Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Biała Podlaska

7 września 2019 r.
14:54

Biała Podlaska: Skręcał w lewo, zderzył się z motocyklistą

0 13 A A

Wypadek na ul. Lubelskiej w Białej Podlaskiej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do zdarzenia doszło w piątek przed południem. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący audi, 60-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej, skręcając w lewo doprowadził do zderzenia z jadącym z przeciwka motocyklem.

Kierował nim 42-letni mieszkaniec gm. Janów Podlaski. Mężczyzna z obrażeniami ciała przewieziony został do szpitala. W chwili zdarzenia kierowca audi był trzeźwy, potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. Od kierowcy motocykla pobrana została krew do badań.

Jak się okazało, poszkodowanym w wypadku jest ratownik medyczny, a zarazem strażak z Białej Podlaskiej. Jego koledzy z jednostek OSP z powiatu bialskiego apelują o oddawanie dla niego krwi w poniedziałek w bialskim szpitalu.

e-Wydanie

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 7 września 2019 o 16:30
+28
Jestem motocyklistą . Jak siadam na motocykl to zakładam sobie łańcuch na szyję a drugi koniec łańcucha przyczepiam do ramy motocykla. Chodzi o to że w razie wypadku nie zostanę kaleką , nie będę jeździł na wózku inwalidzkim tylko urwie mi głowę . Zawsze lepsza śmierć niż kalectwo. To taki zwykły łańcuch co się na wsi psa czepia przy budzie . Taki łańcuch można kupić w sklepie z maszynami rolniczymi. Wielu moich kolegów motocyklistów też jeździ z łańcuchami na szyi a co niektórzy to zamiast łańcuchów czepiają sobie linki metalowe do szyi i też do ramy motocykla przyczepiają. Linka czy łańcuch to nie ma znaczenia.
Jestem motocyklistą . Jak siadam na motocykl to zakładam sobie łańcuch na szyję a drugi koniec łańcucha przyczepiam do ramy motocykla. Chodzi o to że w razie wypadku nie zostanę kaleką , nie będę jeździł na wózku inwalidzkim tylko urwie mi głowę . Zawsze lepsza śmierć niż kalectwo. To taki zwykły łańcuch co się na wsi psa czepia przy budzie . Taki łańcuch można kupić w sklepie z maszynami rolniczymi. Wielu moich kolegów motocyklistów też jeździ z łańcuchami na szyi a co niektórzy to zamiast łańcuchów czepiają sobie linki metalowe do szyi i t... rozwiń
Avatar
Ratownik Medyczny / 7 września 2019 o 16:34
+27
Jeżdżą tymi " motórkami " he he ...... jak wariaty ( bo napewno zgodnie z przepisami czyli 50 km/h to on nie jechał , widać to po zniszczeniach auta ) A później my Ratownicy Medyczni musimy takich ratować !!!!!!!!!!! Niektórych motocyklistów da się uratować a niektórzy idą na organy jako dawcy . Gdyby taki jeden motocyklista z drugim zapłacił z własnej kieszeni za karetkę pogotowia , czas lekarza , ratownika medycznego i pobyt w szpitalu to nauczyliby się jeździć zgodnie z przepisami czy 50 km w terenie zabudowanym , jak przewiduje polskie prawo .
Avatar
Ksiądz Ignacy / 7 września 2019 o 17:54
+7
Jakby jechał 50km\h to by wychamował .  Zabrać prawo jazdy dożywotnio . Dobrze , że żadnego dziecka nie zabił na tym motocyklu . Jeszcze dziadkowi samochód rozbił . Jak nie zna przepisów i nie wie , że w miescie jeżdzi się 50 km/h to niech taczką jeżdzi lub hulajnogą . 
Avatar
w2 / 7 września 2019 o 20:12
+3
De..il na forum.
Avatar
Strażak / 7 września 2019 o 17:40
+2
Ty jesteś ratownikiem medycznym????!!! I tak piszesz???!!! Tak się składa że ten motocyklista jest moim kolegą po fachu i w drugim zawodzie Twoim kolegą po fachu. Ważne ile jechał? A może 50km/h. Nie wiesz, nie oceniaj, nie wydawaj wyroków. Jak masz takie rzeczy pisać to może zastanów się nad sensem uderzenia w klawisze klawiatury... obyś nigdy Ty nie musiał płacić za czas służb ratunkowych, bo uwierz że podliczyłbym Cię na światowym poziomie.
Avatar
klub kałdi / 9 września 2019 o 21:50
0
Wiesz co oznacza zasada ograniczonego zaufania? Oznacza że w mieście ktoś ci może wyjechać z podporządkowanej albo zajechać ci drogę. Więc w mieście nie zap..rdala się więcej niż 50. Chyba, że chcesz iść do Jezuska.
Avatar
LORDZIK / 9 września 2019 o 21:09
0
*Gosc* w***les mnie nastepny. Se wieszaj pajacu lancuchy na szyi i lataj pajacu. Kurwa pomysl i Twoi koledzy z linkami tez. Jedziesz 40 km/h z linka na szyi to lepiej zlamac noge albo tez niekoniecznie czy wy***ic z linka i zeby *leb* urwalo? gratuluje zjebie . takich jak ty to powinni odrazu na ta line wieszac po to zebys tu glipot nie pisal madry ***. wy***aj
Avatar
Gość / 9 września 2019 o 21:06
0
Koniobijcy i bezrobocie co nie ma na rower co mówić o motocyklu co wy wiecie co znaczy pasja do motocykli A komentujecie zdechniecie przy tv z browarem w ręku i pies nasika na wasz grób
Avatar
benzyna we krwi / 8 września 2019 o 14:34
0
Jak zwykle! Najbardziej ucierpi żona i małe dzieci!
Avatar
LORDZIK / 9 września 2019 o 20:55
-1
Kurwa co za kretyni.... Dziadek w audi wymusil pierwszenstwo skrecajac w lewo a motocyklista co winien? przy***il i sie skonczylo jak sie skonczylo. *** piszecie ***icie a nawet nie wiecie . ja bylem na miejscu to widzialem co sie dzialo
Avatar
klub kałdi / 9 września 2019 o 21:50
0
Wiesz co oznacza zasada ograniczonego zaufania? Oznacza że w mieście ktoś ci może wyjechać z podporządkowanej albo zajechać ci drogę. Więc w mieście nie zap..rdala się więcej niż 50. Chyba, że chcesz iść do Jezuska.
Avatar
LORDZIK / 9 września 2019 o 21:09
0
*Gosc* w***les mnie nastepny. Se wieszaj pajacu lancuchy na szyi i lataj pajacu. Kurwa pomysl i Twoi koledzy z linkami tez. Jedziesz 40 km/h z linka na szyi to lepiej zlamac noge albo tez niekoniecznie czy wy***ic z linka i zeby *leb* urwalo? gratuluje zjebie . takich jak ty to powinni odrazu na ta line wieszac po to zebys tu glipot nie pisal madry ***. wy***aj
Avatar
Gość / 9 września 2019 o 21:06
0
Koniobijcy i bezrobocie co nie ma na rower co mówić o motocyklu co wy wiecie co znaczy pasja do motocykli A komentujecie zdechniecie przy tv z browarem w ręku i pies nasika na wasz grób
Avatar
LORDZIK / 9 września 2019 o 20:55
-1
Kurwa co za kretyni.... Dziadek w audi wymusil pierwszenstwo skrecajac w lewo a motocyklista co winien? przy***il i sie skonczylo jak sie skonczylo. *** piszecie ***icie a nawet nie wiecie . ja bylem na miejscu to widzialem co sie dzialo
Avatar
Nieznany / 8 września 2019 o 15:35
-2
Zdecydujcie się, gdzie indziej było napisane, że to kierowca samochodu wymusił pierwszeństwo. 
Avatar
benzyna we krwi / 8 września 2019 o 14:34
0
Jak zwykle! Najbardziej ucierpi żona i małe dzieci!
Avatar
Kidler / 8 września 2019 o 13:36
-9
Odezwała się Polska Elyta na forum : tj. RATOWNIK MEDYCZNY , STRAŻAK i KSIĄDZ . Jeżeli ten motocyklista- ratownik medyczny tak jeździ karetką jak motocyklem to strach karetkę wzywać jak się zachoruje . To ja już wolę aby sąsiad zawiózł mnie furmanką do szpitala bo strach do karetki wsiadać .
Avatar
t / 7 września 2019 o 20:16
-1
ciekawy przypadrk...ciekawe czy pędził do pożaru czy do chorego...
Avatar
w2 / 7 września 2019 o 20:12
+3
De..il na forum.
Avatar
Ksiądz Ignacy / 7 września 2019 o 17:54
+7
Jakby jechał 50km\h to by wychamował .  Zabrać prawo jazdy dożywotnio . Dobrze , że żadnego dziecka nie zabił na tym motocyklu . Jeszcze dziadkowi samochód rozbił . Jak nie zna przepisów i nie wie , że w miescie jeżdzi się 50 km/h to niech taczką jeżdzi lub hulajnogą . 
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Avia Świdnik – Podlasie Biała Podlaska 4:2. Z nieba do piekła

Avia Świdnik – Podlasie Biała Podlaska 4:2. Z nieba do piekła 0 0

Sporo działo się w sobotnim meczu Avii z Podlasiem. Gospodarze przeżywali prawdziwą huśtawkę nastrojów. Prowadzili 2:0, po przerwie goście wyrównali, ale ostatecznie żółto-niebiescy zgarnęli komplet punktów po wygranej 4:2. Dla świdniczan to było trzecie zwycięstwo z rzędu.

Radni alarmują o złej sytuacji szpitala w Międzyrzecu Podlaskim. A NFZ mówi o dodatkowych milionach

Radni alarmują o złej sytuacji szpitala w Międzyrzecu Podlaskim. A NFZ mówi o dodatkowych milionach 0 1

Klub radnych Porozumienia Samorządowego w powiecie bialskim proponuje aby przyjąć stanowisko w sprawie złej sytuacji finansowej szpitala w Międzyrzecu Podlaskim i przekazać je premierowi. Pierwsze półrocze szpital zamknął ze stratą 1 mln zł. Z kolei, NFZ odpowiada że zapewnia szpitalom powiatowym dodatkowe środki.

Pogoda w niedzielę. Ma być słonecznie i ciepło
film

Pogoda w niedzielę. Ma być słonecznie i ciepło 0 0

W niedzielę prawie w całym kraju będzie pogodnie. Jedynie na północnym-wschodzie pojawi się więcej chmur. Temperatura maksymalna wyniesie od 18 st. C na Suwalszczyźnie, 22 st. C w centrum kraju do 24 st. C na południowym-zachodzie. Powieje słaby i umiarkowany wiatr, południowo-zachodni i południowy.

PiS zapowiada kolejne 500 plus. Premier przedstawił "Pakiet dla przedsiębiorców"
Wybory 2019
film

PiS zapowiada kolejne 500 plus. Premier przedstawił "Pakiet dla przedsiębiorców" 0 7

Premier Mateusz Morawiecki podczas konwencji wyborczej w Katowicach obiecał „Pakt dla przedsiębiorców”. W skład programu ma wejść m.in. ulga w płatności ZUS dla małych firm i mikrofirm, która średnio wyniesie 500 złotych.

Najbliższa wyprzedaż garażowa już w niedzielę. Można znaleźć znaleźć m.in. pamiątki i antyki

Najbliższa wyprzedaż garażowa już w niedzielę. Można znaleźć znaleźć m.in. pamiątki i antyki 0 0

To już 11. edycja wydarzenia na terenie Targu pod Zamkiem. Tym razem organizatorzy zachęcają do jesiennych porządków. Zasady pozostają niezmienione. Każdy chętny może przyjść i sprzedać lub kupić dowolny przedmiot.

Azoty Puławy – Zagłębie Lubin 27:23

Azoty Puławy – Zagłębie Lubin 27:23 0 1

Mecz walki w Puławach. Azoty po bardzo trudnym spotkaniu pokonały u siebie Zagłębie Lubin różnicą czterech trafień

Górnik Łęczna czyli 40-latek z dużymi ambicjami
galeria

Górnik Łęczna czyli 40-latek z dużymi ambicjami 0 1

W piątkowy wieczór Górnik Łęczna na swoich obiektach świętował jubileusz 40-lecia istnienia. Na specjalnie przygotowanej uroczystości przed meczem z Gryfem Wejherowo pojawiło się wielu byłych zawodników i trenerów klubu z Łęcznej. Nie brakowało wobec tego wyróżnień dla osób, które na przestrzeni lat najbardziej przyczyniły się do rozwoju klubu

Wykopki w Skansenie
22 września 2019, 11:30

Wykopki w Skansenie 0 0

Muzeum Wsi Lubelskiej zaprasza 22 września o godz. 11.30 na "Wykopki w Skansenie" - pokaz dawnych tradycji związanych z kopaniem ziemniaków.

Chełmianka – Hutnik Kraków 2:3. Pierwsza porażka u siebie

Chełmianka – Hutnik Kraków 2:3. Pierwsza porażka u siebie 0 1

Punkt był na wyciągnięcie ręki, ale piłkarze Artura Bożyka musieli obejść się smakiem. W sobotę Chełmianka doznała pierwszej porażki na swoim stadionie. Lepszy okazał się Hutnik Kraków, który wygrał w Chełmie 3:2.

Czwarta "Mila pamięci ofiar komunizmu". Wystartowało ponad 550 osób [ZDJĘCIA]
galeria

Czwarta "Mila pamięci ofiar komunizmu". Wystartowało ponad 550 osób [ZDJĘCIA] 0 5

To jedyny taki bieg nie tylko w Polsce, ale i na świecie. "Mila pamięci ofiar komunizmu" organizowana w Lublinie od 2016 r. odbywa się zawsze w okolicy rocznicy agresji ZSRR na Polskę, która miała miejsce 17 września 1939 r.

Lublinianka – Powiślak 3:1. Koniec problemu ze skutecznością [zdjęcia]
galeria

Lublinianka – Powiślak 3:1. Koniec problemu ze skutecznością [zdjęcia] 0 1

Sporo działo się w sobotę na Wieniawie. Co najważniejsze, kibice gospodarzy powinni być zadowoleni. Lublinianka pokonała Powiślaka Końskowola 3:1, a bohaterem gospodarzy był Jarosław Milcz, którzy jeszcze w pierwszej połowie ustrzelił hat-tricka.

Trener Motoru przeprasza kibiców i oddaje się do dyspozycji zarządu

Trener Motoru przeprasza kibiców i oddaje się do dyspozycji zarządu 40 52

W sobotę Motor Lublin przegrał na boisku w Zabierzowie z Jutrzenką Giebułtów 0:1. Beniaminek przed tym spotkaniem miał na koncie tylko cztery punkty i zajmował przedostatnie miejsce w tabeli grupy czwartej. Po końcowym gwizdku trener żółto-biało-niebieskich poinformował, że oddaje się do dyspozycji zarządu.

Lubelskie Święto Cydru. Degustacje i koncerty [ZDJĘCIA]
galeria

Lubelskie Święto Cydru. Degustacje i koncerty [ZDJĘCIA] 0 4

Rozbicie 600-litrowej beczki zainaugurowało Lubelskie Święto Cydru na Starym Mieście w Lublinie. Podczas odbywającej się dziś szóstej edycji tej imprezy z beczki popłynął Cydr Lubelski Niefiltrowany BIO - edycja limitowana. Powstała z jabłek z upraw ekologicznych.

Kolejne szpitale będą montować panele słoneczne. Ma to być sposób na oszczędności

Kolejne szpitale będą montować panele słoneczne. Ma to być sposób na oszczędności 7 4

Szpital w Janowie Lubelskim buduje farmę fotowoltaiczną. To pierwsza taka inwestycja realizowana przez szpital w naszym województwie. Na solary stawiają też dwa największe lubelskie szpitale – przy al. Kraśnickiej i przy ul. Jaczewskiego.