ręki, wygiął go, powodując skręcenie, czym spowodował u pokrzywdzonego rozstrój zdrowia poniżej 7 dni - poinformowała nas Jadwiga Lachowska, szefowa Prokuratury Rejonowej w Hrubieszowie, która w zeszłym tygodniu skierowała do sądu akt oskarżenia.

Grozi za to do dwóch lat pozbawienia wolności. Dodatkowo nauczyciel może być pociągnięty do odpowiedzialności dyscyplinarnej. - Po otrzymaniu decyzji z prokuratury dyrektor szkoły będzie mógł złożyć wniosek o przeprowadzenie postępowania dyscyplinarnego - mówi Marian Szostak, zastępca dyrektora delegatury Kuratorium Oświaty w Zamościu.

Tym zajmuje się Komisja Dyscyplinarna dla Nauczycieli przy wojewodzie lubelskim. Katalog kar jest szeroki. - Jeżeli zostałby zawieszony w wykonywaniu swoich obowiązków, to byłaby katastrofa - mówi przewodnicząca rady rodziców. - On na to nie zasłużył, dlatego będziemy go bronić.

Przypomnijmy. W marcu po powrocie do domu 14-letni uczeń uskarżał się na ból palca. Powiedział matce, że nauczyciel matematyki najpierw rozdzielił szarpiących się podczas przerwy kolegów, a później złapał go za rękę i wykręcił palec. Rodzice zawieźli go do lekarza, trzeba było założyć gips. Matka poszkodowanego domagała się od dyrektora szkoły wyjaśnień, o incydencie powiadomiła też samorząd, kuratorium i prokuraturę.

Komentarze 32

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
wujo / 26 stycznia 2009 o 19:28
0
O, ciotko!
Avatar
ktos / 26 stycznia 2009 o 19:15
0
O matko!
Avatar
Kryłowianin / 23 listopada 2008 o 16:54
0
Rozumna matko!-straciłaś całkowicie rozum jak i twoj pedagog sadysta
Avatar
Gość / 23 listopada 2008 o 16:25
0
Gość napisał:
ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha .Jak małe dzieci. Powinien p Druzic zapłacić p Krukom za winę i byłoby po sprawie.A teraz chowa się za kieckami dewotek.I właśnie to mnie zniechęca do tej waszej religii katolickiej -fałsz i zamęt,brak spójności.Po co w tę sprawę mącić papieża.

No no. MYślę, że te filmy, które kiedyś nas szokowały, a dotyczyły zachowań dzieci w amerykańskich szkołach stały się jawą w naszej rzeczywistości. Na co jeszcze zezwolimy dzieciom? I do czego to doprowadzi? Dziecko wychowywane bezstresowo = dziecko myślące tylko o sobie. Panie pedagog jestem z panem.
Matka rozumna.

No no. MYślę, że te filmy, które kiedyś nas szokowały, a dotyczyły zachowań dzieci w amerykańskich szkołach stały się jawą w naszej rzeczywistości. Na co jeszcze zezwolimy dzieciom? I do czego to doprowadzi? Dziecko wychowywane bezstresowo = dziecko myślące tylko o sobie. Panie pedagog jestem z panem.
Matka rozumna. rozwiń
Avatar
Kryłowianin / 23 listopada 2008 o 12:50
0
Byłem mieszkańcem Kryłowa i widzę obłudę i zakłamanie moich byłych sąsiadów.Boją się /większość/o swoje dzieci i wnuki,a starsza część społeczeństwa wcale nie wie o co chodzi,ale jak większość podpisuje to, wcale nie wiedząc o co chodzi..Gdy pytałem strszych sąsiadów co podpisywali -to nie mieli pojęcia pod jakim dokumentem złożyli podpis.Moji dawni sąsiedzi ,gdy wytłumaczyłem im co podpisali,bardzo żałowali tego a nawet chcieli wycofać się,ale bali się mgr matematyki i pani lekarz stomatolog,że może im wyrwać zdrowego zęba zamiast chorego.Podobno masówka zwołana w Kryłowie przeciwko rodzinie Kruk a za poparciem nauczyciela sadysty przypominała wiece poparcia dla towarzyszy Gomułki czy Gierka za czasów komuny.Brakowało tylko tam klakiera i okrzyków POMOŻEMY MAGISTRZE.
Mieszkańcy Kryłowa -musicie zrozumieć,że każde zło,przewinienie musi według prawa być ukarane.To przewinienie ,które wyrządził dziecku wykształcony nauczyciel i do tego wicedyrektor szkoły, musi przez prawo RP i władze Ministerstwa Oświaty dokładnie być przeanalizowane a winny przykładnie ukarany tak aby kryłowskie dzieci nie bały się chodzić do szkoły,bo mogą znów być nieodpowiednio potraktowane przez zdenerwowanego pana mgr matematyki.
KRYŁOWIACY żyjecie w 21 wieku-nie dajcie się manipuloować i zastraszać.
Byłem mieszkańcem Kryłowa i widzę obłudę i zakłamanie moich byłych sąsiadów.Boją się /większość/o swoje dzieci i wnuki,a starsza część społeczeństwa wcale nie wie o co chodzi,ale jak większość podpisuje to, wcale nie wiedząc o co chodzi..Gdy pytałem strszych sąsiadów co podpisywali -to nie mieli pojęcia pod jakim dokumentem złożyli podpis.Moji dawni sąsiedzi ,gdy wytłumaczyłem im co podpisali,bardzo żałowali tego a nawet chcieli wycofać się,ale bali się mgr matematyki i pani lekarz stomatolog,że może im wyrwać zdrowego zęba zamiast chorego.P... rozwiń
Avatar
Jack / 22 listopada 2008 o 20:22
0
Wieś broni swojego nauczyciela,bo boji się o swoje dzieci i wnuki !! To,że nauczyciel jest dobrym matematykiem to nie znaczy,że jest dobrym wychowawcą a on jest jeszcze wicedyrektorem szkoły- to skandal.Tacy nieodpowiedzialni nauczyciele powinni natychmiast być odsunięci od zawodu na zawsze i nawet nie powiniwn nigdy przekroczyć progu żadnej szkoły w Polsce.Dziwię się bardzo Kuratorium Oświaty w Lublinie,że nie podjęło natychmiast decyzji o odsunięciu tego nauczyciela od zawodu.Co na to rzecznik Praw Dziecka?-gdzie już matka z .komitetu rodzicielskiego bała się interweniować-bo wie ,że jest na straconej pozycji i wie że jej nauczyciela nie ominie bardzo,bardzo surowa kara.Wydaje mi się a nawet jestem przekonany w 100%,że większość artykułów przeciwko rodzinie ucznia /na tym forum i na forum szkoły/ pisze jedna czy dwie osoby z otoczenia dyrekcji.
Czytam ,że Kryłów to historyczna miejscowość ,ale mam obawy do Was pojechać-bo w Kryłowie biją - i to nauczyciel i zarazem wicedyrektor szkoły-skandal.
Wieś broni swojego nauczyciela,bo boji się o swoje dzieci i wnuki !! To,że nauczyciel jest dobrym matematykiem to nie znaczy,że jest dobrym wychowawcą a on jest jeszcze wicedyrektorem szkoły- to skandal.Tacy nieodpowiedzialni nauczyciele powinni natychmiast być odsunięci od zawodu na zawsze i nawet nie powiniwn nigdy przekroczyć progu żadnej szkoły w Polsce.Dziwię się bardzo Kuratorium Oświaty w Lublinie,że nie podjęło natychmiast decyzji o odsunięciu tego nauczyciela od zawodu.Co na to rzecznik Praw Dziecka?-gdzie już matka z .komi... rozwiń
Avatar
jack / 22 listopada 2008 o 19:56
0
Czy w szkole w Kryłowie jeszcze biją?
Avatar
cyga / 26 sierpnia 2008 o 13:53
0
Skoro nauczyciel rozganiał szarpiących się uczniów ,to znaczy ,że synalek tej awanturującej się paniusi , nie jest takim niewiniątkiem. Pewnie rzucał się i nauczyciel niefortunnie wykręcił mu palec - zapewne nie zrobił tego celowo. Szkoda , że nadgorliwa mamusia , nie skarciła za złe zachowanie synusia , ale robi z siebie idiotkę i czepia się nauczyciela. Nauczyciel jest po to , żeby uczył , ale również do jego obowiązków należy pilnowanie uczniów podczas przerwy. Czy nadgorliwa mamusia często chodzi do szkoły, żeby zainteresować się bardziej swoim synkiem ???? Śmiem przypuszczać , że nie ma dla niego tyle czasu. Może by tak więcej uwagi poświęciła zachowaniu się jej syna, a nauczyciela się nie czepiała. Zniszczyć czyjś autorytet jest bardzo łatwo --mamusiu kochana. PAMIĘTAJ-- skoro Twój syn nie darzy szacunkiem nauczyciela , to nie będzie też darzył Ciebie. Tylko patrzeć , jak każe Ci wejść pod stół i powie ,żebyś poszczekała..... MAMUŚKA złą drogę wychowywania syna wybrałaś. Ocknij się , bo sama tego kiedyś pożałujesz . Synalkowi należy się manto w d..pę i to solidne, a paluszek się wygoi . Niech mamuńcia pocałuje i już nie będzie kuku.... Jak można karać nauczyciela , który jak widzę jest Bardzo dobrym pedagogiem.Oj mamuśka przyjdż po rozum do głowy ( jeśli go masz, bo ja mam wątpliwości ), póki nie jest za póżno.
Skoro nauczyciel rozganiał szarpiących się uczniów ,to znaczy ,że synalek tej awanturującej się paniusi , nie jest takim niewiniątkiem. Pewnie rzucał się i nauczyciel niefortunnie wykręcił mu palec - zapewne nie zrobił tego celowo. Szkoda , że nadgorliwa mamusia , nie skarciła za złe zachowanie synusia , ale robi z siebie idiotkę i czepia się nauczyciela. Nauczyciel jest po to , żeby uczył , ale również do jego obowiązków należy pilnowanie uczniów podczas przerwy. Czy nadgorliwa mamusia często chodzi do szkoły, żeby zainteresować się bardzie... rozwiń
Avatar
~gosc~ / 25 sierpnia 2008 o 04:29
0
ludzie!!!!!!!!!!czy wy jestescie tak ograniczeni ????czy mi sie tylko tak wydaje???nauczciel?-kim on jest?nauczycielem do jasnej ...... a kim jest ten bachor????nieposluszny!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 25 sierpnia 2008 o 00:52
0
Gość napisał:
Nie rozumiem jak można wypisywać takie durnoty wymyślone i wyssane pewnie z tego pogryzionego palca .A swoją drogą to ty pewnie tam mieszkasz w tym medialnym Kryłowie i tylko się plotami zajmujesz jak te stare dewoty.Skoro nie wiesz jak naprawde było z tym palcem . Zal mi was w tym Kryłowie

czyli Ktoś wie jak było z palcem ? to może niech Ktoś odpowie ?
Avatar
wujo / 26 stycznia 2009 o 19:28
0
O, ciotko!
Avatar
ktos / 26 stycznia 2009 o 19:15
0
O matko!
Avatar
Kryłowianin / 23 listopada 2008 o 16:54
0
Rozumna matko!-straciłaś całkowicie rozum jak i twoj pedagog sadysta
Avatar
Gość / 23 listopada 2008 o 16:25
0
Gość napisał:
ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha .Jak małe dzieci. Powinien p Druzic zapłacić p Krukom za winę i byłoby po sprawie.A teraz chowa się za kieckami dewotek.I właśnie to mnie zniechęca do tej waszej religii katolickiej -fałsz i zamęt,brak spójności.Po co w tę sprawę mącić papieża.

No no. MYślę, że te filmy, które kiedyś nas szokowały, a dotyczyły zachowań dzieci w amerykańskich szkołach stały się jawą w naszej rzeczywistości. Na co jeszcze zezwolimy dzieciom? I do czego to doprowadzi? Dziecko wychowywane bezstresowo = dziecko myślące tylko o sobie. Panie pedagog jestem z panem.
Matka rozumna.

No no. MYślę, że te filmy, które kiedyś nas szokowały, a dotyczyły zachowań dzieci w amerykańskich szkołach stały się jawą w naszej rzeczywistości. Na co jeszcze zezwolimy dzieciom? I do czego to doprowadzi? Dziecko wychowywane bezstresowo = dziecko myślące tylko o sobie. Panie pedagog jestem z panem.
Matka rozumna. rozwiń
Avatar
Kryłowianin / 23 listopada 2008 o 12:50
0
Byłem mieszkańcem Kryłowa i widzę obłudę i zakłamanie moich byłych sąsiadów.Boją się /większość/o swoje dzieci i wnuki,a starsza część społeczeństwa wcale nie wie o co chodzi,ale jak większość podpisuje to, wcale nie wiedząc o co chodzi..Gdy pytałem strszych sąsiadów co podpisywali -to nie mieli pojęcia pod jakim dokumentem złożyli podpis.Moji dawni sąsiedzi ,gdy wytłumaczyłem im co podpisali,bardzo żałowali tego a nawet chcieli wycofać się,ale bali się mgr matematyki i pani lekarz stomatolog,że może im wyrwać zdrowego zęba zamiast chorego.Podobno masówka zwołana w Kryłowie przeciwko rodzinie Kruk a za poparciem nauczyciela sadysty przypominała wiece poparcia dla towarzyszy Gomułki czy Gierka za czasów komuny.Brakowało tylko tam klakiera i okrzyków POMOŻEMY MAGISTRZE.
Mieszkańcy Kryłowa -musicie zrozumieć,że każde zło,przewinienie musi według prawa być ukarane.To przewinienie ,które wyrządził dziecku wykształcony nauczyciel i do tego wicedyrektor szkoły, musi przez prawo RP i władze Ministerstwa Oświaty dokładnie być przeanalizowane a winny przykładnie ukarany tak aby kryłowskie dzieci nie bały się chodzić do szkoły,bo mogą znów być nieodpowiednio potraktowane przez zdenerwowanego pana mgr matematyki.
KRYŁOWIACY żyjecie w 21 wieku-nie dajcie się manipuloować i zastraszać.
Byłem mieszkańcem Kryłowa i widzę obłudę i zakłamanie moich byłych sąsiadów.Boją się /większość/o swoje dzieci i wnuki,a starsza część społeczeństwa wcale nie wie o co chodzi,ale jak większość podpisuje to, wcale nie wiedząc o co chodzi..Gdy pytałem strszych sąsiadów co podpisywali -to nie mieli pojęcia pod jakim dokumentem złożyli podpis.Moji dawni sąsiedzi ,gdy wytłumaczyłem im co podpisali,bardzo żałowali tego a nawet chcieli wycofać się,ale bali się mgr matematyki i pani lekarz stomatolog,że może im wyrwać zdrowego zęba zamiast chorego.P... rozwiń
Avatar
Jack / 22 listopada 2008 o 20:22
0
Wieś broni swojego nauczyciela,bo boji się o swoje dzieci i wnuki !! To,że nauczyciel jest dobrym matematykiem to nie znaczy,że jest dobrym wychowawcą a on jest jeszcze wicedyrektorem szkoły- to skandal.Tacy nieodpowiedzialni nauczyciele powinni natychmiast być odsunięci od zawodu na zawsze i nawet nie powiniwn nigdy przekroczyć progu żadnej szkoły w Polsce.Dziwię się bardzo Kuratorium Oświaty w Lublinie,że nie podjęło natychmiast decyzji o odsunięciu tego nauczyciela od zawodu.Co na to rzecznik Praw Dziecka?-gdzie już matka z .komitetu rodzicielskiego bała się interweniować-bo wie ,że jest na straconej pozycji i wie że jej nauczyciela nie ominie bardzo,bardzo surowa kara.Wydaje mi się a nawet jestem przekonany w 100%,że większość artykułów przeciwko rodzinie ucznia /na tym forum i na forum szkoły/ pisze jedna czy dwie osoby z otoczenia dyrekcji.
Czytam ,że Kryłów to historyczna miejscowość ,ale mam obawy do Was pojechać-bo w Kryłowie biją - i to nauczyciel i zarazem wicedyrektor szkoły-skandal.
Wieś broni swojego nauczyciela,bo boji się o swoje dzieci i wnuki !! To,że nauczyciel jest dobrym matematykiem to nie znaczy,że jest dobrym wychowawcą a on jest jeszcze wicedyrektorem szkoły- to skandal.Tacy nieodpowiedzialni nauczyciele powinni natychmiast być odsunięci od zawodu na zawsze i nawet nie powiniwn nigdy przekroczyć progu żadnej szkoły w Polsce.Dziwię się bardzo Kuratorium Oświaty w Lublinie,że nie podjęło natychmiast decyzji o odsunięciu tego nauczyciela od zawodu.Co na to rzecznik Praw Dziecka?-gdzie już matka z .komi... rozwiń
Avatar
jack / 22 listopada 2008 o 19:56
0
Czy w szkole w Kryłowie jeszcze biją?
Avatar
cyga / 26 sierpnia 2008 o 13:53
0
Skoro nauczyciel rozganiał szarpiących się uczniów ,to znaczy ,że synalek tej awanturującej się paniusi , nie jest takim niewiniątkiem. Pewnie rzucał się i nauczyciel niefortunnie wykręcił mu palec - zapewne nie zrobił tego celowo. Szkoda , że nadgorliwa mamusia , nie skarciła za złe zachowanie synusia , ale robi z siebie idiotkę i czepia się nauczyciela. Nauczyciel jest po to , żeby uczył , ale również do jego obowiązków należy pilnowanie uczniów podczas przerwy. Czy nadgorliwa mamusia często chodzi do szkoły, żeby zainteresować się bardziej swoim synkiem ???? Śmiem przypuszczać , że nie ma dla niego tyle czasu. Może by tak więcej uwagi poświęciła zachowaniu się jej syna, a nauczyciela się nie czepiała. Zniszczyć czyjś autorytet jest bardzo łatwo --mamusiu kochana. PAMIĘTAJ-- skoro Twój syn nie darzy szacunkiem nauczyciela , to nie będzie też darzył Ciebie. Tylko patrzeć , jak każe Ci wejść pod stół i powie ,żebyś poszczekała..... MAMUŚKA złą drogę wychowywania syna wybrałaś. Ocknij się , bo sama tego kiedyś pożałujesz . Synalkowi należy się manto w d..pę i to solidne, a paluszek się wygoi . Niech mamuńcia pocałuje i już nie będzie kuku.... Jak można karać nauczyciela , który jak widzę jest Bardzo dobrym pedagogiem.Oj mamuśka przyjdż po rozum do głowy ( jeśli go masz, bo ja mam wątpliwości ), póki nie jest za póżno.
Skoro nauczyciel rozganiał szarpiących się uczniów ,to znaczy ,że synalek tej awanturującej się paniusi , nie jest takim niewiniątkiem. Pewnie rzucał się i nauczyciel niefortunnie wykręcił mu palec - zapewne nie zrobił tego celowo. Szkoda , że nadgorliwa mamusia , nie skarciła za złe zachowanie synusia , ale robi z siebie idiotkę i czepia się nauczyciela. Nauczyciel jest po to , żeby uczył , ale również do jego obowiązków należy pilnowanie uczniów podczas przerwy. Czy nadgorliwa mamusia często chodzi do szkoły, żeby zainteresować się bardzie... rozwiń
Avatar
~gosc~ / 25 sierpnia 2008 o 04:29
0
ludzie!!!!!!!!!!czy wy jestescie tak ograniczeni ????czy mi sie tylko tak wydaje???nauczciel?-kim on jest?nauczycielem do jasnej ...... a kim jest ten bachor????nieposluszny!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 25 sierpnia 2008 o 00:52
0
Gość napisał:
Nie rozumiem jak można wypisywać takie durnoty wymyślone i wyssane pewnie z tego pogryzionego palca .A swoją drogą to ty pewnie tam mieszkasz w tym medialnym Kryłowie i tylko się plotami zajmujesz jak te stare dewoty.Skoro nie wiesz jak naprawde było z tym palcem . Zal mi was w tym Kryłowie

czyli Ktoś wie jak było z palcem ? to może niech Ktoś odpowie ?
Zobacz wszystkie komentarze 32

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Hangar na lotnisku do wynajęcia. Na razie nikt go nie chce

Hangar na lotnisku do wynajęcia. Na razie nikt go nie chce 0 0

Hangar Agencji Mienia Wojskowego na bialskim lotnisku wciąż bez najemcy.

Spektakl "Polowanie na łosia" w Centrum Spotkania Kultur
30 września 2018, 16:00

Spektakl "Polowanie na łosia" w Centrum Spotkania Kultur 0 0

Co Gdzie Kiedy. 30 września o godz. 16 i 19 w Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) odbędzie się podwójny pokaz spektaklu w gwiazdorskiej obsadzie Polowanie na łosia.

Gorące lato wróciło i na razie z nami zostanie. Jest tylko jedno ale

Gorące lato wróciło i na razie z nami zostanie. Jest tylko jedno ale 15 0

Lato wróciło. W przyszłym tygodniu możemy spodziewać się słońca, ale i opadów oraz burz z deszczem.

94 PZLA MP. Efektowny konkurs skoków o tyczce
galeria

94 PZLA MP. Efektowny konkurs skoków o tyczce 0 0

Zawody w skoku o tyczce pań miały zostać rozegrane w piątek, ale ze względu na niekorzystną aurę zostały przeniesione na sobotnie przedpołudnie. Pierwsze miejsce z wynikiem 4.50 m zdobyła Justyna Śmietanka

Słowiańskie Podpłomyki - święto chleba w Lublinie
28 lipca 2018, 11:00

Słowiańskie Podpłomyki - święto chleba w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Fundacja Atoli zaprasza na Słomiany Rynek (plac zieleni między ul. Towarowa i Kalinowszczyna), na wspólne świętowanie pierwszego chleba czyli Słowiańskich Podpłomyków. Wydarzenie obędzie się 28 lipca o godz. 11.

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją 2 1

27-latek, który miał trafić do więzienia ukrywał się przed mundurowymi. W piątek zauważył go policjant.

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim 13 3

7 grill barów w Lublinie i okolicy - podpowiadamy, gdzie warto podjechać, żeby dobrze lub bardzo dobrze zjeść. W Lublinie i regionie. Podpowiadamy 7 adresów, które osobiście sprawdziliśmy

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti
4 września 2018, 19:00

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti 2 0

Co Gdzie Kiedy. 4 września o godz. 19 na scenie klubu Graffiti (al. Piłsudskiego 13) wystąpią zespoły Vader, Marduk i goście.

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom 8 6

Poważnie chory 81-latek wyszedł z domu i nie wrócił. Policjanci przeczesywali miasto i las. W końcu udało się go znaleźć.

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu 0 5

11-letnia dziewczynka trafiła do szpitala po tym jak w auto w którym jechała uderzył inny samochód.

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami
film

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami 28 9

- Czy w ruinie, gdzie dykta zastępuje szyby, a dziury w ścianach mają wielkość pięści, montowanie kamer to najpilniejsza potrzeba? - pytają oburzeni mieszkańcy bloku socjalnego w Płocku.

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia]
galeria

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia] 45 18

W piątek można było premierowo zobaczyć nowe widowisko „Anioły lubelskie” w fontannie na pl. Litewskim.

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter 1 6

Rozmowa Z Rafałem Wójcikiem, trenerem Górnika Łęczna

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki?

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki? 9 28

Drogi są jak tętnice: dziurawe i pozapychane szybko prowadzą do zawału. Czy grozi nam wizyta u auto-kardiologa? Chyba nie, bo w naszym regionie inwestycje są realizowane na każdej kategorii dróg: od krajowych do gminnych. Wciąż jednak daleko nam do Śląska czy Wielkopolski, gdzie infrastruktura drogowa jest już na poziomie europejskim.

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia
zdjęcia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia 7 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Dominik Kopeć

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!