Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Biała Podlaska

15 lipca 2015 r.
21:20

W gm. Łuków powstanie fabryka ciastek. Będzie praca

Autor: Zdjęcie autora Ewelina Burda
0 6 A A

Fabryka ciastek powstanie w podstrefie ekonomicznej gminy Łuków. To nie jedyna inwestycja w Łazach (gm. Łuków).

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

- Inwestor otrzymał już pozwolenie na budowę, które uprawomocni się pod koniec lipca. Obecnie buduje ogrodzenie - mówi wójt gminy Łuków Mariusz Osiak. Blisko 30-hektarowa podstrefa w Łazach jest częścią Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Inwestor, który zbuduje tu zakład cukierniczy nabył od gminy prawe 4 hektary terenu. – To firma Pryncyteka, której współwłaścicielem jest Gerard Kolanowski. Oprócz zakładu produkcyjnego powstanie tu magazyn logistyczny. Pracę ma znaleźć ponad 75 osób - precyzje wójt Osiak.

Sam zakład ma zajmować 10 tys. mkw powierzchni. Pryncyteka chce tu produkować wyroby cukiernicze o przedłużonej trwałości, głównie ciastka czekoladowe oraz wafle.

Przypomnijmy, że prezes spółki Gerard Kolanowski w 2012 r. znalazł się na 77. miejscu listy 100 najbogatszych Polaków magazynu Forbes. Był największym w Polsce producentem ciastek. Sprzedał jednak fabrykę francuskiej grupie Poult i zaczął inwestować m.in. w turystykę. Ale jak się okazuje, ostatecznie nie zerwał z branżą spożywczą.

 – Liczmy, że pracę znajdą głównie mieszkańcy naszej gminy i regionu – zaznacza wójt. – Wtedy udział podatku dochodowego od osób fizycznych będzie wzrastał. Poza tym, jest jeszcze podatek od nieruchomości. Ale z tego zysk wpłynie do nas po kilku latach. Bo pod koniec 2014 roku rada gminy przyjęła uchwałę o kilkuletnim zwolnieniu z tego podatku dla firm, które na naszym terenie stworzą miejsca pracy dla miejscowych – przypomina Osiak.

W przypadku zakładu produkującego ciastka podatek od nieruchomości to w skali roku ok. 140 tys. zł zysku dla gminy. – Spodziewamy się, że już na początku 2016 roku Pryncyteka uruchomi produkcję – podkreśla wójt gminy Łuków.

To nie jedyny inwestor w podstrefie. – W środę podpisujemy akt notarialny z firmą Dachy BWP z woj. podkarpackiego, która nabyła 1-hektarową działkę – precyzuje Osiak. W tym roku firma rozpocznie prace projektowe, a w przyszłym uruchomi zakład produkcyjny.

Poza tym, działająca już w podstrefie firma Stokrol zajmująca się wyrobami stalowymi rozszerza swoją działalność. – Przedsiębiorca planuje zatrudnić dodatkowo jeszcze kilka osób. To cieszy, że firma która u nas działa nie zwija się, tylko się rozwija – komentuje wójt gminy. Inwestowaniem w podstrefie zainteresowane są jeszcze dwie firmy. Jedna z nich produkuje narzędzia ogrodnicze, a druga domy niskoenergetyczne. – W tym przypadku to dopiero etap początkowy. Firmy zgłosiły swoje zainteresowanie – mówi na koniec Mariusz Osiak.

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Polak z Oslo / 16 lipca 2015 o 20:23
0

Je ba ć polskiego przedsiębiorcę ----------------- wyjeżdżać za granicę!!!!!!!!!!!!!!

Avatar
Gość / 16 lipca 2015 o 07:52
0

Pracuję w Wielkiej Brytanii jako monter urządzeń metalowych. Mam umowę na czas niekreślony. W miesiącu przerabiam ok 160- 170 godzin. Zarabiam 1600 funtów miesięcznie co daje ponad 9000 zł miesięcznie. Za pracę w niedziele i święta mam płacone ekstra. Mam płatny urlop i dodatek wakacyjny, mam zwracane pieniążki za dojazdy do pracy. Ciekawe czy jakiś polski przedsiębiorca wyzyskiwacz da mi umowę na czas nie określony, czy dostanę płatny urlop??? Czy polski wyzyskiwacz będzie mi zwracał koszty paliwa za dojazd do pracy i czy dostanę dodatek wakacyjny. Ciekawe czy polski przedsiębiorca wyzyskiwacz zapłaci mi ekstra za nadgodziny i pracę w niedziele i święta? I ciekawe czy mi da taką stawkę jaką mam w UK ? Odpowiedź brzmi NIE !!!!! Ludzie uczcie się języka i wyjeżdżajcie za granicę. Nie dajcie się gnoić polskim przedsiębiorcom wyzyskiwaczom. Niech przedsiębiorcy wyzyskiwacze sami pracują za te grosze lub niech zatrudniają na umowy śmieciowe swoje matki, żony, czy bachory .

masz racje, w tym złodziejskim pierdolonym kraju jakim jest polska nie ma szans na normalne życie, tak szanowany pracownik u nas to był ale za komuny, może nie aż tak płacone miał ale wczasy, ośrodki wczasowe, talony na obiady, praca 8 godzin, po godzinach płacone, mieliśmy raj, a solidaruchy z lat 80 go zniszczyły

masz racje, w tym złodziejskim pierdolonym kraju jakim jest polska nie ma szans na normalne życie, tak szanowany pracownik u nas to był ale za komuny, może nie aż tak płacone miał ale wczasy, ośrodki wczasowe, talony na obiady, praca 8 godzin, po godzinach płacone, mieliśmy raj, a solidaruchy z lat 80 go zniszczyły

rozwiń
Avatar
Gość / 16 lipca 2015 o 06:32
0

Napisz prosze ile wydajesz na opłaty : mieszkanie,prąd, samochód paliwo i jego ubezpieczenie, jedzenie, dentysta i lekarz+leki i ile Ci z tego zostaje?

Jedyna różnica między Zachodem a Polską to taka że umowy śmieciowe, pracujesz po 12 godz, zamiast 8, a nadgodziny nie są płatne ekstra jak to było kiedyś 25 lat temu że + 50%  i +100% za niedziele. Pracodawca jak zatrudni w Polsce na umowe pracownika też nie ma łatwo bo 1200 zł musisz Ty zarobić abyś mógł oddaćgo do ZUS , a potem to zarobek dla pracodawcy i Twój.Więc nie tylko pracodawca jest tu winien ale tez wysokie koszty pracy, że tak mamy w Polsce, w której Polacy już nie rządzą.

Pracuję 7,5 godziny od 8.30. do 16.00 

Pracuję 7,5 godziny od 8.30. do 16.00 

rozwiń
Avatar
rasista / 16 lipca 2015 o 00:39
0

Pracuję w Wielkiej Brytanii jako monter urządzeń metalowych. Mam umowę na czas niekreślony. W miesiącu przerabiam ok 160- 170 godzin. Zarabiam 1600 funtów miesięcznie co daje ponad 9000 zł miesięcznie. Za pracę w niedziele i święta mam płacone ekstra. Mam płatny urlop i dodatek wakacyjny, mam zwracane pieniążki za dojazdy do pracy. Ciekawe czy jakiś polski przedsiębiorca wyzyskiwacz da mi umowę na czas nie określony, czy dostanę płatny urlop??? Czy polski wyzyskiwacz będzie mi zwracał koszty paliwa za dojazd do pracy i czy dostanę dodatek wakacyjny. Ciekawe czy polski przedsiębiorca wyzyskiwacz zapłaci mi ekstra za nadgodziny i pracę w niedziele i święta? I ciekawe czy mi da taką stawkę jaką mam w UK ? Odpowiedź brzmi NIE !!!!! Ludzie uczcie się języka i wyjeżdżajcie za granicę. Nie dajcie się gnoić polskim przedsiębiorcom wyzyskiwaczom. Niech przedsiębiorcy wyzyskiwacze sami pracują za te grosze lub niech zatrudniają na umowy śmieciowe swoje matki, żony, czy bachory .

Napisz prosze ile wydajesz na opłaty : mieszkanie,prąd, samochód paliwo i jego ubezpieczenie, jedzenie, dentysta i lekarz+leki i ile Ci z tego zostaje?

Jedyna różnica między Zachodem a Polską to taka że umowy śmieciowe, pracujesz po 12 godz, zamiast 8, a nadgodziny nie są płatne ekstra jak to było kiedyś 25 lat temu że + 50%  i +100% za niedziele. Pracodawca jak zatrudni w Polsce na umowe pracownika też nie ma łatwo bo 1200 zł musisz Ty zarobić abyś mógł oddaćgo do ZUS , a potem to zarobek dla pracodawcy i Twój.Więc nie tylko pracodawca jest tu winien ale tez wysokie koszty pracy, że tak mamy w Polsce, w której Polacy już nie rządzą.

Napisz prosze ile wydajesz na opłaty : mieszkanie,prąd, samochód paliwo i jego ubezpieczenie, jedzenie, dentysta i lekarz+leki i ile Ci z tego zostaje?

Jedyna różnica między Zachodem a Polską to taka że umowy śmieciowe, pracujesz po 12 godz, zamiast 8, a nadgodziny nie są płatne ekstra jak to było kiedyś 25 lat temu że + 50%  i +100% za niedziele. Pracodawca jak zatrudni w Polsce na umowe pracownika też nie ma łatwo bo 1200 zł musisz Ty zarobić abyś mógł oddaćgo do ZUS , a potem to zarobek dla pracodawcy i Twój.W... rozwiń

Avatar
maro / 15 lipca 2015 o 23:35
0

jak pracujesz w UK ,to nie przeliczaj pensji na złotówki

Avatar
Gość / 15 lipca 2015 o 21:43
0
Pracuję w Wielkiej Brytanii jako monter urządzeń metalowych. Mam umowę na czas niekreślony. W miesiącu przerabiam ok 160- 170 godzin. Zarabiam 1600 funtów miesięcznie co daje ponad 9000 zł miesięcznie. Za pracę w niedziele i święta mam płacone ekstra. Mam płatny urlop i dodatek wakacyjny, mam zwracane pieniążki za dojazdy do pracy. Ciekawe czy jakiś polski przedsiębiorca wyzyskiwacz da mi umowę na czas nie określony, czy dostanę płatny urlop??? Czy polski wyzyskiwacz będzie mi zwracał koszty paliwa za dojazd do pracy i czy dostanę dodatek wakacyjny. Ciekawe czy polski przedsiębiorca wyzyskiwacz zapłaci mi ekstra za nadgodziny i pracę w niedziele i święta? I ciekawe czy mi da taką stawkę jaką mam w UK ? Odpowiedź brzmi NIE !!!!! Ludzie uczcie się języka i wyjeżdżajcie za granicę. Nie dajcie się gnoić polskim przedsiębiorcom wyzyskiwaczom. Niech przedsiębiorcy wyzyskiwacze sami pracują za te grosze lub niech zatrudniają na umowy śmieciowe swoje matki, żony, czy bachory .
Pracuję w Wielkiej Brytanii jako monter urządzeń metalowych. Mam umowę na czas niekreślony. W miesiącu przerabiam ok 160- 170 godzin. Zarabiam 1600 funtów miesięcznie co daje ponad 9000 zł miesięcznie. Za pracę w niedziele i święta mam płacone ekstra. Mam płatny urlop i dodatek wakacyjny, mam zwracane pieniążki za dojazdy do pracy. Ciekawe czy jakiś polski przedsiębiorca wyzyskiwacz da mi umowę na czas nie określony, czy dostanę płatny urlop??? Czy polski wyzyskiwacz będzie mi zwracał koszty paliwa za dojazd do pracy i czy dostanę dodatek w... rozwiń
Avatar
Polak z Oslo / 16 lipca 2015 o 20:23
0

Je ba ć polskiego przedsiębiorcę ----------------- wyjeżdżać za granicę!!!!!!!!!!!!!!

Avatar
Gość / 16 lipca 2015 o 07:52
0

Pracuję w Wielkiej Brytanii jako monter urządzeń metalowych. Mam umowę na czas niekreślony. W miesiącu przerabiam ok 160- 170 godzin. Zarabiam 1600 funtów miesięcznie co daje ponad 9000 zł miesięcznie. Za pracę w niedziele i święta mam płacone ekstra. Mam płatny urlop i dodatek wakacyjny, mam zwracane pieniążki za dojazdy do pracy. Ciekawe czy jakiś polski przedsiębiorca wyzyskiwacz da mi umowę na czas nie określony, czy dostanę płatny urlop??? Czy polski wyzyskiwacz będzie mi zwracał koszty paliwa za dojazd do pracy i czy dostanę dodatek wakacyjny. Ciekawe czy polski przedsiębiorca wyzyskiwacz zapłaci mi ekstra za nadgodziny i pracę w niedziele i święta? I ciekawe czy mi da taką stawkę jaką mam w UK ? Odpowiedź brzmi NIE !!!!! Ludzie uczcie się języka i wyjeżdżajcie za granicę. Nie dajcie się gnoić polskim przedsiębiorcom wyzyskiwaczom. Niech przedsiębiorcy wyzyskiwacze sami pracują za te grosze lub niech zatrudniają na umowy śmieciowe swoje matki, żony, czy bachory .

masz racje, w tym złodziejskim pierdolonym kraju jakim jest polska nie ma szans na normalne życie, tak szanowany pracownik u nas to był ale za komuny, może nie aż tak płacone miał ale wczasy, ośrodki wczasowe, talony na obiady, praca 8 godzin, po godzinach płacone, mieliśmy raj, a solidaruchy z lat 80 go zniszczyły

masz racje, w tym złodziejskim pierdolonym kraju jakim jest polska nie ma szans na normalne życie, tak szanowany pracownik u nas to był ale za komuny, może nie aż tak płacone miał ale wczasy, ośrodki wczasowe, talony na obiady, praca 8 godzin, po godzinach płacone, mieliśmy raj, a solidaruchy z lat 80 go zniszczyły

rozwiń
Avatar
Gość / 16 lipca 2015 o 06:32
0

Napisz prosze ile wydajesz na opłaty : mieszkanie,prąd, samochód paliwo i jego ubezpieczenie, jedzenie, dentysta i lekarz+leki i ile Ci z tego zostaje?

Jedyna różnica między Zachodem a Polską to taka że umowy śmieciowe, pracujesz po 12 godz, zamiast 8, a nadgodziny nie są płatne ekstra jak to było kiedyś 25 lat temu że + 50%  i +100% za niedziele. Pracodawca jak zatrudni w Polsce na umowe pracownika też nie ma łatwo bo 1200 zł musisz Ty zarobić abyś mógł oddaćgo do ZUS , a potem to zarobek dla pracodawcy i Twój.Więc nie tylko pracodawca jest tu winien ale tez wysokie koszty pracy, że tak mamy w Polsce, w której Polacy już nie rządzą.

Pracuję 7,5 godziny od 8.30. do 16.00 

Pracuję 7,5 godziny od 8.30. do 16.00 

rozwiń
Avatar
rasista / 16 lipca 2015 o 00:39
0

Pracuję w Wielkiej Brytanii jako monter urządzeń metalowych. Mam umowę na czas niekreślony. W miesiącu przerabiam ok 160- 170 godzin. Zarabiam 1600 funtów miesięcznie co daje ponad 9000 zł miesięcznie. Za pracę w niedziele i święta mam płacone ekstra. Mam płatny urlop i dodatek wakacyjny, mam zwracane pieniążki za dojazdy do pracy. Ciekawe czy jakiś polski przedsiębiorca wyzyskiwacz da mi umowę na czas nie określony, czy dostanę płatny urlop??? Czy polski wyzyskiwacz będzie mi zwracał koszty paliwa za dojazd do pracy i czy dostanę dodatek wakacyjny. Ciekawe czy polski przedsiębiorca wyzyskiwacz zapłaci mi ekstra za nadgodziny i pracę w niedziele i święta? I ciekawe czy mi da taką stawkę jaką mam w UK ? Odpowiedź brzmi NIE !!!!! Ludzie uczcie się języka i wyjeżdżajcie za granicę. Nie dajcie się gnoić polskim przedsiębiorcom wyzyskiwaczom. Niech przedsiębiorcy wyzyskiwacze sami pracują za te grosze lub niech zatrudniają na umowy śmieciowe swoje matki, żony, czy bachory .

Napisz prosze ile wydajesz na opłaty : mieszkanie,prąd, samochód paliwo i jego ubezpieczenie, jedzenie, dentysta i lekarz+leki i ile Ci z tego zostaje?

Jedyna różnica między Zachodem a Polską to taka że umowy śmieciowe, pracujesz po 12 godz, zamiast 8, a nadgodziny nie są płatne ekstra jak to było kiedyś 25 lat temu że + 50%  i +100% za niedziele. Pracodawca jak zatrudni w Polsce na umowe pracownika też nie ma łatwo bo 1200 zł musisz Ty zarobić abyś mógł oddaćgo do ZUS , a potem to zarobek dla pracodawcy i Twój.Więc nie tylko pracodawca jest tu winien ale tez wysokie koszty pracy, że tak mamy w Polsce, w której Polacy już nie rządzą.

Napisz prosze ile wydajesz na opłaty : mieszkanie,prąd, samochód paliwo i jego ubezpieczenie, jedzenie, dentysta i lekarz+leki i ile Ci z tego zostaje?

Jedyna różnica między Zachodem a Polską to taka że umowy śmieciowe, pracujesz po 12 godz, zamiast 8, a nadgodziny nie są płatne ekstra jak to było kiedyś 25 lat temu że + 50%  i +100% za niedziele. Pracodawca jak zatrudni w Polsce na umowe pracownika też nie ma łatwo bo 1200 zł musisz Ty zarobić abyś mógł oddaćgo do ZUS , a potem to zarobek dla pracodawcy i Twój.W... rozwiń

Avatar
maro / 15 lipca 2015 o 23:35
0

jak pracujesz w UK ,to nie przeliczaj pensji na złotówki

Avatar
Gość / 15 lipca 2015 o 21:43
0
Pracuję w Wielkiej Brytanii jako monter urządzeń metalowych. Mam umowę na czas niekreślony. W miesiącu przerabiam ok 160- 170 godzin. Zarabiam 1600 funtów miesięcznie co daje ponad 9000 zł miesięcznie. Za pracę w niedziele i święta mam płacone ekstra. Mam płatny urlop i dodatek wakacyjny, mam zwracane pieniążki za dojazdy do pracy. Ciekawe czy jakiś polski przedsiębiorca wyzyskiwacz da mi umowę na czas nie określony, czy dostanę płatny urlop??? Czy polski wyzyskiwacz będzie mi zwracał koszty paliwa za dojazd do pracy i czy dostanę dodatek wakacyjny. Ciekawe czy polski przedsiębiorca wyzyskiwacz zapłaci mi ekstra za nadgodziny i pracę w niedziele i święta? I ciekawe czy mi da taką stawkę jaką mam w UK ? Odpowiedź brzmi NIE !!!!! Ludzie uczcie się języka i wyjeżdżajcie za granicę. Nie dajcie się gnoić polskim przedsiębiorcom wyzyskiwaczom. Niech przedsiębiorcy wyzyskiwacze sami pracują za te grosze lub niech zatrudniają na umowy śmieciowe swoje matki, żony, czy bachory .
Pracuję w Wielkiej Brytanii jako monter urządzeń metalowych. Mam umowę na czas niekreślony. W miesiącu przerabiam ok 160- 170 godzin. Zarabiam 1600 funtów miesięcznie co daje ponad 9000 zł miesięcznie. Za pracę w niedziele i święta mam płacone ekstra. Mam płatny urlop i dodatek wakacyjny, mam zwracane pieniążki za dojazdy do pracy. Ciekawe czy jakiś polski przedsiębiorca wyzyskiwacz da mi umowę na czas nie określony, czy dostanę płatny urlop??? Czy polski wyzyskiwacz będzie mi zwracał koszty paliwa za dojazd do pracy i czy dostanę dodatek w... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 6

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r. 0 0

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele
galeria

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele 26 8

Z jednej strony mobilizacja do uczestnictwa w pikiecie i referendum strajkowym, z drugiej oskarżenia o działanie „godzące w dobre imię spółki”. Związki zawodowe w puławskich Azotach już dawno nie były ze sobą tak skłócone.

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie?
Alarm 24

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie? 8 2

Setki rejsów zostały odwołane z powodu strajku pilotów linii Ryanair. Chodzi także o loty z Polski i do Polski. Pechowi pasażerowie mają prawo do odszkodowania od linii lotniczych. Pieniędzy można żądać także wtedy, gdy lot opóźni się o co najmniej dwie godziny.

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje 24 1

Z powodu wysokiego stanu Wisły nie działa przeprawa promowa z Kazimierza Dolnego do Janowca.

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze
Zdjęcia
galeria

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze 143 16

Na samochody dla misjonarzy zbierano w niedzielę pieniądze w lubelskich kościołach, a obok nich można było poświęcić swój pojazd. Tak zaczął się 18. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa.

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo]
film

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo] 393 16

W związku z pożarami lasów w środkowej części Szwecji, polski rząd podjął decyzję o udzieleniu wsparcia. W sobotę ze Świnoujścia wyruszyła grupa prawie 140 strażaków, którzy mają pomóc szwedzkim ratownikom. Do Szwecji pojechał również 44 wozy ratowniczo-gaśnicze.

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin
27 lipca 2018, 19:00

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin 3 0

Co Gdzie Kiedy. Radio Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) zaprasza na koncert formacji Cheap Tobacco. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca o godz. 19.

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia]
galeria

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia] 7 1

Po lubelskich dzielnicach krąży już Cyrk Podwórkowy, który co roku jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów.

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper
galeria

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper 25 10

Nie jedna, a dwie firmy zbudują razem pierwszą w Chełmie dużą galerię handlową. Prace budowlane mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze
27 lipca 2018, 20:00

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. 27 lipca o godz. 20 w klubie Plener (Park Ludowy) wystąpi popularny raper i wokalista Ten Typ Mes. Artysta rozkręci soundsystemową imprezę z udziałem producenta Stasiaka oraz DJ'ów Black Belta Grega i Raz Dwa.

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy
galeria
film

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy 8 4

W piątek zakończyły się wojewódzkie eliminacje do XVIII finału Kynologicznych Mistrzostw Policji Sułkowice 2018. Zwyciężył pies IBAR i jego przewodnik st. sierż. Artur Lipski z KMP w Zamościu.

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada
film

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada 0 3

Poseł Nowoczesnej Piotr Misiło zapowiada złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policję podczas piątkowej demonstracji przed Sejmem.

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach
galeria

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach 20 6

W niedzielę minęły 74 lata od ostatecznej likwidacji niemieckiego obozu koncentracyjnego Majdanek, który działał przez blisko trzy lata.

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury
25 lipca 2018, 21:00

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury 3 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatnie lipcowe spotkanie w ramach cyklu Miasto movie analogowo w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 25 lipca o godz. 21 w tamtejszej Próbie Cafe wyświetlony zostanie kultowy Terminator.

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie 0 0

Zawodniczka AZS UMCS Lublin Paulina Guba bez najmniejszych problemów wywalczyła złoty medal w pchnięciu kulą. Lubelska zawodniczka uzyskała rezultat 18.82 i nad drugą w klasyfikacji zawodniczką miała blisko dwa metry

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!