Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Biała Podlaska

22 grudnia 2020 r.
19:15

Prawica broni Samorządowej Karty Praw Rodzin. Zapowiada „oświadczenia rodzicielskie” w szkołach

Autor: Zdjęcie autora Ewelina Burda
2 18 A A
Prawica broni Samorządowej Karty Praw Rodzin
Prawica broni Samorządowej Karty Praw Rodzin (fot. Ewelina Burda)

Radni Zjednoczonej Prawicy razem z instytutem Ordo Iuris bronią Samorządowej Karty Praw Rodzin. Jej uchylenia chce bialskie środowisko Inicjatywy Polskiej. – Zachęcam mieszkańców do kontrrewolucji – grzmiał na wtorkowej konferencji prasowej radny Sławomir Potocki (ZP), jeden z inicjatorów jej wprowadzenia w Białej Podlaskiej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– Ta karta nie wnosi żadnych działań negatywnych do miasta. Nic strasznego się nie wydarzyło – przekonuje radny Dariusz Litwiniuk (ZP). – Karta ma chronić rodzinę i nasze dzieci. Niech zostanie utrzymana jako odzwierciedlenie naszych wartości – tłumaczy radny.

Bialska prawica zwróciła się o wsparcie do instytutu Ordo Iuris, który przygotował kartę. A radni w formie uchwały przyjęli ją w czerwcu ubiegłego roku, jako jedni z pierwszych w Polsce.

– Nie rozumiemy dlaczego podnoszone są zastrzeżenia. To dokument oparty na zapisach Konstytucji, mówiących o rodzinie, małżeństwie oraz wychowaniu dzieci – zauważa Paweł Kwaśniak, koordynator wdrażania Samorządowej Karty Praw Rodzin.

Jednak bialskie środowisko Inicjatywy Polskiej (partii Barbary Nowackiej) uważa inaczej i dlatego złożyło obywatelski projekt uchwały uchylenia karty. Głosowanie w tej sprawie odbędzie się na sesji 28 grudnia.

– Karta dyskryminuje mniejszości, nie pozwala, aby osoby LGBT korzystały z gminnego majątku – zwraca uwagę Ernest Jaroszek, sekretarz bialskiego koła Inicjatywy Polskiej, na co dzień wiceprezes miejskiej spółki Wod-Kan. – Może też ograniczać pozyskiwanie środków z Unii Europejskiej. Poza tym, stawia nasze miasto w szeregu tzw. gmin „wolnych od LGBT” – dodaje Jaroszek.

Pod inicjatywą uchylenia karty podpisało się ponad 300 osób.

– W zapisach nie ma mowy o dyskryminacji jakiegokolwiek środowiska– odpowiada Dariusz Stefaniuk, obecnie poseł PiS, w przeszłości prezydent Białej Podlaskiej. – Przedstawiciele skrajnej lewicy rozpoczynają swoje istnienie w Białej Podlaskiej od walki z bialczanami i rodziną – dziwi się parlamentarzysta.

Radni prawicy zbierają teraz podpisy „w obronie karty”, którą do tej pory przyjęło ok. 40 samorządów. – Jak dotąd, w żadnym przypadku karta nie została zaskarżona – zapewnia Nikodem Bernaciak, analityk z Ordo Iuris. – Poza tym, ani jeden samorząd nie został pozbawiony funduszy unijnych wskutek przyjęcia karty – dementuje analityk.

Radni bronią karty, ale jednocześnie przyznają, że nie wdrażali w mieście żadnych rozwiązań z niej wynikających. – Uderzam się w pierś, nie wykorzystaliśmy w pełni karty. Ale możemy rozpropagować na przykład oświadczenia rodzicielskie w szkołach. Wtedy dyrektorzy zobowiązują się do przestrzegania pewnych wartości. Jako rodzice mamy do tego prawo – zapewnia radny Sławomir Potocki, zachęcając mieszkańców do „kontrrewolucji”. – To brzmi ostro, ale nie chodzi o akcje z transparentami. Namawiam do pracy nad sobą, na poznanie historii. Bo, jak mówi profesor Ryba, zmierzamy do nihilizmu. Niezrozumiała jest walka z rodziną – zauważa Potocki.

Z kolei prezydent Michał Litwiniuk (PO) stwierdza, że przyjęta w formie uchwały karta ma "charakter intencyjny, niewywołujący skutków prawnych w zakresie funkcjonowania miejskiego samorządu". – Karta w żaden sposób nie wpłynęła na pracę jednostek, w których, zgodnie zresztą z obowiązującymi przepisami realizowane są zasady bezstronności administracji i równego traktowania mieszkańców bez względu na to, jak wygląda sfera ich życia prywatnego.

Przypomnijmy, że za przyjęciem karty rok temu opowiedziało się 11 radnych Zjednoczonej Prawicy. Od głosu wstrzymali się: Waldemar Godlewski (KO), Stefan Parafiniuk (KO), Marta Cybulska–Demczuk (KO), a przeciw niej głosowali: Mariusz Michalczuk (KO), Robert Woźniak (KO) oraz Rafał Wlizło (KO). W głosowaniu nie uczestniczyli, chociaż byli na sali: Bogusław Broniewicz (Biała Samorządowa), Jan Jakubiec (BS), Bartłomiej Kuczer (BS), Franciszek Ostrowski (KO) oraz Marcin Izdebski (KO).

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
taios / 23 grudnia 2020 r. o 00:51
+22
Karta ma chronić nasze dzieci? Przed czym? Mają chronić dzieci przed tym, że wśród nich są osoby, które mają inną wizję świata? To chyba rodzice mają za zadanie chronić dzieci. A nie jakieś karty niezgodne z prawem, napisane przez fundamentalistów. O tym, że są niezgodne z prawem świadczą przegrane sprawy sądowe przez ordo iuris. Udawajmy, że niektórzy ludzie nie istnieją to problem zniknie sam. Tylko ograniczeni ludzie tak mogą myśleć.
Avatar
Kolczatka / 23 grudnia 2020 r. o 02:47
+18
Nikt nie występuje przeciwko rodzinie. Zadbajcie o swoje rodziny. Dla mnie to obciach żyć w mieście "wolnym od LGBT". Mam żal do tych radnych do się uchylali od głosowania i umożliwili to uchwalić. Im szybciej się zreflektujecie tym lepiej.
Avatar
___K___ / 23 grudnia 2020 r. o 09:30
+7
Przed obecną władzą i ideologią kościoła szerzoną wraz z ordoiuris nic nas nie ochroni. Za tym stoją tak ogromne pieniądze że zniszczą Polskę do końca i nie zrobią ani kroku w tył. Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym i skończymy tą dyskusję.
Wystarczy całkowicie odciąć KK od państwowej kasy i wypieprzyć kler ze wszystkich państwowych instytucji (co w sumie do jednego się sprowadza), jednocześnie wprowadzając normalne opodatkowanie tej instytucji i rozliczanie w sądach, a szybko sukienkowym rury zmiękną.
Avatar
Janusz_Paliwas / 23 grudnia 2020 r. o 09:14
+7
Przed obecną władzą i ideologią kościoła szerzoną wraz z ordoiuris nic nas nie ochroni. Za tym stoją tak ogromne pieniądze że zniszczą Polskę do końca i nie zrobią ani kroku w tył. Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym i skończymy tą dyskusję.
Avatar
albandy74 / 24 grudnia 2020 r. o 13:42
+4
To i tak juz początek końca fanatyków w naszym kraju. Młode pokolenie już nie jest podatne na ich manipulacje, kościół też sam do siebie zraża więc wystarczy poczekać. Zostannie im 2 % fanatyków takiej polskiej odmiany talibów i tyle, wtedy i politycy nie będa sie liczyc z kościołem jak będzie mały elektorat
Avatar
wiesniak / 24 grudnia 2020 r. o 12:50
+3
CIULE...
Avatar
___K___ / 2 stycznia 2021 r. o 09:24
+1
To przykład wcale nie agresywnej, kulturalnej wypowiedzi członka lewicy, który domaga się poszanowania jego wartości, uznania godności, wolności szerzenia swoich idei. Pewnie mamusia z zygzakiem na szmacie lata po ulicach i wrzeszczy Wy...dalaj!  
poker, niejednokrotnie już udowodniłeś swoimi wpisami, jakim chamem potrafisz być, więc odwal się ode mnie. Po drugie - wskaż przykład, gdzie niby się domagam poszanowania moich wartości, uznania godności, wolności szerzenia swoich idei. Po trzecie - masz prawo mieć odmienne zdanie, ale faktom zawartym w mojej wypowiedzi chyba nie zaprzeczysz - KK w Polsce stoi ponad prawem, także podatkowym, w stosunku do zwykłych ludzi. I po czwarte - odpitol się od moich przodków, bo nic o nich ani o mnie nie wiesz.
A toś mnie rozbawił :)! Ponowię to, co do tej pory pisałem na temat jakości twoich i moich wypowiedzi: prawda sama sie obroni. I choćbyś nie wiem jak zaklinał rzeczywistość, to w stopniu kłamstwa, chamstwa i agresji trudno komukolwiek zbliżyć się nawet do wpisów twoich, zboczeńca Max'a i innych z tej samej farmy. KK ma takie same praa jak inne związki wyznaniowe. Jeżeli uwarzasz, że ich nie przestrzega to leć do odpowiednich organów i donieś. Jak nie masz dowodów, to zamknij dziób i nie kłap.
Nieraz już wykazałem ci, że się mylisz, kłamiesz, albo zwyczajnie nie znasz. Kiedy w grę wchodzą dowody, to wymiękasz. Ale do meritum: Napisałem, że KK w Polsce stoi ponad prawem, także podatkowym, w stosunku do zwykłych ludzi, więc nie odnoś tematu do innych związków wyznaniowych, bo albo jesteś głupi i nie rozumiesz tego, co czytasz, albo świadomie manipulujesz, wręcz żonglujesz, faktami i założeniami. Tak więc, matołku, nie zarzucaj komuś kłamstwa, skoro sam się posługujesz technikami z nim pokrewnymi.
Powtórzę, bo, jak widać, choć na wyrost, to masz, wielkie mniemanie o sobie, całkiem nieuzasadnione, a to mnie wyzywasz, ale wyzwisko od komucha to prawdziwy komplement, więc w skrócie: KK ma takie same prawa jak inne związki wyznaniowe. Jeśli masz dowody, że ich nie przestrzega, to leć z tym do odpowiednich organów. Jeśli nie, to ZAMKNIJ DZIÓB i NIE KŁAP ! Może teraz coś z tego dotarło do twojej łepetyny?
A kim ty jesteś, żeby mnie kneblować, matołku? Prokuratura ma masę doniesień np. o pedofilii wśród kleru, i rzadko coś z tym robi. A co do kwestii podatkowych, to zrozum, matołku, co napisałem, a potem dopiero zabieraj głos, bo głupotą od ciebie jedzie na odległość.
Typowy przedstawiciel lewicy: dziecko z patologicznej rodziny, któremu do łba wbili, że jak nie zełga i nie przezwie, to zdanie nieważne. Tak, wg niego powinna wyglądać debata publiczna. I taka patologia ma wychowywać dzieci i młodzież? Świetny przykład.
Typowy proPiSowski matołek - obrzuci wszystkich gównem, ale konkretów żadnych. Napisz, gdzie skłamałem, Konkretnie.
owy proPiSowski matołek - obrzuci wszystkich gównem, ale konkretów żadnych. Napisz, gdzie skłamałem, Konkretnie. rozwiń
Avatar
___K___ / 29 grudnia 2020 r. o 08:11
+1
Przed obecną władzą i ideologią kościoła szerzoną wraz z ordoiuris nic nas nie ochroni. Za tym stoją tak ogromne pieniądze że zniszczą Polskę do końca i nie zrobią ani kroku w tył. Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym i skończymy tą dyskusję.
Wystarczy całkowicie odciąć KK od państwowej kasy i wypieprzyć kler ze wszystkich państwowych instytucji (co w sumie do jednego się sprowadza), jednocześnie wprowadzając normalne opodatkowanie tej instytucji i rozliczanie w sądach, a szybko sukienkowym rury zmiękną.
To przykład wcale nie agresywnej, kulturalnej wypowiedzi członka lewicy, który domaga się poszanowania jego wartości, uznania godności, wolności szerzenia swoich idei. Pewnie mamusia z zygzakiem na szmacie lata po ulicach i wrzeszczy Wy...dalaj!  
poker, niejednokrotnie już udowodniłeś swoimi wpisami, jakim chamem potrafisz być, więc odwal się ode mnie. Po drugie - wskaż przykład, gdzie niby się domagam poszanowania moich wartości, uznania godności, wolności szerzenia swoich idei. Po trzecie - masz prawo mieć odmienne zdanie, ale faktom zawartym w mojej wypowiedzi chyba nie zaprzeczysz - KK w Polsce stoi ponad prawem, także podatkowym, w stosunku do zwykłych ludzi. I po czwarte - odpitol się od moich przodków, bo nic o nich ani o mnie nie wiesz.
poker, niejednokrotnie już udowodniłeś swoimi wpisami, jakim chamem potrafisz być, więc odwal się ode mnie. Po drugie - wskaż przykład, gdzie niby się domagam poszanowania moich wartości, uznania godności, wolności szerzenia swoich idei. Po trzecie - masz prawo mieć odmienne zdanie, ale faktom zawartym w mojej wypowiedzi chyba nie zaprzeczysz - KK w Polsce stoi ponad prawem, także podatkowym, w stosunku do zwykłych ludzi. I po czwarte - odpitol się od moich przodków, bo nic o nich ani o mnie nie wiesz. rozwiń
Avatar
___K___ / 4 stycznia 2021 r. o 08:02
0
Typowy proPiSowski matołek - obrzuci wszystkich gównem, ale konkretów żadnych. Napisz, gdzie skłamałem, Konkretnie.
Nie zniżę się do twojego poziomu szamba. A przy okazji: dlaczego lewica (-K-, -X-, Max) ma problem z fekaliami i lędźwiami?
Jak ja piszę o gównie, to mam problem z fekaliami, a ty pisząc o szambie nie? Typowe dla ciebie.  A "nie zniżysz się", bo po prostu nie masz żadnych możliwości udowodnienia mi kłamstw. Za to ja tobie już wiele razy dowiodłem, że sama zapowiedź podania przeze mnie niezaprzeczalnych faktów zamyka ci klawiaturę. Gdy przychodzi do konkretów - znikasz. A przed odejściem jeszcze czasem rzucisz jakimś gównem.
Cienias jesteś coraz bardziej żałosny i wulgarny. Ja niczego nie muszę dowodzić. Twoje wpisy są dowodem. Dlaczego tak bardzo boisz się prawdy?
  Jak to zwykle w okolicach PiSu - mam rację, bo jestem przekonany, że ją mam. I ty dokładnie tak samo. NIGDY żadnych konkretów. Jesteś żałosny. Nie będę się wdawał w polemikę z tobą, bo to nie ma sensu - jakbym pisał do betonu. Szkoda mojego cennego czasu.
  Jak to zwykle w okolicach PiSu - mam rację, bo jestem przekonany, że ją mam. I ty dokładnie tak samo. NIGDY żadnych konkretów. Jesteś żałosny. Nie będę się wdawał w polemikę z tobą, bo to nie ma sensu - jakbym pisał do betonu. Szkoda mojego cennego czasu. rozwiń
Avatar
poker / 3 stycznia 2021 r. o 10:13
0
To przykład wcale nie agresywnej, kulturalnej wypowiedzi członka lewicy, który domaga się poszanowania jego wartości, uznania godności, wolności szerzenia swoich idei. Pewnie mamusia z zygzakiem na szmacie lata po ulicach i wrzeszczy Wy...dalaj!  
poker, niejednokrotnie już udowodniłeś swoimi wpisami, jakim chamem potrafisz być, więc odwal się ode mnie. Po drugie - wskaż przykład, gdzie niby się domagam poszanowania moich wartości, uznania godności, wolności szerzenia swoich idei. Po trzecie - masz prawo mieć odmienne zdanie, ale faktom zawartym w mojej wypowiedzi chyba nie zaprzeczysz - KK w Polsce stoi ponad prawem, także podatkowym, w stosunku do zwykłych ludzi. I po czwarte - odpitol się od moich przodków, bo nic o nich ani o mnie nie wiesz.
A toś mnie rozbawił :)! Ponowię to, co do tej pory pisałem na temat jakości twoich i moich wypowiedzi: prawda sama sie obroni. I choćbyś nie wiem jak zaklinał rzeczywistość, to w stopniu kłamstwa, chamstwa i agresji trudno komukolwiek zbliżyć się nawet do wpisów twoich, zboczeńca Max'a i innych z tej samej farmy. KK ma takie same praa jak inne związki wyznaniowe. Jeżeli uwarzasz, że ich nie przestrzega to leć do odpowiednich organów i donieś. Jak nie masz dowodów, to zamknij dziób i nie kłap.
Nieraz już wykazałem ci, że się mylisz, kłamiesz, albo zwyczajnie nie znasz. Kiedy w grę wchodzą dowody, to wymiękasz. Ale do meritum: Napisałem, że KK w Polsce stoi ponad prawem, także podatkowym, w stosunku do zwykłych ludzi, więc nie odnoś tematu do innych związków wyznaniowych, bo albo jesteś głupi i nie rozumiesz tego, co czytasz, albo świadomie manipulujesz, wręcz żonglujesz, faktami i założeniami. Tak więc, matołku, nie zarzucaj komuś kłamstwa, skoro sam się posługujesz technikami z nim pokrewnymi.
Powtórzę, bo, jak widać, choć na wyrost, to masz, wielkie mniemanie o sobie, całkiem nieuzasadnione, a to mnie wyzywasz, ale wyzwisko od komucha to prawdziwy komplement, więc w skrócie: KK ma takie same prawa jak inne związki wyznaniowe. Jeśli masz dowody, że ich nie przestrzega, to leć z tym do odpowiednich organów. Jeśli nie, to ZAMKNIJ DZIÓB i NIE KŁAP ! Może teraz coś z tego dotarło do twojej łepetyny?
A kim ty jesteś, żeby mnie kneblować, matołku? Prokuratura ma masę doniesień np. o pedofilii wśród kleru, i rzadko coś z tym robi. A co do kwestii podatkowych, to zrozum, matołku, co napisałem, a potem dopiero zabieraj głos, bo głupotą od ciebie jedzie na odległość.
Typowy przedstawiciel lewicy: dziecko z patologicznej rodziny, któremu do łba wbili, że jak nie zełga i nie przezwie, to zdanie nieważne. Tak, wg niego powinna wyglądać debata publiczna. I taka patologia ma wychowywać dzieci i młodzież? Świetny przykład.
Typowy proPiSowski matołek - obrzuci wszystkich gównem, ale konkretów żadnych. Napisz, gdzie skłamałem, Konkretnie.
Nie zniżę się do twojego poziomu szamba. A przy okazji: dlaczego lewica (-K-, -X-, Max) ma problem z fekaliami i lędźwiami?
Jak ja piszę o gównie, to mam problem z fekaliami, a ty pisząc o szambie nie? Typowe dla ciebie.  A "nie zniżysz się", bo po prostu nie masz żadnych możliwości udowodnienia mi kłamstw. Za to ja tobie już wiele razy dowiodłem, że sama zapowiedź podania przeze mnie niezaprzeczalnych faktów zamyka ci klawiaturę. Gdy przychodzi do konkretów - znikasz. A przed odejściem jeszcze czasem rzucisz jakimś gównem.
 Cienias jesteś coraz bardziej żałosny i wulgarny. Ja niczego nie muszę dowodzić. Twoje wpisy są dowodem. Dlaczego tak bardzo boisz się prawdy?
ienias jesteś coraz bardziej żałosny i wulgarny. Ja niczego nie muszę dowodzić. Twoje wpisy są dowodem. Dlaczego tak bardzo boisz się prawdy? rozwiń
Avatar
___K___ / 4 stycznia 2021 r. o 08:02
0
Typowy proPiSowski matołek - obrzuci wszystkich gównem, ale konkretów żadnych. Napisz, gdzie skłamałem, Konkretnie.
Nie zniżę się do twojego poziomu szamba. A przy okazji: dlaczego lewica (-K-, -X-, Max) ma problem z fekaliami i lędźwiami?
Jak ja piszę o gównie, to mam problem z fekaliami, a ty pisząc o szambie nie? Typowe dla ciebie.  A "nie zniżysz się", bo po prostu nie masz żadnych możliwości udowodnienia mi kłamstw. Za to ja tobie już wiele razy dowiodłem, że sama zapowiedź podania przeze mnie niezaprzeczalnych faktów zamyka ci klawiaturę. Gdy przychodzi do konkretów - znikasz. A przed odejściem jeszcze czasem rzucisz jakimś gównem.
Cienias jesteś coraz bardziej żałosny i wulgarny. Ja niczego nie muszę dowodzić. Twoje wpisy są dowodem. Dlaczego tak bardzo boisz się prawdy?
  Jak to zwykle w okolicach PiSu - mam rację, bo jestem przekonany, że ją mam. I ty dokładnie tak samo. NIGDY żadnych konkretów. Jesteś żałosny. Nie będę się wdawał w polemikę z tobą, bo to nie ma sensu - jakbym pisał do betonu. Szkoda mojego cennego czasu.
  Jak to zwykle w okolicach PiSu - mam rację, bo jestem przekonany, że ją mam. I ty dokładnie tak samo. NIGDY żadnych konkretów. Jesteś żałosny. Nie będę się wdawał w polemikę z tobą, bo to nie ma sensu - jakbym pisał do betonu. Szkoda mojego cennego czasu. rozwiń
Avatar
poker / 3 stycznia 2021 r. o 10:13
0
To przykład wcale nie agresywnej, kulturalnej wypowiedzi członka lewicy, który domaga się poszanowania jego wartości, uznania godności, wolności szerzenia swoich idei. Pewnie mamusia z zygzakiem na szmacie lata po ulicach i wrzeszczy Wy...dalaj!  
poker, niejednokrotnie już udowodniłeś swoimi wpisami, jakim chamem potrafisz być, więc odwal się ode mnie. Po drugie - wskaż przykład, gdzie niby się domagam poszanowania moich wartości, uznania godności, wolności szerzenia swoich idei. Po trzecie - masz prawo mieć odmienne zdanie, ale faktom zawartym w mojej wypowiedzi chyba nie zaprzeczysz - KK w Polsce stoi ponad prawem, także podatkowym, w stosunku do zwykłych ludzi. I po czwarte - odpitol się od moich przodków, bo nic o nich ani o mnie nie wiesz.
A toś mnie rozbawił :)! Ponowię to, co do tej pory pisałem na temat jakości twoich i moich wypowiedzi: prawda sama sie obroni. I choćbyś nie wiem jak zaklinał rzeczywistość, to w stopniu kłamstwa, chamstwa i agresji trudno komukolwiek zbliżyć się nawet do wpisów twoich, zboczeńca Max'a i innych z tej samej farmy. KK ma takie same praa jak inne związki wyznaniowe. Jeżeli uwarzasz, że ich nie przestrzega to leć do odpowiednich organów i donieś. Jak nie masz dowodów, to zamknij dziób i nie kłap.
Nieraz już wykazałem ci, że się mylisz, kłamiesz, albo zwyczajnie nie znasz. Kiedy w grę wchodzą dowody, to wymiękasz. Ale do meritum: Napisałem, że KK w Polsce stoi ponad prawem, także podatkowym, w stosunku do zwykłych ludzi, więc nie odnoś tematu do innych związków wyznaniowych, bo albo jesteś głupi i nie rozumiesz tego, co czytasz, albo świadomie manipulujesz, wręcz żonglujesz, faktami i założeniami. Tak więc, matołku, nie zarzucaj komuś kłamstwa, skoro sam się posługujesz technikami z nim pokrewnymi.
Powtórzę, bo, jak widać, choć na wyrost, to masz, wielkie mniemanie o sobie, całkiem nieuzasadnione, a to mnie wyzywasz, ale wyzwisko od komucha to prawdziwy komplement, więc w skrócie: KK ma takie same prawa jak inne związki wyznaniowe. Jeśli masz dowody, że ich nie przestrzega, to leć z tym do odpowiednich organów. Jeśli nie, to ZAMKNIJ DZIÓB i NIE KŁAP ! Może teraz coś z tego dotarło do twojej łepetyny?
A kim ty jesteś, żeby mnie kneblować, matołku? Prokuratura ma masę doniesień np. o pedofilii wśród kleru, i rzadko coś z tym robi. A co do kwestii podatkowych, to zrozum, matołku, co napisałem, a potem dopiero zabieraj głos, bo głupotą od ciebie jedzie na odległość.
Typowy przedstawiciel lewicy: dziecko z patologicznej rodziny, któremu do łba wbili, że jak nie zełga i nie przezwie, to zdanie nieważne. Tak, wg niego powinna wyglądać debata publiczna. I taka patologia ma wychowywać dzieci i młodzież? Świetny przykład.
Typowy proPiSowski matołek - obrzuci wszystkich gównem, ale konkretów żadnych. Napisz, gdzie skłamałem, Konkretnie.
Nie zniżę się do twojego poziomu szamba. A przy okazji: dlaczego lewica (-K-, -X-, Max) ma problem z fekaliami i lędźwiami?
Jak ja piszę o gównie, to mam problem z fekaliami, a ty pisząc o szambie nie? Typowe dla ciebie.  A "nie zniżysz się", bo po prostu nie masz żadnych możliwości udowodnienia mi kłamstw. Za to ja tobie już wiele razy dowiodłem, że sama zapowiedź podania przeze mnie niezaprzeczalnych faktów zamyka ci klawiaturę. Gdy przychodzi do konkretów - znikasz. A przed odejściem jeszcze czasem rzucisz jakimś gównem.
 Cienias jesteś coraz bardziej żałosny i wulgarny. Ja niczego nie muszę dowodzić. Twoje wpisy są dowodem. Dlaczego tak bardzo boisz się prawdy?
ienias jesteś coraz bardziej żałosny i wulgarny. Ja niczego nie muszę dowodzić. Twoje wpisy są dowodem. Dlaczego tak bardzo boisz się prawdy? rozwiń
Avatar
___K___ / 2 stycznia 2021 r. o 16:26
0
To przykład wcale nie agresywnej, kulturalnej wypowiedzi członka lewicy, który domaga się poszanowania jego wartości, uznania godności, wolności szerzenia swoich idei. Pewnie mamusia z zygzakiem na szmacie lata po ulicach i wrzeszczy Wy...dalaj!  
poker, niejednokrotnie już udowodniłeś swoimi wpisami, jakim chamem potrafisz być, więc odwal się ode mnie. Po drugie - wskaż przykład, gdzie niby się domagam poszanowania moich wartości, uznania godności, wolności szerzenia swoich idei. Po trzecie - masz prawo mieć odmienne zdanie, ale faktom zawartym w mojej wypowiedzi chyba nie zaprzeczysz - KK w Polsce stoi ponad prawem, także podatkowym, w stosunku do zwykłych ludzi. I po czwarte - odpitol się od moich przodków, bo nic o nich ani o mnie nie wiesz.
A toś mnie rozbawił :)! Ponowię to, co do tej pory pisałem na temat jakości twoich i moich wypowiedzi: prawda sama sie obroni. I choćbyś nie wiem jak zaklinał rzeczywistość, to w stopniu kłamstwa, chamstwa i agresji trudno komukolwiek zbliżyć się nawet do wpisów twoich, zboczeńca Max'a i innych z tej samej farmy. KK ma takie same praa jak inne związki wyznaniowe. Jeżeli uwarzasz, że ich nie przestrzega to leć do odpowiednich organów i donieś. Jak nie masz dowodów, to zamknij dziób i nie kłap.
Nieraz już wykazałem ci, że się mylisz, kłamiesz, albo zwyczajnie nie znasz. Kiedy w grę wchodzą dowody, to wymiękasz. Ale do meritum: Napisałem, że KK w Polsce stoi ponad prawem, także podatkowym, w stosunku do zwykłych ludzi, więc nie odnoś tematu do innych związków wyznaniowych, bo albo jesteś głupi i nie rozumiesz tego, co czytasz, albo świadomie manipulujesz, wręcz żonglujesz, faktami i założeniami. Tak więc, matołku, nie zarzucaj komuś kłamstwa, skoro sam się posługujesz technikami z nim pokrewnymi.
Powtórzę, bo, jak widać, choć na wyrost, to masz, wielkie mniemanie o sobie, całkiem nieuzasadnione, a to mnie wyzywasz, ale wyzwisko od komucha to prawdziwy komplement, więc w skrócie: KK ma takie same prawa jak inne związki wyznaniowe. Jeśli masz dowody, że ich nie przestrzega, to leć z tym do odpowiednich organów. Jeśli nie, to ZAMKNIJ DZIÓB i NIE KŁAP ! Może teraz coś z tego dotarło do twojej łepetyny?
A kim ty jesteś, żeby mnie kneblować, matołku? Prokuratura ma masę doniesień np. o pedofilii wśród kleru, i rzadko coś z tym robi. A co do kwestii podatkowych, to zrozum, matołku, co napisałem, a potem dopiero zabieraj głos, bo głupotą od ciebie jedzie na odległość.
Typowy przedstawiciel lewicy: dziecko z patologicznej rodziny, któremu do łba wbili, że jak nie zełga i nie przezwie, to zdanie nieważne. Tak, wg niego powinna wyglądać debata publiczna. I taka patologia ma wychowywać dzieci i młodzież? Świetny przykład.
Typowy proPiSowski matołek - obrzuci wszystkich gównem, ale konkretów żadnych. Napisz, gdzie skłamałem, Konkretnie.
Nie zniżę się do twojego poziomu szamba. A przy okazji: dlaczego lewica (-K-, -X-, Max) ma problem z fekaliami i lędźwiami?
Jak ja piszę o gównie, to mam problem z fekaliami, a ty pisząc o szambie nie? Typowe dla ciebie.  A "nie zniżysz się", bo po prostu nie masz żadnych możliwości udowodnienia mi kłamstw. Za to ja tobie już wiele razy dowiodłem, że sama zapowiedź podania przeze mnie niezaprzeczalnych faktów zamyka ci klawiaturę. Gdy przychodzi do konkretów - znikasz. A przed odejściem jeszcze czasem rzucisz jakimś gównem.
ja piszę o gównie, to mam problem z fekaliami, a ty pisząc o szambie nie? Typowe dla ciebie.  A "nie zniżysz się", bo po prostu nie masz żadnych możliwości udowodnienia mi kłamstw. Za to ja tobie już wiele razy dowiodłem, że sama zapowiedź podania przeze mnie niezaprzeczalnych faktów zamyka ci klawiaturę. Gdy przychodzi do konkretów - znikasz. A przed odejściem jeszcze czasem rzucisz jakimś gównem. rozwiń
Avatar
poker / 2 stycznia 2021 r. o 16:22
0
To przykład wcale nie agresywnej, kulturalnej wypowiedzi członka lewicy, który domaga się poszanowania jego wartości, uznania godności, wolności szerzenia swoich idei. Pewnie mamusia z zygzakiem na szmacie lata po ulicach i wrzeszczy Wy...dalaj!  
poker, niejednokrotnie już udowodniłeś swoimi wpisami, jakim chamem potrafisz być, więc odwal się ode mnie. Po drugie - wskaż przykład, gdzie niby się domagam poszanowania moich wartości, uznania godności, wolności szerzenia swoich idei. Po trzecie - masz prawo mieć odmienne zdanie, ale faktom zawartym w mojej wypowiedzi chyba nie zaprzeczysz - KK w Polsce stoi ponad prawem, także podatkowym, w stosunku do zwykłych ludzi. I po czwarte - odpitol się od moich przodków, bo nic o nich ani o mnie nie wiesz.
A toś mnie rozbawił :)! Ponowię to, co do tej pory pisałem na temat jakości twoich i moich wypowiedzi: prawda sama sie obroni. I choćbyś nie wiem jak zaklinał rzeczywistość, to w stopniu kłamstwa, chamstwa i agresji trudno komukolwiek zbliżyć się nawet do wpisów twoich, zboczeńca Max'a i innych z tej samej farmy. KK ma takie same praa jak inne związki wyznaniowe. Jeżeli uwarzasz, że ich nie przestrzega to leć do odpowiednich organów i donieś. Jak nie masz dowodów, to zamknij dziób i nie kłap.
Nieraz już wykazałem ci, że się mylisz, kłamiesz, albo zwyczajnie nie znasz. Kiedy w grę wchodzą dowody, to wymiękasz. Ale do meritum: Napisałem, że KK w Polsce stoi ponad prawem, także podatkowym, w stosunku do zwykłych ludzi, więc nie odnoś tematu do innych związków wyznaniowych, bo albo jesteś głupi i nie rozumiesz tego, co czytasz, albo świadomie manipulujesz, wręcz żonglujesz, faktami i założeniami. Tak więc, matołku, nie zarzucaj komuś kłamstwa, skoro sam się posługujesz technikami z nim pokrewnymi.
Powtórzę, bo, jak widać, choć na wyrost, to masz, wielkie mniemanie o sobie, całkiem nieuzasadnione, a to mnie wyzywasz, ale wyzwisko od komucha to prawdziwy komplement, więc w skrócie: KK ma takie same prawa jak inne związki wyznaniowe. Jeśli masz dowody, że ich nie przestrzega, to leć z tym do odpowiednich organów. Jeśli nie, to ZAMKNIJ DZIÓB i NIE KŁAP ! Może teraz coś z tego dotarło do twojej łepetyny?
A kim ty jesteś, żeby mnie kneblować, matołku? Prokuratura ma masę doniesień np. o pedofilii wśród kleru, i rzadko coś z tym robi. A co do kwestii podatkowych, to zrozum, matołku, co napisałem, a potem dopiero zabieraj głos, bo głupotą od ciebie jedzie na odległość.
Typowy przedstawiciel lewicy: dziecko z patologicznej rodziny, któremu do łba wbili, że jak nie zełga i nie przezwie, to zdanie nieważne. Tak, wg niego powinna wyglądać debata publiczna. I taka patologia ma wychowywać dzieci i młodzież? Świetny przykład.
Typowy proPiSowski matołek - obrzuci wszystkich gównem, ale konkretów żadnych. Napisz, gdzie skłamałem, Konkretnie.
 Nie zniżę się do twojego poziomu szamba. A przy okazji: dlaczego lewica (-K-, -X-, Max) ma problem z fekaliami i lędźwiami?
ie zniżę się do twojego poziomu szamba. A przy okazji: dlaczego lewica (-K-, -X-, Max) ma problem z fekaliami i lędźwiami? rozwiń
Avatar
___K___ / 2 stycznia 2021 r. o 09:24
+1
To przykład wcale nie agresywnej, kulturalnej wypowiedzi członka lewicy, który domaga się poszanowania jego wartości, uznania godności, wolności szerzenia swoich idei. Pewnie mamusia z zygzakiem na szmacie lata po ulicach i wrzeszczy Wy...dalaj!  
poker, niejednokrotnie już udowodniłeś swoimi wpisami, jakim chamem potrafisz być, więc odwal się ode mnie. Po drugie - wskaż przykład, gdzie niby się domagam poszanowania moich wartości, uznania godności, wolności szerzenia swoich idei. Po trzecie - masz prawo mieć odmienne zdanie, ale faktom zawartym w mojej wypowiedzi chyba nie zaprzeczysz - KK w Polsce stoi ponad prawem, także podatkowym, w stosunku do zwykłych ludzi. I po czwarte - odpitol się od moich przodków, bo nic o nich ani o mnie nie wiesz.
A toś mnie rozbawił :)! Ponowię to, co do tej pory pisałem na temat jakości twoich i moich wypowiedzi: prawda sama sie obroni. I choćbyś nie wiem jak zaklinał rzeczywistość, to w stopniu kłamstwa, chamstwa i agresji trudno komukolwiek zbliżyć się nawet do wpisów twoich, zboczeńca Max'a i innych z tej samej farmy. KK ma takie same praa jak inne związki wyznaniowe. Jeżeli uwarzasz, że ich nie przestrzega to leć do odpowiednich organów i donieś. Jak nie masz dowodów, to zamknij dziób i nie kłap.
Nieraz już wykazałem ci, że się mylisz, kłamiesz, albo zwyczajnie nie znasz. Kiedy w grę wchodzą dowody, to wymiękasz. Ale do meritum: Napisałem, że KK w Polsce stoi ponad prawem, także podatkowym, w stosunku do zwykłych ludzi, więc nie odnoś tematu do innych związków wyznaniowych, bo albo jesteś głupi i nie rozumiesz tego, co czytasz, albo świadomie manipulujesz, wręcz żonglujesz, faktami i założeniami. Tak więc, matołku, nie zarzucaj komuś kłamstwa, skoro sam się posługujesz technikami z nim pokrewnymi.
Powtórzę, bo, jak widać, choć na wyrost, to masz, wielkie mniemanie o sobie, całkiem nieuzasadnione, a to mnie wyzywasz, ale wyzwisko od komucha to prawdziwy komplement, więc w skrócie: KK ma takie same prawa jak inne związki wyznaniowe. Jeśli masz dowody, że ich nie przestrzega, to leć z tym do odpowiednich organów. Jeśli nie, to ZAMKNIJ DZIÓB i NIE KŁAP ! Może teraz coś z tego dotarło do twojej łepetyny?
A kim ty jesteś, żeby mnie kneblować, matołku? Prokuratura ma masę doniesień np. o pedofilii wśród kleru, i rzadko coś z tym robi. A co do kwestii podatkowych, to zrozum, matołku, co napisałem, a potem dopiero zabieraj głos, bo głupotą od ciebie jedzie na odległość.
Typowy przedstawiciel lewicy: dziecko z patologicznej rodziny, któremu do łba wbili, że jak nie zełga i nie przezwie, to zdanie nieważne. Tak, wg niego powinna wyglądać debata publiczna. I taka patologia ma wychowywać dzieci i młodzież? Świetny przykład.
Typowy proPiSowski matołek - obrzuci wszystkich gównem, ale konkretów żadnych. Napisz, gdzie skłamałem, Konkretnie.
owy proPiSowski matołek - obrzuci wszystkich gównem, ale konkretów żadnych. Napisz, gdzie skłamałem, Konkretnie. rozwiń
Avatar
poker / 31 grudnia 2020 r. o 20:10
-1
To przykład wcale nie agresywnej, kulturalnej wypowiedzi członka lewicy, który domaga się poszanowania jego wartości, uznania godności, wolności szerzenia swoich idei. Pewnie mamusia z zygzakiem na szmacie lata po ulicach i wrzeszczy Wy...dalaj!  
poker, niejednokrotnie już udowodniłeś swoimi wpisami, jakim chamem potrafisz być, więc odwal się ode mnie. Po drugie - wskaż przykład, gdzie niby się domagam poszanowania moich wartości, uznania godności, wolności szerzenia swoich idei. Po trzecie - masz prawo mieć odmienne zdanie, ale faktom zawartym w mojej wypowiedzi chyba nie zaprzeczysz - KK w Polsce stoi ponad prawem, także podatkowym, w stosunku do zwykłych ludzi. I po czwarte - odpitol się od moich przodków, bo nic o nich ani o mnie nie wiesz.
A toś mnie rozbawił :)! Ponowię to, co do tej pory pisałem na temat jakości twoich i moich wypowiedzi: prawda sama sie obroni. I choćbyś nie wiem jak zaklinał rzeczywistość, to w stopniu kłamstwa, chamstwa i agresji trudno komukolwiek zbliżyć się nawet do wpisów twoich, zboczeńca Max'a i innych z tej samej farmy. KK ma takie same praa jak inne związki wyznaniowe. Jeżeli uwarzasz, że ich nie przestrzega to leć do odpowiednich organów i donieś. Jak nie masz dowodów, to zamknij dziób i nie kłap.
Nieraz już wykazałem ci, że się mylisz, kłamiesz, albo zwyczajnie nie znasz. Kiedy w grę wchodzą dowody, to wymiękasz. Ale do meritum: Napisałem, że KK w Polsce stoi ponad prawem, także podatkowym, w stosunku do zwykłych ludzi, więc nie odnoś tematu do innych związków wyznaniowych, bo albo jesteś głupi i nie rozumiesz tego, co czytasz, albo świadomie manipulujesz, wręcz żonglujesz, faktami i założeniami. Tak więc, matołku, nie zarzucaj komuś kłamstwa, skoro sam się posługujesz technikami z nim pokrewnymi.
Powtórzę, bo, jak widać, choć na wyrost, to masz, wielkie mniemanie o sobie, całkiem nieuzasadnione, a to mnie wyzywasz, ale wyzwisko od komucha to prawdziwy komplement, więc w skrócie: KK ma takie same prawa jak inne związki wyznaniowe. Jeśli masz dowody, że ich nie przestrzega, to leć z tym do odpowiednich organów. Jeśli nie, to ZAMKNIJ DZIÓB i NIE KŁAP ! Może teraz coś z tego dotarło do twojej łepetyny?
A kim ty jesteś, żeby mnie kneblować, matołku? Prokuratura ma masę doniesień np. o pedofilii wśród kleru, i rzadko coś z tym robi. A co do kwestii podatkowych, to zrozum, matołku, co napisałem, a potem dopiero zabieraj głos, bo głupotą od ciebie jedzie na odległość.
 Typowy przedstawiciel lewicy: dziecko z patologicznej rodziny, któremu do łba wbili, że jak nie zełga i nie przezwie, to zdanie nieważne. Tak, wg niego powinna wyglądać debata publiczna. I taka patologia ma wychowywać dzieci i młodzież? Świetny przykład.
ypowy przedstawiciel lewicy: dziecko z patologicznej rodziny, któremu do łba wbili, że jak nie zełga i nie przezwie, to zdanie nieważne. Tak, wg niego powinna wyglądać debata publiczna. I taka patologia ma wychowywać dzieci i młodzież? Świetny przykład. rozwiń
Avatar
___K___ / 31 grudnia 2020 r. o 08:09
0
To przykład wcale nie agresywnej, kulturalnej wypowiedzi członka lewicy, który domaga się poszanowania jego wartości, uznania godności, wolności szerzenia swoich idei. Pewnie mamusia z zygzakiem na szmacie lata po ulicach i wrzeszczy Wy...dalaj!  
poker, niejednokrotnie już udowodniłeś swoimi wpisami, jakim chamem potrafisz być, więc odwal się ode mnie. Po drugie - wskaż przykład, gdzie niby się domagam poszanowania moich wartości, uznania godności, wolności szerzenia swoich idei. Po trzecie - masz prawo mieć odmienne zdanie, ale faktom zawartym w mojej wypowiedzi chyba nie zaprzeczysz - KK w Polsce stoi ponad prawem, także podatkowym, w stosunku do zwykłych ludzi. I po czwarte - odpitol się od moich przodków, bo nic o nich ani o mnie nie wiesz.
A toś mnie rozbawił :)! Ponowię to, co do tej pory pisałem na temat jakości twoich i moich wypowiedzi: prawda sama sie obroni. I choćbyś nie wiem jak zaklinał rzeczywistość, to w stopniu kłamstwa, chamstwa i agresji trudno komukolwiek zbliżyć się nawet do wpisów twoich, zboczeńca Max'a i innych z tej samej farmy. KK ma takie same praa jak inne związki wyznaniowe. Jeżeli uwarzasz, że ich nie przestrzega to leć do odpowiednich organów i donieś. Jak nie masz dowodów, to zamknij dziób i nie kłap.
Nieraz już wykazałem ci, że się mylisz, kłamiesz, albo zwyczajnie nie znasz. Kiedy w grę wchodzą dowody, to wymiękasz. Ale do meritum: Napisałem, że KK w Polsce stoi ponad prawem, także podatkowym, w stosunku do zwykłych ludzi, więc nie odnoś tematu do innych związków wyznaniowych, bo albo jesteś głupi i nie rozumiesz tego, co czytasz, albo świadomie manipulujesz, wręcz żonglujesz, faktami i założeniami. Tak więc, matołku, nie zarzucaj komuś kłamstwa, skoro sam się posługujesz technikami z nim pokrewnymi.
Powtórzę, bo, jak widać, choć na wyrost, to masz, wielkie mniemanie o sobie, całkiem nieuzasadnione, a to mnie wyzywasz, ale wyzwisko od komucha to prawdziwy komplement, więc w skrócie: KK ma takie same prawa jak inne związki wyznaniowe. Jeśli masz dowody, że ich nie przestrzega, to leć z tym do odpowiednich organów. Jeśli nie, to ZAMKNIJ DZIÓB i NIE KŁAP ! Może teraz coś z tego dotarło do twojej łepetyny?
A kim ty jesteś, żeby mnie kneblować, matołku? Prokuratura ma masę doniesień np. o pedofilii wśród kleru, i rzadko coś z tym robi. A co do kwestii podatkowych, to zrozum, matołku, co napisałem, a potem dopiero zabieraj głos, bo głupotą od ciebie jedzie na odległość.
im ty jesteś, żeby mnie kneblować, matołku? Prokuratura ma masę doniesień np. o pedofilii wśród kleru, i rzadko coś z tym robi. A co do kwestii podatkowych, to zrozum, matołku, co napisałem, a potem dopiero zabieraj głos, bo głupotą od ciebie jedzie na odległość. rozwiń
Avatar
poker / 29 grudnia 2020 r. o 20:17
0
To przykład wcale nie agresywnej, kulturalnej wypowiedzi członka lewicy, który domaga się poszanowania jego wartości, uznania godności, wolności szerzenia swoich idei. Pewnie mamusia z zygzakiem na szmacie lata po ulicach i wrzeszczy Wy...dalaj!  
poker, niejednokrotnie już udowodniłeś swoimi wpisami, jakim chamem potrafisz być, więc odwal się ode mnie. Po drugie - wskaż przykład, gdzie niby się domagam poszanowania moich wartości, uznania godności, wolności szerzenia swoich idei. Po trzecie - masz prawo mieć odmienne zdanie, ale faktom zawartym w mojej wypowiedzi chyba nie zaprzeczysz - KK w Polsce stoi ponad prawem, także podatkowym, w stosunku do zwykłych ludzi. I po czwarte - odpitol się od moich przodków, bo nic o nich ani o mnie nie wiesz.
A toś mnie rozbawił :)! Ponowię to, co do tej pory pisałem na temat jakości twoich i moich wypowiedzi: prawda sama sie obroni. I choćbyś nie wiem jak zaklinał rzeczywistość, to w stopniu kłamstwa, chamstwa i agresji trudno komukolwiek zbliżyć się nawet do wpisów twoich, zboczeńca Max'a i innych z tej samej farmy. KK ma takie same praa jak inne związki wyznaniowe. Jeżeli uwarzasz, że ich nie przestrzega to leć do odpowiednich organów i donieś. Jak nie masz dowodów, to zamknij dziób i nie kłap.
Nieraz już wykazałem ci, że się mylisz, kłamiesz, albo zwyczajnie nie znasz. Kiedy w grę wchodzą dowody, to wymiękasz. Ale do meritum: Napisałem, że KK w Polsce stoi ponad prawem, także podatkowym, w stosunku do zwykłych ludzi, więc nie odnoś tematu do innych związków wyznaniowych, bo albo jesteś głupi i nie rozumiesz tego, co czytasz, albo świadomie manipulujesz, wręcz żonglujesz, faktami i założeniami. Tak więc, matołku, nie zarzucaj komuś kłamstwa, skoro sam się posługujesz technikami z nim pokrewnymi.
 Powtórzę, bo, jak widać, choć na wyrost, to masz, wielkie mniemanie o sobie, całkiem nieuzasadnione, a to mnie wyzywasz, ale wyzwisko od komucha to prawdziwy komplement, więc w skrócie: KK ma takie same prawa jak inne związki wyznaniowe. Jeśli masz dowody, że ich nie przestrzega, to leć z tym do odpowiednich organów. Jeśli nie, to ZAMKNIJ DZIÓB i NIE KŁAP ! Może teraz coś z tego dotarło do twojej łepetyny?
owtórzę, bo, jak widać, choć na wyrost, to masz, wielkie mniemanie o sobie, całkiem nieuzasadnione, a to mnie wyzywasz, ale wyzwisko od komucha to prawdziwy komplement, więc w skrócie: KK ma takie same prawa jak inne związki wyznaniowe. Jeśli masz dowody, że ich nie przestrzega, to leć z tym do odpowiednich organów. Jeśli nie, to ZAMKNIJ DZIÓB i NIE KŁAP ! Może teraz coś z tego dotarło do twojej łepetyny? rozwiń
Avatar
___K___ / 29 grudnia 2020 r. o 15:14
0
To przykład wcale nie agresywnej, kulturalnej wypowiedzi członka lewicy, który domaga się poszanowania jego wartości, uznania godności, wolności szerzenia swoich idei. Pewnie mamusia z zygzakiem na szmacie lata po ulicach i wrzeszczy Wy...dalaj!  
poker, niejednokrotnie już udowodniłeś swoimi wpisami, jakim chamem potrafisz być, więc odwal się ode mnie. Po drugie - wskaż przykład, gdzie niby się domagam poszanowania moich wartości, uznania godności, wolności szerzenia swoich idei. Po trzecie - masz prawo mieć odmienne zdanie, ale faktom zawartym w mojej wypowiedzi chyba nie zaprzeczysz - KK w Polsce stoi ponad prawem, także podatkowym, w stosunku do zwykłych ludzi. I po czwarte - odpitol się od moich przodków, bo nic o nich ani o mnie nie wiesz.
A toś mnie rozbawił :)! Ponowię to, co do tej pory pisałem na temat jakości twoich i moich wypowiedzi: prawda sama sie obroni. I choćbyś nie wiem jak zaklinał rzeczywistość, to w stopniu kłamstwa, chamstwa i agresji trudno komukolwiek zbliżyć się nawet do wpisów twoich, zboczeńca Max'a i innych z tej samej farmy. KK ma takie same praa jak inne związki wyznaniowe. Jeżeli uwarzasz, że ich nie przestrzega to leć do odpowiednich organów i donieś. Jak nie masz dowodów, to zamknij dziób i nie kłap.
  Nieraz już wykazałem ci, że się mylisz, kłamiesz, albo zwyczajnie nie znasz. Kiedy w grę wchodzą dowody, to wymiękasz. Ale do meritum: Napisałem, że KK w Polsce stoi ponad prawem, także podatkowym, w stosunku do zwykłych ludzi, więc nie odnoś tematu do innych związków wyznaniowych, bo albo jesteś głupi i nie rozumiesz tego, co czytasz, albo świadomie manipulujesz, wręcz żonglujesz, faktami i założeniami. Tak więc, matołku, nie zarzucaj komuś kłamstwa, skoro sam się posługujesz technikami z nim pokrewnymi.
ote>   Nieraz już wykazałem ci, że się mylisz, kłamiesz, albo zwyczajnie nie znasz. Kiedy w grę wchodzą dowody, to wymiękasz. Ale do meritum: Napisałem, że KK w Polsce stoi ponad prawem, także podatkowym, w stosunku do zwykłych ludzi, więc nie odnoś tematu do innych związków wyznaniowych, bo albo jesteś głupi i nie rozumiesz tego, co czytasz, albo świadomie manipulujesz, wręcz żonglujesz, faktami i założeniami. Tak więc, matołku, nie zarzucaj komuś kłamstwa, skoro sam się posługujesz technikami z nim pokrewnymi. rozwiń
Avatar
poker / 29 grudnia 2020 r. o 12:44
-1
Przed obecną władzą i ideologią kościoła szerzoną wraz z ordoiuris nic nas nie ochroni. Za tym stoją tak ogromne pieniądze że zniszczą Polskę do końca i nie zrobią ani kroku w tył. Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym i skończymy tą dyskusję.
Wystarczy całkowicie odciąć KK od państwowej kasy i wypieprzyć kler ze wszystkich państwowych instytucji (co w sumie do jednego się sprowadza), jednocześnie wprowadzając normalne opodatkowanie tej instytucji i rozliczanie w sądach, a szybko sukienkowym rury zmiękną.
To przykład wcale nie agresywnej, kulturalnej wypowiedzi członka lewicy, który domaga się poszanowania jego wartości, uznania godności, wolności szerzenia swoich idei. Pewnie mamusia z zygzakiem na szmacie lata po ulicach i wrzeszczy Wy...dalaj!  
poker, niejednokrotnie już udowodniłeś swoimi wpisami, jakim chamem potrafisz być, więc odwal się ode mnie. Po drugie - wskaż przykład, gdzie niby się domagam poszanowania moich wartości, uznania godności, wolności szerzenia swoich idei. Po trzecie - masz prawo mieć odmienne zdanie, ale faktom zawartym w mojej wypowiedzi chyba nie zaprzeczysz - KK w Polsce stoi ponad prawem, także podatkowym, w stosunku do zwykłych ludzi. I po czwarte - odpitol się od moich przodków, bo nic o nich ani o mnie nie wiesz.
 A toś mnie rozbawił :)! Ponowię to, co do tej pory pisałem na temat jakości twoich i moich wypowiedzi: prawda sama sie obroni. I choćbyś nie wiem jak zaklinał rzeczywistość, to w stopniu kłamstwa, chamstwa i agresji trudno komukolwiek zbliżyć się nawet do wpisów twoich, zboczeńca Max'a i innych z tej samej farmy. KK ma takie same praa jak inne związki wyznaniowe. Jeżeli uwarzasz, że ich nie przestrzega to leć do odpowiednich organów i donieś. Jak nie masz dowodów, to zamknij dziób i nie kłap.
ote>  A toś mnie rozbawił :)! Ponowię to, co do tej pory pisałem na temat jakości twoich i moich wypowiedzi: prawda sama sie obroni. I choćbyś nie wiem jak zaklinał rzeczywistość, to w stopniu kłamstwa, chamstwa i agresji trudno komukolwiek zbliżyć się nawet do wpisów twoich, zboczeńca Max'a i innych z tej samej farmy. KK ma takie same praa jak inne związki wyznaniowe. Jeżeli uwarzasz, że ich nie przestrzega to leć do odpowiednich organów i donieś. Jak nie masz dowodów, to zamknij dziób i nie kłap. rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Biała Podlaska: Współpraca z MON opłaca się Państwowej Szkole Wyższej im. Papieża Jana Pawła II

Biała Podlaska: Współpraca z MON opłaca się Państwowej Szkole Wyższej im. Papieża Jana Pawła II

Ministerstwo Obrony Narodowej wspiera finansowo akademickie licea Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II. Dzięki dotacji, uczelnia zakupiła sprzęt i mundury.

Wysokie loty Orła Srebrzyszcze

Wysokie loty Orła Srebrzyszcze

Drużyna ze Srebrzyszcza ma za sobą bardzo udaną pierwszą rundę. Po 13 kolejkach zajmuje wysokie czwarte miejsce. Aż trudno uwierzyć, że rok temu Orzeł był pierwszy do spadku do klasy A. Mimo wysokiej lokaty dotychczasowy trener Waldemar Kogut nie poprowadzi zespołu w rundzie rewanżowej

"Lokator" Hitchcocka w DKF Benshi
26 stycznia 2021, 18:00

"Lokator" Hitchcocka w DKF Benshi

We wtorek 26 stycznia o godz. 18 Dyskusyjne Koło Filmowe Benshi zaprosi na wspólne oglądanie online filmu "Lokator" Alfreda Hitchcocka oraz dyskusję o zobaczonej produkcji.

Właściciel hotelu i restauracji: Zupę potrzebującym rozdajemy codziennie

Właściciel hotelu i restauracji: Zupę potrzebującym rozdajemy codziennie

Talerz gorącej zupy dla potrzebującego. Od poniedziałku Grzegorz Howorus, przedsiębiorca z Parczewa chce w ten sposób pomóc innym. Zupę można dostać na wynos w restauracji przy Ghotelu, należącym do pana Grzegorza. Dziś w menu barszcz ukraiński

Prezydent Lublina Krzysztof Żuk z tytułem Samorządowca Roku 2020

Prezydent Lublina Krzysztof Żuk z tytułem Samorządowca Roku 2020

Tytuł „Samorządowca Roku” jest przyznawany przez Pismo Samorządu Terytorialnego „Wspólnota”. W tym roku pismo doceniło w ten sposób prezydenta Lublina, Krzysztofa Żuka. – Należy do ekskluzywnego grona najlepszych włodarzy miast w Polsce – czytamy w uzasadnieniu

Najmodniejsze półbuty damskie na każdą okazję

Najmodniejsze półbuty damskie na każdą okazję

Półbuty możesz nosić przez zdecydowaną większość roku. Na spotkanie z przyjaciółkami, zebranie w szkole, do biura, na spektakl teatralny i na spacer ‒ półbuty są idealne na każdą okazję!

Jerzy Brzęczek nie jest już selekcjonerem reprezentacji Polski!
film

Jerzy Brzęczek nie jest już selekcjonerem reprezentacji Polski!

O zakończeniu współpracy z Brzęczkiem poinformował Polski Związek Piłki Nożnej na swoim portalu

Lublin: Fundacja Wolności apeluje, by zdalne posiedzenia komisji Rady Miasta były dostępne dla mieszkańców

Lublin: Fundacja Wolności apeluje, by zdalne posiedzenia komisji Rady Miasta były dostępne dla mieszkańców

O zapewnienie mieszkańcom łatwego dostępu do zdalnych posiedzeń komisji Rady Miasta apeluje lubelska Fundacja Wolności, która przypomina, że zgodnie z prawem takie obrady muszą być jawne i dostępne dla wszystkich zainteresowanych.

Najmłodsze dzieci wróciły dzisiaj do szkolnych ławek. "Dla mnie to jest bzdura" [zdjęcia]
galeria

Najmłodsze dzieci wróciły dzisiaj do szkolnych ławek. "Dla mnie to jest bzdura" [zdjęcia]

– Do godziny 11 nie mieliśmy informacji, by w którejś ze szkół zdarzył się jakiś problem z powrotem dzieci do szkół – mówi Teresa Misiuk, lubelska kurator oświaty.

Koncert Magdy Kuraś w Radiu Lublin
22 stycznia 2021, 19:00

Koncert Magdy Kuraś w Radiu Lublin

W piątek, 22 stycznia o godz. 19 w Studio im. Budki Suflera, w siedzibie Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) odbędzie się koncert Magdy Kuraś. Wydarzenie dostępne będzie wyłącznie w formie online.

Lublin: Kolejna grupa ma jeździć komunikacją miejską za darmo

Lublin: Kolejna grupa ma jeździć komunikacją miejską za darmo

Do bezpłatnych przejazdów lubelską komunikacją miejską mają zostać uprawnieni rodzice i opiekunowie osób niepełnosprawnych mających więcej niż 26 lat – informuje Ratusz. Taka deklaracja padła w odpowiedzi na prośby rodziców, którzy towarzyszą dzieciom w drodze do dziennych placówek terapeutycznych.

Coraz większe "zimowe" problemy kolei. Opóźniony jest już co drugi pociąg

Coraz większe "zimowe" problemy kolei. Opóźniony jest już co drugi pociąg

Aż 51 proc. pociągów będących teraz w trasie jedzie z opóźnieniem – wynika z informacji spółki PKP Polskie Linie Kolejowe. W podróży utknęli także pasażerowie jadący do naszego regionu

Wykonano już niemal 470 tys. szczepień przeciw COVID-19. W regionie najwięcej w Lublinie

Wykonano już niemal 470 tys. szczepień przeciw COVID-19. W regionie najwięcej w Lublinie

W Polsce wykonano w sumie 469 466 szczepień przeciw COVID-19. Ich dzienna liczba z aktualizowanego dzisiaj raportu wynosi 11 303.

Lubelskie: 86 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Najwięcej w Lublinie i pow. lubelskim

Lubelskie: 86 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Najwięcej w Lublinie i pow. lubelskim

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dzisiaj, że w woj. lubelskim odnotowano 86 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 9 osób, z czego 6 bez chorób współistniejących.

3271 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce. Zmarło 52 chorych

3271 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce. Zmarło 52 chorych

3 271 nowych przypadków zakażenia koronawirusem i 52 ofiary śmiertelne - Ministerstwo Zdrowia podało dzisiaj przed godz. 10.30 najnowszy raport na temat sytuacji epidemiologicznej w Polsce.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!