Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

7 grudnia 2009 r.
14:53
Edytuj ten wpis

Rok więzienia w zawieszeniu za zaatakowanie policjantów parasolką (wideo)

Autor: Zdjęcie autora (lew)
0 12 A A

Rok więzienia w zawieszeniu na dwa lata i 600 złotych grzywny. Taki prawomocny wyrok za znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy oraz grożenie im usłyszał 45-letni mieszkaniec gminy Księżpol. Czesław W. musi dodatkowo wypłacić 1300 złotych nawiązki na rzecz obu policjantów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
no_name / 8 grudnia 2009 o 13:58
0
z jednej strony jak się stawiał zbyt mocno to powinien dostać pałą przez łeb i już, jednak wtedy dopiero by się zaczęło....
moim zdaniem policjanci robili swoje dobrze, a że trafił się trudny przeciwnik no cóż...
znam przypadek pijaczka który kiedyś 4 milicjantów (wtedy jeszcze) rozłożył, dopiero 6 mu dało radę, może to jakaś rodzina.....
Avatar
bms / 8 grudnia 2009 o 09:12
0
Nie jestem gliniarzem, niemniej czytam te posty i widzę jak łatwo nabijać się, wybrzydzać i naśmiewać się z policji! Oznacza to, że nie znacie procedur. A gdyby tak przypadkiem mundurowi nabili temu wieśniakowi siniaka, albo niechcący oberwali mu guzik od kufajki? Dopiero by było używanie w mediach jaka to policja brutalna, wewnętrzne śledztwo, komisja dyscyplinarna, proces o odszkodowanie itp.
Faktem jest że polskie wieśniactwo ma w głębokim "poważaniu" wszelkie normy prawne i obyczajowe. Przechodzenie po pasach uważają za bzdurny wymysł miastowych. To samo dotyczy korzystania z koszy na śmiecie, publicznych toalet, czy nawet wycierania butów o wycieraczkę. O szacunku dla munduru już nie warto wspominać, bo zaraz dochodzą do głosu geny dziadka-partyzanta...
Nie jestem gliniarzem, niemniej czytam te posty i widzę jak łatwo nabijać się, wybrzydzać i naśmiewać się z policji! Oznacza to, że nie znacie procedur. A gdyby tak przypadkiem mundurowi nabili temu wieśniakowi siniaka, albo niechcący oberwali mu guzik od kufajki? Dopiero by było używanie w mediach jaka to policja brutalna, wewnętrzne śledztwo, komisja dyscyplinarna, proces o odszkodowanie itp.
Faktem jest że polskie wieśniactwo ma w głębokim "poważaniu" wszelkie normy prawne i obyczajowe. Przechodzenie po pasach uważają... rozwiń
Avatar
dexter / 8 grudnia 2009 o 07:49
0
wstyyyyd!!! Jestem gliniarzem, ale to jest tragedia dla firmy, szkoda jeszcze, że nie ściąglęli oddziałów prewencji i AT-ciaków!!
Avatar
Figa / 8 grudnia 2009 o 07:46
0
Byłam przy tym.Masakra...hahah.Niewinnemu człowiekowi sponiewierali skodzinkę.Boże co za ofermy !!! TO BYŁO ŻAŁOSNE (ale nie przy Nepomucenie czy jak mu tam...hehehe, ale w "centrum aglomeracji") !!!
Avatar
Kortiino / 8 grudnia 2009 o 07:41
0
LUDZIE ! To się powinno pokazywać na całym świecie ! Takich jaj jak te pożal się Boże policjanty to w żadnej komedii jeszcze nie było.To są jaja nie policja !!!
Avatar
~gosc~ / 7 grudnia 2009 o 22:55
0
to jest policja? z emerytem sobie nie moga poradzic? zycze im powodzenienia jak bedą musieli interweniować w innym przypadku....
Avatar
żaba / 7 grudnia 2009 o 22:52
0
Walczył z policjantami i "przegrał"...? Moim zdaniem ewidentnie wygrał, obnażając poziom wyszkolenia i sprawności polskich policjantów. Tragedia , te dwie ofermy powinny przejśc na rente a przynajmiej spalić się ze wstydu....hahah
Avatar
obcy / 7 grudnia 2009 o 22:48
0
Ci dwaj "pseudo-policjanci" to pewnie renciści, przyjęci " po znajomości" , bo tak przyjmuje się do pracy w Policji. Żenada - taką mamy Policję i nie dziwne , że nikt nie ma szacunku i poważania , o respekcie nie wspominając. Jakby te dwie fajtłapy natknęły się na jakiegoś recydywistę pewnie nowe mundury by nie pomogły- popuścili by sobie po nogach...
Avatar
Gość / 7 grudnia 2009 o 22:44
0
puzon20 napisał:
Panie Czesławie W. proszę podziękować mass mediom, że zamiast pana i panu podobnym mówić, że do "władzy" podchodzimy z szacunkiem (ręce na kierownicy, nie wysiadamy bez zgody z pojazdu, nie wykonujemy nerwowych ruchów, wykonujemy pokornie polecenia, itp.) to zakończyłoby się mandatem bądź pouczeniem, a tak na stare lata połamana parasolka i wyrok w zawieszeniu, a i parę groszy z emerytury ubędzie.

czytaj ze zrozumieniem. Facet przechodził przez jezdnie.

czytaj ze zrozumieniem. Facet przechodził przez jezdnie. rozwiń
Avatar
aaa / 7 grudnia 2009 o 22:23
0
DWIE CIOTY NA JEDNEGO NIE DAŁY RADY ALE PIĘĆ CIOT DAŁO RADE
Avatar
no_name / 8 grudnia 2009 o 13:58
0
z jednej strony jak się stawiał zbyt mocno to powinien dostać pałą przez łeb i już, jednak wtedy dopiero by się zaczęło....
moim zdaniem policjanci robili swoje dobrze, a że trafił się trudny przeciwnik no cóż...
znam przypadek pijaczka który kiedyś 4 milicjantów (wtedy jeszcze) rozłożył, dopiero 6 mu dało radę, może to jakaś rodzina.....
Avatar
bms / 8 grudnia 2009 o 09:12
0
Nie jestem gliniarzem, niemniej czytam te posty i widzę jak łatwo nabijać się, wybrzydzać i naśmiewać się z policji! Oznacza to, że nie znacie procedur. A gdyby tak przypadkiem mundurowi nabili temu wieśniakowi siniaka, albo niechcący oberwali mu guzik od kufajki? Dopiero by było używanie w mediach jaka to policja brutalna, wewnętrzne śledztwo, komisja dyscyplinarna, proces o odszkodowanie itp.
Faktem jest że polskie wieśniactwo ma w głębokim "poważaniu" wszelkie normy prawne i obyczajowe. Przechodzenie po pasach uważają za bzdurny wymysł miastowych. To samo dotyczy korzystania z koszy na śmiecie, publicznych toalet, czy nawet wycierania butów o wycieraczkę. O szacunku dla munduru już nie warto wspominać, bo zaraz dochodzą do głosu geny dziadka-partyzanta...
Nie jestem gliniarzem, niemniej czytam te posty i widzę jak łatwo nabijać się, wybrzydzać i naśmiewać się z policji! Oznacza to, że nie znacie procedur. A gdyby tak przypadkiem mundurowi nabili temu wieśniakowi siniaka, albo niechcący oberwali mu guzik od kufajki? Dopiero by było używanie w mediach jaka to policja brutalna, wewnętrzne śledztwo, komisja dyscyplinarna, proces o odszkodowanie itp.
Faktem jest że polskie wieśniactwo ma w głębokim "poważaniu" wszelkie normy prawne i obyczajowe. Przechodzenie po pasach uważają... rozwiń
Avatar
dexter / 8 grudnia 2009 o 07:49
0
wstyyyyd!!! Jestem gliniarzem, ale to jest tragedia dla firmy, szkoda jeszcze, że nie ściąglęli oddziałów prewencji i AT-ciaków!!
Avatar
Figa / 8 grudnia 2009 o 07:46
0
Byłam przy tym.Masakra...hahah.Niewinnemu człowiekowi sponiewierali skodzinkę.Boże co za ofermy !!! TO BYŁO ŻAŁOSNE (ale nie przy Nepomucenie czy jak mu tam...hehehe, ale w "centrum aglomeracji") !!!
Avatar
Kortiino / 8 grudnia 2009 o 07:41
0
LUDZIE ! To się powinno pokazywać na całym świecie ! Takich jaj jak te pożal się Boże policjanty to w żadnej komedii jeszcze nie było.To są jaja nie policja !!!
Avatar
~gosc~ / 7 grudnia 2009 o 22:55
0
to jest policja? z emerytem sobie nie moga poradzic? zycze im powodzenienia jak bedą musieli interweniować w innym przypadku....
Avatar
żaba / 7 grudnia 2009 o 22:52
0
Walczył z policjantami i "przegrał"...? Moim zdaniem ewidentnie wygrał, obnażając poziom wyszkolenia i sprawności polskich policjantów. Tragedia , te dwie ofermy powinny przejśc na rente a przynajmiej spalić się ze wstydu....hahah
Avatar
obcy / 7 grudnia 2009 o 22:48
0
Ci dwaj "pseudo-policjanci" to pewnie renciści, przyjęci " po znajomości" , bo tak przyjmuje się do pracy w Policji. Żenada - taką mamy Policję i nie dziwne , że nikt nie ma szacunku i poważania , o respekcie nie wspominając. Jakby te dwie fajtłapy natknęły się na jakiegoś recydywistę pewnie nowe mundury by nie pomogły- popuścili by sobie po nogach...
Avatar
Gość / 7 grudnia 2009 o 22:44
0
puzon20 napisał:
Panie Czesławie W. proszę podziękować mass mediom, że zamiast pana i panu podobnym mówić, że do "władzy" podchodzimy z szacunkiem (ręce na kierownicy, nie wysiadamy bez zgody z pojazdu, nie wykonujemy nerwowych ruchów, wykonujemy pokornie polecenia, itp.) to zakończyłoby się mandatem bądź pouczeniem, a tak na stare lata połamana parasolka i wyrok w zawieszeniu, a i parę groszy z emerytury ubędzie.

czytaj ze zrozumieniem. Facet przechodził przez jezdnie.

czytaj ze zrozumieniem. Facet przechodził przez jezdnie. rozwiń
Avatar
aaa / 7 grudnia 2009 o 22:23
0
DWIE CIOTY NA JEDNEGO NIE DAŁY RADY ALE PIĘĆ CIOT DAŁO RADE
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Prezydent Zamościa i zastępca prezydenta Lublina złamali prawo wyborcze?

Prezydent Zamościa i zastępca prezydenta Lublina złamali prawo wyborcze? 0 0

O możliwym złamaniu przepisów przez prezydenta Zamościa i zastępcę prezydenta Lublina alarmuje komisarzy wyborczych Fundacja Wolności. Podejrzewa podwójne finansowanie kampanii

Urodziła córkę, zawinęła w ręczniki i schowała w szufladzie. Dziecko konało kilkanaście minut

Urodziła córkę, zawinęła w ręczniki i schowała w szufladzie. Dziecko konało kilkanaście minut 9 2

Po porodzie zawinęła córkę w ręczniki i schowała w szufladzie. Dziecko konało kilkanaście minut. Weronika B. – studentka z Lublina – miała w środę stanąć przed sądem. Jest oskarżona o zabójstwo.

Tragiczny wypadek. Ciągnik zgniótł 68-latka
galeria

Tragiczny wypadek. Ciągnik zgniótł 68-latka 1 2

W miejscowości Kaczórki doszło do tragicznego wypadku. Ciągnik zgniótł 68-latka

Motor gra w środę z Granitem Bychawa w Pucharze Polski i szuka nowego trenera

Motor gra w środę z Granitem Bychawa w Pucharze Polski i szuka nowego trenera 7 1

W poniedziałek trzęsienie ziemi, a w środę trzeba grać kolejny mecz. W ramach trzeciej rundy Pucharu Polski LZPN Motor zmierzy się na wyjeździe z Granitem Bychawa. Początek spotkania zaplanowano na godz. 16.15

Prezydent Duda w USA. Zaproponował stworzenie Fort Trump
film

Prezydent Duda w USA. Zaproponował stworzenie Fort Trump 1 6

Waszyngton, USA. - Uśmiechałem się do pana prezydenta, że chciałbym, aby udało nas się wspólnie utworzyć stałą bazę amerykańską w Polsce, którą nazwiemy „Fort Trump” - żartował Andrzej Duda po spotkaniu z prezydentem USA. - Mam nadzieję, że pan prezydent podejmie decyzję o skierowaniu do Polski kolejnych oddziałów amerykańskich. Jestem przekonany, że taka decyzja jest zarówno w interesie Polski, jak i Stanów Zjednoczonych – dodał prezydent Polski.

Chuda zima lotniska Lublin. Loty na tej trasie są popularne, ale rejsów już nie będzie

Chuda zima lotniska Lublin. Loty na tej trasie są popularne, ale rejsów już nie będzie 1 15

Wizz Air zawiesza kolejną trasę z lubelskiego lotniska. Od listopada nie będzie już latać do Sztokholmu Skavsta. W tym roku z rozkładu portu w Świdniku zniknęły już połączenia do Liverpoolu, Doncaster Sheffield, Tel Awiwu. Zimą nie polecimy też do Kijowa i Mediolanu, a wiosną do Londynu Stansted.

Znika popularna sieć sklepów w Lublinie. Jaka marka ją zastąpi?

Znika popularna sieć sklepów w Lublinie. Jaka marka ją zastąpi? 9 7

Trwa zmiana marki w popularnych Aldikach. Już wkrótce wszystkie zastąpią Stokrotki.

Eddie/Hai na Trzecim Księżycu w Kazimierzu
22 września 2018, 20:00

Eddie/Hai na Trzecim Księżycu w Kazimierzu 2 0

Co Gdzie Kiedy. Restauracja Trzeci Księżyc w Kazimierzu Dolnym zaprasza na koncert lubelskiego duetu Eddie/Hai. Artyści wystąpią w sobotę, 22 września o godz. 20.

Radna PO pozwie do sądu Sylwestra Tułajewa za hasło wyborcze?

Radna PO pozwie do sądu Sylwestra Tułajewa za hasło wyborcze? 35 15

"Łączy nas Lublin" – pod takim szyldem o fotel prezydenta miasta walczy poseł PiS Sylwester Tułajew. – To moje hasło – przekonuje tymczasem radna wojewódzka PO Celina Stasiak, która zastanawia się nad skierowaniem sprawy do sądu

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 września 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 września 2018 r. 0 1

Liga Mistrzów. Hattrick i kolejny rekord Leo Messiego

Liga Mistrzów. Hattrick i kolejny rekord Leo Messiego 2 0

FC Barcelona w pierwszym meczu tegorocznej edycji nie dała żadnych szans PSV Eindhoven i zwyciężyła 4:0, a trzy bramki zapisał na swoim koncie Argentyńczyk. Z kolei w najciekawszym wtorkowym meczu Liverpool wygrał po świetnym widowisku z Paris Saint Germain 3:2 zdobywając decydującą bramkę w doliczonym czasie gry

Militaria XX wieku. Wystawa historyczna w Targach Lublin
26 października 2018, 10:00

Militaria XX wieku. Wystawa historyczna w Targach Lublin 3 0

Co Gdzie Kiedy. Modele pojazdów militarnych z całej Polski, repliki samolotów, pokazy broni i sprzętu wojskowego - to wszystko i wiele innych atrakcji czeka na odwiedzających Targi Lublin (ul. Dworcowa 11) w dniach 26-28 października podczas III edycji projektu Militaria XX wieku – Wystawa historyczna.

Bułgarzy na kolanach. Polska z piątym zwycięstwem w Warnie

Bułgarzy na kolanach. Polska z piątym zwycięstwem w Warnie 0 1

Polscy siatkarze zakończyli pierwszą fazę Mistrzostw Świata z kompletem zwycięstw. Podopieczni Vitala Heynena nie dali się Bułgarom, z którymi wygrali 3:1. Było to jednak niezwykle wymagające spotkanie.

Wybory samorządowe 2018 - Zamość. Kandydaci do Rady Miasta

Wybory samorządowe 2018 - Zamość. Kandydaci do Rady Miasta 1 1