Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

12 lipca 2009 r.
13:17
Edytuj ten wpis

Podkrasne: Tragiczny finał nocnej przejażdżki. Trzy osoby nie żyją

Autor: Zdjęcie autora Bogdan Nowak
0 84 A A

Piątka mlodych ludzi wyszla z urodzinowej imprezy, zeby wypróbowac nowy samochód. W miejscowości Podkrasne (gm. Stary Zamośc) opel calibra zjechal z drogi i uderzyl w betonowy przepust, a potem w drzewo. Trzech mlodych mezczyzn zginelo na miejscu. Dwie osoby znalazly sie w szpitalu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– W nocy obudzil mnie potezny huk – mówi Henryk Glowacki z Podkrasnego. – To ten samochód uderzyl w drzewo. Ludzie zaraz tam pobiegli, przyjechaly karetki i policja na sygnalach. Moja zona tez tam poszla. Widziala dwóch martwych mezczyzn, trzeciego znaleziono póLniej gdzieś w polu. W wypadku ranna jest tez dziewczyna z naszej wsi. Plakac sie chce.

Policja cześciowo ustalila przebieg zdarzen. Świezo upieczonym wlaścicielem opla byl 21-latek z miejscowości Tarzymiechy. W nocy z soboty na niedziele zabral kilka osób na przejazdzke swoim nowym autem. Przed godz. 2 doszlo do tragedii.

W Podkrasnem rozpedzone auto rozpadlo sie na kilka cześci. Zginąl wlaściciel opla, jego 17-letni brat oraz 24-letni pasazer. Ranna zostala 16-latka (jest w stanie ciezkim) oraz 18-letni chlopak.

– Nasza szosa ma zlą slawe – mówi Glowacki. – Pamietam tutaj juz piec śmiertelnych wypadków.

Ofiary wypadku pochodzily z miejscowości Tarzymiechy.

– Znalem tych braci – mówi Andrzej Bula, soltys z Tarzymiech (gm. Izbica). – Mieszkali niedaleko… Tragedia. Trzeci zmarly… tez jest od nas.

– Nie wiem jak rodziny przezyją taką strate – dodaje jedna z mieszkaniec Tarzymiech. – Cala wieś placze.

– Ustalamy okoliczności tego wypadku – mówi Joanna Kopec, rzecznik zamojskich policjantów. – Zarządzono juz sekcje zwlok.

Komentarze 84

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Rodzina / 12 lipca 2018 o 00:28
+1
Tesknie za Wami, bardzo smutno czyta się tutaj te wiadomości o moim bracie kierowcy. Kocham Was i bardzo mi Was brakuje..
Avatar
Sasiadka / 5 sierpnia 2018 o 22:41
0
Tylko ze licznik zatrzymał się na 220km/h. Informacja potwierdzona 
Avatar
Sasiadka / 5 sierpnia 2018 o 22:33
0
Właśnie sie dowiedzialam, ze brat tego kierowcy spowodował dzisiaj wypadek w tym samym miejscu. Wyprzedzal samochód skrecajacy w lewo. Kierowca drugiego samochodu w szpitalu, siostra pierwszego kierowcy tez. Jeszcze na pytanie ,,to znowu wy?"mężczyzny mieszkającego obok, któremu zabili wnuczke w wypadku z danego artytułu chciał odpowiedzieć pięścią. Jestem sąsiadka tych chłopców i naprawdę czasami strach przejść przez ulicę bo tak szybko jeżdżą. Przez przypadek trafiłam na ten artykuł i tak się zastanawiam czy oni kiedyś się opamietaja? !
Avatar
Olka ; ( / 23 sierpnia 2010 o 23:02
0
wiecie co ?
gówno wiecie o tym wypadku i oceniacie .
byłam rodziną tych co zginęli ..
nie wiecie jakie to uczucie stracić najbliższych ..
nigdy tego nie zapomnę .
! a Wy się zastanówcie nad tym co piszeciee !!!!
Avatar
NIECH GNIJE SZMACIARZ / 23 września 2009 o 13:32
0
"ps.na kierowce złego słowa zebym więcej tu nie przeczytała, nie raz z nim jezdziłam i rozmawiałam o róznych sprawach, wyszło jak wyszło trudno..."
!!! dobrze że ten je***y kierowca zginął bo jak by przeżył to bym sku***syna gołymi rękami udusił sukinsyna pier***onego je***y zabił Kasie, jak bym go dorwał to by szmaciarz wyglądał jak ten jego samochód !!!
Avatar
MAFIA / 14 sierpnia 2009 o 22:31
0
JESZCZE RAZ JAK KTOS MI KIEROWCE OBRAZI TO JA GO ku*** ZNAJDE ALE ON BĘDZIE BIEDNY
Avatar
kolerzanka / 14 sierpnia 2009 o 22:16
0
połowa z was to same deb***e i idioci
Łatwo oceniać ludzi jak się ich nie znało i takie durnoty wypisywać na ich tematy
założę się że nikt z was nie jest idealny a co do wypadku nikt nie wie co się na prawdę stało
bo kierowca szybko nie jechał bo 150 na exspresówce i do tego pod górę i był czeźwy
Avatar
edit / 7 sierpnia 2009 o 18:48
0
najlepiej będzie jak wszyscy sie zamkniecie...
ps.na kierowce złego słowa zebym więcej tu nie przeczytała, nie raz z nim jezdziłam i rozmawiałam o róznych sprawach, wyszło jak wyszło trudno...
poprostu moze niektórych z Was Bóg trzyma na poprawe a ich nie musiał...
Avatar
Gość / 28 lipca 2009 o 10:28
0
tragedia co się stało to się nie odstanie
Avatar
el. / 19 lipca 2009 o 15:02
0
jak jakis idiota chcial sie popisac tak i pozabijal ludzi. i siebie. co bez muzgu czlowiek byl.
Avatar
Sasiadka / 5 sierpnia 2018 o 22:41
0
Tylko ze licznik zatrzymał się na 220km/h. Informacja potwierdzona 
Avatar
Sasiadka / 5 sierpnia 2018 o 22:33
0
Właśnie sie dowiedzialam, ze brat tego kierowcy spowodował dzisiaj wypadek w tym samym miejscu. Wyprzedzal samochód skrecajacy w lewo. Kierowca drugiego samochodu w szpitalu, siostra pierwszego kierowcy tez. Jeszcze na pytanie ,,to znowu wy?"mężczyzny mieszkającego obok, któremu zabili wnuczke w wypadku z danego artytułu chciał odpowiedzieć pięścią. Jestem sąsiadka tych chłopców i naprawdę czasami strach przejść przez ulicę bo tak szybko jeżdżą. Przez przypadek trafiłam na ten artykuł i tak się zastanawiam czy oni kiedyś się opamietaja? !
Avatar
Rodzina / 12 lipca 2018 o 00:28
+1
Tesknie za Wami, bardzo smutno czyta się tutaj te wiadomości o moim bracie kierowcy. Kocham Was i bardzo mi Was brakuje..
Avatar
Olka ; ( / 23 sierpnia 2010 o 23:02
0
wiecie co ?
gówno wiecie o tym wypadku i oceniacie .
byłam rodziną tych co zginęli ..
nie wiecie jakie to uczucie stracić najbliższych ..
nigdy tego nie zapomnę .
! a Wy się zastanówcie nad tym co piszeciee !!!!
Avatar
NIECH GNIJE SZMACIARZ / 23 września 2009 o 13:32
0
"ps.na kierowce złego słowa zebym więcej tu nie przeczytała, nie raz z nim jezdziłam i rozmawiałam o róznych sprawach, wyszło jak wyszło trudno..."
!!! dobrze że ten je***y kierowca zginął bo jak by przeżył to bym sku***syna gołymi rękami udusił sukinsyna pier***onego je***y zabił Kasie, jak bym go dorwał to by szmaciarz wyglądał jak ten jego samochód !!!
Avatar
MAFIA / 14 sierpnia 2009 o 22:31
0
JESZCZE RAZ JAK KTOS MI KIEROWCE OBRAZI TO JA GO ku*** ZNAJDE ALE ON BĘDZIE BIEDNY
Avatar
kolerzanka / 14 sierpnia 2009 o 22:16
0
połowa z was to same deb***e i idioci
Łatwo oceniać ludzi jak się ich nie znało i takie durnoty wypisywać na ich tematy
założę się że nikt z was nie jest idealny a co do wypadku nikt nie wie co się na prawdę stało
bo kierowca szybko nie jechał bo 150 na exspresówce i do tego pod górę i był czeźwy
Avatar
edit / 7 sierpnia 2009 o 18:48
0
najlepiej będzie jak wszyscy sie zamkniecie...
ps.na kierowce złego słowa zebym więcej tu nie przeczytała, nie raz z nim jezdziłam i rozmawiałam o róznych sprawach, wyszło jak wyszło trudno...
poprostu moze niektórych z Was Bóg trzyma na poprawe a ich nie musiał...
Avatar
Gość / 28 lipca 2009 o 10:28
0
tragedia co się stało to się nie odstanie
Avatar
el. / 19 lipca 2009 o 15:02
0
jak jakis idiota chcial sie popisac tak i pozabijal ludzi. i siebie. co bez muzgu czlowiek byl.
Zobacz wszystkie komentarze 84

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Jarosław Kaczoruk (trener Olimpii Miączyn): Wiosną będziemy bronić naszej twierdzy

Jarosław Kaczoruk (trener Olimpii Miączyn): Wiosną będziemy bronić naszej twierdzy 0 0

Rozmowa z Jarosławem Kaczorukiem, trenerem Olimpii Miączyn

Lubartów: Po raz trzeci szukają chętnych na termomodernizację szkół

Lubartów: Po raz trzeci szukają chętnych na termomodernizację szkół 0 0

Ponownie ruszyły dwa przetargi na termomodernizację szkół w Lubartowie. Chodzi o budynek II Liceum Ogólnokształcącego oraz o Szkołę Podstawową nr 3. W pierwszych przetargach nie udało się wyłonić wykonawców.

Nowy burmistrz Annopola o priorytetach na najbliższych 5 lat

Nowy burmistrz Annopola o priorytetach na najbliższych 5 lat 1 0

Rozmowa z Mirosławem Gazdą, burmistrzem-elektem Annopola.

Puławy: Nowy parking na osiedlu Niwa
galeria

Puławy: Nowy parking na osiedlu Niwa 4 0

Dobra wiadomość dla mieszkańców os. Niwa w Puławach. Jeszcze w tym roku będą mogli korzystać z kilku dodatkowych miejsc postojowych.

Lublin: To osiedle mocno się rozrasta, szkoła wymaga rozbudowy. Ogłoszono przetarg

Lublin: To osiedle mocno się rozrasta, szkoła wymaga rozbudowy. Ogłoszono przetarg 2 1

16 sal lekcyjnych znajdzie się w nowej części podstawówki na Felinie. Władze miasta ogłosiły przetarg na zaprojektowanie nowego segmentu i późniejszy nadzór nad jego budową. Z warunków przetargu wynika, że dodatkowa część szkoły powinna być gotowa w 2022 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 listopada 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 listopada 2018 0 0

Black Friday 2018. Jakie promocje na nas czekają? Jak nie wpaść w pułapkę? Ekspert radzi

Black Friday 2018. Jakie promocje na nas czekają? Jak nie wpaść w pułapkę? Ekspert radzi 28 2

Już w tym tygodniu wielkie święto łowców okazji, czyli Black Friday (Czarny Piątek). Kto nie zdąży zrobić zakupów będzie miał drugą szansę już trzy dni później – w Cyber Monday. Sprawdziliśmy, czy rzeczywiście warto w tym czasie wybrać się na zakupy i co zrobić, by w ferworze zakupów nie dokonać niewłaściwych wyborów.

Targi Lublin zamieniły się w zagrodę ze zwierzętami [zdjęcia]
galeria

Targi Lublin zamieniły się w zagrodę ze zwierzętami [zdjęcia] 0 1

W weekend Targi Lublin zmieniły się w zagrodę z kucykami, krowami i koziołkami. Gośćmi specjalnymi wydarzenia „Rewia Zwierzaki z Zagrody” były Alpaki. 

Kontrowersyjne słowa profesora z KUL o Żydach. Uczelnia odcina się od poglądów wykładowcy

Kontrowersyjne słowa profesora z KUL o Żydach. Uczelnia odcina się od poglądów wykładowcy 13 21

Był apel, jest reakcja. Polska Rada Chrześcijan i Żydów krytykuje publiczne wypowiedzi wykładowcy KUL ks. prof. Tadeusza Guza dotyczące żydowskich mordów rytualnych i prosi o „stosowną interwencję” przełożonych duchownego. Władze KUL i Archidiecezji Lubelskiej odcinają się od poglądów wykładowcy. Podkreślają, że są one nieprawdziwe i niedopuszczalne.

Włodawa: 100 dawców na 100. lecie niepodległości

Włodawa: 100 dawców na 100. lecie niepodległości 0 0

Miejscowi krwiodawcy postanowili włączyć się w obchody 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji 7 grudnia organizują akcję poboru krwi pod hasłem „100 dawców na 100. lecie niepodległości”.

Ten szpital wygląda, jak luksusowy hotel. Ikardia w nowej siedzibie [zdjęcia]
galeria

Ten szpital wygląda, jak luksusowy hotel. Ikardia w nowej siedzibie [zdjęcia] 90 2

Szpital Kardiologii Inwazyjnej "Ikardia" ma nową siedzibę, która w piątek został oficjalnie otwarta przy ul. Górskiego 9 w Nałęczowie

Linkin Park Night - Phedora w Graffiti
6 grudnia 2018, 20:00

Linkin Park Night - Phedora w Graffiti 2 1

Co Gdzie Kiedy. Już 6 grudnia o godz. 20 na scenie klubu Graffiti wystąpi zespół Phedora. Po koncercie odbędzie się tradycyjna klubowa rockoteka.

Nowa zastępczyni prezydenta Krzysztofa Żuka

Nowa zastępczyni prezydenta Krzysztofa Żuka 3 52

To już pewne, chociaż nadal nieoficjalne: Beata Stepaniuk-Kuśmierzak zostanie nowym zastępcą prezydenta Lublina ds. kultury, sportu i relacji zewnętrznych.

Orion Niedrzwica spędzi zimę w fotelu lidera

Orion Niedrzwica spędzi zimę w fotelu lidera 0 6

Orion Niedrzwica spędzi zimę w fotelu lidera. Podopieczni Jacka Paździora muszą jednak pamiętać, że to jeszcze nie gwarantuje awansu do czwartej ligi

Sejmik. "Prezesowi się nie odmawia". Kto miał decydujący wpływ na obsadę stanowisk?

Sejmik. "Prezesowi się nie odmawia". Kto miał decydujący wpływ na obsadę stanowisk? 3 22

Czy wskazanie Jarosława Stawiarskiego jako kandydata na nowego marszałka to porażka szefa PiS w Lubelskim? W partii trwa dyskusja o tym, czyje wpływy na obsadę nowego zarządu województwa lubelskiego okazały się silniejsze w Warszawie

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!