Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

8 marca 2008 r.
15:50
Edytuj ten wpis

To oni katowali policjanta

0 37 A A

Policja zatrzymała dziewięciu młodych mężczyzn podejrzewanych o skatowanie 31-letniego funkcjonariusza. Czterem przedstawiono dziś zarzuty pobicia

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Grozi za to do 8 lat więzienia.

Do zatrzymań doszło w piątek i sobotę.

- Wszyscy są mieszkańcami Zamościa, mają od 17 do 21 lat - informuje kom. Joanna Kopeć, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu. - Żaden z czterech podejrzanych nie przyznał się do popełnienia zarzucanego im czynu.

Najprawdopodobniej jutro sąd zadecyduje o zastosowaniu wobec nich środków zapobiegawczych. Stróże prawa nie wykluczają postawienia zarzutów kolejnym zatrzymanym.

Przypomnijmy, że do brutalnego napadu na funkcjonariusza zamojskiej drogówki doszło w czwartek przed północą na osiedlu Jana Zamoyskiego. Sprawcy bili 31-latka najprawdopodobniej metalową rurką, a gdy upadł kopali. Wszystko działo się niedaleko bloku, w którym mieszka poszkodowany. Przypadkowy świadek powiadomił o zajściu pogotowie i policję.

Funkcjonariusz trafił do szpitala "papieskiego” ze złamanymi żebrami, wstrząśnieniem mózgu, urazem klatki piersiowej i zębów.
(lew)

Komentarze 37

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
dede / 17 kwietnia 2008 o 19:39
0
najgorszy zawod swiata! ida tam tylko nieudacznicy ktorzy nie potrafia inaczej zarobic!!chocbym zdychal z glodu nigdy nie zostalbym policjantem, wstydzilbym sie przed wszytskimi znajomymi..wielcy panowie a wiekszosc zdania prawidlowo skleciic nie potrafia
Avatar
fff / 17 kwietnia 2008 o 19:36
0
i bardzo dobrze!!! za bardzo sie panosza panowie w mundurach! cioty niedoje***e, mysla ze niewiadomo kim sa!ludzie ktorzy sie tu wypowiadaja nie wiedza jak jest naprawde! ci zasrance pozadnym, kulturalnym ludziom potrafia zespuc wieczor, ot tak wyzywajac bez powodu!psy psy je***e skurw.........!!!!!!!!!!!!!brak slow
Avatar
Gość / 16 kwietnia 2008 o 20:57
0
Powiem tak.na mecze nie chodzę piwa na murku nie pije tylko w domu albo w lokalach, śmiecić tez nie śmiecę.Do POlicjantów nic nie mam.nawet mnie nie zatrzymali zapytać sie która jest godzina ,ze nie wspomnę o wylegitymowaniu albo spisaniu.
Gdyby nie ta policja to cholota mająca juz 23 lata ktora często ma dziecko ,ktore odwiedza raz na miesiąc i biega na meczyki jak male dziecko pokrzyczeć zamiast wziąsc się do pracy.Gdyby nie policja to wlaśnie tacy ludzie rządzili by miastem.Ludzie by spali z pistoleami pod pościelą a drzwi mialy by 9 zamków.
Nie raz zdarzyło mi się byc otoczonym przez gartske dresów ktorzy chcieli 5 zl albo 2 zl pewnie na jakies tanie wino zeby kolejny dzień ,,swojego zalosnego zycia" szybko przeminął.I będąc pod wpływem wyklinać państwo skoro nie gwarantuje pracy takim własnie osobom bez szkoly. I opowiadają jak to jest w UK ze tam nawet czlowiek bez szkoly zarabia super kasę dżwigając beczki z wodą.
Zamiast zrobić chociaż jakiegoś murarza albo glazurnika to ten woli chodzić w bandzie jak żule i wyłudzac pieniądze.W czasach gdzie większe zapotrzebowanie jest na osoby po zawodowkach jak na magistow psychologi i pedagogiki naprawdę wielkim wstydem jest siedzenie na zasilku albo co gorsza na garnuszku starej matki.
Powiem tak.na mecze nie chodzę piwa na murku nie pije tylko w domu albo w lokalach, śmiecić tez nie śmiecę.Do POlicjantów nic nie mam.nawet mnie nie zatrzymali zapytać sie która jest godzina ,ze nie wspomnę o wylegitymowaniu albo spisaniu.
Gdyby nie ta policja to cholota mająca juz 23 lata ktora często ma dziecko ,ktore odwiedza raz na miesiąc i biega na meczyki jak male dziecko pokrzyczeć zamiast wziąsc się do pracy.Gdyby nie policja to wlaśnie tacy ludzie rządzili by miastem.Ludzie by spali z pistoleami pod pościelą a drzwi ... rozwiń
Avatar
feliks / 15 marca 2008 o 17:28
0
Szacunek dla policjantów
Avatar
Felek / 15 marca 2008 o 17:26
0
Dla policjantów szacunek
Avatar
Felek / 15 marca 2008 o 17:24
0
[Takich wscadzać bez sądu
Avatar
Gość / 13 marca 2008 o 07:51
0
kobas napisał:
a tego ku*** jak 16 latka psiarnia pobila zanic to juz nikt niepamieta?????? co???
i co sie toczy w tej sprawie............... cisza................
to ku*** sprawiedliwosc wymierzyla ulica................. nara

Ulica wumierzyla sprawiedliwosc i wymierzac bedzie dopuki je***e psy nie odpowiedza sa swoje np.za pobicie 16 latka ku*** byly cwane bo mieli palki a teraz bylo odwrotnie heheh JP
Avatar
Gość / 13 marca 2008 o 07:47
0
Gość napisał:
po ilu godzinach cie puścili z komendy ciulu ??? a mamusia przywitała rosołkiem ?? dobra mama, dobra

Gowno to cie obchodzi dl twojej wiadomosci nawet nie siedzialem tylko pisze tak jak mysle wiec zamknij pysk bo jestes sztywny ja zel betonowy kloc
Avatar
Scarface / 11 marca 2008 o 14:47
0
dobrze tak ku***e je***ej,napewno za nic nie dostal oklepu pies
Avatar
kobas / 11 marca 2008 o 08:15
0
a tego ku*** jak 16 latka psiarnia pobila zanic to juz nikt niepamieta?????? co???
i co sie toczy w tej sprawie............... cisza................
to ku*** sprawiedliwosc wymierzyla ulica................. nara
Avatar
dede / 17 kwietnia 2008 o 19:39
0
najgorszy zawod swiata! ida tam tylko nieudacznicy ktorzy nie potrafia inaczej zarobic!!chocbym zdychal z glodu nigdy nie zostalbym policjantem, wstydzilbym sie przed wszytskimi znajomymi..wielcy panowie a wiekszosc zdania prawidlowo skleciic nie potrafia
Avatar
fff / 17 kwietnia 2008 o 19:36
0
i bardzo dobrze!!! za bardzo sie panosza panowie w mundurach! cioty niedoje***e, mysla ze niewiadomo kim sa!ludzie ktorzy sie tu wypowiadaja nie wiedza jak jest naprawde! ci zasrance pozadnym, kulturalnym ludziom potrafia zespuc wieczor, ot tak wyzywajac bez powodu!psy psy je***e skurw.........!!!!!!!!!!!!!brak slow
Avatar
Gość / 16 kwietnia 2008 o 20:57
0
Powiem tak.na mecze nie chodzę piwa na murku nie pije tylko w domu albo w lokalach, śmiecić tez nie śmiecę.Do POlicjantów nic nie mam.nawet mnie nie zatrzymali zapytać sie która jest godzina ,ze nie wspomnę o wylegitymowaniu albo spisaniu.
Gdyby nie ta policja to cholota mająca juz 23 lata ktora często ma dziecko ,ktore odwiedza raz na miesiąc i biega na meczyki jak male dziecko pokrzyczeć zamiast wziąsc się do pracy.Gdyby nie policja to wlaśnie tacy ludzie rządzili by miastem.Ludzie by spali z pistoleami pod pościelą a drzwi mialy by 9 zamków.
Nie raz zdarzyło mi się byc otoczonym przez gartske dresów ktorzy chcieli 5 zl albo 2 zl pewnie na jakies tanie wino zeby kolejny dzień ,,swojego zalosnego zycia" szybko przeminął.I będąc pod wpływem wyklinać państwo skoro nie gwarantuje pracy takim własnie osobom bez szkoly. I opowiadają jak to jest w UK ze tam nawet czlowiek bez szkoly zarabia super kasę dżwigając beczki z wodą.
Zamiast zrobić chociaż jakiegoś murarza albo glazurnika to ten woli chodzić w bandzie jak żule i wyłudzac pieniądze.W czasach gdzie większe zapotrzebowanie jest na osoby po zawodowkach jak na magistow psychologi i pedagogiki naprawdę wielkim wstydem jest siedzenie na zasilku albo co gorsza na garnuszku starej matki.
Powiem tak.na mecze nie chodzę piwa na murku nie pije tylko w domu albo w lokalach, śmiecić tez nie śmiecę.Do POlicjantów nic nie mam.nawet mnie nie zatrzymali zapytać sie która jest godzina ,ze nie wspomnę o wylegitymowaniu albo spisaniu.
Gdyby nie ta policja to cholota mająca juz 23 lata ktora często ma dziecko ,ktore odwiedza raz na miesiąc i biega na meczyki jak male dziecko pokrzyczeć zamiast wziąsc się do pracy.Gdyby nie policja to wlaśnie tacy ludzie rządzili by miastem.Ludzie by spali z pistoleami pod pościelą a drzwi ... rozwiń
Avatar
feliks / 15 marca 2008 o 17:28
0
Szacunek dla policjantów
Avatar
Felek / 15 marca 2008 o 17:26
0
Dla policjantów szacunek
Avatar
Felek / 15 marca 2008 o 17:24
0
[Takich wscadzać bez sądu
Avatar
Gość / 13 marca 2008 o 07:51
0
kobas napisał:
a tego ku*** jak 16 latka psiarnia pobila zanic to juz nikt niepamieta?????? co???
i co sie toczy w tej sprawie............... cisza................
to ku*** sprawiedliwosc wymierzyla ulica................. nara

Ulica wumierzyla sprawiedliwosc i wymierzac bedzie dopuki je***e psy nie odpowiedza sa swoje np.za pobicie 16 latka ku*** byly cwane bo mieli palki a teraz bylo odwrotnie heheh JP
Avatar
Gość / 13 marca 2008 o 07:47
0
Gość napisał:
po ilu godzinach cie puścili z komendy ciulu ??? a mamusia przywitała rosołkiem ?? dobra mama, dobra

Gowno to cie obchodzi dl twojej wiadomosci nawet nie siedzialem tylko pisze tak jak mysle wiec zamknij pysk bo jestes sztywny ja zel betonowy kloc
Avatar
Scarface / 11 marca 2008 o 14:47
0
dobrze tak ku***e je***ej,napewno za nic nie dostal oklepu pies
Avatar
kobas / 11 marca 2008 o 08:15
0
a tego ku*** jak 16 latka psiarnia pobila zanic to juz nikt niepamieta?????? co???
i co sie toczy w tej sprawie............... cisza................
to ku*** sprawiedliwosc wymierzyla ulica................. nara
Zobacz wszystkie komentarze 37

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 6 1

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 8 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 1

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 0

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 358 29

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 7 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 13 6

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery 3 0

W piątkowe południe dyżurny łukowskiej komendy policji otrzymał telefoniczną informację o młodym mężczyźnie, którego zachowanie wskazywało, że chce ukraść rower. Zawiadamiający opisując jego wygląd, informował dyżurnego o trasie ucieczki młodzieńca.

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje 17 4

Rozpoczęła się przebudowa drogi Krężnica Jara - Strzeszkowice w powiecie lubelskim. To jedna z dwóch inwestycji, realizowanych przez samorząd powiatowy w ramach megaprojektu drogowego, w którym biorą udział także pozostałe powiaty ziemskie województwa lubelskiego.

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program]
16 lipca 2018, 17:30

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program] 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek w podróż po Lubelszczyźnie wyrusza Festiwal "Śladami Singera". W tym roku artyści zawitają do 12 miast i miejscowości. – Chcemy bawić, zachwycać, ale też skłaniać do refleksji – mówią organizatorzy. Słowo-klucz to pamięć lokalna.

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]
film

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 6 4

W ostatnim meczu mistrzostw świata w Rosji Francja gra na Łużnikach z Moskwie z Chorwacją. Czy powtórzy wynik sprzed 20 lat, czy po raz pierwszy złoto zdobędzie zespół z Bałkanów?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport? 0 1

Tradycyjnie już okres wakacyjny to czas wzmożonego ruchu w punktach paszportowych. Wiele osób dopiero tuż przed planowanym urlopem zdaje sobie sprawę, że ma nieważny paszport. Dlatego warto sprawdzić termin ważności naszego paszportu. Tylko w czerwcu br. wydano prawie 215 tys. nowych paszportów, a w całym pierwszym półroczu 2018 r. aż 977 tys. dokumentów.

Końskowola: Niechętnie obniżyli wynagrodzenie wójtowi

Końskowola: Niechętnie obniżyli wynagrodzenie wójtowi 4 2

Zgodnie z nowym prawem radni obniżyli wynagrodzenie wójta Końskowoli. Stanisław Gołębiowski od lipca będzie otrzymywał niecałe 10,2 tys. złotych, zamiast dotychczasowych 12,1 tys. złotych miesięcznie. To efekt nowych przepisów z ustawy o samorządach.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!