Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

8 marca 2008 r.
15:50
Edytuj ten wpis

To oni katowali policjanta

0 37 A A

Policja zatrzymała dziewięciu młodych mężczyzn podejrzewanych o skatowanie 31-letniego funkcjonariusza. Czterem przedstawiono dziś zarzuty pobicia

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Grozi za to do 8 lat więzienia.

Do zatrzymań doszło w piątek i sobotę.

- Wszyscy są mieszkańcami Zamościa, mają od 17 do 21 lat - informuje kom. Joanna Kopeć, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu. - Żaden z czterech podejrzanych nie przyznał się do popełnienia zarzucanego im czynu.

Najprawdopodobniej jutro sąd zadecyduje o zastosowaniu wobec nich środków zapobiegawczych. Stróże prawa nie wykluczają postawienia zarzutów kolejnym zatrzymanym.

Przypomnijmy, że do brutalnego napadu na funkcjonariusza zamojskiej drogówki doszło w czwartek przed północą na osiedlu Jana Zamoyskiego. Sprawcy bili 31-latka najprawdopodobniej metalową rurką, a gdy upadł kopali. Wszystko działo się niedaleko bloku, w którym mieszka poszkodowany. Przypadkowy świadek powiadomił o zajściu pogotowie i policję.

Funkcjonariusz trafił do szpitala "papieskiego” ze złamanymi żebrami, wstrząśnieniem mózgu, urazem klatki piersiowej i zębów.
(lew)

Komentarze 37

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
dede / 17 kwietnia 2008 o 19:39
0
najgorszy zawod swiata! ida tam tylko nieudacznicy ktorzy nie potrafia inaczej zarobic!!chocbym zdychal z glodu nigdy nie zostalbym policjantem, wstydzilbym sie przed wszytskimi znajomymi..wielcy panowie a wiekszosc zdania prawidlowo skleciic nie potrafia
Avatar
fff / 17 kwietnia 2008 o 19:36
0
i bardzo dobrze!!! za bardzo sie panosza panowie w mundurach! cioty niedoje***e, mysla ze niewiadomo kim sa!ludzie ktorzy sie tu wypowiadaja nie wiedza jak jest naprawde! ci zasrance pozadnym, kulturalnym ludziom potrafia zespuc wieczor, ot tak wyzywajac bez powodu!psy psy je***e skurw.........!!!!!!!!!!!!!brak slow
Avatar
Gość / 16 kwietnia 2008 o 20:57
0
Powiem tak.na mecze nie chodzę piwa na murku nie pije tylko w domu albo w lokalach, śmiecić tez nie śmiecę.Do POlicjantów nic nie mam.nawet mnie nie zatrzymali zapytać sie która jest godzina ,ze nie wspomnę o wylegitymowaniu albo spisaniu.
Gdyby nie ta policja to cholota mająca juz 23 lata ktora często ma dziecko ,ktore odwiedza raz na miesiąc i biega na meczyki jak male dziecko pokrzyczeć zamiast wziąsc się do pracy.Gdyby nie policja to wlaśnie tacy ludzie rządzili by miastem.Ludzie by spali z pistoleami pod pościelą a drzwi mialy by 9 zamków.
Nie raz zdarzyło mi się byc otoczonym przez gartske dresów ktorzy chcieli 5 zl albo 2 zl pewnie na jakies tanie wino zeby kolejny dzień ,,swojego zalosnego zycia" szybko przeminął.I będąc pod wpływem wyklinać państwo skoro nie gwarantuje pracy takim własnie osobom bez szkoly. I opowiadają jak to jest w UK ze tam nawet czlowiek bez szkoly zarabia super kasę dżwigając beczki z wodą.
Zamiast zrobić chociaż jakiegoś murarza albo glazurnika to ten woli chodzić w bandzie jak żule i wyłudzac pieniądze.W czasach gdzie większe zapotrzebowanie jest na osoby po zawodowkach jak na magistow psychologi i pedagogiki naprawdę wielkim wstydem jest siedzenie na zasilku albo co gorsza na garnuszku starej matki.
Powiem tak.na mecze nie chodzę piwa na murku nie pije tylko w domu albo w lokalach, śmiecić tez nie śmiecę.Do POlicjantów nic nie mam.nawet mnie nie zatrzymali zapytać sie która jest godzina ,ze nie wspomnę o wylegitymowaniu albo spisaniu.
Gdyby nie ta policja to cholota mająca juz 23 lata ktora często ma dziecko ,ktore odwiedza raz na miesiąc i biega na meczyki jak male dziecko pokrzyczeć zamiast wziąsc się do pracy.Gdyby nie policja to wlaśnie tacy ludzie rządzili by miastem.Ludzie by spali z pistoleami pod pościelą a drzwi ... rozwiń
Avatar
feliks / 15 marca 2008 o 17:28
0
Szacunek dla policjantów
Avatar
Felek / 15 marca 2008 o 17:26
0
Dla policjantów szacunek
Avatar
Felek / 15 marca 2008 o 17:24
0
[Takich wscadzać bez sądu
Avatar
Gość / 13 marca 2008 o 07:51
0
kobas napisał:
a tego ku*** jak 16 latka psiarnia pobila zanic to juz nikt niepamieta?????? co???
i co sie toczy w tej sprawie............... cisza................
to ku*** sprawiedliwosc wymierzyla ulica................. nara

Ulica wumierzyla sprawiedliwosc i wymierzac bedzie dopuki je***e psy nie odpowiedza sa swoje np.za pobicie 16 latka ku*** byly cwane bo mieli palki a teraz bylo odwrotnie heheh JP
Avatar
Gość / 13 marca 2008 o 07:47
0
Gość napisał:
po ilu godzinach cie puścili z komendy ciulu ??? a mamusia przywitała rosołkiem ?? dobra mama, dobra

Gowno to cie obchodzi dl twojej wiadomosci nawet nie siedzialem tylko pisze tak jak mysle wiec zamknij pysk bo jestes sztywny ja zel betonowy kloc
Avatar
Scarface / 11 marca 2008 o 14:47
0
dobrze tak ku***e je***ej,napewno za nic nie dostal oklepu pies
Avatar
kobas / 11 marca 2008 o 08:15
0
a tego ku*** jak 16 latka psiarnia pobila zanic to juz nikt niepamieta?????? co???
i co sie toczy w tej sprawie............... cisza................
to ku*** sprawiedliwosc wymierzyla ulica................. nara
Avatar
dede / 17 kwietnia 2008 o 19:39
0
najgorszy zawod swiata! ida tam tylko nieudacznicy ktorzy nie potrafia inaczej zarobic!!chocbym zdychal z glodu nigdy nie zostalbym policjantem, wstydzilbym sie przed wszytskimi znajomymi..wielcy panowie a wiekszosc zdania prawidlowo skleciic nie potrafia
Avatar
fff / 17 kwietnia 2008 o 19:36
0
i bardzo dobrze!!! za bardzo sie panosza panowie w mundurach! cioty niedoje***e, mysla ze niewiadomo kim sa!ludzie ktorzy sie tu wypowiadaja nie wiedza jak jest naprawde! ci zasrance pozadnym, kulturalnym ludziom potrafia zespuc wieczor, ot tak wyzywajac bez powodu!psy psy je***e skurw.........!!!!!!!!!!!!!brak slow
Avatar
Gość / 16 kwietnia 2008 o 20:57
0
Powiem tak.na mecze nie chodzę piwa na murku nie pije tylko w domu albo w lokalach, śmiecić tez nie śmiecę.Do POlicjantów nic nie mam.nawet mnie nie zatrzymali zapytać sie która jest godzina ,ze nie wspomnę o wylegitymowaniu albo spisaniu.
Gdyby nie ta policja to cholota mająca juz 23 lata ktora często ma dziecko ,ktore odwiedza raz na miesiąc i biega na meczyki jak male dziecko pokrzyczeć zamiast wziąsc się do pracy.Gdyby nie policja to wlaśnie tacy ludzie rządzili by miastem.Ludzie by spali z pistoleami pod pościelą a drzwi mialy by 9 zamków.
Nie raz zdarzyło mi się byc otoczonym przez gartske dresów ktorzy chcieli 5 zl albo 2 zl pewnie na jakies tanie wino zeby kolejny dzień ,,swojego zalosnego zycia" szybko przeminął.I będąc pod wpływem wyklinać państwo skoro nie gwarantuje pracy takim własnie osobom bez szkoly. I opowiadają jak to jest w UK ze tam nawet czlowiek bez szkoly zarabia super kasę dżwigając beczki z wodą.
Zamiast zrobić chociaż jakiegoś murarza albo glazurnika to ten woli chodzić w bandzie jak żule i wyłudzac pieniądze.W czasach gdzie większe zapotrzebowanie jest na osoby po zawodowkach jak na magistow psychologi i pedagogiki naprawdę wielkim wstydem jest siedzenie na zasilku albo co gorsza na garnuszku starej matki.
Powiem tak.na mecze nie chodzę piwa na murku nie pije tylko w domu albo w lokalach, śmiecić tez nie śmiecę.Do POlicjantów nic nie mam.nawet mnie nie zatrzymali zapytać sie która jest godzina ,ze nie wspomnę o wylegitymowaniu albo spisaniu.
Gdyby nie ta policja to cholota mająca juz 23 lata ktora często ma dziecko ,ktore odwiedza raz na miesiąc i biega na meczyki jak male dziecko pokrzyczeć zamiast wziąsc się do pracy.Gdyby nie policja to wlaśnie tacy ludzie rządzili by miastem.Ludzie by spali z pistoleami pod pościelą a drzwi ... rozwiń
Avatar
feliks / 15 marca 2008 o 17:28
0
Szacunek dla policjantów
Avatar
Felek / 15 marca 2008 o 17:26
0
Dla policjantów szacunek
Avatar
Felek / 15 marca 2008 o 17:24
0
[Takich wscadzać bez sądu
Avatar
Gość / 13 marca 2008 o 07:51
0
kobas napisał:
a tego ku*** jak 16 latka psiarnia pobila zanic to juz nikt niepamieta?????? co???
i co sie toczy w tej sprawie............... cisza................
to ku*** sprawiedliwosc wymierzyla ulica................. nara

Ulica wumierzyla sprawiedliwosc i wymierzac bedzie dopuki je***e psy nie odpowiedza sa swoje np.za pobicie 16 latka ku*** byly cwane bo mieli palki a teraz bylo odwrotnie heheh JP
Avatar
Gość / 13 marca 2008 o 07:47
0
Gość napisał:
po ilu godzinach cie puścili z komendy ciulu ??? a mamusia przywitała rosołkiem ?? dobra mama, dobra

Gowno to cie obchodzi dl twojej wiadomosci nawet nie siedzialem tylko pisze tak jak mysle wiec zamknij pysk bo jestes sztywny ja zel betonowy kloc
Avatar
Scarface / 11 marca 2008 o 14:47
0
dobrze tak ku***e je***ej,napewno za nic nie dostal oklepu pies
Avatar
kobas / 11 marca 2008 o 08:15
0
a tego ku*** jak 16 latka psiarnia pobila zanic to juz nikt niepamieta?????? co???
i co sie toczy w tej sprawie............... cisza................
to ku*** sprawiedliwosc wymierzyla ulica................. nara
Zobacz wszystkie komentarze 37

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Będzie gruntowna przebudowa ul. Nałkowskich

Lublin: Będzie gruntowna przebudowa ul. Nałkowskich 1 1

W czwartek zatwierdzony został projekt budowy nowej jezdni ul. Nałkowskich od Romera do Żeglarskiej.

Zmarł prof. Jerzy Rebeta, wieloletni wykładowca KUL

Zmarł prof. Jerzy Rebeta, wieloletni wykładowca KUL 0 0

11 listopada 2018 roku zmarł prof. Jerzy Rebeta, politolog i filozof polityki, wieloletni wykładowca Instytutu Socjologii KUL. Prekursor badań politologicznych na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Miał 86 lat.

Koncert "Polskie Piosenki" w Kazimierzu Dolnym
17 listopada 2018, 16:00

Koncert "Polskie Piosenki" w Kazimierzu Dolnym 1 0

17 listopada o godz. 16 w ogrzewanej hali eventowej na dziedzińcu Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wyjątkowy koncert Polskie Piosenki.

Hitman 2: Premiera. Nowe przygody Agenta 47 (wideo)
film

Hitman 2: Premiera. Nowe przygody Agenta 47 (wideo) 0 0

A kto tu się tak skrada? Sześć dużych lokacji, tryb wieloosobowy Ghost Mode i dobre recenzje. A w tle czai się już Sean Bean.

Znany rugbysta i jego sposób na zdrowy styl życia. "Nigdy nie jest za późno na aktywność"
Magazyn

Znany rugbysta i jego sposób na zdrowy styl życia. "Nigdy nie jest za późno na aktywność" 0 0

Jeden z najlepszych polskich zawodników w rugby, który grał w lidze francuskiej i norweskiej, wielokrotny mistrz polski chce uczyć zdrowego stylu życia. W domu w Konopnicy wymyślił i zbudował w ogrodzie ścieżkę zdrowia. Obok niej, w wolierze mieszkają araukany. Kurki bez ogona, za to z baczkami i bokobrodami. Znoszą kolorowe jajka jak malowanie.

Nowy burmistrz Nałęczowa: "Powstanie obwodnicy to być albo nie być dla utrzymania statusu uzdrowiska"

Nowy burmistrz Nałęczowa: "Powstanie obwodnicy to być albo nie być dla utrzymania statusu uzdrowiska" 5 0

O powodach startu w wyborach, najważniejszych zadaniach, pierwszych decyzjach i oczekujących na spełnienie obietnicach wyborczych rozmawiamy z burmistrzem-elektem gminy Nałęczów, Wiesławem Pardyką, liderem komitetu "Przyjaciele Gminy Nałęczów".

LNBA: Bracia Mrozik ciągle niepokonani

LNBA: Bracia Mrozik ciągle niepokonani 0 0

Jedyną niepokonaną drużyna w Konferencji A są Bracia Mrozik. Najlepszy mecz w tej kolejce stoczyły jednak drużyny Alco i Nadar. Obrońcy tytułu wygrali 55:53, ale do odniesienia sukcesu potrzebowali dogrywki

Koncert "Civis Christi. Kardynał Stefan Wyszyński - Prymas Tysiąclecia"
18 listopada 2018, 18:00

Koncert "Civis Christi. Kardynał Stefan Wyszyński - Prymas Tysiąclecia" 0 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 18 listopada o godz. 18 w Centrum Konferencyjnym Caritas Archidiecezji Lubelskiej (al. Unii Lubelskiej 15) odbędzie się wyjątkowy koncert Civis Christi. Kardynał Stefan Wyszyński - Prymas Tysiąclecia.

Nowe osiedle mieszkaniowe powstanie w Lublinie. Blisko wody i lasu [wizualizacje]
galeria

Nowe osiedle mieszkaniowe powstanie w Lublinie. Blisko wody i lasu [wizualizacje] 9 7

Przy ul. Zemborzyckiej w Lublinie powstanie nowe osiedle mieszkaniowe. Zaplanowano tam dziewięć budynków. Prace rozpoczną się w tym roku.

Drumstore – internetowy sklep muzyczny

Drumstore – internetowy sklep muzyczny 0 0

Sklep Drumstore jest prawdziwą skarbnicą dla każdego muzyka. Po zaledwie jednej wizycie można być pewnym, że zawita się tu jeszcze nie raz. Nie tylko za sprawą pełnych pasji pracowników, ale i szerokiego asortymentu muzycznego. Trzonem działalności firmy są instrumenty perkusyjne, dlatego stanowią one ogromną część naszej oferty. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów poszerzyliśmy asortyment o pozostałe sekcje instrumentalne.

Koncert charytatywny "Disney dla zwierzaczków"
21 listopada 2018, 12:00

Koncert charytatywny "Disney dla zwierzaczków" 0 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 21 listopada o godz. 12 w Chatce Żaka (ul. Radziszewskiego 16) odbędzie się wyjątkowy koncert charytatywny Disney dla zwierzaczków. Będą zbierane fundusze na schronisko w Krzesimowie.

Kraśnik: W sąsiedztwie urzędu miasta ma stanąć budynek handlowo-usługowy

Kraśnik: W sąsiedztwie urzędu miasta ma stanąć budynek handlowo-usługowy 1 0

W pobliżu Urzędu Miasta ma stanąć budynek handlowo-usługowy. Obiegowa informacja jest taka, że będzie to market Lidl. Sieć ani nie potwierdza ani nie zaprzecza.

Krzysztof Napiórkowski u Dominikanów
16 listopada 2018, 19:30

Krzysztof Napiórkowski u Dominikanów 0 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 16 listopada o godz. 19.30 w cyklu Zaduszki Jazzowe odbędzie się koncert Krzysztofa Napiórkowskiego. Artysta wystąpi w Bazylice O.O. Dominikanów w Lublinie (ul. Złota).

CBA: Lublin mógł stracić 1,5 mln zł na systemie zarządzania ruchem. Ratusz odpowiada
galeria

CBA: Lublin mógł stracić 1,5 mln zł na systemie zarządzania ruchem. Ratusz odpowiada 10 23

Nawet 1,5 mln zł mógł stracić budżet Lublina wskutek zaniechań Zarządu Dróg i Mostów przy tworzeniu Systemu Zarządzania Ruchem, który nie działał tak jak powinien - twierdzi Centralne Biuro Antykorupcyjne. Śledztwo w tej sprawie wszczęła prokuratura.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!