Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

23 lipca 2010 r.
17:51
Edytuj ten wpis

Palikot: W Chełmie rozpoczynamy kampanię samorządową

Autor: Zdjęcie autora (bar)
0 58 A A

Poseł Janusz Palikot przyjechał w piątek do Chełma, aby oficjalnie przedstawić Małgorzatę Sokół jako kandydatkę Platformy Obywatelskiej na prezydenta tego miasta.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Tymczasem zwołaną z tej okazji konferencję prasową wykorzystał także na zaprezentowanie i podpisanie wniosków skierowanych do Franciszka Stefaniuka, przewodniczącego Komisji Etyki Poselskiej w sprawie naruszenia zasad etyki poselskiej przez Joachima Brudzińskiego,, Adama Hofmana, Jarosława Kaczyńskiego, Beatę Kępę i Antoniego Macierewicza.

Poseł Palikot przedstawił powyższe wnioski w kilka godzin po tym, jak Magdalena Merta poinformowała w Sejmie, że reprezentowane przez nią Stowarzyszenie Rodzin Katyń 2010 wystąpiło do posła Grzegorza Schetyny o wyciągnięcie wobec Janusza Palikowa w związku z jego wypowiedziami w sprawie tragedii Smoleńskiej.

– Jeżeli ktoś poczuł się moimi wypowiedziami dotknięty, to oczywiście przepraszam – powiedział poseł. – Trzeba jednak powiedzieć, jak naprawdę było. PiS i jego ludzie próbują przerzucić odpowiedzialność na stronę rządową, w myśl spiskowej teorii dziejów. Tymczasem tylko prawda może uspokoić serca pani Merty, Gosiewskiej, Szmajdzińskiej. Tę prawdę musimy zdobyć i nie pomagają w tym tragiczne, fałszywe, czy właśnie zbrodnicze sformułowania Antoniego Maciarewicza, czy Jarosława Kaczyńskiego.

Wybór Chełma przez posła Palikota nie był przypadkowy.

– To właśnie w tym mieście Bronisław Komorowski zwyciężył w pierwszej i drugiej turze wyborów – powiedział poseł. – I dlatego tu oficjalnie rozpoczynamy samorządową kampanię wyborczą.

Komentarze 58

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 30 lipca 2010 o 19:22
0
Gościu jeden fakultet to prawo,drugi to sprawiedliwość i wysokie IQ lepiej nie potrzeba,startuj na Prezydenta.Masz mój głos.
Avatar
na obczyznie / 29 lipca 2010 o 18:05
0
musisz miec na uwadze, ze inteligencja tzw. IQ nie jest mierzona poprzez wyksztalcenie. tzn. prawie kazdego mozna czegos nauczyc, ale czy to stanowi go inteligentnym (??). (jako przyklad: nawet Einstein oblal fizyke ) inteligencji sie nie uczy, ja sie trenuje lub ma sie ja wrodzona.
owszem wykszalcony czlowiek, wystarczajaca trenowal swoj umysl ze sila rzeczy bedzie mial wiekszy iloraz inteligencji. ale to nie jest regula.

a tak poza tym, statystyki ktore podales byly podawane w mediach grupy ITI, i to juz stawia duzy znak zapytania o ich wiarygodnosc.

czlowiek nie zdecydowany, nie rozeznany w polityce (nie powiem glupi) lub ktory nie ma pojecia na kogo glosowac, jak slyszy i widzi we wszystkich mediach masowego przekazu, np. takie statystyki lub celowe przedstawianie jednego kandydata jakoby on byl tym wybranym, a drugiego przedstawionego z jaknajgoszej strony, to jak myslisz na kogo zaglosuje ten nie zdecydowany. (??)
i to wszystko opiera sie o propagande. ktos (media), wybieraja za tego nie zdecydowanego. Ludzie nie zdaja sobie sprawy z tych rzeczy, ale to jest nasza smutna rzeczywistosc. Propaganda medialna dziala, i dzialala w przeszlosci, (dla przykladu: Hitler i jego sztab byl bardzo dobry w praniu mozgow swoich obywateli, i w efekcie narod demokratycznie go wybral, dopiero po latach masowy rachunek sumienia i "bicie sie w piersi", ze byli oszukani.)
tak ze prosze nie uzywaj stwierdzenia ze niby ludzie ktorzy poprali PO sa inteligentni, bo nie trzeba miec doktoratu do budowy rakiet, azeby na wlasna reke porownac dokonania obydwoch ugrupowan, a nie polegac na tym czym karmia nas media masowego przekazu
(nie slyszales nigdy tego: Telewizor oglupia)


[quote name='ja' date='29 lipiec 2010 - 00:29 ' timestamp='1280356163' post='321721']
W naszym regionie(mam na mysli powiat chełmski)na wsi wygrał PIS,a w Chełmie PO. Ma to związek z inteligencją i wykształceniem wyborców. Bardziej wykształceni głosowali na PO,a ci mniej na PiS. Na wsi, w porównaniu z miastem, nadal prawie dwa razy więcej osób ma wykształcenie podstawowe, natomiast trzy razy mniej ? wykształcenie wyższe. Wykształcenie średnie i policealne ma tylko 22,4 % mieszkańców wsi w porównaniu z 38,6 % mieszkańców miast.
I kto to jest bardziej inteligentny? Wyborca PO czy PiS.Nie pisz,że ci co głosowali za PO są ograniczeni, bo ja nie mówię tego o wyborcach PiS.Kazdy ma swój rozum i prawo do własnych przemysleń i decyzji.
[/quote]
musisz miec na uwadze, ze inteligencja tzw. IQ nie jest mierzona poprzez wyksztalcenie. tzn. prawie kazdego mozna czegos nauczyc, ale czy to stanowi go inteligentnym (??). (jako przyklad: nawet Einstein oblal fizyke ) inteligencji sie nie uczy, ja sie trenuje lub ma sie ja wrodzona.
owszem wykszalcony czlowiek, wystarczajaca trenowal swoj umysl ze sila rzeczy bedzie mial wiekszy iloraz inteligencji. ale to nie jest regula.

a tak poza tym, statystyki ktore podales byly podawane w mediach grupy ITI, i to juz stawia duzy zn... rozwiń
Avatar
na obczyznie / 29 lipca 2010 o 17:35
0
Propaganda, byla i jest uzywana do manipulacji (potocznie. pranie mozgu). Szczycisz sie tym, ze POlikot jest popularny w mediach, przeciez kazdy wie ze to sa media tendencyjne, kontrolowane i maja tylko jeden cel na swojej uwadze: prac mozgi. Ksztaltowanie polityczne i spolecznosciowe tylko i wylacznie dla swoich potrzeb (jakiekolwiek one nie sa, w tym wypadku - dezinformacja).
Czlowiek inteligentny uzywa sowj mozg, do analizy tego co jest mu przedstawione w mediach i nie pozwala na to azeby jego zeczywistosc byla wybirana / wywierana za niego. Racjonalnie przyjmie do wiadomosci i wyciagnie wnioski.

POlikot jest chamem, to co on soba reprezentuje to nie intelekt lecz prostactwo. On wlasnie dociera do tejze czesci spoleczenstwa rownie na tym samym poziomie.


[quote name='eva' date='28 lipiec 2010 - 23:08 ' timestamp='1280351323' post='321675']
Jak nie wiesz co to są media to nie wypowiadaj się.To czwarta władza, gdyż siła prasy, radia, telewizji, Internetu jest tak wielka, że może kształtować społeczeństwa i politykę. Poza tym spełnia funkcję kontrolną czy ci to pasuje czy też nie.
[/quote]
Propaganda, byla i jest uzywana do manipulacji (potocznie. pranie mozgu). Szczycisz sie tym, ze POlikot jest popularny w mediach, przeciez kazdy wie ze to sa media tendencyjne, kontrolowane i maja tylko jeden cel na swojej uwadze: prac mozgi. Ksztaltowanie polityczne i spolecznosciowe tylko i wylacznie dla swoich potrzeb (jakiekolwiek one nie sa, w tym wypadku - dezinformacja).
Czlowiek inteligentny uzywa sowj mozg, do analizy tego co jest mu przedstawione w mediach i nie pozwala na to azeby jego zeczywistosc byla wybirana / wywieran... rozwiń
Avatar
Gość / 29 lipca 2010 o 11:25
0
[quote name='benek' date='29 lipiec 2010 - 08:29 ' timestamp='1280384964' post='321771']
a w zakładach karnych to sama inteligencja? Zobacz na stronie PKW jakie są różnice nawet w Chełmie i wyciągnij mądre wnioski.
[/quote]

Racja!
Ludzie boją się odpowiedzialności i dlatego nie głosują na PIS. Jak ktoś nie ma nic do ukrycia, jest prawym obywatelem , nie musi sie niczego bać.
Jestem po 2 fakultetach, IQ wysokie, nic nie przeskrobałem, głosowałem na PIS.
Avatar
benek / 29 lipca 2010 o 08:29
0
[quote name='ja' date='29 lipiec 2010 - 00:29 ' timestamp='1280356163' post='321721']
W naszym regionie(mam na mysli powiat chełmski)na wsi wygrał PIS,a w Chełmie PO. Ma to związek z inteligencją i wykształceniem wyborców. Bardziej wykształceni głosowali na PO,a ci mniej na PiS. Na wsi, w porównaniu z miastem, nadal prawie dwa razy więcej osób ma wykształcenie podstawowe, natomiast trzy razy mniej ? wykształcenie wyższe. Wykształcenie średnie i policealne ma tylko 22,4 % mieszkańców wsi w porównaniu z 38,6 % mieszkańców miast.
I kto to jest bardziej inteligentny? Wyborca PO czy PiS.Nie pisz,że ci co głosowali za PO są ograniczeni, bo ja nie mówię tego o wyborcach PiS.Kazdy ma swój rozum i prawo do własnych przemysleń i decyzji.
[/quote]
a w zakładach karnych to sama inteligencja? Zobacz na stronie PKW jakie są różnice nawet w Chełmie i wyciągnij mądre wnioski.
[quote name='ja' date='29 lipiec 2010 - 00:29 ' timestamp='1280356163' post='321721']
W naszym regionie(mam na mysli powiat chełmski)na wsi wygrał PIS,a w Chełmie PO. Ma to związek z inteligencją i wykształceniem wyborców. Bardziej wykształceni głosowali na PO,a ci mniej na PiS. Na wsi, w porównaniu z miastem, nadal prawie dwa razy więcej osób ma wykształcenie podstawowe, natomiast trzy razy mniej ? wykształcenie wyższe. Wykształcenie średnie i policealne ma tylko 22,4 % mieszkańców wsi w porównaniu z 38... rozwiń
Avatar
ja / 29 lipca 2010 o 00:29
0
[quote name='na obczyznie' date='27 lipiec 2010 - 21:59 ' timestamp='1280260789' post='321009']
Co za tepy prostak z tego POlikota!! nic dziwnego, ze ma poparcie wsrod tepych prostakow POmiotu. to w wiekszosci ludzie prosci, ktorym imponuje byc podpisywanych "podobno" pod ta bardziej inteligentna i wyksztalcona czesc spoleczenstwa, ktora tak bardzo sie nazywa PO, a potwierdza TVN (ITI), Gazeta Wyborcza.
(no naprawde trzeba byc glupcem, azeby tego na okolo nie widziec)

Kazdy kto ma za grosz zdrowego rozsadku, moze to zobaczyc - a reszta, to albo ludzie bardzo ograniczeni umyslowo, bardzo zakompleksieni, bardzo zmanipulowani dezinformacja albo poporostu ludzie prosci.

Tego POlikota jak zobacze gdzies na ulicy, to mu morde obije - tak tylko dla zasady!
[/quote]
W naszym regionie(mam na mysli powiat chełmski)na wsi wygrał PIS,a w Chełmie PO. Ma to związek z inteligencją i wykształceniem wyborców. Bardziej wykształceni głosowali na PO,a ci mniej na PiS. Na wsi, w porównaniu z miastem, nadal prawie dwa razy więcej osób ma wykształcenie podstawowe, natomiast trzy razy mniej ? wykształcenie wyższe. Wykształcenie średnie i policealne ma tylko 22,4 % mieszkańców wsi w porównaniu z 38,6 % mieszkańców miast.
I kto to jest bardziej inteligentny? Wyborca PO czy PiS.Nie pisz,że ci co głosowali za PO są ograniczeni, bo ja nie mówię tego o wyborcach PiS.Kazdy ma swój rozum i prawo do własnych przemysleń i decyzji.
[quote name='na obczyznie' date='27 lipiec 2010 - 21:59 ' timestamp='1280260789' post='321009']
Co za tepy prostak z tego POlikota!! nic dziwnego, ze ma poparcie wsrod tepych prostakow POmiotu. to w wiekszosci ludzie prosci, ktorym imponuje byc podpisywanych "podobno" pod ta bardziej inteligentna i wyksztalcona czesc spoleczenstwa, ktora tak bardzo sie nazywa PO, a potwierdza TVN (ITI), Gazeta Wyborcza.
(no naprawde trzeba byc glupcem, azeby tego na okolo nie widziec)

rozwiń
Avatar
Gość / 28 lipca 2010 o 23:16
0
Sądzę ok. 50% ludzi nie wierzy radiu, prasie, tv i myślę - słusznie.
Nie wierzę w niezależność mediów i tyle.
Avatar
eva / 28 lipca 2010 o 23:08
0
[quote name='Gość' date='28 lipiec 2010 - 22:37 ' timestamp='1280349472' post='321625']
Wszechwładza mediów??? Koń by sie uśmiał. Każdy inteligentny osobnik wie, że nie czyta się brukowców.
[/quote]
Jak nie wiesz co to są media to nie wypowiadaj się.To czwarta władza, gdyż siła prasy, radia, telewizji, Internetu jest tak wielka, że może kształtować społeczeństwa i politykę. Poza tym spełnia funkcję kontrolną czy ci to pasuje czy też nie.
Avatar
Gość / 28 lipca 2010 o 22:59
0
Ponad 23 tys. wpisów z całej Polski to ma byc sukces? Każdy anonim tyle dostanie przy oryginalnej wypowiedzi w tvp. Jak dla mnie to wielka porażka.
Avatar
eva / 28 lipca 2010 o 22:42
0
polecam do przejrzenia http://www.ruchpoparciapalikota.pl/
Avatar
Gość / 30 lipca 2010 o 19:22
0
Gościu jeden fakultet to prawo,drugi to sprawiedliwość i wysokie IQ lepiej nie potrzeba,startuj na Prezydenta.Masz mój głos.
Avatar
na obczyznie / 29 lipca 2010 o 18:05
0
musisz miec na uwadze, ze inteligencja tzw. IQ nie jest mierzona poprzez wyksztalcenie. tzn. prawie kazdego mozna czegos nauczyc, ale czy to stanowi go inteligentnym (??). (jako przyklad: nawet Einstein oblal fizyke ) inteligencji sie nie uczy, ja sie trenuje lub ma sie ja wrodzona.
owszem wykszalcony czlowiek, wystarczajaca trenowal swoj umysl ze sila rzeczy bedzie mial wiekszy iloraz inteligencji. ale to nie jest regula.

a tak poza tym, statystyki ktore podales byly podawane w mediach grupy ITI, i to juz stawia duzy znak zapytania o ich wiarygodnosc.

czlowiek nie zdecydowany, nie rozeznany w polityce (nie powiem glupi) lub ktory nie ma pojecia na kogo glosowac, jak slyszy i widzi we wszystkich mediach masowego przekazu, np. takie statystyki lub celowe przedstawianie jednego kandydata jakoby on byl tym wybranym, a drugiego przedstawionego z jaknajgoszej strony, to jak myslisz na kogo zaglosuje ten nie zdecydowany. (??)
i to wszystko opiera sie o propagande. ktos (media), wybieraja za tego nie zdecydowanego. Ludzie nie zdaja sobie sprawy z tych rzeczy, ale to jest nasza smutna rzeczywistosc. Propaganda medialna dziala, i dzialala w przeszlosci, (dla przykladu: Hitler i jego sztab byl bardzo dobry w praniu mozgow swoich obywateli, i w efekcie narod demokratycznie go wybral, dopiero po latach masowy rachunek sumienia i "bicie sie w piersi", ze byli oszukani.)
tak ze prosze nie uzywaj stwierdzenia ze niby ludzie ktorzy poprali PO sa inteligentni, bo nie trzeba miec doktoratu do budowy rakiet, azeby na wlasna reke porownac dokonania obydwoch ugrupowan, a nie polegac na tym czym karmia nas media masowego przekazu
(nie slyszales nigdy tego: Telewizor oglupia)


[quote name='ja' date='29 lipiec 2010 - 00:29 ' timestamp='1280356163' post='321721']
W naszym regionie(mam na mysli powiat chełmski)na wsi wygrał PIS,a w Chełmie PO. Ma to związek z inteligencją i wykształceniem wyborców. Bardziej wykształceni głosowali na PO,a ci mniej na PiS. Na wsi, w porównaniu z miastem, nadal prawie dwa razy więcej osób ma wykształcenie podstawowe, natomiast trzy razy mniej ? wykształcenie wyższe. Wykształcenie średnie i policealne ma tylko 22,4 % mieszkańców wsi w porównaniu z 38,6 % mieszkańców miast.
I kto to jest bardziej inteligentny? Wyborca PO czy PiS.Nie pisz,że ci co głosowali za PO są ograniczeni, bo ja nie mówię tego o wyborcach PiS.Kazdy ma swój rozum i prawo do własnych przemysleń i decyzji.
[/quote]
musisz miec na uwadze, ze inteligencja tzw. IQ nie jest mierzona poprzez wyksztalcenie. tzn. prawie kazdego mozna czegos nauczyc, ale czy to stanowi go inteligentnym (??). (jako przyklad: nawet Einstein oblal fizyke ) inteligencji sie nie uczy, ja sie trenuje lub ma sie ja wrodzona.
owszem wykszalcony czlowiek, wystarczajaca trenowal swoj umysl ze sila rzeczy bedzie mial wiekszy iloraz inteligencji. ale to nie jest regula.

a tak poza tym, statystyki ktore podales byly podawane w mediach grupy ITI, i to juz stawia duzy zn... rozwiń
Avatar
na obczyznie / 29 lipca 2010 o 17:35
0
Propaganda, byla i jest uzywana do manipulacji (potocznie. pranie mozgu). Szczycisz sie tym, ze POlikot jest popularny w mediach, przeciez kazdy wie ze to sa media tendencyjne, kontrolowane i maja tylko jeden cel na swojej uwadze: prac mozgi. Ksztaltowanie polityczne i spolecznosciowe tylko i wylacznie dla swoich potrzeb (jakiekolwiek one nie sa, w tym wypadku - dezinformacja).
Czlowiek inteligentny uzywa sowj mozg, do analizy tego co jest mu przedstawione w mediach i nie pozwala na to azeby jego zeczywistosc byla wybirana / wywierana za niego. Racjonalnie przyjmie do wiadomosci i wyciagnie wnioski.

POlikot jest chamem, to co on soba reprezentuje to nie intelekt lecz prostactwo. On wlasnie dociera do tejze czesci spoleczenstwa rownie na tym samym poziomie.


[quote name='eva' date='28 lipiec 2010 - 23:08 ' timestamp='1280351323' post='321675']
Jak nie wiesz co to są media to nie wypowiadaj się.To czwarta władza, gdyż siła prasy, radia, telewizji, Internetu jest tak wielka, że może kształtować społeczeństwa i politykę. Poza tym spełnia funkcję kontrolną czy ci to pasuje czy też nie.
[/quote]
Propaganda, byla i jest uzywana do manipulacji (potocznie. pranie mozgu). Szczycisz sie tym, ze POlikot jest popularny w mediach, przeciez kazdy wie ze to sa media tendencyjne, kontrolowane i maja tylko jeden cel na swojej uwadze: prac mozgi. Ksztaltowanie polityczne i spolecznosciowe tylko i wylacznie dla swoich potrzeb (jakiekolwiek one nie sa, w tym wypadku - dezinformacja).
Czlowiek inteligentny uzywa sowj mozg, do analizy tego co jest mu przedstawione w mediach i nie pozwala na to azeby jego zeczywistosc byla wybirana / wywieran... rozwiń
Avatar
Gość / 29 lipca 2010 o 11:25
0
[quote name='benek' date='29 lipiec 2010 - 08:29 ' timestamp='1280384964' post='321771']
a w zakładach karnych to sama inteligencja? Zobacz na stronie PKW jakie są różnice nawet w Chełmie i wyciągnij mądre wnioski.
[/quote]

Racja!
Ludzie boją się odpowiedzialności i dlatego nie głosują na PIS. Jak ktoś nie ma nic do ukrycia, jest prawym obywatelem , nie musi sie niczego bać.
Jestem po 2 fakultetach, IQ wysokie, nic nie przeskrobałem, głosowałem na PIS.
Avatar
benek / 29 lipca 2010 o 08:29
0
[quote name='ja' date='29 lipiec 2010 - 00:29 ' timestamp='1280356163' post='321721']
W naszym regionie(mam na mysli powiat chełmski)na wsi wygrał PIS,a w Chełmie PO. Ma to związek z inteligencją i wykształceniem wyborców. Bardziej wykształceni głosowali na PO,a ci mniej na PiS. Na wsi, w porównaniu z miastem, nadal prawie dwa razy więcej osób ma wykształcenie podstawowe, natomiast trzy razy mniej ? wykształcenie wyższe. Wykształcenie średnie i policealne ma tylko 22,4 % mieszkańców wsi w porównaniu z 38,6 % mieszkańców miast.
I kto to jest bardziej inteligentny? Wyborca PO czy PiS.Nie pisz,że ci co głosowali za PO są ograniczeni, bo ja nie mówię tego o wyborcach PiS.Kazdy ma swój rozum i prawo do własnych przemysleń i decyzji.
[/quote]
a w zakładach karnych to sama inteligencja? Zobacz na stronie PKW jakie są różnice nawet w Chełmie i wyciągnij mądre wnioski.
[quote name='ja' date='29 lipiec 2010 - 00:29 ' timestamp='1280356163' post='321721']
W naszym regionie(mam na mysli powiat chełmski)na wsi wygrał PIS,a w Chełmie PO. Ma to związek z inteligencją i wykształceniem wyborców. Bardziej wykształceni głosowali na PO,a ci mniej na PiS. Na wsi, w porównaniu z miastem, nadal prawie dwa razy więcej osób ma wykształcenie podstawowe, natomiast trzy razy mniej ? wykształcenie wyższe. Wykształcenie średnie i policealne ma tylko 22,4 % mieszkańców wsi w porównaniu z 38... rozwiń
Avatar
ja / 29 lipca 2010 o 00:29
0
[quote name='na obczyznie' date='27 lipiec 2010 - 21:59 ' timestamp='1280260789' post='321009']
Co za tepy prostak z tego POlikota!! nic dziwnego, ze ma poparcie wsrod tepych prostakow POmiotu. to w wiekszosci ludzie prosci, ktorym imponuje byc podpisywanych "podobno" pod ta bardziej inteligentna i wyksztalcona czesc spoleczenstwa, ktora tak bardzo sie nazywa PO, a potwierdza TVN (ITI), Gazeta Wyborcza.
(no naprawde trzeba byc glupcem, azeby tego na okolo nie widziec)

Kazdy kto ma za grosz zdrowego rozsadku, moze to zobaczyc - a reszta, to albo ludzie bardzo ograniczeni umyslowo, bardzo zakompleksieni, bardzo zmanipulowani dezinformacja albo poporostu ludzie prosci.

Tego POlikota jak zobacze gdzies na ulicy, to mu morde obije - tak tylko dla zasady!
[/quote]
W naszym regionie(mam na mysli powiat chełmski)na wsi wygrał PIS,a w Chełmie PO. Ma to związek z inteligencją i wykształceniem wyborców. Bardziej wykształceni głosowali na PO,a ci mniej na PiS. Na wsi, w porównaniu z miastem, nadal prawie dwa razy więcej osób ma wykształcenie podstawowe, natomiast trzy razy mniej ? wykształcenie wyższe. Wykształcenie średnie i policealne ma tylko 22,4 % mieszkańców wsi w porównaniu z 38,6 % mieszkańców miast.
I kto to jest bardziej inteligentny? Wyborca PO czy PiS.Nie pisz,że ci co głosowali za PO są ograniczeni, bo ja nie mówię tego o wyborcach PiS.Kazdy ma swój rozum i prawo do własnych przemysleń i decyzji.
[quote name='na obczyznie' date='27 lipiec 2010 - 21:59 ' timestamp='1280260789' post='321009']
Co za tepy prostak z tego POlikota!! nic dziwnego, ze ma poparcie wsrod tepych prostakow POmiotu. to w wiekszosci ludzie prosci, ktorym imponuje byc podpisywanych "podobno" pod ta bardziej inteligentna i wyksztalcona czesc spoleczenstwa, ktora tak bardzo sie nazywa PO, a potwierdza TVN (ITI), Gazeta Wyborcza.
(no naprawde trzeba byc glupcem, azeby tego na okolo nie widziec)

rozwiń
Avatar
Gość / 28 lipca 2010 o 23:16
0
Sądzę ok. 50% ludzi nie wierzy radiu, prasie, tv i myślę - słusznie.
Nie wierzę w niezależność mediów i tyle.
Avatar
eva / 28 lipca 2010 o 23:08
0
[quote name='Gość' date='28 lipiec 2010 - 22:37 ' timestamp='1280349472' post='321625']
Wszechwładza mediów??? Koń by sie uśmiał. Każdy inteligentny osobnik wie, że nie czyta się brukowców.
[/quote]
Jak nie wiesz co to są media to nie wypowiadaj się.To czwarta władza, gdyż siła prasy, radia, telewizji, Internetu jest tak wielka, że może kształtować społeczeństwa i politykę. Poza tym spełnia funkcję kontrolną czy ci to pasuje czy też nie.
Avatar
Gość / 28 lipca 2010 o 22:59
0
Ponad 23 tys. wpisów z całej Polski to ma byc sukces? Każdy anonim tyle dostanie przy oryginalnej wypowiedzi w tvp. Jak dla mnie to wielka porażka.
Avatar
eva / 28 lipca 2010 o 22:42
0
polecam do przejrzenia http://www.ruchpoparciapalikota.pl/
Zobacz wszystkie komentarze 58

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada
galeria
film

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada 17 2

Postać Lecha Kaczyńskiego z pomnika smoleńskiego w Kraśniku zdaniem internautów i specjalistów przypomina raczej Maliniaka z „Czterdziestolatka” albo hobbita z trylogii Tolkiena niż tragicznie zmarłego prezydenta. Niektórzy wskazują też, że umieszczony na monumencie napis jest błędny.

Wege Festiwal znów w Lublinie
21 lipca 2018, 12:00

Wege Festiwal znów w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Radość (ul. Bernardyńska 15) zaprasza na wakacyjną odsłonę Wege Festiwalu. Wydarzenie odbędzie się 21 lipca o godz. 12.

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża
film

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża 12 0

Po ulewie jaka przeszła w poniedziałek nad Lublinem tylko w jednym miejscu aż kilkunastu kierowców zgubiło tablice rejestracyjne.

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL 33 39

Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce chce wydzierżawiać zakład produkcyjny w Poniatowej i jak najszybciej rozpocząć skup interwencyjny oraz produkcję. Ma to pomóc w fatalnej sytuacji na rynku owoców miękkich.

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie
19 lipca 2018, 21:00

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie 2 0

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu filmowego Najlepsze z najgorszych w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) będzie można zobaczyć film Turecki Rambo. Projekcja odbędzie się 19 lipca o godz. 21.

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu 0 1

Hrabia Guillaume de Louvencourt Poniatowski, potomek królewskiego rodu Poniatowskich od ponad dziesięciu lat odwiedza Polskę. Ostatnio był na południowym Podlasiu. Uczestniczył we mszy świętej w Sanktuarium Matki Bożej Leśniańskiej w Leśnej Podlaskiej.

Udane starty lubelskich żużlowców

Udane starty lubelskich żużlowców 1 0

Zawodnik lubelskiego Speed Car Motoru Robert Lambert wygrał II rundę Tauron SEC

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców 13 12

Związkowcy zakładowej Solidarności zapowiadają ogólnopolską pikietę przed siedzibą Zakładów Azotowych Puławy. Zamierzają protestować przeciwko łamaniu swoich praw. Jednocześnie narasta konflikt między organizacjami działającymi w firmie.

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach 5 8

W niedzielę wieczorem policjanci z VII komisariatu w Lublinie otrzymali zgłoszenie o zaginięciu nastolatki.

Dachowanie volkswagena w Kolonii Trębaczów. Kobieta ranna
galeria

Dachowanie volkswagena w Kolonii Trębaczów. Kobieta ranna 0 0

Do wypadku doszło w poniedziałek przed godziną 2 w nocy na drodze krajowej nr 82, w miejscowości Kolonia Trębaczów (gm. Łęczna).

Gdzie są jeszcze wolne miejsca na studia w Lublinie?

Gdzie są jeszcze wolne miejsca na studia w Lublinie? 0 1

Publiczne szkoły wyższe z Lublina zakończyły pierwszy etap rekrutacji i sukcesywnie ogłaszają kolejne listy przyjętych na studia. Wolne miejsca są jeszcze m.in. na ośmiu kierunkach na Politechnice Lubelskiej.

Gmina Puławy: Gdzie wymieniają oświetlenie uliczne?

Gmina Puławy: Gdzie wymieniają oświetlenie uliczne? 3 0

Przyspiesza montaż nowego oświetlenia ulicznego w gminie Puław. Nowe lampy w tym roku otrzymał Dobrosławów, następna w kolejce jest Góra Puławska oraz szereg innych miejscowości.

Piłkarki AZS PSW Biała Podlaska wróciły do treningów

Piłkarki AZS PSW Biała Podlaska wróciły do treningów 3 0