Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Biznes

12 czerwca 2019 r.
21:11

Lubelski Klub Biznesu nagrodził najlepsze przedsiębiorstwa i samorządy

Autor: Zdjęcie autora ask
29 16 A A

Lubelski Klub Biznesu docenił najlepsze przedsiębiorstwa i samorządy, które w sposób szczególny wyróżniają się na mapie regionu przyczyniając się do rozwoju województwa.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W tym roku odbyła się XIV Edycja Programu Promocji Firm oraz VIII Edycja Programu Promocji Gmin Business Excellence 2019. Organizatorem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Lubelski Klub Biznesu, które wspiera i integruje, ale też reprezentuje i ochrania interesy gospodarcze przedsiębiorców skupiając ponad 300 członków.

– Poprzez Program Promocji Firm i Gmin Business Excellence chcemy prowadzić promocję przedsiębiorstw i samorządów wyróżniających się na niwie innowacyjności, ukierunkowanych na realizację zasad społecznej odpowiedzialności biznesu oraz odnoszących sukcesy w zakresie eksportu – mówi Agnieszka Gąsior-Mazur, prezes Stowarzyszenia LKB.

Wybierając najlepszych pod uwagę brano nie tylko wyniki finansowe, ale przede wszystkim innowacyjność, dbałość o ochronę środowiska, relacje z pracownikami, odpowiedzialność społeczną oraz obecność na rynkach zagranicznych.

W XIV Edycji Programu Promocji Firm w kategorii Firma Mikro nagrodzeni zostali: Krystian Sp. z o. o. właściciel marki SlimLed (laureat przedsiębiorstwo innowacyjne), Royal Chocolate (wyróżnienie inwestor regionalny), Institute of Biofeedback and Noo-psychosomatic (wyróżnienie przedsiębiorstwo innowacyjne). W kategorii Mała Firma doceniona została Lovea Sp. z o.o. Sp. K. (wyróżnienie przedsiębiorstwo odpowiedzialne społecznie), a w kategorii Firma Średnia: Cewar sp. z o.o. sp. k. (laureat inwestor regionalny), BH Meble sp. z o.o. sp. k. (laureat przedsiębiorstwo odpowiedzialne społecznie), Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach (laureat przedsiębiorstwo innowacyjne) oraz Zakład Produkcyjna Handlowy Stanisław Krzaczek (laureat eksporter i promotor regionu za granicą).

– W kategorii Duża Firma nagrodzeni zostali ABM Greiffenberger Polska sp. z o. o. (laureat w kategorii eksporter i promotor regionu za granicą) i Roztocze Zakład Usługowo-Produkcyjny Roman Rak (laureat w kategorii przedsiębiorstwo odpowiedzialne społecznie) – wylicza Agnieszka Gąsior-Mazur. – Nagroda Specjalna „Pomysł na Biznes” trafiła do strart-up’u BSafer.

W VIII Edycja Programu Promocji Gmin w kategorii Gmina Wiejska do 10 tys. mieszkańców doceniono gminę Borki (laureat gmina proobywatelska), gminę Cyców (laureat w kategorii ekogmina) i gminę Głusk (laureat w kategorii gmina proinwestycyjna).

Wśród gmin wiejskich powyżej 10 tys. mieszkańców bezkonkurencyjna okazała się gmina Międzyrzec Podlaski (laureat w kategorii ekogmina), gmina Wólka (laureat w kategorii gmina proinwestycyjna) oraz gmina Puławy (laureat w kategorii gmina proobywatelska).

Gmina Józefów nad Wisłą ogłoszona została najlepszą gminą miejsko-wiejską (laureat w kategorii gmina proobywatelska).

Z kolei w kategorii gmina miejska doceniono Tomaszów Lubelski (laureat w kategorii gmina proobywatelska), Świdnik (laureat w kategorii smart gmina) i Zamość (laureat w kategorii gmina proinwestycyjna).

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 12 czerwca 2019 r. o 21:50
+9
A ile "januszowe" lubelskie firmy płacą pracownikom? Najniższa krajową czy trochę "pod stołem" dorzucą? PS. Znam taką jedna firmę wielokrotnie nagradzaną gdzie 50% kluczowych pracowników odeszła w ciągu 1,5 roku bo właściciel twierdził, że jest zła sytuacja i ie da 300zł podwyżki w tym samy czasie kupując sobie nowe BMW serii 7. Po roku był mocno ździwiony jak mu obroty spadły o 40% :)
Avatar
Gość / 12 czerwca 2019 r. o 21:34
+9
Czy to uczciwe? Dostaje termin płatności 30 dni a płaci po 120 dniach jak komornik przymierza się do zajęcia konta? Czy czytelnicy uważają, że to godne pochwały???
Avatar
Gość / 12 czerwca 2019 r. o 21:21
+8
Proszę sprawdzać czasami te firmy:) Jeden notorycznie nie płaci faktur w terminie :)
Avatar
jerzy baran / 12 czerwca 2019 r. o 23:39
+6
Cewar Hahahahaha Zapłać składki i co tam trzeba a nagroda raz do roku cię nie ominie Tylko co to po tych nagrodach od samych swoich z wzajemnością tzw. Towarzystwo wzajemnej adoracji :))) stanisław by lepiej jakieś szkoły zaliczył Np. Uniwersytet 3 wieku
Avatar
Gość / 12 czerwca 2019 r. o 21:30
+6
Gala bez nagrody dla Sta.... to gala stracona :) Te nagrody się kupuje czy co :)
Avatar
AK / 12 czerwca 2019 r. o 21:59
+5
Gmina Głusk - niesamowite inwestycje, szczególnie dla mieszkańców. Na papierze fajnie to wygląda jak się z miastem Lublin projekty robi.
Avatar
Gość / 12 czerwca 2019 r. o 23:54
+3
To ile  OSM ile płaci za mleko hodowcom?
Avatar
Gość / 13 czerwca 2019 r. o 11:13
+2
dojenie owiec i strzyżenie baranów . Soboń, Wojciechowski i reszta też w tym biorą udział. Ciekawe tylko czy strzygą, czy są strzyżeni? Tak czy siak biorą udział w tej żenadzie...
Avatar
Gość / 12 czerwca 2019 r. o 21:41
+2
Wszystkiego co dobrego i oby pamiętali że nadzy się narodzili i nadzy odejdą i sprawiedliwe traktowali swoich pracowników, podwładnych jako bliźnich - przed obliczem CHRYSTUSA nie mają znaczenia tytuły, nagrody, majątki ale uznawanie GO swoim PANEM i swoim ZBAWICIELEM. ON tylko przebacza, zbawia a nie jacyś ludzie, organizacje kościelne. _________ google : " Ewangelia Prawdziwej Łaski - do zbawienia nie potrzeba ludzi i organizacji religijnych "
Avatar
gość / 13 czerwca 2019 r. o 11:48
+1
A ile "januszowe" lubelskie firmy płacą pracownikom? Najniższa krajową czy trochę "pod stołem" dorzucą? PS. Znam taką jedna firmę wielokrotnie nagradzaną gdzie 50% kluczowych pracowników odeszła w ciągu 1,5 roku bo właściciel twierdził, że jest zła sytuacja i ie da 300zł podwyżki w tym samy czasie kupując sobie nowe BMW serii 7. Po roku był mocno ździwiony jak mu obroty spadły o 40% :)
Im mniej pracowników na umowę o pracę, a więcej na samozatrudnieniu, na  czarno czy ostatecznie na śmieciówkach i im mniejsze płace tym więcej punktów w cebulo-biznesowym rankingu. 
Im mniej pracowników na umowę o pracę, a więcej na samozatrudnieniu, na  czarno czy ostatecznie na śmieciówkach i im mniejsze płace tym więcej punktów w cebulo-biznesowym rankingu.  rozwiń
Avatar
gość / 13 czerwca 2019 r. o 11:48
+1
A ile "januszowe" lubelskie firmy płacą pracownikom? Najniższa krajową czy trochę "pod stołem" dorzucą? PS. Znam taką jedna firmę wielokrotnie nagradzaną gdzie 50% kluczowych pracowników odeszła w ciągu 1,5 roku bo właściciel twierdził, że jest zła sytuacja i ie da 300zł podwyżki w tym samy czasie kupując sobie nowe BMW serii 7. Po roku był mocno ździwiony jak mu obroty spadły o 40% :)
Im mniej pracowników na umowę o pracę, a więcej na samozatrudnieniu, na  czarno czy ostatecznie na śmieciówkach i im mniejsze płace tym więcej punktów w cebulo-biznesowym rankingu. 
Im mniej pracowników na umowę o pracę, a więcej na samozatrudnieniu, na  czarno czy ostatecznie na śmieciówkach i im mniejsze płace tym więcej punktów w cebulo-biznesowym rankingu.  rozwiń
Avatar
Gość / 13 czerwca 2019 r. o 11:13
+2
dojenie owiec i strzyżenie baranów . Soboń, Wojciechowski i reszta też w tym biorą udział. Ciekawe tylko czy strzygą, czy są strzyżeni? Tak czy siak biorą udział w tej żenadzie...
Avatar
wj / 13 czerwca 2019 r. o 08:10
0
A jakie osiągnięcia miała gmina Konopnica?
Avatar
Pan K / 13 czerwca 2019 r. o 05:40
0
Typowe ujadanie tu. Spróbuj sam podziałać, zatrudnij takich jak tu roszczeniowcow. Czytaliście wczoraj ile jest zwolnień L-4 w Lubelskiem? Przerażenie. Jeden napisał," ja nie byłem 20 lat na zwolnieniu, powód? Mam działalność""
Avatar
Gość / 12 czerwca 2019 r. o 23:54
+3
To ile  OSM ile płaci za mleko hodowcom?
Avatar
feudalizm w pracowniczym socjalu trwa / 12 czerwca 2019 r. o 23:49
0
... kabaret.
Avatar
jerzy baran / 12 czerwca 2019 r. o 23:39
+6
Cewar Hahahahaha Zapłać składki i co tam trzeba a nagroda raz do roku cię nie ominie Tylko co to po tych nagrodach od samych swoich z wzajemnością tzw. Towarzystwo wzajemnej adoracji :))) stanisław by lepiej jakieś szkoły zaliczył Np. Uniwersytet 3 wieku
Avatar
i tyle bydlaki / 12 czerwca 2019 r. o 22:01
-5
Zobaczcie kogo nagrodzili !!!!!!!!!!!!! Bolszewicka horda niszczy dalej wszystko i dopadła i tej grupy ! I oto dostali wszyscy, którzy idntyfikują jako ta sekta bolszewickA PISLAM ! z POZA - nikt ! Czyli państwo bolszewickiej sekty pislam ! Brak słów ! Wszyscy będziecie siedzieć włącznie z tymi co was nagrodzili bydlaki z chlewa sekty i jej guru bolszewikiem od trzech pokoleń tow. kaczro/kalksteinem
Avatar
AK / 12 czerwca 2019 r. o 21:59
+5
Gmina Głusk - niesamowite inwestycje, szczególnie dla mieszkańców. Na papierze fajnie to wygląda jak się z miastem Lublin projekty robi.
Avatar
Gość / 12 czerwca 2019 r. o 21:50
+9
A ile "januszowe" lubelskie firmy płacą pracownikom? Najniższa krajową czy trochę "pod stołem" dorzucą? PS. Znam taką jedna firmę wielokrotnie nagradzaną gdzie 50% kluczowych pracowników odeszła w ciągu 1,5 roku bo właściciel twierdził, że jest zła sytuacja i ie da 300zł podwyżki w tym samy czasie kupując sobie nowe BMW serii 7. Po roku był mocno ździwiony jak mu obroty spadły o 40% :)
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Niedzielski daje 10 tys. zł za wskazanie podpalacza z Zamościa. „Akt terroru”
zdjęcia, wideo
galeria
film

Niedzielski daje 10 tys. zł za wskazanie podpalacza z Zamościa. „Akt terroru”

– Doszło do aktu terroru, nie ma na to innego określenia – to reakcja ministra zdrowia na podpalenie mobilnego punktu szczepień oraz siedziby sanepidu w Zamościu. Za pomoc w zatrzymaniu sprawcy wyznaczył 10 tysięcy złotych nagrody.

Podpalenie w Zamościu. Policja poszukuje sprawcy, którego uchwycił monitoring [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Podpalenie w Zamościu. Policja poszukuje sprawcy, którego uchwycił monitoring [wideo, zdjęcia]

Nieznany mężczyzna przyjechał na rowerze na Rynek Solny w Zamościu i podpalił znajdujący się tam kontener mobilnego punktu szczepień. Policjanci opublikowali nagranie z monitoringu, na którym widać całe zajście. Mundurowi proszą o pomoc w zidentyfikowaniu i odszukaniu podpalacza.

Traktorem przez ogrodzenie prosto w dom
zdjęcia
galeria

Traktorem przez ogrodzenie prosto w dom

29-letni kierowca stracił panowanie nad ciągnikiem i uderzył w ścianę drewnianego domu.

"Pan Tadeusz" i "Skłodowska" w Kinie w Bramie
6 sierpnia 2021, 21:00

"Pan Tadeusz" i "Skłodowska" w Kinie w Bramie

Kino w Bramie przy ul. Królewskiej 3 zaprasza na kolejne plenerowe seanse. 6 sierpnia o godz. 21 będzie można zobaczyć klasyczną odsłonę "Pana Tadeusza", a 7 sierpnia o tej samej porze dramat biograficzny - "Skłodowska".

Hutnik Dubeczno zamiast Pławanic w chełmskiej klasie okręgowej

Hutnik Dubeczno zamiast Pławanic w chełmskiej klasie okręgowej

Hutnik Dubeczno wraca do ligi okręgowej po 15 latach. Zespół zastąpił Pławanice Kamień, które po kłopotach z licencją wycofały się z rozgrywek.

Tomaszów Lubelski i gra w „kotka i myszkę” z policją

Tomaszów Lubelski i gra w „kotka i myszkę” z policją

Najpierw zgłosił, że jest poszukiwany, a kiedy patrol przyjechał na miejsce, zaczął uciekać.

Lubelscy wspinacze wystartowali na Słowacji w Pucharze Europy Juniorów

Lubelscy wspinacze wystartowali na Słowacji w Pucharze Europy Juniorów

Dwoje lubelskich zawodników – Maria Szwed oraz Jan Tkaczyk – wzięło udział w zakończonym w sobotę Pucharze Europy Juniorów w Żylinie na Słowacji. Oboje znaleźli się poza podium

Rasistowski wpis radnego po sukcesie Polaków na igrzyskach w Tokio? "Mówimy o genetyce"

Rasistowski wpis radnego po sukcesie Polaków na igrzyskach w Tokio? "Mówimy o genetyce"

„Biały przed czarnymi” – napisał prawicowy radny z Zamościa, komentując złoty medal polskiej sztafety mieszanej w Tokio. Samorządowiec przez część internautów został posądzony o rasizm. Opozycja nie wyklucza złożenia wniosku o pozbawienie go funkcji wiceprzewodniczącego Rady Miasta

Dwóch zawodników z RPA zasili kadrę Edach Budowlanych Lublin

Dwóch zawodników z RPA zasili kadrę Edach Budowlanych Lublin

Nowy trener lubelskiego zespołu Hendrik Wentzel chce mieć przy sobie graczy z ojczyzny. Szkoleniowiec z RPA przywozi do Lublina rodaków. Pierwszym nowym zawodnikiem Edach Budowlanych będzie występujący na pozycji łącznika ataku James Campbell.

Lublin: 400 metrów ul. Herberta do remontu

Lublin: 400 metrów ul. Herberta do remontu

Ul. Herberta doczeka się równej nawierzchni jezdni i chodników. Zarząd Dróg i Mostów wybrał firmę, która zajmie się remontem ulicy.

Gminna studnia czeka na otwarcie. Woda będzie darmowa, ale czy tak dobra jak ta z prywatnego ujęcia?

Gminna studnia czeka na otwarcie. Woda będzie darmowa, ale czy tak dobra jak ta z prywatnego ujęcia?

W poniedziałek kolejne badanie czystości wody i za kilka dni oficjalne udostępnienie studni. Mieszkańcy i turyści będą mieli wybór – czy chcą płacić za wodę z prywatnego ujęcia, czy korzystać z gratisowego, gminnego.

Kultowy "Wielki Szu" w Kinie CSK
12 sierpnia 2021, 20:30

Kultowy "Wielki Szu" w Kinie CSK

W ramach cyklu Kultowe Lato Filmowe na dachu Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1), widzowie zobaczą 12 sierpnia o godz. 20.30 film "Wielki Szu" Sylwestra Chęcińskiego.

Odkurzacze bezprzewodowe Electrolux - opis, obsługa i przechowywanie

Odkurzacze bezprzewodowe Electrolux - opis, obsługa i przechowywanie

Podczas naszych zakupów zwykle w pierwszej kolejności wybieramy produkty zaufanych marek. Jest to najbardziej naturalna rzecz na świecie, gdyż wiemy już, że produkują oni po prostu dobre sprzęty. Być może z tej firmy korzystają nasi rodzice, nasi dziadkowie lub znajomi i my także chcemy w swoim domu posiadać dobre urządzenia. Dlatego też w naszym dzisiejszym tekście niczym Cię nie zaskoczymy – my również chcemy polecić Ci produkt pochodzący od dobrze sprawdzonej i zaufanej firmy Electrolux. Zanim jednak dokładniej przybliżymy Ci o co nam chodzi - zastanówmy się nad tym, czego tak naprawdę szukamy w nowych urządzeniach. Moment, w którym zaczynamy faktycznie rozglądać się za jakimś sprzętem zwykle wiąże się albo z tym, iż nasze stare urządzenie się zepsuło - albo po prostu uznaliśmy, że przyszedł czas na zmiany. Tak czy inaczej, jesteśmy raczej zdeterminowani i chcemy faktycznie nabyć dany produkt. Czym się kierujemy? Niestety, dla bardzo wielu osób w dalszym ciągu będzie to przede wszystkim kwestia ceny. Nawet jeżeli posiadamy dużo pieniędzy, to nie chcemy wydać ich na coś, co nam się wcale nie sprawdzi. Duża ilość z nas jednak po prostu nie może pozwolić sobie na bardzo drogi i nieprzemyślany wydatek.

Świece Sojowe Yeas - ciekawe uzupełnienie prezentu dla dziecka

Świece Sojowe Yeas - ciekawe uzupełnienie prezentu dla dziecka

Wiele osób zastanawia się, jaki prezent kupić najlepiej niemowlęciu i jego rodzicom. Niezależnie od okazji, ciekawym rozwiązaniem są różnego rodzaju kreatywne gry i zabawki, które wspomagają rozwój, a przy tym dostarczają najmłodszym mnóstwo rozrywki. Do zestawu warto też dołączyć ciekawy gadżet w postaci dekoracyjnych figurek czy pachnących świec.

Koronawirus 2 sierpnia. 91 nowych zakażeń w Polsce. Co z woj. lubelskim?

Koronawirus 2 sierpnia. 91 nowych zakażeń w Polsce. Co z woj. lubelskim?

91 nowych przypadków zakażenia koronawirusem i 0 ofiar śmiertelnych - Ministerstwo Zdrowia podało dzisiaj o godz. 10.30 najnowszy raport na temat sytuacji epidemiologicznej w Polsce. W woj. lubelskim jest 9 zakażeń

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010