Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

18 grudnia 2011 r.
11:03
Edytuj ten wpis

Krasnystaw: 24-latek wpadł z nielegalnymi papierosami

Autor: Zdjęcie autora bar
0 13 A A

Blisko 2 tys. paczek papierosów z przemytu znaleźli krasnostawscy policjanci w volkswagenie passacie, którym podróżował 24-letni mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego. Mężczyzna wpadł podczas rutynowej kontroli drogowej w Krasnymstawie na ul. Sokołowskiej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Policjanci sprawdzili dokumenty kierowcy i samochodu, ale też zajrzeli do bagażnika. Jak się okazało wyładowany był nielegalnym towarem.

Gdyby przejęte przez mundurowych papierosy trafiły na czarny rynek, Skarb Państwa straciłby tytułem niezapłaconego podatku akcyzowego blisko 3 tys. zł. Tymczasem zostały zabezpieczone w policyjnym depozycie, a ich właściciel za posiadanie bezakcyzowego towaru niedługo stanie przed sądem. Musi się liczyć z wysoką grzywną, a nawet karą pozbawienia wolności.

Policjanci jeszcze wyjaśniają pochodzenie oraz przeznaczenie nielegalnego towaru.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
tropiciel / 19 grudnia 2011 r. o 08:44
0
[quote name='Gość' timestamp='1324231819' post='572252']
Może i masz racje ale nadal nie piszesz ile ty byś wyliczył tej akcyzy tylko krytykujesz-coś na wzór pana Kaczyńskiego-nic nie robi pożytecznego dla Polski i Polaków tylko knuje w polityce i krytykuje.Ten sam typ jesteś.
[/quote]
taa " a u was murzynów biją ... "
Avatar
Gość / 18 grudnia 2011 r. o 19:10
0
[quote name='Gość' timestamp='1324224856' post='572194']
Obaj z redaktorem powinniście sobie kupić po dobrym kalkulatorze, bo akcyza nie wyniosłaby ani 23 tysiące, ani 3 tysiące, ani 500 złotych. Ty powinieneś wrócić tam gdzie uczą tabliczki mnożenia, a redaktor, jak już pisze o przemycie mógłby choć umieć policzyć akcyzę, cło i VAT, a nie pleść co mu ślina na jezyk przyniesie.
[/quote]
Może i masz racje ale nadal nie piszesz ile ty byś wyliczył tej akcyzy tylko krytykujesz-coś na wzór pana Kaczyńskiego-nic nie robi pożytecznego dla Polski i Polaków tylko knuje w polityce i krytykuje.Ten sam typ jesteś.
[quote name='Gość' timestamp='1324224856' post='572194']
Obaj z redaktorem powinniście sobie kupić po dobrym kalkulatorze, bo akcyza nie wyniosłaby ani 23 tysiące, ani 3 tysiące, ani 500 złotych. Ty powinieneś wrócić tam gdzie uczą tabliczki mnożenia, a redaktor, jak już pisze o przemycie mógłby choć umieć policzyć akcyzę, cło i VAT, a nie pleść co mu ślina na jezyk przyniesie.
[/quote]
Może i masz racje ale nadal nie piszesz ile ty byś wyliczył tej akcyzy tylko krytykujesz-coś na wzór pana Kaczyński... rozwiń
Avatar
Gość / 18 grudnia 2011 r. o 17:14
0
Obaj z redaktorem powinniście sobie kupić po dobrym kalkulatorze, bo akcyza nie wyniosłaby ani 23 tysiące, ani 3 tysiące, ani 500 złotych. Ty powinieneś wrócić tam gdzie uczą tabliczki mnożenia, a redaktor, jak już pisze o przemycie mógłby choć umieć policzyć akcyzę, cło i VAT, a nie pleść co mu ślina na jezyk przyniesie.
Avatar
Gość / 18 grudnia 2011 r. o 16:26
0
Ha ha-i co cwaniaczku-kto miał racje?z 23tyś.zł po moich postach zrobiło się 3tyś-wiec ja miałem racje a redaktor czytając te komentarze z 23tyś zrobił 3tyś-Więc lepiej Ty wróć do szkoły skoro twierdzisz ze należy sie 23tys akcyzy.
Avatar
Gość / 18 grudnia 2011 r. o 16:21
0
[quote name='Gość' timestamp='1324215504' post='572126']
A ja na to że nie umiesz liczyć bo gdyby za 2 tysiące paczek papierosów akcyza wynosiła 500 zł to przemyt byłby nieopłacalny. Wróć do szkoły.
[/quote]
Więc twoim tokiem rozumowania kupuje powiedzmy paczkę papierosów na Ukrainie za 3zł-po wjechaniu do polski płace 11,50zł akcycy jak wynika z powyzych wyliczeń i chce zarobić na niej powiedzmy 2zł więc sprzedaje ją w Polsce po 16,50 tak?kupisz ja za tyle?Prosze cie wyjasnij mi skąd te 23tyś podatku akcyzowego za niespłełna 2tyś.paczek?
[quote name='Gość' timestamp='1324215504' post='572126']
A ja na to że nie umiesz liczyć bo gdyby za 2 tysiące paczek papierosów akcyza wynosiła 500 zł to przemyt byłby nieopłacalny. Wróć do szkoły.
[/quote]
Więc twoim tokiem rozumowania kupuje powiedzmy paczkę papierosów na Ukrainie za 3zł-po wjechaniu do polski płace 11,50zł akcycy jak wynika z powyzych wyliczeń i chce zarobić na niej powiedzmy 2zł więc sprzedaje ją w Polsce po 16,50 tak?kupisz ja za tyle?Prosze cie wyjasnij mi skąd te 23tyś podatk... rozwiń
Avatar
Gość / 18 grudnia 2011 r. o 14:38
0
[quote name='Gość' timestamp='1324214252' post='572109']
Minimalna stawka akcyzy na papierosy wynosi 228,80 zł za każde 1000 sztuk.

Podstawa prawna: ustawa z dnia 6 grudnia 2008 r. o podatku akcyzowym (Dz.U. z 2009 r. Nr 3, poz. 11 ze zm.).to cyt.z internetu-cały artykuł tuhttp://www.infor.pl/wskazniki/vatA/podatek-akcyzowy/387,Minimalna-stawka-akcyzy-na-papierosy.html a w arykule wyraznie pisze o niezapłaconym podatku akcyzowym wiec tylko ten podatek liczymy wiec nam wychodzi niecałe 500zł podatku-co ty na to?jak na lato?
[/quote]
A ja na to że nie umiesz liczyć bo gdyby za 2 tysiące paczek papierosów akcyza wynosiła 500 zł to przemyt byłby nieopłacalny. Wróć do szkoły.
[quote name='Gość' timestamp='1324214252' post='572109']
Minimalna stawka akcyzy na papierosy wynosi 228,80 zł za każde 1000 sztuk.

Podstawa prawna: ustawa z dnia 6 grudnia 2008 r. o podatku akcyzowym (Dz.U. z 2009 r. Nr 3, poz. 11 ze zm.).to cyt.z internetu-cały artykuł tuhttp://www.infor.pl/wskazniki/vatA/podatek-akcyzowy/387,Minimalna-stawka-akcyzy-na-papierosy.html a w arykule wyraznie pisze o niezapłaconym podatku akcyzowym wiec tylko ten podatek liczymy wiec nam wychodzi niecałe 500zł podatku-... rozwiń
Avatar
Gość / 18 grudnia 2011 r. o 14:17
0
[quote name='Gość' timestamp='1324211040' post='572080']
Bzdury to Ty piszesz, bo nie masz pojęcia. Takie byłyby należności podatkowe gdyby te fajki zostały sprowadzone legalnie i legalnie oclone. Tak się to liczy.
[/quote]
Minimalna stawka akcyzy na papierosy wynosi 228,80 zł za każde 1000 sztuk.

Podstawa prawna: ustawa z dnia 6 grudnia 2008 r. o podatku akcyzowym (Dz.U. z 2009 r. Nr 3, poz. 11 ze zm.).to cyt.z internetu-cały artykuł tuhttp://www.infor.pl/wskazniki/vatA/podatek-akcyzowy/387,Minimalna-stawka-akcyzy-na-papierosy.html a w arykule wyraznie pisze o niezapłaconym podatku akcyzowym wiec tylko ten podatek liczymy wiec nam wychodzi niecałe 500zł podatku-co ty na to?jak na lato?
[quote name='Gość' timestamp='1324211040' post='572080']
Bzdury to Ty piszesz, bo nie masz pojęcia. Takie byłyby należności podatkowe gdyby te fajki zostały sprowadzone legalnie i legalnie oclone. Tak się to liczy.
[/quote]
Minimalna stawka akcyzy na papierosy wynosi 228,80 zł za każde 1000 sztuk.

Podstawa prawna: ustawa z dnia 6 grudnia 2008 r. o podatku akcyzowym (Dz.U. z 2009 r. Nr 3, poz. 11 ze zm.).to cyt.z internetu-cały artykuł tuhttp://www.infor.pl/wskazniki/vatA/podatek-akcyzowy... rozwiń
Avatar
Gość / 18 grudnia 2011 r. o 14:06
0
[quote name='Gość' timestamp='1324211040' post='572080']
Bzdury to Ty piszesz, bo nie masz pojęcia. Takie byłyby należności podatkowe gdyby te fajki zostały sprowadzone legalnie i legalnie oclone. Tak się to liczy.
[/quote]
No może mnie oświecisz skoro taki mądraliński jesteś skąd te 23 tyś by trafiło do budzetu państwa?czyli paczka Ukraińskich fajek kosztuje ponad 20zł tak?powiedz ile obecnie jest akcyzy na wyroby tytoniowe?i policz sobie od tych 2 tyś paczek podatek należny-licz nawet po 12 zł paczke i zobaczymy ile naliczysz ekonomisto od siedmiu bolesci-podaj jakieś konkretne wyliczenia a nie wyzywanie i mędrkowanie na forum.
[quote name='Gość' timestamp='1324211040' post='572080']
Bzdury to Ty piszesz, bo nie masz pojęcia. Takie byłyby należności podatkowe gdyby te fajki zostały sprowadzone legalnie i legalnie oclone. Tak się to liczy.
[/quote]
No może mnie oświecisz skoro taki mądraliński jesteś skąd te 23 tyś by trafiło do budzetu państwa?czyli paczka Ukraińskich fajek kosztuje ponad 20zł tak?powiedz ile obecnie jest akcyzy na wyroby tytoniowe?i policz sobie od tych 2 tyś paczek podatek należny-licz nawet po 12 zł pacz... rozwiń
Avatar
Gość / 18 grudnia 2011 r. o 13:24
0
[quote name='Gość' timestamp='1324210503' post='572074']
Ale bzdury pisze ten redaktor-pomijając błędy ortograficzne ale jakim cudem im wyszło ze akcyza to 11,5 zł na paczce?przecież tyle to nawet paczka nie kosztuje akcyzy już nie pamietam ile tam jest obecnie-ale na pewno nie 11.5zł.
23tys na pewno nie są warte te wschodnie-jak ich sprzeda po 6-7zł na rynku to max.
[/quote]
Bzdury to Ty piszesz, bo nie masz pojęcia. Takie byłyby należności podatkowe gdyby te fajki zostały sprowadzone legalnie i legalnie oclone. Tak się to liczy.
[quote name='Gość' timestamp='1324210503' post='572074']
Ale bzdury pisze ten redaktor-pomijając błędy ortograficzne ale jakim cudem im wyszło ze akcyza to 11,5 zł na paczce?przecież tyle to nawet paczka nie kosztuje akcyzy już nie pamietam ile tam jest obecnie-ale na pewno nie 11.5zł.
23tys na pewno nie są warte te wschodnie-jak ich sprzeda po 6-7zł na rynku to max.
[/quote]
Bzdury to Ty piszesz, bo nie masz pojęcia. Takie byłyby należności podatkowe gdyby te fajki zostały sprowadzone legalnie... rozwiń
Avatar
Gość / 18 grudnia 2011 r. o 13:15
0
Ale bzdury pisze ten redaktor-pomijając błędy ortograficzne ale jakim cudem im wyszło ze akcyza to 11,5 zł na paczce?przecież tyle to nawet paczka nie kosztuje akcyzy już nie pamietam ile tam jest obecnie-ale na pewno nie 11.5zł.
23tys na pewno nie są warte te wschodnie-jak ich sprzeda po 6-7zł na rynku to max.
Avatar
tropiciel / 19 grudnia 2011 r. o 08:44
0
[quote name='Gość' timestamp='1324231819' post='572252']
Może i masz racje ale nadal nie piszesz ile ty byś wyliczył tej akcyzy tylko krytykujesz-coś na wzór pana Kaczyńskiego-nic nie robi pożytecznego dla Polski i Polaków tylko knuje w polityce i krytykuje.Ten sam typ jesteś.
[/quote]
taa " a u was murzynów biją ... "
Avatar
Gość / 18 grudnia 2011 r. o 19:10
0
[quote name='Gość' timestamp='1324224856' post='572194']
Obaj z redaktorem powinniście sobie kupić po dobrym kalkulatorze, bo akcyza nie wyniosłaby ani 23 tysiące, ani 3 tysiące, ani 500 złotych. Ty powinieneś wrócić tam gdzie uczą tabliczki mnożenia, a redaktor, jak już pisze o przemycie mógłby choć umieć policzyć akcyzę, cło i VAT, a nie pleść co mu ślina na jezyk przyniesie.
[/quote]
Może i masz racje ale nadal nie piszesz ile ty byś wyliczył tej akcyzy tylko krytykujesz-coś na wzór pana Kaczyńskiego-nic nie robi pożytecznego dla Polski i Polaków tylko knuje w polityce i krytykuje.Ten sam typ jesteś.
[quote name='Gość' timestamp='1324224856' post='572194']
Obaj z redaktorem powinniście sobie kupić po dobrym kalkulatorze, bo akcyza nie wyniosłaby ani 23 tysiące, ani 3 tysiące, ani 500 złotych. Ty powinieneś wrócić tam gdzie uczą tabliczki mnożenia, a redaktor, jak już pisze o przemycie mógłby choć umieć policzyć akcyzę, cło i VAT, a nie pleść co mu ślina na jezyk przyniesie.
[/quote]
Może i masz racje ale nadal nie piszesz ile ty byś wyliczył tej akcyzy tylko krytykujesz-coś na wzór pana Kaczyński... rozwiń
Avatar
Gość / 18 grudnia 2011 r. o 17:14
0
Obaj z redaktorem powinniście sobie kupić po dobrym kalkulatorze, bo akcyza nie wyniosłaby ani 23 tysiące, ani 3 tysiące, ani 500 złotych. Ty powinieneś wrócić tam gdzie uczą tabliczki mnożenia, a redaktor, jak już pisze o przemycie mógłby choć umieć policzyć akcyzę, cło i VAT, a nie pleść co mu ślina na jezyk przyniesie.
Avatar
Gość / 18 grudnia 2011 r. o 16:26
0
Ha ha-i co cwaniaczku-kto miał racje?z 23tyś.zł po moich postach zrobiło się 3tyś-wiec ja miałem racje a redaktor czytając te komentarze z 23tyś zrobił 3tyś-Więc lepiej Ty wróć do szkoły skoro twierdzisz ze należy sie 23tys akcyzy.
Avatar
Gość / 18 grudnia 2011 r. o 16:21
0
[quote name='Gość' timestamp='1324215504' post='572126']
A ja na to że nie umiesz liczyć bo gdyby za 2 tysiące paczek papierosów akcyza wynosiła 500 zł to przemyt byłby nieopłacalny. Wróć do szkoły.
[/quote]
Więc twoim tokiem rozumowania kupuje powiedzmy paczkę papierosów na Ukrainie za 3zł-po wjechaniu do polski płace 11,50zł akcycy jak wynika z powyzych wyliczeń i chce zarobić na niej powiedzmy 2zł więc sprzedaje ją w Polsce po 16,50 tak?kupisz ja za tyle?Prosze cie wyjasnij mi skąd te 23tyś podatku akcyzowego za niespłełna 2tyś.paczek?
[quote name='Gość' timestamp='1324215504' post='572126']
A ja na to że nie umiesz liczyć bo gdyby za 2 tysiące paczek papierosów akcyza wynosiła 500 zł to przemyt byłby nieopłacalny. Wróć do szkoły.
[/quote]
Więc twoim tokiem rozumowania kupuje powiedzmy paczkę papierosów na Ukrainie za 3zł-po wjechaniu do polski płace 11,50zł akcycy jak wynika z powyzych wyliczeń i chce zarobić na niej powiedzmy 2zł więc sprzedaje ją w Polsce po 16,50 tak?kupisz ja za tyle?Prosze cie wyjasnij mi skąd te 23tyś podatk... rozwiń
Avatar
Gość / 18 grudnia 2011 r. o 14:38
0
[quote name='Gość' timestamp='1324214252' post='572109']
Minimalna stawka akcyzy na papierosy wynosi 228,80 zł za każde 1000 sztuk.

Podstawa prawna: ustawa z dnia 6 grudnia 2008 r. o podatku akcyzowym (Dz.U. z 2009 r. Nr 3, poz. 11 ze zm.).to cyt.z internetu-cały artykuł tuhttp://www.infor.pl/wskazniki/vatA/podatek-akcyzowy/387,Minimalna-stawka-akcyzy-na-papierosy.html a w arykule wyraznie pisze o niezapłaconym podatku akcyzowym wiec tylko ten podatek liczymy wiec nam wychodzi niecałe 500zł podatku-co ty na to?jak na lato?
[/quote]
A ja na to że nie umiesz liczyć bo gdyby za 2 tysiące paczek papierosów akcyza wynosiła 500 zł to przemyt byłby nieopłacalny. Wróć do szkoły.
[quote name='Gość' timestamp='1324214252' post='572109']
Minimalna stawka akcyzy na papierosy wynosi 228,80 zł za każde 1000 sztuk.

Podstawa prawna: ustawa z dnia 6 grudnia 2008 r. o podatku akcyzowym (Dz.U. z 2009 r. Nr 3, poz. 11 ze zm.).to cyt.z internetu-cały artykuł tuhttp://www.infor.pl/wskazniki/vatA/podatek-akcyzowy/387,Minimalna-stawka-akcyzy-na-papierosy.html a w arykule wyraznie pisze o niezapłaconym podatku akcyzowym wiec tylko ten podatek liczymy wiec nam wychodzi niecałe 500zł podatku-... rozwiń
Avatar
Gość / 18 grudnia 2011 r. o 14:17
0
[quote name='Gość' timestamp='1324211040' post='572080']
Bzdury to Ty piszesz, bo nie masz pojęcia. Takie byłyby należności podatkowe gdyby te fajki zostały sprowadzone legalnie i legalnie oclone. Tak się to liczy.
[/quote]
Minimalna stawka akcyzy na papierosy wynosi 228,80 zł za każde 1000 sztuk.

Podstawa prawna: ustawa z dnia 6 grudnia 2008 r. o podatku akcyzowym (Dz.U. z 2009 r. Nr 3, poz. 11 ze zm.).to cyt.z internetu-cały artykuł tuhttp://www.infor.pl/wskazniki/vatA/podatek-akcyzowy/387,Minimalna-stawka-akcyzy-na-papierosy.html a w arykule wyraznie pisze o niezapłaconym podatku akcyzowym wiec tylko ten podatek liczymy wiec nam wychodzi niecałe 500zł podatku-co ty na to?jak na lato?
[quote name='Gość' timestamp='1324211040' post='572080']
Bzdury to Ty piszesz, bo nie masz pojęcia. Takie byłyby należności podatkowe gdyby te fajki zostały sprowadzone legalnie i legalnie oclone. Tak się to liczy.
[/quote]
Minimalna stawka akcyzy na papierosy wynosi 228,80 zł za każde 1000 sztuk.

Podstawa prawna: ustawa z dnia 6 grudnia 2008 r. o podatku akcyzowym (Dz.U. z 2009 r. Nr 3, poz. 11 ze zm.).to cyt.z internetu-cały artykuł tuhttp://www.infor.pl/wskazniki/vatA/podatek-akcyzowy... rozwiń
Avatar
Gość / 18 grudnia 2011 r. o 14:06
0
[quote name='Gość' timestamp='1324211040' post='572080']
Bzdury to Ty piszesz, bo nie masz pojęcia. Takie byłyby należności podatkowe gdyby te fajki zostały sprowadzone legalnie i legalnie oclone. Tak się to liczy.
[/quote]
No może mnie oświecisz skoro taki mądraliński jesteś skąd te 23 tyś by trafiło do budzetu państwa?czyli paczka Ukraińskich fajek kosztuje ponad 20zł tak?powiedz ile obecnie jest akcyzy na wyroby tytoniowe?i policz sobie od tych 2 tyś paczek podatek należny-licz nawet po 12 zł paczke i zobaczymy ile naliczysz ekonomisto od siedmiu bolesci-podaj jakieś konkretne wyliczenia a nie wyzywanie i mędrkowanie na forum.
[quote name='Gość' timestamp='1324211040' post='572080']
Bzdury to Ty piszesz, bo nie masz pojęcia. Takie byłyby należności podatkowe gdyby te fajki zostały sprowadzone legalnie i legalnie oclone. Tak się to liczy.
[/quote]
No może mnie oświecisz skoro taki mądraliński jesteś skąd te 23 tyś by trafiło do budzetu państwa?czyli paczka Ukraińskich fajek kosztuje ponad 20zł tak?powiedz ile obecnie jest akcyzy na wyroby tytoniowe?i policz sobie od tych 2 tyś paczek podatek należny-licz nawet po 12 zł pacz... rozwiń
Avatar
Gość / 18 grudnia 2011 r. o 13:24
0
[quote name='Gość' timestamp='1324210503' post='572074']
Ale bzdury pisze ten redaktor-pomijając błędy ortograficzne ale jakim cudem im wyszło ze akcyza to 11,5 zł na paczce?przecież tyle to nawet paczka nie kosztuje akcyzy już nie pamietam ile tam jest obecnie-ale na pewno nie 11.5zł.
23tys na pewno nie są warte te wschodnie-jak ich sprzeda po 6-7zł na rynku to max.
[/quote]
Bzdury to Ty piszesz, bo nie masz pojęcia. Takie byłyby należności podatkowe gdyby te fajki zostały sprowadzone legalnie i legalnie oclone. Tak się to liczy.
[quote name='Gość' timestamp='1324210503' post='572074']
Ale bzdury pisze ten redaktor-pomijając błędy ortograficzne ale jakim cudem im wyszło ze akcyza to 11,5 zł na paczce?przecież tyle to nawet paczka nie kosztuje akcyzy już nie pamietam ile tam jest obecnie-ale na pewno nie 11.5zł.
23tys na pewno nie są warte te wschodnie-jak ich sprzeda po 6-7zł na rynku to max.
[/quote]
Bzdury to Ty piszesz, bo nie masz pojęcia. Takie byłyby należności podatkowe gdyby te fajki zostały sprowadzone legalnie... rozwiń
Avatar
Gość / 18 grudnia 2011 r. o 13:15
0
Ale bzdury pisze ten redaktor-pomijając błędy ortograficzne ale jakim cudem im wyszło ze akcyza to 11,5 zł na paczce?przecież tyle to nawet paczka nie kosztuje akcyzy już nie pamietam ile tam jest obecnie-ale na pewno nie 11.5zł.
23tys na pewno nie są warte te wschodnie-jak ich sprzeda po 6-7zł na rynku to max.