Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

22 listopada 2010 r.
10:59
Edytuj ten wpis

Młodzi ludzie wracali z dyskoteki. Rozbili się na zakręcie

Autor: Zdjęcie autora (sad)
0 25 A A

Do wypadku doszło wczoraj nad ranem w Orchowcu (Gm. Gorzków). Samochód, którym piątka młodych ludzi wracała z dyskoteki rozbił się na zakręcie. Za kierownicą BMW siedział pijany 19-latek.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Cała piątka podróżująca BMW pochodzi z okolic Bychawy. Policjanci podejrzewają, że m.in. nieznajomość trasy mogła przyczynić się do wypadku. Nie bez znaczenia był też na pewno fakt, że kierowca, 19-letni Michał H. miał ponad promil alkoholu w organizmie.

Auto wypadło z drogi na zakręcie. Kierowca i drugi z młodych mężczyzn wyszli z wypadku bez szwanku. Ranne zostały natomiast trzy pasażerki.

Komentarze 25

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Firek / 20 grudnia 2010 o 01:04
0
[quote name='Kierowca Bombowca' timestamp='1290444381' post='386642']
Tak BMW marka samobójców... leczcie dalej swoje kompleksy
Jeżdżę autami tej marki od 8 lat i jeszcze nie zdarzyło mi się nic nieciekawego.
Kretyna na forum poznasz po jego wpisach, na jezdni po tym, że zachowuje się jak kretyn.

Czy gdyby jechali Skodą, Oplem czy Seatem też byście się tak wyżywali na kierowcach tych marek?
Nie stać was na BMW, to wyżywacie swoje kompleksy, korzystając z niedoli jakichś wioskowych głupków, ujeżdżających 20-letni egzemplarz auta tej marki... a tak naprawdę ilekroć zauważycie nową X5, "7" czy "5" to szczęki wam w dół idą. Biedni, niedowartościowani forumowicze... jak wam nie współczuć?
[/quote]


Sam jesteś kretyn i wali ci z wacka Wiesz czym się różni mniejsza miejscowość tak zwana wioską (przez tych, którzy chcą się dowartościować) od większej miejscowości - zwanej miastem, w którym mieszkasz? Tylko powierzchnią. Miasto, w którym mieszkasz to tylko duża wioska
[quote name='Kierowca Bombowca' timestamp='1290444381' post='386642']
Tak BMW marka samobójców... leczcie dalej swoje kompleksy
Jeżdżę autami tej marki od 8 lat i jeszcze nie zdarzyło mi się nic nieciekawego.
Kretyna na forum poznasz po jego wpisach, na jezdni po tym, że zachowuje się jak kretyn.

Czy gdyby jechali Skodą, Oplem czy Seatem też byście się tak wyżywali na kierowcach tych marek?
Nie stać was na BMW, to wyżywacie swoje kompleksy, korzystając z niedoli jakichś wioskowych... rozwiń
Avatar
Kulfon / 20 grudnia 2010 o 00:56
0
[quote name='Muka' timestamp='1290443142' post='386610']
Wielka szkoda, że się bandyta nie zabił! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki się ta pijana hołota nie pozabija na przydrożnych drzewach; czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy.
STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ!
[/quote]

Sam się zabij w klozecie, hahaha. Serce to ty chyba masz z polnego kamienia.
Avatar
Gość / 25 listopada 2010 o 19:17
0
[quote name='Kierowca Bombowca' timestamp='1290525517' post='387774']
Za stary (albo za młody, zobaczę za kilka lat, czy jednak nie będą) na to jestem, żeby mnie nieletnie lub ledwo pełnoletnie blachary kręciły.
Ale skoro Tobie tak na nich zależy, to sobie bierz
Jeżdżę już od ponad 15 lat, 8 ostatnich za kierownicami kolejnych BMW i tak wygodnych, niezawodnych a jednocześnie dobrze prowadzących się aut nie robi nikt inny (jeżeli chodzi o komfort, to najlepszym autem jakie miałem był Citroen XM... ale w dwóch pozostałych kategoriach wymienionych tutaj po prostu był do d.).
Jeżeli mnie stać, to mnie stać... nie będę Oplem czy Skodą jeździł, żeby się podwładni w pracy ze mnie podśmiewali.
[/quote]


Chwalisz się czy żalisz? Dla mnie to ty możesz jeździć nawet Autosanem z pod PKS-u razem z cała elitą twoich podwładnych. Słoma Ci z butów wychodzi wieśniaku zaraz po wystawieniu nosa ze swojej betki więc przechwalaj się dalej... dobrze Ci to idzie tylko że bez żadnych skutków.

PS. Miło mi że Cie stać... ale to też nie robi na mnie żadnego wrażenia )
[quote name='Kierowca Bombowca' timestamp='1290525517' post='387774']
Za stary (albo za młody, zobaczę za kilka lat, czy jednak nie będą) na to jestem, żeby mnie nieletnie lub ledwo pełnoletnie blachary kręciły.
Ale skoro Tobie tak na nich zależy, to sobie bierz
Jeżdżę już od ponad 15 lat, 8 ostatnich za kierownicami kolejnych BMW i tak wygodnych, niezawodnych a jednocześnie dobrze prowadzących się aut nie robi nikt inny (jeżeli chodzi o komfort, to najlepszym autem jakie miałem był Citroen XM... al... rozwiń
Avatar
WBA / 25 listopada 2010 o 18:40
0
[quote name='Gość' timestamp='1290535058' post='387950']
Jesteś kolegą tych buraków z Wierzbicy ?
[/quote]

burak to TY i twoi rodzice(Bardzo mili panowie)pier***ony cwelu, idź ku*** do lekarza bo trzeba być chorym żeby śmiać się z czyjejś tragedii.

PS:pier***ony nie dojeb
Avatar
ghjgh / 23 listopada 2010 o 20:31
0
ale se najeb.ał. chciałbym zobaczyc tą BMke po tej kraksie
Avatar
Gość / 23 listopada 2010 o 18:57
0
[quote name='WBA' timestamp='1290526950' post='387801']
wieśniak to się ku*** zrobił i zapomniał zabić popier***ony internetowy napinaczu bym się ku*** śmiał wielki "miastowy" po-ku***e jak być się rozjebał swoją puszką(tico) haha (bo na nic innego nie stać) i pozostał po tobie tylko para trampek pier***ony cwelu
[/quote]

Jesteś kolegą tych buraków z Wierzbicy ?
Avatar
pol / 23 listopada 2010 o 18:08
0
hahh Hajduk jeździł Skodą haha a teraz BMW e36. ale brechta z niego szła w PW. zdychała mu jak chciał ruszyć z piskiem. ale tam to przypier***ił haha
Avatar
WBA / 23 listopada 2010 o 16:42
0
[quote name='Gość' timestamp='1290437358' post='386486']
Co sobota giną jakieś pijane małolaty w BMW, jeżdżące po wioskach.
Tydzień temu (też w nocy z soboty na niedzielę) koło Wierzbicy zginęło 2 wieśmaków w BMW. Mieli 18 - 20 lat.
[/quote]


wieśniak to się ku*** zrobił i zapomniał zabić popier***ony internetowy napinaczu bym się ku*** śmiał wielki "miastowy" po-ku***e jak być się rozjebał swoją puszką(tico) haha (bo na nic innego nie stać) i pozostał po tobie tylko para trampek pier***ony cwelu
[quote name='Gość' timestamp='1290437358' post='386486']
Co sobota giną jakieś pijane małolaty w BMW, jeżdżące po wioskach.
Tydzień temu (też w nocy z soboty na niedzielę) koło Wierzbicy zginęło 2 wieśmaków w BMW. Mieli 18 - 20 lat.
[/quote]


wieśniak to się ku*** zrobił i zapomniał zabić popier***ony internetowy napinaczu bym się ku*** śmiał wielki "miastowy" po-ku***e jak być się rozjebał swoją puszką(tico) haha (bo na nic innego nie stać) i pozostał po tobie tylko par... rozwiń
Avatar
Kierowca Bombowca / 23 listopada 2010 o 16:18
0
[quote name='Gość' timestamp='1290448070' post='386759']
Powiem ci że wcale nie ma czego zazdrościć. Twoje super od****ne bi em dablju może zrobić co najwyżej dobre wrażenie na małolatach pod primą )
Tylko pamiętaj że umcy umcy musi grzać żeby pół wsi się w nocy obudziło ))
[/quote]

Za stary (albo za młody, zobaczę za kilka lat, czy jednak nie będą) na to jestem, żeby mnie nieletnie lub ledwo pełnoletnie blachary kręciły.
Ale skoro Tobie tak na nich zależy, to sobie bierz
Jeżdżę już od ponad 15 lat, 8 ostatnich za kierownicami kolejnych BMW i tak wygodnych, niezawodnych a jednocześnie dobrze prowadzących się aut nie robi nikt inny (jeżeli chodzi o komfort, to najlepszym autem jakie miałem był Citroen XM... ale w dwóch pozostałych kategoriach wymienionych tutaj po prostu był do d.).
Jeżeli mnie stać, to mnie stać... nie będę Oplem czy Skodą jeździł, żeby się podwładni w pracy ze mnie podśmiewali.
[quote name='Gość' timestamp='1290448070' post='386759']
Powiem ci że wcale nie ma czego zazdrościć. Twoje super od****ne bi em dablju może zrobić co najwyżej dobre wrażenie na małolatach pod primą )
Tylko pamiętaj że umcy umcy musi grzać żeby pół wsi się w nocy obudziło ))
[/quote]

Za stary (albo za młody, zobaczę za kilka lat, czy jednak nie będą) na to jestem, żeby mnie nieletnie lub ledwo pełnoletnie blachary kręciły.
Ale skoro Tobie tak na nich zależy, to sobie bierz
Je... rozwiń
Avatar
biały / 23 listopada 2010 o 07:55
0
BMW BĘDZIESZ MIAŁ WYPADEK
Avatar
Firek / 20 grudnia 2010 o 01:04
0
[quote name='Kierowca Bombowca' timestamp='1290444381' post='386642']
Tak BMW marka samobójców... leczcie dalej swoje kompleksy
Jeżdżę autami tej marki od 8 lat i jeszcze nie zdarzyło mi się nic nieciekawego.
Kretyna na forum poznasz po jego wpisach, na jezdni po tym, że zachowuje się jak kretyn.

Czy gdyby jechali Skodą, Oplem czy Seatem też byście się tak wyżywali na kierowcach tych marek?
Nie stać was na BMW, to wyżywacie swoje kompleksy, korzystając z niedoli jakichś wioskowych głupków, ujeżdżających 20-letni egzemplarz auta tej marki... a tak naprawdę ilekroć zauważycie nową X5, "7" czy "5" to szczęki wam w dół idą. Biedni, niedowartościowani forumowicze... jak wam nie współczuć?
[/quote]


Sam jesteś kretyn i wali ci z wacka Wiesz czym się różni mniejsza miejscowość tak zwana wioską (przez tych, którzy chcą się dowartościować) od większej miejscowości - zwanej miastem, w którym mieszkasz? Tylko powierzchnią. Miasto, w którym mieszkasz to tylko duża wioska
[quote name='Kierowca Bombowca' timestamp='1290444381' post='386642']
Tak BMW marka samobójców... leczcie dalej swoje kompleksy
Jeżdżę autami tej marki od 8 lat i jeszcze nie zdarzyło mi się nic nieciekawego.
Kretyna na forum poznasz po jego wpisach, na jezdni po tym, że zachowuje się jak kretyn.

Czy gdyby jechali Skodą, Oplem czy Seatem też byście się tak wyżywali na kierowcach tych marek?
Nie stać was na BMW, to wyżywacie swoje kompleksy, korzystając z niedoli jakichś wioskowych... rozwiń
Avatar
Kulfon / 20 grudnia 2010 o 00:56
0
[quote name='Muka' timestamp='1290443142' post='386610']
Wielka szkoda, że się bandyta nie zabił! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki się ta pijana hołota nie pozabija na przydrożnych drzewach; czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy.
STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ!
[/quote]

Sam się zabij w klozecie, hahaha. Serce to ty chyba masz z polnego kamienia.
Avatar
Gość / 25 listopada 2010 o 19:17
0
[quote name='Kierowca Bombowca' timestamp='1290525517' post='387774']
Za stary (albo za młody, zobaczę za kilka lat, czy jednak nie będą) na to jestem, żeby mnie nieletnie lub ledwo pełnoletnie blachary kręciły.
Ale skoro Tobie tak na nich zależy, to sobie bierz
Jeżdżę już od ponad 15 lat, 8 ostatnich za kierownicami kolejnych BMW i tak wygodnych, niezawodnych a jednocześnie dobrze prowadzących się aut nie robi nikt inny (jeżeli chodzi o komfort, to najlepszym autem jakie miałem był Citroen XM... ale w dwóch pozostałych kategoriach wymienionych tutaj po prostu był do d.).
Jeżeli mnie stać, to mnie stać... nie będę Oplem czy Skodą jeździł, żeby się podwładni w pracy ze mnie podśmiewali.
[/quote]


Chwalisz się czy żalisz? Dla mnie to ty możesz jeździć nawet Autosanem z pod PKS-u razem z cała elitą twoich podwładnych. Słoma Ci z butów wychodzi wieśniaku zaraz po wystawieniu nosa ze swojej betki więc przechwalaj się dalej... dobrze Ci to idzie tylko że bez żadnych skutków.

PS. Miło mi że Cie stać... ale to też nie robi na mnie żadnego wrażenia )
[quote name='Kierowca Bombowca' timestamp='1290525517' post='387774']
Za stary (albo za młody, zobaczę za kilka lat, czy jednak nie będą) na to jestem, żeby mnie nieletnie lub ledwo pełnoletnie blachary kręciły.
Ale skoro Tobie tak na nich zależy, to sobie bierz
Jeżdżę już od ponad 15 lat, 8 ostatnich za kierownicami kolejnych BMW i tak wygodnych, niezawodnych a jednocześnie dobrze prowadzących się aut nie robi nikt inny (jeżeli chodzi o komfort, to najlepszym autem jakie miałem był Citroen XM... al... rozwiń
Avatar
WBA / 25 listopada 2010 o 18:40
0
[quote name='Gość' timestamp='1290535058' post='387950']
Jesteś kolegą tych buraków z Wierzbicy ?
[/quote]

burak to TY i twoi rodzice(Bardzo mili panowie)pier***ony cwelu, idź ku*** do lekarza bo trzeba być chorym żeby śmiać się z czyjejś tragedii.

PS:pier***ony nie dojeb
Avatar
ghjgh / 23 listopada 2010 o 20:31
0
ale se najeb.ał. chciałbym zobaczyc tą BMke po tej kraksie
Avatar
Gość / 23 listopada 2010 o 18:57
0
[quote name='WBA' timestamp='1290526950' post='387801']
wieśniak to się ku*** zrobił i zapomniał zabić popier***ony internetowy napinaczu bym się ku*** śmiał wielki "miastowy" po-ku***e jak być się rozjebał swoją puszką(tico) haha (bo na nic innego nie stać) i pozostał po tobie tylko para trampek pier***ony cwelu
[/quote]

Jesteś kolegą tych buraków z Wierzbicy ?
Avatar
pol / 23 listopada 2010 o 18:08
0
hahh Hajduk jeździł Skodą haha a teraz BMW e36. ale brechta z niego szła w PW. zdychała mu jak chciał ruszyć z piskiem. ale tam to przypier***ił haha
Avatar
WBA / 23 listopada 2010 o 16:42
0
[quote name='Gość' timestamp='1290437358' post='386486']
Co sobota giną jakieś pijane małolaty w BMW, jeżdżące po wioskach.
Tydzień temu (też w nocy z soboty na niedzielę) koło Wierzbicy zginęło 2 wieśmaków w BMW. Mieli 18 - 20 lat.
[/quote]


wieśniak to się ku*** zrobił i zapomniał zabić popier***ony internetowy napinaczu bym się ku*** śmiał wielki "miastowy" po-ku***e jak być się rozjebał swoją puszką(tico) haha (bo na nic innego nie stać) i pozostał po tobie tylko para trampek pier***ony cwelu
[quote name='Gość' timestamp='1290437358' post='386486']
Co sobota giną jakieś pijane małolaty w BMW, jeżdżące po wioskach.
Tydzień temu (też w nocy z soboty na niedzielę) koło Wierzbicy zginęło 2 wieśmaków w BMW. Mieli 18 - 20 lat.
[/quote]


wieśniak to się ku*** zrobił i zapomniał zabić popier***ony internetowy napinaczu bym się ku*** śmiał wielki "miastowy" po-ku***e jak być się rozjebał swoją puszką(tico) haha (bo na nic innego nie stać) i pozostał po tobie tylko par... rozwiń
Avatar
Kierowca Bombowca / 23 listopada 2010 o 16:18
0
[quote name='Gość' timestamp='1290448070' post='386759']
Powiem ci że wcale nie ma czego zazdrościć. Twoje super od****ne bi em dablju może zrobić co najwyżej dobre wrażenie na małolatach pod primą )
Tylko pamiętaj że umcy umcy musi grzać żeby pół wsi się w nocy obudziło ))
[/quote]

Za stary (albo za młody, zobaczę za kilka lat, czy jednak nie będą) na to jestem, żeby mnie nieletnie lub ledwo pełnoletnie blachary kręciły.
Ale skoro Tobie tak na nich zależy, to sobie bierz
Jeżdżę już od ponad 15 lat, 8 ostatnich za kierownicami kolejnych BMW i tak wygodnych, niezawodnych a jednocześnie dobrze prowadzących się aut nie robi nikt inny (jeżeli chodzi o komfort, to najlepszym autem jakie miałem był Citroen XM... ale w dwóch pozostałych kategoriach wymienionych tutaj po prostu był do d.).
Jeżeli mnie stać, to mnie stać... nie będę Oplem czy Skodą jeździł, żeby się podwładni w pracy ze mnie podśmiewali.
[quote name='Gość' timestamp='1290448070' post='386759']
Powiem ci że wcale nie ma czego zazdrościć. Twoje super od****ne bi em dablju może zrobić co najwyżej dobre wrażenie na małolatach pod primą )
Tylko pamiętaj że umcy umcy musi grzać żeby pół wsi się w nocy obudziło ))
[/quote]

Za stary (albo za młody, zobaczę za kilka lat, czy jednak nie będą) na to jestem, żeby mnie nieletnie lub ledwo pełnoletnie blachary kręciły.
Ale skoro Tobie tak na nich zależy, to sobie bierz
Je... rozwiń
Avatar
biały / 23 listopada 2010 o 07:55
0
BMW BĘDZIESZ MIAŁ WYPADEK
Zobacz wszystkie komentarze 25

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kapsuła życia będzie służyć pacjentom z woj. lubelskiego. Takiego sprzętu jeszcze u nas nie było

Kapsuła życia będzie służyć pacjentom z woj. lubelskiego. Takiego sprzętu jeszcze u nas nie było 0 0

Daje możliwość całkowitej izolacji chorego od otoczenia. Ma też własne zasilanie, dzięki czemu transport pacjenta zakażonego np. wirusem Ebola do specjalistycznego szpitala będzie łatwiejszy. Od czwartek Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe na nowy sprzęt. To kapsuła życia.

W piątek w Lublinie ruszają 94 PZLA Mistrzostwa Polski

W piątek w Lublinie ruszają 94 PZLA Mistrzostwa Polski 1 0

Od piątku w naszym mieście kibice będą mieli okazję obserwować zmagania najlepszych lekkoatletów w kraju. Na stadionie przy al. Piłsudskiego do rywalizacji przystąpi ponad 400 zawodników

Wernisaż wystawy "Tam gdzie teraz 2018" w Galerii Labirynt
21 lipca 2018, 17:00

Wernisaż wystawy "Tam gdzie teraz 2018" w Galerii Labirynt 2 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 21 lipca o godz. 17 w Galerii Labirynt (ul. Popiełuszki 5) odbędzie się wernisaż wystawy Tam gdzie teraz 2018.

Nowe perony i krótsza podróż. Po wakacjach otworzą przebudowywaną linię z Lublina
galeria

Nowe perony i krótsza podróż. Po wakacjach otworzą przebudowywaną linię z Lublina 7 1

Bez opóźnień powinna się zakończyć przebudowa linii kolejowej między Lublinem a Kraśnikiem. Na szlaku budowane są nowe perony: wygodniejsze dla pasażerów i dostępne dla osób niepełnosprawnych. Po wakacjach robotnicy przeniosą się na odcinek między Kraśnikiem a Zaklikowem.

W Lubliniance ze składem mogło być gorzej

W Lubliniance ze składem mogło być gorzej 1 1

Trener Lublinianki Dariusz Bodak buduje w lecie nowy zespół. Cieszy się jednak, że w klubie zostało kilku zawodników ze „starej” gwardii

Zwolnili pracownika, a teraz brakuje im ludzi. Zaskakujące słowa kierownika

Zwolnili pracownika, a teraz brakuje im ludzi. Zaskakujące słowa kierownika 0 1

Miało być ogłoszenie wyroku w głośnej sprawie Grzegorza Cybulskiego, ale sąd niespodziewanie wezwał ponownie na świadka Franciszka Afaltowskiego, kierownika działu eksploatacji w Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej w Białej Podlaskiej. Zwolniony pracownik walczy o przywrócenie do pracy w miejskiej spółce.

Uwaga na ogromne korki w okolicach zamkniętego placu Zamkowego w Lublinie
Alarm 24
galeria

Uwaga na ogromne korki w okolicach zamkniętego placu Zamkowego w Lublinie 0 7

Na placu Zamkowym w Lublinie trwają przygotowania do sobotniego koncertu "Siła kobiet". Już jednak dzisiaj przejazd przez plac jest niemożliwy.

Lublin: Urządzą skwer na osiedlu Świt

Lublin: Urządzą skwer na osiedlu Świt 0 0

Nie dłużej niż do końca listopada ma potrwać urządzanie skweru między ul. Szczecińską i Warmińską (os. Świt).

Koncert Fonie Lublina w Trybunale Koronnym
21 lipca 2018, 18:00

Koncert Fonie Lublina w Trybunale Koronnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 21 lipca o godz. 18 w Trybunale Koronnym w Lublinie odbędzie się koncert z cyklu Fonie Lublina pt. Kamienica Rynek 17 - Bracia Wieniawscy.

Pieszym na miasteczku akademickim w Lublinie będzie wygodniej. Plany remontowe UMCS

Pieszym na miasteczku akademickim w Lublinie będzie wygodniej. Plany remontowe UMCS 0 0

Wakacyjne remonty planuje UMCS na terenie miasteczka akademickiego. Uczelnia szuka wykonawcy, który wyremontuje zniszczone chodniki i schody w okolicach akademików.

Podlasie straciło dwóch ważnych piłkarzy, decyzje w Chełmiance w sobotę

Podlasie straciło dwóch ważnych piłkarzy, decyzje w Chełmiance w sobotę 2 0

Dwa mocne ciosy spadły w ostatnich dniach na trenerów i kibiców Podlasia. Kamil Kocoł zdecydował się na transfer do Chełmianki, a Przemysław Grajek postanowił zawiesić buty na kołku

Alarm 24: Co to za samolot lata nad Lublinem? Czytelnik przysyła zdjęcia
galeria

Alarm 24: Co to za samolot lata nad Lublinem? Czytelnik przysyła zdjęcia 48 19

Zdjęcia samolotu przysłał do nas Czytelnik.

"Głusza" i "Zaklęte rewiry" w Kinie Perła. Repertuar na weekend
20 lipca 2018, 21:00

"Głusza" i "Zaklęte rewiry" w Kinie Perła. Repertuar na weekend 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kanadyjski thriller Głusza, kultowe Zaklęte rewiry Majewskiego i komedia Za jakie grzechy, dobry Boże? to propozycje Kina Perła na najbliższy weekend. Projekcje o godz. 21 przy ul. Bernardyńskiej 15.

Grozili śmiercią i zgwałceniem matki? Ruszył proces Cyganów, którzy mieli pobić kucharzy
galeria

Grozili śmiercią i zgwałceniem matki? Ruszył proces Cyganów, którzy mieli pobić kucharzy 15 11

Rozpoczął się proces pięciu Romów, oskarżonych o pobicie kucharzy z puławskiej pizzerii „Desperado”. Wszyscy odpowiadają za napaść z powodu przynależności narodowej. Mieli również grozić swoim ofiarom i ich rodzinom.

Nie będzie płotu wzdłuż wschodniej granicy. Minister rezygnuje z pomysłu poprzednika

Nie będzie płotu wzdłuż wschodniej granicy. Minister rezygnuje z pomysłu poprzednika 2 15

Nie będzie płotu wzdłuż wschodniej granicy, który miał być zaporą przed dzikami roznoszącymi ASF. Z pomysłu swojego poprzednika ostatecznie zrezygnował czwartek obecny minister rolnictwa Krzysztof Ardanowski.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!