Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

17 kwietnia 2012 r.
9:30
Edytuj ten wpis

Orchówek: Mężczyzna zginął podczas pompowania koła ciężarówki

Autor: Zdjęcie autora sad
0 28 A A
Koło wybuchło podczas pompowania (policja)
Koło wybuchło podczas pompowania (policja)

Do nieszczęśliwego wypadku doszło wczoraj po południu w Orchówku. 25-letni mężczyzna został ciężko ranny, gdy wystrzeliło koło samochodu ciężarowego, które pompował. Ciśnienie było tak duże, że spowodowało śmiertelne obrażenia.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do tego tragicznego wypadku doszło wczoraj po godz. 16 na terenie firmy transportowej. 25-latek zaoferował pomoc w pompowaniu koła. Nie był pracownikiem firmy, ale jak udało nam się ustalić, ubiegał się tam o pracę.

Gdy młody mężczyzna pompował koło na zewnątrz warsztatu, w środku był ojciec właścicieli firmy. W pewnym momencie wyszedł na zewnątrz i zauważył leżące na ziemi rozerwane koło. Nieopodal leżał w kałuży krwi 25-latek.

Mężczyzna był w ciężkim stanie, ale oddychał. Pierwszej pomocy udzielili mu mieszkaniec sąsiedniego domu oraz wezwana ekipa pogotowia ratunkowego.

Na miejsce wezwano też śmigłowiec, który miał przetransportować ciężko rannego do szpitala. Niestety, zanim dotarł ranny zmarł.

– Prokurator zarządził sekcję zwłok 25-latka – mówi podkom. Bożena Chomiczewska z włodawskiej policji. – Okoliczności zdarzenia wyjaśni prowadzone postępowanie.

Komentarze 28

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
tete / 22 stycznia 2013 o 04:35
0
[quote name='Gość' timestamp='1334697589' post='622484']
Ludzie swoje wiedzą , gdzie ktoś kto stara się o pracę idzie o 16 na rozmowę . Facet zatrudniony na czarno ,ma tutaj wielkie pole do popisu prokuratura która jest w stanie sprawdzić od jakiego czasu ten człowiek był zatrudniony , ma też tutaj pole do popisu Państwowa Inspekcja Pracy , powinni zająć sie tą sprawą a nie pierdołami . Ma tez tutaj możliwość działania Urząd Skarbowy , za tego a pracownika pracodawca nie odprowadzał podatku dochodowego .Musi tym zająć sie też Jasnie Panujący ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH gdyz w tym przypadku pracodawca nie odprowadza składek , a co idzie dalej najbliższa rodzina tj dzieci nie maja prawa do świadczenia . A TAK NA MARGINESIE DO REDAKTORA TEGO ARTYKUŁU JEDNO ZADANIE ,PROSZĘ O POWIADOMIENIE WSZYSTKICH WYMIENIONYCH WYRZEJ UZĘDÓW O DOMNIEMANIU POPEŁNIENIA NADURZYCIA PRZEZ ZAKŁAD PRACY NA ENIE KTÓREGO TO ZDARZENIE MIAŁO MIEJSCE . Redakcja informuje nas czytelników o zdarzeniu , a może teraz poinformuje jakie kroki zostały podjęte w celu wyjasnienia wyżej poruszonych tematów . Prasa ma za zadanie nie tylko informować ale też i podejmować działania mające na celu eliminowanie nieprawidłowości .
[/quote]

Pięknie znasz się na Urzędach ale na języku polskim już nie. Ech szkoda mówić...
[quote name='Gość' timestamp='1334697589' post='622484']
Ludzie swoje wiedzą , gdzie ktoś kto stara się o pracę idzie o 16 na rozmowę . Facet zatrudniony na czarno ,ma tutaj wielkie pole do popisu prokuratura która jest w stanie sprawdzić od jakiego czasu ten człowiek był zatrudniony , ma też tutaj pole do popisu Państwowa Inspekcja Pracy , powinni zająć sie tą sprawą a nie pierdołami . Ma tez tutaj możliwość działania Urząd Skarbowy , za tego a pracownika pracodawca nie odprowadzał podatku dochodowego .Musi tym... rozwiń
Avatar
x2x / 20 kwietnia 2012 o 14:11
0
Polecam strone: http://www.mmlublin.pl/409974/2012/4/17/wypadek-w-orchowku-wystrzelila-opona-ciezarowki-zginal-latek?category=spozaMiasta&page=2#article-comments tam się więcej dowiesz.
Avatar
KKKKKK / 20 kwietnia 2012 o 09:27
0
Czy wiadomo coś wiecej w tej sprawie?????????????
Avatar
mocher / 18 kwietnia 2012 o 08:38
0
A ja się pytam: jak to możliwe, że taki wypadek stał się w firmie której szefem jest strażak z włodawskiej PSP? Człowiek który zna przepisy. Czy miał on zgodę swojego przełożonego na pracę poza firmą ,,macierzystą"?
Avatar
Gość / 18 kwietnia 2012 o 08:09
0
[size="2"]Policja, Prokuratura, Urząd Skarbowy, ZUS, Państwowa Inspekcja Pracy .... macie pole do popisu.
Zginął człowiek zatrudniony na czarno.
Nawet Maciek z "Klanu" by to ustalił po zebraniu do kupy kilku faktów.
Powinniście wziąć za mordę tę firmę w 5 sekund.[/size]
Avatar
JANEK / 18 kwietnia 2012 o 07:11
0
Tak jest w naszej POLSCE
Avatar
Jurek / 18 kwietnia 2012 o 00:07
0
Co się dzieje , artykuł znika z pola widzenia ,czy powodem jest treść 21 wypowiedzi na forum , najwyższy czas zacząć coś robić w celu poprawy a nie tylko coś napisać i kończyć temat .Poczekam na informację co zostało zrobione w tej sprawie , czy zostaną podjęte jakieś kroki przez autora i kierownictwo Dziennika Wschodniego .
Avatar
Gość / 17 kwietnia 2012 o 23:19
0
Ludzie swoje wiedzą , gdzie ktoś kto stara się o pracę idzie o 16 na rozmowę . Facet zatrudniony na czarno ,ma tutaj wielkie pole do popisu prokuratura która jest w stanie sprawdzić od jakiego czasu ten człowiek był zatrudniony , ma też tutaj pole do popisu Państwowa Inspekcja Pracy , powinni zająć sie tą sprawą a nie pierdołami . Ma tez tutaj możliwość działania Urząd Skarbowy , za tego a pracownika pracodawca nie odprowadzał podatku dochodowego .Musi tym zająć sie też Jasnie Panujący ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH gdyz w tym przypadku pracodawca nie odprowadza składek , a co idzie dalej najbliższa rodzina tj dzieci nie maja prawa do świadczenia . A TAK NA MARGINESIE DO REDAKTORA TEGO ARTYKUŁU JEDNO ZADANIE ,PROSZĘ O POWIADOMIENIE WSZYSTKICH WYMIENIONYCH WYRZEJ UZĘDÓW O DOMNIEMANIU POPEŁNIENIA NADURZYCIA PRZEZ ZAKŁAD PRACY NA ENIE KTÓREGO TO ZDARZENIE MIAŁO MIEJSCE . Redakcja informuje nas czytelników o zdarzeniu , a może teraz poinformuje jakie kroki zostały podjęte w celu wyjasnienia wyżej poruszonych tematów . Prasa ma za zadanie nie tylko informować ale też i podejmować działania mające na celu eliminowanie nieprawidłowości .
Ludzie swoje wiedzą , gdzie ktoś kto stara się o pracę idzie o 16 na rozmowę . Facet zatrudniony na czarno ,ma tutaj wielkie pole do popisu prokuratura która jest w stanie sprawdzić od jakiego czasu ten człowiek był zatrudniony , ma też tutaj pole do popisu Państwowa Inspekcja Pracy , powinni zająć sie tą sprawą a nie pierdołami . Ma tez tutaj możliwość działania Urząd Skarbowy , za tego a pracownika pracodawca nie odprowadzał podatku dochodowego .Musi tym zająć sie też Jasnie Panujący ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH gdyz w tym przypadku pra... rozwiń
Avatar
Gość / 17 kwietnia 2012 o 21:43
0
ta dziadowska firma może nie posiadać koszów
Avatar
M / 17 kwietnia 2012 o 20:49
0
czy takich kół to się w klatkach czasem nie pompuje właśnie po to zeby uniknąć obrażeń w razie wystrzału??
Avatar
tete / 22 stycznia 2013 o 04:35
0
[quote name='Gość' timestamp='1334697589' post='622484']
Ludzie swoje wiedzą , gdzie ktoś kto stara się o pracę idzie o 16 na rozmowę . Facet zatrudniony na czarno ,ma tutaj wielkie pole do popisu prokuratura która jest w stanie sprawdzić od jakiego czasu ten człowiek był zatrudniony , ma też tutaj pole do popisu Państwowa Inspekcja Pracy , powinni zająć sie tą sprawą a nie pierdołami . Ma tez tutaj możliwość działania Urząd Skarbowy , za tego a pracownika pracodawca nie odprowadzał podatku dochodowego .Musi tym zająć sie też Jasnie Panujący ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH gdyz w tym przypadku pracodawca nie odprowadza składek , a co idzie dalej najbliższa rodzina tj dzieci nie maja prawa do świadczenia . A TAK NA MARGINESIE DO REDAKTORA TEGO ARTYKUŁU JEDNO ZADANIE ,PROSZĘ O POWIADOMIENIE WSZYSTKICH WYMIENIONYCH WYRZEJ UZĘDÓW O DOMNIEMANIU POPEŁNIENIA NADURZYCIA PRZEZ ZAKŁAD PRACY NA ENIE KTÓREGO TO ZDARZENIE MIAŁO MIEJSCE . Redakcja informuje nas czytelników o zdarzeniu , a może teraz poinformuje jakie kroki zostały podjęte w celu wyjasnienia wyżej poruszonych tematów . Prasa ma za zadanie nie tylko informować ale też i podejmować działania mające na celu eliminowanie nieprawidłowości .
[/quote]

Pięknie znasz się na Urzędach ale na języku polskim już nie. Ech szkoda mówić...
[quote name='Gość' timestamp='1334697589' post='622484']
Ludzie swoje wiedzą , gdzie ktoś kto stara się o pracę idzie o 16 na rozmowę . Facet zatrudniony na czarno ,ma tutaj wielkie pole do popisu prokuratura która jest w stanie sprawdzić od jakiego czasu ten człowiek był zatrudniony , ma też tutaj pole do popisu Państwowa Inspekcja Pracy , powinni zająć sie tą sprawą a nie pierdołami . Ma tez tutaj możliwość działania Urząd Skarbowy , za tego a pracownika pracodawca nie odprowadzał podatku dochodowego .Musi tym... rozwiń
Avatar
x2x / 20 kwietnia 2012 o 14:11
0
Polecam strone: http://www.mmlublin.pl/409974/2012/4/17/wypadek-w-orchowku-wystrzelila-opona-ciezarowki-zginal-latek?category=spozaMiasta&page=2#article-comments tam się więcej dowiesz.
Avatar
KKKKKK / 20 kwietnia 2012 o 09:27
0
Czy wiadomo coś wiecej w tej sprawie?????????????
Avatar
mocher / 18 kwietnia 2012 o 08:38
0
A ja się pytam: jak to możliwe, że taki wypadek stał się w firmie której szefem jest strażak z włodawskiej PSP? Człowiek który zna przepisy. Czy miał on zgodę swojego przełożonego na pracę poza firmą ,,macierzystą"?
Avatar
Gość / 18 kwietnia 2012 o 08:09
0
[size="2"]Policja, Prokuratura, Urząd Skarbowy, ZUS, Państwowa Inspekcja Pracy .... macie pole do popisu.
Zginął człowiek zatrudniony na czarno.
Nawet Maciek z "Klanu" by to ustalił po zebraniu do kupy kilku faktów.
Powinniście wziąć za mordę tę firmę w 5 sekund.[/size]
Avatar
JANEK / 18 kwietnia 2012 o 07:11
0
Tak jest w naszej POLSCE
Avatar
Jurek / 18 kwietnia 2012 o 00:07
0
Co się dzieje , artykuł znika z pola widzenia ,czy powodem jest treść 21 wypowiedzi na forum , najwyższy czas zacząć coś robić w celu poprawy a nie tylko coś napisać i kończyć temat .Poczekam na informację co zostało zrobione w tej sprawie , czy zostaną podjęte jakieś kroki przez autora i kierownictwo Dziennika Wschodniego .
Avatar
Gość / 17 kwietnia 2012 o 23:19
0
Ludzie swoje wiedzą , gdzie ktoś kto stara się o pracę idzie o 16 na rozmowę . Facet zatrudniony na czarno ,ma tutaj wielkie pole do popisu prokuratura która jest w stanie sprawdzić od jakiego czasu ten człowiek był zatrudniony , ma też tutaj pole do popisu Państwowa Inspekcja Pracy , powinni zająć sie tą sprawą a nie pierdołami . Ma tez tutaj możliwość działania Urząd Skarbowy , za tego a pracownika pracodawca nie odprowadzał podatku dochodowego .Musi tym zająć sie też Jasnie Panujący ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH gdyz w tym przypadku pracodawca nie odprowadza składek , a co idzie dalej najbliższa rodzina tj dzieci nie maja prawa do świadczenia . A TAK NA MARGINESIE DO REDAKTORA TEGO ARTYKUŁU JEDNO ZADANIE ,PROSZĘ O POWIADOMIENIE WSZYSTKICH WYMIENIONYCH WYRZEJ UZĘDÓW O DOMNIEMANIU POPEŁNIENIA NADURZYCIA PRZEZ ZAKŁAD PRACY NA ENIE KTÓREGO TO ZDARZENIE MIAŁO MIEJSCE . Redakcja informuje nas czytelników o zdarzeniu , a może teraz poinformuje jakie kroki zostały podjęte w celu wyjasnienia wyżej poruszonych tematów . Prasa ma za zadanie nie tylko informować ale też i podejmować działania mające na celu eliminowanie nieprawidłowości .
Ludzie swoje wiedzą , gdzie ktoś kto stara się o pracę idzie o 16 na rozmowę . Facet zatrudniony na czarno ,ma tutaj wielkie pole do popisu prokuratura która jest w stanie sprawdzić od jakiego czasu ten człowiek był zatrudniony , ma też tutaj pole do popisu Państwowa Inspekcja Pracy , powinni zająć sie tą sprawą a nie pierdołami . Ma tez tutaj możliwość działania Urząd Skarbowy , za tego a pracownika pracodawca nie odprowadzał podatku dochodowego .Musi tym zająć sie też Jasnie Panujący ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH gdyz w tym przypadku pra... rozwiń
Avatar
Gość / 17 kwietnia 2012 o 21:43
0
ta dziadowska firma może nie posiadać koszów
Avatar
M / 17 kwietnia 2012 o 20:49
0
czy takich kół to się w klatkach czasem nie pompuje właśnie po to zeby uniknąć obrażeń w razie wystrzału??
Zobacz wszystkie komentarze 28

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia]
galeria

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia] 0 0

Po lubelskich dzielnicach krąży już Cyrk Podwórkowy, który co roku jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów.

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper
galeria

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper 13 1

Nie jedna, a dwie firmy zbudują razem pierwszą w Chełmie dużą galerię handlową. Prace budowlane mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze
27 lipca 2018, 20:00

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. 27 lipca o godz. 20 w klubie Plener (Park Ludowy) wystąpi popularny raper i wokalista Ten Typ Mes. Artysta rozkręci soundsystemową imprezę z udziałem producenta Stasiaka oraz DJ'ów Black Belta Grega i Raz Dwa.

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy
galeria
film

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy 5 2

W piątek zakończyły się wojewódzkie eliminacje do XVIII finału Kynologicznych Mistrzostw Policji Sułkowice 2018. Zwyciężył pies IBAR i jego przewodnik st. sierż. Artur Lipski z KMP w Zamościu.

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada
film

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada 0 3

Poseł Nowoczesnej Piotr Misiło zapowiada złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policję podczas piątkowej demonstracji przed Sejmem.

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach
galeria

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach 10 3

W niedzielę minęły 74 lata od ostatecznej likwidacji niemieckiego obozu koncentracyjnego Majdanek, który działał przez blisko trzy lata.

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury
25 lipca 2018, 21:00

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury 3 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatnie lipcowe spotkanie w ramach cyklu Miasto movie analogowo w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 25 lipca o godz. 21 w tamtejszej Próbie Cafe wyświetlony zostanie kultowy Terminator.

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie 0 0

Zawodniczka AZS UMCS Lublin Paulina Guba bez najmniejszych problemów wywalczyła złoty medal w pchnięciu kulą. Lubelska zawodniczka uzyskała rezultat 18.82 i nad drugą w klasyfikacji zawodniczką miała blisko dwa metry

Czyj to pies? Policjanci szukają właściciela

Czyj to pies? Policjanci szukają właściciela 1 3

W czerwcu w lesie w miejscowości Rokitno (pow. bialski) przypadkowy świadek zauważył błąkające się w rejonie leśnej ścieżki zwierzę.

Sejm zdecydował. 2019 rokiem Unii Lubelskiej

Sejm zdecydował. 2019 rokiem Unii Lubelskiej 0 3

Sejm w piątek przyjął uchwałę o ustanowieniu patronów 2019 roku. Jednym z uhonorowanych w ten sposób wydarzeń jest Unia Lubelska. W przyszłym roku przypada 450. rocznica jej zawarcia.

94 PZLA MP. Srebro Karoliny Kołeczek i Piotra Tarkowskiego

94 PZLA MP. Srebro Karoliny Kołeczek i Piotra Tarkowskiego 0 0

Karolina Kołeczek z AZS UMCS Lublin i Piotr Tarkowski z AZS AWF Biała Podlaska wywalczyli srebrne medale w swoich konkurencjach podczas trzeciego dnia mistrzostw Polski w lekkiej atletyce rozgrywanych w Lublinie

Motor Lublin powinien być finansowany tylko z pieniędzy prywatnych? Proponują zrzutkę

Motor Lublin powinien być finansowany tylko z pieniędzy prywatnych? Proponują zrzutkę 78 19

Motor Lublin miałby wyemitować akcje do kupienia przez wszystkich zainteresowanych, dzięki temu zyskałby pieniądze na działalność. Taką propozycję podsuwa prezydentowi lubelska Fundacja Wolności, która woli, żeby klub nie był – jak obecnie – finansowany z pieniędzy podatników.

W tym urzędzie w Lublinie pracuje 76 osób. Przenieśli się do nowej siedziby [zdjęcia]
galeria

W tym urzędzie w Lublinie pracuje 76 osób. Przenieśli się do nowej siedziby [zdjęcia] 10 13

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Lublinie ma nową siedzibę. Funkcjonująca od stycznia w ramach Państwowego Przedsiębiorstwa Wodnego Wody Polskie instytucja mieści się teraz przy ul. Leszka Czarnego 3 w dzielnicy Rury.

94 PZLA MP. Dominik Kopeć z kolejnym złotym medalem!

94 PZLA MP. Dominik Kopeć z kolejnym złotym medalem! 4 1

Zawodnik Agrosu Zamość wywalczył drugi krążek na trwającej od piątku imprezy w Lublinie. Po złocie na 100 metrów Kopeć dołożył kolejne, ale na dwa razy dłuższym dystansie