Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

2 grudnia 2010 r.
9:16
Edytuj ten wpis

Chełm: Kierowca autobusu potrącił na przejściu 16-latkę

Autor: Zdjęcie autora (sad)
0 12 A A

Kierujący autobusem 48-letni chełmianin potrącił na przejściu dla pieszych 16-letnią dziewczynę. Do wypadku doszło wczoraj na ul. 11 Listopada.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Jak ustaliła policja, wszystko wskazuje na to, że do wypadku doszło z winy kierowcy. Nie zachował on wystarczającej ostrożności. Ranna 16-latka ze złamaniem nosa trafiła do szpitala.

Kierowca autobusu był trzeźwy.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ja / 8 grudnia 2010 r. o 12:17
0
zal jacy ludzie potrafią byc egoistyczni i wredni dziewczyna cierpi a dla niektorych wazna jest ortografia dla innych kazda nastolatka to blondynka malolata czy galerianka poglądy wasze mnie dziwią ale coz pewno w waszych oczach kazdy ojciec z córeczką to pedofil a kazda kobieta w mini to prostytutka taka widac ludzka natura bywa a czy wy mądrzy ludzie nie popelniacie błędów i czy jak komus z waszych bliskich cos sie stanie tez go tak gnoicie zal zal zal popatrzmy na siebie wszyscy pozdrawiam
Avatar
K2O / 5 grudnia 2010 r. o 23:13
0
Sam miałem taki przypadek w Chełmie... Jechałem z górki, był lód jak szkło, a jakieś dwie "galerianki" wlazły na przejście. Miałem max. 30km/h i nie pomogło ABS i ESP. Przejechałem bokiem przez pasy... Jeszcze jedna z nich pokazywała mi swój "najsłabszy punkt"
Pustakom się wydaje że jeśli wchodzą na pasy, to mają w 100% pierwszeństwo, ale nie biorą pod uwagę tego że wchodzą kilka metrów przed samochodem na oblodzoną nawierzchnię...
Avatar
K2O / 5 grudnia 2010 r. o 22:51
0
[quote name='aga' timestamp='1291301879' post='397423']
sam chyba pozbawiony jestes muzgu a w takie mrozy to trzeba byc kretynem zeby miec kaptur i go nie włozyc albo cie jakas laska kopnela i czujesz sie urazony albo jestes jednym z tych zajebistych kierowców co to wogle nie mają praktyki a uwazają sie za profesjonalistów trochę pokory człowieku a 16-sto latce wspolczuję bulu i strachu jednak zdezenie z autobusem to nic milego
[/quote]
BÓLU A NIE bulu specjalistko...
Avatar
JustynaLBN / 3 grudnia 2010 r. o 15:26
0
[quote name='aga' timestamp='1291301879' post='397423']
sam chyba pozbawiony jestes muzgu a w takie mrozy to trzeba byc kretynem zeby miec kaptur i go nie włozyc albo cie jakas laska kopnela i czujesz sie urazony albo jestes jednym z tych zajebistych kierowców co to wogle nie mają praktyki a uwazają sie za profesjonalistów trochę pokory człowieku a 16-sto latce wspolczuję bulu i strachu jednak zdezenie z autobusem to nic milego
[/quote]


Dokładnie, również zalecam LEKTURĘ SŁOWNIKA, BO KALECZYSZ JĘZYK! bÓlu do cholery!!!!!!!
[quote name='aga' timestamp='1291301879' post='397423']
sam chyba pozbawiony jestes muzgu a w takie mrozy to trzeba byc kretynem zeby miec kaptur i go nie włozyc albo cie jakas laska kopnela i czujesz sie urazony albo jestes jednym z tych zajebistych kierowców co to wogle nie mają praktyki a uwazają sie za profesjonalistów trochę pokory człowieku a 16-sto latce wspolczuję bulu i strachu jednak zdezenie z autobusem to nic milego
[/quote]


Dokładnie, również zalecam LEKTURĘ SŁOWNIKA, BO KA... rozwiń
Avatar
monika / 3 grudnia 2010 r. o 09:40
0
Może znacie tą dziewczynę,do której szkoły chodzi?
Avatar
andy / 3 grudnia 2010 r. o 08:30
0
[quote name='aga' timestamp='1291301879' post='397423']
sam chyba pozbawiony jestes muzgu a w takie mrozy to trzeba byc kretynem zeby miec kaptur i go nie włozyc albo cie jakas laska kopnela i czujesz sie urazony albo jestes jednym z tych zajebistych kierowców co to wogle nie mają praktyki a uwazają sie za profesjonalistów trochę pokory człowieku a 16-sto latce wspolczuję bulu i strachu jednak zdezenie z autobusem to nic milego
[/quote]
musisz sie jeszcze dużo uczyć - proponuję słownik ortograficzny
Avatar
lineker / 3 grudnia 2010 r. o 07:48
0
[quote name='aga' timestamp='1291301879' post='397423']
sam chyba pozbawiony jestes muzgu a w takie mrozy to trzeba byc kretynem zeby miec kaptur i go nie włozyc albo cie jakas laska kopnela i czujesz sie urazony albo jestes jednym z tych zajebistych kierowców co to wogle nie mają praktyki a uwazają sie za profesjonalistów trochę pokory człowieku a 16-sto latce wspolczuję bulu i strachu jednak zdezenie z autobusem to nic milego
[/quote]
a ty jesteś CIEMNA I CHORA MAŁOLATA I MASZ KOMPLEKSY JA nie mam problemu z kobietami tak jak TY z chłopakami ale trzeba się rozglądać jak się wchodzi na pasy a nie bezpośrednio jak ma obojętnie jaki kierowca zachamować czy amator czy zawodowiec ale co ty możesz wiedzieć jak masz 14-16 lat jak będziesz miała prawko to pogadamy trzymaj się
[quote name='aga' timestamp='1291301879' post='397423']
sam chyba pozbawiony jestes muzgu a w takie mrozy to trzeba byc kretynem zeby miec kaptur i go nie włozyc albo cie jakas laska kopnela i czujesz sie urazony albo jestes jednym z tych zajebistych kierowców co to wogle nie mają praktyki a uwazają sie za profesjonalistów trochę pokory człowieku a 16-sto latce wspolczuję bulu i strachu jednak zdezenie z autobusem to nic milego
[/quote]
a ty jesteś CIEMNA I CHORA MAŁOLATA I MASZ KOMPLEKSY JA nie mam... rozwiń
Avatar
aga / 2 grudnia 2010 r. o 15:57
0
sam chyba pozbawiony jestes muzgu a w takie mrozy to trzeba byc kretynem zeby miec kaptur i go nie włozyc albo cie jakas laska kopnela i czujesz sie urazony albo jestes jednym z tych zajebistych kierowców co to wogle nie mają praktyki a uwazają sie za profesjonalistów trochę pokory człowieku a 16-sto latce wspolczuję bulu i strachu jednak zdezenie z autobusem to nic milego
Avatar
lineker / 2 grudnia 2010 r. o 14:19
0
ponakładają małolaty kaptury na te puste łby i wchodzą na pasy bo myślą że są w lecie i kierowca wychamuje na drugi raz niech UWAŻA MAŁOLATA
Avatar
Gość / 2 grudnia 2010 r. o 13:29
0
a mnie przypomina to że jest zima, drogi w mieście nieodśnieżone a pod spodem zajeżdżony lód. Mam auto 4/4 i 10 na godzinę stawia w poprzek przy skręcie, ale nikt sobie z tego nic nie robi. Chodniki zasypane ludzie ida droga. Tak jest na Lubelskiej, Szpitalnej, Trubakowskiej , Metalowej przy prywatnych domkach i w całym mieście, a na osiedlowych uliczkach jeden pas wyjeżonego sneigu a reszta nie ruszona żaden plug tam nie zaglada. dzisiaj zapowiada koleje opady śniegu, a urzędasy zachowują sie tak jakbyśmy mieszkali w Chorwacji.Odśnieżający pług widziałem o 12.00 na Trubakowskiej.
a mnie przypomina to że jest zima, drogi w mieście nieodśnieżone a pod spodem zajeżdżony lód. Mam auto 4/4 i 10 na godzinę stawia w poprzek przy skręcie, ale nikt sobie z tego nic nie robi. Chodniki zasypane ludzie ida droga. Tak jest na Lubelskiej, Szpitalnej, Trubakowskiej , Metalowej przy prywatnych domkach i w całym mieście, a na osiedlowych uliczkach jeden pas wyjeżonego sneigu a reszta nie ruszona żaden plug tam nie zaglada. dzisiaj zapowiada koleje opady śniegu, a urzędasy zachowują sie tak jakbyśmy mieszkali w Chorwacji.Odśnieżając... rozwiń
Avatar
ja / 8 grudnia 2010 r. o 12:17
0
zal jacy ludzie potrafią byc egoistyczni i wredni dziewczyna cierpi a dla niektorych wazna jest ortografia dla innych kazda nastolatka to blondynka malolata czy galerianka poglądy wasze mnie dziwią ale coz pewno w waszych oczach kazdy ojciec z córeczką to pedofil a kazda kobieta w mini to prostytutka taka widac ludzka natura bywa a czy wy mądrzy ludzie nie popelniacie błędów i czy jak komus z waszych bliskich cos sie stanie tez go tak gnoicie zal zal zal popatrzmy na siebie wszyscy pozdrawiam
Avatar
K2O / 5 grudnia 2010 r. o 23:13
0
Sam miałem taki przypadek w Chełmie... Jechałem z górki, był lód jak szkło, a jakieś dwie "galerianki" wlazły na przejście. Miałem max. 30km/h i nie pomogło ABS i ESP. Przejechałem bokiem przez pasy... Jeszcze jedna z nich pokazywała mi swój "najsłabszy punkt"
Pustakom się wydaje że jeśli wchodzą na pasy, to mają w 100% pierwszeństwo, ale nie biorą pod uwagę tego że wchodzą kilka metrów przed samochodem na oblodzoną nawierzchnię...
Avatar
K2O / 5 grudnia 2010 r. o 22:51
0
[quote name='aga' timestamp='1291301879' post='397423']
sam chyba pozbawiony jestes muzgu a w takie mrozy to trzeba byc kretynem zeby miec kaptur i go nie włozyc albo cie jakas laska kopnela i czujesz sie urazony albo jestes jednym z tych zajebistych kierowców co to wogle nie mają praktyki a uwazają sie za profesjonalistów trochę pokory człowieku a 16-sto latce wspolczuję bulu i strachu jednak zdezenie z autobusem to nic milego
[/quote]
BÓLU A NIE bulu specjalistko...
Avatar
JustynaLBN / 3 grudnia 2010 r. o 15:26
0
[quote name='aga' timestamp='1291301879' post='397423']
sam chyba pozbawiony jestes muzgu a w takie mrozy to trzeba byc kretynem zeby miec kaptur i go nie włozyc albo cie jakas laska kopnela i czujesz sie urazony albo jestes jednym z tych zajebistych kierowców co to wogle nie mają praktyki a uwazają sie za profesjonalistów trochę pokory człowieku a 16-sto latce wspolczuję bulu i strachu jednak zdezenie z autobusem to nic milego
[/quote]


Dokładnie, również zalecam LEKTURĘ SŁOWNIKA, BO KALECZYSZ JĘZYK! bÓlu do cholery!!!!!!!
[quote name='aga' timestamp='1291301879' post='397423']
sam chyba pozbawiony jestes muzgu a w takie mrozy to trzeba byc kretynem zeby miec kaptur i go nie włozyc albo cie jakas laska kopnela i czujesz sie urazony albo jestes jednym z tych zajebistych kierowców co to wogle nie mają praktyki a uwazają sie za profesjonalistów trochę pokory człowieku a 16-sto latce wspolczuję bulu i strachu jednak zdezenie z autobusem to nic milego
[/quote]


Dokładnie, również zalecam LEKTURĘ SŁOWNIKA, BO KA... rozwiń
Avatar
monika / 3 grudnia 2010 r. o 09:40
0
Może znacie tą dziewczynę,do której szkoły chodzi?
Avatar
andy / 3 grudnia 2010 r. o 08:30
0
[quote name='aga' timestamp='1291301879' post='397423']
sam chyba pozbawiony jestes muzgu a w takie mrozy to trzeba byc kretynem zeby miec kaptur i go nie włozyc albo cie jakas laska kopnela i czujesz sie urazony albo jestes jednym z tych zajebistych kierowców co to wogle nie mają praktyki a uwazają sie za profesjonalistów trochę pokory człowieku a 16-sto latce wspolczuję bulu i strachu jednak zdezenie z autobusem to nic milego
[/quote]
musisz sie jeszcze dużo uczyć - proponuję słownik ortograficzny
Avatar
lineker / 3 grudnia 2010 r. o 07:48
0
[quote name='aga' timestamp='1291301879' post='397423']
sam chyba pozbawiony jestes muzgu a w takie mrozy to trzeba byc kretynem zeby miec kaptur i go nie włozyc albo cie jakas laska kopnela i czujesz sie urazony albo jestes jednym z tych zajebistych kierowców co to wogle nie mają praktyki a uwazają sie za profesjonalistów trochę pokory człowieku a 16-sto latce wspolczuję bulu i strachu jednak zdezenie z autobusem to nic milego
[/quote]
a ty jesteś CIEMNA I CHORA MAŁOLATA I MASZ KOMPLEKSY JA nie mam problemu z kobietami tak jak TY z chłopakami ale trzeba się rozglądać jak się wchodzi na pasy a nie bezpośrednio jak ma obojętnie jaki kierowca zachamować czy amator czy zawodowiec ale co ty możesz wiedzieć jak masz 14-16 lat jak będziesz miała prawko to pogadamy trzymaj się
[quote name='aga' timestamp='1291301879' post='397423']
sam chyba pozbawiony jestes muzgu a w takie mrozy to trzeba byc kretynem zeby miec kaptur i go nie włozyc albo cie jakas laska kopnela i czujesz sie urazony albo jestes jednym z tych zajebistych kierowców co to wogle nie mają praktyki a uwazają sie za profesjonalistów trochę pokory człowieku a 16-sto latce wspolczuję bulu i strachu jednak zdezenie z autobusem to nic milego
[/quote]
a ty jesteś CIEMNA I CHORA MAŁOLATA I MASZ KOMPLEKSY JA nie mam... rozwiń
Avatar
aga / 2 grudnia 2010 r. o 15:57
0
sam chyba pozbawiony jestes muzgu a w takie mrozy to trzeba byc kretynem zeby miec kaptur i go nie włozyc albo cie jakas laska kopnela i czujesz sie urazony albo jestes jednym z tych zajebistych kierowców co to wogle nie mają praktyki a uwazają sie za profesjonalistów trochę pokory człowieku a 16-sto latce wspolczuję bulu i strachu jednak zdezenie z autobusem to nic milego
Avatar
lineker / 2 grudnia 2010 r. o 14:19
0
ponakładają małolaty kaptury na te puste łby i wchodzą na pasy bo myślą że są w lecie i kierowca wychamuje na drugi raz niech UWAŻA MAŁOLATA
Avatar
Gość / 2 grudnia 2010 r. o 13:29
0
a mnie przypomina to że jest zima, drogi w mieście nieodśnieżone a pod spodem zajeżdżony lód. Mam auto 4/4 i 10 na godzinę stawia w poprzek przy skręcie, ale nikt sobie z tego nic nie robi. Chodniki zasypane ludzie ida droga. Tak jest na Lubelskiej, Szpitalnej, Trubakowskiej , Metalowej przy prywatnych domkach i w całym mieście, a na osiedlowych uliczkach jeden pas wyjeżonego sneigu a reszta nie ruszona żaden plug tam nie zaglada. dzisiaj zapowiada koleje opady śniegu, a urzędasy zachowują sie tak jakbyśmy mieszkali w Chorwacji.Odśnieżający pług widziałem o 12.00 na Trubakowskiej.
a mnie przypomina to że jest zima, drogi w mieście nieodśnieżone a pod spodem zajeżdżony lód. Mam auto 4/4 i 10 na godzinę stawia w poprzek przy skręcie, ale nikt sobie z tego nic nie robi. Chodniki zasypane ludzie ida droga. Tak jest na Lubelskiej, Szpitalnej, Trubakowskiej , Metalowej przy prywatnych domkach i w całym mieście, a na osiedlowych uliczkach jeden pas wyjeżonego sneigu a reszta nie ruszona żaden plug tam nie zaglada. dzisiaj zapowiada koleje opady śniegu, a urzędasy zachowują sie tak jakbyśmy mieszkali w Chorwacji.Odśnieżając... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wcale nie Zamoy czy Staszic. Do jakich szkół średnich jest najwięcej chętnych

Wcale nie Zamoy czy Staszic. Do jakich szkół średnich jest najwięcej chętnych

W środę absolwenci szkół podstawowych dowiedzą się, czy dostali się do wymarzonych ogólniaków i techników. Na tych, którym noga się powinęła, czeka jeszcze blisko tysiąc wolnych miejsc.

Lubartów. Nie będzie referendum, ale broni nie składają

Lubartów. Nie będzie referendum, ale broni nie składają

Definitywnie zakończyła się sprawa rozpisania referendum w sprawie odwołania Rady Miasta Lubartów. Wojewódzki Sąd Administracyjny odrzucił skargę na decyzję odmowną komisarza wyborczego. Organizatorzy nie poddają się i zapowiadaj starania o kolejne referendum. Tym razem będą chcieli odwołać także burmistrz .

Centralny Plac Zabaw: Jazzpospolita i Alameda 5
14 sierpnia 2020, 20:30

Centralny Plac Zabaw: Jazzpospolita i Alameda 5

Przed nami kolejny weekend atrakcji na Centralnym Placu Zabaw. Odwiedzających w najbliższych dniach Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) czekają m.in. koncerty zespołów Jazzpospolita i Alameda 5.

Biedronka zaskarży decyzję UOKiK. Chodzi o 115 mln zł kary

Biedronka zaskarży decyzję UOKiK. Chodzi o 115 mln zł kary

Właściciel sieci Biedronka odwoła się od 115-milionowej kary nałożonej przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów za rozbieżności między cenami na półkach a cenami w systemie kasowym. Spółka twierdzi, że różnice wynikały wyłącznie z nieumyślnych błędów pracowników

KAS walczy z hazardem. Przestępcy odpowiadają gazem łzawiącym

KAS walczy z hazardem. Przestępcy odpowiadają gazem łzawiącym

Pełne ręce roboty mieli w ostatnich dniach funkcjonariusze lubelskiej Krajowej Administracji Skarbowej. Zatrzymali aż 50 automatów do gier, a z nimi gotówkę na wypłaty wygranych i amfetaminę. Przestępcy nie pozostają dłużni – na śledczych czyhają zasadzki z miotaczami gazu.

Edach Budowlani przegrali sparing w Siedlcach

Edach Budowlani przegrali sparing w Siedlcach

Tydzień przed inauguracją nowego sezon Edach Budowlani Lublin rozegrali mecz kontrolny z Awentą Pogonią Siedlce. Już w weekend obie drużyny spotkają się ponownie, tym razem w walce o ligowe punkty.

Slavic Jazz Underground w Muszli Koncertowej
14 sierpnia 2020, 19:00

Slavic Jazz Underground w Muszli Koncertowej

Jedną z gwiazd najbliższego weekendu w Muszli Koncertowej Ogrodu Saskiego będzie formacja Slavic Jazz Underground. Tradycyjnie nie zabraknie również teatru i dodatkowych atrakcji.

"Sztuka kochania" w Kinie Perła
14 sierpnia 2020, 21:00

"Sztuka kochania" w Kinie Perła

14 sieprnia w Kinie Perła (ul. Bernardyńska 15) będzie można zobaczyć m.in. docenioną "Sztukę kochania. Historię Michaliny Wisłockiej" oraz kultowego "Misia".

Jazda z duszą na ramieniu. Jedzie pociąg, a zapory podniesione
ALARM 24
galeria

Jazda z duszą na ramieniu. Jedzie pociąg, a zapory podniesione

Na przejazd wjeżdża pociąg, a rogatki są podniesione – tak działały szlabany w Miłocinie, gdzie tory krzyżują się z drogą wojewódzką Lublin-Nałęczów. Zdarzało się również i tak, że zapory były opuszczone, chociaż do przejazdu nie zbliżał się żaden pociąg

Zegarki sportowe Garmin - jakość, która się opłaca.

Zegarki sportowe Garmin - jakość, która się opłaca.

Firma Garmin jest jednym z najprężniej rozwijających się producentów zegarków sportowych. Łącząc nowoczesne moduły GPS z innowacyjnymi funkcjami sportowymi, producent uzyskał kompaktowe urządzenia, które wspomagają w planowaniu treningów i odczytywaniu ich wyników. Dlaczego warto zwrócić uwagę na zegarki Garmin?

Koronawirus w Lubelskiem: szwalnia, komisariat, gminny dom kultury

Koronawirus w Lubelskiem: szwalnia, komisariat, gminny dom kultury

Dziś Lubelski Urząd Wojewódzki poinformował o 17 nowych przypadkach zakażenia SARS-CoV-2. Pięć dotyczy Lublina, trzy – Białej Podlaskiej i powiatu bialskiego i kolejne trzy – powiatu opolskiego.

18. Festiwal Objazdowy Watch Docs w Lublinie
20 sierpnia 2020, 20:00

18. Festiwal Objazdowy Watch Docs w Lublinie

20-23 sierpnia w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) zobaczymy filmy z 18. edycji Festiwalu Objazdowego Watch Docs. Prawa Człowieka w Filmie.

Nowy film Szumowskiej polskim kandydatem do Oscara

Nowy film Szumowskiej polskim kandydatem do Oscara

Nowy film Małgorzaty Szumowskiej i Michała Englerta polskim kandydatem do Oscara. Czy „Śniegu już więcej nie będzie” powtórzy sukces „Idy”?

Lublin: Zamojska zamknięta dla ruchu, komunikacja na objazdach
galeria

Lublin: Zamojska zamknięta dla ruchu, komunikacja na objazdach

Do godz. 15.30 mogą potrwać utrudnienia w ruchu w centrum Lublina gdzie zamknięta jest ul. Zamojska.