Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Biznes

1 listopada 2020 r.
16:27

„Człowiek inwestuje duże pieniądze i nagle dowiaduje się, że z handlu nie ma nic". Ogromne straty kupców

Autor: Zdjęcie autora x-news/TVN24
72 12 A A

Decyzją rządu w całym kraju do 2 listopada zamknięte zostały cmentarze, a bram pilnuje straż miejska lub policja. Premier ogłosił to niespodziewanie, w piątek wieczorem. Dla wielu handlarzy było to zbyt późno, by anulować zamówienia na kwiaty oraz znicze.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Dla małych przedsiębiorców oznacza to ogromne straty.
- To kpina z narodu. Przygotowujemy się cały rok na praktycznie tydzień handlu, człowiek inwestuje duże pieniądze w to i nagle 8 godzin wcześniej dowiaduje się, że z handlu nie ma nic. Straty, kwiaty, znicze wszystko trzeba popłacić, ludzi, których do pracy się wzięło trzeba im zapłacić. To są gigantyczne straty – powiedział jeden z kupców z Gdańska.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Robik / 1 listopada 2020 r. o 17:24
+15
Co by nie mówić - p. Morawiecki w ostatniej chwili ogłosił zamknięcie cmentarzy. Chyba powinien był jednak wcześniej pomyśleć (niby "intelektualista") co zrobić ze świętami w początku listopada. Kiedy będą święta - było wiadomo latami.
Avatar
Janusz_Paliwas / 1 listopada 2020 r. o 19:49
+10
„Jeśli ktoś nie jest w stanie prowadzić działalności gospodarczej w takich warunkach to znaczy, że się do niej nie nadaje” „To, co robimy, jest w interesie milionów pracowników, jest w interesie przedsiębiorców, wszystkich dobrych przedsiębiorców i takich, którzy patrzą w przyszłość, i w interesie polskiej gospodarki” – mówił prezes. „Jeżeli ktoś we współczesnej Polsce nie jest w stanie działać efektywnie, to po prostu powinien zająć się czymś innym” – mówił wtedy „rekin biznesu” z Żoliborza.
Avatar
___K___ / 1 listopada 2020 r. o 20:50
+5
TECZOWY_ZSL  - proPiSowski ściekmistrz.
Avatar
Max... / 1 listopada 2020 r. o 17:24
+2
PiS rzadzi jak bolszewicy! Nie liczą się z nikim i z niczym. Robìa ci chcą, jak chcą i kiedy chcą. Naród jest im tylno potrzebny przed wyborami!
 ...ten zoliborski karakan bez zmruzenia oka poswiecil wlasnego brata bizniaka, to dlaczego ma przejmowac sie narodem? Bydlo go wybralo, ale owe bydlo nie bedzie splacalo dlugow w jakie wpedzaja kraj! 
Avatar
___K___ / 2 listopada 2020 r. o 20:17
+1
PiS rzadzi jak bolszewicy! Nie liczą się z nikim i z niczym. Robìa ci chcą, jak chcą i kiedy chcą. Naród jest im tylno potrzebny przed wyborami!
Polacy głosowali na PIS bo to było jedyna siła dająca nadzieję na zachowanie niezależnego POLSKIEGO PAŇSTWA, które bogaty zachód chce zlikwidować, ograniczyć do państewka wielkość Księstwa Warszawskiego. Nikt nie przewidział koronawirusa, i nikt nie zakładał, że Kaczyński, jak mówili Indianie, pożegna się z rozumem. Wspólczuć handlarzom i producentom chryzantem należy, tak jak należy zdać sobie sprawę, że to nie jedyna grupa zawodowa, którą koronawirus zmusi do przestawienia swoich interesów, chociaż nie musi być totalnej katastrofy, skoro święto rozciągnięto na cały listopada.
Czy ty się dobrze czujesz? A po cholerę niby komuś miałoby zależeć na zredukowaniu Polski? to po to wpompowano milardy ,a może już biliony euro funduszy przedakcesyjnych, a potem unijnych? Gdybyście myśleli po tej PiSowskiej stronie, to by wam się to w życiu logiki nie trzymało, ale wy potraficie tylko powtarzać po swoim załupieżonym wodzusiu.
Czy ty się dobrze czujesz? A po cholerę niby komuś miałoby zależeć na zredukowaniu Polski? to po to wpompowano milardy ,a może już biliony euro funduszy przedakcesyjnych, a potem unijnych? Gdybyście myśleli po tej PiSowskiej stronie, to by wam się to w życiu logiki nie trzymało, ale wy potraficie tylko powtarzać po swoim załupieżonym wodzusiu. rozwiń
Avatar
Adam_z_Lublina / 1 listopada 2020 r. o 17:09
0
PiS rzadzi jak bolszewicy! Nie liczą się z nikim i z niczym. Robìa ci chcą, jak chcą i kiedy chcą. Naród jest im tylno potrzebny przed wyborami!
Avatar
TECZOWY_ZSL / 1 listopada 2020 r. o 20:13
-1
tuSSk: mój ulubiony cytat z taśm: "teraz ku*wa to paliwo może być i po 7 zł".
Avatar
Ksawyer / 1 listopada 2020 r. o 21:10
-2
PiS rzadzi jak bolszewicy! Nie liczą się z nikim i z niczym. Robìa ci chcą, jak chcą i kiedy chcą. Naród jest im tylno potrzebny przed wyborami!
 Polacy głosowali na PIS bo to było jedyna siła dająca nadzieję na zachowanie niezależnego POLSKIEGO PAŇSTWA, które bogaty zachód chce zlikwidować, ograniczyć do państewka wielkość Księstwa Warszawskiego. Nikt nie przewidział koronawirusa, i nikt nie zakładał, że Kaczyński, jak mówili Indianie, pożegna się z rozumem. Wspólczuć handlarzom i producentom chryzantem należy, tak jak należy zdać sobie sprawę, że to nie jedyna grupa zawodowa, którą koronawirus zmusi do przestawienia swoich interesów, chociaż nie musi być totalnej katastrofy, skoro święto rozciągnięto na cały listopada. 
 Polacy głosowali na PIS bo to było jedyna siła dająca nadzieję na zachowanie niezależnego POLSKIEGO PAŇSTWA, które bogaty zachód chce zlikwidować, ograniczyć do państewka wielkość Księstwa Warszawskiego. Nikt nie przewidział koronawirusa, i nikt nie zakładał, że Kaczyński, jak mówili Indianie, pożegna się z rozumem. Wspólczuć handlarzom i producentom chryzantem należy, tak jak należy zdać sobie sprawę, że to nie jedyna grupa zawodowa, którą koronawirus zmusi do przestawienia swoich interesów, chociaż nie musi być totalnej kat... rozwiń
Avatar
TECZOWY_ZSL / 1 listopada 2020 r. o 20:17
-3
Hanukkah 10 grudnia w Sejmie odwołana???? |Czy tylko katolicy nie mogą obchodzić swoich świat ???
Avatar
___K___ / 1 listopada 2020 r. o 16:47
-3
Może najwyższy czas zrozumieć, że PiS ma Polaków w d*pie - potrzebuje ich tylko przy wyborach.
Avatar
___K___ / 2 listopada 2020 r. o 20:17
+1
PiS rzadzi jak bolszewicy! Nie liczą się z nikim i z niczym. Robìa ci chcą, jak chcą i kiedy chcą. Naród jest im tylno potrzebny przed wyborami!
Polacy głosowali na PIS bo to było jedyna siła dająca nadzieję na zachowanie niezależnego POLSKIEGO PAŇSTWA, które bogaty zachód chce zlikwidować, ograniczyć do państewka wielkość Księstwa Warszawskiego. Nikt nie przewidział koronawirusa, i nikt nie zakładał, że Kaczyński, jak mówili Indianie, pożegna się z rozumem. Wspólczuć handlarzom i producentom chryzantem należy, tak jak należy zdać sobie sprawę, że to nie jedyna grupa zawodowa, którą koronawirus zmusi do przestawienia swoich interesów, chociaż nie musi być totalnej katastrofy, skoro święto rozciągnięto na cały listopada.
Czy ty się dobrze czujesz? A po cholerę niby komuś miałoby zależeć na zredukowaniu Polski? to po to wpompowano milardy ,a może już biliony euro funduszy przedakcesyjnych, a potem unijnych? Gdybyście myśleli po tej PiSowskiej stronie, to by wam się to w życiu logiki nie trzymało, ale wy potraficie tylko powtarzać po swoim załupieżonym wodzusiu.
Czy ty się dobrze czujesz? A po cholerę niby komuś miałoby zależeć na zredukowaniu Polski? to po to wpompowano milardy ,a może już biliony euro funduszy przedakcesyjnych, a potem unijnych? Gdybyście myśleli po tej PiSowskiej stronie, to by wam się to w życiu logiki nie trzymało, ale wy potraficie tylko powtarzać po swoim załupieżonym wodzusiu. rozwiń
Avatar
Ksawyer / 1 listopada 2020 r. o 21:10
-2
PiS rzadzi jak bolszewicy! Nie liczą się z nikim i z niczym. Robìa ci chcą, jak chcą i kiedy chcą. Naród jest im tylno potrzebny przed wyborami!
 Polacy głosowali na PIS bo to było jedyna siła dająca nadzieję na zachowanie niezależnego POLSKIEGO PAŇSTWA, które bogaty zachód chce zlikwidować, ograniczyć do państewka wielkość Księstwa Warszawskiego. Nikt nie przewidział koronawirusa, i nikt nie zakładał, że Kaczyński, jak mówili Indianie, pożegna się z rozumem. Wspólczuć handlarzom i producentom chryzantem należy, tak jak należy zdać sobie sprawę, że to nie jedyna grupa zawodowa, którą koronawirus zmusi do przestawienia swoich interesów, chociaż nie musi być totalnej katastrofy, skoro święto rozciągnięto na cały listopada. 
 Polacy głosowali na PIS bo to było jedyna siła dająca nadzieję na zachowanie niezależnego POLSKIEGO PAŇSTWA, które bogaty zachód chce zlikwidować, ograniczyć do państewka wielkość Księstwa Warszawskiego. Nikt nie przewidział koronawirusa, i nikt nie zakładał, że Kaczyński, jak mówili Indianie, pożegna się z rozumem. Wspólczuć handlarzom i producentom chryzantem należy, tak jak należy zdać sobie sprawę, że to nie jedyna grupa zawodowa, którą koronawirus zmusi do przestawienia swoich interesów, chociaż nie musi być totalnej kat... rozwiń
Avatar
___K___ / 1 listopada 2020 r. o 20:50
+5
TECZOWY_ZSL  - proPiSowski ściekmistrz.
Avatar
TECZOWY_ZSL / 1 listopada 2020 r. o 20:17
-3
Hanukkah 10 grudnia w Sejmie odwołana???? |Czy tylko katolicy nie mogą obchodzić swoich świat ???
Avatar
TECZOWY_ZSL / 1 listopada 2020 r. o 20:14
-4
P0 Krawiec ex prezes 0rlen "Jak była kampania 2011r. i oni tam z cenami jechali cały czas, że paliwo po 6 zł PiS napier****. I już wiadomo, że wygraliśmy. Z Donaldem się spotykam i on: Teraz, kur**, to paliwo może być nawet i po 7 zł."
Avatar
TECZOWY_ZSL / 1 listopada 2020 r. o 20:13
-1
tuSSk: mój ulubiony cytat z taśm: "teraz ku*wa to paliwo może być i po 7 zł".
Avatar
TECZOWY_ZSL / 1 listopada 2020 r. o 20:11
-4
Może najwyższy czas zrozumieć, że PiS ma Polaków w d*pie - potrzebuje ich tylko przy wyborach.
 ciebie lewaku wszyscy mają w ...
Avatar
Janusz_Paliwas / 1 listopada 2020 r. o 19:49
+10
„Jeśli ktoś nie jest w stanie prowadzić działalności gospodarczej w takich warunkach to znaczy, że się do niej nie nadaje” „To, co robimy, jest w interesie milionów pracowników, jest w interesie przedsiębiorców, wszystkich dobrych przedsiębiorców i takich, którzy patrzą w przyszłość, i w interesie polskiej gospodarki” – mówił prezes. „Jeżeli ktoś we współczesnej Polsce nie jest w stanie działać efektywnie, to po prostu powinien zająć się czymś innym” – mówił wtedy „rekin biznesu” z Żoliborza.
Avatar
Robik / 1 listopada 2020 r. o 17:24
+15
Co by nie mówić - p. Morawiecki w ostatniej chwili ogłosił zamknięcie cmentarzy. Chyba powinien był jednak wcześniej pomyśleć (niby "intelektualista") co zrobić ze świętami w początku listopada. Kiedy będą święta - było wiadomo latami.
Avatar
Max... / 1 listopada 2020 r. o 17:24
+2
PiS rzadzi jak bolszewicy! Nie liczą się z nikim i z niczym. Robìa ci chcą, jak chcą i kiedy chcą. Naród jest im tylno potrzebny przed wyborami!
 ...ten zoliborski karakan bez zmruzenia oka poswiecil wlasnego brata bizniaka, to dlaczego ma przejmowac sie narodem? Bydlo go wybralo, ale owe bydlo nie bedzie splacalo dlugow w jakie wpedzaja kraj!