Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

25 września 2019 r.
19:11

Lubelskie: Awantura w barze z kebabem. Bo sprzedawca miał inny kolor skóry?

Autor: Zdjęcie autora bar
45 27 A A

Dwóch mężczyzn wszczęło awanturę w jednym z dwóch lokali z kebabami na pl. Łuczkowskiego w Chełmie. Doszło do wyzwisk i szarpaniny. Ostatecznie napastników zatrzymała policja.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

- Jeszcze wyjaśniamy ten incydent – mówi Ewa Czyż, rzecznik chełmskiej policji. – Zatrzymani to mężczyźni w wieku 32 i 33 lat. Żaden z uczestników zdarzenia nie wymagał pomocy medycznej.

Jak ustaliliśmy, napaść miała rasistowski charakter. Na awanturę w lokalu zwrócił uwagę jeden z przechodniów. Słyszał, jak pod adresem dwóch osób z personelu sypały się wulgarne okrzyki. Zauważył też, że jeden z pracowników miał zakrwawioną twarz i chciał się bronić.

Pracownicy baru to katolicy pochodzący z Armenii.

e-Wydanie
Czytaj więcej o:

Komentarze 27

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 25 września 2019 o 21:32
+44
Czego prawdziwy Polak - obrońca polskości szukał w barze z bliskowschodnią kuchnią? Jana III Sobieskiego?
Avatar
Gość / 25 września 2019 o 20:32
+43
Bandyci powinni być bardzo surowo ukarani. Taki element nie może psuć opinii normalnym Polakom.Co by było gdyby tak potraktowano Polaków w Armenii tylko za to że są obywatelami innego państwa?
Avatar
Gość / 25 września 2019 o 20:19
+26
jak im sie nie spodobały kolory pracowników to na kiego grzyba tam wchodzili?jak to mają być "patryjoci"to ten kraj tonie
Avatar
Adam z Lublina / 25 września 2019 o 22:52
+17
PiS rozbudził dla swoich politycznych celów demony nacjonalizmu. Skutki widzimy każdego dnia...
Avatar
Gość / 26 września 2019 o 10:43
+7
Czy to o takich przesladowaniach katolików gada w kółko kościół?
Avatar
abażór / 25 września 2019 o 21:07
+7
Oni mają tylko sześć klas szkoły podstawowej. Proszę o tym pamiętać.
 .. i korytarz... a może i szatnię... więc....
Avatar
Gość / 26 września 2019 o 12:31
+4
Sa troche bardzie sniadzi od Slonca ale innego koloru skory nie maja, znam sporo wlochow czy Hiszpanow, ktorzy sa ciemniejsi od przecietnego Ormianina.
Avatar
Anonim / 25 września 2019 o 21:57
+4
Hahaha brawo! Nie sympatyzując z żadnym ze wskazanych kierunków proponuję najpierw zapoznać się z ideologią poszczególnych grup. Używanie słów, których znaczenia ewidentnie się nie zna to nie przejaw mądrości. 
Avatar
HI / 27 września 2019 o 09:33
+1
Znam Ormiaszków jeszcze z czasów kiedy pracowałem w sojuzie , jakiejś Rosjance która robiła z nimi interesy odcięli głowę. W dwóch kawałkach zostawili ją w pobliskim parku . Mówicie "katolicy" - w Jerozolimie ich duchowni przy grobie Chrystusa od wieków sieją zamęt jak zwykli chuligani. Autorze artykułu "bar" z tym swoim Dziennikiem /bardziej niż / Wschodnim zastanówcie się co piszecie i jaka koszula jest bliższa waszemu ciału ?
 "(...) jaka koszula jest bliższa waszemu ciału ?"*** Czysta, łaskawy Panie, czysta . . . :)
 "(...) jaka koszula jest bliższa waszemu ciału ?"*** Czysta, łaskawy Panie, czysta . . . :) rozwiń
Avatar
Polak / 30 września 2019 o 09:33
0
Niedoimformowany polaczku Armenia jest pierwszym krajem chrześcijańskim!!!! 
Avatar
Polak / 30 września 2019 o 09:33
0
Niedoimformowany polaczku Armenia jest pierwszym krajem chrześcijańskim!!!! 
Avatar
Polak / 30 września 2019 o 09:28
0
Myślę że sześć klas to ty skonczyles
Avatar
Polak / 30 września 2019 o 09:27
0
Czytając co niektóre komentarze to aż wstyd mi że jestem Polakiem.Sami wyjeżdżacie za pracą do innych krajów a wracając do Polski obrazacie obcokrajowców. Jesteście wielkimi patriotami.zenada.widze najwięcej osób wypowiadających się na temat Ormian nie ma zielonego pojęcia o ich historii,kulturze i Religi.kompromitacja Totalna patrioci...
Avatar
Polak / 30 września 2019 o 09:22
0
Czy pisząc o bandziorach  oceniasz cały naród?ile jest zwyrodnialcow ,morderców Polakow,tez mamy na ich przykładzie oceniać caly narod?jednym z bandziorow ktory napadl na lokal byl ukrainiec.Armenczycy są osobami o wysokiej kulturze gdzie nie jednemu z nas Polaków jej brakuje.zanim napiszesz następne swoje wypociny zasięgu trochę info o Armeni
Avatar
Polak / 30 września 2019 o 09:21
0
Czy pisząc o bandziorach  oceniasz cały naród?ile jest zwyrodnialcow ,morderców Polakow,tez mamy na ich przykładzie oceniać caly narod?jednym z bandziorow ktory napadl na lokal byl ukrainiec.Armenczycy są osobami o wysokiej kulturze gdzie nie jednemu z nas Polaków jej brakuje.zanim napiszesz następne swoje wypociny zasięgu trochę info o Armeni
Avatar
polak i Patriota.... / 27 września 2019 o 18:15
0
....a więc karanie za bycie Polakiem? Czy te absurdy z refleksjo są znane w Warszawie? A może policjanci jakoś tak po lewej stronie chadzają? A w naszej części Europy i Polski miało być przyjaźniej dla Polaków i Patriotów!
Avatar
akcja reakcja... / 27 września 2019 o 18:06
-3
Czy Polacy w Polsce mają jakiekolwiek prawa. Kolorowi się panoszą wszędzie po naszym kraju a polscy patrioci są sekowani przez cyborgi oglądające TVN i uważające się za ,,obywateli świata,, czyli zwykłych cweli z wypranymi z patriotyzmu mózgami. A PIS obiecał że Polacy są wolnymi obywatelami w swojej Ojczyźnie, pamiętajcie o tym przy najbliższych wyborach. Dajmy Kaczyńskiemu jeszcze jedną szansę, ale na tym koniec...
Avatar
HI / 27 września 2019 o 09:33
+1
Znam Ormiaszków jeszcze z czasów kiedy pracowałem w sojuzie , jakiejś Rosjance która robiła z nimi interesy odcięli głowę. W dwóch kawałkach zostawili ją w pobliskim parku . Mówicie "katolicy" - w Jerozolimie ich duchowni przy grobie Chrystusa od wieków sieją zamęt jak zwykli chuligani. Autorze artykułu "bar" z tym swoim Dziennikiem /bardziej niż / Wschodnim zastanówcie się co piszecie i jaka koszula jest bliższa waszemu ciału ?
 "(...) jaka koszula jest bliższa waszemu ciału ?"*** Czysta, łaskawy Panie, czysta . . . :)
 "(...) jaka koszula jest bliższa waszemu ciału ?"*** Czysta, łaskawy Panie, czysta . . . :) rozwiń
Avatar
Bozo / 26 września 2019 o 23:22
0
To byli Ukraińcy. Przestańcie pisać takie durnoty,!
Avatar
asdf / 26 września 2019 o 13:23
-8
Kochani w Armenii jest prawosławie!!!!
Zobacz wszystkie komentarze 27

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Emocje do ostatnich sekund w starciu Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin z Enea AZS Poznań

Emocje do ostatnich sekund w starciu Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin z Enea AZS Poznań 0 0

Niewiele brakowało, a Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin powróciłaby z Poznania z czwartą porażką w dorobku w tym sezonie. Zamiast tego akademiczkom udało się wyrwać ósmą wygraną w starciu z tamtejszym Enea AZS – lublinianki triumfowały 78:74

Zimowe szaleństwo na łyżwach. Grupa Ice Freestyle Lublin i ich goście na Icemanii [zdjęcia]
galeria

Zimowe szaleństwo na łyżwach. Grupa Ice Freestyle Lublin i ich goście na Icemanii [zdjęcia] 3 0

Skaczą nad przeszkodami, urządzają taneczne bitwy i znakomicie się przy tym bawią. Grupa Ice Freestyle Lublin zaprezentowała wczoraj swoje umiejętności na lubelskim lodowisku Icemania. Pokazy zgromadziły wielu widzów, także tych jeżdżących na łyżwach. Zobaczcie naszą galerię zdjęć z tego wydarzenia.

Uwaga! TVN: Wiktor ciężko choruje, ale nie przestaje marzyć
film

Uwaga! TVN: Wiktor ciężko choruje, ale nie przestaje marzyć 0 0

Ciężka choroba, śmierć taty i fatalne warunki mieszkaniowe – tego wszystkiego w swoim krótkim życiu doświadczył Wiktor, który razem z siostrą i matką dzielnie walczy z przeciwieństwami losu.

Zielony wolontariat: Kozice Dolne i ich wierzba energetyczna
Nasza akcja

Zielony wolontariat: Kozice Dolne i ich wierzba energetyczna 5 0

Będą wysokie drzewa, domki i tunele z wierzby, a już jest plac zabaw – to efekt zaangażowania wspaniałych nauczycieli i cudownych dzieci w nasz projekt ekologiczny

Ferie w Lublinie 2020. Ruszają zapisy na "Zimę w mieście". Sprawdź ofertę

Ferie w Lublinie 2020. Ruszają zapisy na "Zimę w mieście". Sprawdź ofertę 11 1

W poniedziałek ruszą zapisy na feryjne zajęcia dla dzieci organizowane na zlecenie miasta. Na miejsca trzeba polować szybko, bo będzie obowiązywać zasada „kto pierwszy, ten lepszy”

Zagłębie Lubin – Azoty Puławy 28:26. Porażka na koniec roku

Zagłębie Lubin – Azoty Puławy 28:26. Porażka na koniec roku 0 2

W ostatnim spotkaniu w 2019 roku zespół Puław przegrał w Lubinie z tamtejszym Zagłębiem choć do przerwy miał trzy gole zaliczki

Festiwal Bożego Narodzenia w galerii Vivo! w Lublinie
galeria

Festiwal Bożego Narodzenia w galerii Vivo! w Lublinie 0 4

Jeszcze w niedzielę można wziąć udział w Festiwalu Bożego Narodzenia w centrum handlowym Vivo! w Lublinie. W godz. 11.00-18.00 dzieci poznają bajki o popularnym zielonym złośniku - Grinchu. Czekać na nich będzie ozdabianie choinki własnoręcznie wykonanymi zabawkami, wielki kalendarz adwentowy z ukrytymi niespodziankami, przygotowywanie świątecznych słodkości pod okiem mistrzów cukiernictwa, seans kinowy z przygodami Minionków oraz taneczne maty, na których trzeba się będzie wykazać sprytem, refleksem i sprawnością.

"Nietolerancja trwa". Byli więźniowie Majdanka z apelem w nowym filmie muzeum [wideo]
film

"Nietolerancja trwa". Byli więźniowie Majdanka z apelem w nowym filmie muzeum [wideo] 0 13

- Tym filmem chcieliśmy przypomnieć tragedię tego miejsca, zarazem podkreślić misję i zadanie, jakie sobie stawiamy - mówi Krzysztof Stanek z Państwowego Muzeum na Majdanku. Film "Pamiętam" powstał z okazji 75. rocznicy likwidacji byłego niemieckiego nazistowskiego obozu KL Lublin.

Lublin: Zbudowali choinkę z klocków Lego [zdjęcia]
galeria

Lublin: Zbudowali choinkę z klocków Lego [zdjęcia] 0 0

W galerii handlowej Skende przy IKEA w Lublinie powstała choinka zbudowana z klocków Lego. "Drzewko" ma 5 metrów wysokości, a udekorowały je dzieci. Zabawa z klockami Lego będzie miała miejsce także w niedzielę. Na najmłodszych czeka także wspólne budowanie kilkumetrowych, trójwymiarowych figur, konkursy z nagrodami oraz baseny z klockami. Wstęp jest bezpłatny

Nocna szarża po chodniku w Chełmie. Staranował znak, latarnię i sygnalizator
galeria

Nocna szarża po chodniku w Chełmie. Staranował znak, latarnię i sygnalizator 22 12

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę na skrzyżowaniu ulic Słowackiego i Szwoleżerów w Chełmie

Skoki narciarskie. "Biało-Czerwoni" wygrywają w Klingenthal!
film

Skoki narciarskie. "Biało-Czerwoni" wygrywają w Klingenthal! 0 0

Reprezentacja Polski zakończyła zawody drużynowego Pucharu Świata w skokach narciarskich w niemieckim Klingenthal na pierwszym miejscu

Duża awaria prądu w Lublinie i okolicach
pilne
galeria

Duża awaria prądu w Lublinie i okolicach 103 65

Lublin jest częściowo bez prądu. Po godz. 18 doszło do dużej awarii energetycznej w mieście i w kilku miejscowościach poza nim

Wystawa psów rasowych w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Wystawa psów rasowych w Lublinie [zdjęcia] 13 4

Wystawa psów rasowych odbywa się w ten weekend w Targach Lublin

Najlepsze fotografie minionego roku do zobaczenia w Lublinie. Wystawa Grand Press Photo 2019
14 grudnia 2019, 8:00

Najlepsze fotografie minionego roku do zobaczenia w Lublinie. Wystawa Grand Press Photo 2019 0 0

Jak co roku organizatorzy prestiżowego ogólnopolskiego konkursu Grand Press Photo zapraszają na lubelską odsłonę wystawy prezentującej najlepsze fotografie prasowe wyłonione w inicjatywie magazynu "Press". Ekspozycję będzie można podziwiać w Centrum Spotkania kultur w dniach 14 grudnia - 6 stycznia.

Jest pozwolenie na budowę kolejnego odcinka trasy S19
galeria

Jest pozwolenie na budowę kolejnego odcinka trasy S19 27 14

Mogą ruszać prace budowlane na kolejnym odcinku trasy S19 między Lublinem a Rzeszowem. Tym razem chodzi fragment przyszłej ekspresówki po stronie woj. podkarpackiego

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!