Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Biała Podlaska

22 grudnia 2020 r.
19:15

Prawica broni Samorządowej Karty Praw Rodzin. Zapowiada „oświadczenia rodzicielskie” w szkołach

Autor: Zdjęcie autora Ewelina Burda
2 18 A A
Prawica broni Samorządowej Karty Praw Rodzin
Prawica broni Samorządowej Karty Praw Rodzin (fot. Ewelina Burda)

Radni Zjednoczonej Prawicy razem z instytutem Ordo Iuris bronią Samorządowej Karty Praw Rodzin. Jej uchylenia chce bialskie środowisko Inicjatywy Polskiej. – Zachęcam mieszkańców do kontrrewolucji – grzmiał na wtorkowej konferencji prasowej radny Sławomir Potocki (ZP), jeden z inicjatorów jej wprowadzenia w Białej Podlaskiej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– Ta karta nie wnosi żadnych działań negatywnych do miasta. Nic strasznego się nie wydarzyło – przekonuje radny Dariusz Litwiniuk (ZP). – Karta ma chronić rodzinę i nasze dzieci. Niech zostanie utrzymana jako odzwierciedlenie naszych wartości – tłumaczy radny.

Bialska prawica zwróciła się o wsparcie do instytutu Ordo Iuris, który przygotował kartę. A radni w formie uchwały przyjęli ją w czerwcu ubiegłego roku, jako jedni z pierwszych w Polsce.

– Nie rozumiemy dlaczego podnoszone są zastrzeżenia. To dokument oparty na zapisach Konstytucji, mówiących o rodzinie, małżeństwie oraz wychowaniu dzieci – zauważa Paweł Kwaśniak, koordynator wdrażania Samorządowej Karty Praw Rodzin.

Jednak bialskie środowisko Inicjatywy Polskiej (partii Barbary Nowackiej) uważa inaczej i dlatego złożyło obywatelski projekt uchwały uchylenia karty. Głosowanie w tej sprawie odbędzie się na sesji 28 grudnia.

– Karta dyskryminuje mniejszości, nie pozwala, aby osoby LGBT korzystały z gminnego majątku – zwraca uwagę Ernest Jaroszek, sekretarz bialskiego koła Inicjatywy Polskiej, na co dzień wiceprezes miejskiej spółki Wod-Kan. – Może też ograniczać pozyskiwanie środków z Unii Europejskiej. Poza tym, stawia nasze miasto w szeregu tzw. gmin „wolnych od LGBT” – dodaje Jaroszek.

Pod inicjatywą uchylenia karty podpisało się ponad 300 osób.

– W zapisach nie ma mowy o dyskryminacji jakiegokolwiek środowiska– odpowiada Dariusz Stefaniuk, obecnie poseł PiS, w przeszłości prezydent Białej Podlaskiej. – Przedstawiciele skrajnej lewicy rozpoczynają swoje istnienie w Białej Podlaskiej od walki z bialczanami i rodziną – dziwi się parlamentarzysta.

Radni prawicy zbierają teraz podpisy „w obronie karty”, którą do tej pory przyjęło ok. 40 samorządów. – Jak dotąd, w żadnym przypadku karta nie została zaskarżona – zapewnia Nikodem Bernaciak, analityk z Ordo Iuris. – Poza tym, ani jeden samorząd nie został pozbawiony funduszy unijnych wskutek przyjęcia karty – dementuje analityk.

Radni bronią karty, ale jednocześnie przyznają, że nie wdrażali w mieście żadnych rozwiązań z niej wynikających. – Uderzam się w pierś, nie wykorzystaliśmy w pełni karty. Ale możemy rozpropagować na przykład oświadczenia rodzicielskie w szkołach. Wtedy dyrektorzy zobowiązują się do przestrzegania pewnych wartości. Jako rodzice mamy do tego prawo – zapewnia radny Sławomir Potocki, zachęcając mieszkańców do „kontrrewolucji”. – To brzmi ostro, ale nie chodzi o akcje z transparentami. Namawiam do pracy nad sobą, na poznanie historii. Bo, jak mówi profesor Ryba, zmierzamy do nihilizmu. Niezrozumiała jest walka z rodziną – zauważa Potocki.

Z kolei prezydent Michał Litwiniuk (PO) stwierdza, że przyjęta w formie uchwały karta ma "charakter intencyjny, niewywołujący skutków prawnych w zakresie funkcjonowania miejskiego samorządu". – Karta w żaden sposób nie wpłynęła na pracę jednostek, w których, zgodnie zresztą z obowiązującymi przepisami realizowane są zasady bezstronności administracji i równego traktowania mieszkańców bez względu na to, jak wygląda sfera ich życia prywatnego.

Przypomnijmy, że za przyjęciem karty rok temu opowiedziało się 11 radnych Zjednoczonej Prawicy. Od głosu wstrzymali się: Waldemar Godlewski (KO), Stefan Parafiniuk (KO), Marta Cybulska–Demczuk (KO), a przeciw niej głosowali: Mariusz Michalczuk (KO), Robert Woźniak (KO) oraz Rafał Wlizło (KO). W głosowaniu nie uczestniczyli, chociaż byli na sali: Bogusław Broniewicz (Biała Samorządowa), Jan Jakubiec (BS), Bartłomiej Kuczer (BS), Franciszek Ostrowski (KO) oraz Marcin Izdebski (KO).

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
taios / 23 grudnia 2020 r. o 00:51
+22
Karta ma chronić nasze dzieci? Przed czym? Mają chronić dzieci przed tym, że wśród nich są osoby, które mają inną wizję świata? To chyba rodzice mają za zadanie chronić dzieci. A nie jakieś karty niezgodne z prawem, napisane przez fundamentalistów. O tym, że są niezgodne z prawem świadczą przegrane sprawy sądowe przez ordo iuris. Udawajmy, że niektórzy ludzie nie istnieją to problem zniknie sam. Tylko ograniczeni ludzie tak mogą myśleć.
Avatar
Kolczatka / 23 grudnia 2020 r. o 02:47
+18
Nikt nie występuje przeciwko rodzinie. Zadbajcie o swoje rodziny. Dla mnie to obciach żyć w mieście "wolnym od LGBT". Mam żal do tych radnych do się uchylali od głosowania i umożliwili to uchwalić. Im szybciej się zreflektujecie tym lepiej.
Avatar
___K___ / 23 grudnia 2020 r. o 09:30
+7
Przed obecną władzą i ideologią kościoła szerzoną wraz z ordoiuris nic nas nie ochroni. Za tym stoją tak ogromne pieniądze że zniszczą Polskę do końca i nie zrobią ani kroku w tył. Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym i skończymy tą dyskusję.
Wystarczy całkowicie odciąć KK od państwowej kasy i wypieprzyć kler ze wszystkich państwowych instytucji (co w sumie do jednego się sprowadza), jednocześnie wprowadzając normalne opodatkowanie tej instytucji i rozliczanie w sądach, a szybko sukienkowym rury zmiękną.
Avatar
Janusz_Paliwas / 23 grudnia 2020 r. o 09:14
+7
Przed obecną władzą i ideologią kościoła szerzoną wraz z ordoiuris nic nas nie ochroni. Za tym stoją tak ogromne pieniądze że zniszczą Polskę do końca i nie zrobią ani kroku w tył. Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym i skończymy tą dyskusję.
Avatar
albandy74 / 24 grudnia 2020 r. o 13:42
+4
To i tak juz początek końca fanatyków w naszym kraju. Młode pokolenie już nie jest podatne na ich manipulacje, kościół też sam do siebie zraża więc wystarczy poczekać. Zostannie im 2 % fanatyków takiej polskiej odmiany talibów i tyle, wtedy i politycy nie będa sie liczyc z kościołem jak będzie mały elektorat
Avatar
wiesniak / 24 grudnia 2020 r. o 12:50
+3
CIULE...
Avatar
___K___ / 2 stycznia 2021 r. o 09:24
+1
To przykład wcale nie agresywnej, kulturalnej wypowiedzi członka lewicy, który domaga się poszanowania jego wartości, uznania godności, wolności szerzenia swoich idei. Pewnie mamusia z zygzakiem na szmacie lata po ulicach i wrzeszczy Wy...dalaj!  
poker, niejednokrotnie już udowodniłeś swoimi wpisami, jakim chamem potrafisz być, więc odwal się ode mnie. Po drugie - wskaż przykład, gdzie niby się domagam poszanowania moich wartości, uznania godności, wolności szerzenia swoich idei. Po trzecie - masz prawo mieć odmienne zdanie, ale faktom zawartym w mojej wypowiedzi chyba nie zaprzeczysz - KK w Polsce stoi ponad prawem, także podatkowym, w stosunku do zwykłych ludzi. I po czwarte - odpitol się od moich przodków, bo nic o nich ani o mnie nie wiesz.
A toś mnie rozbawił :)! Ponowię to, co do tej pory pisałem na temat jakości twoich i moich wypowiedzi: prawda sama sie obroni. I choćbyś nie wiem jak zaklinał rzeczywistość, to w stopniu kłamstwa, chamstwa i agresji trudno komukolwiek zbliżyć się nawet do wpisów twoich, zboczeńca Max'a i innych z tej samej farmy. KK ma takie same praa jak inne związki wyznaniowe. Jeżeli uwarzasz, że ich nie przestrzega to leć do odpowiednich organów i donieś. Jak nie masz dowodów, to zamknij dziób i nie kłap.
Nieraz już wykazałem ci, że się mylisz, kłamiesz, albo zwyczajnie nie znasz. Kiedy w grę wchodzą dowody, to wymiękasz. Ale do meritum: Napisałem, że KK w Polsce stoi ponad prawem, także podatkowym, w stosunku do zwykłych ludzi, więc nie odnoś tematu do innych związków wyznaniowych, bo albo jesteś głupi i nie rozumiesz tego, co czytasz, albo świadomie manipulujesz, wręcz żonglujesz, faktami i założeniami. Tak więc, matołku, nie zarzucaj komuś kłamstwa, skoro sam się posługujesz technikami z nim pokrewnymi.
Powtórzę, bo, jak widać, choć na wyrost, to masz, wielkie mniemanie o sobie, całkiem nieuzasadnione, a to mnie wyzywasz, ale wyzwisko od komucha to prawdziwy komplement, więc w skrócie: KK ma takie same prawa jak inne związki wyznaniowe. Jeśli masz dowody, że ich nie przestrzega, to leć z tym do odpowiednich organów. Jeśli nie, to ZAMKNIJ DZIÓB i NIE KŁAP ! Może teraz coś z tego dotarło do twojej łepetyny?
A kim ty jesteś, żeby mnie kneblować, matołku? Prokuratura ma masę doniesień np. o pedofilii wśród kleru, i rzadko coś z tym robi. A co do kwestii podatkowych, to zrozum, matołku, co napisałem, a potem dopiero zabieraj głos, bo głupotą od ciebie jedzie na odległość.
Typowy przedstawiciel lewicy: dziecko z patologicznej rodziny, któremu do łba wbili, że jak nie zełga i nie przezwie, to zdanie nieważne. Tak, wg niego powinna wyglądać debata publiczna. I taka patologia ma wychowywać dzieci i młodzież? Świetny przykład.
Typowy proPiSowski matołek - obrzuci wszystkich gównem, ale konkretów żadnych. Napisz, gdzie skłamałem, Konkretnie.
owy proPiSowski matołek - obrzuci wszystkich gównem, ale konkretów żadnych. Napisz, gdzie skłamałem, Konkretnie. rozwiń
Avatar
___K___ / 29 grudnia 2020 r. o 08:11
+1
Przed obecną władzą i ideologią kościoła szerzoną wraz z ordoiuris nic nas nie ochroni. Za tym stoją tak ogromne pieniądze że zniszczą Polskę do końca i nie zrobią ani kroku w tył. Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym i skończymy tą dyskusję.
Wystarczy całkowicie odciąć KK od państwowej kasy i wypieprzyć kler ze wszystkich państwowych instytucji (co w sumie do jednego się sprowadza), jednocześnie wprowadzając normalne opodatkowanie tej instytucji i rozliczanie w sądach, a szybko sukienkowym rury zmiękną.
To przykład wcale nie agresywnej, kulturalnej wypowiedzi członka lewicy, który domaga się poszanowania jego wartości, uznania godności, wolności szerzenia swoich idei. Pewnie mamusia z zygzakiem na szmacie lata po ulicach i wrzeszczy Wy...dalaj!  
poker, niejednokrotnie już udowodniłeś swoimi wpisami, jakim chamem potrafisz być, więc odwal się ode mnie. Po drugie - wskaż przykład, gdzie niby się domagam poszanowania moich wartości, uznania godności, wolności szerzenia swoich idei. Po trzecie - masz prawo mieć odmienne zdanie, ale faktom zawartym w mojej wypowiedzi chyba nie zaprzeczysz - KK w Polsce stoi ponad prawem, także podatkowym, w stosunku do zwykłych ludzi. I po czwarte - odpitol się od moich przodków, bo nic o nich ani o mnie nie wiesz.
poker, niejednokrotnie już udowodniłeś swoimi wpisami, jakim chamem potrafisz być, więc odwal się ode mnie. Po drugie - wskaż przykład, gdzie niby się domagam poszanowania moich wartości, uznania godności, wolności szerzenia swoich idei. Po trzecie - masz prawo mieć odmienne zdanie, ale faktom zawartym w mojej wypowiedzi chyba nie zaprzeczysz - KK w Polsce stoi ponad prawem, także podatkowym, w stosunku do zwykłych ludzi. I po czwarte - odpitol się od moich przodków, bo nic o nich ani o mnie nie wiesz. rozwiń
Avatar
___K___ / 4 stycznia 2021 r. o 08:02
0
Typowy proPiSowski matołek - obrzuci wszystkich gównem, ale konkretów żadnych. Napisz, gdzie skłamałem, Konkretnie.
Nie zniżę się do twojego poziomu szamba. A przy okazji: dlaczego lewica (-K-, -X-, Max) ma problem z fekaliami i lędźwiami?
Jak ja piszę o gównie, to mam problem z fekaliami, a ty pisząc o szambie nie? Typowe dla ciebie.  A "nie zniżysz się", bo po prostu nie masz żadnych możliwości udowodnienia mi kłamstw. Za to ja tobie już wiele razy dowiodłem, że sama zapowiedź podania przeze mnie niezaprzeczalnych faktów zamyka ci klawiaturę. Gdy przychodzi do konkretów - znikasz. A przed odejściem jeszcze czasem rzucisz jakimś gównem.
Cienias jesteś coraz bardziej żałosny i wulgarny. Ja niczego nie muszę dowodzić. Twoje wpisy są dowodem. Dlaczego tak bardzo boisz się prawdy?
  Jak to zwykle w okolicach PiSu - mam rację, bo jestem przekonany, że ją mam. I ty dokładnie tak samo. NIGDY żadnych konkretów. Jesteś żałosny. Nie będę się wdawał w polemikę z tobą, bo to nie ma sensu - jakbym pisał do betonu. Szkoda mojego cennego czasu.
  Jak to zwykle w okolicach PiSu - mam rację, bo jestem przekonany, że ją mam. I ty dokładnie tak samo. NIGDY żadnych konkretów. Jesteś żałosny. Nie będę się wdawał w polemikę z tobą, bo to nie ma sensu - jakbym pisał do betonu. Szkoda mojego cennego czasu. rozwiń
Avatar
poker / 3 stycznia 2021 r. o 10:13
0
To przykład wcale nie agresywnej, kulturalnej wypowiedzi członka lewicy, który domaga się poszanowania jego wartości, uznania godności, wolności szerzenia swoich idei. Pewnie mamusia z zygzakiem na szmacie lata po ulicach i wrzeszczy Wy...dalaj!  
poker, niejednokrotnie już udowodniłeś swoimi wpisami, jakim chamem potrafisz być, więc odwal się ode mnie. Po drugie - wskaż przykład, gdzie niby się domagam poszanowania moich wartości, uznania godności, wolności szerzenia swoich idei. Po trzecie - masz prawo mieć odmienne zdanie, ale faktom zawartym w mojej wypowiedzi chyba nie zaprzeczysz - KK w Polsce stoi ponad prawem, także podatkowym, w stosunku do zwykłych ludzi. I po czwarte - odpitol się od moich przodków, bo nic o nich ani o mnie nie wiesz.
A toś mnie rozbawił :)! Ponowię to, co do tej pory pisałem na temat jakości twoich i moich wypowiedzi: prawda sama sie obroni. I choćbyś nie wiem jak zaklinał rzeczywistość, to w stopniu kłamstwa, chamstwa i agresji trudno komukolwiek zbliżyć się nawet do wpisów twoich, zboczeńca Max'a i innych z tej samej farmy. KK ma takie same praa jak inne związki wyznaniowe. Jeżeli uwarzasz, że ich nie przestrzega to leć do odpowiednich organów i donieś. Jak nie masz dowodów, to zamknij dziób i nie kłap.
Nieraz już wykazałem ci, że się mylisz, kłamiesz, albo zwyczajnie nie znasz. Kiedy w grę wchodzą dowody, to wymiękasz. Ale do meritum: Napisałem, że KK w Polsce stoi ponad prawem, także podatkowym, w stosunku do zwykłych ludzi, więc nie odnoś tematu do innych związków wyznaniowych, bo albo jesteś głupi i nie rozumiesz tego, co czytasz, albo świadomie manipulujesz, wręcz żonglujesz, faktami i założeniami. Tak więc, matołku, nie zarzucaj komuś kłamstwa, skoro sam się posługujesz technikami z nim pokrewnymi.
Powtórzę, bo, jak widać, choć na wyrost, to masz, wielkie mniemanie o sobie, całkiem nieuzasadnione, a to mnie wyzywasz, ale wyzwisko od komucha to prawdziwy komplement, więc w skrócie: KK ma takie same prawa jak inne związki wyznaniowe. Jeśli masz dowody, że ich nie przestrzega, to leć z tym do odpowiednich organów. Jeśli nie, to ZAMKNIJ DZIÓB i NIE KŁAP ! Może teraz coś z tego dotarło do twojej łepetyny?
A kim ty jesteś, żeby mnie kneblować, matołku? Prokuratura ma masę doniesień np. o pedofilii wśród kleru, i rzadko coś z tym robi. A co do kwestii podatkowych, to zrozum, matołku, co napisałem, a potem dopiero zabieraj głos, bo głupotą od ciebie jedzie na odległość.
Typowy przedstawiciel lewicy: dziecko z patologicznej rodziny, któremu do łba wbili, że jak nie zełga i nie przezwie, to zdanie nieważne. Tak, wg niego powinna wyglądać debata publiczna. I taka patologia ma wychowywać dzieci i młodzież? Świetny przykład.
Typowy proPiSowski matołek - obrzuci wszystkich gównem, ale konkretów żadnych. Napisz, gdzie skłamałem, Konkretnie.
Nie zniżę się do twojego poziomu szamba. A przy okazji: dlaczego lewica (-K-, -X-, Max) ma problem z fekaliami i lędźwiami?
Jak ja piszę o gównie, to mam problem z fekaliami, a ty pisząc o szambie nie? Typowe dla ciebie.  A "nie zniżysz się", bo po prostu nie masz żadnych możliwości udowodnienia mi kłamstw. Za to ja tobie już wiele razy dowiodłem, że sama zapowiedź podania przeze mnie niezaprzeczalnych faktów zamyka ci klawiaturę. Gdy przychodzi do konkretów - znikasz. A przed odejściem jeszcze czasem rzucisz jakimś gównem.
 Cienias jesteś coraz bardziej żałosny i wulgarny. Ja niczego nie muszę dowodzić. Twoje wpisy są dowodem. Dlaczego tak bardzo boisz się prawdy?
ienias jesteś coraz bardziej żałosny i wulgarny. Ja niczego nie muszę dowodzić. Twoje wpisy są dowodem. Dlaczego tak bardzo boisz się prawdy? rozwiń
Avatar
___K___ / 4 stycznia 2021 r. o 08:02
0
Typowy proPiSowski matołek - obrzuci wszystkich gównem, ale konkretów żadnych. Napisz, gdzie skłamałem, Konkretnie.
Nie zniżę się do twojego poziomu szamba. A przy okazji: dlaczego lewica (-K-, -X-, Max) ma problem z fekaliami i lędźwiami?
Jak ja piszę o gównie, to mam problem z fekaliami, a ty pisząc o szambie nie? Typowe dla ciebie.  A "nie zniżysz się", bo po prostu nie masz żadnych możliwości udowodnienia mi kłamstw. Za to ja tobie już wiele razy dowiodłem, że sama zapowiedź podania przeze mnie niezaprzeczalnych faktów zamyka ci klawiaturę. Gdy przychodzi do konkretów - znikasz. A przed odejściem jeszcze czasem rzucisz jakimś gównem.
Cienias jesteś coraz bardziej żałosny i wulgarny. Ja niczego nie muszę dowodzić. Twoje wpisy są dowodem. Dlaczego tak bardzo boisz się prawdy?
  Jak to zwykle w okolicach PiSu - mam rację, bo jestem przekonany, że ją mam. I ty dokładnie tak samo. NIGDY żadnych konkretów. Jesteś żałosny. Nie będę się wdawał w polemikę z tobą, bo to nie ma sensu - jakbym pisał do betonu. Szkoda mojego cennego czasu.
  Jak to zwykle w okolicach PiSu - mam rację, bo jestem przekonany, że ją mam. I ty dokładnie tak samo. NIGDY żadnych konkretów. Jesteś żałosny. Nie będę się wdawał w polemikę z tobą, bo to nie ma sensu - jakbym pisał do betonu. Szkoda mojego cennego czasu. rozwiń
Avatar
poker / 3 stycznia 2021 r. o 10:13
0
To przykład wcale nie agresywnej, kulturalnej wypowiedzi członka lewicy, który domaga się poszanowania jego wartości, uznania godności, wolności szerzenia swoich idei. Pewnie mamusia z zygzakiem na szmacie lata po ulicach i wrzeszczy Wy...dalaj!  
poker, niejednokrotnie już udowodniłeś swoimi wpisami, jakim chamem potrafisz być, więc odwal się ode mnie. Po drugie - wskaż przykład, gdzie niby się domagam poszanowania moich wartości, uznania godności, wolności szerzenia swoich idei. Po trzecie - masz prawo mieć odmienne zdanie, ale faktom zawartym w mojej wypowiedzi chyba nie zaprzeczysz - KK w Polsce stoi ponad prawem, także podatkowym, w stosunku do zwykłych ludzi. I po czwarte - odpitol się od moich przodków, bo nic o nich ani o mnie nie wiesz.
A toś mnie rozbawił :)! Ponowię to, co do tej pory pisałem na temat jakości twoich i moich wypowiedzi: prawda sama sie obroni. I choćbyś nie wiem jak zaklinał rzeczywistość, to w stopniu kłamstwa, chamstwa i agresji trudno komukolwiek zbliżyć się nawet do wpisów twoich, zboczeńca Max'a i innych z tej samej farmy. KK ma takie same praa jak inne związki wyznaniowe. Jeżeli uwarzasz, że ich nie przestrzega to leć do odpowiednich organów i donieś. Jak nie masz dowodów, to zamknij dziób i nie kłap.
Nieraz już wykazałem ci, że się mylisz, kłamiesz, albo zwyczajnie nie znasz. Kiedy w grę wchodzą dowody, to wymiękasz. Ale do meritum: Napisałem, że KK w Polsce stoi ponad prawem, także podatkowym, w stosunku do zwykłych ludzi, więc nie odnoś tematu do innych związków wyznaniowych, bo albo jesteś głupi i nie rozumiesz tego, co czytasz, albo świadomie manipulujesz, wręcz żonglujesz, faktami i założeniami. Tak więc, matołku, nie zarzucaj komuś kłamstwa, skoro sam się posługujesz technikami z nim pokrewnymi.
Powtórzę, bo, jak widać, choć na wyrost, to masz, wielkie mniemanie o sobie, całkiem nieuzasadnione, a to mnie wyzywasz, ale wyzwisko od komucha to prawdziwy komplement, więc w skrócie: KK ma takie same prawa jak inne związki wyznaniowe. Jeśli masz dowody, że ich nie przestrzega, to leć z tym do odpowiednich organów. Jeśli nie, to ZAMKNIJ DZIÓB i NIE KŁAP ! Może teraz coś z tego dotarło do twojej łepetyny?
A kim ty jesteś, żeby mnie kneblować, matołku? Prokuratura ma masę doniesień np. o pedofilii wśród kleru, i rzadko coś z tym robi. A co do kwestii podatkowych, to zrozum, matołku, co napisałem, a potem dopiero zabieraj głos, bo głupotą od ciebie jedzie na odległość.
Typowy przedstawiciel lewicy: dziecko z patologicznej rodziny, któremu do łba wbili, że jak nie zełga i nie przezwie, to zdanie nieważne. Tak, wg niego powinna wyglądać debata publiczna. I taka patologia ma wychowywać dzieci i młodzież? Świetny przykład.
Typowy proPiSowski matołek - obrzuci wszystkich gównem, ale konkretów żadnych. Napisz, gdzie skłamałem, Konkretnie.
Nie zniżę się do twojego poziomu szamba. A przy okazji: dlaczego lewica (-K-, -X-, Max) ma problem z fekaliami i lędźwiami?
Jak ja piszę o gównie, to mam problem z fekaliami, a ty pisząc o szambie nie? Typowe dla ciebie.  A "nie zniżysz się", bo po prostu nie masz żadnych możliwości udowodnienia mi kłamstw. Za to ja tobie już wiele razy dowiodłem, że sama zapowiedź podania przeze mnie niezaprzeczalnych faktów zamyka ci klawiaturę. Gdy przychodzi do konkretów - znikasz. A przed odejściem jeszcze czasem rzucisz jakimś gównem.
 Cienias jesteś coraz bardziej żałosny i wulgarny. Ja niczego nie muszę dowodzić. Twoje wpisy są dowodem. Dlaczego tak bardzo boisz się prawdy?
ienias jesteś coraz bardziej żałosny i wulgarny. Ja niczego nie muszę dowodzić. Twoje wpisy są dowodem. Dlaczego tak bardzo boisz się prawdy? rozwiń
Avatar
___K___ / 2 stycznia 2021 r. o 16:26
0
To przykład wcale nie agresywnej, kulturalnej wypowiedzi członka lewicy, który domaga się poszanowania jego wartości, uznania godności, wolności szerzenia swoich idei. Pewnie mamusia z zygzakiem na szmacie lata po ulicach i wrzeszczy Wy...dalaj!  
poker, niejednokrotnie już udowodniłeś swoimi wpisami, jakim chamem potrafisz być, więc odwal się ode mnie. Po drugie - wskaż przykład, gdzie niby się domagam poszanowania moich wartości, uznania godności, wolności szerzenia swoich idei. Po trzecie - masz prawo mieć odmienne zdanie, ale faktom zawartym w mojej wypowiedzi chyba nie zaprzeczysz - KK w Polsce stoi ponad prawem, także podatkowym, w stosunku do zwykłych ludzi. I po czwarte - odpitol się od moich przodków, bo nic o nich ani o mnie nie wiesz.
A toś mnie rozbawił :)! Ponowię to, co do tej pory pisałem na temat jakości twoich i moich wypowiedzi: prawda sama sie obroni. I choćbyś nie wiem jak zaklinał rzeczywistość, to w stopniu kłamstwa, chamstwa i agresji trudno komukolwiek zbliżyć się nawet do wpisów twoich, zboczeńca Max'a i innych z tej samej farmy. KK ma takie same praa jak inne związki wyznaniowe. Jeżeli uwarzasz, że ich nie przestrzega to leć do odpowiednich organów i donieś. Jak nie masz dowodów, to zamknij dziób i nie kłap.
Nieraz już wykazałem ci, że się mylisz, kłamiesz, albo zwyczajnie nie znasz. Kiedy w grę wchodzą dowody, to wymiękasz. Ale do meritum: Napisałem, że KK w Polsce stoi ponad prawem, także podatkowym, w stosunku do zwykłych ludzi, więc nie odnoś tematu do innych związków wyznaniowych, bo albo jesteś głupi i nie rozumiesz tego, co czytasz, albo świadomie manipulujesz, wręcz żonglujesz, faktami i założeniami. Tak więc, matołku, nie zarzucaj komuś kłamstwa, skoro sam się posługujesz technikami z nim pokrewnymi.
Powtórzę, bo, jak widać, choć na wyrost, to masz, wielkie mniemanie o sobie, całkiem nieuzasadnione, a to mnie wyzywasz, ale wyzwisko od komucha to prawdziwy komplement, więc w skrócie: KK ma takie same prawa jak inne związki wyznaniowe. Jeśli masz dowody, że ich nie przestrzega, to leć z tym do odpowiednich organów. Jeśli nie, to ZAMKNIJ DZIÓB i NIE KŁAP ! Może teraz coś z tego dotarło do twojej łepetyny?
A kim ty jesteś, żeby mnie kneblować, matołku? Prokuratura ma masę doniesień np. o pedofilii wśród kleru, i rzadko coś z tym robi. A co do kwestii podatkowych, to zrozum, matołku, co napisałem, a potem dopiero zabieraj głos, bo głupotą od ciebie jedzie na odległość.
Typowy przedstawiciel lewicy: dziecko z patologicznej rodziny, któremu do łba wbili, że jak nie zełga i nie przezwie, to zdanie nieważne. Tak, wg niego powinna wyglądać debata publiczna. I taka patologia ma wychowywać dzieci i młodzież? Świetny przykład.
Typowy proPiSowski matołek - obrzuci wszystkich gównem, ale konkretów żadnych. Napisz, gdzie skłamałem, Konkretnie.
Nie zniżę się do twojego poziomu szamba. A przy okazji: dlaczego lewica (-K-, -X-, Max) ma problem z fekaliami i lędźwiami?
Jak ja piszę o gównie, to mam problem z fekaliami, a ty pisząc o szambie nie? Typowe dla ciebie.  A "nie zniżysz się", bo po prostu nie masz żadnych możliwości udowodnienia mi kłamstw. Za to ja tobie już wiele razy dowiodłem, że sama zapowiedź podania przeze mnie niezaprzeczalnych faktów zamyka ci klawiaturę. Gdy przychodzi do konkretów - znikasz. A przed odejściem jeszcze czasem rzucisz jakimś gównem.
ja piszę o gównie, to mam problem z fekaliami, a ty pisząc o szambie nie? Typowe dla ciebie.  A "nie zniżysz się", bo po prostu nie masz żadnych możliwości udowodnienia mi kłamstw. Za to ja tobie już wiele razy dowiodłem, że sama zapowiedź podania przeze mnie niezaprzeczalnych faktów zamyka ci klawiaturę. Gdy przychodzi do konkretów - znikasz. A przed odejściem jeszcze czasem rzucisz jakimś gównem. rozwiń
Avatar
poker / 2 stycznia 2021 r. o 16:22
0
To przykład wcale nie agresywnej, kulturalnej wypowiedzi członka lewicy, który domaga się poszanowania jego wartości, uznania godności, wolności szerzenia swoich idei. Pewnie mamusia z zygzakiem na szmacie lata po ulicach i wrzeszczy Wy...dalaj!  
poker, niejednokrotnie już udowodniłeś swoimi wpisami, jakim chamem potrafisz być, więc odwal się ode mnie. Po drugie - wskaż przykład, gdzie niby się domagam poszanowania moich wartości, uznania godności, wolności szerzenia swoich idei. Po trzecie - masz prawo mieć odmienne zdanie, ale faktom zawartym w mojej wypowiedzi chyba nie zaprzeczysz - KK w Polsce stoi ponad prawem, także podatkowym, w stosunku do zwykłych ludzi. I po czwarte - odpitol się od moich przodków, bo nic o nich ani o mnie nie wiesz.
A toś mnie rozbawił :)! Ponowię to, co do tej pory pisałem na temat jakości twoich i moich wypowiedzi: prawda sama sie obroni. I choćbyś nie wiem jak zaklinał rzeczywistość, to w stopniu kłamstwa, chamstwa i agresji trudno komukolwiek zbliżyć się nawet do wpisów twoich, zboczeńca Max'a i innych z tej samej farmy. KK ma takie same praa jak inne związki wyznaniowe. Jeżeli uwarzasz, że ich nie przestrzega to leć do odpowiednich organów i donieś. Jak nie masz dowodów, to zamknij dziób i nie kłap.
Nieraz już wykazałem ci, że się mylisz, kłamiesz, albo zwyczajnie nie znasz. Kiedy w grę wchodzą dowody, to wymiękasz. Ale do meritum: Napisałem, że KK w Polsce stoi ponad prawem, także podatkowym, w stosunku do zwykłych ludzi, więc nie odnoś tematu do innych związków wyznaniowych, bo albo jesteś głupi i nie rozumiesz tego, co czytasz, albo świadomie manipulujesz, wręcz żonglujesz, faktami i założeniami. Tak więc, matołku, nie zarzucaj komuś kłamstwa, skoro sam się posługujesz technikami z nim pokrewnymi.
Powtórzę, bo, jak widać, choć na wyrost, to masz, wielkie mniemanie o sobie, całkiem nieuzasadnione, a to mnie wyzywasz, ale wyzwisko od komucha to prawdziwy komplement, więc w skrócie: KK ma takie same prawa jak inne związki wyznaniowe. Jeśli masz dowody, że ich nie przestrzega, to leć z tym do odpowiednich organów. Jeśli nie, to ZAMKNIJ DZIÓB i NIE KŁAP ! Może teraz coś z tego dotarło do twojej łepetyny?
A kim ty jesteś, żeby mnie kneblować, matołku? Prokuratura ma masę doniesień np. o pedofilii wśród kleru, i rzadko coś z tym robi. A co do kwestii podatkowych, to zrozum, matołku, co napisałem, a potem dopiero zabieraj głos, bo głupotą od ciebie jedzie na odległość.
Typowy przedstawiciel lewicy: dziecko z patologicznej rodziny, któremu do łba wbili, że jak nie zełga i nie przezwie, to zdanie nieważne. Tak, wg niego powinna wyglądać debata publiczna. I taka patologia ma wychowywać dzieci i młodzież? Świetny przykład.
Typowy proPiSowski matołek - obrzuci wszystkich gównem, ale konkretów żadnych. Napisz, gdzie skłamałem, Konkretnie.
 Nie zniżę się do twojego poziomu szamba. A przy okazji: dlaczego lewica (-K-, -X-, Max) ma problem z fekaliami i lędźwiami?
ie zniżę się do twojego poziomu szamba. A przy okazji: dlaczego lewica (-K-, -X-, Max) ma problem z fekaliami i lędźwiami? rozwiń
Avatar
___K___ / 2 stycznia 2021 r. o 09:24
+1
To przykład wcale nie agresywnej, kulturalnej wypowiedzi członka lewicy, który domaga się poszanowania jego wartości, uznania godności, wolności szerzenia swoich idei. Pewnie mamusia z zygzakiem na szmacie lata po ulicach i wrzeszczy Wy...dalaj!  
poker, niejednokrotnie już udowodniłeś swoimi wpisami, jakim chamem potrafisz być, więc odwal się ode mnie. Po drugie - wskaż przykład, gdzie niby się domagam poszanowania moich wartości, uznania godności, wolności szerzenia swoich idei. Po trzecie - masz prawo mieć odmienne zdanie, ale faktom zawartym w mojej wypowiedzi chyba nie zaprzeczysz - KK w Polsce stoi ponad prawem, także podatkowym, w stosunku do zwykłych ludzi. I po czwarte - odpitol się od moich przodków, bo nic o nich ani o mnie nie wiesz.
A toś mnie rozbawił :)! Ponowię to, co do tej pory pisałem na temat jakości twoich i moich wypowiedzi: prawda sama sie obroni. I choćbyś nie wiem jak zaklinał rzeczywistość, to w stopniu kłamstwa, chamstwa i agresji trudno komukolwiek zbliżyć się nawet do wpisów twoich, zboczeńca Max'a i innych z tej samej farmy. KK ma takie same praa jak inne związki wyznaniowe. Jeżeli uwarzasz, że ich nie przestrzega to leć do odpowiednich organów i donieś. Jak nie masz dowodów, to zamknij dziób i nie kłap.
Nieraz już wykazałem ci, że się mylisz, kłamiesz, albo zwyczajnie nie znasz. Kiedy w grę wchodzą dowody, to wymiękasz. Ale do meritum: Napisałem, że KK w Polsce stoi ponad prawem, także podatkowym, w stosunku do zwykłych ludzi, więc nie odnoś tematu do innych związków wyznaniowych, bo albo jesteś głupi i nie rozumiesz tego, co czytasz, albo świadomie manipulujesz, wręcz żonglujesz, faktami i założeniami. Tak więc, matołku, nie zarzucaj komuś kłamstwa, skoro sam się posługujesz technikami z nim pokrewnymi.
Powtórzę, bo, jak widać, choć na wyrost, to masz, wielkie mniemanie o sobie, całkiem nieuzasadnione, a to mnie wyzywasz, ale wyzwisko od komucha to prawdziwy komplement, więc w skrócie: KK ma takie same prawa jak inne związki wyznaniowe. Jeśli masz dowody, że ich nie przestrzega, to leć z tym do odpowiednich organów. Jeśli nie, to ZAMKNIJ DZIÓB i NIE KŁAP ! Może teraz coś z tego dotarło do twojej łepetyny?
A kim ty jesteś, żeby mnie kneblować, matołku? Prokuratura ma masę doniesień np. o pedofilii wśród kleru, i rzadko coś z tym robi. A co do kwestii podatkowych, to zrozum, matołku, co napisałem, a potem dopiero zabieraj głos, bo głupotą od ciebie jedzie na odległość.
Typowy przedstawiciel lewicy: dziecko z patologicznej rodziny, któremu do łba wbili, że jak nie zełga i nie przezwie, to zdanie nieważne. Tak, wg niego powinna wyglądać debata publiczna. I taka patologia ma wychowywać dzieci i młodzież? Świetny przykład.
Typowy proPiSowski matołek - obrzuci wszystkich gównem, ale konkretów żadnych. Napisz, gdzie skłamałem, Konkretnie.
owy proPiSowski matołek - obrzuci wszystkich gównem, ale konkretów żadnych. Napisz, gdzie skłamałem, Konkretnie. rozwiń
Avatar
poker / 31 grudnia 2020 r. o 20:10
-1
To przykład wcale nie agresywnej, kulturalnej wypowiedzi członka lewicy, który domaga się poszanowania jego wartości, uznania godności, wolności szerzenia swoich idei. Pewnie mamusia z zygzakiem na szmacie lata po ulicach i wrzeszczy Wy...dalaj!  
poker, niejednokrotnie już udowodniłeś swoimi wpisami, jakim chamem potrafisz być, więc odwal się ode mnie. Po drugie - wskaż przykład, gdzie niby się domagam poszanowania moich wartości, uznania godności, wolności szerzenia swoich idei. Po trzecie - masz prawo mieć odmienne zdanie, ale faktom zawartym w mojej wypowiedzi chyba nie zaprzeczysz - KK w Polsce stoi ponad prawem, także podatkowym, w stosunku do zwykłych ludzi. I po czwarte - odpitol się od moich przodków, bo nic o nich ani o mnie nie wiesz.
A toś mnie rozbawił :)! Ponowię to, co do tej pory pisałem na temat jakości twoich i moich wypowiedzi: prawda sama sie obroni. I choćbyś nie wiem jak zaklinał rzeczywistość, to w stopniu kłamstwa, chamstwa i agresji trudno komukolwiek zbliżyć się nawet do wpisów twoich, zboczeńca Max'a i innych z tej samej farmy. KK ma takie same praa jak inne związki wyznaniowe. Jeżeli uwarzasz, że ich nie przestrzega to leć do odpowiednich organów i donieś. Jak nie masz dowodów, to zamknij dziób i nie kłap.
Nieraz już wykazałem ci, że się mylisz, kłamiesz, albo zwyczajnie nie znasz. Kiedy w grę wchodzą dowody, to wymiękasz. Ale do meritum: Napisałem, że KK w Polsce stoi ponad prawem, także podatkowym, w stosunku do zwykłych ludzi, więc nie odnoś tematu do innych związków wyznaniowych, bo albo jesteś głupi i nie rozumiesz tego, co czytasz, albo świadomie manipulujesz, wręcz żonglujesz, faktami i założeniami. Tak więc, matołku, nie zarzucaj komuś kłamstwa, skoro sam się posługujesz technikami z nim pokrewnymi.
Powtórzę, bo, jak widać, choć na wyrost, to masz, wielkie mniemanie o sobie, całkiem nieuzasadnione, a to mnie wyzywasz, ale wyzwisko od komucha to prawdziwy komplement, więc w skrócie: KK ma takie same prawa jak inne związki wyznaniowe. Jeśli masz dowody, że ich nie przestrzega, to leć z tym do odpowiednich organów. Jeśli nie, to ZAMKNIJ DZIÓB i NIE KŁAP ! Może teraz coś z tego dotarło do twojej łepetyny?
A kim ty jesteś, żeby mnie kneblować, matołku? Prokuratura ma masę doniesień np. o pedofilii wśród kleru, i rzadko coś z tym robi. A co do kwestii podatkowych, to zrozum, matołku, co napisałem, a potem dopiero zabieraj głos, bo głupotą od ciebie jedzie na odległość.
 Typowy przedstawiciel lewicy: dziecko z patologicznej rodziny, któremu do łba wbili, że jak nie zełga i nie przezwie, to zdanie nieważne. Tak, wg niego powinna wyglądać debata publiczna. I taka patologia ma wychowywać dzieci i młodzież? Świetny przykład.
ypowy przedstawiciel lewicy: dziecko z patologicznej rodziny, któremu do łba wbili, że jak nie zełga i nie przezwie, to zdanie nieważne. Tak, wg niego powinna wyglądać debata publiczna. I taka patologia ma wychowywać dzieci i młodzież? Świetny przykład. rozwiń
Avatar
___K___ / 31 grudnia 2020 r. o 08:09
0
To przykład wcale nie agresywnej, kulturalnej wypowiedzi członka lewicy, który domaga się poszanowania jego wartości, uznania godności, wolności szerzenia swoich idei. Pewnie mamusia z zygzakiem na szmacie lata po ulicach i wrzeszczy Wy...dalaj!  
poker, niejednokrotnie już udowodniłeś swoimi wpisami, jakim chamem potrafisz być, więc odwal się ode mnie. Po drugie - wskaż przykład, gdzie niby się domagam poszanowania moich wartości, uznania godności, wolności szerzenia swoich idei. Po trzecie - masz prawo mieć odmienne zdanie, ale faktom zawartym w mojej wypowiedzi chyba nie zaprzeczysz - KK w Polsce stoi ponad prawem, także podatkowym, w stosunku do zwykłych ludzi. I po czwarte - odpitol się od moich przodków, bo nic o nich ani o mnie nie wiesz.
A toś mnie rozbawił :)! Ponowię to, co do tej pory pisałem na temat jakości twoich i moich wypowiedzi: prawda sama sie obroni. I choćbyś nie wiem jak zaklinał rzeczywistość, to w stopniu kłamstwa, chamstwa i agresji trudno komukolwiek zbliżyć się nawet do wpisów twoich, zboczeńca Max'a i innych z tej samej farmy. KK ma takie same praa jak inne związki wyznaniowe. Jeżeli uwarzasz, że ich nie przestrzega to leć do odpowiednich organów i donieś. Jak nie masz dowodów, to zamknij dziób i nie kłap.
Nieraz już wykazałem ci, że się mylisz, kłamiesz, albo zwyczajnie nie znasz. Kiedy w grę wchodzą dowody, to wymiękasz. Ale do meritum: Napisałem, że KK w Polsce stoi ponad prawem, także podatkowym, w stosunku do zwykłych ludzi, więc nie odnoś tematu do innych związków wyznaniowych, bo albo jesteś głupi i nie rozumiesz tego, co czytasz, albo świadomie manipulujesz, wręcz żonglujesz, faktami i założeniami. Tak więc, matołku, nie zarzucaj komuś kłamstwa, skoro sam się posługujesz technikami z nim pokrewnymi.
Powtórzę, bo, jak widać, choć na wyrost, to masz, wielkie mniemanie o sobie, całkiem nieuzasadnione, a to mnie wyzywasz, ale wyzwisko od komucha to prawdziwy komplement, więc w skrócie: KK ma takie same prawa jak inne związki wyznaniowe. Jeśli masz dowody, że ich nie przestrzega, to leć z tym do odpowiednich organów. Jeśli nie, to ZAMKNIJ DZIÓB i NIE KŁAP ! Może teraz coś z tego dotarło do twojej łepetyny?
A kim ty jesteś, żeby mnie kneblować, matołku? Prokuratura ma masę doniesień np. o pedofilii wśród kleru, i rzadko coś z tym robi. A co do kwestii podatkowych, to zrozum, matołku, co napisałem, a potem dopiero zabieraj głos, bo głupotą od ciebie jedzie na odległość.
im ty jesteś, żeby mnie kneblować, matołku? Prokuratura ma masę doniesień np. o pedofilii wśród kleru, i rzadko coś z tym robi. A co do kwestii podatkowych, to zrozum, matołku, co napisałem, a potem dopiero zabieraj głos, bo głupotą od ciebie jedzie na odległość. rozwiń
Avatar
poker / 29 grudnia 2020 r. o 20:17
0
To przykład wcale nie agresywnej, kulturalnej wypowiedzi członka lewicy, który domaga się poszanowania jego wartości, uznania godności, wolności szerzenia swoich idei. Pewnie mamusia z zygzakiem na szmacie lata po ulicach i wrzeszczy Wy...dalaj!  
poker, niejednokrotnie już udowodniłeś swoimi wpisami, jakim chamem potrafisz być, więc odwal się ode mnie. Po drugie - wskaż przykład, gdzie niby się domagam poszanowania moich wartości, uznania godności, wolności szerzenia swoich idei. Po trzecie - masz prawo mieć odmienne zdanie, ale faktom zawartym w mojej wypowiedzi chyba nie zaprzeczysz - KK w Polsce stoi ponad prawem, także podatkowym, w stosunku do zwykłych ludzi. I po czwarte - odpitol się od moich przodków, bo nic o nich ani o mnie nie wiesz.
A toś mnie rozbawił :)! Ponowię to, co do tej pory pisałem na temat jakości twoich i moich wypowiedzi: prawda sama sie obroni. I choćbyś nie wiem jak zaklinał rzeczywistość, to w stopniu kłamstwa, chamstwa i agresji trudno komukolwiek zbliżyć się nawet do wpisów twoich, zboczeńca Max'a i innych z tej samej farmy. KK ma takie same praa jak inne związki wyznaniowe. Jeżeli uwarzasz, że ich nie przestrzega to leć do odpowiednich organów i donieś. Jak nie masz dowodów, to zamknij dziób i nie kłap.
Nieraz już wykazałem ci, że się mylisz, kłamiesz, albo zwyczajnie nie znasz. Kiedy w grę wchodzą dowody, to wymiękasz. Ale do meritum: Napisałem, że KK w Polsce stoi ponad prawem, także podatkowym, w stosunku do zwykłych ludzi, więc nie odnoś tematu do innych związków wyznaniowych, bo albo jesteś głupi i nie rozumiesz tego, co czytasz, albo świadomie manipulujesz, wręcz żonglujesz, faktami i założeniami. Tak więc, matołku, nie zarzucaj komuś kłamstwa, skoro sam się posługujesz technikami z nim pokrewnymi.
 Powtórzę, bo, jak widać, choć na wyrost, to masz, wielkie mniemanie o sobie, całkiem nieuzasadnione, a to mnie wyzywasz, ale wyzwisko od komucha to prawdziwy komplement, więc w skrócie: KK ma takie same prawa jak inne związki wyznaniowe. Jeśli masz dowody, że ich nie przestrzega, to leć z tym do odpowiednich organów. Jeśli nie, to ZAMKNIJ DZIÓB i NIE KŁAP ! Może teraz coś z tego dotarło do twojej łepetyny?
owtórzę, bo, jak widać, choć na wyrost, to masz, wielkie mniemanie o sobie, całkiem nieuzasadnione, a to mnie wyzywasz, ale wyzwisko od komucha to prawdziwy komplement, więc w skrócie: KK ma takie same prawa jak inne związki wyznaniowe. Jeśli masz dowody, że ich nie przestrzega, to leć z tym do odpowiednich organów. Jeśli nie, to ZAMKNIJ DZIÓB i NIE KŁAP ! Może teraz coś z tego dotarło do twojej łepetyny? rozwiń
Avatar
___K___ / 29 grudnia 2020 r. o 15:14
0
To przykład wcale nie agresywnej, kulturalnej wypowiedzi członka lewicy, który domaga się poszanowania jego wartości, uznania godności, wolności szerzenia swoich idei. Pewnie mamusia z zygzakiem na szmacie lata po ulicach i wrzeszczy Wy...dalaj!  
poker, niejednokrotnie już udowodniłeś swoimi wpisami, jakim chamem potrafisz być, więc odwal się ode mnie. Po drugie - wskaż przykład, gdzie niby się domagam poszanowania moich wartości, uznania godności, wolności szerzenia swoich idei. Po trzecie - masz prawo mieć odmienne zdanie, ale faktom zawartym w mojej wypowiedzi chyba nie zaprzeczysz - KK w Polsce stoi ponad prawem, także podatkowym, w stosunku do zwykłych ludzi. I po czwarte - odpitol się od moich przodków, bo nic o nich ani o mnie nie wiesz.
A toś mnie rozbawił :)! Ponowię to, co do tej pory pisałem na temat jakości twoich i moich wypowiedzi: prawda sama sie obroni. I choćbyś nie wiem jak zaklinał rzeczywistość, to w stopniu kłamstwa, chamstwa i agresji trudno komukolwiek zbliżyć się nawet do wpisów twoich, zboczeńca Max'a i innych z tej samej farmy. KK ma takie same praa jak inne związki wyznaniowe. Jeżeli uwarzasz, że ich nie przestrzega to leć do odpowiednich organów i donieś. Jak nie masz dowodów, to zamknij dziób i nie kłap.
  Nieraz już wykazałem ci, że się mylisz, kłamiesz, albo zwyczajnie nie znasz. Kiedy w grę wchodzą dowody, to wymiękasz. Ale do meritum: Napisałem, że KK w Polsce stoi ponad prawem, także podatkowym, w stosunku do zwykłych ludzi, więc nie odnoś tematu do innych związków wyznaniowych, bo albo jesteś głupi i nie rozumiesz tego, co czytasz, albo świadomie manipulujesz, wręcz żonglujesz, faktami i założeniami. Tak więc, matołku, nie zarzucaj komuś kłamstwa, skoro sam się posługujesz technikami z nim pokrewnymi.
ote>   Nieraz już wykazałem ci, że się mylisz, kłamiesz, albo zwyczajnie nie znasz. Kiedy w grę wchodzą dowody, to wymiękasz. Ale do meritum: Napisałem, że KK w Polsce stoi ponad prawem, także podatkowym, w stosunku do zwykłych ludzi, więc nie odnoś tematu do innych związków wyznaniowych, bo albo jesteś głupi i nie rozumiesz tego, co czytasz, albo świadomie manipulujesz, wręcz żonglujesz, faktami i założeniami. Tak więc, matołku, nie zarzucaj komuś kłamstwa, skoro sam się posługujesz technikami z nim pokrewnymi. rozwiń
Avatar
poker / 29 grudnia 2020 r. o 12:44
-1
Przed obecną władzą i ideologią kościoła szerzoną wraz z ordoiuris nic nas nie ochroni. Za tym stoją tak ogromne pieniądze że zniszczą Polskę do końca i nie zrobią ani kroku w tył. Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym i skończymy tą dyskusję.
Wystarczy całkowicie odciąć KK od państwowej kasy i wypieprzyć kler ze wszystkich państwowych instytucji (co w sumie do jednego się sprowadza), jednocześnie wprowadzając normalne opodatkowanie tej instytucji i rozliczanie w sądach, a szybko sukienkowym rury zmiękną.
To przykład wcale nie agresywnej, kulturalnej wypowiedzi członka lewicy, który domaga się poszanowania jego wartości, uznania godności, wolności szerzenia swoich idei. Pewnie mamusia z zygzakiem na szmacie lata po ulicach i wrzeszczy Wy...dalaj!  
poker, niejednokrotnie już udowodniłeś swoimi wpisami, jakim chamem potrafisz być, więc odwal się ode mnie. Po drugie - wskaż przykład, gdzie niby się domagam poszanowania moich wartości, uznania godności, wolności szerzenia swoich idei. Po trzecie - masz prawo mieć odmienne zdanie, ale faktom zawartym w mojej wypowiedzi chyba nie zaprzeczysz - KK w Polsce stoi ponad prawem, także podatkowym, w stosunku do zwykłych ludzi. I po czwarte - odpitol się od moich przodków, bo nic o nich ani o mnie nie wiesz.
 A toś mnie rozbawił :)! Ponowię to, co do tej pory pisałem na temat jakości twoich i moich wypowiedzi: prawda sama sie obroni. I choćbyś nie wiem jak zaklinał rzeczywistość, to w stopniu kłamstwa, chamstwa i agresji trudno komukolwiek zbliżyć się nawet do wpisów twoich, zboczeńca Max'a i innych z tej samej farmy. KK ma takie same praa jak inne związki wyznaniowe. Jeżeli uwarzasz, że ich nie przestrzega to leć do odpowiednich organów i donieś. Jak nie masz dowodów, to zamknij dziób i nie kłap.
ote>  A toś mnie rozbawił :)! Ponowię to, co do tej pory pisałem na temat jakości twoich i moich wypowiedzi: prawda sama sie obroni. I choćbyś nie wiem jak zaklinał rzeczywistość, to w stopniu kłamstwa, chamstwa i agresji trudno komukolwiek zbliżyć się nawet do wpisów twoich, zboczeńca Max'a i innych z tej samej farmy. KK ma takie same praa jak inne związki wyznaniowe. Jeżeli uwarzasz, że ich nie przestrzega to leć do odpowiednich organów i donieś. Jak nie masz dowodów, to zamknij dziób i nie kłap. rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Biała Podlaska: Współpraca z MON opłaca się Państwowej Szkole Wyższej im. Papieża Jana Pawła II

Biała Podlaska: Współpraca z MON opłaca się Państwowej Szkole Wyższej im. Papieża Jana Pawła II

Ministerstwo Obrony Narodowej wspiera finansowo akademickie licea Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II. Dzięki dotacji, uczelnia zakupiła sprzęt i mundury.

Wysokie loty Orła Srebrzyszcze

Wysokie loty Orła Srebrzyszcze

Drużyna ze Srebrzyszcza ma za sobą bardzo udaną pierwszą rundę. Po 13 kolejkach zajmuje wysokie czwarte miejsce. Aż trudno uwierzyć, że rok temu Orzeł był pierwszy do spadku do klasy A. Mimo wysokiej lokaty dotychczasowy trener Waldemar Kogut nie poprowadzi zespołu w rundzie rewanżowej

"Lokator" Hitchcocka w DKF Benshi
26 stycznia 2021, 18:00

"Lokator" Hitchcocka w DKF Benshi

We wtorek 26 stycznia o godz. 18 Dyskusyjne Koło Filmowe Benshi zaprosi na wspólne oglądanie online filmu "Lokator" Alfreda Hitchcocka oraz dyskusję o zobaczonej produkcji.

Właściciel hotelu i restauracji: Zupę potrzebującym rozdajemy codziennie

Właściciel hotelu i restauracji: Zupę potrzebującym rozdajemy codziennie

Talerz gorącej zupy dla potrzebującego. Od poniedziałku Grzegorz Howorus, przedsiębiorca z Parczewa chce w ten sposób pomóc innym. Zupę można dostać na wynos w restauracji przy Ghotelu, należącym do pana Grzegorza. Dziś w menu barszcz ukraiński

Prezydent Lublina Krzysztof Żuk z tytułem Samorządowca Roku 2020

Prezydent Lublina Krzysztof Żuk z tytułem Samorządowca Roku 2020

Tytuł „Samorządowca Roku” jest przyznawany przez Pismo Samorządu Terytorialnego „Wspólnota”. W tym roku pismo doceniło w ten sposób prezydenta Lublina, Krzysztofa Żuka. – Należy do ekskluzywnego grona najlepszych włodarzy miast w Polsce – czytamy w uzasadnieniu

Najmodniejsze półbuty damskie na każdą okazję

Najmodniejsze półbuty damskie na każdą okazję

Półbuty możesz nosić przez zdecydowaną większość roku. Na spotkanie z przyjaciółkami, zebranie w szkole, do biura, na spektakl teatralny i na spacer ‒ półbuty są idealne na każdą okazję!

Jerzy Brzęczek nie jest już selekcjonerem reprezentacji Polski!
film

Jerzy Brzęczek nie jest już selekcjonerem reprezentacji Polski!

O zakończeniu współpracy z Brzęczkiem poinformował Polski Związek Piłki Nożnej na swoim portalu

Lublin: Fundacja Wolności apeluje, by zdalne posiedzenia komisji Rady Miasta były dostępne dla mieszkańców

Lublin: Fundacja Wolności apeluje, by zdalne posiedzenia komisji Rady Miasta były dostępne dla mieszkańców

O zapewnienie mieszkańcom łatwego dostępu do zdalnych posiedzeń komisji Rady Miasta apeluje lubelska Fundacja Wolności, która przypomina, że zgodnie z prawem takie obrady muszą być jawne i dostępne dla wszystkich zainteresowanych.

Najmłodsze dzieci wróciły dzisiaj do szkolnych ławek. "Dla mnie to jest bzdura" [zdjęcia]
galeria

Najmłodsze dzieci wróciły dzisiaj do szkolnych ławek. "Dla mnie to jest bzdura" [zdjęcia]

– Do godziny 11 nie mieliśmy informacji, by w którejś ze szkół zdarzył się jakiś problem z powrotem dzieci do szkół – mówi Teresa Misiuk, lubelska kurator oświaty.

Koncert Magdy Kuraś w Radiu Lublin
22 stycznia 2021, 19:00

Koncert Magdy Kuraś w Radiu Lublin

W piątek, 22 stycznia o godz. 19 w Studio im. Budki Suflera, w siedzibie Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) odbędzie się koncert Magdy Kuraś. Wydarzenie dostępne będzie wyłącznie w formie online.

Lublin: Kolejna grupa ma jeździć komunikacją miejską za darmo

Lublin: Kolejna grupa ma jeździć komunikacją miejską za darmo

Do bezpłatnych przejazdów lubelską komunikacją miejską mają zostać uprawnieni rodzice i opiekunowie osób niepełnosprawnych mających więcej niż 26 lat – informuje Ratusz. Taka deklaracja padła w odpowiedzi na prośby rodziców, którzy towarzyszą dzieciom w drodze do dziennych placówek terapeutycznych.

Coraz większe "zimowe" problemy kolei. Opóźniony jest już co drugi pociąg

Coraz większe "zimowe" problemy kolei. Opóźniony jest już co drugi pociąg

Aż 51 proc. pociągów będących teraz w trasie jedzie z opóźnieniem – wynika z informacji spółki PKP Polskie Linie Kolejowe. W podróży utknęli także pasażerowie jadący do naszego regionu

Wykonano już niemal 470 tys. szczepień przeciw COVID-19. W regionie najwięcej w Lublinie

Wykonano już niemal 470 tys. szczepień przeciw COVID-19. W regionie najwięcej w Lublinie

W Polsce wykonano w sumie 469 466 szczepień przeciw COVID-19. Ich dzienna liczba z aktualizowanego dzisiaj raportu wynosi 11 303.

Lubelskie: 86 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Najwięcej w Lublinie i pow. lubelskim

Lubelskie: 86 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Najwięcej w Lublinie i pow. lubelskim

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dzisiaj, że w woj. lubelskim odnotowano 86 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 9 osób, z czego 6 bez chorób współistniejących.

3271 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce. Zmarło 52 chorych

3271 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce. Zmarło 52 chorych

3 271 nowych przypadków zakażenia koronawirusem i 52 ofiary śmiertelne - Ministerstwo Zdrowia podało dzisiaj przed godz. 10.30 najnowszy raport na temat sytuacji epidemiologicznej w Polsce.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.