Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Biała Podlaska

17 marca 2016 r.
18:26

W Janowie Podlaskim padła klacz Preria. Należała do żony perkusisty Rolling Stones. Zapłaciła za nią 230 tys. euro

Autor: Zdjęcie autora Ewelina Burda
0 74 A A
Klacz Prerię, Shirley Watts kupiła w 2009 roku za 230 tys. euro (fot. katalog Pride of Poland / Ewelina Burda (archiwum)
Klacz Prerię, Shirley Watts kupiła w 2009 roku za 230 tys. euro (fot. katalog Pride of Poland / Ewelina Burda (archiwum)

W czwartek w stadninie koni w Janowie Podlaskim padła klacz Preria. Należała do Shirley Watts, żony perkusisty The Rolling Stones. Preria miała nagle zachorować na skręt jelit. Podobnie jak klacz Pianissima, która zmarła w październiku ubiegłego roku.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

O sprawie w specjalnym oświadczeniu informuje Agencja Nieruchomości Rolnych. „Pomimo natychmiastowej pomocy weterynaryjnej oraz niezwłocznego transportu do specjalistycznej kliniki, klaczy nie udało się uratować”- czytamy w oświadczeniu. Preria miała nagle zachorować na skręt jelit. Klacz w kwietniu skończyłaby 16 lat. Shirley Watts kupiła ją w 2009 roku za 230 tys. euro.

Przypomnijmy że z tego samego powodu w październiku ubiegłego roku odeszła janowska Pianissima. Obecnie w stadninie trwa postępowanie pod nadzorem ANR wyjaśniające okoliczności zgonu. „Agencja Nieruchomości Rolnych w trybie pilnym skierowała do stadniny koni w Janowie Podlaskim kontrolę doraźną złożoną z pracowników Zespołu Nadzoru Właścicielskiego, panią Monikę Szpurę, Głównego Specjalistę w Zespole Nadzoru Właścicielskiego oraz lekarza weterynarii Jana Molaka”- czytamy w oświadczeniu.

O zdarzeniu poinformowana została też prokuratura. Przypomnijmy, że od 15 marca w zarządzie janowskiej stadniny zasiada nowy członek – Mateusz Leniewicz-Jaworski. Zajmuje się nadzorem nad hodowlą oraz promocją stadniny i koni. 

Wcześniej, 19 lutego związany z PiS prezes ANR odwołał ze stanowiska Marka Trelę, prezesa stadniny w Janowie Podlaskim, Jerzego Białoboka, prezesa stadniny w Michałowie oraz Annę Stojanowską, specjalistę do spraw hodowli konia arabskiego w ANR. Obecnie janowską stadniną kieruje Marek Skomorowski, ekonomista z Lublina, bez doświadczenia w hodowli koni arabskich.

Shirley Watts to stała bywalczyni corocznych aukcji Pride of Poland. Prowadzi stadninę Halsdon Arabians w Wielkiej Brytanii, gdzie ma ponad 300 koni. Podczas ubiegłorocznej aukcji Watts kupiła trzy konie.

Więcej informacji dotyczących Stadniny Koni Arabskich w Janowie Podlaskim

Komentarze 74

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 19 marca 2016 o 20:50
0

Podaję jeszcze raz bez cytatu : Stadniny w Michałowie i Janowie Podlaskim nigdy nie były na minusie. Rapot nik dotyczy całej hodowli różnych ras koni. Ostatecznie po zakończenia roku okazalo się że tylko jedna spółka (Starogard) miała straty. Wyniki finansowe Janowa  za ost. 5 lat : 2015 +3 190 000zł ; 2104 +413 700zł ; 2013 +313 600zł ; 2012 +243 200zł ; 2011 +60 400zł ; 2010 +306 700zł. Michałów : 2015 +2 362 000zł ; 2014 +1 175 000zł ; 2013 +1 119 000zł ; 2012 +706 000zł ; 2011 +677 000zł ; 2010 +631 000zł dochodu netto. Hodowla koni w obu spólkach generuje około 80% dochodu.

Ci co potrafią czytać wiedzą o tym doskonale, ale nic nie poradzisz na działalność  pisowskich trolli (napędzanych nienawiścią do wszystkich i do wszystkiego), którzy kreują swoją chorą rzeczywistość.

Ci co potrafią czytać wiedzą o tym doskonale, ale nic nie poradzisz na działalność  pisowskich trolli (napędzanych nienawiścią do wszystkich i do wszystkiego), którzy kreują swoją chorą rzeczywistość.

rozwiń
Avatar
gosc / 19 marca 2016 o 18:50
0

Podaję jeszcze raz bez cytatu : Stadniny w Michałowie i Janowie Podlaskim nigdy nie były na minusie. Rapot nik dotyczy całej hodowli różnych ras koni. Ostatecznie po zakończenia roku okazalo się że tylko jedna spółka (Starogard) miała straty. Wyniki finansowe Janowa  za ost. 5 lat : 2015 +3 190 000zł ; 2104 +413 700zł ; 2013 +313 600zł ; 2012 +243 200zł ; 2011 +60 400zł ; 2010 +306 700zł. Michałów : 2015 +2 362 000zł ; 2014 +1 175 000zł ; 2013 +1 119 000zł ; 2012 +706 000zł ; 2011 +677 000zł ; 2010 +631 000zł dochodu netto. Hodowla koni w obu spólkach generuje około 80% dochodu.

Podaję jeszcze raz bez cytatu : Stadniny w Michałowie i Janowie Podlaskim nigdy nie były na minusie. Rapot nik dotyczy całej hodowli różnych ras koni. Ostatecznie po zakończenia roku okazalo się że tylko jedna spółka (Starogard) miała straty. Wyniki finansowe Janowa  za ost. 5 lat : 2015 +3 190 000zł ; 2104 +413 700zł ; 2013 +313 600zł ; 2012 +243 200zł ; 2011 +60 400zł ; 2010 +306 700zł. Michałów : 2015 +2 362 000zł ; 2014 +1 175 000zł ; 2013 +1 119 000zł ; 2012 +706 000zł ; 2011 +677 000zł ; 2010 +631 000zł dochodu netto. Hodowla k... rozwiń

Avatar
gosc / 19 marca 2016 o 18:34
0

CYTAT ZE STRONY NIK- kontrolerzy NIK ustalili, że zaledwie w ciągu dwóch lat (lata 2011-2012) hodowla koni przyniosła stadninom straty w wysokości aż 18 milionów złotych. Przy czym straty  te poniosły wszystkie skontrolowane stadniny

LINK.https://www.nik.gov.pl/aktualnosci/rolnictwo/nik-o-stadninach-koni.html

Stadniny w Michałowie i Janowie Podlaskim nigdy nie były na minusie. Rapot nik dotyczy całej hodowli różnych ras koni. Ostatecznie po zakończenia roku okazalo się że tylko jedna spółka (Starogard) miała straty. Wyniki finansowe Janowa  za ost. 5 lat : 2015 +3 190 000zł ; 2104 +413 700zł ; 2013 +313 600zł ; 2012 +243 200zł ; 2011 +60 400zł ; 2010 +306 700zł. Michałów : 2015 +2 362 000zł ; 2014 +1 175 000zł ; 2013 +1 119 000zł ; 2012 +706 000zł ; 2011 +677 000zł ; 2010 +631 000zł dochodu netto.

ej hodowli różnych ras koni. Ostatecznie po zakończenia roku okazalo się że tylko jedna spółka (Starogard) miała straty. Wyniki finansowe Janowa  za ost. 5 lat : 2015 +3 190 000zł ; 2104 +413 700zł ; 2013 +313 600zł ; 2012 +243 200zł ; 2011 +60 400zł ; 2010 +306 700zł. Michałów : 2015 +2 362 000zł ; 2014 +1 175 000zł ; 2013 +1 119 000zł ; 2012 +706 000zł ; 2011 +677 000zł ; 2010 +631 000zł dochodu netto.

rozwiń
Avatar
Gość / 19 marca 2016 o 11:30
0

Ekonomista nie sprawdz się przy koniach????????????????????/

Co to za tragiczny ćwok! ".....Klacz ....... taczała się".... Ludzie skąd ta ciemnota się wzięła? Nie zna normalnego określenia "tarzać się" tylko wypisuje jakieś gwarowe  nazwy? Skąd toto się wzięło? Jaką szkołę kończyło, że nie umie po polsku napisać padę zdań?!

Avatar
Gość / 19 marca 2016 o 05:24
0
Nie wytrzymala presji z powodu obstrukcji dzialan TK!
Avatar
forum.janowlubelski.net / 18 marca 2016 o 22:56
0

No i mamy dobrą zmianę,nie trzeba było długo czekać

To jest odpowiedż co ta klacz u nas robiła https://www.youtube.com/watch?v=wqlAMyI3Mgo

Zgodnie z prawami ekonomii , nierentowna działalność gospodarcza powinna być zlikwidowana ,a nie dotowana dziesiątkami milionów z publicznych pieniędzy.tylko po to aby utrzymać stołki prezesów oraz za wszelką cenę zadowolić snobistycznych klientów. nie licząc się z kosztami.

Zgodnie z prawami ekonomii , nierentowna działalność gospodarcza powinna być zlikwidowana ,a nie dotowana dziesiątkami milionów z publicznych pieniędzy.tylko po to aby utrzymać stołki prezesów oraz za wszelką cenę zadowolić snobistycznych klientów. nie licząc się z kosztami.

rozwiń
Avatar
Alicja / 18 marca 2016 o 22:14
0

Mamy efekty dobrej zmiany..... :(

Avatar
Alicja / 18 marca 2016 o 22:12
0

To jest odpowiedż co ta klacz u nas robiła https://www.youtube.com/watch?v=wqlAMyI3Mgo

Avatar
Gość / 18 marca 2016 o 22:09
0
No i mamy dobrą zmianę,nie trzeba było długo czekać
Avatar
forum.janowlubelski.net / 18 marca 2016 o 22:02
0

forum.janowlubelski.net, dnia 18 Marz 2016 - 09:34 AM, napisał:

Państwowa stadnina która według raportu NIK-u wygenerowała 16 milionów strat utrzymuje-przechowuje konie piosenkarzy i innych vipów ?

Ciekawe na ile wyceniono miesięczne utrzymanie takiego konia ,bo na tzw.zachodzie stawki są czasem ''kosmiczne'

A jak mniemam jest taniutko bo państwo mamy( bogate) :)  i może dokładać do prywatnych koników.

Kłamliwy skunksie, wejdź na stronę NIK-u i przeczytaj jak jest naprawdę zamiast oczerniać. 

TU MASZ MIŁY PANIE LINK  http://tratataba.salon24.pl/698241,nik-miazdzy-stadnine-z-janowa-16-mln-stratK

CYTAT ZE STRONY NIK- kontrolerzy NIK ustalili, że zaledwie w ciągu dwóch lat (lata 2011-2012) hodowla koni przyniosła stadninom straty w wysokości aż 18 milionów złotych. Przy czym straty  te poniosły wszystkie skontrolowane stadniny

LINK.https://www.nik.gov.pl/aktualnosci/rolnictwo/nik-o-stadninach-koni.html

adninom straty w wysokości aż 18 milionów złotych. Przy czym straty  te poniosły wszystkie skontrolowane stadniny

LINK.https://www.nik.gov.pl/aktualnosci/rolnictwo/nik-o-stadninach-koni.html

rozwiń
Avatar
Gość / 19 marca 2016 o 20:50
0

Podaję jeszcze raz bez cytatu : Stadniny w Michałowie i Janowie Podlaskim nigdy nie były na minusie. Rapot nik dotyczy całej hodowli różnych ras koni. Ostatecznie po zakończenia roku okazalo się że tylko jedna spółka (Starogard) miała straty. Wyniki finansowe Janowa  za ost. 5 lat : 2015 +3 190 000zł ; 2104 +413 700zł ; 2013 +313 600zł ; 2012 +243 200zł ; 2011 +60 400zł ; 2010 +306 700zł. Michałów : 2015 +2 362 000zł ; 2014 +1 175 000zł ; 2013 +1 119 000zł ; 2012 +706 000zł ; 2011 +677 000zł ; 2010 +631 000zł dochodu netto. Hodowla koni w obu spólkach generuje około 80% dochodu.

Ci co potrafią czytać wiedzą o tym doskonale, ale nic nie poradzisz na działalność  pisowskich trolli (napędzanych nienawiścią do wszystkich i do wszystkiego), którzy kreują swoją chorą rzeczywistość.

Ci co potrafią czytać wiedzą o tym doskonale, ale nic nie poradzisz na działalność  pisowskich trolli (napędzanych nienawiścią do wszystkich i do wszystkiego), którzy kreują swoją chorą rzeczywistość.

rozwiń
Avatar
gosc / 19 marca 2016 o 18:50
0

Podaję jeszcze raz bez cytatu : Stadniny w Michałowie i Janowie Podlaskim nigdy nie były na minusie. Rapot nik dotyczy całej hodowli różnych ras koni. Ostatecznie po zakończenia roku okazalo się że tylko jedna spółka (Starogard) miała straty. Wyniki finansowe Janowa  za ost. 5 lat : 2015 +3 190 000zł ; 2104 +413 700zł ; 2013 +313 600zł ; 2012 +243 200zł ; 2011 +60 400zł ; 2010 +306 700zł. Michałów : 2015 +2 362 000zł ; 2014 +1 175 000zł ; 2013 +1 119 000zł ; 2012 +706 000zł ; 2011 +677 000zł ; 2010 +631 000zł dochodu netto. Hodowla koni w obu spólkach generuje około 80% dochodu.

Podaję jeszcze raz bez cytatu : Stadniny w Michałowie i Janowie Podlaskim nigdy nie były na minusie. Rapot nik dotyczy całej hodowli różnych ras koni. Ostatecznie po zakończenia roku okazalo się że tylko jedna spółka (Starogard) miała straty. Wyniki finansowe Janowa  za ost. 5 lat : 2015 +3 190 000zł ; 2104 +413 700zł ; 2013 +313 600zł ; 2012 +243 200zł ; 2011 +60 400zł ; 2010 +306 700zł. Michałów : 2015 +2 362 000zł ; 2014 +1 175 000zł ; 2013 +1 119 000zł ; 2012 +706 000zł ; 2011 +677 000zł ; 2010 +631 000zł dochodu netto. Hodowla k... rozwiń

Avatar
gosc / 19 marca 2016 o 18:34
0

CYTAT ZE STRONY NIK- kontrolerzy NIK ustalili, że zaledwie w ciągu dwóch lat (lata 2011-2012) hodowla koni przyniosła stadninom straty w wysokości aż 18 milionów złotych. Przy czym straty  te poniosły wszystkie skontrolowane stadniny

LINK.https://www.nik.gov.pl/aktualnosci/rolnictwo/nik-o-stadninach-koni.html

Stadniny w Michałowie i Janowie Podlaskim nigdy nie były na minusie. Rapot nik dotyczy całej hodowli różnych ras koni. Ostatecznie po zakończenia roku okazalo się że tylko jedna spółka (Starogard) miała straty. Wyniki finansowe Janowa  za ost. 5 lat : 2015 +3 190 000zł ; 2104 +413 700zł ; 2013 +313 600zł ; 2012 +243 200zł ; 2011 +60 400zł ; 2010 +306 700zł. Michałów : 2015 +2 362 000zł ; 2014 +1 175 000zł ; 2013 +1 119 000zł ; 2012 +706 000zł ; 2011 +677 000zł ; 2010 +631 000zł dochodu netto.

ej hodowli różnych ras koni. Ostatecznie po zakończenia roku okazalo się że tylko jedna spółka (Starogard) miała straty. Wyniki finansowe Janowa  za ost. 5 lat : 2015 +3 190 000zł ; 2104 +413 700zł ; 2013 +313 600zł ; 2012 +243 200zł ; 2011 +60 400zł ; 2010 +306 700zł. Michałów : 2015 +2 362 000zł ; 2014 +1 175 000zł ; 2013 +1 119 000zł ; 2012 +706 000zł ; 2011 +677 000zł ; 2010 +631 000zł dochodu netto.

rozwiń
Avatar
Gość / 19 marca 2016 o 11:30
0

Ekonomista nie sprawdz się przy koniach????????????????????/

Co to za tragiczny ćwok! ".....Klacz ....... taczała się".... Ludzie skąd ta ciemnota się wzięła? Nie zna normalnego określenia "tarzać się" tylko wypisuje jakieś gwarowe  nazwy? Skąd toto się wzięło? Jaką szkołę kończyło, że nie umie po polsku napisać padę zdań?!

Avatar
Gość / 19 marca 2016 o 05:24
0
Nie wytrzymala presji z powodu obstrukcji dzialan TK!
Avatar
forum.janowlubelski.net / 18 marca 2016 o 22:56
0

No i mamy dobrą zmianę,nie trzeba było długo czekać

To jest odpowiedż co ta klacz u nas robiła https://www.youtube.com/watch?v=wqlAMyI3Mgo

Zgodnie z prawami ekonomii , nierentowna działalność gospodarcza powinna być zlikwidowana ,a nie dotowana dziesiątkami milionów z publicznych pieniędzy.tylko po to aby utrzymać stołki prezesów oraz za wszelką cenę zadowolić snobistycznych klientów. nie licząc się z kosztami.

Zgodnie z prawami ekonomii , nierentowna działalność gospodarcza powinna być zlikwidowana ,a nie dotowana dziesiątkami milionów z publicznych pieniędzy.tylko po to aby utrzymać stołki prezesów oraz za wszelką cenę zadowolić snobistycznych klientów. nie licząc się z kosztami.

rozwiń
Avatar
Alicja / 18 marca 2016 o 22:14
0

Mamy efekty dobrej zmiany..... :(

Avatar
Alicja / 18 marca 2016 o 22:12
0

To jest odpowiedż co ta klacz u nas robiła https://www.youtube.com/watch?v=wqlAMyI3Mgo

Avatar
Gość / 18 marca 2016 o 22:09
0
No i mamy dobrą zmianę,nie trzeba było długo czekać
Avatar
forum.janowlubelski.net / 18 marca 2016 o 22:02
0

forum.janowlubelski.net, dnia 18 Marz 2016 - 09:34 AM, napisał:

Państwowa stadnina która według raportu NIK-u wygenerowała 16 milionów strat utrzymuje-przechowuje konie piosenkarzy i innych vipów ?

Ciekawe na ile wyceniono miesięczne utrzymanie takiego konia ,bo na tzw.zachodzie stawki są czasem ''kosmiczne'

A jak mniemam jest taniutko bo państwo mamy( bogate) :)  i może dokładać do prywatnych koników.

Kłamliwy skunksie, wejdź na stronę NIK-u i przeczytaj jak jest naprawdę zamiast oczerniać. 

TU MASZ MIŁY PANIE LINK  http://tratataba.salon24.pl/698241,nik-miazdzy-stadnine-z-janowa-16-mln-stratK

CYTAT ZE STRONY NIK- kontrolerzy NIK ustalili, że zaledwie w ciągu dwóch lat (lata 2011-2012) hodowla koni przyniosła stadninom straty w wysokości aż 18 milionów złotych. Przy czym straty  te poniosły wszystkie skontrolowane stadniny

LINK.https://www.nik.gov.pl/aktualnosci/rolnictwo/nik-o-stadninach-koni.html

adninom straty w wysokości aż 18 milionów złotych. Przy czym straty  te poniosły wszystkie skontrolowane stadniny

LINK.https://www.nik.gov.pl/aktualnosci/rolnictwo/nik-o-stadninach-koni.html

rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 74

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kontrola policji nad jez. Białym. Trzech nerwowych panów w seacie

Kontrola policji nad jez. Białym. Trzech nerwowych panów w seacie 2 1

W sobotę pełniący służbę w Okunince nad jeziorem Białym policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód seat leon, którym podróżowało trzech młodych mężczyzn z woj. mazowieckiego.

Tragedia podczas remontu. Znaleźli przy betoniarce syna i ojca
film

Tragedia podczas remontu. Znaleźli przy betoniarce syna i ojca 9 0

Grodków, woj. opolskie. 15-letni chłopak i jego ojciec zostali porażeni prądem w Grodkowie.

Dachowanie na prostym odcinku drogi. Kierująca i pasażerka w szpitalu
galeria

Dachowanie na prostym odcinku drogi. Kierująca i pasażerka w szpitalu 0 3

Do groźnego zdarzenia doszło w piątkowe południe w Dębowej Kłodzie (pow. parczewski).

Pomysł na biznes: 10 hektarów rodzinnej zabawy
Złota Setka

Pomysł na biznes: 10 hektarów rodzinnej zabawy 0 1

Na pomysł otworzenia tematycznego parku rozrywki trójka przedsiębiorców wpadła 8 lat temu. Dzisiaj to jedno z największych i najbardziej znanych miejsc tego typu w naszych kraju. Do Magicznych Ogródów koło Janowca w sezonie ściągają prawdziwe tłumy.

Awantura podczas festiwalu. Zaatakowali ochroniarza

Awantura podczas festiwalu. Zaatakowali ochroniarza 1 0

Do zdarzenia doszło w piątek wieczorem podczas festiwalu Kolory Muzyki w Parku Miejskim w Chełmie.

Zakupy po pijanemu z małym dzieckiem to zły pomysł. Przyjechał "Przyjazny Patrol"

Zakupy po pijanemu z małym dzieckiem to zły pomysł. Przyjechał "Przyjazny Patrol" 8 0

W sobotę przed godz. 20 dyżurny policji otrzymał zgłoszenie od pracowników jednego z marketów przy Al. Tysiąclecia w Lublinie. Z przekazanej informacji wynikało, że na zakupy z malutkim dzieckiem przyszła nietrzeźwa kobieta.

Upalny dzień w PRL. Dla ochłody napój dla imperialistów czy syfon z wodą sodową?
Magazyn

Upalny dzień w PRL. Dla ochłody napój dla imperialistów czy syfon z wodą sodową? 20 1

W PRL-u nie trzeba było baru czy restauracji, aby ugasić pragnienie. Coca-colę okrzyknięto w latach 50. napojem imperialistów. W sklepach królowała oranżada, a na ulicy popularna „gruźliczanka” - woda sodowa z sokiem (droższa) i bez soku (tańsza), sprzedawana z saturatorów.

Francuscy organiści w Puławach
23 lipca 2018, 19:00

Francuscy organiści w Puławach 6 0

W poniedziałek, 23 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta w Puławach wystąpi duet organistów z Francji - Eric Lebrun oraz Marie-Ange Leurent. Wydarzenie odbędzie się w ramach trwającego Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej.

Lewart Lubartów – Orlęta Łuków 3:3. Dużo goli i dużo testów

Lewart Lubartów – Orlęta Łuków 3:3. Dużo goli i dużo testów 1 0

Do przerwy w starciu Lewartu z Orlętami Łuków padła tylko jedna bramka. W drugiej połowie obie ekipy się rozstrzelały i ostatecznie zawody zakończyły się remisem 3:3. Zarówno Łukasz Mierzejewski, jak i Robert Różański mieli w składach wiele nowych twarzy

Obława na agresywnie jeżdżących kierowców w Lublinie. 90 kontroli, 60 wykroczeń

Obława na agresywnie jeżdżących kierowców w Lublinie. 90 kontroli, 60 wykroczeń 36 12

Lubelscy policjanci skontrowali blisko 90 pojazdów oraz ujawnili 60 wykroczeń w ruchu drogowym.

Nieruchomości w dwóch częściach Puław na sprzedaż. Co może tam powstać?

Nieruchomości w dwóch częściach Puław na sprzedaż. Co może tam powstać? 2 11

Grunty w dwóch częściach Puław chce sprzedać Urząd Miasta. Chodzi o trzy działki pod usługi przy ul. Sosnowej oraz jedną większą nieruchomość położoną w strefie ekonomicznej przy ul. Komunalnej.

Wieczorny maraton na rolkach po Lublinie. Tym razem w nietypowych strojach [zdjęcia]
galeria

Wieczorny maraton na rolkach po Lublinie. Tym razem w nietypowych strojach [zdjęcia] 15 3

To był już czwarty w tym roku przejazd rolkarzy przez Lublin. Tym razem część z nich pojawiła się w przebraniach zwierząt.

Żniwowanie w Muzeum Wsi Lubelskiej
22 lipca 2018, 11:00

Żniwowanie w Muzeum Wsi Lubelskiej 7 0

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Wsi Lubelskiej zaprasza na kolejną odsłonę wakacyjnych pokazów dawnego rzemiosła. W niedzielę, 22 lipca o godz. 11 w Skansenie rozpoczną się pokazy żniwowania.

Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych powstała w bialskim szpitalu

Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych powstała w bialskim szpitalu 0 1

Przy szpitalu w Białej Podlaskiej zaczęła funkcjonować Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych. Placówka podpisała umowę z lubelskim NFZ.

Pieszy zginął po potrąceniu przez ciężarówkę. Szedł niewłaściwą stroną drogi, bez odblasków

Pieszy zginął po potrąceniu przez ciężarówkę. Szedł niewłaściwą stroną drogi, bez odblasków 8 1

Do tragicznego wypadku doszło po godz. 1 w nocy na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Firlej.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!