Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

25 sierpnia 2010 r.
14:13
Edytuj ten wpis

Małgorzata Sokół: Jestem zdziwiona atakiem ze strony prezydent Chełma

Autor: Zdjęcie autora sad
0 11 A A

Kandydatka PO na prezydent Chełma, Małgorzata Sokół zareagowała na słowa urzędującej prezydent Agaty Fisz wygłoszone w kontekście planowanej likwidacji Lubelskiej Wojewódzkiej Dyrekcji Inwestycji w Chełmie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Przypomnijmy, że chodziło o sformułowanie "Jeszcze na dobre nie rozpoczęła się samorządowa kampania wyborcza, a już okazuje się, że wygłaszane publicznie deklaracje przez popieraną przez marszałka kandydatkę na prezydenta Chełma o trosce o miejsca pracy, przywracaniu szacunku i godności ludziom, są jedynie pustym słowem”.

Sokół ubodło najbardziej to, że jak mówi, jej osoba została przywołana w negatywnym kontekście w sprawie, która zupełnie jej nie dotyczy. Podczas specjalnie zwołanej konferencji prasowej odniosła się więc do komentarza swojej kontrkandydatki. Kto jednak spodziewał się przedwyborczej pyskówki, poczuje się rozczarowany.

Małgorzata Sokół najwyraźniej postanowiła wybrać taktykę spokojnego odpierania zarzutów. – Do tej pory nie reagowałam na zaczepki – mówi Sokół. – Jednak pani prezydent najwyraźniej rozpoczęła już kampanię wyborczą i zaatakowała mnie, w dodatku w sprawie mnie nie dotyczącej. Mogę tylko powiedzieć, że jestem zdziwiona takim atakiem z jej strony.

Sokół dodała też, że gdy kampania wyborcza faktycznie się już rozpocznie, chciałaby, aby była ona merytoryczna i taka, w której znajdzie się miejsce dla spokojnego przedstawienia programu dla naszego miasta.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
bwpo / 27 sierpnia 2010 o 11:48
0
[quote name='ala' date='27 sierpień 2010 - 09:13 ' timestamp='1282893232' post='337301']
Broni nie tylko własnego miejsca pracy ale też wielu ludzi pracujących dla rozwoju Chełma. A nie jak sugerujesz
"w kolejnej nic nie robiącej agencji państwowej". Może przed wygłoszeniem tej opinii należało zainteresować się jaką działalność prowadzi ta firma, bo myślę, że nie masz bladego pojęcia co to jest za instytucja.
A najważniejsze dla Ciebie było to, ze tam pracowała p. Fisz.
[/quote]
Ala nie trzymaj nas dłużej w niepewności i zdradź, co dobrego ta firma dla Chełma zrobiła. Przy okazji jaki jest (był) wkład pracy Pani Fisz. Pozdrawiam.
[quote name='ala' date='27 sierpień 2010 - 09:13 ' timestamp='1282893232' post='337301']
Broni nie tylko własnego miejsca pracy ale też wielu ludzi pracujących dla rozwoju Chełma. A nie jak sugerujesz
"w kolejnej nic nie robiącej agencji państwowej". Może przed wygłoszeniem tej opinii należało zainteresować się jaką działalność prowadzi ta firma, bo myślę, że nie masz bladego pojęcia co to jest za instytucja.
A najważniejsze dla Ciebie było to, ze tam pracowała p. Fisz.
[/qu... rozwiń
Avatar
ala / 27 sierpnia 2010 o 09:13
0
[quote name='newbe' date='26 sierpień 2010 - 09:13 ' timestamp='1282806805' post='336785']
Wcale się nie dziwię że p.Fisz broni własnego miejsca pracy w kolejnej nic nie robiącej agencji państwowej. Takiego stołeczka to bym własną piersią bronił
[/quote]


Broni nie tylko własnego miejsca pracy ale też wielu ludzi pracujących dla rozwoju Chełma. A nie jak sugerujesz
"w kolejnej nic nie robiącej agencji państwowej". Może przed wygłoszeniem tej opinii należało zainteresować się jaką działalność prowadzi ta firma, bo myślę, że nie masz bladego pojęcia co to jest za instytucja.
A najważniejsze dla Ciebie było to, ze tam pracowała p. Fisz.
[quote name='newbe' date='26 sierpień 2010 - 09:13 ' timestamp='1282806805' post='336785']
Wcale się nie dziwię że p.Fisz broni własnego miejsca pracy w kolejnej nic nie robiącej agencji państwowej. Takiego stołeczka to bym własną piersią bronił
[/quote]


Broni nie tylko własnego miejsca pracy ale też wielu ludzi pracujących dla rozwoju Chełma. A nie jak sugerujesz
"w kolejnej nic nie robiącej agencji państwowej". Może przed wygłoszeniem tej opinii należało zaint... rozwiń
Avatar
gs / 27 sierpnia 2010 o 08:22
0
[quote name='newbe' date='26 sierpień 2010 - 09:13 ' timestamp='1282806805' post='336785']
Wcale się nie dziwię że p.Fisz broni własnego miejsca pracy w kolejnej nic nie robiącej agencji państwowej. Takiego stołeczka to bym własną piersią bronił
[/quote]
TO była tam dyrektorem? Po i PiS umie tylko likwidować!
Avatar
newbe / 26 sierpnia 2010 o 09:13
0
Wcale się nie dziwię że p.Fisz broni własnego miejsca pracy w kolejnej nic nie robiącej agencji państwowej. Takiego stołeczka to bym własną piersią bronił
Avatar
Gość / 25 sierpnia 2010 o 21:11
0
gościu 13 twoja niestety też, i zobaczymy jak jej pójdzie!
Avatar
gość13 / 25 sierpnia 2010 o 20:25
0
[quote name='chelmianin' date='25 sierpień 2010 - 18:49 ' timestamp='1282754977' post='336581']
Kobieto buraki dziabać a nie marzyć o stołku prezydenta.
Chełm Prezydenta już ma.
[/quote]
Nikt tego nie neguje, że ma.Pamiętaj tylko, że to wybory zdecydują o tym kto będzie to stanowisko zajmował w grudniu. Żałuj - twoje zaklęcia nie odwołają wyborów i Twoja mocodawczyni będzie musiała odpowiedzieć na wiele pytań. Nie zawsze - jak sam wiesz - przyjemnych.
Avatar
cyt / 25 sierpnia 2010 o 20:22
0
[quote name='leon' date='25 sierpień 2010 - 18:12 ' timestamp='1282752723' post='336559']
?Jestem zdziwiona? o to na jaką odpowiedz stać kandydatkę Platformy Obywatelskiej.
Czy ta Pani wie w ogóle co się wokół niej dzieje ???
[/quote]
A co się dzieje poza prostackimi tekstami p. Fisz? Oświeć mnie proszę.
Avatar
xx / 25 sierpnia 2010 o 20:02
0
"? Jednak pani prezydent najwyraźniej rozpoczęła już kampanię wyborczą" a Pani nie rozpoczela?
Avatar
chelmianin / 25 sierpnia 2010 o 18:49
0
Kobieto buraki dziabać a nie marzyć o stołku prezydenta.
Chełm Prezydenta już ma.
Avatar
leon / 25 sierpnia 2010 o 18:12
0
?Jestem zdziwiona? o to na jaką odpowiedz stać kandydatkę Platformy Obywatelskiej.
Czy ta Pani wie w ogóle co się wokół niej dzieje ???
Avatar
bwpo / 27 sierpnia 2010 o 11:48
0
[quote name='ala' date='27 sierpień 2010 - 09:13 ' timestamp='1282893232' post='337301']
Broni nie tylko własnego miejsca pracy ale też wielu ludzi pracujących dla rozwoju Chełma. A nie jak sugerujesz
"w kolejnej nic nie robiącej agencji państwowej". Może przed wygłoszeniem tej opinii należało zainteresować się jaką działalność prowadzi ta firma, bo myślę, że nie masz bladego pojęcia co to jest za instytucja.
A najważniejsze dla Ciebie było to, ze tam pracowała p. Fisz.
[/quote]
Ala nie trzymaj nas dłużej w niepewności i zdradź, co dobrego ta firma dla Chełma zrobiła. Przy okazji jaki jest (był) wkład pracy Pani Fisz. Pozdrawiam.
[quote name='ala' date='27 sierpień 2010 - 09:13 ' timestamp='1282893232' post='337301']
Broni nie tylko własnego miejsca pracy ale też wielu ludzi pracujących dla rozwoju Chełma. A nie jak sugerujesz
"w kolejnej nic nie robiącej agencji państwowej". Może przed wygłoszeniem tej opinii należało zainteresować się jaką działalność prowadzi ta firma, bo myślę, że nie masz bladego pojęcia co to jest za instytucja.
A najważniejsze dla Ciebie było to, ze tam pracowała p. Fisz.
[/qu... rozwiń
Avatar
ala / 27 sierpnia 2010 o 09:13
0
[quote name='newbe' date='26 sierpień 2010 - 09:13 ' timestamp='1282806805' post='336785']
Wcale się nie dziwię że p.Fisz broni własnego miejsca pracy w kolejnej nic nie robiącej agencji państwowej. Takiego stołeczka to bym własną piersią bronił
[/quote]


Broni nie tylko własnego miejsca pracy ale też wielu ludzi pracujących dla rozwoju Chełma. A nie jak sugerujesz
"w kolejnej nic nie robiącej agencji państwowej". Może przed wygłoszeniem tej opinii należało zainteresować się jaką działalność prowadzi ta firma, bo myślę, że nie masz bladego pojęcia co to jest za instytucja.
A najważniejsze dla Ciebie było to, ze tam pracowała p. Fisz.
[quote name='newbe' date='26 sierpień 2010 - 09:13 ' timestamp='1282806805' post='336785']
Wcale się nie dziwię że p.Fisz broni własnego miejsca pracy w kolejnej nic nie robiącej agencji państwowej. Takiego stołeczka to bym własną piersią bronił
[/quote]


Broni nie tylko własnego miejsca pracy ale też wielu ludzi pracujących dla rozwoju Chełma. A nie jak sugerujesz
"w kolejnej nic nie robiącej agencji państwowej". Może przed wygłoszeniem tej opinii należało zaint... rozwiń
Avatar
gs / 27 sierpnia 2010 o 08:22
0
[quote name='newbe' date='26 sierpień 2010 - 09:13 ' timestamp='1282806805' post='336785']
Wcale się nie dziwię że p.Fisz broni własnego miejsca pracy w kolejnej nic nie robiącej agencji państwowej. Takiego stołeczka to bym własną piersią bronił
[/quote]
TO była tam dyrektorem? Po i PiS umie tylko likwidować!
Avatar
newbe / 26 sierpnia 2010 o 09:13
0
Wcale się nie dziwię że p.Fisz broni własnego miejsca pracy w kolejnej nic nie robiącej agencji państwowej. Takiego stołeczka to bym własną piersią bronił
Avatar
Gość / 25 sierpnia 2010 o 21:11
0
gościu 13 twoja niestety też, i zobaczymy jak jej pójdzie!
Avatar
gość13 / 25 sierpnia 2010 o 20:25
0
[quote name='chelmianin' date='25 sierpień 2010 - 18:49 ' timestamp='1282754977' post='336581']
Kobieto buraki dziabać a nie marzyć o stołku prezydenta.
Chełm Prezydenta już ma.
[/quote]
Nikt tego nie neguje, że ma.Pamiętaj tylko, że to wybory zdecydują o tym kto będzie to stanowisko zajmował w grudniu. Żałuj - twoje zaklęcia nie odwołają wyborów i Twoja mocodawczyni będzie musiała odpowiedzieć na wiele pytań. Nie zawsze - jak sam wiesz - przyjemnych.
Avatar
cyt / 25 sierpnia 2010 o 20:22
0
[quote name='leon' date='25 sierpień 2010 - 18:12 ' timestamp='1282752723' post='336559']
?Jestem zdziwiona? o to na jaką odpowiedz stać kandydatkę Platformy Obywatelskiej.
Czy ta Pani wie w ogóle co się wokół niej dzieje ???
[/quote]
A co się dzieje poza prostackimi tekstami p. Fisz? Oświeć mnie proszę.
Avatar
xx / 25 sierpnia 2010 o 20:02
0
"? Jednak pani prezydent najwyraźniej rozpoczęła już kampanię wyborczą" a Pani nie rozpoczela?
Avatar
chelmianin / 25 sierpnia 2010 o 18:49
0
Kobieto buraki dziabać a nie marzyć o stołku prezydenta.
Chełm Prezydenta już ma.
Avatar
leon / 25 sierpnia 2010 o 18:12
0
?Jestem zdziwiona? o to na jaką odpowiedz stać kandydatkę Platformy Obywatelskiej.
Czy ta Pani wie w ogóle co się wokół niej dzieje ???
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nowa dyrektor Teatru Muzycznego. Kogo wybrała komisja?

Nowa dyrektor Teatru Muzycznego. Kogo wybrała komisja? 0 0

Kamila Lendzion została rekomendowana na stanowisko dyrektora Teatru Muzycznego w Lublinie. Teraz tę kandydaturę musi zaakceptować Zarząd Województwa Lubelskiego, któremu podlega instytucja.

Transfery w Motorze Lublin: dzisiaj Meskhia, jutro Bonin?

Transfery w Motorze Lublin: dzisiaj Meskhia, jutro Bonin? 6 3

Motor Lublin potwierdził piąty transfer podczas letniego okienka. Kontrakt podpisał były, młodzieżowy reprezentant Ukrainy, a ostatnio zawodnik Wisły Puławy – Irakli Meskhia. Wkrótce kolejnym wzmocnieniem powinien być za to... Grzegorz Bonin

Olimp "przeniesie się" na Ponikwodę? Rada dzielnicy: Byłby naszym ośrodkiem kulturalnym

Olimp "przeniesie się" na Ponikwodę? Rada dzielnicy: Byłby naszym ośrodkiem kulturalnym 13 2

Rada Dzielnicy Ponikwoda chce, żeby galeria handlowa Olimp znalazła się w jej granicach, a nie – jak teraz – na Czechowie Południowym. Tłumaczy, że dzięki temu mieszkańcy Ponikwody… będą mieć nowy ośrodek kulturalny

Połączenie Włodawianki i Eko Rożanka coraz bliżej

Połączenie Włodawianki i Eko Rożanka coraz bliżej 0 1

Od wielu tygodni nie brakowało plotek, że dojdzie do połączenia Włodawianki z Eko Różanka. I wygląda na to, że kluby doszły już do porozumienia. Teraz swoją zgodę musi jeszcze wydać Lubelski Związek Piłki Nożnej

Nowy napastnik Górnika Łęczna

Nowy napastnik Górnika Łęczna 3 0

Sporo działo się we wtorek w obozie Górnika. Zielono-czarni mają nowego zawodnika – Jakuba Chrzanowskiego. Zmiany zaszły także w sztabie szkoleniowym i medycznym klubu z Łęcznej

Mieli o 56 zł za dużo żeby dostać mieszkanie komunalne. Teraz zbierają na własne

Mieli o 56 zł za dużo żeby dostać mieszkanie komunalne. Teraz zbierają na własne 1 3

Niewiele ponad 34 tys. zł brakuje Ewelinie i Łukaszowi Czerwińskim do zrealizowania marzenia ich życia – kupna małego, ale własnego mieszkania. Para nie może dostać mieszkania komunalnego, bo przekracza próg dochodowy o 56 zł. Niepełnosprawny mężczyzna i jego żona wciąż mają jednak nadzieję, że dzięki pomocy internautów wszystko jest możliwe.

Kuba Karaś wystąpi w Plenerze
21 lipca 2018, 20:00

Kuba Karaś wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. Gwiazda duetu The Dumplings, Kuba Karaś, wystąpi 21 lipca w Plenerze. Zamiast własnych kawałków artysta sprawdzi się w roli DJ'a i rozkręci gorącą imprezę. Start o godz. 20.

Nawet 29 milionów złotych to za mało na park Ludowy w Lublinie

Nawet 29 milionów złotych to za mało na park Ludowy w Lublinie 0 16

Wczoraj unieważniony został przetarg na odnowę parku Ludowego. Najtańsza oferta przekraczała kwotę zarezerwowaną w kasie miasta. Teraz Ratusz zastanawia się nad dalszymi losami tej inwestycji, która już drugi raz okazała się sporo droższa niż spodziewali się urzędnicy.

Smaki Muzyki. Nowy projekt w Puławach
20 lipca 2018, 18:30

Smaki Muzyki. Nowy projekt w Puławach 2 1

W Puławach startuje cykl Smaki Muzyki organizowany przez Puławski Park Naukowo-Technologiczny. W piątek, 20 lipca o godz. 18.30 w Zielonym Pomidorze (Mościckiego 1) odbędzie się koncert Artura Miedzińskiego.

Lublin: Tutaj działała wytwórnia wind. Deweloper chce zbudować bloki

Lublin: Tutaj działała wytwórnia wind. Deweloper chce zbudować bloki 17 15

Siedem bloków mieszkalnych zamierza stawiać prywatna spółka na terenie wytwórni wind u zbiegu ul. Roztocze i Orkana. Ratusz uznał, że to dobre miejsce na mieszkania, a teraz będzie opracowywać nowy plan zagospodarowania terenu.

Lublin rozpoczął ogólnopolskie bieganie City Trial

Lublin rozpoczął ogólnopolskie bieganie City Trial 0 0

Nad Zalewem Zemborzyckim odbył się bieg City trail onTour, czyli wakacyjna zapowiedź największego cyklu zawodów przełajowych w kraju. Najszybszym na 5-kilometrowej trasie był miejscowy dominator – Artur Kern. Wśród kobiet zwycięstwo odniosła pochodząca z Wejherowa – Katarzyna Konkel

O leśnych przedszkolach w Rezerwacie Dzikich Dzieci

O leśnych przedszkolach w Rezerwacie Dzikich Dzieci 0 2

Zamiast klocków i lalek – patyki i błoto. Zamiast łóżka i materaca – ciepły śpiwór i gołe niebo. Przedszkolaki brodzą w kałużach, przedzierają przez śnieżne zaspy, a ich plac zabaw to las, łąka lub ogród.

MKS Perła Lublin już trenuje
galeria

MKS Perła Lublin już trenuje 2 1

Superliga piłkarek ręcznych MKS Perła Lublin ma za sobą pierwszy trening. W poniedziałek w hali MOSiR przy Al. Zygmuntowskich ćwiczyło 14 zawodniczek. Walentyna Nieściaruk i Gabriela Besen na razie trenowały indywidualnie

Wymieszał alkohol z lekami. Zmasakrował nożem poznanego w barze mężczyznę

Wymieszał alkohol z lekami. Zmasakrował nożem poznanego w barze mężczyznę 40 5

Recydywista z Łęcznej zmasakrował nożem poznanego w barze mężczyznę. Wpadł w szał po tym, jak wymieszał alkohol z lekami – wynika z akt sprawy. Ofiara przeżyła tylko dzięki interwencji świadka i policjantów.

Cena 1g suszu dla pacjenta nie powinna przekroczyć 65 zł. Chorzy czekają na medyczną marihuanę

Cena 1g suszu dla pacjenta nie powinna przekroczyć 65 zł. Chorzy czekają na medyczną marihuanę 7 4

Jest firma, która chce sprowadzać z Kanady surowiec do wytwarzania marihuany medycznej. Złożyła już wniosek o rejestrację, ale do aptek lek szybko nie trafi.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!