Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

14 czerwca 2019 r.
14:27

Zadyma po meczu juniorów Hetmana Zamość i Łady Biłgoraj

38 24 A A

Podczas rozgrywanego niedawno meczu juniorów pomiędzy Hetmanem Zamość, a Ładą Biłgoraj doszło do nieprzyjemnych ekscesów. Jak podaje portal sportowefakty.wp.pl dwóch zawodników gości zostało zaatakowanych po meczu i potrzebna była interwencja policji.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Sytucja podczas spotkania młodzieżowców dwóch klubów, które mówiąc łagodnie nie przepadają za sobą, była coraz bardziej napięta z minuty na minutę. Zawodnicy Łady mieli być obrażani przez grupkę miejscowych kibiców, a już po zakońzeniu spotkania jeden z nich miał zostać uderzony przez zawodnika Hetmana natomiast drugi przez jednego z kibiców. W efekcie drużyna z Biłograja zamknęła się w szatni i czekała w niej na przyjazd policji.

– Interweniujący policjanci po rozpytaniu osób, które widziały bądź też brały udział w zajściu ustalili, że po meczu pomiędzy zawodnikami w/w drużyn doszło do sytuacji konfliktowej – poinformowała Dorota Krukowska-Bubiło, rzecznik policji w Zamościu, cytowana przez portal sportowefakty.wp.pl

Komisja dyscyplinarna ukarała gospodarzy karą 200 złotych za nie zapewnienie ochrony podczas meczu.

e-Wydanie

Komentarze 24

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 14 czerwca 2019 o 15:33
+26
Mam nadzieję na dożywotne zdyskwalifikowanie piłkarzyka Hetmana. Różne rzeczy dzieją się w trakcie meczu ale po jego zakończeniu zaatakowanie przeciwników z pomocą chuligana to już czyn karalny!
Avatar
Lutek z Mutek / 14 czerwca 2019 o 16:41
+19
Kara 200 zł - Co to jest ? To szatniarz za płaszcz kiedy poda dostaje więcej.
Avatar
arte / 15 czerwca 2019 o 16:25
+13
Czyli w Hetmanie bez zmian! Zamojskie chamstwo na ławce (trener) i trybunach ("kibice", rodzice) podczas rozgrywek młodzieżowych (od trampkarza młodszego po juniora starszego) poznałem już kilkanaście lat temu. Jednak nigdy nie dotyczyło to grających w Hetmanie chłopaków!!! Teraz widzę, że chamstwo dotarło do "piłkarzy". Niestety, ale przy ówczesnej i bieżącej  bierności klubowych władz Hetmana, kwestią czasu było takie jak opisywane zdarzenie. Wstyd!!! A najgorsze jest to, że dotyczy to drużyn młodzieżowych.
Avatar
Jarko / 14 czerwca 2019 o 16:08
+13
Kiedys byl Hetman i byli kibice! Teaz zostala namiastka Hetmana i paru prawdziwych kibicow bo reszta to patologia z blokow i niby miesniaki z dwoma malymi glowkami. Ale co poradzic na tutejsza dzicz co potrafi tylko w kilku napasc na jednego a sam na sam to spier......a i tylko donosi na policje bo niby nieslisznie ktos sprzedal mu liscia.
Avatar
sobiepan / 15 czerwca 2019 o 01:37
+12
Widzę, że hejt w "człowiekach" z Biłgoraja się odezwał :D Od razu od jakiegoś ukraińskiego miasta wyzywają. Swoją drogą ciekawe gdzie lekcje historii brali skoro nie wiedzą, że zamość był typowo polskim miastem założonym przez polaka i w którym osiedlali się głównie polacy. Czego oczywiście nie można powiedzieć o biłgoraju gdzie dla przypadku jak podaje wikipedia w okresie międzywojnia żyło zaledwie 8,3 tys mieszkańców z czego 5 tys to żydzi. Sporo obecnych zabudowań to mienie pożydowskie. I co? Głupio wam? Jakieś komentarze? Leczcie kompleksy gdzie indziej.
Widzę, że hejt w "człowiekach" z Biłgoraja się odezwał :D Od razu od jakiegoś ukraińskiego miasta wyzywają. Swoją drogą ciekawe gdzie lekcje historii brali skoro nie wiedzą, że zamość był typowo polskim miastem założonym przez polaka i w którym osiedlali się głównie polacy. Czego oczywiście nie można powiedzieć o biłgoraju gdzie dla przypadku jak podaje wikipedia w okresie międzywojnia żyło zaledwie 8,3 tys mieszkańców z czego 5 tys to żydzi. Sporo obecnych zabudowań to mienie pożydowskie. I co? Głupio wam? Jakieś komentarze? Leczc... rozwiń
Avatar
Gość / 14 czerwca 2019 o 14:58
+12
Na pucharach w meczu z Chełmianką Hetman dał popis chamstwa ale czy wyżej czy niżej gra zachowanie jest bez zmian naganne !
Avatar
Gość / 15 czerwca 2019 o 19:01
+6
Poziom szkolenia młodzieży jest bardzo kiepski, począwszy od trenerów dla których wynik jest najważniejszy ( byle jak, aby wygrać!!!!) po poziom rodziców( tu szkoda pisać) po samych sędziów. Tak sędziów piłkarskich, którzy nie negują złych zachowań dzieci od naj młodszych lat. Dziecko w nie których szkółkach piłkarskich ( piszę że w niektórych) maj za zadanie (kopnąć, szturchnąć, trzymać za koszulkę i przewrócić itd. - czytaj piłka może przejść, zawodnik nigdy!!!!!). Nie raz mój syn wracał z turnieju/meczu z siniakami jak po wojnie!!!! Powinna być ostra reakcja PZPN na takie już nagłośnione zachowanie trenera/zawodników grupy młodzieżowej!!!!!! I nie kara 200 zł dla klubu tylko 20 tyś. przynajmniej.
Poziom szkolenia młodzieży jest bardzo kiepski, począwszy od trenerów dla których wynik jest najważniejszy ( byle jak, aby wygrać!!!!) po poziom rodziców( tu szkoda pisać) po samych sędziów. Tak sędziów piłkarskich, którzy nie negują złych zachowań dzieci od naj młodszych lat. Dziecko w nie których szkółkach piłkarskich ( piszę że w niektórych) maj za zadanie (kopnąć, szturchnąć, trzymać za koszulkę i przewrócić itd. - czytaj piłka może przejść, zawodnik nigdy!!!!!). Nie raz mój syn wracał z turnieju/meczu z siniakami jak po wojnie!!!! Powin... rozwiń
Avatar
KR / 15 czerwca 2019 o 00:04
+6
zamossscia powinno odizolowac się od reszty swiata! Takiego buractwa nigdzie nie widzialem! Jestem z Krakowa kupiłem kiedyś auto w Chełmie na tablicach LC - Chełm, podjechalem w zamossciach pod sklep z kobietą w ciąży a Tu nie wiadomo skad 10 buroli biegnie za nami i krzyczy jxxxc Chylmianke! Co to ma być??? Omijam tę miescinke szerokim łukiem!!!
Avatar
lucek / 14 czerwca 2019 o 15:35
+6
ot polska dzicz,dziki kraj dziki w srodku europy dzikie bydło żądzące sie prawami z czasów neandertaltczyka,w*** i po sprawie
Avatar
Gość / 15 czerwca 2019 o 21:07
+4
Zamość to dziki kraj prostactwo chamstwo i etc.
Avatar
Gość / 16 czerwca 2019 o 12:07
+1
Tak się pracuje z młodzieżą w Zamościu. Ciągle kompleksy które generują agresje. Słaba praca pedagogów. To chyba rola amspn
Avatar
Gość / 16 czerwca 2019 o 11:13
-1
Czyżby to byli zawodnicy amspn ? A trener to prezes amspn?
Avatar
Też LUB / 15 czerwca 2019 o 22:13
0
I Za mość I Biłgo w Ryja to dzikie wioski , dlatego kultury tam nie uświadczysz.
 Co chcesz od Biłgoraja? Spoko ludzie. Zachodnioslowianska kultura. Co do Zamościa pełna zgodna, wschodnia dzicz.
Avatar
Lubelak / 15 czerwca 2019 o 21:57
+1
I Za mość I Biłgo w Ryja to dzikie wioski , dlatego kultury tam nie uświadczysz.
Avatar
Gość / 15 czerwca 2019 o 21:07
+4
Zamość to dziki kraj prostactwo chamstwo i etc.
Avatar
Gość / 15 czerwca 2019 o 19:01
+6
Poziom szkolenia młodzieży jest bardzo kiepski, począwszy od trenerów dla których wynik jest najważniejszy ( byle jak, aby wygrać!!!!) po poziom rodziców( tu szkoda pisać) po samych sędziów. Tak sędziów piłkarskich, którzy nie negują złych zachowań dzieci od naj młodszych lat. Dziecko w nie których szkółkach piłkarskich ( piszę że w niektórych) maj za zadanie (kopnąć, szturchnąć, trzymać za koszulkę i przewrócić itd. - czytaj piłka może przejść, zawodnik nigdy!!!!!). Nie raz mój syn wracał z turnieju/meczu z siniakami jak po wojnie!!!! Powinna być ostra reakcja PZPN na takie już nagłośnione zachowanie trenera/zawodników grupy młodzieżowej!!!!!! I nie kara 200 zł dla klubu tylko 20 tyś. przynajmniej.
Poziom szkolenia młodzieży jest bardzo kiepski, począwszy od trenerów dla których wynik jest najważniejszy ( byle jak, aby wygrać!!!!) po poziom rodziców( tu szkoda pisać) po samych sędziów. Tak sędziów piłkarskich, którzy nie negują złych zachowań dzieci od naj młodszych lat. Dziecko w nie których szkółkach piłkarskich ( piszę że w niektórych) maj za zadanie (kopnąć, szturchnąć, trzymać za koszulkę i przewrócić itd. - czytaj piłka może przejść, zawodnik nigdy!!!!!). Nie raz mój syn wracał z turnieju/meczu z siniakami jak po wojnie!!!! Powin... rozwiń
Avatar
arte / 15 czerwca 2019 o 16:25
+13
Czyli w Hetmanie bez zmian! Zamojskie chamstwo na ławce (trener) i trybunach ("kibice", rodzice) podczas rozgrywek młodzieżowych (od trampkarza młodszego po juniora starszego) poznałem już kilkanaście lat temu. Jednak nigdy nie dotyczyło to grających w Hetmanie chłopaków!!! Teraz widzę, że chamstwo dotarło do "piłkarzy". Niestety, ale przy ówczesnej i bieżącej  bierności klubowych władz Hetmana, kwestią czasu było takie jak opisywane zdarzenie. Wstyd!!! A najgorsze jest to, że dotyczy to drużyn młodzieżowych.
Avatar
Trewqor / 15 czerwca 2019 o 16:13
-8
W Zamościu przydałby się nowy stadion na około 6-7 tys. miejsc Świdnik ma Lublin ma Tarnobrzeg ma...
Avatar
Gość / 15 czerwca 2019 o 15:51
+2
Teraz wszyscy bronicie Zamościa a on sam święty nie jest...
Avatar
Kibic / 15 czerwca 2019 o 12:26
+2
Stadion w Zamościu pod wzgledem infrastruktury zatrzymał się w czasach PRL.                                                                                Poziom organizacji meczów przez KS Hetman Zamość podobnie.                                                                                                        Władze miasta nie zauważają tego broblemu. Opowiadaja bajki o budowie nowego obiektu.                                                                       Lubelski Związek Piłki Nożnej  i działacze z Zamościa tolerują tą sytucję - 200 zł kary to kpina i cyrk.  Panie Prezesie Boniek.  Prosimy o interwęcję i ratunek dla piłkarstwa w Zamościu  
Stadion w Zamościu pod wzgledem infrastruktury zatrzymał się w czasach PRL.                                                                                Poziom organizacji meczów przez KS Hetman Zamość podobnie.                                                                                                        Władze miasta nie zauważają tego broblemu. Opowiadaja bajki o budowie nowego obiektu.                                                                       Lubelski Związek Piłki Nożnej  i działacze z Zamościa tolerują tą sytucję ... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 24

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Imieniny Róży, Anieli i Anny w Muzeum Zamoyskich w Kozłówce
21 lipca 2019, 11:00

Imieniny Róży, Anieli i Anny w Muzeum Zamoyskich w Kozłówce 0 0

Zabierzcie dobry humor, ciekawość i jedźcie na imieniny do pałacu w Kozłówce. Impreza w najbliższą niedzielę. W programie prelekcja o aromatycznych właściwościach róż, intrygująca gra terenowa oraz malowanie wielkiego bukietu dla solenizantek.

Ciepłownia z Dęblina ukarana astronomiczną kwotą. Nie miała zezwoleń na emisję spalin

Ciepłownia z Dęblina ukarana astronomiczną kwotą. Nie miała zezwoleń na emisję spalin 19 13

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska nałożył na byłego dzierżawcę ciepłowni w Dęblinie 9 mln zł kary za emisję spalin wykraczającą poza wykupione zezwolenia. Przedsiębiorstwo skierowało sprawę do sądu, ale to nie koniec kłopotów.

Żniwowanie w Skansenie
21 lipca 2019, 11:00

Żniwowanie w Skansenie 0 0

Muzeum Wsi Lubelskie zaprasza na pokazy tradycyjnego żniwowania. Wydarzenie rozpocznie się 21 lipca o godz. 11. Poznamy tradycyjne pokazy koszenia zboża kosą i kosiarką konną, podbierania sierpem, robienia powróseł i formowania snopków.

Radio już nie Puławy 24

Radio już nie Puławy 24 25 15

Radio Puławy 24 już niedługo zmieni nazwę. Będzie mieć większy zasięg i nową ramówkę. Liczy na zdobycie nowych słuchaczy.

Ranking Miast Przyjaznych Rodzinom 2019. Jak wypadł Lublin?

Ranking Miast Przyjaznych Rodzinom 2019. Jak wypadł Lublin? 1 33

Lublin zajął przedostanie miejsce w Rankingu Miast Przyjaznych Rodzinom 2019. Tworząc zestawienie pod uwagę brano m.in. średnią wysokość zarobków, ceny nieruchomości oraz liczbę szkół i przedszkoli przypadających na liczbę mieszkańców

Lublin: Jeden samochód przeładowany, inny kierowca pijany

Lublin: Jeden samochód przeładowany, inny kierowca pijany 14 4

Ważył 7900 kg, czyli o 4400 kg za dużo - to największe przekroczenie norm odnotowane podczas akcji zorganizowanej w Lublinie. Zatrzymano nie tylko przeładowane samochody dostawcze. Jeden z kierowców, prowadził zbyt ciężki pojazd pod wpływem alkoholu. Kierowca miała ponad 1,7 promila alkoholu w organizmie.

"Speed" od dziś na drogach woj. lubelskiego. Mają jeden cel
galeria

"Speed" od dziś na drogach woj. lubelskiego. Mają jeden cel 67 29

Policyjny zespół pn. „Speed” przeciwdziała niebezpiecznym zachowaniom na drogach.

Marcin Michota (Motor Lublin): Gra wygląda obiecująco

Marcin Michota (Motor Lublin): Gra wygląda obiecująco 0 6

Rozmowa z Marcinem Michotą, zawodnikiem Motoru Lublin

SLD, Razem i Wiosna wystartują w wyborach jako blok lewicy
film

SLD, Razem i Wiosna wystartują w wyborach jako blok lewicy 3 27

– Macie państwo przed sobą trzech tenorów, którzy całkiem nieźle śpiewają w polityce – powiedział lider Wiosny Robert Biedroń informując o stworzeniu przez Wiosnę, SLD i Lewicę Razem wspólnego bloku lewicowego na jesienne wybory parlamentarne.

Wojewódzkie Święto Policji w Chełmie. Odznaczenia, awanse i piknik rodzinny [zdjęcia]
galeria

Wojewódzkie Święto Policji w Chełmie. Odznaczenia, awanse i piknik rodzinny [zdjęcia] 20 8

Chełm był gospodarzem tegorocznego, wojewódzkiego Święta Policji.

Tomaszów Lubelski: Jedno popołudnie i trzech pijanych kierujących

Tomaszów Lubelski: Jedno popołudnie i trzech pijanych kierujących 0 0

W czwartek policjanci z posterunku w Łaszczowie i w Suścu zatrzymali trzech nietrzeźwych kierujących.

Leopoldów: Motocyklista chciał wyprzedzić citroena, zderzył się z audi