Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

6 maja 2009 r.
20:40
Edytuj ten wpis

Chciał kupić auto, cudem ocalił życie

0 10 A A

Sceny jak z gangsterskiego filmu rozegrały się w Chełmie. Główną ulicą mknęło audi z uczepionym do maski człowiekiem. Na koniec kierowca zrzucił "pasażera” i bestialsko skatował go kastetem.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Straciłem przytomność. Gdy ją odzyskałem, zobaczyłem tył odjeżdżającego samochodu - opowiadał nam wczoraj pan Andrzej. Z licznymi złamaniami i pęknięciami czaszki, leży w szpitalu. Jego stan jest poważny.

32-latek przyjechał z powiatu radzyńskiego do Chełma z kolegą, by kupić samochód. Do umówionego wcześniej spotkania doszło w ustronnym miejscu we wtorek wieczorem, w sąsiedztwie miejskiego amfiteatru.

Z audi, rzekomo przeznaczonego na sprzedaż, wysiadło dwóch mężczyzn. W środku został kierowca.

- Radzynianie niczego nie podejrzewali - informował wczoraj Henryk Marciniak z chełmskiej policji. - Jeden z nich spokojnie zaczął odliczać pieniądze, równo 9,4 tys. zł. Nagle jeden ze "sprzedawców” prysnął kupcom w oczy gazem. Wyrwał pieniądze i wskoczył do samochodu.

Audi gwałtownie ruszyło z miejsca, ale wtedy pan Andrzej rzucił się na maskę. Chwycił się wycieraczek nie pozwolił się zrzucić. Auto skręciło w stronę centrum. Pędziło ul. Podgórze z uczepionym maski mężczyzną. Udało mu się wybić najpierw boczną, potem przednią szybę. Dzięki temu zdołał się utrzymać.

Kolega niefortunnego kupca próbował gonić audi, ale zgubił je na ulicach Chełma. Tymczasem auto wjechało w ul. Lubelską, potem skręciło w ul. Synów Pułku i zatrzymało się. Jeden z bandytów wyskoczył ze środka i żelaznym kastetem zmasakrował głowę radzynianina.

- Myślałem tylko o jednym. Aby nie dać się zrzucić z samochodu - mówi pan Andrzej, którego wczoraj odwiedziliśmy w szpitalu. - Zdawałem sobie też sprawę, że mam do czynienia z bezwzględnymi przestępcami.

Bandyci zostawili skatowanego mężczyznę i ruszyli dalej. Wjechali na Lubelską, z której skręcili w Trubakowską. Na ul. Majdan dogoniła ich policja, którą zaalarmowali świadkowie szaleńczej jazdy.

Przestępcy zaczęli uciekać piechotą. Policjanci złapali jedynie 17-letniego Arkadiusza L. Drugi z bandziorów, ten który bił, zmylił pogoń wśród bloków. Policjanci odnieśli wrażenie, że dobrze znał teren.

Uciekł również trzeci z przestępców, ten który został przy amfiteatrze.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
z boku....i z tyłuuuu / 8 maja 2009 o 00:22
0
anty-leming napisał:
A ty dresie z bloku czep sie może tego co zaczął tą agitacje za pis-em (durna prowokacja swoja strona Kazimiero Sz.), a nie tego który na nią tą samą bronią odpowiada. Durny leming z bloku


Ot, i odezwał się kolejny kiep. Nie na temat te wypociny!!!!!!!!!! Pała!!!!!!!!!!!!!!!!

Poza tym - kogo ty reklamujesz....jakiegoś kolejnego marzyciela i sprzedawcę leguminy dla mas???

Człowieka obrabowali i oprali, a ty bawisz się w opluwanie, bądź reklamowanie "tych" czy "onych"???

Mędrzec to ty nie jesteś, ot co-kolego - czytaj ze zrozumieniem .
Trudne??? Za trudne???


Ot, i odezwał się kolejny kiep. Nie na temat te wypociny!!!!!!!!!! Pała!!!!!!!!!!!!!!!!

Poza tym - kogo ty reklamujesz....jakiegoś kolejnego marzyciela i sprzedawcę leguminy dla mas???

Człowieka obrabowali i oprali, a ty bawisz się w opluwanie, bądź reklamowanie "tych" czy "onych"???

Mędrzec to ty nie jesteś, ot co-kolego - czytaj ze zrozumieniem . rozwiń
Avatar
anty-leming / 7 maja 2009 o 16:50
0
z boku.... napisał:
Tylko skończony dureń mógł napisać ten tekst. Nie tylko nie na temat, ale i bez sensu... Bandziory chciały okraść, a może i zabić człowieka, a ty głupcze agitkę polityczną sobie urządzasz.... Życzę ci kolego, by ktoś zrobił to z tobą - co przytrafiło się temu panu w Chełmie... Może wtedy coś pojmiesz... i klepki lepiej się ułożą...

Za dużo oczekuję- nieprawdaż???


A ty dresie z bloku czep sie może tego co zaczął tą agitacje za pis-em (durna prowokacja swoja strona Kazimiero Sz.), a nie tego który na nią tą samą bronią odpowiada. Durny leming z bloku


A ty dresie z bloku czep sie może tego co zaczął tą agitacje za pis-em (durna prowokacja swoja strona Kazimiero Sz.), a nie tego który na nią tą samą bronią odpowiada. Durny leming z bloku rozwiń
Avatar
z boku.... / 7 maja 2009 o 15:20
0
woland napisał:
A ja właśnie rze popieram PO-fcuw, też jak wienkszoś z nich skonczyłem studia, ja skończylem lincencjat zarzadzania. Nie tak jak wszystkie profesorki czy doktory z PiS-u. My PO-fcy jesteśmy prawdziwymi wykształciuchami i to nic nie PISy pokonczyły państwowe elitarne uczelnie i podobnosom elokwentniejsze, ja też taki jestem bo durzo czytam i pisuję czasem do różnych PO-wskich gazetek. Ras odpisał mi Palikot że tak jak on i ja mam duży potencjał intelktualny. A PO poradzi sobie z takimi drańami poprzez FOTORADARY. Kaziu choć wiem że jesteś zdeklarowanym PIS-owcem to nawruć się na jedynom słusznom wiarę w pseudoliberalizm tabloidalny, w nim mówił mi Pan Palikot tylko nasza siła


Tylko skończony dureń mógł napisać ten tekst. Nie tylko nie na temat, ale i bez sensu... Bandziory chciały okraść, a może i zabić człowieka, a ty głupcze agitkę polityczną sobie urządzasz.... Życzę ci kolego, by ktoś zrobił to z tobą - co przytrafiło się temu panu w Chełmie... Może wtedy coś pojmiesz... i klepki lepiej się ułożą...

Za dużo oczekuję- nieprawdaż???


Tylko skończony dureń mógł napisać ten tekst. Nie tylko nie na temat, ale i bez sensu... Bandziory chciały okraść, a może i zabić człowieka, a ty głupcze agitkę polityczną sobie urządzasz.... Życzę ci kolego, by ktoś zrobił to z tobą - co przytrafiło się temu panu w Chełmie... Może wtedy coś pojmiesz... i klepki lepiej się ułożą...

Za dużo oczekuję- nieprawdaż??? rozwiń
Avatar
woland / 7 maja 2009 o 14:55
0
A ja właśnie rze popieram PO-fcuw, też jak wienkszoś z nich skonczyłem studia, ja skończylem lincencjat zarzadzania. Nie tak jak wszystkie profesorki czy doktory z PiS-u. My PO-fcy jesteśmy prawdziwymi wykształciuchami i to nic nie PISy pokonczyły państwowe elitarne uczelnie i podobnosom elokwentniejsze, ja też taki jestem bo durzo czytam i pisuję czasem do różnych PO-wskich gazetek. Ras odpisał mi Palikot że tak jak on i ja mam duży potencjał intelktualny. A PO poradzi sobie z takimi drańami poprzez FOTORADARY. Kaziu choć wiem że jesteś zdeklarowanym PIS-owcem to nawruć się na jedynom słusznom wiarę w pseudoliberalizm tabloidalny, w nim mówił mi Pan Palikot tylko nasza siła
A ja właśnie rze popieram PO-fcuw, też jak wienkszoś z nich skonczyłem studia, ja skończylem lincencjat zarzadzania. Nie tak jak wszystkie profesorki czy doktory z PiS-u. My PO-fcy jesteśmy prawdziwymi wykształciuchami i to nic nie PISy pokonczyły państwowe elitarne uczelnie i podobnosom elokwentniejsze, ja też taki jestem bo durzo czytam i pisuję czasem do różnych PO-wskich gazetek. Ras odpisał mi Palikot że tak jak on i ja mam duży potencjał intelktualny. A PO poradzi sobie z takimi drańami poprzez FOTORADARY. Kaziu choć wiem że jesteś zd... rozwiń
Avatar
KLazimierz / 7 maja 2009 o 13:24
0
And napisał:
prowokujesz Kaziu czy naprawdę jesteś taki głupi?

Prawda zakolala w oczy bo nie popieram POwsow?
To lepiej konwektywa rzucac na prawdziwych polakow?
Avatar
prowokator / 7 maja 2009 o 10:09
0
And napisał:
prowokujesz Kaziu czy naprawdę jesteś taki głupi?


Przecież widać, że prowokuje...
Avatar
And / 7 maja 2009 o 00:36
0
Kazimierz napisał:
Bez szkoly i wyksztalcenia pozbawione muzgu wyborcy PO szaleja za pieniadzem i tak postempuja z uczciwymi i wierzacymi w Pana boga prawdziwymi polakami.
Pelowcy zamiast wyslac durniow do szkoly i na nauke, to pluja zajadle na najlepszych ojcow naszej ojczyzny i wyzywaja od roznych i przeroznych.
moze uda sie teraz naszej wyksztalconej czesci narodu odgonic te typy i kanalie od koryta i od rzadu i od sejmu.
Zalpacza jeszcze za Kaczynskimi ....


prowokujesz Kaziu czy naprawdę jesteś taki głupi?


prowokujesz Kaziu czy naprawdę jesteś taki głupi? rozwiń
Avatar
Kazimierz / 7 maja 2009 o 00:01
0
Bez szkoly i wyksztalcenia pozbawione muzgu wyborcy PO szaleja za pieniadzem i tak postempuja z uczciwymi i wierzacymi w Pana boga prawdziwymi polakami.
Pelowcy zamiast wyslac durniow do szkoly i na nauke, to pluja zajadle na najlepszych ojcow naszej ojczyzny i wyzywaja od roznych i przeroznych.
moze uda sie teraz naszej wyksztalconej czesci narodu odgonic te typy i kanalie od koryta i od rzadu i od sejmu.
Zalpacza jeszcze za Kaczynskimi ....
Avatar
maras / 6 maja 2009 o 22:43
0
tu i teraz napisał:
Tego typu chwast należy wyrywać bezwzględnie. Powiesić za jaja na suchej gałęzi i do piachu. A tego, który bił kastetem, to należy mu w taki sam sposób np. kolczugą dać parę razy po ryju. Co za bydło, aż słów brakuje.



zgadzadzam sie i chcialbym zeby bylo kiedys prawo pozwalajace takiego ch... zabic bez sadu i bez konsekwencji
Avatar
tu i teraz / 6 maja 2009 o 21:50
0
Tego typu chwast należy wyrywać bezwzględnie. Powiesić za jaja na suchej gałęzi i do piachu. A tego, który bił kastetem, to należy mu w taki sam sposób np. kolczugą dać parę razy po ryju. Co za bydło, aż słów brakuje.
Avatar
z boku....i z tyłuuuu / 8 maja 2009 o 00:22
0
anty-leming napisał:
A ty dresie z bloku czep sie może tego co zaczął tą agitacje za pis-em (durna prowokacja swoja strona Kazimiero Sz.), a nie tego który na nią tą samą bronią odpowiada. Durny leming z bloku


Ot, i odezwał się kolejny kiep. Nie na temat te wypociny!!!!!!!!!! Pała!!!!!!!!!!!!!!!!

Poza tym - kogo ty reklamujesz....jakiegoś kolejnego marzyciela i sprzedawcę leguminy dla mas???

Człowieka obrabowali i oprali, a ty bawisz się w opluwanie, bądź reklamowanie "tych" czy "onych"???

Mędrzec to ty nie jesteś, ot co-kolego - czytaj ze zrozumieniem .
Trudne??? Za trudne???


Ot, i odezwał się kolejny kiep. Nie na temat te wypociny!!!!!!!!!! Pała!!!!!!!!!!!!!!!!

Poza tym - kogo ty reklamujesz....jakiegoś kolejnego marzyciela i sprzedawcę leguminy dla mas???

Człowieka obrabowali i oprali, a ty bawisz się w opluwanie, bądź reklamowanie "tych" czy "onych"???

Mędrzec to ty nie jesteś, ot co-kolego - czytaj ze zrozumieniem . rozwiń
Avatar
anty-leming / 7 maja 2009 o 16:50
0
z boku.... napisał:
Tylko skończony dureń mógł napisać ten tekst. Nie tylko nie na temat, ale i bez sensu... Bandziory chciały okraść, a może i zabić człowieka, a ty głupcze agitkę polityczną sobie urządzasz.... Życzę ci kolego, by ktoś zrobił to z tobą - co przytrafiło się temu panu w Chełmie... Może wtedy coś pojmiesz... i klepki lepiej się ułożą...

Za dużo oczekuję- nieprawdaż???


A ty dresie z bloku czep sie może tego co zaczął tą agitacje za pis-em (durna prowokacja swoja strona Kazimiero Sz.), a nie tego który na nią tą samą bronią odpowiada. Durny leming z bloku


A ty dresie z bloku czep sie może tego co zaczął tą agitacje za pis-em (durna prowokacja swoja strona Kazimiero Sz.), a nie tego który na nią tą samą bronią odpowiada. Durny leming z bloku rozwiń
Avatar
z boku.... / 7 maja 2009 o 15:20
0
woland napisał:
A ja właśnie rze popieram PO-fcuw, też jak wienkszoś z nich skonczyłem studia, ja skończylem lincencjat zarzadzania. Nie tak jak wszystkie profesorki czy doktory z PiS-u. My PO-fcy jesteśmy prawdziwymi wykształciuchami i to nic nie PISy pokonczyły państwowe elitarne uczelnie i podobnosom elokwentniejsze, ja też taki jestem bo durzo czytam i pisuję czasem do różnych PO-wskich gazetek. Ras odpisał mi Palikot że tak jak on i ja mam duży potencjał intelktualny. A PO poradzi sobie z takimi drańami poprzez FOTORADARY. Kaziu choć wiem że jesteś zdeklarowanym PIS-owcem to nawruć się na jedynom słusznom wiarę w pseudoliberalizm tabloidalny, w nim mówił mi Pan Palikot tylko nasza siła


Tylko skończony dureń mógł napisać ten tekst. Nie tylko nie na temat, ale i bez sensu... Bandziory chciały okraść, a może i zabić człowieka, a ty głupcze agitkę polityczną sobie urządzasz.... Życzę ci kolego, by ktoś zrobił to z tobą - co przytrafiło się temu panu w Chełmie... Może wtedy coś pojmiesz... i klepki lepiej się ułożą...

Za dużo oczekuję- nieprawdaż???


Tylko skończony dureń mógł napisać ten tekst. Nie tylko nie na temat, ale i bez sensu... Bandziory chciały okraść, a może i zabić człowieka, a ty głupcze agitkę polityczną sobie urządzasz.... Życzę ci kolego, by ktoś zrobił to z tobą - co przytrafiło się temu panu w Chełmie... Może wtedy coś pojmiesz... i klepki lepiej się ułożą...

Za dużo oczekuję- nieprawdaż??? rozwiń
Avatar
woland / 7 maja 2009 o 14:55
0
A ja właśnie rze popieram PO-fcuw, też jak wienkszoś z nich skonczyłem studia, ja skończylem lincencjat zarzadzania. Nie tak jak wszystkie profesorki czy doktory z PiS-u. My PO-fcy jesteśmy prawdziwymi wykształciuchami i to nic nie PISy pokonczyły państwowe elitarne uczelnie i podobnosom elokwentniejsze, ja też taki jestem bo durzo czytam i pisuję czasem do różnych PO-wskich gazetek. Ras odpisał mi Palikot że tak jak on i ja mam duży potencjał intelktualny. A PO poradzi sobie z takimi drańami poprzez FOTORADARY. Kaziu choć wiem że jesteś zdeklarowanym PIS-owcem to nawruć się na jedynom słusznom wiarę w pseudoliberalizm tabloidalny, w nim mówił mi Pan Palikot tylko nasza siła
A ja właśnie rze popieram PO-fcuw, też jak wienkszoś z nich skonczyłem studia, ja skończylem lincencjat zarzadzania. Nie tak jak wszystkie profesorki czy doktory z PiS-u. My PO-fcy jesteśmy prawdziwymi wykształciuchami i to nic nie PISy pokonczyły państwowe elitarne uczelnie i podobnosom elokwentniejsze, ja też taki jestem bo durzo czytam i pisuję czasem do różnych PO-wskich gazetek. Ras odpisał mi Palikot że tak jak on i ja mam duży potencjał intelktualny. A PO poradzi sobie z takimi drańami poprzez FOTORADARY. Kaziu choć wiem że jesteś zd... rozwiń
Avatar
KLazimierz / 7 maja 2009 o 13:24
0
And napisał:
prowokujesz Kaziu czy naprawdę jesteś taki głupi?

Prawda zakolala w oczy bo nie popieram POwsow?
To lepiej konwektywa rzucac na prawdziwych polakow?
Avatar
prowokator / 7 maja 2009 o 10:09
0
And napisał:
prowokujesz Kaziu czy naprawdę jesteś taki głupi?


Przecież widać, że prowokuje...
Avatar
And / 7 maja 2009 o 00:36
0
Kazimierz napisał:
Bez szkoly i wyksztalcenia pozbawione muzgu wyborcy PO szaleja za pieniadzem i tak postempuja z uczciwymi i wierzacymi w Pana boga prawdziwymi polakami.
Pelowcy zamiast wyslac durniow do szkoly i na nauke, to pluja zajadle na najlepszych ojcow naszej ojczyzny i wyzywaja od roznych i przeroznych.
moze uda sie teraz naszej wyksztalconej czesci narodu odgonic te typy i kanalie od koryta i od rzadu i od sejmu.
Zalpacza jeszcze za Kaczynskimi ....


prowokujesz Kaziu czy naprawdę jesteś taki głupi?


prowokujesz Kaziu czy naprawdę jesteś taki głupi? rozwiń
Avatar
Kazimierz / 7 maja 2009 o 00:01
0
Bez szkoly i wyksztalcenia pozbawione muzgu wyborcy PO szaleja za pieniadzem i tak postempuja z uczciwymi i wierzacymi w Pana boga prawdziwymi polakami.
Pelowcy zamiast wyslac durniow do szkoly i na nauke, to pluja zajadle na najlepszych ojcow naszej ojczyzny i wyzywaja od roznych i przeroznych.
moze uda sie teraz naszej wyksztalconej czesci narodu odgonic te typy i kanalie od koryta i od rzadu i od sejmu.
Zalpacza jeszcze za Kaczynskimi ....
Avatar
maras / 6 maja 2009 o 22:43
0
tu i teraz napisał:
Tego typu chwast należy wyrywać bezwzględnie. Powiesić za jaja na suchej gałęzi i do piachu. A tego, który bił kastetem, to należy mu w taki sam sposób np. kolczugą dać parę razy po ryju. Co za bydło, aż słów brakuje.



zgadzadzam sie i chcialbym zeby bylo kiedys prawo pozwalajace takiego ch... zabic bez sadu i bez konsekwencji
Avatar
tu i teraz / 6 maja 2009 o 21:50
0
Tego typu chwast należy wyrywać bezwzględnie. Powiesić za jaja na suchej gałęzi i do piachu. A tego, który bił kastetem, to należy mu w taki sam sposób np. kolczugą dać parę razy po ryju. Co za bydło, aż słów brakuje.
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kolej dodatkowym środkiem komunikacji miejskiej w Lublinie? Pomysł "wyciągnięty z szafy"

Kolej dodatkowym środkiem komunikacji miejskiej w Lublinie? Pomysł "wyciągnięty z szafy" 3 0

Nową-starą koncepcję Lubelskiej Kolei Aglomeracyjnej pokazał w poniedziałek pełnomocnik wojewody lubelskiego. Jest to odświeżona wersja planów sprzed ośmiu lat. Zakłada budowę nowych przystanków kolejowych w Lublinie, Kraśniku i obok wiaduktu w Konopnicy. Nie ma na razie konkretnych projektów ani funduszy na budowę.

„Sen o mieście” w sierpniu na zamku. Bilety po 2 zł

„Sen o mieście” w sierpniu na zamku. Bilety po 2 zł 0 0

„Sen o mieście” wraca na dziedziniec lubelskiego zamku. Widowisko w reżyserii Janusza Opryńskiego zobaczymy 4, 5, 10, 11 sierpnia, godz. 21. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów.

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka
galeria

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka 48 32

Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej czy Rzeczypospolitej Polskiej? Na napisie umieszczonym na odsłoniętym w niedzielę pomniku smoleńskim w Kraśniku z postacią prezydenta Lecha Kaczyńskiego jest ta pierwsza wersja. Zdaniem językoznawcy prof. Jerzego Bralczyka obie formy są dopuszczalne, choć w sytuacjach uroczystych lepiej jest odmienić obydwa człony.

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia]
galeria
film

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia] 5 2

Pierwsza odkryta pływalnia w mieście już otwarta. Obiekt powstał przy Państwowej Szkole Wyższej. Pierwszy do wody wskoczył rektor prof. Józef Bergier.

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki
Zdjęcia
galeria

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki 29 4

Na al. Witosa w Lublinie doszło do zderzenia chevroleta z busem pasażerskim. Kilka osób jest rannych.

Lubelskie: Śmiertelny wypadek na drodze nr 12. Kierowca i pasażerka peugeota wypadli przez szybę
galeria

Lubelskie: Śmiertelny wypadek na drodze nr 12. Kierowca i pasażerka peugeota wypadli przez szybę 8 10

Tragiczny wypadek w miejscowości Leokadiów (gm. Puławy) na drodze krajowej nr 12. Nie żyją dwie osoby.

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem 14 2

11-letnie dziecko zostało porażone prądem w wesołym miasteczku w Okunince.

"Wystaw to!" w Labiryncie
20 lipca 2018, 19:00

"Wystaw to!" w Labiryncie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt 2 (ul. Grodzka 3) zaprasza na wernisaż ekspozycji Wystaw to!. Otwarcie wystawy odbędzie się 20 lipca o godz. 19.

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi 35 13

Ze Straży Miejskiej odchodzi co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy – alarmują kontrolerzy z Ratusza. Komendant odpowiada, że zarobki są nieatrakcyjne, a fundusz płac zależy od tego, ile pieniędzy przekaże mu Ratusz. Czy w miejskiej kasie znajdą się pieniądze na podwyżki dla strażników?

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać 0 0

Podawał się za szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na operację córki. Wyłudził od kobiety ponad tysiąc złotych.

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie 2 0

Zawodniczki Górnika Łęczna wracają ze zgrupowania z zaledwie jednym zwycięstwem. Podopiecznym Piotra Mazurkiewicza udało się pokonać białoruski FK Mińsk

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje]
galeria

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje] 0 0

Będzie kolejny etap inwestycji przy ul. Parkowej w Lubartowie. Do końca września ma powstać budynek szatniowo-sanitarny z pełną infrastrukturą, a do lipca przyszłego roku: pełnowymiarowe boisko z naturalną nawierzchnią

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki
Od Czytelnika
galeria

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki 47 21

W niedzielę podczas finału Mistrzostw Świata nie było chętnych na wspólne kibicowanie w Strefie Kibica w Lublinie

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni?

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni? 8 2

Cały tydzień ma być deszczowy. Dzisiaj możemy spodziewać się również burz. IMGW wydał ostrzeżenie

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce 0 3

Na 400 zł została ustalona stawka za jedno miejsce pod wózek gastronomiczny na odnowionym deptaku.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!