Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Biała Podlaska

10 grudnia 2018 r.
13:27

Były komendant Straży Miejskiej w Białej Podlaskiej ma nową pracę

Autor: Zdjęcie autora eb
0 42 A A
Artur Kozioł dostanie pracę w bialskim pogotowiu
Artur Kozioł dostanie pracę w bialskim pogotowiu

Artur Kozioł, do niedawna komendant Straży Miejskiej, ma zostać zastępcą dyrektora pogotowia w Białej Podlaskiej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Stanowisko zastępcy dyrektora ds. administracyjno – technicznych było nieobsadzone od kilku lat. – Jest podanie pana Artura Kozioła. W tym tygodniu będziemy to finalizować. Pan Artur załatwia jeszcze sprawy z poprzednim pracodawcą – zaznacza Tadeusz Łazowski dyrektor stacji pogotowia w Białej Podlaskiej. To jednostka podległa Urzędowi Marszałkowskiemui i rzecznik urzędu również potwierdza zatrudnienie Kozioła.

Tymczasem Artur Kozioł zaprasza do kontaktu za tydzień. – Nie podpisałem jeszcze żadnej umowy ze Stacją Pogotowia Ratunkowego w Białej Podlaskiej oraz nie rozstałem się z obecnym pracodawcą, dlatego na razie nie komentuję tej sprawy – odpowiada  Kozioł. Ale jak się dowiedzieliśmy, nawet ratownicy z pogotowia wiedzą już, że ma on być nowym zastępcą.

Kozioł dostał pracę w straży miejskiej za kadencji prezydenta Dariusza Stefaniuka. Panowie razem trenowali boks. Nowy pracownik szybko awansował, najpierw na zastępcę, a później na komendanta. Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego, posiada też uprawnienia instruktora samoobrony, płetwonurka i sternika motorowego.

Wprowadził bezpłatne zajęcia z samoobrony dla chętnych w siedzibie straży miejskiej. W kampanii wyborczej Kozioł nie krył się z poparciem dla Dariusza Stefaniuk z PiS.

Obecnie pełniącym obowiązki komendanta w Straży Miejskiej jest Henryk Nędziak. Przypomnijmy że kilka dni temu, na dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego został powołany Igor Dzikiewicz, do niedawna dyrektor w miejskiej spółce ZGL w Białej Podlaskiej.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 42

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
mysza / 10 grudnia 2018 r. o 13:47
Ludzie bez wykształcenia obejmują stołki.....taka Polska
Avatar
brawo oni.... / 10 grudnia 2018 r. o 15:28
...a więc pan od W-F na pewno posiadł wszelkie kompetencje do kierowania pogotowiem. Kolesie na swoim? :)
Avatar
j-23 znowu nadaje / 10 grudnia 2018 r. o 14:03
dyrektor naczelny pogotowia z nadania psl zastępca pogotowia z nadania pisu , obaj o wątpliwych kwalifikacjach do zarządzania czymkolwiek , nie wróży do dobrze dla tej firmy. Typowe dojenie kasy podatnika przez działaczy partyjnych
Avatar
rodowity / 10 grudnia 2018 r. o 15:20
z zawodu i wykształcenia widać ten Pan jest dyrektorem
Avatar
Gość / 10 grudnia 2018 r. o 19:16
Kwintesencja kolesiostwo. Przykład podrecznikowy
Avatar
anty koalicja obywatelska / 10 grudnia 2018 r. o 15:54
A nowym naczelnikiem edukacji będzie Stanisław Romanowski, naczelnikiem gabinetu prezydenta Wojciech Sosnowski, a rzecznikiem miasta Gabriela Kuc .Dlaczego Pani Ewelina Burda nic o tym nie napisze? To dopiero skandal, że są ogłaszane konkursy w Urzędzie Miasta, młodzi ludzie, wykształceni, doświadczeni składają dokumenty i nie mają żadnej świadomości, że tylko tracą czas, że to wszystko pic na wodę i od samego początku jest wszystko ustawione. A Litwiniuk tak przed wyborami obiecywał, że on będzie taki inny....
Avatar
pielęgniarka / 10 grudnia 2018 r. o 18:05
Gdyby nie to że pogotowie zajmuje się ratowaniem życia i zdrowia można by sobie żartować z  tej przypadkowej obsady byłego starosty i komendanta straży miejskiej. Tylko brak wyobraźni może pozwalać ze spokojem na to patrzeć. Nie można tego typu odpowiedzialnych instytucji powierzać tak niekompetentnym ludziom bez względu na to czy są z PSL czy PiS. Oba są cienkie Bolki. Dlatego nie ma się co dziwić że taką mamy służbę zdrowia jeśli takim ludziom się powierza kierowanie pogotowiem. Ponoć wakat zastępcy był wolny od czasu awansu Łazowskiego na naczelnego. Teraz będzie pewnie podobnie. Nie potrzeba trzech dyrektorów żeby wykonywać polecenia związkowców. Wystarczyłaby księgowa i byłoby znacznie taniej.
Gdyby nie to że pogotowie zajmuje się ratowaniem życia i zdrowia można by sobie żartować z  tej przypadkowej obsady byłego starosty i komendanta straży miejskiej. Tylko brak wyobraźni może pozwalać ze spokojem na to patrzeć. Nie można tego typu odpowiedzialnych instytucji powierzać tak niekompetentnym ludziom bez względu na to czy są z PSL czy PiS. Oba są cienkie Bolki. Dlatego nie ma się co dziwić że taką mamy służbę zdrowia jeśli takim ludziom się powierza kierowanie pogotowiem. Ponoć wakat zastępcy był wolny od czasu awansu Łazowskiego ... rozwiń
Avatar
Tak / 10 grudnia 2018 r. o 15:40
Nigdy nad tym się nie zastanowiałem, ale to faktycznie prawda co napisała wcześniejszą osoba o instytucjach obsadzonych przez PSL. Sprawdziłem i fakt.
Avatar
Myśliwy Darz Bór / 10 grudnia 2018 r. o 15:23
Nie raz widziałem jak strażnicy miejscy stali sobie na parkingu za Rywalem , palili papierosy i prywatnie rozmawiali z kolegami. Czy strażnik miejski w czasie pracy , będąc w mundurze może legalnie sobie palić papierosy w miejscu publicznym??? 
Avatar
Gość / 11 grudnia 2018 r. o 03:04
Pogotowie stało się tratwą ratunkową. Sosnowski uratował przed "utonięciem" Łazowskiego, a Stefaniuk Kozła. Tylko, że tratwa Łazowskiego jest w gorszym stanie i nie wiadomo jak długo podryfuje. Na razie się kurczowo trzyma. Jeden będzie organizował obiadki, a drugi fikołki i tak będą pływać, a Waldek, Mariusz i Darek będą mieli coraz więcej roboty. Toż muszą jakoś nad firmą panować. No bo jak nie oni to kto.
Avatar
hiena / 26 maja 2019 r. o 20:15
Do roboty nieroby.n
Avatar
Bialczanin / 28 lutego 2019 r. o 11:21
Pan Kozioł koleszka pana Stefaniuka. Komendant SM w BP pan Koziol a prezydent pan Stefaniuk. Pogotowie podlega pod urząd Marszałkowski a v-ce marszałkiem jest pan Daruś i wszystko w temacie pan Arturek zastępca dyrektora a ludzie pracują po 20 lat i są podrzędnym pracownikiem. Nie o taką Polskę walczyliśmy.
Avatar
Gość / 12 grudnia 2018 r. o 09:44
To jest Polska w ruinie:kolesiostwo, nepotyzm,mierny ale wierny partii...i kolesiostwo traktuje Polskę jak kawałek "sukna........
Avatar
emeryt / 12 grudnia 2018 r. o 08:06
Za komuny obsadzali po linii partyjnej, nie zawsze najmądrzejszych ale oni mieli w zapasie kilka garniturów ludzi wykształconych z doświadczwniem. Takiej przypadkowości i nie kompetencji nie było. Zrozumiałbym jak by Łazowskiego zrobili dyrektorem domu kultury skansenu czy muzeum, a Kozioła szefem kluby sportowego czy jakiejś sekcji, czy ośrodka sportu bądź rekreacji. Natomiast żeby tacy  bez przygotowania i jakiegokolwiek  doświadczenia rządzili w pogotowiu to totalna klęska, która pewnie ma odbicie w społeczeństwie wszak to instytucja z której każdy być może będzie musiał korzystać. To klapa. To brak odpowiedzialności tych którzy ich tam posadowili.
Za komuny obsadzali po linii partyjnej, nie zawsze najmądrzejszych ale oni mieli w zapasie kilka garniturów ludzi wykształconych z doświadczwniem. Takiej przypadkowości i nie kompetencji nie było. Zrozumiałbym jak by Łazowskiego zrobili dyrektorem domu kultury skansenu czy muzeum, a Kozioła szefem kluby sportowego czy jakiejś sekcji, czy ośrodka sportu bądź rekreacji. Natomiast żeby tacy  bez przygotowania i jakiegokolwiek  doświadczenia rządzili w pogotowiu to totalna klęska, która pewnie ma odbicie w społeczeństwie wszak to instytucja z kt... rozwiń
Avatar
Ktoś / 11 grudnia 2018 r. o 22:58
Niech mi płacą 3 razy tyle to będę zbierać nawet gówno po twoim psie i śmiać się jak będziesz płacić mandaty ha ha
Avatar
Gość / 11 grudnia 2018 r. o 20:10
Ja nie rozumiem dlaczego odmienia się Kozioła a nie Kozła, skoro jest to nazwisko odzwierzęce.
Avatar
stopisowi / 11 grudnia 2018 r. o 15:03
Ohydny nepotyzm w wykonaniu PiS
Avatar
Gość / 11 grudnia 2018 r. o 13:56
Politycy-mali mściwi ludzie ,nauczyciele nienawiści pazerni na kasę publiczną, doprowadzą Polskę do ruiny..Boże ratuj Polskę przed takimi....
Avatar
sam / 11 grudnia 2018 r. o 11:52
dziwisz się w SM Lublin na kieriwniczych stanowiskach sami byli Milicjanci
Avatar
janak4 / 11 grudnia 2018 r. o 11:48
To nie jest cud tylko wielka KI CHA !!!!!!!!