Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

12 sierpnia 2011 r.
15:11
Edytuj ten wpis

Chełm: Zatankował za 370 zł i nie zapłacił

Autor: Zdjęcie autora (bar)
0 20 A A

Zarzut przywłaszczenia paliwa usłyszał 51-letni Roman P. z gminy Chełm. Kilka dni temu na jednej z chełmskich stacji paliw wlał do baku swojego samochodu benzynę za 370 zł i nie zapłacił.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Pracownikowi stacji wytłumaczył się, że zapomniał pieniędzy. Obiecał, że ureguluje rachunek już następnego dnia, ale więcej się nie pokazał.

Poszkodowany pracownik w końcu stracił cierpliwość i poprosił o pomoc policję. Pertraktując z nim Roman P. pokazał mu swój dowód osobisty. Dzięki temu policjanci bez trudu dotarli do sprawcy przywłaszczenia, aby postawić mu zarzuty. Za to co zrobił grozi mu teraz nawet do trzech lat więzienia.

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Kolka / 15 sierpnia 2011 o 19:32
0
[quote name='gs' timestamp='1313425999' post='514769']
To właśnie J. Kaczyński rękami niejakiej Beaty ze Świdnika podniósł akcyzę na paliwo, która była niższa za Belki. Belce wmówili że jak obniży akcyzę to cena etyliny spadnie , Niestety nie wyszło bo benzyniarze , podnieśli marze .
[/quote]
Viatol i wyższy VAT też wprowadził pewnie Kaczyński???Nie nadążasz za życiem JASIU.
Avatar
gs / 15 sierpnia 2011 o 18:33
0
[quote name='Kolka' timestamp='1313313817' post='514424']
Wiesz JASIU za PIS-u,czy wcześniej zapinałem przyczepę kempingową i czasem robiłem sobie wakacje nad morzem,a teraz za czerwonych jest tak ze muszę do tego sporo dołożyc,w imię czego pytam się do tych chujowych dróg krajowych muszę dokładać,i do tak drogiego paliwa,bo pazerność tego rządu nie pozwala obniżyć akcyzy. Normalny by tego nie wymyślił tylko twoi idole.Tu się chłopak urwał z CPN-u,czego i tak nie pochwalam czy jak babcia trochę chrustu wyniosła z państwowego lasu,robi się wielkie HALLO na cały kraj,a jak TWOI idole rąbią miliony w majestacie prawa to jest OK. Reasumując JASIU mniej nas dymali za PIS-u jak teraz ta CZERWONA CHOŁOTA.
[/quote]
To właśnie J. Kaczyński rękami niejakiej Beaty ze Świdnika podniósł akcyzę na paliwo, która była niższa za Belki. Belce wmówili że jak obniży akcyzę to cena etyliny spadnie , Niestety nie wyszło bo benzyniarze , podnieśli marze .
[quote name='Kolka' timestamp='1313313817' post='514424']
Wiesz JASIU za PIS-u,czy wcześniej zapinałem przyczepę kempingową i czasem robiłem sobie wakacje nad morzem,a teraz za czerwonych jest tak ze muszę do tego sporo dołożyc,w imię czego pytam się do tych chujowych dróg krajowych muszę dokładać,i do tak drogiego paliwa,bo pazerność tego rządu nie pozwala obniżyć akcyzy. Normalny by tego nie wymyślił tylko twoi idole.Tu się chłopak urwał z CPN-u,czego i tak nie pochwalam czy jak babcia trochę chrustu wyniosła ... rozwiń
Avatar
gs / 15 sierpnia 2011 o 18:25
0
[quote name='buzal' timestamp='1313164405' post='514005']
Tuskomatoly wszestkich by wsadzili do paki bo jesc im nie trzeba dawac.
Wyniszczyli narodowa tkanke spoleczenstwa podstawowego ale nie pomyslo ze czlowiek i Polak moze nie byc przy groszu.
Ale oczywiscie na policje donos zara zglosic i rodaka wykonczyc. Lepiej jak Pelowcy beda mieli wiencej i gnebili prawdziwych Polakow. A tali stacjasz benzynowy to co biedak? zara na policje zapodac? zydowstwo sie rozplemilo w calym kraju i tylko dla siebie i dla siebie.
Poczekajcie do sloty jesiennej a w wyboze pokazem wam gdzie miejsce dla takich.
Jusz Pelowcy do wladzy nie wruca.
[/quote]
To proponujesz powrót do państwowego CPN. Czyli zabranie z rąk właścicieli ORLENU, LoToSu I innych stacji benzynowych.
[quote name='buzal' timestamp='1313164405' post='514005']
Tuskomatoly wszestkich by wsadzili do paki bo jesc im nie trzeba dawac.
Wyniszczyli narodowa tkanke spoleczenstwa podstawowego ale nie pomyslo ze czlowiek i Polak moze nie byc przy groszu.
Ale oczywiscie na policje donos zara zglosic i rodaka wykonczyc. Lepiej jak Pelowcy beda mieli wiencej i gnebili prawdziwych Polakow. A tali stacjasz benzynowy to co biedak? zara na policje zapodac? zydowstwo sie rozplemilo w calym kraju i tylko dla siebie i... rozwiń
Avatar
GS / 15 sierpnia 2011 o 18:21
0
[quote name='Kolka' timestamp='1313313817' post='514424']
Wiesz JASIU za PIS-u,czy wcześniej zapinałem przyczepę kempingową i czasem robiłem sobie wakacje nad morzem,a teraz za czerwonych jest tak ze muszę do tego sporo dołożyc,w imię czego pytam się do tych chujowych dróg krajowych muszę dokładać,i do tak drogiego paliwa,bo pazerność tego rządu nie pozwala obniżyć akcyzy. Normalny by tego nie wymyślił tylko twoi idole.Tu się chłopak urwał z CPN-u,czego i tak nie pochwalam czy jak babcia trochę chrustu wyniosła z państwowego lasu,robi się wielkie HALLO na cały kraj,a jak TWOI idole rąbią miliony w majestacie prawa to jest OK. Reasumując JASIU mniej nas dymali za PIS-u jak teraz ta CZERWONA CHOŁOTA.
[/quote]
jAK RZĄDZIŁ jAREK k. tO JEGO MIN. FIN. NIEJAK bEATA PODNIOSŁA AKYZĘ NA PALIWO I TAK TO ZOSTAŁO.
[quote name='Kolka' timestamp='1313313817' post='514424']
Wiesz JASIU za PIS-u,czy wcześniej zapinałem przyczepę kempingową i czasem robiłem sobie wakacje nad morzem,a teraz za czerwonych jest tak ze muszę do tego sporo dołożyc,w imię czego pytam się do tych chujowych dróg krajowych muszę dokładać,i do tak drogiego paliwa,bo pazerność tego rządu nie pozwala obniżyć akcyzy. Normalny by tego nie wymyślił tylko twoi idole.Tu się chłopak urwał z CPN-u,czego i tak nie pochwalam czy jak babcia trochę chrustu wyniosła ... rozwiń
Avatar
Jan / 14 sierpnia 2011 o 15:58
0
No i CZERWONI zrobili nam niespodziankę na wakacje,ja tez ze znajomymi wybierałem się na urlop i bach taka niespodzianka. U mnie ta waga przekraczała z 3500\3600,niecałe 100kg i już wycieczka staje się droższa.Niech nam żyje chemiczny DONEK,cała platforma i ten VIATOL.Za ceny paliwa też,jeszcze chwila i wszyscy będą się tankować za darmo.PAZERNOŚĆ TEJ WŁADZY NIE MA GRANIC.
Avatar
Kolka / 14 sierpnia 2011 o 11:23
0
[quote name='abc' timestamp='1313310844' post='514409']
nie, za bicie piany uważam pisanie tym szczeniackim politycznym językiem
Co to, nie umiesz już normalnie napisać "podnoszenie"? Konfidenci, decydenci,
komuniści, mafia, żydzi, ... - w kółko słychać to samo, durne hasła, które nic
nie zmienią na ustach nic nie robiącej i wiecznie niezadowolonej części ludzi.

Powiedź mi jeszcze, że może za twojego pisu, pisu było lepiej, albo wprost
czego to sld, którego nikt nie słucha czy pan Palikot nie obieca i nie zrobi.
Z resztą o czym tu dyskutować, pewnych postaw i tak nijak się nie zmieni, czego
by się nie zrobiło. Agitować i wyrażać swoje niezadowolenie na wszystko dookoła trzeba.
[/quote]
Wiesz JASIU za PIS-u,czy wcześniej zapinałem przyczepę kempingową i czasem robiłem sobie wakacje nad morzem,a teraz za czerwonych jest tak ze muszę do tego sporo dołożyc,w imię czego pytam się do tych chujowych dróg krajowych muszę dokładać,i do tak drogiego paliwa,bo pazerność tego rządu nie pozwala obniżyć akcyzy. Normalny by tego nie wymyślił tylko twoi idole.Tu się chłopak urwał z CPN-u,czego i tak nie pochwalam czy jak babcia trochę chrustu wyniosła z państwowego lasu,robi się wielkie HALLO na cały kraj,a jak TWOI idole rąbią miliony w majestacie prawa to jest OK. Reasumując JASIU mniej nas dymali za PIS-u jak teraz ta CZERWONA CHOŁOTA.
[quote name='abc' timestamp='1313310844' post='514409']
nie, za bicie piany uważam pisanie tym szczeniackim politycznym językiem
Co to, nie umiesz już normalnie napisać "podnoszenie"? Konfidenci, decydenci,
komuniści, mafia, żydzi, ... - w kółko słychać to samo, durne hasła, które nic
nie zmienią na ustach nic nie robiącej i wiecznie niezadowolonej części ludzi.

Powiedź mi jeszcze, że może za twojego pisu, pisu było lepiej, albo wprost
czego to sld, którego nikt ... rozwiń
Avatar
abc / 14 sierpnia 2011 o 10:34
0
nie, za bicie piany uważam pisanie tym szczeniackim politycznym językiem
Co to, nie umiesz już normalnie napisać "podnoszenie"? Konfidenci, decydenci,
komuniści, mafia, żydzi, ... - w kółko słychać to samo, durne hasła, które nic
nie zmienią na ustach nic nie robiącej i wiecznie niezadowolonej części ludzi.

Powiedź mi jeszcze, że może za twojego pisu, pisu było lepiej, albo wprost
czego to sld, którego nikt nie słucha czy pan Palikot nie obieca i nie zrobi.
Z resztą o czym tu dyskutować, pewnych postaw i tak nijak się nie zmieni, czego
by się nie zrobiło. Agitować i wyrażać swoje niezadowolenie na wszystko dookoła trzeba.
nie, za bicie piany uważam pisanie tym szczeniackim politycznym językiem
Co to, nie umiesz już normalnie napisać "podnoszenie"? Konfidenci, decydenci,
komuniści, mafia, żydzi, ... - w kółko słychać to samo, durne hasła, które nic
nie zmienią na ustach nic nie robiącej i wiecznie niezadowolonej części ludzi.

Powiedź mi jeszcze, że może za twojego pisu, pisu było lepiej, albo wprost
czego to sld, którego nikt nie słucha czy pan Palikot nie obieca i nie zrobi.
Z resztą o czym tu dyskutować... rozwiń
Avatar
Kolka / 14 sierpnia 2011 o 10:17
0
[quote name='abc' timestamp='1313302913' post='514377']
mi nie płacą za bicie politycznej piany bo wątpię, że te wszystkie
głupoty można wypisywać tak samemu z siebie, wybory idą czas więc
bić dalej pianę gdzie się tylko da i kontynuować wewnętrzną wojnę.

pseudo polityczne społeczniki, trolle - idźcie się leczyć, bo doszukiwanie
się w każdym aspekcie życia wyłącznie odpowiedzialności obecnej władzy,
węszenie wszędzie spisków, afer, mafii i ta ciągła presja inwigilacji,
podsłuchów czy przytaczanie na każdym kroku tych marnych oldschool'owych
haseł do normalnych zachowań nijak nie należy.

cwaniaczki, martwcie się lepiej o siebie i o swoje ciepłe miejsce w...
[/quote]
CYCU-rozPOczęcie tych rządów od POdnoszenia POdatkow,i od PObierania opłat za chuja warte drogi,uważasz za bicie piany??,nie mówiąc o licznych aferach za moje pieniądze. Nic, ale to ciebie można nazwać ciemnym i CZWRWONYM TROLEM.
[quote name='abc' timestamp='1313302913' post='514377']
mi nie płacą za bicie politycznej piany bo wątpię, że te wszystkie
głupoty można wypisywać tak samemu z siebie, wybory idą czas więc
bić dalej pianę gdzie się tylko da i kontynuować wewnętrzną wojnę.

pseudo polityczne społeczniki, trolle - idźcie się leczyć, bo doszukiwanie
się w każdym aspekcie życia wyłącznie odpowiedzialności obecnej władzy,
węszenie wszędzie spisków, afer, mafii i ta ciągła presja inwigilacji, rozwiń
Avatar
abc / 14 sierpnia 2011 o 08:21
0
mi nie płacą za bicie politycznej piany bo wątpię, że te wszystkie
głupoty można wypisywać tak samemu z siebie, wybory idą czas więc
bić dalej pianę gdzie się tylko da i kontynuować wewnętrzną wojnę.

pseudo polityczne społeczniki, trolle - idźcie się leczyć, bo doszukiwanie
się w każdym aspekcie życia wyłącznie odpowiedzialności obecnej władzy,
węszenie wszędzie spisków, afer, mafii i ta ciągła presja inwigilacji,
podsłuchów czy przytaczanie na każdym kroku tych marnych oldschool'owych
haseł do normalnych zachowań nijak nie należy.

cwaniaczki, martwcie się lepiej o siebie i o swoje ciepłe miejsce w...
mi nie płacą za bicie politycznej piany bo wątpię, że te wszystkie
głupoty można wypisywać tak samemu z siebie, wybory idą czas więc
bić dalej pianę gdzie się tylko da i kontynuować wewnętrzną wojnę.

pseudo polityczne społeczniki, trolle - idźcie się leczyć, bo doszukiwanie
się w każdym aspekcie życia wyłącznie odpowiedzialności obecnej władzy,
węszenie wszędzie spisków, afer, mafii i ta ciągła presja inwigilacji,
podsłuchów czy przytaczanie na każdym kroku tych marnych oldschool'owych
rozwiń
Avatar
Jadwiga / 14 sierpnia 2011 o 07:48
0
[quote name='abc' timestamp='1313255638' post='514304']
Idź się leczyć bo wygląda na to, że jesteś jakiś mocno chory.
Światełko w lodówce jak otwierasz drzwiczki też rządzący zapalają?
[/quote]
To światełko w lodówce też ci KOMUNIŚCI zgaszą,już nie długo.Z pierwszymi podwyżkami za prąd.
Avatar
Kolka / 15 sierpnia 2011 o 19:32
0
[quote name='gs' timestamp='1313425999' post='514769']
To właśnie J. Kaczyński rękami niejakiej Beaty ze Świdnika podniósł akcyzę na paliwo, która była niższa za Belki. Belce wmówili że jak obniży akcyzę to cena etyliny spadnie , Niestety nie wyszło bo benzyniarze , podnieśli marze .
[/quote]
Viatol i wyższy VAT też wprowadził pewnie Kaczyński???Nie nadążasz za życiem JASIU.
Avatar
gs / 15 sierpnia 2011 o 18:33
0
[quote name='Kolka' timestamp='1313313817' post='514424']
Wiesz JASIU za PIS-u,czy wcześniej zapinałem przyczepę kempingową i czasem robiłem sobie wakacje nad morzem,a teraz za czerwonych jest tak ze muszę do tego sporo dołożyc,w imię czego pytam się do tych chujowych dróg krajowych muszę dokładać,i do tak drogiego paliwa,bo pazerność tego rządu nie pozwala obniżyć akcyzy. Normalny by tego nie wymyślił tylko twoi idole.Tu się chłopak urwał z CPN-u,czego i tak nie pochwalam czy jak babcia trochę chrustu wyniosła z państwowego lasu,robi się wielkie HALLO na cały kraj,a jak TWOI idole rąbią miliony w majestacie prawa to jest OK. Reasumując JASIU mniej nas dymali za PIS-u jak teraz ta CZERWONA CHOŁOTA.
[/quote]
To właśnie J. Kaczyński rękami niejakiej Beaty ze Świdnika podniósł akcyzę na paliwo, która była niższa za Belki. Belce wmówili że jak obniży akcyzę to cena etyliny spadnie , Niestety nie wyszło bo benzyniarze , podnieśli marze .
[quote name='Kolka' timestamp='1313313817' post='514424']
Wiesz JASIU za PIS-u,czy wcześniej zapinałem przyczepę kempingową i czasem robiłem sobie wakacje nad morzem,a teraz za czerwonych jest tak ze muszę do tego sporo dołożyc,w imię czego pytam się do tych chujowych dróg krajowych muszę dokładać,i do tak drogiego paliwa,bo pazerność tego rządu nie pozwala obniżyć akcyzy. Normalny by tego nie wymyślił tylko twoi idole.Tu się chłopak urwał z CPN-u,czego i tak nie pochwalam czy jak babcia trochę chrustu wyniosła ... rozwiń
Avatar
gs / 15 sierpnia 2011 o 18:25
0
[quote name='buzal' timestamp='1313164405' post='514005']
Tuskomatoly wszestkich by wsadzili do paki bo jesc im nie trzeba dawac.
Wyniszczyli narodowa tkanke spoleczenstwa podstawowego ale nie pomyslo ze czlowiek i Polak moze nie byc przy groszu.
Ale oczywiscie na policje donos zara zglosic i rodaka wykonczyc. Lepiej jak Pelowcy beda mieli wiencej i gnebili prawdziwych Polakow. A tali stacjasz benzynowy to co biedak? zara na policje zapodac? zydowstwo sie rozplemilo w calym kraju i tylko dla siebie i dla siebie.
Poczekajcie do sloty jesiennej a w wyboze pokazem wam gdzie miejsce dla takich.
Jusz Pelowcy do wladzy nie wruca.
[/quote]
To proponujesz powrót do państwowego CPN. Czyli zabranie z rąk właścicieli ORLENU, LoToSu I innych stacji benzynowych.
[quote name='buzal' timestamp='1313164405' post='514005']
Tuskomatoly wszestkich by wsadzili do paki bo jesc im nie trzeba dawac.
Wyniszczyli narodowa tkanke spoleczenstwa podstawowego ale nie pomyslo ze czlowiek i Polak moze nie byc przy groszu.
Ale oczywiscie na policje donos zara zglosic i rodaka wykonczyc. Lepiej jak Pelowcy beda mieli wiencej i gnebili prawdziwych Polakow. A tali stacjasz benzynowy to co biedak? zara na policje zapodac? zydowstwo sie rozplemilo w calym kraju i tylko dla siebie i... rozwiń
Avatar
GS / 15 sierpnia 2011 o 18:21
0
[quote name='Kolka' timestamp='1313313817' post='514424']
Wiesz JASIU za PIS-u,czy wcześniej zapinałem przyczepę kempingową i czasem robiłem sobie wakacje nad morzem,a teraz za czerwonych jest tak ze muszę do tego sporo dołożyc,w imię czego pytam się do tych chujowych dróg krajowych muszę dokładać,i do tak drogiego paliwa,bo pazerność tego rządu nie pozwala obniżyć akcyzy. Normalny by tego nie wymyślił tylko twoi idole.Tu się chłopak urwał z CPN-u,czego i tak nie pochwalam czy jak babcia trochę chrustu wyniosła z państwowego lasu,robi się wielkie HALLO na cały kraj,a jak TWOI idole rąbią miliony w majestacie prawa to jest OK. Reasumując JASIU mniej nas dymali za PIS-u jak teraz ta CZERWONA CHOŁOTA.
[/quote]
jAK RZĄDZIŁ jAREK k. tO JEGO MIN. FIN. NIEJAK bEATA PODNIOSŁA AKYZĘ NA PALIWO I TAK TO ZOSTAŁO.
[quote name='Kolka' timestamp='1313313817' post='514424']
Wiesz JASIU za PIS-u,czy wcześniej zapinałem przyczepę kempingową i czasem robiłem sobie wakacje nad morzem,a teraz za czerwonych jest tak ze muszę do tego sporo dołożyc,w imię czego pytam się do tych chujowych dróg krajowych muszę dokładać,i do tak drogiego paliwa,bo pazerność tego rządu nie pozwala obniżyć akcyzy. Normalny by tego nie wymyślił tylko twoi idole.Tu się chłopak urwał z CPN-u,czego i tak nie pochwalam czy jak babcia trochę chrustu wyniosła ... rozwiń
Avatar
Jan / 14 sierpnia 2011 o 15:58
0
No i CZERWONI zrobili nam niespodziankę na wakacje,ja tez ze znajomymi wybierałem się na urlop i bach taka niespodzianka. U mnie ta waga przekraczała z 3500\3600,niecałe 100kg i już wycieczka staje się droższa.Niech nam żyje chemiczny DONEK,cała platforma i ten VIATOL.Za ceny paliwa też,jeszcze chwila i wszyscy będą się tankować za darmo.PAZERNOŚĆ TEJ WŁADZY NIE MA GRANIC.
Avatar
Kolka / 14 sierpnia 2011 o 11:23
0
[quote name='abc' timestamp='1313310844' post='514409']
nie, za bicie piany uważam pisanie tym szczeniackim politycznym językiem
Co to, nie umiesz już normalnie napisać "podnoszenie"? Konfidenci, decydenci,
komuniści, mafia, żydzi, ... - w kółko słychać to samo, durne hasła, które nic
nie zmienią na ustach nic nie robiącej i wiecznie niezadowolonej części ludzi.

Powiedź mi jeszcze, że może za twojego pisu, pisu było lepiej, albo wprost
czego to sld, którego nikt nie słucha czy pan Palikot nie obieca i nie zrobi.
Z resztą o czym tu dyskutować, pewnych postaw i tak nijak się nie zmieni, czego
by się nie zrobiło. Agitować i wyrażać swoje niezadowolenie na wszystko dookoła trzeba.
[/quote]
Wiesz JASIU za PIS-u,czy wcześniej zapinałem przyczepę kempingową i czasem robiłem sobie wakacje nad morzem,a teraz za czerwonych jest tak ze muszę do tego sporo dołożyc,w imię czego pytam się do tych chujowych dróg krajowych muszę dokładać,i do tak drogiego paliwa,bo pazerność tego rządu nie pozwala obniżyć akcyzy. Normalny by tego nie wymyślił tylko twoi idole.Tu się chłopak urwał z CPN-u,czego i tak nie pochwalam czy jak babcia trochę chrustu wyniosła z państwowego lasu,robi się wielkie HALLO na cały kraj,a jak TWOI idole rąbią miliony w majestacie prawa to jest OK. Reasumując JASIU mniej nas dymali za PIS-u jak teraz ta CZERWONA CHOŁOTA.
[quote name='abc' timestamp='1313310844' post='514409']
nie, za bicie piany uważam pisanie tym szczeniackim politycznym językiem
Co to, nie umiesz już normalnie napisać "podnoszenie"? Konfidenci, decydenci,
komuniści, mafia, żydzi, ... - w kółko słychać to samo, durne hasła, które nic
nie zmienią na ustach nic nie robiącej i wiecznie niezadowolonej części ludzi.

Powiedź mi jeszcze, że może za twojego pisu, pisu było lepiej, albo wprost
czego to sld, którego nikt ... rozwiń
Avatar
abc / 14 sierpnia 2011 o 10:34
0
nie, za bicie piany uważam pisanie tym szczeniackim politycznym językiem
Co to, nie umiesz już normalnie napisać "podnoszenie"? Konfidenci, decydenci,
komuniści, mafia, żydzi, ... - w kółko słychać to samo, durne hasła, które nic
nie zmienią na ustach nic nie robiącej i wiecznie niezadowolonej części ludzi.

Powiedź mi jeszcze, że może za twojego pisu, pisu było lepiej, albo wprost
czego to sld, którego nikt nie słucha czy pan Palikot nie obieca i nie zrobi.
Z resztą o czym tu dyskutować, pewnych postaw i tak nijak się nie zmieni, czego
by się nie zrobiło. Agitować i wyrażać swoje niezadowolenie na wszystko dookoła trzeba.
nie, za bicie piany uważam pisanie tym szczeniackim politycznym językiem
Co to, nie umiesz już normalnie napisać "podnoszenie"? Konfidenci, decydenci,
komuniści, mafia, żydzi, ... - w kółko słychać to samo, durne hasła, które nic
nie zmienią na ustach nic nie robiącej i wiecznie niezadowolonej części ludzi.

Powiedź mi jeszcze, że może za twojego pisu, pisu było lepiej, albo wprost
czego to sld, którego nikt nie słucha czy pan Palikot nie obieca i nie zrobi.
Z resztą o czym tu dyskutować... rozwiń
Avatar
Kolka / 14 sierpnia 2011 o 10:17
0
[quote name='abc' timestamp='1313302913' post='514377']
mi nie płacą za bicie politycznej piany bo wątpię, że te wszystkie
głupoty można wypisywać tak samemu z siebie, wybory idą czas więc
bić dalej pianę gdzie się tylko da i kontynuować wewnętrzną wojnę.

pseudo polityczne społeczniki, trolle - idźcie się leczyć, bo doszukiwanie
się w każdym aspekcie życia wyłącznie odpowiedzialności obecnej władzy,
węszenie wszędzie spisków, afer, mafii i ta ciągła presja inwigilacji,
podsłuchów czy przytaczanie na każdym kroku tych marnych oldschool'owych
haseł do normalnych zachowań nijak nie należy.

cwaniaczki, martwcie się lepiej o siebie i o swoje ciepłe miejsce w...
[/quote]
CYCU-rozPOczęcie tych rządów od POdnoszenia POdatkow,i od PObierania opłat za chuja warte drogi,uważasz za bicie piany??,nie mówiąc o licznych aferach za moje pieniądze. Nic, ale to ciebie można nazwać ciemnym i CZWRWONYM TROLEM.
[quote name='abc' timestamp='1313302913' post='514377']
mi nie płacą za bicie politycznej piany bo wątpię, że te wszystkie
głupoty można wypisywać tak samemu z siebie, wybory idą czas więc
bić dalej pianę gdzie się tylko da i kontynuować wewnętrzną wojnę.

pseudo polityczne społeczniki, trolle - idźcie się leczyć, bo doszukiwanie
się w każdym aspekcie życia wyłącznie odpowiedzialności obecnej władzy,
węszenie wszędzie spisków, afer, mafii i ta ciągła presja inwigilacji, rozwiń
Avatar
abc / 14 sierpnia 2011 o 08:21
0
mi nie płacą za bicie politycznej piany bo wątpię, że te wszystkie
głupoty można wypisywać tak samemu z siebie, wybory idą czas więc
bić dalej pianę gdzie się tylko da i kontynuować wewnętrzną wojnę.

pseudo polityczne społeczniki, trolle - idźcie się leczyć, bo doszukiwanie
się w każdym aspekcie życia wyłącznie odpowiedzialności obecnej władzy,
węszenie wszędzie spisków, afer, mafii i ta ciągła presja inwigilacji,
podsłuchów czy przytaczanie na każdym kroku tych marnych oldschool'owych
haseł do normalnych zachowań nijak nie należy.

cwaniaczki, martwcie się lepiej o siebie i o swoje ciepłe miejsce w...
mi nie płacą za bicie politycznej piany bo wątpię, że te wszystkie
głupoty można wypisywać tak samemu z siebie, wybory idą czas więc
bić dalej pianę gdzie się tylko da i kontynuować wewnętrzną wojnę.

pseudo polityczne społeczniki, trolle - idźcie się leczyć, bo doszukiwanie
się w każdym aspekcie życia wyłącznie odpowiedzialności obecnej władzy,
węszenie wszędzie spisków, afer, mafii i ta ciągła presja inwigilacji,
podsłuchów czy przytaczanie na każdym kroku tych marnych oldschool'owych
rozwiń
Avatar
Jadwiga / 14 sierpnia 2011 o 07:48
0
[quote name='abc' timestamp='1313255638' post='514304']
Idź się leczyć bo wygląda na to, że jesteś jakiś mocno chory.
Światełko w lodówce jak otwierasz drzwiczki też rządzący zapalają?
[/quote]
To światełko w lodówce też ci KOMUNIŚCI zgaszą,już nie długo.Z pierwszymi podwyżkami za prąd.