Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

8 marca 2008 r.
15:50
Edytuj ten wpis

To oni katowali policjanta

0 37 A A

Policja zatrzymała dziewięciu młodych mężczyzn podejrzewanych o skatowanie 31-letniego funkcjonariusza. Czterem przedstawiono dziś zarzuty pobicia

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Grozi za to do 8 lat więzienia.

Do zatrzymań doszło w piątek i sobotę.

- Wszyscy są mieszkańcami Zamościa, mają od 17 do 21 lat - informuje kom. Joanna Kopeć, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu. - Żaden z czterech podejrzanych nie przyznał się do popełnienia zarzucanego im czynu.

Najprawdopodobniej jutro sąd zadecyduje o zastosowaniu wobec nich środków zapobiegawczych. Stróże prawa nie wykluczają postawienia zarzutów kolejnym zatrzymanym.

Przypomnijmy, że do brutalnego napadu na funkcjonariusza zamojskiej drogówki doszło w czwartek przed północą na osiedlu Jana Zamoyskiego. Sprawcy bili 31-latka najprawdopodobniej metalową rurką, a gdy upadł kopali. Wszystko działo się niedaleko bloku, w którym mieszka poszkodowany. Przypadkowy świadek powiadomił o zajściu pogotowie i policję.

Funkcjonariusz trafił do szpitala "papieskiego” ze złamanymi żebrami, wstrząśnieniem mózgu, urazem klatki piersiowej i zębów.
(lew)

Komentarze 37

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
dede / 17 kwietnia 2008 o 19:39
0
najgorszy zawod swiata! ida tam tylko nieudacznicy ktorzy nie potrafia inaczej zarobic!!chocbym zdychal z glodu nigdy nie zostalbym policjantem, wstydzilbym sie przed wszytskimi znajomymi..wielcy panowie a wiekszosc zdania prawidlowo skleciic nie potrafia
Avatar
fff / 17 kwietnia 2008 o 19:36
0
i bardzo dobrze!!! za bardzo sie panosza panowie w mundurach! cioty niedoje***e, mysla ze niewiadomo kim sa!ludzie ktorzy sie tu wypowiadaja nie wiedza jak jest naprawde! ci zasrance pozadnym, kulturalnym ludziom potrafia zespuc wieczor, ot tak wyzywajac bez powodu!psy psy je***e skurw.........!!!!!!!!!!!!!brak slow
Avatar
Gość / 16 kwietnia 2008 o 20:57
0
Powiem tak.na mecze nie chodzę piwa na murku nie pije tylko w domu albo w lokalach, śmiecić tez nie śmiecę.Do POlicjantów nic nie mam.nawet mnie nie zatrzymali zapytać sie która jest godzina ,ze nie wspomnę o wylegitymowaniu albo spisaniu.
Gdyby nie ta policja to cholota mająca juz 23 lata ktora często ma dziecko ,ktore odwiedza raz na miesiąc i biega na meczyki jak male dziecko pokrzyczeć zamiast wziąsc się do pracy.Gdyby nie policja to wlaśnie tacy ludzie rządzili by miastem.Ludzie by spali z pistoleami pod pościelą a drzwi mialy by 9 zamków.
Nie raz zdarzyło mi się byc otoczonym przez gartske dresów ktorzy chcieli 5 zl albo 2 zl pewnie na jakies tanie wino zeby kolejny dzień ,,swojego zalosnego zycia" szybko przeminął.I będąc pod wpływem wyklinać państwo skoro nie gwarantuje pracy takim własnie osobom bez szkoly. I opowiadają jak to jest w UK ze tam nawet czlowiek bez szkoly zarabia super kasę dżwigając beczki z wodą.
Zamiast zrobić chociaż jakiegoś murarza albo glazurnika to ten woli chodzić w bandzie jak żule i wyłudzac pieniądze.W czasach gdzie większe zapotrzebowanie jest na osoby po zawodowkach jak na magistow psychologi i pedagogiki naprawdę wielkim wstydem jest siedzenie na zasilku albo co gorsza na garnuszku starej matki.
Powiem tak.na mecze nie chodzę piwa na murku nie pije tylko w domu albo w lokalach, śmiecić tez nie śmiecę.Do POlicjantów nic nie mam.nawet mnie nie zatrzymali zapytać sie która jest godzina ,ze nie wspomnę o wylegitymowaniu albo spisaniu.
Gdyby nie ta policja to cholota mająca juz 23 lata ktora często ma dziecko ,ktore odwiedza raz na miesiąc i biega na meczyki jak male dziecko pokrzyczeć zamiast wziąsc się do pracy.Gdyby nie policja to wlaśnie tacy ludzie rządzili by miastem.Ludzie by spali z pistoleami pod pościelą a drzwi ... rozwiń
Avatar
feliks / 15 marca 2008 o 17:28
0
Szacunek dla policjantów
Avatar
Felek / 15 marca 2008 o 17:26
0
Dla policjantów szacunek
Avatar
Felek / 15 marca 2008 o 17:24
0
[Takich wscadzać bez sądu
Avatar
Gość / 13 marca 2008 o 07:51
0
kobas napisał:
a tego ku*** jak 16 latka psiarnia pobila zanic to juz nikt niepamieta?????? co???
i co sie toczy w tej sprawie............... cisza................
to ku*** sprawiedliwosc wymierzyla ulica................. nara

Ulica wumierzyla sprawiedliwosc i wymierzac bedzie dopuki je***e psy nie odpowiedza sa swoje np.za pobicie 16 latka ku*** byly cwane bo mieli palki a teraz bylo odwrotnie heheh JP
Avatar
Gość / 13 marca 2008 o 07:47
0
Gość napisał:
po ilu godzinach cie puścili z komendy ciulu ??? a mamusia przywitała rosołkiem ?? dobra mama, dobra

Gowno to cie obchodzi dl twojej wiadomosci nawet nie siedzialem tylko pisze tak jak mysle wiec zamknij pysk bo jestes sztywny ja zel betonowy kloc
Avatar
Scarface / 11 marca 2008 o 14:47
0
dobrze tak ku***e je***ej,napewno za nic nie dostal oklepu pies
Avatar
kobas / 11 marca 2008 o 08:15
0
a tego ku*** jak 16 latka psiarnia pobila zanic to juz nikt niepamieta?????? co???
i co sie toczy w tej sprawie............... cisza................
to ku*** sprawiedliwosc wymierzyla ulica................. nara
Avatar
dede / 17 kwietnia 2008 o 19:39
0
najgorszy zawod swiata! ida tam tylko nieudacznicy ktorzy nie potrafia inaczej zarobic!!chocbym zdychal z glodu nigdy nie zostalbym policjantem, wstydzilbym sie przed wszytskimi znajomymi..wielcy panowie a wiekszosc zdania prawidlowo skleciic nie potrafia
Avatar
fff / 17 kwietnia 2008 o 19:36
0
i bardzo dobrze!!! za bardzo sie panosza panowie w mundurach! cioty niedoje***e, mysla ze niewiadomo kim sa!ludzie ktorzy sie tu wypowiadaja nie wiedza jak jest naprawde! ci zasrance pozadnym, kulturalnym ludziom potrafia zespuc wieczor, ot tak wyzywajac bez powodu!psy psy je***e skurw.........!!!!!!!!!!!!!brak slow
Avatar
Gość / 16 kwietnia 2008 o 20:57
0
Powiem tak.na mecze nie chodzę piwa na murku nie pije tylko w domu albo w lokalach, śmiecić tez nie śmiecę.Do POlicjantów nic nie mam.nawet mnie nie zatrzymali zapytać sie która jest godzina ,ze nie wspomnę o wylegitymowaniu albo spisaniu.
Gdyby nie ta policja to cholota mająca juz 23 lata ktora często ma dziecko ,ktore odwiedza raz na miesiąc i biega na meczyki jak male dziecko pokrzyczeć zamiast wziąsc się do pracy.Gdyby nie policja to wlaśnie tacy ludzie rządzili by miastem.Ludzie by spali z pistoleami pod pościelą a drzwi mialy by 9 zamków.
Nie raz zdarzyło mi się byc otoczonym przez gartske dresów ktorzy chcieli 5 zl albo 2 zl pewnie na jakies tanie wino zeby kolejny dzień ,,swojego zalosnego zycia" szybko przeminął.I będąc pod wpływem wyklinać państwo skoro nie gwarantuje pracy takim własnie osobom bez szkoly. I opowiadają jak to jest w UK ze tam nawet czlowiek bez szkoly zarabia super kasę dżwigając beczki z wodą.
Zamiast zrobić chociaż jakiegoś murarza albo glazurnika to ten woli chodzić w bandzie jak żule i wyłudzac pieniądze.W czasach gdzie większe zapotrzebowanie jest na osoby po zawodowkach jak na magistow psychologi i pedagogiki naprawdę wielkim wstydem jest siedzenie na zasilku albo co gorsza na garnuszku starej matki.
Powiem tak.na mecze nie chodzę piwa na murku nie pije tylko w domu albo w lokalach, śmiecić tez nie śmiecę.Do POlicjantów nic nie mam.nawet mnie nie zatrzymali zapytać sie która jest godzina ,ze nie wspomnę o wylegitymowaniu albo spisaniu.
Gdyby nie ta policja to cholota mająca juz 23 lata ktora często ma dziecko ,ktore odwiedza raz na miesiąc i biega na meczyki jak male dziecko pokrzyczeć zamiast wziąsc się do pracy.Gdyby nie policja to wlaśnie tacy ludzie rządzili by miastem.Ludzie by spali z pistoleami pod pościelą a drzwi ... rozwiń
Avatar
feliks / 15 marca 2008 o 17:28
0
Szacunek dla policjantów
Avatar
Felek / 15 marca 2008 o 17:26
0
Dla policjantów szacunek
Avatar
Felek / 15 marca 2008 o 17:24
0
[Takich wscadzać bez sądu
Avatar
Gość / 13 marca 2008 o 07:51
0
kobas napisał:
a tego ku*** jak 16 latka psiarnia pobila zanic to juz nikt niepamieta?????? co???
i co sie toczy w tej sprawie............... cisza................
to ku*** sprawiedliwosc wymierzyla ulica................. nara

Ulica wumierzyla sprawiedliwosc i wymierzac bedzie dopuki je***e psy nie odpowiedza sa swoje np.za pobicie 16 latka ku*** byly cwane bo mieli palki a teraz bylo odwrotnie heheh JP
Avatar
Gość / 13 marca 2008 o 07:47
0
Gość napisał:
po ilu godzinach cie puścili z komendy ciulu ??? a mamusia przywitała rosołkiem ?? dobra mama, dobra

Gowno to cie obchodzi dl twojej wiadomosci nawet nie siedzialem tylko pisze tak jak mysle wiec zamknij pysk bo jestes sztywny ja zel betonowy kloc
Avatar
Scarface / 11 marca 2008 o 14:47
0
dobrze tak ku***e je***ej,napewno za nic nie dostal oklepu pies
Avatar
kobas / 11 marca 2008 o 08:15
0
a tego ku*** jak 16 latka psiarnia pobila zanic to juz nikt niepamieta?????? co???
i co sie toczy w tej sprawie............... cisza................
to ku*** sprawiedliwosc wymierzyla ulica................. nara
Zobacz wszystkie komentarze 37

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kajakiem po Chodelce. Trasa spływu ma być bardziej atrakcyjna dla turystów

Kajakiem po Chodelce. Trasa spływu ma być bardziej atrakcyjna dla turystów 0 0

Chodelka będzie bardziej dostępna dla kajakarzy. 17-kilometrowa trasa spływu pobiegnie przez Opole Lubelskie, Karczmiska i Wilków.

Wieczne Czytanie: Józef Łobodowski w DDK Węglin
27 września 2018, 18:00

Wieczne Czytanie: Józef Łobodowski w DDK Węglin 1 0

Co Gdzie Kiedy. 27 września o godz. 18 w Muzeum Józefa Czechowicza (ul. Złota 3) odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu DDK Węglin Wieczne Czytanie, które będzie poświęcone twórczości Józefa Łobodowskiego.

Pomysł na biznes w Lublinie. Otworzył pierwszy w mieście automat z kebabami

Pomysł na biznes w Lublinie. Otworzył pierwszy w mieście automat z kebabami 121 5

Rozmowa z Pawłem Zasadą, właścicielem Kebab Box, pierwszego automatu na kebaby.

Były obawy o kolejne połączenie lotnicze z Lublina. Ważna deklaracja Wizz Air

Były obawy o kolejne połączenie lotnicze z Lublina. Ważna deklaracja Wizz Air 37 2

Loty linii Wizz Air do Londynu Luton pozostaną siatce połączeń Portu Lotniczego Lublin w przyszłorocznym sezonie letnim. Przewoźnik potwierdza natomiast, że do rozkładów nie wrócą zawieszane z końcem października rejsy do Sztokholmu i Kijowa.

Z opóźnieniem, ale są. Nowe trolejbusy wyjeżdżają na ulice Lublina

Z opóźnieniem, ale są. Nowe trolejbusy wyjeżdżają na ulice Lublina 8 11

Na ulice Lublina wyjeżdżają dziś nowe, przegubowe trolejbusy marki Ursus. Są klimatyzowane, wyposażone w biletomaty, a dzięki akumulatorom mogą kursować tam, gdzie nie ma nad jezdnią sieci zasilającej. Miasto kupiło w sumie 15 takich pojazdów za ponad 34 mln zł

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [21-23.09]
21 września 2018, 10:00

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [21-23.09] 1 0

Co Gdzie Kiedy. Na ekrany lubelskich kin wkracza polski film kostiumowy Kamerdyner. To jednak nie jedyna ciekawa premiera filmowa nadchodzącego weekendu. Ponadto lubelskie placówki oferują interesujące koncerty i spektakle. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Miasto pozwało radną. Urząd domaga się przeprosin

Miasto pozwało radną. Urząd domaga się przeprosin 4 2

Władze Białej Podlaskiej pozwały radną niezależną Alicję Łagowską. Sprawa o ochronę dóbr osobistych toczy się przed Sądem Okręgowym w Lublinie.

Lubelskie: W przychodni zadrwili z RODO. Terminator, Jogi, Batman i inni na liście
galeria

Lubelskie: W przychodni zadrwili z RODO. Terminator, Jogi, Batman i inni na liście 209 11

Jogi, Batman, Szogun, Izaura, Masa, Skrzat – to tylko niektóre z zabawnych pseudonimów, jakie mieli otrzymać pacjenci przychodni w miejscowości Wohyń koło Radzynia, w województwie lubelskim. Chodzi o zachowanie anonimowości w związku z RODO (czyli nowego prawa o danych osobowych, które obowiązuje od 25 maja).

Motor gra z Sokołem Sieniawa bez nowego trenera. Rehabilitacja za Hutnika?

Motor gra z Sokołem Sieniawa bez nowego trenera. Rehabilitacja za Hutnika? 4 4

Piłkarze i kibice Motoru chcą, jak najszybciej zapomnieć o tym, co stało się w Krakowie. Ma w tym pomóc sobotni występ żółto-biało-niebieskich. Lublinianie zmierzą się na Arenie z Sokołem Sieniawa (godz. 18). Wszystko wskazuje na to, że na ławce trenerskiej „awaryjnie” zasiądzie Robert Chmura

Wypadek na al. Solidarności. Kierowca wjechał na czerwonym świetle?

Wypadek na al. Solidarności. Kierowca wjechał na czerwonym świetle? 10 6

Jedna osoba została ranna w wypadku na al. Solidarności w Lublinie.

Armia ukraińska przejęła dowództwo nad brygadą wielonarodową. Uroczystości na pl. Litewskim
galeria

Armia ukraińska przejęła dowództwo nad brygadą wielonarodową. Uroczystości na pl. Litewskim 0 10

Na placu Litewskim w Lublinie odbyły się w piątek dwie ceremonie wojskowe Wielonarodowej Brygady. Dowództwo nad brygadą przejęła armia ukraińska, zaś Batalion Dowodzenia otrzymał sztandar.

The World Biggest Eye Contact Experiment także w Lublinie
22 września 2018, 15:00

The World Biggest Eye Contact Experiment także w Lublinie 3 0

Co Gdzie Kiedy. Po raz kolejny na całym świecie przeprowadzona zostanie wyjątkowa akcja, podczas której ludzie zatrzymają się, aby popatrzeć sobie w oczy. Ponownie The World Biggest Eye Contact Experiment zorganizowany zostanie także w Lublinie - 22 września w Tarasach Zamkowych.

W Polsce na tę chorobę cierpią tylko dwie osoby. Pomóżmy Michalinie w walce z "zarazą"

W Polsce na tę chorobę cierpią tylko dwie osoby. Pomóżmy Michalinie w walce z "zarazą" 12 5

Rodzina Lubańskich z Białej Podlaskiej zbiera pieniądze na zdiagnozowanie córki Michaliny. Potrzeba 15 tys. zł. na badania genetyczne.

Filip Springer w Zielonej Sali Wykładowej w Lublinie
21 września 2018, 17:00

Filip Springer w Zielonej Sali Wykładowej w Lublinie 2 0

W piątek, 21 września, Pracownia W Przestrzeni zaprasza do Zielonej Sali Wykładowej (róg ulicy Cyruliczej i Furmańskiej) na rozmowę z reporterem i fotografem Filipem Springerem. Początek pierwszego spotkania w ramach projektu „Mistrzowie Mówią” o godz. 17. Wstęp wolny.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!