Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

27 maja 2010 r.
12:28
Edytuj ten wpis

Krzywowierzba: Motocyklista bez kasku rozbił się na drzewie

Autor: Zdjęcie autora (bar)
0 50 A A

Wsiadł na cudzy motor bez zgody właściciela. Nawet nie miał prawa jazdy. Nie nałożył też kasku. Ujechał zaledwie kilkaset metrów. Rozbił się o drzewo na najbliższym zakręcie. Teraz walczy w szpitalu o życie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Motocykl z kluczykami w stacyjce pozostawili pod sklepem znajomi 20-latka – mówi Bożena Chomiczewska, rzecznik włodawskiej policji.

– Kiedy wyszli z zakupami usłyszeli z oddali ryk silnika motoru a następnie dźwięk, charakterystyczny dla zderzenia. Pobiegli w tamtą stronę i zobaczyli leżącą na ziemi hondę i kilka metrów dalej rannego znajomego.

Ofiara wypadku z poważnymi obrażeniami głowy została przewieziona do szpitala. Nie obeszło się bez trepanacji czaszki. Zoperowany mężczyzna wciąż pozostaje w stanie śpiączki. Jego stan lekarze określają jako ciężki. Okazało się, że motocykl, na który wsiadł, nie posiadał jeszcze tablic rejestracyjnych, ani nie był ubezpieczony.

Komentarze 50

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
:( .... / 18 czerwca 2010 o 17:56
0
ant napisał:
Teraz deb*** bez kasku, jak przeżyje, będzie skarżył właściciela motocykla za to, że zostawił kluczyki w stacyjce....
Choć, przyznać trzeba, że gdyby kluczyki były zabrane, to by weypadku nie było.
Facetowi z rozbitą głową nie życzę dojścia do zdrowia, bo i tak w przyszłości rozumu nie nabędzie. Tu zrobił krzywdę sobie, następnym razem może zrobić innym. No, poharatał motor, ale tu właścicie winien, bo sam mu to ułatwił.
Avatar
Gość / 8 czerwca 2010 o 22:56
0
////Kto z Was jest bez winy, niechaj pierwszy rzuci kamień!!!\\\ [*]
Avatar
Pati / 8 czerwca 2010 o 18:25
0
wszystko jest dla ludzi on chcial czegos sprobowac czy to cos zlego??poprostu nie mial szczescia !
pomysle co piszecie o jego bliskich ze moga to czytac! maja dosc problemow! jesli sie kogos nie zna to sie nie ocenia!
JEST WIELE osob ktore robia gorsze rzeczy . krzywdzac za razem innych....to wszystko nie jest sprawiedliwe , nic nikomuz zyciu zlego nie zrobil...a musial zaplacic taka cene ...jeszcze raz prosze pomyslcie co piszecie bo kazdy moze znalesc sie w takiej sytulacji i raczej nie chcieli byscie zeby ktos o was tak pisal!jesli dla was smierc i cierpienie jest dobrym powodem do zartow to nie wiem kto wam dal do reki klawiature!!i co kolwiek
naprawde trzeba miec pustki w glowie....
wszystko jest dla ludzi on chcial czegos sprobowac czy to cos zlego??poprostu nie mial szczescia !
pomysle co piszecie o jego bliskich ze moga to czytac! maja dosc problemow! jesli sie kogos nie zna to sie nie ocenia!
JEST WIELE osob ktore robia gorsze rzeczy . krzywdzac za razem innych....to wszystko nie jest sprawiedliwe , nic nikomuz zyciu zlego nie zrobil...a musial zaplacic taka cene ...jeszcze raz prosze pomyslcie co piszecie bo kazdy moze znalesc sie w takiej sytulacji i raczej nie chcieli byscie zeby ktos... rozwiń
Avatar
Gość / 7 czerwca 2010 o 09:53
0
kinga napisał:
Nie znacie sytuacji to nie odzywajcie sie... znałam Jarka osobiscie, zajebisty koles... teraz z nami go nie ma nie jest idiota dlatego ze wsiadl na motor bez prawka... ku*** zejdzcie na ziemie!! i nie piszcie takich rzeczy o osobach ktorych nie znacie.... a jak macie swoje pierwsze mysli zje***e pisac to darujcie sobie... i mial ktos racje piszac ze idiotami jestescie wy ktorzy oczerniacie ludzi... wam cos zrobil? nie! wioec odpier***ic sie od jarka



Cham zawsze będzie chamem, podobnie jak idiota idiotą.

Poziom twojej wypowiedzi świadczy o tym, ze albo masz jakieś zaburzenia emocjonalne albo w domu nie nauczono cię kultury wypowiedzi. To forum a nie wiocha.
zi. To forum a nie wiocha. rozwiń
Avatar
kinga / 6 czerwca 2010 o 19:13
0
Nie znacie sytuacji to nie odzywajcie sie... znałam Jarka osobiscie, zajebisty koles... teraz z nami go nie ma nie jest idiota dlatego ze wsiadl na motor bez prawka... ku*** zejdzcie na ziemie!! i nie piszcie takich rzeczy o osobach ktorych nie znacie.... a jak macie swoje pierwsze mysli zje***e pisac to darujcie sobie... i mial ktos racje piszac ze idiotami jestescie wy ktorzy oczerniacie ludzi... wam cos zrobil? nie! wioec odpier***ic sie od jarka
Nie znacie sytuacji to nie odzywajcie sie... znałam Jarka osobiscie, zajebisty koles... teraz z nami go nie ma nie jest idiota dlatego ze wsiadl na motor bez prawka... ku*** zejdzcie na ziemie!! i nie piszcie takich rzeczy o osobach ktorych nie znacie.... a jak macie swoje pierwsze mysli zje***e pisac to darujcie sobie... i mial ktos racje piszac ze idiotami jestescie wy ktorzy oczerniacie ludzi... wam cos zrobil? nie! wioec odpier***ic sie od jarka rozwiń
Avatar
[*] / 6 czerwca 2010 o 18:30
0
Właśnie... Jeżeli Go nie znaliście to się nie wypowiadajcie . Nie macie prawa Go oczerniać !
Na zawsze w naszej pamięci Jarek [*]
Avatar
;( / 5 czerwca 2010 o 18:15
0
sam nie umiesz jezdzic IDIOTO wiec nie wypowiadaj sie na ten temat!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 5 czerwca 2010 o 09:57
0
:( napisał:
Kazdy ma ochote przejechac sie semochodem, czy motorem bez brawka. Nie miał prawka na motor ale to nie znaczy ze ne umiał jezdzic...



Nie każdy, może ty i tobie podobni!

A kretyn zawsze będzie kretynem. I jak widać jeździć też nie potrafił bo długo nie pojeździł.
Avatar
:( / 4 czerwca 2010 o 18:45
0
Gość napisał:
Nikt nie chce umierać ale jeżeli wsiada się na motor czy do auta bez posiadania umiejętności jego prowadzenia to jest się potencjalnym samobójcą lub potencjalnym mordercą. Ten przypadek moze być przestrogą dla innych kretynów którzy z chęci popisania się przed nie wiadomo kim lub z innych nieznanych przyczyn próbują prowadzić pojazdy nie mając o tym pojęcia.



Kazdy ma ochote przejechac sie semochodem, czy motorem bez brawka. Nie miał prawka na motor ale to nie znaczy ze ne umiał jezdzic... A jakby wiedział ze jak wsiadzie i sie zabije lub zabije kogos to by nie wsiadł! Nie wyzywaj od kretynów bo kazdy popełnia błedy i to nie jest powod do wyzwisk. Piszecie ze to dlatego ze był młody i głupi, ale starsi i doswiadczeni kierowcy tez maja wypadki i jezdza szybciej. Wiec nie oceniajcie i wyzywajcie bo to nie normalne!! On nie zyje i chciał sie tylko przejechac, nie chciał imponowac nikomu. Powinniscie sie zastanowic co piszecie bo to rani rodzine i bliskich!! Spoczywaj w Pokoju Jarek [*]



Kazdy ma ochote przejechac sie semochodem, czy motorem bez brawka. Nie miał prawka na motor ale to nie znaczy ze ne umiał jezdzic... A jakby wiedział ze jak wsiadzie i sie zabije lub zabije kogos to by nie wsiadł! Nie wyzywaj od kretynów bo kazdy popełnia błedy i to nie jest powod do wyzwisk. Piszecie ze to dlatego ze był młody i głupi, ale starsi i doswiadczeni kierowcy tez maja wypadki i jezdza szybciej. Wiec nie oceniajcie i wyzywajcie bo to nie normalne!! On nie zyje i chciał sie tylko przeje... rozwiń
Avatar
Gość / 4 czerwca 2010 o 10:24
0
Gość napisał:
Nie wiecie jak było a piszecie!! Takich kolegów jak miał Jarek to mu wspołczuje!! Oby mieli wyrzuty za to ze go tak oczerniaja. Dali mu sie przejechac a teraz robia z siebie sieroty! Który chłopak zostawia kluczyki w stacyjce?? Zaden, nawet jak idzie na chwile do sklepu! Za bardzo kochaja i dbaja o te maszyny zeby zostawiac kluczyki w stacyjce... I powiem jedno Ci co wierza w ta historyjke to sa idioci, Jarek chciał sie tylko przejechac! Nic wiecej, nie chciał umierac bo mial wiele osob ktore go kochały i nadal kochaja!! A jak któs pisze ze nie zyczy mu powrotu do zdrowia to jest psychopata pozbawionym uczyc! zastanówcie sie nad swoim zyciem i postepowaniem a nie oceniajcie innych nie znajac ich!!!!!!




Nikt nie chce umierać ale jeżeli wsiada się na motor czy do auta bez posiadania umiejętności jego prowadzenia to jest się potencjalnym samobójcą lub potencjalnym mordercą. Ten przypadek moze być przestrogą dla innych kretynów którzy z chęci popisania się przed nie wiadomo kim lub z innych nieznanych przyczyn próbują prowadzić pojazdy nie mając o tym pojęcia.




Nikt nie chce umierać ale jeżeli wsiada się na motor czy do auta bez posiadania umiejętności jego prowadzenia to jest się potencjalnym samobójcą lub potencjalnym mordercą. Ten przypadek moze być przestrogą dla innych kretynów którzy z chęci popisania się przed nie wiadomo kim lub z innych nieznanych przyczyn próbują prowadzić pojazdy nie mając o tym pojęcia. rozwiń
Avatar
:( .... / 18 czerwca 2010 o 17:56
0
ant napisał:
Teraz deb*** bez kasku, jak przeżyje, będzie skarżył właściciela motocykla za to, że zostawił kluczyki w stacyjce....
Choć, przyznać trzeba, że gdyby kluczyki były zabrane, to by weypadku nie było.
Facetowi z rozbitą głową nie życzę dojścia do zdrowia, bo i tak w przyszłości rozumu nie nabędzie. Tu zrobił krzywdę sobie, następnym razem może zrobić innym. No, poharatał motor, ale tu właścicie winien, bo sam mu to ułatwił.
Avatar
Gość / 8 czerwca 2010 o 22:56
0
////Kto z Was jest bez winy, niechaj pierwszy rzuci kamień!!!\\\ [*]
Avatar
Pati / 8 czerwca 2010 o 18:25
0
wszystko jest dla ludzi on chcial czegos sprobowac czy to cos zlego??poprostu nie mial szczescia !
pomysle co piszecie o jego bliskich ze moga to czytac! maja dosc problemow! jesli sie kogos nie zna to sie nie ocenia!
JEST WIELE osob ktore robia gorsze rzeczy . krzywdzac za razem innych....to wszystko nie jest sprawiedliwe , nic nikomuz zyciu zlego nie zrobil...a musial zaplacic taka cene ...jeszcze raz prosze pomyslcie co piszecie bo kazdy moze znalesc sie w takiej sytulacji i raczej nie chcieli byscie zeby ktos o was tak pisal!jesli dla was smierc i cierpienie jest dobrym powodem do zartow to nie wiem kto wam dal do reki klawiature!!i co kolwiek
naprawde trzeba miec pustki w glowie....
wszystko jest dla ludzi on chcial czegos sprobowac czy to cos zlego??poprostu nie mial szczescia !
pomysle co piszecie o jego bliskich ze moga to czytac! maja dosc problemow! jesli sie kogos nie zna to sie nie ocenia!
JEST WIELE osob ktore robia gorsze rzeczy . krzywdzac za razem innych....to wszystko nie jest sprawiedliwe , nic nikomuz zyciu zlego nie zrobil...a musial zaplacic taka cene ...jeszcze raz prosze pomyslcie co piszecie bo kazdy moze znalesc sie w takiej sytulacji i raczej nie chcieli byscie zeby ktos... rozwiń
Avatar
Gość / 7 czerwca 2010 o 09:53
0
kinga napisał:
Nie znacie sytuacji to nie odzywajcie sie... znałam Jarka osobiscie, zajebisty koles... teraz z nami go nie ma nie jest idiota dlatego ze wsiadl na motor bez prawka... ku*** zejdzcie na ziemie!! i nie piszcie takich rzeczy o osobach ktorych nie znacie.... a jak macie swoje pierwsze mysli zje***e pisac to darujcie sobie... i mial ktos racje piszac ze idiotami jestescie wy ktorzy oczerniacie ludzi... wam cos zrobil? nie! wioec odpier***ic sie od jarka



Cham zawsze będzie chamem, podobnie jak idiota idiotą.

Poziom twojej wypowiedzi świadczy o tym, ze albo masz jakieś zaburzenia emocjonalne albo w domu nie nauczono cię kultury wypowiedzi. To forum a nie wiocha.
zi. To forum a nie wiocha. rozwiń
Avatar
kinga / 6 czerwca 2010 o 19:13
0
Nie znacie sytuacji to nie odzywajcie sie... znałam Jarka osobiscie, zajebisty koles... teraz z nami go nie ma nie jest idiota dlatego ze wsiadl na motor bez prawka... ku*** zejdzcie na ziemie!! i nie piszcie takich rzeczy o osobach ktorych nie znacie.... a jak macie swoje pierwsze mysli zje***e pisac to darujcie sobie... i mial ktos racje piszac ze idiotami jestescie wy ktorzy oczerniacie ludzi... wam cos zrobil? nie! wioec odpier***ic sie od jarka
Nie znacie sytuacji to nie odzywajcie sie... znałam Jarka osobiscie, zajebisty koles... teraz z nami go nie ma nie jest idiota dlatego ze wsiadl na motor bez prawka... ku*** zejdzcie na ziemie!! i nie piszcie takich rzeczy o osobach ktorych nie znacie.... a jak macie swoje pierwsze mysli zje***e pisac to darujcie sobie... i mial ktos racje piszac ze idiotami jestescie wy ktorzy oczerniacie ludzi... wam cos zrobil? nie! wioec odpier***ic sie od jarka rozwiń
Avatar
[*] / 6 czerwca 2010 o 18:30
0
Właśnie... Jeżeli Go nie znaliście to się nie wypowiadajcie . Nie macie prawa Go oczerniać !
Na zawsze w naszej pamięci Jarek [*]
Avatar
;( / 5 czerwca 2010 o 18:15
0
sam nie umiesz jezdzic IDIOTO wiec nie wypowiadaj sie na ten temat!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 5 czerwca 2010 o 09:57
0
:( napisał:
Kazdy ma ochote przejechac sie semochodem, czy motorem bez brawka. Nie miał prawka na motor ale to nie znaczy ze ne umiał jezdzic...



Nie każdy, może ty i tobie podobni!

A kretyn zawsze będzie kretynem. I jak widać jeździć też nie potrafił bo długo nie pojeździł.
Avatar
:( / 4 czerwca 2010 o 18:45
0
Gość napisał:
Nikt nie chce umierać ale jeżeli wsiada się na motor czy do auta bez posiadania umiejętności jego prowadzenia to jest się potencjalnym samobójcą lub potencjalnym mordercą. Ten przypadek moze być przestrogą dla innych kretynów którzy z chęci popisania się przed nie wiadomo kim lub z innych nieznanych przyczyn próbują prowadzić pojazdy nie mając o tym pojęcia.



Kazdy ma ochote przejechac sie semochodem, czy motorem bez brawka. Nie miał prawka na motor ale to nie znaczy ze ne umiał jezdzic... A jakby wiedział ze jak wsiadzie i sie zabije lub zabije kogos to by nie wsiadł! Nie wyzywaj od kretynów bo kazdy popełnia błedy i to nie jest powod do wyzwisk. Piszecie ze to dlatego ze był młody i głupi, ale starsi i doswiadczeni kierowcy tez maja wypadki i jezdza szybciej. Wiec nie oceniajcie i wyzywajcie bo to nie normalne!! On nie zyje i chciał sie tylko przejechac, nie chciał imponowac nikomu. Powinniscie sie zastanowic co piszecie bo to rani rodzine i bliskich!! Spoczywaj w Pokoju Jarek [*]



Kazdy ma ochote przejechac sie semochodem, czy motorem bez brawka. Nie miał prawka na motor ale to nie znaczy ze ne umiał jezdzic... A jakby wiedział ze jak wsiadzie i sie zabije lub zabije kogos to by nie wsiadł! Nie wyzywaj od kretynów bo kazdy popełnia błedy i to nie jest powod do wyzwisk. Piszecie ze to dlatego ze był młody i głupi, ale starsi i doswiadczeni kierowcy tez maja wypadki i jezdza szybciej. Wiec nie oceniajcie i wyzywajcie bo to nie normalne!! On nie zyje i chciał sie tylko przeje... rozwiń
Avatar
Gość / 4 czerwca 2010 o 10:24
0
Gość napisał:
Nie wiecie jak było a piszecie!! Takich kolegów jak miał Jarek to mu wspołczuje!! Oby mieli wyrzuty za to ze go tak oczerniaja. Dali mu sie przejechac a teraz robia z siebie sieroty! Który chłopak zostawia kluczyki w stacyjce?? Zaden, nawet jak idzie na chwile do sklepu! Za bardzo kochaja i dbaja o te maszyny zeby zostawiac kluczyki w stacyjce... I powiem jedno Ci co wierza w ta historyjke to sa idioci, Jarek chciał sie tylko przejechac! Nic wiecej, nie chciał umierac bo mial wiele osob ktore go kochały i nadal kochaja!! A jak któs pisze ze nie zyczy mu powrotu do zdrowia to jest psychopata pozbawionym uczyc! zastanówcie sie nad swoim zyciem i postepowaniem a nie oceniajcie innych nie znajac ich!!!!!!




Nikt nie chce umierać ale jeżeli wsiada się na motor czy do auta bez posiadania umiejętności jego prowadzenia to jest się potencjalnym samobójcą lub potencjalnym mordercą. Ten przypadek moze być przestrogą dla innych kretynów którzy z chęci popisania się przed nie wiadomo kim lub z innych nieznanych przyczyn próbują prowadzić pojazdy nie mając o tym pojęcia.




Nikt nie chce umierać ale jeżeli wsiada się na motor czy do auta bez posiadania umiejętności jego prowadzenia to jest się potencjalnym samobójcą lub potencjalnym mordercą. Ten przypadek moze być przestrogą dla innych kretynów którzy z chęci popisania się przed nie wiadomo kim lub z innych nieznanych przyczyn próbują prowadzić pojazdy nie mając o tym pojęcia. rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 50

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Ciężarówka zaczęła się palić w trakcie jazdy. Strażacy musieli ją najpierw dogonić
Alarm 24

Ciężarówka zaczęła się palić w trakcie jazdy. Strażacy musieli ją najpierw dogonić 4 2

Do zdarzenia doszło w Zemborzycach Tereszyńskich na drodze krajowej nr 19 pod Lublinem.

"Szewcy" z Krakowa w Teatrze Starym w Lublinie
22 września 2018, 16:00

"Szewcy" z Krakowa w Teatrze Starym w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 22 września o godz. 16 i 20 w Teatrze Starym (ul. Jezuicka) wystąpią artyści z Narodowego Starego Teatru w Krakowie ze spektaklem Szewcy.

Grzegorz Bonin w Motorze Lublin!

Grzegorz Bonin w Motorze Lublin! 51 10

To prawdziwy hit tego lata! Kontrakt z żółto-biało-niebieskimi podpisał były zawodnik Górnika Łęczna, Grzegorz Bonin

Dwa nowe żądła Górnika Łęczna

Dwa nowe żądła Górnika Łęczna 0 0

PIŁKARSKA II LIGA W sobotę Górnik Łęczna rozegra pierwszy mecz nowego sezonu gdzie w Wejherowie zagra z tamtejszym Gryfem. Na kilka dni przed tym spotkaniem do klubu dołączyło dwóch zawodników, którzy mają stanowić o sile ofensywnej zielono-czarnych

Plantacje malin na Ukrainie zniszczą polskie rolnictwo? Ministerstwo wsparło, marszałek już nie patronuje
film

Plantacje malin na Ukrainie zniszczą polskie rolnictwo? Ministerstwo wsparło, marszałek już nie patronuje 23 14

Czy 10 jednohektarowych plantacji ekologicznych malin na Ukrainie zniszczy polskie rolnictwo? Poseł Jarosław Sachajko twierdzi, że tak właśnie się stanie. I wypomina marszałkowi objęcie tej inicjatywy honorowym patronatem.

Biała Podlaska: Parkowanie w tym miejscu będzie płatne

Biała Podlaska: Parkowanie w tym miejscu będzie płatne 0 1

Miasto chce wprowadzić szlabany na nowo powstałym parkingu przy urzędzie miasta.

Budowa szkoły w Kazimierzu Dolnym wraca do prokuratury. "Decyzja o umorzeniu była przedwczesna"
galeria

Budowa szkoły w Kazimierzu Dolnym wraca do prokuratury. "Decyzja o umorzeniu była przedwczesna" 3 2

Prokuratura ponownie zbada sprawę budowy szkoły w Kazimierzu Dolnym. Chodzi o nieprawidłowości przy przetargu oraz zabezpieczeniu pobliskiej skarpy. Pierwsze postępowanie w tej sprawie umorzono.

"Włóczęgi" i "Dwie korony". Projekcje filmów przy Królewskiej 3
20 lipca 2018, 21:00

"Włóczęgi" i "Dwie korony". Projekcje filmów przy Królewskiej 3 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek i sobotę (20-21 lipca, godz. 21) w kinie plenerowym przy ul. Królewskiej 3 odbędą się projekcje filmów Włóczęgi i Dwie korony.

Koniec popularnej kawiarni w centrum Lublina. Przedsiębiorca oskarża wiceprezydenta

Koniec popularnej kawiarni w centrum Lublina. Przedsiębiorca oskarża wiceprezydenta 7 19

Doniesienie do prokuratury składa przedsiębiorca, któremu Centrum Kultury wypowiedziało umowę najmu pomieszczeń na lokal gastronomiczny „Szklarnia”. Sugeruje, że stał za tym zastępca prezydenta. – Nie było takich nacisków – mówi dyrektor CK. I tłumaczy, że przedsiębiorca po prostu naruszył zasady współpracy

Koncert przebojów Anny Jantar w Nałęczowie
20 lipca 2018, 19:00

Koncert przebojów Anny Jantar w Nałęczowie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 19 w Zabytkowych Podziemiach w Nałęczowie (ul. Lipowa 27) odbędzie się wyjątkowy koncert przebojów Anny Jantar z udziałem Anny Kostkiewicz i Fryderyka Pieńkosia.

Biegał nago po ulicy w Lublinie. Chciał udowodnić dziewczynie, że ją kocha

Biegał nago po ulicy w Lublinie. Chciał udowodnić dziewczynie, że ją kocha 130 4

Mężczyzna, który biegał nago po al. Tysiąclecia usłyszał prokuratorskie zarzuty. 32-latek odpowie za posiadanie narkotyków. Biegając bez ubrania po ulicy chciał zaimponować swojej dziewczynie.

Kobieta najechała na inny samochód. 6-letnie dziecko w szpitalu

Kobieta najechała na inny samochód. 6-letnie dziecko w szpitalu 2 0

Trzy osoby trafiły do szpitala po wypadku do którego doszło w Dąbrowie. Wśród nich jest 6-letnie dziecko.

Dawali pożyczki, wyłudzali mieszkania. Proces nie ruszył, były policjant nie melduje się na komisariacie

Dawali pożyczki, wyłudzali mieszkania. Proces nie ruszył, były policjant nie melduje się na komisariacie 2 3

Znów nie udało się rozpocząć procesu byłego policjanta i trzech jego kolegów oskarżonych o wyłudzenia. Panowie nie stawili się w sądzie, a były mundurowy – mimo że ma taki obowiązek – nie melduje się regularnie na komisariacie

Nie tylko policjanci chcą podwyżek. Inni mundurowi też. Ile zarabia strażnik graniczny?

Nie tylko policjanci chcą podwyżek. Inni mundurowi też. Ile zarabia strażnik graniczny? 22 19

Rozszerza się protest służb mundurowych. Do policjantów dołączyli strażnicy graniczni, celnicy, strażacy oraz strażnicy więzienni. – Jest bardzo mało kandydatów do służby i mnóstwo wakatów. Niewielu chce narażać zdrowie i życie za 2 tys. zł – mówi szef związków zawodowych w Straży Granicznej

TBV Start szykuje się do kolejnego sezonu w elicie

TBV Start szykuje się do kolejnego sezonu w elicie 2 1

Energa Basket Liga Siedemnaście klubów zgłosiło się do udziału w rozgrywkach. Komisja Weryfikacyjna PLK SA dokona wstępnej analizy dokumentacji. Zarząd PLK SA decyzję w sprawie przyznania licencji podejmie najpóźniej do 27 lipca

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!