Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

24 lutego 2011 r.
18:20
Edytuj ten wpis

Nie Lublin, a Chełm będzie miał swój aquapark

0 19 A A
Projekt aquaparku w Chełmie (wizualizacja)
Projekt aquaparku w Chełmie (wizualizacja)

Masywny kompleks z licznymi przeszkleniami może robić wrażenie. Także to, co ma się w nim znajdować, czyli cztery baseny, jacuzzi, zjeżdżalnia, kręgielnia, sauna, solarium. Gotowa koncepcja architektoniczna to pierwszy wymierny krok do budowy aquaparku.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Przetarg na koncepcję aquaparku wygrała firma z miejscowości Czechowice-Dziedzice. Za 18,3 tys. zł już uporała się z tym zadaniem. Projekt jest gotowy i może służyć za podstawę do opracowania dokumentacji technicznej obiektu o powierzchni prawie 3,5 tys. mkw.

– Wybraliśmy tę ofertę z uwagi na niską cenę oraz doświadczenie projektanta w tego typu inwestycjach – mówi Agata Fisz, prezydent Chełma. – Zaleciliśmy, aby przed przystąpieniem do prac projektowych, wykonawca koncepcji dokonał uzgodnień z konserwatorem zabytków, oraz aby projekt aquaparku nawiązywał do architektury istniejącej już naszej hali sportowej.

Projektanci zaproponowali obiekt dwukondygnacyjny. Na dole miałby znajdować się hol wejściowy, recepcja, cała maszynownia basenów, kręgielnia, szatnie, sklepik sportowy oraz bufet. Na górę będzie można się dostać windą lub prowadzącymi na antresole schodami. Autorzy projektu przewidzieli tam hale basenowe, pomieszczenia, szatnie z sanitariatami pomieszczenia dla odnowy biologicznej.

Zadbali też o to, aby z poziomu antresoli szklanym przejściem można było przedostać się do hali sportowej. Między halą i budynkiem aquaparku miałoby natomiast powstać oryginalne patio.

Główną atrakcją planowanego aquaparku ma być basen pływacki z gejzerem powietrznym i podwodnym oświetleniem. Do tego kolejny basen rekreacyjny z urządzeniem do masażu wodnego i zjeżdżalniami. Tymczasem gratką dla najmłodszych ma być brodzik z fontannami i te zjeżdżalnią.

Mieszkańcy Chełma nie kryją radości

– Do tej pory z takich atrakcji korzystaliśmy z rodzicami na Słowacji – mówi Daria Derkacz, mieszkanka Chełma. – Cieszę się, że są szanse, że takie baseny będę miała w zasięgu ręki.

– W naszym mieście brakuje takich miejsc. Ba! Nawet w województwie takich wodnych parków rozrywki, za wiele raczej nie ma – mówi Agnieszka Król, która codziennie dojeżdża do pracy w Chełmie. – Jestem pewna, że jak powstanie aquapark, to ludzie z okolic, też będą do nas przyjeżdżać.

Budowa aquaparku może kosztować około 30 mln zł. – Oczywiście zdaję sobie sprawę, że potrzebne są nam nowe drogi, chodniki, czy latarnie. Niemniej jednak uważam, że wszystkim nam należy się też odrobina luksusu – dodaje prezydent Fisz. – Miasto przede wszystkim zabiega o prywatnego inwestora, gotowego zbudować i utrzymywać obiekt. Jeśli taki się nie znajdzie, to samo podejmie się tego zadania.

Budowa miałaby potrwać dwa lata, a związane z nią wydatki można by było spłacać przez lat dziesięć. Prezydent nie wyklucza, że przy pomocy miasta spadłoby to na barki nowoutworzonej, miejskiej spółki, która też zarządzałaby i zarabiała na aquaparku.

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Karr / 5 marca 2011 o 10:10
0
[quote name='Magda_23' timestamp='1299277769' post='446513']
Co do tego że Lublin jest metropolią to można się zgodzić, choć to teza bardzo naciągana. Ale co do stolicy Polski Wschodniej to już raczej nie za bardzo bo do tego miana może prosperować również Rzeszów i Białystok.
[/quote]
No wiesz ale Lublin najbardziej pasuje do miana Polski Wschodniej ,ponieważ jest największym i najbardziej rozwiniętym miastem po tej stronie, po za tym ma najwięcej zabytków na skalę światową bo został oznaczony przez UNESCO aż trzema Znakami Dziedzictwa Europejskiego ,Kraków ma jeden ,Gniezno jeden i Gdańsk jeden znak ,nawet nasza kochana stolyca nie posiada takiego wyróżnienia , a poza tym Białystok konkurował z Lublinem w konkursie o ESK2016 i co mu z tego jak jest za słaby bo nie dostał się do finału.
[quote name='Magda_23' timestamp='1299277769' post='446513']
Co do tego że Lublin jest metropolią to można się zgodzić, choć to teza bardzo naciągana. Ale co do stolicy Polski Wschodniej to już raczej nie za bardzo bo do tego miana może prosperować również Rzeszów i Białystok.
[/quote]
No wiesz ale Lublin najbardziej pasuje do miana Polski Wschodniej ,ponieważ jest największym i najbardziej rozwiniętym miastem po tej stronie, po za tym ma najwięcej zabytków na skalę światową bo został oznaczony prze... rozwiń
Avatar
Magda_23 / 4 marca 2011 o 23:29
0
[quote name='Karr' timestamp='1298991000' post='444503']
YY heh no nie wiem ale z Twojej durnej wypowiedzi wynika że chyba starzy robili Cię przez telefon i im impulsów zabrakło!! ,no a wracając do tematu to się grubo mylisz ponieważ " My " nie porównujemy się w żaden sposób do innych miast, a największą przepadzistą dziurę jaką możesz znaleźć na wschodzie to Twoja d***!! ,jeżeli chodzi o miano metropolii to już je mamy razem z innymi miastami (chyba nie często czytasz newsy ,no ale jak się jest ślepym to się nie zdziwię).Logiczne że Lublin jest stolicą Polski wschodniej ale niektórzy nie mogą tego pojąć ,a jeżeli wygramy ESK2016 to będzie Ci łyso!!! No a jak już przeczytasz to wracaj na pole i leć za kombajnem!!!!
[/quote]

Co do tego że Lublin jest metropolią to można się zgodzić, choć to teza bardzo naciągana. Ale co do stolicy Polski Wschodniej to już raczej nie za bardzo bo do tego miana może prosperować również Rzeszów i Białystok.
[quote name='Karr' timestamp='1298991000' post='444503']
YY heh no nie wiem ale z Twojej durnej wypowiedzi wynika że chyba starzy robili Cię przez telefon i im impulsów zabrakło!! ,no a wracając do tematu to się grubo mylisz ponieważ " My " nie porównujemy się w żaden sposób do innych miast, a największą przepadzistą dziurę jaką możesz znaleźć na wschodzie to Twoja d***!! ,jeżeli chodzi o miano metropolii to już je mamy razem z innymi miastami (chyba nie często czytasz newsy ,no ale jak... rozwiń
Avatar
Karr / 2 marca 2011 o 17:13
0
[quote name='Gość' timestamp='1299057363' post='444949']
Nic dodać,nic ująć Pański wpis świadczy jakie miasto jest.Prawda zabolała i taką a nie inną reakcję wywołała.
[/quote]
Nie rozumiem gościu jaki masz problem??!!
Avatar
Gość / 2 marca 2011 o 10:16
0
[quote name='Karr' timestamp='1298991000' post='444503']
YY heh no nie wiem ale z Twojej durnej wypowiedzi wynika że chyba starzy robili Cię przez telefon i im impulsów zabrakło!! ,no a wracając do tematu to się grubo mylisz ponieważ " My " nie porównujemy się w żaden sposób do innych miast, a największą przepadzistą dziurę jaką możesz znaleźć na wschodzie to Twoja d***!! ,jeżeli chodzi o miano metropolii to już je mamy razem z innymi miastami (chyba nie często czytasz newsy ,no ale jak się jest ślepym to się nie zdziwię).Logiczne że Lublin jest stolicą Polski wschodniej ale niektórzy nie mogą tego pojąć ,a jeżeli wygramy ESK2016 to będzie Ci łyso!!! No a jak już przeczytasz to wracaj na pole i leć za kombajnem!!!!
[/quote]

Nic dodać,nic ująć Pański wpis świadczy jakie miasto jest.Prawda zabolała i taką a nie inną reakcję wywołała.
[quote name='Karr' timestamp='1298991000' post='444503']
YY heh no nie wiem ale z Twojej durnej wypowiedzi wynika że chyba starzy robili Cię przez telefon i im impulsów zabrakło!! ,no a wracając do tematu to się grubo mylisz ponieważ " My " nie porównujemy się w żaden sposób do innych miast, a największą przepadzistą dziurę jaką możesz znaleźć na wschodzie to Twoja d***!! ,jeżeli chodzi o miano metropolii to już je mamy razem z innymi miastami (chyba nie często czytasz newsy ,no ale jak... rozwiń
Avatar
Karr / 1 marca 2011 o 15:50
0
[quote name='Gość' timestamp='1298970505' post='444276']
A Wy czlęniukowie nie porównujcie Lublina do Warszawy,Wrocławia, Poznania,Szczecina,Krakowa,Gdańska czy tez Łodzi i wielu innych miast w Polsce.Lublin to największa dziura wschodniej Polski i nie marzcie o METROPOLII,bo Wam z maniackiej wielkości już głowa boli.Propaganda och,ach co w Lublinie jest,a co będzie,że Lublin STOLICĄ EUROPEJSKĄ KULTURY będzie.Zejdźcie na ziemię to wam ulgi przybędzie.
[/quote]
YY heh no nie wiem ale z Twojej durnej wypowiedzi wynika że chyba starzy robili Cię przez telefon i im impulsów zabrakło!! ,no a wracając do tematu to się grubo mylisz ponieważ " My " nie porównujemy się w żaden sposób do innych miast, a największą przepadzistą dziurę jaką możesz znaleźć na wschodzie to Twoja d***!! ,jeżeli chodzi o miano metropolii to już je mamy razem z innymi miastami (chyba nie często czytasz newsy ,no ale jak się jest ślepym to się nie zdziwię).Logiczne że Lublin jest stolicą Polski wschodniej ale niektórzy nie mogą tego pojąć ,a jeżeli wygramy ESK2016 to będzie Ci łyso!!! No a jak już przeczytasz to wracaj na pole i leć za kombajnem!!!!
[quote name='Gość' timestamp='1298970505' post='444276']
A Wy czlęniukowie nie porównujcie Lublina do Warszawy,Wrocławia, Poznania,Szczecina,Krakowa,Gdańska czy tez Łodzi i wielu innych miast w Polsce.Lublin to największa dziura wschodniej Polski i nie marzcie o METROPOLII,bo Wam z maniackiej wielkości już głowa boli.Propaganda och,ach co w Lublinie jest,a co będzie,że Lublin STOLICĄ EUROPEJSKĄ KULTURY będzie.Zejdźcie na ziemię to wam ulgi przybędzie.
[/quote]
YY heh no nie wiem ale z Twojej durnej w... rozwiń
Avatar
Gość / 1 marca 2011 o 10:08
0
[quote name='Karr' timestamp='1298808283' post='443355']
Phhi..Ty Porównujesz Chełm do Lublina?? żall mi Cię człeniu!!
[/quote]

A Wy czlęniukowie nie porównujcie Lublina do Warszawy,Wrocławia, Poznania,Szczecina,Krakowa,Gdańska czy tez Łodzi i wielu innych miast w Polsce.Lublin to największa dziura wschodniej Polski i nie marzcie o METROPOLII,bo Wam z maniackiej wielkości już głowa boli.Propaganda och,ach co w Lublinie jest,a co będzie,że Lublin STOLICĄ EUROPEJSKĄ KULTURY będzie.Zejdźcie na ziemię to wam ulgi przybędzie.
[quote name='Karr' timestamp='1298808283' post='443355']
Phhi..Ty Porównujesz Chełm do Lublina?? żall mi Cię człeniu!!
[/quote]

A Wy czlęniukowie nie porównujcie Lublina do Warszawy,Wrocławia, Poznania,Szczecina,Krakowa,Gdańska czy tez Łodzi i wielu innych miast w Polsce.Lublin to największa dziura wschodniej Polski i nie marzcie o METROPOLII,bo Wam z maniackiej wielkości już głowa boli.Propaganda och,ach co w Lublinie jest,a co będzie,że Lublin STOLICĄ EUROPEJSKĄ KULTURY będzie.Zejdźc... rozwiń
Avatar
Gość / 28 lutego 2011 o 18:14
0
[quote name='adam' timestamp='1298903237' post='443779']
to już trzy tysiące dwiescie jedenasta obietnica agaty fisz jej matuszczaka i kurcewicza.A tymczasem kolejne pieniądze utracone na biblioteke a i skandalicznie wycofala sie pani fisz z projektu wirtualnej ksiązki .Wstyd mi tu mieszkać wstyd jechać do znajomych do innych miast. Szkoda że wy dziennikadze pompujecie te glupoty pani fisz matuszczaka kurcewicza
[/quote]

Bardzo dobrze zrobiła i nie dała się nabrać na projekt wirtualnej ksiązki.
Avatar
adam / 28 lutego 2011 o 15:27
0
to już trzy tysiące dwiescie jedenasta obietnica agaty fisz jej matuszczaka i kurcewicza.A tymczasem kolejne pieniądze utracone na biblioteke a i skandalicznie wycofala sie pani fisz z projektu wirtualnej ksiązki .Wstyd mi tu mieszkać wstyd jechać do znajomych do innych miast. Szkoda że wy dziennikadze pompujecie te glupoty pani fisz matuszczaka kurcewicza
Avatar
kuki / 27 lutego 2011 o 17:39
0
Bez kitu!
Avatar
Karr / 27 lutego 2011 o 13:04
0
[quote name='franek' timestamp='1298799176' post='443279']
A my mamy bezrobocie i Wy tez!!!!! ))))
[/quote]
Phhi..Ty Porównujesz Chełm do Lublina?? żall mi Cię człeniu!!
Avatar
Karr / 5 marca 2011 o 10:10
0
[quote name='Magda_23' timestamp='1299277769' post='446513']
Co do tego że Lublin jest metropolią to można się zgodzić, choć to teza bardzo naciągana. Ale co do stolicy Polski Wschodniej to już raczej nie za bardzo bo do tego miana może prosperować również Rzeszów i Białystok.
[/quote]
No wiesz ale Lublin najbardziej pasuje do miana Polski Wschodniej ,ponieważ jest największym i najbardziej rozwiniętym miastem po tej stronie, po za tym ma najwięcej zabytków na skalę światową bo został oznaczony przez UNESCO aż trzema Znakami Dziedzictwa Europejskiego ,Kraków ma jeden ,Gniezno jeden i Gdańsk jeden znak ,nawet nasza kochana stolyca nie posiada takiego wyróżnienia , a poza tym Białystok konkurował z Lublinem w konkursie o ESK2016 i co mu z tego jak jest za słaby bo nie dostał się do finału.
[quote name='Magda_23' timestamp='1299277769' post='446513']
Co do tego że Lublin jest metropolią to można się zgodzić, choć to teza bardzo naciągana. Ale co do stolicy Polski Wschodniej to już raczej nie za bardzo bo do tego miana może prosperować również Rzeszów i Białystok.
[/quote]
No wiesz ale Lublin najbardziej pasuje do miana Polski Wschodniej ,ponieważ jest największym i najbardziej rozwiniętym miastem po tej stronie, po za tym ma najwięcej zabytków na skalę światową bo został oznaczony prze... rozwiń
Avatar
Magda_23 / 4 marca 2011 o 23:29
0
[quote name='Karr' timestamp='1298991000' post='444503']
YY heh no nie wiem ale z Twojej durnej wypowiedzi wynika że chyba starzy robili Cię przez telefon i im impulsów zabrakło!! ,no a wracając do tematu to się grubo mylisz ponieważ " My " nie porównujemy się w żaden sposób do innych miast, a największą przepadzistą dziurę jaką możesz znaleźć na wschodzie to Twoja d***!! ,jeżeli chodzi o miano metropolii to już je mamy razem z innymi miastami (chyba nie często czytasz newsy ,no ale jak się jest ślepym to się nie zdziwię).Logiczne że Lublin jest stolicą Polski wschodniej ale niektórzy nie mogą tego pojąć ,a jeżeli wygramy ESK2016 to będzie Ci łyso!!! No a jak już przeczytasz to wracaj na pole i leć za kombajnem!!!!
[/quote]

Co do tego że Lublin jest metropolią to można się zgodzić, choć to teza bardzo naciągana. Ale co do stolicy Polski Wschodniej to już raczej nie za bardzo bo do tego miana może prosperować również Rzeszów i Białystok.
[quote name='Karr' timestamp='1298991000' post='444503']
YY heh no nie wiem ale z Twojej durnej wypowiedzi wynika że chyba starzy robili Cię przez telefon i im impulsów zabrakło!! ,no a wracając do tematu to się grubo mylisz ponieważ " My " nie porównujemy się w żaden sposób do innych miast, a największą przepadzistą dziurę jaką możesz znaleźć na wschodzie to Twoja d***!! ,jeżeli chodzi o miano metropolii to już je mamy razem z innymi miastami (chyba nie często czytasz newsy ,no ale jak... rozwiń
Avatar
Karr / 2 marca 2011 o 17:13
0
[quote name='Gość' timestamp='1299057363' post='444949']
Nic dodać,nic ująć Pański wpis świadczy jakie miasto jest.Prawda zabolała i taką a nie inną reakcję wywołała.
[/quote]
Nie rozumiem gościu jaki masz problem??!!
Avatar
Gość / 2 marca 2011 o 10:16
0
[quote name='Karr' timestamp='1298991000' post='444503']
YY heh no nie wiem ale z Twojej durnej wypowiedzi wynika że chyba starzy robili Cię przez telefon i im impulsów zabrakło!! ,no a wracając do tematu to się grubo mylisz ponieważ " My " nie porównujemy się w żaden sposób do innych miast, a największą przepadzistą dziurę jaką możesz znaleźć na wschodzie to Twoja d***!! ,jeżeli chodzi o miano metropolii to już je mamy razem z innymi miastami (chyba nie często czytasz newsy ,no ale jak się jest ślepym to się nie zdziwię).Logiczne że Lublin jest stolicą Polski wschodniej ale niektórzy nie mogą tego pojąć ,a jeżeli wygramy ESK2016 to będzie Ci łyso!!! No a jak już przeczytasz to wracaj na pole i leć za kombajnem!!!!
[/quote]

Nic dodać,nic ująć Pański wpis świadczy jakie miasto jest.Prawda zabolała i taką a nie inną reakcję wywołała.
[quote name='Karr' timestamp='1298991000' post='444503']
YY heh no nie wiem ale z Twojej durnej wypowiedzi wynika że chyba starzy robili Cię przez telefon i im impulsów zabrakło!! ,no a wracając do tematu to się grubo mylisz ponieważ " My " nie porównujemy się w żaden sposób do innych miast, a największą przepadzistą dziurę jaką możesz znaleźć na wschodzie to Twoja d***!! ,jeżeli chodzi o miano metropolii to już je mamy razem z innymi miastami (chyba nie często czytasz newsy ,no ale jak... rozwiń
Avatar
Karr / 1 marca 2011 o 15:50
0
[quote name='Gość' timestamp='1298970505' post='444276']
A Wy czlęniukowie nie porównujcie Lublina do Warszawy,Wrocławia, Poznania,Szczecina,Krakowa,Gdańska czy tez Łodzi i wielu innych miast w Polsce.Lublin to największa dziura wschodniej Polski i nie marzcie o METROPOLII,bo Wam z maniackiej wielkości już głowa boli.Propaganda och,ach co w Lublinie jest,a co będzie,że Lublin STOLICĄ EUROPEJSKĄ KULTURY będzie.Zejdźcie na ziemię to wam ulgi przybędzie.
[/quote]
YY heh no nie wiem ale z Twojej durnej wypowiedzi wynika że chyba starzy robili Cię przez telefon i im impulsów zabrakło!! ,no a wracając do tematu to się grubo mylisz ponieważ " My " nie porównujemy się w żaden sposób do innych miast, a największą przepadzistą dziurę jaką możesz znaleźć na wschodzie to Twoja d***!! ,jeżeli chodzi o miano metropolii to już je mamy razem z innymi miastami (chyba nie często czytasz newsy ,no ale jak się jest ślepym to się nie zdziwię).Logiczne że Lublin jest stolicą Polski wschodniej ale niektórzy nie mogą tego pojąć ,a jeżeli wygramy ESK2016 to będzie Ci łyso!!! No a jak już przeczytasz to wracaj na pole i leć za kombajnem!!!!
[quote name='Gość' timestamp='1298970505' post='444276']
A Wy czlęniukowie nie porównujcie Lublina do Warszawy,Wrocławia, Poznania,Szczecina,Krakowa,Gdańska czy tez Łodzi i wielu innych miast w Polsce.Lublin to największa dziura wschodniej Polski i nie marzcie o METROPOLII,bo Wam z maniackiej wielkości już głowa boli.Propaganda och,ach co w Lublinie jest,a co będzie,że Lublin STOLICĄ EUROPEJSKĄ KULTURY będzie.Zejdźcie na ziemię to wam ulgi przybędzie.
[/quote]
YY heh no nie wiem ale z Twojej durnej w... rozwiń
Avatar
Gość / 1 marca 2011 o 10:08
0
[quote name='Karr' timestamp='1298808283' post='443355']
Phhi..Ty Porównujesz Chełm do Lublina?? żall mi Cię człeniu!!
[/quote]

A Wy czlęniukowie nie porównujcie Lublina do Warszawy,Wrocławia, Poznania,Szczecina,Krakowa,Gdańska czy tez Łodzi i wielu innych miast w Polsce.Lublin to największa dziura wschodniej Polski i nie marzcie o METROPOLII,bo Wam z maniackiej wielkości już głowa boli.Propaganda och,ach co w Lublinie jest,a co będzie,że Lublin STOLICĄ EUROPEJSKĄ KULTURY będzie.Zejdźcie na ziemię to wam ulgi przybędzie.
[quote name='Karr' timestamp='1298808283' post='443355']
Phhi..Ty Porównujesz Chełm do Lublina?? żall mi Cię człeniu!!
[/quote]

A Wy czlęniukowie nie porównujcie Lublina do Warszawy,Wrocławia, Poznania,Szczecina,Krakowa,Gdańska czy tez Łodzi i wielu innych miast w Polsce.Lublin to największa dziura wschodniej Polski i nie marzcie o METROPOLII,bo Wam z maniackiej wielkości już głowa boli.Propaganda och,ach co w Lublinie jest,a co będzie,że Lublin STOLICĄ EUROPEJSKĄ KULTURY będzie.Zejdźc... rozwiń
Avatar
Gość / 28 lutego 2011 o 18:14
0
[quote name='adam' timestamp='1298903237' post='443779']
to już trzy tysiące dwiescie jedenasta obietnica agaty fisz jej matuszczaka i kurcewicza.A tymczasem kolejne pieniądze utracone na biblioteke a i skandalicznie wycofala sie pani fisz z projektu wirtualnej ksiązki .Wstyd mi tu mieszkać wstyd jechać do znajomych do innych miast. Szkoda że wy dziennikadze pompujecie te glupoty pani fisz matuszczaka kurcewicza
[/quote]

Bardzo dobrze zrobiła i nie dała się nabrać na projekt wirtualnej ksiązki.
Avatar
adam / 28 lutego 2011 o 15:27
0
to już trzy tysiące dwiescie jedenasta obietnica agaty fisz jej matuszczaka i kurcewicza.A tymczasem kolejne pieniądze utracone na biblioteke a i skandalicznie wycofala sie pani fisz z projektu wirtualnej ksiązki .Wstyd mi tu mieszkać wstyd jechać do znajomych do innych miast. Szkoda że wy dziennikadze pompujecie te glupoty pani fisz matuszczaka kurcewicza
Avatar
kuki / 27 lutego 2011 o 17:39
0
Bez kitu!
Avatar
Karr / 27 lutego 2011 o 13:04
0
[quote name='franek' timestamp='1298799176' post='443279']
A my mamy bezrobocie i Wy tez!!!!! ))))
[/quote]
Phhi..Ty Porównujesz Chełm do Lublina?? żall mi Cię człeniu!!
Zobacz wszystkie komentarze 19

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wpadli autem do rowu i poszli na piwo. Kierowca miał 3 promile

Wpadli autem do rowu i poszli na piwo. Kierowca miał 3 promile 0 0

Pijany kierowca wpadł autem do rowu. Nie przejął się i razem z pasażerami postanowił pójść na piwo do pobliskiego sklepu. Mężczyzna miał 3 promile, a jego koledzy po 4.

Szpitale mogą zostać bez badań. W Lubelskiem szykują się kolejne protesty

Szpitale mogą zostać bez badań. W Lubelskiem szykują się kolejne protesty 8 4

Po lekarzach rezydentach oraz pielęgniarkach podwyżek zażądali szpitalni technicy wykonujący badania tomografem, USG, EKG, rezonans i prześwietlenia oraz wymierzone w raka zabiegi radioterapii. W szpitalu przy al. Kraśnickiej weszli w spór z dyrekcją, tak jak ich koledzy z Kraśnika. Szykują się do tego także w innych placówkach

Energia Kozienice – Wisła Puławy 2:3. Na zmęczeniu też można wygrywać

Energia Kozienice – Wisła Puławy 2:3. Na zmęczeniu też można wygrywać 3 1

Chociaż brakowało sił z powodu ciężkich treningów, to piłkarze Jacka Magnuszewskiego zaliczyli w kolejne sparingowe zwycięstwo. Tym razem Wisła pokonała na wyjeździe czwartoligową Energię Kozienice 3:2. I to na boisku rywala

"Doktor Murek" i "Przełęcz Ocalonych" w Kinie w Bramie
27 lipca 2018, 21:00

"Doktor Murek" i "Przełęcz Ocalonych" w Kinie w Bramie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Fundacja Ruchu Solidarności Rodzin zaprasza na ostatnie lipcowe projekcje w ramach plenerowego Kina w Bramie (ul. Królewska 3). W dniach 27-28 lipca zobaczymy klasyczną polską produkcję Doktor Murek oraz oscarowe, epickie kino Mela Gibsona Przełęcz Ocalonych.

Chciała uniknąć zderzenia z dzikiem, wjechała w drzewo [zdjęcia]

Chciała uniknąć zderzenia z dzikiem, wjechała w drzewo [zdjęcia] 0 5

Pięć osób trafiło do szpitala po tym, jak kierująca BMW straciła panowanie nad autem i uderzyła w drzewo. Próbowała uniknąć zderzenia z dzikiem

Motocyklista zderzył się z kombajnem, zginął na miejscu [zdjęcia]
galeria

Motocyklista zderzył się z kombajnem, zginął na miejscu [zdjęcia] 19 6

Tragiczny wypadek na drodze Józefów - Hamernia w powiecie biłgorajskim. Nie żyje 48-letni motocyklista

We trzech pobili 31-latka z Lublina

We trzech pobili 31-latka z Lublina 0 3

Trzech bandytów pobiło mieszkańca Lublina. 31-latek przebywa w szpitalu

Lublin: Nowe autobusy mają pod górkę. Do tej pory nie dostarczono ani jednego

Lublin: Nowe autobusy mają pod górkę. Do tej pory nie dostarczono ani jednego 0 6

Do piątku spodziewana jest dostawa ośmiu nowych autobusów zamówionych przez miasto w lubelskim Ursusie. Taki termin podał miastu dostawca pojazdów, który zgodnie z umową powinien je przekazać do 29 maja. Umowa dawała mu dodatkowy czas do 29 czerwca, ale i ten termin został przekroczony.

Jacek Bąk: Jerzy Brzęczek zaczyna pracę z czystą kartą

Jacek Bąk: Jerzy Brzęczek zaczyna pracę z czystą kartą 0 0

Rozmowa z Jackiem Bąkiem, byłym piłkarzem, 96-krotnym reprezentantem Polski

Widowisko w hołdzie Michaelowi Jacksonowi w Lublinie
15 października 2018, 19:00

Widowisko w hołdzie Michaelowi Jacksonowi w Lublinie 5 0

Co Gdzie Kiedy. Już 15 października o godz. 19 w Hali Globus (ul. Kazimierza Wielkiego 8) zaprezentowane zostanie niesamowite widowisko muzyczne w hołdzie Michaelowi Jacksonowi - Thriller LIVE!

Policjanci znaleźli zakrwawione niemowlę. Rodzice usłyszeli zarzuty gdy wytrzeźwieli
film

Policjanci znaleźli zakrwawione niemowlę. Rodzice usłyszeli zarzuty gdy wytrzeźwieli 6 3

Zielona Góra. 10-miesięczne dziecko z ranami głowy znaleźli zielonogórscy policjanci podczas interwencji w sprawie zakłócania ciszy nocnej w jednym z mieszkań. Niemowlę trafiło do szpitala, a rodzice do policyjnej celi. Oboje usłyszeli zarzuty narażenia dziecka na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Grozi im do pięciu lat więzienia.