Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

12 lipca 2009 r.
13:17
Edytuj ten wpis

Podkrasne: Tragiczny finał nocnej przejażdżki. Trzy osoby nie żyją

Autor: Zdjęcie autora Bogdan Nowak
0 82 A A

Piątka mlodych ludzi wyszla z urodzinowej imprezy, zeby wypróbowac nowy samochód. W miejscowości Podkrasne (gm. Stary Zamośc) opel calibra zjechal z drogi i uderzyl w betonowy przepust, a potem w drzewo. Trzech mlodych mezczyzn zginelo na miejscu. Dwie osoby znalazly sie w szpitalu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– W nocy obudzil mnie potezny huk – mówi Henryk Glowacki z Podkrasnego. – To ten samochód uderzyl w drzewo. Ludzie zaraz tam pobiegli, przyjechaly karetki i policja na sygnalach. Moja zona tez tam poszla. Widziala dwóch martwych mezczyzn, trzeciego znaleziono póLniej gdzieś w polu. W wypadku ranna jest tez dziewczyna z naszej wsi. Plakac sie chce.

Policja cześciowo ustalila przebieg zdarzen. Świezo upieczonym wlaścicielem opla byl 21-latek z miejscowości Tarzymiechy. W nocy z soboty na niedziele zabral kilka osób na przejazdzke swoim nowym autem. Przed godz. 2 doszlo do tragedii.

W Podkrasnem rozpedzone auto rozpadlo sie na kilka cześci. Zginąl wlaściciel opla, jego 17-letni brat oraz 24-letni pasazer. Ranna zostala 16-latka (jest w stanie ciezkim) oraz 18-letni chlopak.

– Nasza szosa ma zlą slawe – mówi Glowacki. – Pamietam tutaj juz piec śmiertelnych wypadków.

Ofiary wypadku pochodzily z miejscowości Tarzymiechy.

– Znalem tych braci – mówi Andrzej Bula, soltys z Tarzymiech (gm. Izbica). – Mieszkali niedaleko… Tragedia. Trzeci zmarly… tez jest od nas.

– Nie wiem jak rodziny przezyją taką strate – dodaje jedna z mieszkaniec Tarzymiech. – Cala wieś placze.

– Ustalamy okoliczności tego wypadku – mówi Joanna Kopec, rzecznik zamojskich policjantów. – Zarządzono juz sekcje zwlok.

Komentarze 82

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Rodzina / 12 lipca 2018 o 00:28
+1
Tesknie za Wami, bardzo smutno czyta się tutaj te wiadomości o moim bracie kierowcy. Kocham Was i bardzo mi Was brakuje..
Avatar
Olka ; ( / 23 sierpnia 2010 o 23:02
0
wiecie co ?
gówno wiecie o tym wypadku i oceniacie .
byłam rodziną tych co zginęli ..
nie wiecie jakie to uczucie stracić najbliższych ..
nigdy tego nie zapomnę .
! a Wy się zastanówcie nad tym co piszeciee !!!!
Avatar
NIECH GNIJE SZMACIARZ / 23 września 2009 o 13:32
0
"ps.na kierowce złego słowa zebym więcej tu nie przeczytała, nie raz z nim jezdziłam i rozmawiałam o róznych sprawach, wyszło jak wyszło trudno..."
!!! dobrze że ten je***y kierowca zginął bo jak by przeżył to bym sku***syna gołymi rękami udusił sukinsyna pier***onego je***y zabił Kasie, jak bym go dorwał to by szmaciarz wyglądał jak ten jego samochód !!!
Avatar
MAFIA / 14 sierpnia 2009 o 22:31
0
JESZCZE RAZ JAK KTOS MI KIEROWCE OBRAZI TO JA GO ku*** ZNAJDE ALE ON BĘDZIE BIEDNY
Avatar
kolerzanka / 14 sierpnia 2009 o 22:16
0
połowa z was to same deb***e i idioci
Łatwo oceniać ludzi jak się ich nie znało i takie durnoty wypisywać na ich tematy
założę się że nikt z was nie jest idealny a co do wypadku nikt nie wie co się na prawdę stało
bo kierowca szybko nie jechał bo 150 na exspresówce i do tego pod górę i był czeźwy
Avatar
edit / 7 sierpnia 2009 o 18:48
0
najlepiej będzie jak wszyscy sie zamkniecie...
ps.na kierowce złego słowa zebym więcej tu nie przeczytała, nie raz z nim jezdziłam i rozmawiałam o róznych sprawach, wyszło jak wyszło trudno...
poprostu moze niektórych z Was Bóg trzyma na poprawe a ich nie musiał...
Avatar
Gość / 28 lipca 2009 o 10:28
0
tragedia co się stało to się nie odstanie
Avatar
el. / 19 lipca 2009 o 15:02
0
jak jakis idiota chcial sie popisac tak i pozabijal ludzi. i siebie. co bez muzgu czlowiek byl.
Avatar
Gość / 17 lipca 2009 o 08:08
0
Jesteście okropni ja ich znałam to byli wspaniali młodzi ludzie i ku*** niech nikt ich nie obraza bo nikt ich nie zna a jeden głupi wypadek wiem ze to co zrobili było bezmyślne ale nie mozna ich obrazac.Kim wy jestescie?Jkaie macie prawo?????Nikt zadnego z nich nie zmuszał i na siłe do tego samochodu nie ciągnoł sami weszli wiedzieli jak on jezdzi nie musieli z nim jechac.2lata temu zginął tam tez mój kolega........PJD i kogo mam za to winic???????????Jestescie banda kretynów bez zadnej litosci po prostu piszecie aby pisac a ile razy wy mieliscie takie zdarzenie nie powiem ze wszyscy ale czesc napewno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ilu z was tak stosuje sie do przepisów drogowych????????No ilu????Jestescie głupia banda aroganckich i egoistycznych ludzi o ile mozna was tak nazwac!!!!!!!!!!!!!!!!
Jesteście okropni ja ich znałam to byli wspaniali młodzi ludzie i ku*** niech nikt ich nie obraza bo nikt ich nie zna a jeden głupi wypadek wiem ze to co zrobili było bezmyślne ale nie mozna ich obrazac.Kim wy jestescie?Jkaie macie prawo?????Nikt zadnego z nich nie zmuszał i na siłe do tego samochodu nie ciągnoł sami weszli wiedzieli jak on jezdzi nie musieli z nim jechac.2lata temu zginął tam tez mój kolega........PJD i kogo mam za to winic???????????Jestescie banda kretynów bez zadnej litosci po prostu piszecie aby pisac a ile razy wy miel... rozwiń
Avatar
kaczuszka / 16 lipca 2009 o 11:51
0
NIE PRAWDA BO ŻYJE...KSIĄDZ DOSTAŁ ZŁĄ INFORMACJE...
Avatar
Rodzina / 12 lipca 2018 o 00:28
+1
Tesknie za Wami, bardzo smutno czyta się tutaj te wiadomości o moim bracie kierowcy. Kocham Was i bardzo mi Was brakuje..
Avatar
Olka ; ( / 23 sierpnia 2010 o 23:02
0
wiecie co ?
gówno wiecie o tym wypadku i oceniacie .
byłam rodziną tych co zginęli ..
nie wiecie jakie to uczucie stracić najbliższych ..
nigdy tego nie zapomnę .
! a Wy się zastanówcie nad tym co piszeciee !!!!
Avatar
NIECH GNIJE SZMACIARZ / 23 września 2009 o 13:32
0
"ps.na kierowce złego słowa zebym więcej tu nie przeczytała, nie raz z nim jezdziłam i rozmawiałam o róznych sprawach, wyszło jak wyszło trudno..."
!!! dobrze że ten je***y kierowca zginął bo jak by przeżył to bym sku***syna gołymi rękami udusił sukinsyna pier***onego je***y zabił Kasie, jak bym go dorwał to by szmaciarz wyglądał jak ten jego samochód !!!
Avatar
MAFIA / 14 sierpnia 2009 o 22:31
0
JESZCZE RAZ JAK KTOS MI KIEROWCE OBRAZI TO JA GO ku*** ZNAJDE ALE ON BĘDZIE BIEDNY
Avatar
kolerzanka / 14 sierpnia 2009 o 22:16
0
połowa z was to same deb***e i idioci
Łatwo oceniać ludzi jak się ich nie znało i takie durnoty wypisywać na ich tematy
założę się że nikt z was nie jest idealny a co do wypadku nikt nie wie co się na prawdę stało
bo kierowca szybko nie jechał bo 150 na exspresówce i do tego pod górę i był czeźwy
Avatar
edit / 7 sierpnia 2009 o 18:48
0
najlepiej będzie jak wszyscy sie zamkniecie...
ps.na kierowce złego słowa zebym więcej tu nie przeczytała, nie raz z nim jezdziłam i rozmawiałam o róznych sprawach, wyszło jak wyszło trudno...
poprostu moze niektórych z Was Bóg trzyma na poprawe a ich nie musiał...
Avatar
Gość / 28 lipca 2009 o 10:28
0
tragedia co się stało to się nie odstanie
Avatar
el. / 19 lipca 2009 o 15:02
0
jak jakis idiota chcial sie popisac tak i pozabijal ludzi. i siebie. co bez muzgu czlowiek byl.
Avatar
Gość / 17 lipca 2009 o 08:08
0
Jesteście okropni ja ich znałam to byli wspaniali młodzi ludzie i ku*** niech nikt ich nie obraza bo nikt ich nie zna a jeden głupi wypadek wiem ze to co zrobili było bezmyślne ale nie mozna ich obrazac.Kim wy jestescie?Jkaie macie prawo?????Nikt zadnego z nich nie zmuszał i na siłe do tego samochodu nie ciągnoł sami weszli wiedzieli jak on jezdzi nie musieli z nim jechac.2lata temu zginął tam tez mój kolega........PJD i kogo mam za to winic???????????Jestescie banda kretynów bez zadnej litosci po prostu piszecie aby pisac a ile razy wy mieliscie takie zdarzenie nie powiem ze wszyscy ale czesc napewno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ilu z was tak stosuje sie do przepisów drogowych????????No ilu????Jestescie głupia banda aroganckich i egoistycznych ludzi o ile mozna was tak nazwac!!!!!!!!!!!!!!!!
Jesteście okropni ja ich znałam to byli wspaniali młodzi ludzie i ku*** niech nikt ich nie obraza bo nikt ich nie zna a jeden głupi wypadek wiem ze to co zrobili było bezmyślne ale nie mozna ich obrazac.Kim wy jestescie?Jkaie macie prawo?????Nikt zadnego z nich nie zmuszał i na siłe do tego samochodu nie ciągnoł sami weszli wiedzieli jak on jezdzi nie musieli z nim jechac.2lata temu zginął tam tez mój kolega........PJD i kogo mam za to winic???????????Jestescie banda kretynów bez zadnej litosci po prostu piszecie aby pisac a ile razy wy miel... rozwiń
Avatar
kaczuszka / 16 lipca 2009 o 11:51
0
NIE PRAWDA BO ŻYJE...KSIĄDZ DOSTAŁ ZŁĄ INFORMACJE...
Zobacz wszystkie komentarze 82

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 0 1

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 3 0

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 2 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 3

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 6 4

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 1 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 24 9

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny 0 6

Utrudnienia na ul. Choiny w Lublinie. Jak informuje nasz Czytelnik Paweł doszło do potrącenia pieszego na przejściu.

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb 0

Był Zielony Rynek, a będą apartamenty. Zmiany na zamojskiej starówce
wizualizacje
galeria

Był Zielony Rynek, a będą apartamenty. Zmiany na zamojskiej starówce 12 3

43 apartamenty, parking podziemny, lokale usługowe i przede wszystkim przepiękny widok z okien – tak najkrócej opisać można „Apartamenty Bazyliańska 1”. Inwestycja na Zielonym Rynku otrzymała już pozytywną opinię służb konserwatorskich

Rozbiórka starej altany ogrodowej - co zrobić z odpadami?

Rozbiórka starej altany ogrodowej - co zrobić z odpadami? 0 0

Rodzinne ogródki działkowe są charakterystycznym elementem miejskiej przestrzeni w Polsce. Przez kilka dekad korzystali z nich pracownicy dużych zakładów oraz lokatorzy spółdzielni mieszkaniowych. W ogrodach uprawiano warzywa i owoce dla swoich rodzin, gdy sklepowe półki były puste. Obecnie coraz więcej ogrodów jest użytkowanych przez młodych ludzi, którzy stawiają nową, typowo rekreacyjną architekturę ogrodową. Co zrobić z odpadami z rozbiórki altany?

Ks. Ignacy Kłopotowski urodził się 152 lata temu. Specjalista od crowdfundingu i fundraisingu
Magazyn
galeria

Ks. Ignacy Kłopotowski urodził się 152 lata temu. Specjalista od crowdfundingu i fundraisingu 0 0

Dziś rocznica urodzin księdza Ignacego Kłopotowskiego. Był związany z Lublinem ponad 20 lat. Pomagał wykluczonym. Mając ich sporo pod opieką, był specjalistą crowdfundingu i nie był mu obcy fundraising. Z konieczności propagował i stosował idee zero waste. Twórca konsorcjum wydawniczego, publicysta wykorzystujący mechanizmy marketingu i public relations. Co w tym niezwykłego? Błogosławiony ksiądz Ignacy Kłopotowski urodził się 152 lata temu.