Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

13 stycznia 2008 r.
14:37
Edytuj ten wpis

Protestowali przeciwko przemocy

0 12 A A

Kilkaset osób zgromadziło się w Łabuniach podczas niezwykłego marszu milczenia.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Zebrali się na nim głównie przyjaciele i znajomi zmarłego tragicznie uczestnika dyskoteki w miejscowym klubie "Gorzelnia”.

Przypomnijmy, 21-latka znaleziono tam w nocy z 29 na 30 grudnia w klubowej toalecie. Miał z tyłu głowy krwawiącą ranę. Pracownicy klubu odwieźli go do domu. Gdy nie odzyskał przytomności rodzina wezwała pogotowie. Mężczyzna zmarł w Sylwestra. Bezpośrednią przyczyną zgonu były obrażenia głowy: złamanie kości skroniowej i potylicznej oraz krwiak i obrzęk mózgu. Śledztwo w tej sprawie prowadzi zamojska Prokuratura Rejonowa. Na razie nie wiadomo czy ktoś mężczyznę pobił, czy sam się przewrócił.

- On miał także stłuczoną twarz - denerwuje się jeden z uczestników marszu. - Ktoś go musiał pobić. To budzi nasz sprzeciw.

Uczestnicy marszu zapalili kilkadziesiąt świec i zniczy wokół ogrodzenia dyskoteki. - Taki los mógł spotkać każdego z nas - mówiła ze łzami w oczach Aleksandra Ciuraszkiewicz z Łabuń, koleżanka zmarłego. - Trudno się z taką tragedią pogodzić.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Jerzy Baron / 9 lipca 2008 o 20:45
0
Ja mojej Kasi nie daje zrobić krzywdy.
Już nie jeden ochroniarz dostał ode mnie po papie .
A Kasia rozbiła niejeden kufel i wylała niejedno piwo.
Ale lokale gastronomiczne są bogate, chyba stać je kupić nowy kufel.

Z poważaniem
Jerzy Baron, Politechnika Krakowska
Avatar
mirosia / 2 lutego 2008 o 10:50
0
i jeszcze jedno... ludzie chodzą do gorzelni, bo ilość lokali na zamojszczyźnie jest tragiczna.... współczuję mieszkańcom... dlatego zapraszam do lublina, godzina drogi, 10zł busik:) Przynajmniej jest bezpieczniej i full lokali:)
Avatar
mirosia / 2 lutego 2008 o 10:46
0
Abraham napisał:
Już nie bawią mnie wasze komętarze,ale co sie można dziwić tak jest na każdej wsi,jeden coś powie głupiego a reszta z nudów łazi po domach i głupotę rozpowiada,ale taka jest wiejska męntalność,jeden mądry wieśniak powiedział że ochrona go zabiła a reszta w to uwieżyła,bo widać że na łabuniach żyja zacofani ludzie,a np jak by kogoś ze sklepu wyprowadzili i ten ktoś by sie przewrócił udeżył głową o podłoge i dostał krwiaka i umarł to też byście stali pod sklepem ze zniczami i robili protest żęby ten sklep zamknąć?weżcie wy sie zastanówcie co wy robicie,z tymi zniczami to na cmętarz idzcie a nie pod dyskoteke,nie wiecie co sie stało a głupoty wypisujecie,pewnie jakiś wieśniak w sweterku skomętuje mój komętarz ale mnie to jebie,jestem ochroniarzem w tej dyskotece,i jak by zamkneli ja np to i tak bedziemy stać gdzieś indziej,a takie przypadki to nie tylko zdażaja na na gorzelni,wszedzie coś sie dzieje,i jak wam ta dyskoteka tak bardzo przeszkadzała to po co przychodziliście co sobote do niej,i macie jakieś żale do ochrony to dajcie jakieś dowody że pobiliśmy tego chłopaka,a nie bedziecie na nas głupoty wymyślać.

Nawet już nie chodzi o tego chłopaka.... tylko o całokształt, czyli ogólne lanie ludzi i wpuszczanie małolatów. Acha.. polecam Ci słownik ortograficzny hehe;)

Nawet już nie chodzi o tego chłopaka.... tylko o całokształt, czyli ogólne lanie ludzi i wpuszczanie małolatów. Acha.. polecam Ci słownik ortograficzny hehe;) rozwiń
Avatar
mirosia / 2 lutego 2008 o 10:41
0
Majster napisał:
Anonim co ty za głupoty wypisujesz że każdego co wyprowadzamy to na kopach,to powiedz za co ich wyprowadzamy mądralo.pewnie napiszesz że za darmo,kiedyś tych co robili dymy wyprowadzaliśmy za bramę i pakowaliśmy do radiowozu,ale to nic nie daje,koleś wraca po 10 minutach i jeszcze gorzej robi dym bo sie wku***ł ze go ochrona do radiowozu wsadziła,po pare razy wracają i dymy robią i co mamy ich niańczyć,dostanie liścia w pysk za 3 wyprowadzeniem to będzie spokojniejszy,stań śmieciu i zobaczysz czy tak fajnie sie pilnuje w 20 tylu ludzi,nas jest za mało żeby tego wszystkiego upilnować i piszecie ze miał w toalecie ranę głowy,chuja wiecie,zadnej rany wtedy nie miał,tylko był ładnie nawalony,przewrócił sie na zewnatrz,powiedz palancie czy byś prał typa nieprzytomnego i śpiącego na kiblu,to by było bez sensu,zgłoś sie do własciciela cwaniaku niech ciebie postawi na jednej dyskotece,zobaczysz jak zajebiście sie pilnuje tylu nawalonych ludzi i jak ci ta dyskoteka nie pasowała to po kiego chuja na nią przyłaziłeś,piszecie a niewiecie co sie stało,co wy lekarze jesteście?trzeba było kolegi pilnować a nie zostawiać go śpiącego w toalecie

Wiesz co... ręce mi opadają na to co piszesz..... primo: jeśli jest za mała liczba ochroniarzy do takiej ilości osób w dyskotece trzeba o tym poinformować, czy właściciela czy szefa ochrony... secundo: pijanych ludzi sie nie wprowadza na dyskotekę, a pijanych wyprowadza i nie wpuszcza spowrotem, tak samo jak niepełnoletnich zresztą.... Chyba wiesz, że nie wolno wpuszczać niepełnoletnich do lokali, wktórym jest sprzedawany alkohol????? Zamordowany akurat był pełnoletni, ale co by było, gdyby był piętnastolatkiem jakich wpuszczacie?????? Wtedy by się wam wreszcie oberwało nietylko za to, jakimi jesteście "profesjonalistami", ale że wpuszczacie dzieciaków. Ciekawa jestem ile właściciel smaruje w łapę władzom, żeby nie sprawdzali, co się dzieje w tej dyskotece i kto tam się znajduje....

Wiesz co... ręce mi opadają na to co piszesz..... primo: jeśli jest za mała liczba ochroniarzy do takiej ilości osób w dyskotece trzeba o tym poinformować, czy właściciela czy szefa ochrony... secundo: pijanych ludzi sie nie wprowadza na dyskotekę, a pijanych wyprowadza i nie wpuszcza spowrotem, tak samo jak niepełnoletnich zresztą.... Chyba wiesz, że nie wolno wpuszczać niepełnoletnich do lokali, wktórym jest sprzedawany alkohol????? Zamordowany akurat był pełnoletni, ale co by było, gdyby był piętnastolatkiem jakich wpu... rozwiń
Avatar
Abraham / 1 lutego 2008 o 16:25
0
Już nie bawią mnie wasze komętarze,ale co sie można dziwić tak jest na każdej wsi,jeden coś powie głupiego a reszta z nudów łazi po domach i głupotę rozpowiada,ale taka jest wiejska męntalność,jeden mądry wieśniak powiedział że ochrona go zabiła a reszta w to uwieżyła,bo widać że na łabuniach żyja zacofani ludzie,a np jak by kogoś ze sklepu wyprowadzili i ten ktoś by sie przewrócił udeżył głową o podłoge i dostał krwiaka i umarł to też byście stali pod sklepem ze zniczami i robili protest żęby ten sklep zamknąć?weżcie wy sie zastanówcie co wy robicie,z tymi zniczami to na cmętarz idzcie a nie pod dyskoteke,nie wiecie co sie stało a głupoty wypisujecie,pewnie jakiś wieśniak w sweterku skomętuje mój komętarz ale mnie to jebie,jestem ochroniarzem w tej dyskotece,i jak by zamkneli ja np to i tak bedziemy stać gdzieś indziej,a takie przypadki to nie tylko zdażaja na na gorzelni,wszedzie coś sie dzieje,i jak wam ta dyskoteka tak bardzo przeszkadzała to po co przychodziliście co sobote do niej,i macie jakieś żale do ochrony to dajcie jakieś dowody że pobiliśmy tego chłopaka,a nie bedziecie na nas głupoty wymyślać.
Już nie bawią mnie wasze komętarze,ale co sie można dziwić tak jest na każdej wsi,jeden coś powie głupiego a reszta z nudów łazi po domach i głupotę rozpowiada,ale taka jest wiejska męntalność,jeden mądry wieśniak powiedział że ochrona go zabiła a reszta w to uwieżyła,bo widać że na łabuniach żyja zacofani ludzie,a np jak by kogoś ze sklepu wyprowadzili i ten ktoś by sie przewrócił udeżył głową o podłoge i dostał krwiaka i umarł to też byście stali pod sklepem ze zniczami i robili protest żęby ten sklep zamknąć?weżcie wy sie zastanówcie co ... rozwiń
Avatar
PAMIETAJACA KOLEZANKA / 28 stycznia 2008 o 22:18
0
PAMIETAMY O MARKU.SZKODA TYLKO ZE ZOSTALY NAM CUDOWNE WSPOMNIENIA O TYM WSPANIALYM CZLOWIEKU.DLACZEGO TYLKO WSPOMNIENIA,DLACZEGO TO MUSIALBYC MAREK?ZABILISCIE GO.
Avatar
agata / 28 stycznia 2008 o 11:24
0
Majster napisał:
Anonim co ty za głupoty wypisujesz że każdego co wyprowadzamy to na kopach,to powiedz za co ich wyprowadzamy mądralo.pewnie napiszesz że za darmo,kiedyś tych co robili dymy wyprowadzaliśmy za bramę i pakowaliśmy do radiowozu,ale to nic nie daje,koleś wraca po 10 minutach i jeszcze gorzej robi dym bo sie wku***ł ze go ochrona do radiowozu wsadziła,po pare razy wracają i dymy robią i co mamy ich niańczyć,dostanie liścia w pysk za 3 wyprowadzeniem to będzie spokojniejszy,stań śmieciu i zobaczysz czy tak fajnie sie pilnuje w 20 tylu ludzi,nas jest za mało żeby tego wszystkiego upilnować i piszecie ze miał w toalecie ranę głowy,chuja wiecie,zadnej rany wtedy nie miał,tylko był ładnie nawalony,przewrócił sie na zewnatrz,powiedz palancie czy byś prał typa nieprzytomnego i śpiącego na kiblu,to by było bez sensu,zgłoś sie do własciciela cwaniaku niech ciebie postawi na jednej dyskotece,zobaczysz jak zajebiście sie pilnuje tylu nawalonych ludzi i jak ci ta dyskoteka nie pasowała to po kiego chuja na nią przyłaziłeś,piszecie a niewiecie co sie stało,co wy lekarze jesteście?trzeba było kolegi pilnować a nie zostawiać go śpiącego w toalecie

majster.zalisz sie ze jest was za malo do upilnowania dyskoteki to niech pan geborys zatrudni wiecej osob chyba stac go na to.nie pisz takich glupot bo az zal to cztyac.smieciem to ty jestes je***y cwelu.co do marka to mogl byc pijany ale to nie oznacza ze mozna go bylo wyzucic w koszulce na mroz.jest pewne ze to nie z upatku a z pobicia marek zmarl a ten kto to zrobil zaplaci za to i ja to moge ci obiecac.

majster.zalisz sie ze jest was za malo do upilnowania dyskoteki to niech pan geborys zatrudni wiecej osob chyba stac go na to.nie pisz takich glupot bo az zal to cztyac.smieciem to ty jestes je***y cwelu.co do marka to mogl byc pijany ale to nie oznacza ze mozna go bylo wyzucic w koszulce na mroz.jest pewne ze to nie z upatku a z pobicia marek zmarl a ten kto to zrobil zaplaci za to i ja to moge ci obiecac. rozwiń
Avatar
Majster / 25 stycznia 2008 o 15:22
0
Anonim co ty za głupoty wypisujesz że każdego co wyprowadzamy to na kopach,to powiedz za co ich wyprowadzamy mądralo.pewnie napiszesz że za darmo,kiedyś tych co robili dymy wyprowadzaliśmy za bramę i pakowaliśmy do radiowozu,ale to nic nie daje,koleś wraca po 10 minutach i jeszcze gorzej robi dym bo sie wku***ł ze go ochrona do radiowozu wsadziła,po pare razy wracają i dymy robią i co mamy ich niańczyć,dostanie liścia w pysk za 3 wyprowadzeniem to będzie spokojniejszy,stań śmieciu i zobaczysz czy tak fajnie sie pilnuje w 20 tylu ludzi,nas jest za mało żeby tego wszystkiego upilnować i piszecie ze miał w toalecie ranę głowy,chuja wiecie,zadnej rany wtedy nie miał,tylko był ładnie nawalony,przewrócił sie na zewnatrz,powiedz palancie czy byś prał typa nieprzytomnego i śpiącego na kiblu,to by było bez sensu,zgłoś sie do własciciela cwaniaku niech ciebie postawi na jednej dyskotece,zobaczysz jak zajebiście sie pilnuje tylu nawalonych ludzi i jak ci ta dyskoteka nie pasowała to po kiego chuja na nią przyłaziłeś,piszecie a niewiecie co sie stało,co wy lekarze jesteście?trzeba było kolegi pilnować a nie zostawiać go śpiącego w toalecie
Anonim co ty za głupoty wypisujesz że każdego co wyprowadzamy to na kopach,to powiedz za co ich wyprowadzamy mądralo.pewnie napiszesz że za darmo,kiedyś tych co robili dymy wyprowadzaliśmy za bramę i pakowaliśmy do radiowozu,ale to nic nie daje,koleś wraca po 10 minutach i jeszcze gorzej robi dym bo sie wku***ł ze go ochrona do radiowozu wsadziła,po pare razy wracają i dymy robią i co mamy ich niańczyć,dostanie liścia w pysk za 3 wyprowadzeniem to będzie spokojniejszy,stań śmieciu i zobaczysz czy tak fajnie sie pilnuje w 20 tylu ludzi,nas j... rozwiń
Avatar
OLKA / 16 stycznia 2008 o 09:14
0
do Mirka chlopie ochrona w gorzelni to nie ludzie,to nacpane miesniaki,agresje na niewinnych ludziach wyladowuja,a tak poza to nie wypowiadaj sie jak nie wiesz o co chodzi,to nie tobie zabili kolege.MAREK mial straszne obrazenia glowy i nie tylko,uwierzcie to nie byl nie szczesliwy wypadek,MAREK ZOSTAL POBITY... DO ANONIM popieram i pozdrawiam SERDECZNIE. W SOBOTE PROTESTUJEMY O 21.00.ZACZYNAMY .PRZEMARSZ ZE SWIECAMI POD GORZELNIE.NIE ODPUSCIMY!!!!!!!!!!! Przylaczcie sie do nas...
do Mirka chlopie ochrona w gorzelni to nie ludzie,to nacpane miesniaki,agresje na niewinnych ludziach wyladowuja,a tak poza to nie wypowiadaj sie jak nie wiesz o co chodzi,to nie tobie zabili kolege.MAREK mial straszne obrazenia glowy i nie tylko,uwierzcie to nie byl nie szczesliwy wypadek,MAREK ZOSTAL POBITY... DO ANONIM popieram i pozdrawiam ... rozwiń
Avatar
Anonim / 16 stycznia 2008 o 00:32
0
Do Mirek- Jak nie jestes w temacie to sie nie wypowiadaj. Raczej nie jestes stalym bywalcem tego klubu lub po prostu nigdy prawdziwej licencjonowanej ochrony nie widziales skoro smiesz ich tak nazywac. Przeciez to nakoksowane wziete z ulicy bydlo nie ochrona. Swoja droga wspolczuje im kobietom naukowo udowodnione jest ze od koksu przez jakis czas nie staje. Ale zaraz zaraz zagalopowalem sie za daleko przeciez ktora by chciala takiego pustaka. No ale nie o tym chcialem pisac. Piszesz ze czepiamy sie ochrony oto fakty: Oficjalne zrodla z gazety: Uraz z tylu glowy oraz zlamanie czy tam zasiniaczenie nosa (sproboj upasc tak zeby rozbic sobie tyl glowy i jednoczesnie twarz) Nieoficjalne: Siniaki, obicia na ciele. To juz jest duza podstawa do tego aby twierdzic ze bylo to pobicie nie nieszczesliwy wypadek.

Kolejny fakt:
Wiele razy widzialem i nie tylko ja a setki osob w jaki sposob owa "ochrona" wyprowadza ludzi z dyskoteki... Po prostu biora we dwoch goscia prowadza z sali pod wyjsciowe drzwi po czym przewracaja go na ziemie, dostaje pare trepow, jeden bierze za nogi drugi za rece rozhustywuja raz dwa i rzucaja czlowiekiem przed klub. A gwarantuje ze podloze pod klubem to nie miekkka ziemia i trawka tylko twardy beton. A jak sie cos jeszcze odezwie to jeszcze podchodza i znow pare trepow... Zastanawialo mnie zawsze po co to robia? Otoz na pokaz. Przed klubem jak to przed dyskoteka stoja zawsze tlumy ludzi a to sie przewietrzyc a to do samochodu a to cos wypic... A taki pustak lubi jak czuja do niego respekt, moze sie myle bo ja tam wiecznie czulem od nich smord... Wedlug mnie i tak wtedy wlasnie moglo byc ale skoro tak bylo to widzialoby to mase osob a tak nie jest. Dlaczego? Bo to byla jedna z najmrozniejszych nocy tego roku... Na zewnatrz nikt praktycznie nie wychodzil. Wiem jedno ze jezeli wyrzucila go z klubu "ochrona" a nie pracownicy typu sprzatacz barman to wlasnie wyrzucili go w powyzszy sposob. A taki upadek tez tak mogl sie skonczyc. Oczywiscie pewnie dostal jeszcze w lazience od nich pare trepow bo podniesc sie nie byl w stanie a pozniej przed klubem. Ale to tylko moje spekulacje

Inna wersja: Nie pobila go ochrona. To ja sie pytam po co oni tam sa? Przeciez obok kazdej bojki zbiera sie tlum ludzi nie ciezko to nie zauwazyc. Ale moze rzeczywiscie tego nie zauwazyli. A dlaczego? Bo szanowny Pan skąpy Gęborys wlasciciel klubu Gorzelnia (nazwisko adekwatne do postawy tego Pana, swoja droga mialem kiedys owczarka niemieckiego ktory wabil sie borys ) chcial zaoszczedzic pieniazki i zatrudnil nie wystarczajaca liczbe wyzej tu wymienionych "ochroniarzy" Malo tego to taki materialista iz w kazda sobote robi dyskoteke bez wzgledu czy post czy nie, malo jeszcze tego w kolejna sobote normalny czlowiek zamknalby dyskoteke w celu uczczenia pamieci zmarlego ale nie on, nie Geborys, on tego nie zrobil przeciez by strasznie zbiednial... Powiedziec wam w jaki sposob uczcil smierc S.P Marka? Poszedl do gminy domagac sie odszkodowania poniewaz z powodu przemarszu w sobote pod gorzelnia ku czczi S.P Marka na dyskoteke przyszlo strasznie malo osob tzn przyjezdzali ale szybko z szacunku dobrowolnie odjezdzali. Brak slow. Napisalbym co mysle o tym "Panu" ale jakby moderator tu sie pojawil to raczej nie pozostaloby zadne slowo...

Nie zapominajmy rowniez o tym ze to nie jest jedyny smiertelny przypadek z gorzelnii. Ten jest po prostu wyjatkowo naglosniony bo ilez mozna. Ps. porozmawiajcie z kierowcami ambulansow dowiecie sie ile tak naprawde w gorzelnii jest "wypadkow". Tyle odemnie... Zapraszam do komentowania

Ps. Jeszcze tu wroce
Do Mirek- Jak nie jestes w temacie to sie nie wypowiadaj. Raczej nie jestes stalym bywalcem tego klubu lub po prostu nigdy prawdziwej licencjonowanej ochrony nie widziales skoro smiesz ich tak nazywac. Przeciez to nakoksowane wziete z ulicy bydlo nie ochrona. Swoja droga wspolczuje im kobietom naukowo udowodnione jest ze od koksu przez jakis czas nie staje. Ale zaraz zaraz zagalopowalem sie za daleko przeciez ktora by chciala takiego pustaka. No ale nie o tym chcialem pisac. Piszesz ze czepiamy sie ochrony oto fakty: Oficjal... rozwiń
Avatar
Jerzy Baron / 9 lipca 2008 o 20:45
0
Ja mojej Kasi nie daje zrobić krzywdy.
Już nie jeden ochroniarz dostał ode mnie po papie .
A Kasia rozbiła niejeden kufel i wylała niejedno piwo.
Ale lokale gastronomiczne są bogate, chyba stać je kupić nowy kufel.

Z poważaniem
Jerzy Baron, Politechnika Krakowska
Avatar
mirosia / 2 lutego 2008 o 10:50
0
i jeszcze jedno... ludzie chodzą do gorzelni, bo ilość lokali na zamojszczyźnie jest tragiczna.... współczuję mieszkańcom... dlatego zapraszam do lublina, godzina drogi, 10zł busik:) Przynajmniej jest bezpieczniej i full lokali:)
Avatar
mirosia / 2 lutego 2008 o 10:46
0
Abraham napisał:
Już nie bawią mnie wasze komętarze,ale co sie można dziwić tak jest na każdej wsi,jeden coś powie głupiego a reszta z nudów łazi po domach i głupotę rozpowiada,ale taka jest wiejska męntalność,jeden mądry wieśniak powiedział że ochrona go zabiła a reszta w to uwieżyła,bo widać że na łabuniach żyja zacofani ludzie,a np jak by kogoś ze sklepu wyprowadzili i ten ktoś by sie przewrócił udeżył głową o podłoge i dostał krwiaka i umarł to też byście stali pod sklepem ze zniczami i robili protest żęby ten sklep zamknąć?weżcie wy sie zastanówcie co wy robicie,z tymi zniczami to na cmętarz idzcie a nie pod dyskoteke,nie wiecie co sie stało a głupoty wypisujecie,pewnie jakiś wieśniak w sweterku skomętuje mój komętarz ale mnie to jebie,jestem ochroniarzem w tej dyskotece,i jak by zamkneli ja np to i tak bedziemy stać gdzieś indziej,a takie przypadki to nie tylko zdażaja na na gorzelni,wszedzie coś sie dzieje,i jak wam ta dyskoteka tak bardzo przeszkadzała to po co przychodziliście co sobote do niej,i macie jakieś żale do ochrony to dajcie jakieś dowody że pobiliśmy tego chłopaka,a nie bedziecie na nas głupoty wymyślać.

Nawet już nie chodzi o tego chłopaka.... tylko o całokształt, czyli ogólne lanie ludzi i wpuszczanie małolatów. Acha.. polecam Ci słownik ortograficzny hehe;)

Nawet już nie chodzi o tego chłopaka.... tylko o całokształt, czyli ogólne lanie ludzi i wpuszczanie małolatów. Acha.. polecam Ci słownik ortograficzny hehe;) rozwiń
Avatar
mirosia / 2 lutego 2008 o 10:41
0
Majster napisał:
Anonim co ty za głupoty wypisujesz że każdego co wyprowadzamy to na kopach,to powiedz za co ich wyprowadzamy mądralo.pewnie napiszesz że za darmo,kiedyś tych co robili dymy wyprowadzaliśmy za bramę i pakowaliśmy do radiowozu,ale to nic nie daje,koleś wraca po 10 minutach i jeszcze gorzej robi dym bo sie wku***ł ze go ochrona do radiowozu wsadziła,po pare razy wracają i dymy robią i co mamy ich niańczyć,dostanie liścia w pysk za 3 wyprowadzeniem to będzie spokojniejszy,stań śmieciu i zobaczysz czy tak fajnie sie pilnuje w 20 tylu ludzi,nas jest za mało żeby tego wszystkiego upilnować i piszecie ze miał w toalecie ranę głowy,chuja wiecie,zadnej rany wtedy nie miał,tylko był ładnie nawalony,przewrócił sie na zewnatrz,powiedz palancie czy byś prał typa nieprzytomnego i śpiącego na kiblu,to by było bez sensu,zgłoś sie do własciciela cwaniaku niech ciebie postawi na jednej dyskotece,zobaczysz jak zajebiście sie pilnuje tylu nawalonych ludzi i jak ci ta dyskoteka nie pasowała to po kiego chuja na nią przyłaziłeś,piszecie a niewiecie co sie stało,co wy lekarze jesteście?trzeba było kolegi pilnować a nie zostawiać go śpiącego w toalecie

Wiesz co... ręce mi opadają na to co piszesz..... primo: jeśli jest za mała liczba ochroniarzy do takiej ilości osób w dyskotece trzeba o tym poinformować, czy właściciela czy szefa ochrony... secundo: pijanych ludzi sie nie wprowadza na dyskotekę, a pijanych wyprowadza i nie wpuszcza spowrotem, tak samo jak niepełnoletnich zresztą.... Chyba wiesz, że nie wolno wpuszczać niepełnoletnich do lokali, wktórym jest sprzedawany alkohol????? Zamordowany akurat był pełnoletni, ale co by było, gdyby był piętnastolatkiem jakich wpuszczacie?????? Wtedy by się wam wreszcie oberwało nietylko za to, jakimi jesteście "profesjonalistami", ale że wpuszczacie dzieciaków. Ciekawa jestem ile właściciel smaruje w łapę władzom, żeby nie sprawdzali, co się dzieje w tej dyskotece i kto tam się znajduje....

Wiesz co... ręce mi opadają na to co piszesz..... primo: jeśli jest za mała liczba ochroniarzy do takiej ilości osób w dyskotece trzeba o tym poinformować, czy właściciela czy szefa ochrony... secundo: pijanych ludzi sie nie wprowadza na dyskotekę, a pijanych wyprowadza i nie wpuszcza spowrotem, tak samo jak niepełnoletnich zresztą.... Chyba wiesz, że nie wolno wpuszczać niepełnoletnich do lokali, wktórym jest sprzedawany alkohol????? Zamordowany akurat był pełnoletni, ale co by było, gdyby był piętnastolatkiem jakich wpu... rozwiń
Avatar
Abraham / 1 lutego 2008 o 16:25
0
Już nie bawią mnie wasze komętarze,ale co sie można dziwić tak jest na każdej wsi,jeden coś powie głupiego a reszta z nudów łazi po domach i głupotę rozpowiada,ale taka jest wiejska męntalność,jeden mądry wieśniak powiedział że ochrona go zabiła a reszta w to uwieżyła,bo widać że na łabuniach żyja zacofani ludzie,a np jak by kogoś ze sklepu wyprowadzili i ten ktoś by sie przewrócił udeżył głową o podłoge i dostał krwiaka i umarł to też byście stali pod sklepem ze zniczami i robili protest żęby ten sklep zamknąć?weżcie wy sie zastanówcie co wy robicie,z tymi zniczami to na cmętarz idzcie a nie pod dyskoteke,nie wiecie co sie stało a głupoty wypisujecie,pewnie jakiś wieśniak w sweterku skomętuje mój komętarz ale mnie to jebie,jestem ochroniarzem w tej dyskotece,i jak by zamkneli ja np to i tak bedziemy stać gdzieś indziej,a takie przypadki to nie tylko zdażaja na na gorzelni,wszedzie coś sie dzieje,i jak wam ta dyskoteka tak bardzo przeszkadzała to po co przychodziliście co sobote do niej,i macie jakieś żale do ochrony to dajcie jakieś dowody że pobiliśmy tego chłopaka,a nie bedziecie na nas głupoty wymyślać.
Już nie bawią mnie wasze komętarze,ale co sie można dziwić tak jest na każdej wsi,jeden coś powie głupiego a reszta z nudów łazi po domach i głupotę rozpowiada,ale taka jest wiejska męntalność,jeden mądry wieśniak powiedział że ochrona go zabiła a reszta w to uwieżyła,bo widać że na łabuniach żyja zacofani ludzie,a np jak by kogoś ze sklepu wyprowadzili i ten ktoś by sie przewrócił udeżył głową o podłoge i dostał krwiaka i umarł to też byście stali pod sklepem ze zniczami i robili protest żęby ten sklep zamknąć?weżcie wy sie zastanówcie co ... rozwiń
Avatar
PAMIETAJACA KOLEZANKA / 28 stycznia 2008 o 22:18
0
PAMIETAMY O MARKU.SZKODA TYLKO ZE ZOSTALY NAM CUDOWNE WSPOMNIENIA O TYM WSPANIALYM CZLOWIEKU.DLACZEGO TYLKO WSPOMNIENIA,DLACZEGO TO MUSIALBYC MAREK?ZABILISCIE GO.
Avatar
agata / 28 stycznia 2008 o 11:24
0
Majster napisał:
Anonim co ty za głupoty wypisujesz że każdego co wyprowadzamy to na kopach,to powiedz za co ich wyprowadzamy mądralo.pewnie napiszesz że za darmo,kiedyś tych co robili dymy wyprowadzaliśmy za bramę i pakowaliśmy do radiowozu,ale to nic nie daje,koleś wraca po 10 minutach i jeszcze gorzej robi dym bo sie wku***ł ze go ochrona do radiowozu wsadziła,po pare razy wracają i dymy robią i co mamy ich niańczyć,dostanie liścia w pysk za 3 wyprowadzeniem to będzie spokojniejszy,stań śmieciu i zobaczysz czy tak fajnie sie pilnuje w 20 tylu ludzi,nas jest za mało żeby tego wszystkiego upilnować i piszecie ze miał w toalecie ranę głowy,chuja wiecie,zadnej rany wtedy nie miał,tylko był ładnie nawalony,przewrócił sie na zewnatrz,powiedz palancie czy byś prał typa nieprzytomnego i śpiącego na kiblu,to by było bez sensu,zgłoś sie do własciciela cwaniaku niech ciebie postawi na jednej dyskotece,zobaczysz jak zajebiście sie pilnuje tylu nawalonych ludzi i jak ci ta dyskoteka nie pasowała to po kiego chuja na nią przyłaziłeś,piszecie a niewiecie co sie stało,co wy lekarze jesteście?trzeba było kolegi pilnować a nie zostawiać go śpiącego w toalecie

majster.zalisz sie ze jest was za malo do upilnowania dyskoteki to niech pan geborys zatrudni wiecej osob chyba stac go na to.nie pisz takich glupot bo az zal to cztyac.smieciem to ty jestes je***y cwelu.co do marka to mogl byc pijany ale to nie oznacza ze mozna go bylo wyzucic w koszulce na mroz.jest pewne ze to nie z upatku a z pobicia marek zmarl a ten kto to zrobil zaplaci za to i ja to moge ci obiecac.

majster.zalisz sie ze jest was za malo do upilnowania dyskoteki to niech pan geborys zatrudni wiecej osob chyba stac go na to.nie pisz takich glupot bo az zal to cztyac.smieciem to ty jestes je***y cwelu.co do marka to mogl byc pijany ale to nie oznacza ze mozna go bylo wyzucic w koszulce na mroz.jest pewne ze to nie z upatku a z pobicia marek zmarl a ten kto to zrobil zaplaci za to i ja to moge ci obiecac. rozwiń
Avatar
Majster / 25 stycznia 2008 o 15:22
0
Anonim co ty za głupoty wypisujesz że każdego co wyprowadzamy to na kopach,to powiedz za co ich wyprowadzamy mądralo.pewnie napiszesz że za darmo,kiedyś tych co robili dymy wyprowadzaliśmy za bramę i pakowaliśmy do radiowozu,ale to nic nie daje,koleś wraca po 10 minutach i jeszcze gorzej robi dym bo sie wku***ł ze go ochrona do radiowozu wsadziła,po pare razy wracają i dymy robią i co mamy ich niańczyć,dostanie liścia w pysk za 3 wyprowadzeniem to będzie spokojniejszy,stań śmieciu i zobaczysz czy tak fajnie sie pilnuje w 20 tylu ludzi,nas jest za mało żeby tego wszystkiego upilnować i piszecie ze miał w toalecie ranę głowy,chuja wiecie,zadnej rany wtedy nie miał,tylko był ładnie nawalony,przewrócił sie na zewnatrz,powiedz palancie czy byś prał typa nieprzytomnego i śpiącego na kiblu,to by było bez sensu,zgłoś sie do własciciela cwaniaku niech ciebie postawi na jednej dyskotece,zobaczysz jak zajebiście sie pilnuje tylu nawalonych ludzi i jak ci ta dyskoteka nie pasowała to po kiego chuja na nią przyłaziłeś,piszecie a niewiecie co sie stało,co wy lekarze jesteście?trzeba było kolegi pilnować a nie zostawiać go śpiącego w toalecie
Anonim co ty za głupoty wypisujesz że każdego co wyprowadzamy to na kopach,to powiedz za co ich wyprowadzamy mądralo.pewnie napiszesz że za darmo,kiedyś tych co robili dymy wyprowadzaliśmy za bramę i pakowaliśmy do radiowozu,ale to nic nie daje,koleś wraca po 10 minutach i jeszcze gorzej robi dym bo sie wku***ł ze go ochrona do radiowozu wsadziła,po pare razy wracają i dymy robią i co mamy ich niańczyć,dostanie liścia w pysk za 3 wyprowadzeniem to będzie spokojniejszy,stań śmieciu i zobaczysz czy tak fajnie sie pilnuje w 20 tylu ludzi,nas j... rozwiń
Avatar
OLKA / 16 stycznia 2008 o 09:14
0
do Mirka chlopie ochrona w gorzelni to nie ludzie,to nacpane miesniaki,agresje na niewinnych ludziach wyladowuja,a tak poza to nie wypowiadaj sie jak nie wiesz o co chodzi,to nie tobie zabili kolege.MAREK mial straszne obrazenia glowy i nie tylko,uwierzcie to nie byl nie szczesliwy wypadek,MAREK ZOSTAL POBITY... DO ANONIM popieram i pozdrawiam SERDECZNIE. W SOBOTE PROTESTUJEMY O 21.00.ZACZYNAMY .PRZEMARSZ ZE SWIECAMI POD GORZELNIE.NIE ODPUSCIMY!!!!!!!!!!! Przylaczcie sie do nas...
do Mirka chlopie ochrona w gorzelni to nie ludzie,to nacpane miesniaki,agresje na niewinnych ludziach wyladowuja,a tak poza to nie wypowiadaj sie jak nie wiesz o co chodzi,to nie tobie zabili kolege.MAREK mial straszne obrazenia glowy i nie tylko,uwierzcie to nie byl nie szczesliwy wypadek,MAREK ZOSTAL POBITY... DO ANONIM popieram i pozdrawiam ... rozwiń
Avatar
Anonim / 16 stycznia 2008 o 00:32
0
Do Mirek- Jak nie jestes w temacie to sie nie wypowiadaj. Raczej nie jestes stalym bywalcem tego klubu lub po prostu nigdy prawdziwej licencjonowanej ochrony nie widziales skoro smiesz ich tak nazywac. Przeciez to nakoksowane wziete z ulicy bydlo nie ochrona. Swoja droga wspolczuje im kobietom naukowo udowodnione jest ze od koksu przez jakis czas nie staje. Ale zaraz zaraz zagalopowalem sie za daleko przeciez ktora by chciala takiego pustaka. No ale nie o tym chcialem pisac. Piszesz ze czepiamy sie ochrony oto fakty: Oficjalne zrodla z gazety: Uraz z tylu glowy oraz zlamanie czy tam zasiniaczenie nosa (sproboj upasc tak zeby rozbic sobie tyl glowy i jednoczesnie twarz) Nieoficjalne: Siniaki, obicia na ciele. To juz jest duza podstawa do tego aby twierdzic ze bylo to pobicie nie nieszczesliwy wypadek.

Kolejny fakt:
Wiele razy widzialem i nie tylko ja a setki osob w jaki sposob owa "ochrona" wyprowadza ludzi z dyskoteki... Po prostu biora we dwoch goscia prowadza z sali pod wyjsciowe drzwi po czym przewracaja go na ziemie, dostaje pare trepow, jeden bierze za nogi drugi za rece rozhustywuja raz dwa i rzucaja czlowiekiem przed klub. A gwarantuje ze podloze pod klubem to nie miekkka ziemia i trawka tylko twardy beton. A jak sie cos jeszcze odezwie to jeszcze podchodza i znow pare trepow... Zastanawialo mnie zawsze po co to robia? Otoz na pokaz. Przed klubem jak to przed dyskoteka stoja zawsze tlumy ludzi a to sie przewietrzyc a to do samochodu a to cos wypic... A taki pustak lubi jak czuja do niego respekt, moze sie myle bo ja tam wiecznie czulem od nich smord... Wedlug mnie i tak wtedy wlasnie moglo byc ale skoro tak bylo to widzialoby to mase osob a tak nie jest. Dlaczego? Bo to byla jedna z najmrozniejszych nocy tego roku... Na zewnatrz nikt praktycznie nie wychodzil. Wiem jedno ze jezeli wyrzucila go z klubu "ochrona" a nie pracownicy typu sprzatacz barman to wlasnie wyrzucili go w powyzszy sposob. A taki upadek tez tak mogl sie skonczyc. Oczywiscie pewnie dostal jeszcze w lazience od nich pare trepow bo podniesc sie nie byl w stanie a pozniej przed klubem. Ale to tylko moje spekulacje

Inna wersja: Nie pobila go ochrona. To ja sie pytam po co oni tam sa? Przeciez obok kazdej bojki zbiera sie tlum ludzi nie ciezko to nie zauwazyc. Ale moze rzeczywiscie tego nie zauwazyli. A dlaczego? Bo szanowny Pan skąpy Gęborys wlasciciel klubu Gorzelnia (nazwisko adekwatne do postawy tego Pana, swoja droga mialem kiedys owczarka niemieckiego ktory wabil sie borys ) chcial zaoszczedzic pieniazki i zatrudnil nie wystarczajaca liczbe wyzej tu wymienionych "ochroniarzy" Malo tego to taki materialista iz w kazda sobote robi dyskoteke bez wzgledu czy post czy nie, malo jeszcze tego w kolejna sobote normalny czlowiek zamknalby dyskoteke w celu uczczenia pamieci zmarlego ale nie on, nie Geborys, on tego nie zrobil przeciez by strasznie zbiednial... Powiedziec wam w jaki sposob uczcil smierc S.P Marka? Poszedl do gminy domagac sie odszkodowania poniewaz z powodu przemarszu w sobote pod gorzelnia ku czczi S.P Marka na dyskoteke przyszlo strasznie malo osob tzn przyjezdzali ale szybko z szacunku dobrowolnie odjezdzali. Brak slow. Napisalbym co mysle o tym "Panu" ale jakby moderator tu sie pojawil to raczej nie pozostaloby zadne slowo...

Nie zapominajmy rowniez o tym ze to nie jest jedyny smiertelny przypadek z gorzelnii. Ten jest po prostu wyjatkowo naglosniony bo ilez mozna. Ps. porozmawiajcie z kierowcami ambulansow dowiecie sie ile tak naprawde w gorzelnii jest "wypadkow". Tyle odemnie... Zapraszam do komentowania

Ps. Jeszcze tu wroce
Do Mirek- Jak nie jestes w temacie to sie nie wypowiadaj. Raczej nie jestes stalym bywalcem tego klubu lub po prostu nigdy prawdziwej licencjonowanej ochrony nie widziales skoro smiesz ich tak nazywac. Przeciez to nakoksowane wziete z ulicy bydlo nie ochrona. Swoja droga wspolczuje im kobietom naukowo udowodnione jest ze od koksu przez jakis czas nie staje. Ale zaraz zaraz zagalopowalem sie za daleko przeciez ktora by chciala takiego pustaka. No ale nie o tym chcialem pisac. Piszesz ze czepiamy sie ochrony oto fakty: Oficjal... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r. 0 0

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku
Alarm 24

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku 4 9

Kupiony w hipermarkecie notebook okazał się wadliwy, ale sklep nie chce go przyjąć z powrotem, mimo że obiecuje klientom możliwość zwrotu towarów w ciągu 30 dni od zakupu. Hipermarket tłumaczy, że sprzęt jest już używany. Klient jest oburzony, ale zgodnie z prawem to sklep ma rację.

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program]
28 lipca 2018, 11:00

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program] 12 3

Pokaz filmu „Złodziejaszki” Hirokazu Koreedy nagrodzonego Złotą Palmą w Cannes, a potem wspólny koncert Nosowskiej i Zamilskiej na kazimierskim zamku. Tak będzie wyglądało otwarcie 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się już w następną sobotę 28 lipca.

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo
21 lipca 2018, 18:00

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo 2 0

Co Gdzie Kiedy. Duet Gabryś & Quinn wystąpi 21 lipca o godz. 18 w Muzeum Lubelskim w ramach cyklu Muzyka na lubelskim Zamku.

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych 0 1

Cztery osoby, w tym prezes i dyrektorzy jednej ze spółek, zostali zatrzymani przez prokuratorów z Zamościa. Śledczy podejrzewają ich o wyłudzenia podatku VAT.

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie 121 51

W czwartek zalano betonem studnię odkrytą przed Bramą Krakowską podczas przebudowy nawierzchni. Ratusz planował stworzenie w tym miejscu „okna czasu”, przez które można by zajrzeć do wnętrza. Ale takiej atrakcji jednak tu nie będzie. – Udostępnienie studni okazało się niemożliwe – oznajmił Urząd Miasta.

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
21 lipca 2018, 12:00

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego 3 1

Co Gdzie Kiedy. Inna Fundacja - IFKA zaprasza do udziału w projekcje NIE WYMIGASZ SIĘ OD HISTORII/HERSTORII, w ramach którego organizowane będą spacery prowadzone w języku polskim oraz migowym. Na początek spacery z okazji 100-lecia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków 19 0

Zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem usłyszeli dwaj 16-latkowie, którzy od początku lipca na basenie miejskim w Puławach kradli przedmioty pozostawione w szafkach.

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu
galeria

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu 57 0

Członkowie rodzin policjantów, którzy stracili życie na służbie odsłonili dziś tabliczki epitafijne. Jedna z nich poświęcona jest st. sierż. Magdalenie Dolebskiej z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie
20 lipca 2018, 12:00

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 12 w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wycieczka z przewodnikiem, podczas której poznamy filmowe losy nadwiślańskiego miasta.

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti 2 5

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej w nietypowy sposób walczy z wandalami. Na kilku najczęściej dewastowanych wiatach przystankowych pojawi się graffiti. Pierwsze już jest – na przystanku przy ulicy Warszawskiej

Azoty Puławy wróciły do treningów

Azoty Puławy wróciły do treningów 1 0

PIŁKA RĘCZNA Brązowi medaliści rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Drużynę prowadzi były reprezentacyjny obrotowy Bartosz Jurecki

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy 0 9

Prawie 7 miesięcy drogowcy remontowali niespełna trzykilometrowy odcinek drogi 801, od Dęblina do Stężycy.

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia]
galeria

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia] 6 0

Nowe ulice i mosty, a w planach m.in. budowa placu zabaw – inwestycje w Zamościu nabierają tempa.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca 0 0

Tej imprezy nie można przegapić. Od piątku do niedzieli Lublin będzie gospodarzem 94. PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce. Tylu gwiazd nie mieliśmy u siebie od... 34 lat.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!