Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

22 listopada 2010 r.
10:59
Edytuj ten wpis

Młodzi ludzie wracali z dyskoteki. Rozbili się na zakręcie

Autor: Zdjęcie autora (sad)
0 25 A A

Do wypadku doszło wczoraj nad ranem w Orchowcu (Gm. Gorzków). Samochód, którym piątka młodych ludzi wracała z dyskoteki rozbił się na zakręcie. Za kierownicą BMW siedział pijany 19-latek.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Cała piątka podróżująca BMW pochodzi z okolic Bychawy. Policjanci podejrzewają, że m.in. nieznajomość trasy mogła przyczynić się do wypadku. Nie bez znaczenia był też na pewno fakt, że kierowca, 19-letni Michał H. miał ponad promil alkoholu w organizmie.

Auto wypadło z drogi na zakręcie. Kierowca i drugi z młodych mężczyzn wyszli z wypadku bez szwanku. Ranne zostały natomiast trzy pasażerki.

Komentarze 25

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Firek / 20 grudnia 2010 o 01:04
0
[quote name='Kierowca Bombowca' timestamp='1290444381' post='386642']
Tak BMW marka samobójców... leczcie dalej swoje kompleksy
Jeżdżę autami tej marki od 8 lat i jeszcze nie zdarzyło mi się nic nieciekawego.
Kretyna na forum poznasz po jego wpisach, na jezdni po tym, że zachowuje się jak kretyn.

Czy gdyby jechali Skodą, Oplem czy Seatem też byście się tak wyżywali na kierowcach tych marek?
Nie stać was na BMW, to wyżywacie swoje kompleksy, korzystając z niedoli jakichś wioskowych głupków, ujeżdżających 20-letni egzemplarz auta tej marki... a tak naprawdę ilekroć zauważycie nową X5, "7" czy "5" to szczęki wam w dół idą. Biedni, niedowartościowani forumowicze... jak wam nie współczuć?
[/quote]


Sam jesteś kretyn i wali ci z wacka Wiesz czym się różni mniejsza miejscowość tak zwana wioską (przez tych, którzy chcą się dowartościować) od większej miejscowości - zwanej miastem, w którym mieszkasz? Tylko powierzchnią. Miasto, w którym mieszkasz to tylko duża wioska
[quote name='Kierowca Bombowca' timestamp='1290444381' post='386642']
Tak BMW marka samobójców... leczcie dalej swoje kompleksy
Jeżdżę autami tej marki od 8 lat i jeszcze nie zdarzyło mi się nic nieciekawego.
Kretyna na forum poznasz po jego wpisach, na jezdni po tym, że zachowuje się jak kretyn.

Czy gdyby jechali Skodą, Oplem czy Seatem też byście się tak wyżywali na kierowcach tych marek?
Nie stać was na BMW, to wyżywacie swoje kompleksy, korzystając z niedoli jakichś wioskowych... rozwiń
Avatar
Kulfon / 20 grudnia 2010 o 00:56
0
[quote name='Muka' timestamp='1290443142' post='386610']
Wielka szkoda, że się bandyta nie zabił! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki się ta pijana hołota nie pozabija na przydrożnych drzewach; czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy.
STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ!
[/quote]

Sam się zabij w klozecie, hahaha. Serce to ty chyba masz z polnego kamienia.
Avatar
Gość / 25 listopada 2010 o 19:17
0
[quote name='Kierowca Bombowca' timestamp='1290525517' post='387774']
Za stary (albo za młody, zobaczę za kilka lat, czy jednak nie będą) na to jestem, żeby mnie nieletnie lub ledwo pełnoletnie blachary kręciły.
Ale skoro Tobie tak na nich zależy, to sobie bierz
Jeżdżę już od ponad 15 lat, 8 ostatnich za kierownicami kolejnych BMW i tak wygodnych, niezawodnych a jednocześnie dobrze prowadzących się aut nie robi nikt inny (jeżeli chodzi o komfort, to najlepszym autem jakie miałem był Citroen XM... ale w dwóch pozostałych kategoriach wymienionych tutaj po prostu był do d.).
Jeżeli mnie stać, to mnie stać... nie będę Oplem czy Skodą jeździł, żeby się podwładni w pracy ze mnie podśmiewali.
[/quote]


Chwalisz się czy żalisz? Dla mnie to ty możesz jeździć nawet Autosanem z pod PKS-u razem z cała elitą twoich podwładnych. Słoma Ci z butów wychodzi wieśniaku zaraz po wystawieniu nosa ze swojej betki więc przechwalaj się dalej... dobrze Ci to idzie tylko że bez żadnych skutków.

PS. Miło mi że Cie stać... ale to też nie robi na mnie żadnego wrażenia )
[quote name='Kierowca Bombowca' timestamp='1290525517' post='387774']
Za stary (albo za młody, zobaczę za kilka lat, czy jednak nie będą) na to jestem, żeby mnie nieletnie lub ledwo pełnoletnie blachary kręciły.
Ale skoro Tobie tak na nich zależy, to sobie bierz
Jeżdżę już od ponad 15 lat, 8 ostatnich za kierownicami kolejnych BMW i tak wygodnych, niezawodnych a jednocześnie dobrze prowadzących się aut nie robi nikt inny (jeżeli chodzi o komfort, to najlepszym autem jakie miałem był Citroen XM... al... rozwiń
Avatar
WBA / 25 listopada 2010 o 18:40
0
[quote name='Gość' timestamp='1290535058' post='387950']
Jesteś kolegą tych buraków z Wierzbicy ?
[/quote]

burak to TY i twoi rodzice(Bardzo mili panowie)pier***ony cwelu, idź ku*** do lekarza bo trzeba być chorym żeby śmiać się z czyjejś tragedii.

PS:pier***ony nie dojeb
Avatar
ghjgh / 23 listopada 2010 o 20:31
0
ale se najeb.ał. chciałbym zobaczyc tą BMke po tej kraksie
Avatar
Gość / 23 listopada 2010 o 18:57
0
[quote name='WBA' timestamp='1290526950' post='387801']
wieśniak to się ku*** zrobił i zapomniał zabić popier***ony internetowy napinaczu bym się ku*** śmiał wielki "miastowy" po-ku***e jak być się rozjebał swoją puszką(tico) haha (bo na nic innego nie stać) i pozostał po tobie tylko para trampek pier***ony cwelu
[/quote]

Jesteś kolegą tych buraków z Wierzbicy ?
Avatar
pol / 23 listopada 2010 o 18:08
0
hahh Hajduk jeździł Skodą haha a teraz BMW e36. ale brechta z niego szła w PW. zdychała mu jak chciał ruszyć z piskiem. ale tam to przypier***ił haha
Avatar
WBA / 23 listopada 2010 o 16:42
0
[quote name='Gość' timestamp='1290437358' post='386486']
Co sobota giną jakieś pijane małolaty w BMW, jeżdżące po wioskach.
Tydzień temu (też w nocy z soboty na niedzielę) koło Wierzbicy zginęło 2 wieśmaków w BMW. Mieli 18 - 20 lat.
[/quote]


wieśniak to się ku*** zrobił i zapomniał zabić popier***ony internetowy napinaczu bym się ku*** śmiał wielki "miastowy" po-ku***e jak być się rozjebał swoją puszką(tico) haha (bo na nic innego nie stać) i pozostał po tobie tylko para trampek pier***ony cwelu
[quote name='Gość' timestamp='1290437358' post='386486']
Co sobota giną jakieś pijane małolaty w BMW, jeżdżące po wioskach.
Tydzień temu (też w nocy z soboty na niedzielę) koło Wierzbicy zginęło 2 wieśmaków w BMW. Mieli 18 - 20 lat.
[/quote]


wieśniak to się ku*** zrobił i zapomniał zabić popier***ony internetowy napinaczu bym się ku*** śmiał wielki "miastowy" po-ku***e jak być się rozjebał swoją puszką(tico) haha (bo na nic innego nie stać) i pozostał po tobie tylko par... rozwiń
Avatar
Kierowca Bombowca / 23 listopada 2010 o 16:18
0
[quote name='Gość' timestamp='1290448070' post='386759']
Powiem ci że wcale nie ma czego zazdrościć. Twoje super od****ne bi em dablju może zrobić co najwyżej dobre wrażenie na małolatach pod primą )
Tylko pamiętaj że umcy umcy musi grzać żeby pół wsi się w nocy obudziło ))
[/quote]

Za stary (albo za młody, zobaczę za kilka lat, czy jednak nie będą) na to jestem, żeby mnie nieletnie lub ledwo pełnoletnie blachary kręciły.
Ale skoro Tobie tak na nich zależy, to sobie bierz
Jeżdżę już od ponad 15 lat, 8 ostatnich za kierownicami kolejnych BMW i tak wygodnych, niezawodnych a jednocześnie dobrze prowadzących się aut nie robi nikt inny (jeżeli chodzi o komfort, to najlepszym autem jakie miałem był Citroen XM... ale w dwóch pozostałych kategoriach wymienionych tutaj po prostu był do d.).
Jeżeli mnie stać, to mnie stać... nie będę Oplem czy Skodą jeździł, żeby się podwładni w pracy ze mnie podśmiewali.
[quote name='Gość' timestamp='1290448070' post='386759']
Powiem ci że wcale nie ma czego zazdrościć. Twoje super od****ne bi em dablju może zrobić co najwyżej dobre wrażenie na małolatach pod primą )
Tylko pamiętaj że umcy umcy musi grzać żeby pół wsi się w nocy obudziło ))
[/quote]

Za stary (albo za młody, zobaczę za kilka lat, czy jednak nie będą) na to jestem, żeby mnie nieletnie lub ledwo pełnoletnie blachary kręciły.
Ale skoro Tobie tak na nich zależy, to sobie bierz
Je... rozwiń
Avatar
biały / 23 listopada 2010 o 07:55
0
BMW BĘDZIESZ MIAŁ WYPADEK
Avatar
Firek / 20 grudnia 2010 o 01:04
0
[quote name='Kierowca Bombowca' timestamp='1290444381' post='386642']
Tak BMW marka samobójców... leczcie dalej swoje kompleksy
Jeżdżę autami tej marki od 8 lat i jeszcze nie zdarzyło mi się nic nieciekawego.
Kretyna na forum poznasz po jego wpisach, na jezdni po tym, że zachowuje się jak kretyn.

Czy gdyby jechali Skodą, Oplem czy Seatem też byście się tak wyżywali na kierowcach tych marek?
Nie stać was na BMW, to wyżywacie swoje kompleksy, korzystając z niedoli jakichś wioskowych głupków, ujeżdżających 20-letni egzemplarz auta tej marki... a tak naprawdę ilekroć zauważycie nową X5, "7" czy "5" to szczęki wam w dół idą. Biedni, niedowartościowani forumowicze... jak wam nie współczuć?
[/quote]


Sam jesteś kretyn i wali ci z wacka Wiesz czym się różni mniejsza miejscowość tak zwana wioską (przez tych, którzy chcą się dowartościować) od większej miejscowości - zwanej miastem, w którym mieszkasz? Tylko powierzchnią. Miasto, w którym mieszkasz to tylko duża wioska
[quote name='Kierowca Bombowca' timestamp='1290444381' post='386642']
Tak BMW marka samobójców... leczcie dalej swoje kompleksy
Jeżdżę autami tej marki od 8 lat i jeszcze nie zdarzyło mi się nic nieciekawego.
Kretyna na forum poznasz po jego wpisach, na jezdni po tym, że zachowuje się jak kretyn.

Czy gdyby jechali Skodą, Oplem czy Seatem też byście się tak wyżywali na kierowcach tych marek?
Nie stać was na BMW, to wyżywacie swoje kompleksy, korzystając z niedoli jakichś wioskowych... rozwiń
Avatar
Kulfon / 20 grudnia 2010 o 00:56
0
[quote name='Muka' timestamp='1290443142' post='386610']
Wielka szkoda, że się bandyta nie zabił! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki się ta pijana hołota nie pozabija na przydrożnych drzewach; czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy.
STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ!
[/quote]

Sam się zabij w klozecie, hahaha. Serce to ty chyba masz z polnego kamienia.
Avatar
Gość / 25 listopada 2010 o 19:17
0
[quote name='Kierowca Bombowca' timestamp='1290525517' post='387774']
Za stary (albo za młody, zobaczę za kilka lat, czy jednak nie będą) na to jestem, żeby mnie nieletnie lub ledwo pełnoletnie blachary kręciły.
Ale skoro Tobie tak na nich zależy, to sobie bierz
Jeżdżę już od ponad 15 lat, 8 ostatnich za kierownicami kolejnych BMW i tak wygodnych, niezawodnych a jednocześnie dobrze prowadzących się aut nie robi nikt inny (jeżeli chodzi o komfort, to najlepszym autem jakie miałem był Citroen XM... ale w dwóch pozostałych kategoriach wymienionych tutaj po prostu był do d.).
Jeżeli mnie stać, to mnie stać... nie będę Oplem czy Skodą jeździł, żeby się podwładni w pracy ze mnie podśmiewali.
[/quote]


Chwalisz się czy żalisz? Dla mnie to ty możesz jeździć nawet Autosanem z pod PKS-u razem z cała elitą twoich podwładnych. Słoma Ci z butów wychodzi wieśniaku zaraz po wystawieniu nosa ze swojej betki więc przechwalaj się dalej... dobrze Ci to idzie tylko że bez żadnych skutków.

PS. Miło mi że Cie stać... ale to też nie robi na mnie żadnego wrażenia )
[quote name='Kierowca Bombowca' timestamp='1290525517' post='387774']
Za stary (albo za młody, zobaczę za kilka lat, czy jednak nie będą) na to jestem, żeby mnie nieletnie lub ledwo pełnoletnie blachary kręciły.
Ale skoro Tobie tak na nich zależy, to sobie bierz
Jeżdżę już od ponad 15 lat, 8 ostatnich za kierownicami kolejnych BMW i tak wygodnych, niezawodnych a jednocześnie dobrze prowadzących się aut nie robi nikt inny (jeżeli chodzi o komfort, to najlepszym autem jakie miałem był Citroen XM... al... rozwiń
Avatar
WBA / 25 listopada 2010 o 18:40
0
[quote name='Gość' timestamp='1290535058' post='387950']
Jesteś kolegą tych buraków z Wierzbicy ?
[/quote]

burak to TY i twoi rodzice(Bardzo mili panowie)pier***ony cwelu, idź ku*** do lekarza bo trzeba być chorym żeby śmiać się z czyjejś tragedii.

PS:pier***ony nie dojeb
Avatar
ghjgh / 23 listopada 2010 o 20:31
0
ale se najeb.ał. chciałbym zobaczyc tą BMke po tej kraksie
Avatar
Gość / 23 listopada 2010 o 18:57
0
[quote name='WBA' timestamp='1290526950' post='387801']
wieśniak to się ku*** zrobił i zapomniał zabić popier***ony internetowy napinaczu bym się ku*** śmiał wielki "miastowy" po-ku***e jak być się rozjebał swoją puszką(tico) haha (bo na nic innego nie stać) i pozostał po tobie tylko para trampek pier***ony cwelu
[/quote]

Jesteś kolegą tych buraków z Wierzbicy ?
Avatar
pol / 23 listopada 2010 o 18:08
0
hahh Hajduk jeździł Skodą haha a teraz BMW e36. ale brechta z niego szła w PW. zdychała mu jak chciał ruszyć z piskiem. ale tam to przypier***ił haha
Avatar
WBA / 23 listopada 2010 o 16:42
0
[quote name='Gość' timestamp='1290437358' post='386486']
Co sobota giną jakieś pijane małolaty w BMW, jeżdżące po wioskach.
Tydzień temu (też w nocy z soboty na niedzielę) koło Wierzbicy zginęło 2 wieśmaków w BMW. Mieli 18 - 20 lat.
[/quote]


wieśniak to się ku*** zrobił i zapomniał zabić popier***ony internetowy napinaczu bym się ku*** śmiał wielki "miastowy" po-ku***e jak być się rozjebał swoją puszką(tico) haha (bo na nic innego nie stać) i pozostał po tobie tylko para trampek pier***ony cwelu
[quote name='Gość' timestamp='1290437358' post='386486']
Co sobota giną jakieś pijane małolaty w BMW, jeżdżące po wioskach.
Tydzień temu (też w nocy z soboty na niedzielę) koło Wierzbicy zginęło 2 wieśmaków w BMW. Mieli 18 - 20 lat.
[/quote]


wieśniak to się ku*** zrobił i zapomniał zabić popier***ony internetowy napinaczu bym się ku*** śmiał wielki "miastowy" po-ku***e jak być się rozjebał swoją puszką(tico) haha (bo na nic innego nie stać) i pozostał po tobie tylko par... rozwiń
Avatar
Kierowca Bombowca / 23 listopada 2010 o 16:18
0
[quote name='Gość' timestamp='1290448070' post='386759']
Powiem ci że wcale nie ma czego zazdrościć. Twoje super od****ne bi em dablju może zrobić co najwyżej dobre wrażenie na małolatach pod primą )
Tylko pamiętaj że umcy umcy musi grzać żeby pół wsi się w nocy obudziło ))
[/quote]

Za stary (albo za młody, zobaczę za kilka lat, czy jednak nie będą) na to jestem, żeby mnie nieletnie lub ledwo pełnoletnie blachary kręciły.
Ale skoro Tobie tak na nich zależy, to sobie bierz
Jeżdżę już od ponad 15 lat, 8 ostatnich za kierownicami kolejnych BMW i tak wygodnych, niezawodnych a jednocześnie dobrze prowadzących się aut nie robi nikt inny (jeżeli chodzi o komfort, to najlepszym autem jakie miałem był Citroen XM... ale w dwóch pozostałych kategoriach wymienionych tutaj po prostu był do d.).
Jeżeli mnie stać, to mnie stać... nie będę Oplem czy Skodą jeździł, żeby się podwładni w pracy ze mnie podśmiewali.
[quote name='Gość' timestamp='1290448070' post='386759']
Powiem ci że wcale nie ma czego zazdrościć. Twoje super od****ne bi em dablju może zrobić co najwyżej dobre wrażenie na małolatach pod primą )
Tylko pamiętaj że umcy umcy musi grzać żeby pół wsi się w nocy obudziło ))
[/quote]

Za stary (albo za młody, zobaczę za kilka lat, czy jednak nie będą) na to jestem, żeby mnie nieletnie lub ledwo pełnoletnie blachary kręciły.
Ale skoro Tobie tak na nich zależy, to sobie bierz
Je... rozwiń
Avatar
biały / 23 listopada 2010 o 07:55
0
BMW BĘDZIESZ MIAŁ WYPADEK
Zobacz wszystkie komentarze 25

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Premiera spektaklu "Pilecki.Raport"
19 maja 2019, 19:00

Premiera spektaklu "Pilecki.Raport" 0 0

Teatr Bez Maski oraz Fundacja Scytia zapraszają do Centrum Spotkania Kultur na premierę spektaklu "Pilecki.Raport". Przedstawienie zostanie zaprezentowane 19 maja o godz. 19.

Opole Lubelskie: Mamy mądrze bawią dzieci

Opole Lubelskie: Mamy mądrze bawią dzieci 0 0

 Uczą jak dbać o dom, aby nie wywołać pożaru lub zatruć się czadem. Autorski cykl spotkań „6 kroków do bezpiecznego domu”, jest skierowany do dzieci i dorosłych z gminy

Maraton MTB w Puławach. Kilkuset kolarzy na starcie [zdjęcia]
galeria

Maraton MTB w Puławach. Kilkuset kolarzy na starcie [zdjęcia] 0 3

Cisowianka Mazovia MTB Marathon dobiegł końca. Na trasach wokół Puław ścigało się ok. 600 kolarzy z różnych stron Polski. Na dystansie PRO najszybszy okazał się Przemysław Gierczak z Opoczna. Wysokie, piąte miejsce zajął Adrian Wawer z Puław. Wśród kobiet najlepsza okazała się Magdalena Kosko z Ząbek.

Sondaż wyborczy: PiS wygrywa w woj. lubelskim

Sondaż wyborczy: PiS wygrywa w woj. lubelskim 0 21

Gdyby wybory do Parlamentu Europejskiego odbyły się w połowie maja, PiS mogłoby liczyć w woj. lubelskim na 50 proc. głosów, a Koalicja Europejska na 26,4 proc. głosów - wynika z najnowszego sondażu

Spór o budowę dojazdu do willi w Kazimierzu Dolnym. Właściciel: Nie miałem wyjścia

Spór o budowę dojazdu do willi w Kazimierzu Dolnym. Właściciel: Nie miałem wyjścia 0 5

Brutalną ingerencją w przyrodę nazywa jeden z radnych budowę drogi przy zabytkowej willi prof. Pruszkowskiego. - Nie miałem wyjścia, muszę mieć dojazd do budynku, żeby mogło tu dotrzeć w razie potrzeby pogotowie czy straż pożarna - tłumaczy właściciel budynku

Marcin Broniszewski (trener Górnika): Klubowi życzę przede wszystkim cierpliwości

Marcin Broniszewski (trener Górnika): Klubowi życzę przede wszystkim cierpliwości 0 3

Rozmowa z Marcinem Broniszewskim, trenerem Górnika Łęczna

Gmina Puławy: Święto Truskawki 2019 w Górze Puławskiej. Kto wystąpi w tym roku?
7 lipca 2019, 12:00

Gmina Puławy: Święto Truskawki 2019 w Górze Puławskiej. Kto wystąpi w tym roku? 0 1

Nasz Disneyland, Naj Story, czy O-la-la, to tylko niektóre z przebojów, jakie usłyszymy już 7 lipca, podczas tegorocznego truskawkowego święta na stadionie w Górze Puławskiej.

Wakacje rozpoczną się wcześniej. Zakończenie roku szkolnego jeszcze przed Bożym Ciałem
film

Wakacje rozpoczną się wcześniej. Zakończenie roku szkolnego jeszcze przed Bożym Ciałem 0 4

Rok szkolny zakończy się wcześniej. Zmianę rozporządzenia w tej sprawie zapowiedział premier podczas sobotniego (18.05) spotkania z mieszkańcami Zawiercia. Rozdanie świadectw ma nastąpić w środę 19 czerwca, w przeddzień wolnego od zajęć święta Bożego Ciała.

Był poszukiwanym listem gończym. „Łowcy głów” zaskoczyli 42-latka
film

Był poszukiwanym listem gończym. „Łowcy głów” zaskoczyli 42-latka 0 1

Ząbkowice Śląskie (woj. dolnośląskie). Dolnośląscy "Łowcy głów" zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończym, który od dwóch lat ukrywał się przed organami ścigania. 42-latek był zaskoczony, gdy funkcjonariusze wyciągnęli go z auta na środku drogi krajowej nr 8.

Opera w parku i nowe wystawy. Noc Muzeów w Puławach [ZDJĘCIA]
galeria

Opera w parku i nowe wystawy. Noc Muzeów w Puławach [ZDJĘCIA] 0 3

Sobotni wieczór wielu mieszkańców Puław spędziło w parku, gdzie za złotówkę można było zwiedzić Świątynię Sybilli, czy Pałac Czartoryskich, a także obejrzeć operę "Walka Tankreda z Kloryndą" w wykonaniu aktorów z Fundacji Lesslów.

Podaliśmy tlen przeciwnikowi, czyli opinie po meczu Chełmianka - Motor

Podaliśmy tlen przeciwnikowi, czyli opinie po meczu Chełmianka - Motor 0 7

Motor pokonał w sobotę na wyjeździe Chełmiankę 3:1. Jak spotkanie oceniają trenerzy obu ekip?

Łowcy burz nagrali tornado. Trąba powietrzna uszkodziła kilkanaście domów
Stany Zjednoczone
film

Łowcy burz nagrali tornado. Trąba powietrzna uszkodziła kilkanaście domów 0 3

McCook, Nebraska, USA. Łowcy burz nagrali tornado w amerykańskim stanie Nebraska. O możliwości pojawienia się tornada ostrzegały służby meteorologiczne.

BMW uderzyło w latarnię. Nikomu nic sie nie stało

BMW uderzyło w latarnię. Nikomu nic sie nie stało 15 3

Do kolizji doszło dzisiaj ok. godz. 10 na al. Gen. Andersa w Lublinie, na wysokości sklepu Carrefour. Osoba kierująca BMW zjechała na pas zieleni i uderzyła przodem w słup oświetleniowy.

Coraz mniej czasu na pomoc 13-latkowi. "Jeśli się nie uda, to Kacper nie przeżyje"
APEL O POMOC

Coraz mniej czasu na pomoc 13-latkowi. "Jeśli się nie uda, to Kacper nie przeżyje" 122 15