Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

12 listopada 2009 r.
21:32
Edytuj ten wpis

Sąsiedzi zbierają pieniądze dla poszkodowanych w wypadku w Siennicy Nadolnej

0 21 A A

Siennica Nadolna to mała wieś pod Krasnymstawem. W ostatnich dniach mówiły o niej media w całym kraju. W wypadku, do jakiego doszło w piątek, rannych zostało 10 osób. Sprawca popełnił we wtorek samobójstwo w areszcie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
O tym, co się wydarzyło w piątek wieczorem na drodze obok stacji paliw, mieszkańcy wsi szybko nie zapomną. Rozpędzone BMW, którym kierował 36-letni Radosław K. wjechało w grupę ludzi wracających z kościoła. Większość osób, w które uderzyło auto, to były dzieci. W wypadku ranne zostały m.in. córka i 9-letnia wnuczka Tadeusza Augusta.

– Było tuż po 18, kiedy usłyszałem karetki. Jedna za drugą. Pomyślałem, że coś musiało się stać – wspomina Tadeusz August. – Potem zadzwonił telefon, że był wypadek. Że Ola i Agnieszka są ranne. Wyjechałem na miejsce, ale dostałem kolejny telefon, że obie są już w szpitalu w Krasnymstawie. Potem okazało się, że Ola musi jechać do szpitala w Lublinie. Pojechałem za karetką i tak już zostałem tu przy niej.

Do szpitala w Lublinie trafiły trzy najbardziej poszkodowane dziewczynki. Do Krasnegostawu siedmioro rannych. Wczoraj w krasnostawskiej lecznicy pozostawały jeszcze trzy osoby, w tym mama 9-letniej Oli.

Mieszkańcy wsi jeszcze nie otrząsnęli się po piątkowym wypadku, gdy w środę pojawiła się kolejna dramatyczna wiadomość: Radosław K. popełnił samobójstwo w celi aresztu. – We wtorek o godz. 22.55 oddziałowy podczas kontroli zauważył mężczyznę wiszącego na pętli zrobionej ze sznurówek i ściągaczy bluzy dresowej – mówi kpt. Paweł Pietszczyk, oficer prasowy Aresztu Śledczego w Krasnymstawie.
Szok i niedowierzanie. Wszyscy pamiętają, gdy w niedzielę 36-latek przed kamerami TVN 24 mówił, że nie chciałby żyć.

Okoliczności śmierci Radosława P. bada nie tylko prokuratura – dziś wiemy, że już nie rejonowa, a okręgowa – ale także sam Areszt Śledczy i specjalna komisja z Centralnego Zarządu Służby Więziennej powołana przez ministra sprawiedliwości.

– O ustaleniach komisji poinformujemy podczas konferencji prasowej w poniedziałek – mówi Luiza Sałapa, rzecznik Centralnego Zarządu SW.

– Na pewno zechcemy skorzystać z ustaleń tej komisji – zapowiada Romuald Sitarz, rzecznik zamojskiej Prokuratury Okręgowej.

W piątek zostanie przeprowadzona sekcja zwłok 36-latka. W prokuraturze nikt jednak się nie spodziewa, aby jej wyniki przyniosły przełom w śledztwie. Śledczy już dziś mówią: Wszystko wskazuje na samobójstwo.

Motywów już nikt nie odgadnie. Jedni uważają, że sprawca wypadku poczuł wyrzuty sumienia, inni: że stał się ofiarą medialnej nagonki.

– Sam sobie wyrok zrobił, bez sądu, bez niczego – mówi Tadeusz August. – Szkoda tylko jego dzieci, tak samo jak i naszych szkoda. Nie musiał tego robić, ale to jego wybór. Mógł odsiedzieć, co mu sąd nakaże i wyjść na wolność.

Choć o samobójcy mówi się we wsi dużo, to mieszkańcy nie zapominają o rodzinach jego ofiar. Zaczęli organizować dla nich spontaniczne zbiórki. – Zobaczymy, ile uda nam się uzbierać. Każdy grosz się liczy – mówi Krzysztof Monachiewicz, sołtys Siennicy Nadolnej Wieś. – W końcu, to nasi sąsiedzi, a takie nieszczęście mogło spotkać każdego z nas.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~gość~ / 16 listopada 2009 r. o 21:07
0
maras napisał:
czy dla Ciebie jest nie do pojecia ze w ZK robi sie to co sie chce ze strony administracji, czy klawiszy , psychologow?

czlowieku jak bys pracowal tam albo siedzial to bys wiedzial co sie robi ale najlepiej na kompie klepac i siac propagande ze jest wszystko cacy

czy ty wiesz o tym co sie z ludzmi robi na tz.dzwiekach (cela w celi) po to aby inni nie slyszeli jak cie w morde bija.Z przepisami jak napisales to nie ma nic wspolnego matole jeden bije sie ludzi tak ze jak matka przyjezdza na widzenie to mowi sie jej ze syn pojechal do innego zakladu a tak naprawde to mu siniaki nie poschodzily i co powiesz na to ku*** przepisowy gosciu ludzie krwia pluja a traktowani sa jak psy

nie mowie ze maja miec jak w sanatorium ale nie traktujmy ich jak w obozie zaglady

Ty jednak jesteś niepełnosprawny psychicznie, pobyt w odosobnieniu wywarł na tobie niekorzystne piętno, jesteś poprostu chory i nie wypisuj głupstw na forum, bo czytają to ludzie naprawdę inteligentni (wiesz co to?). A służący w ZK i AŚ to FUNKCJONARIUSZE zapamiętaj to określenie FUNKCJONARIUSZ PAŃSTWOWY.
Proszę administratora o usówanie podobnych postów, gdyż godzą one w dobre imię Służby Więziennej.

Ty jednak jesteś niepełnosprawny psychicznie, pobyt w odosobnieniu wywarł na tobie niekorzystne piętno, jesteś poprostu chory i nie wypisuj głupstw na forum, bo czytają to ludzie naprawdę inteligentni (wiesz co to?). A służący w ZK i AŚ to FUNKCJONARIUSZE zapamiętaj to określenie FUNKCJONARIUSZ PAŃSTWOWY.
Proszę administratora o usówanie podobnych postów, gdyż godzą one w dobre imię Służby Więziennej. rozwiń
Avatar
~gość~ / 16 listopada 2009 r. o 21:00
0
typek napisał:
zrobiliście z niego 2 hitlera co wy wyprawiacie człowiek zle zrobił że pił i jeżdził media zrobili swoje nagłośnili sprawe że hoho śmiecie jedne chłopak się załamał siedział gdzie te śmiecie z więzienia w wypowiedzi mówił że niechce żyć jest kamera w celi w krasnymstawie w areszcie niech nie pier***ą miał myśli samobójcze trzeba było go pilnować a nie teraz gadać głupoty nie myślicie o jego dzieciach co teraz przeżywają jest u nich jakiś psycholog nie ma a wy tu się rozpisujecie jaki on zły mówi jeszcze raz zły był Hitler a nie on mu się w życiu nie udało i tyle jutro idę na pogrzeb pożegnać znajomego a was zawistnych pier***e wszystcy żyją z wypadku a on nie

To niechby pamiętał o żonie i dzieciach przed tem jak pił, a później siadł za kierownicę. Ot odpowiedzialny mąż i ojciec, dziargany chłystek.

To niechby pamiętał o żonie i dzieciach przed tem jak pił, a później siadł za kierownicę. Ot odpowiedzialny mąż i ojciec, dziargany chłystek. rozwiń
Avatar
Gość / 16 listopada 2009 r. o 20:57
0
Nie gadzina tylko funkcjonariusz, bez którego nikt z was recydywistów (zgniłych) nie mógłby przeżyć w więzieniu.
Avatar
typek / 14 listopada 2009 r. o 00:19
0
gadzina się cieszyła na pewno że nie musi latać co chwile jego teraz za d*** zasraną wsiąść pedał był na służbie wieć niech pilnuje a nie pruje się do wszystkich za nic 0,5 metrowy ..... wchodzi w d*** klawiszom i policjantom
Avatar
typek / 14 listopada 2009 r. o 00:15
0
zrobiliście z niego 2 hitlera co wy wyprawiacie człowiek zle zrobił że pił i jeżdził media zrobili swoje nagłośnili sprawe że hoho śmiecie jedne chłopak się załamał siedział gdzie te śmiecie z więzienia w wypowiedzi mówił że niechce żyć jest kamera w celi w krasnymstawie w areszcie niech nie pier***ą miał myśli samobójcze trzeba było go pilnować a nie teraz gadać głupoty nie myślicie o jego dzieciach co teraz przeżywają jest u nich jakiś psycholog nie ma a wy tu się rozpisujecie jaki on zły mówi jeszcze raz zły był Hitler a nie on mu się w życiu nie udało i tyle jutro idę na pogrzeb pożegnać znajomego a was zawistnych pier***e wszystcy żyją z wypadku a on nie
zrobiliście z niego 2 hitlera co wy wyprawiacie człowiek zle zrobił że pił i jeżdził media zrobili swoje nagłośnili sprawe że hoho śmiecie jedne chłopak się załamał siedział gdzie te śmiecie z więzienia w wypowiedzi mówił że niechce żyć jest kamera w celi w krasnymstawie w areszcie niech nie pier***ą miał myśli samobójcze trzeba było go pilnować a nie teraz gadać głupoty nie myślicie o jego dzieciach co teraz przeżywają jest u nich jakiś psycholog nie ma a wy tu się rozpisujecie jaki on zły mówi jeszcze raz zły był Hitler a nie on mu się w ż... rozwiń
Avatar
x / 13 listopada 2009 r. o 16:38
0
blackie napisał:
Przecież jak chciał się powiesić to i tak by się powiesił nawet gdyby był sprawdzany co 15 min. Powiesił się po wieczornym apelu po tym już kiedy cały oddział śpi. Gdyby miało się zapobiec samobójstwu to oddziałowy musiał by siedzieć razem z nim w celi. To jest niemożliwe. Jak mówił Ćwiąkalski w Polsce w więzieniach jest 48 samobójstw rocznie. To jest niemożliwe żeby upilnować złodzieja. Chciał to się powiesił. A jak zabrali by mu sznurówki to przecież powiesił by się na czym innym. Z kawałka prześcieradła, ubrania czy czegokolwiek innego można zrobić pętlę.

NAWET JEŚLI BY KOLESIA KTOŚ WIESZAŁ TO I TAK GADZISKA BY NIC NIE ZROBIŁY TO BYŁO DO PRZEWIDZENIA PEWNIE SIĘ K...A JESZCZE CIESZĄ Z TAKIEGO OBROTU SPRAWY

NAWET JEŚLI BY KOLESIA KTOŚ WIESZAŁ TO I TAK GADZISKA BY NIC NIE ZROBIŁY TO BYŁO DO PRZEWIDZENIA PEWNIE SIĘ K...A JESZCZE CIESZĄ Z TAKIEGO OBROTU SPRAWY rozwiń
Avatar
blackie / 13 listopada 2009 r. o 14:49
0
Przecież jak chciał się powiesić to i tak by się powiesił nawet gdyby był sprawdzany co 15 min. Powiesił się po wieczornym apelu po tym już kiedy cały oddział śpi. Gdyby miało się zapobiec samobójstwu to oddziałowy musiał by siedzieć razem z nim w celi. To jest niemożliwe. Jak mówił Ćwiąkalski w Polsce w więzieniach jest 48 samobójstw rocznie. To jest niemożliwe żeby upilnować złodzieja. Chciał to się powiesił. A jak zabrali by mu sznurówki to przecież powiesił by się na czym innym. Z kawałka prześcieradła, ubrania czy czegokolwiek innego można zrobić pętlę.
Przecież jak chciał się powiesić to i tak by się powiesił nawet gdyby był sprawdzany co 15 min. Powiesił się po wieczornym apelu po tym już kiedy cały oddział śpi. Gdyby miało się zapobiec samobójstwu to oddziałowy musiał by siedzieć razem z nim w celi. To jest niemożliwe. Jak mówił Ćwiąkalski w Polsce w więzieniach jest 48 samobójstw rocznie. To jest niemożliwe żeby upilnować złodzieja. Chciał to się powiesił. A jak zabrali by mu sznurówki to przecież powiesił by się na czym innym. Z kawałka prześcieradła, ubrania czy czegokolwiek innego m... rozwiń
Avatar
maras / 13 listopada 2009 r. o 14:40
0
blackie napisał:
Wiem co to są dźwięki i za co złodzieje tam trafiają. Bez powodu nikogo tam się nie bierze. Funkcjonariusz może użyć siły tylko w przypadku rażącego nieposłuszeństwa albo wtedy kiedy to złodziej zaatakuje.
"mars" nie siedzę i nie klepię na kompie tylko pracuję. I nie wyzywaj od matołów itd. bo ja doskonale wiem co napisałem.
Nie wiem skąd w Tobie tyle nienawiści do SW... aha już wiem. Ile odsiedziałeś ? Do dzwona samego odsiedziałeś czy wyszedłeś na WPZ ? W którym kryminale ? Jak mówisz tak o dzwiękach to Ty pewnie szamak byłeś ?



Chociaz moze nie pracujesz bo nawet nie wiesz ze nie tylko ''szamak'' trafia na dzwieki



Chociaz moze nie pracujesz bo nawet nie wiesz ze nie tylko ''szamak'' trafia na dzwieki rozwiń
Avatar
maras / 13 listopada 2009 r. o 14:38
0
blackie napisał:
Wiem co to są dźwięki i za co złodzieje tam trafiają. Bez powodu nikogo tam się nie bierze. Funkcjonariusz może użyć siły tylko w przypadku rażącego nieposłuszeństwa albo wtedy kiedy to złodziej zaatakuje.
"mars" nie siedzę i nie klepię na kompie tylko pracuję. I nie wyzywaj od matołów itd. bo ja doskonale wiem co napisałem.
Nie wiem skąd w Tobie tyle nienawiści do SW... aha już wiem. Ile odsiedziałeś ? Do dzwona samego odsiedziałeś czy wyszedłeś na WPZ ? W którym kryminale ? Jak mówisz tak o dzwiękach to Ty pewnie szamak byłeś ?


Sluchaj nie kieruje mna zadna nienawisc do SW tylko stwierdzam fakty jak jest naprawde skoro pracujesz jak wnioskuje w SW to ty prawdy nie powiesz napewno


Sluchaj nie kieruje mna zadna nienawisc do SW tylko stwierdzam fakty jak jest naprawde skoro pracujesz jak wnioskuje w SW to ty prawdy nie powiesz napewno rozwiń
Avatar
blackie / 13 listopada 2009 r. o 14:28
0
Wiem co to są dźwięki i za co złodzieje tam trafiają. Bez powodu nikogo tam się nie bierze. Funkcjonariusz może użyć siły tylko w przypadku rażącego nieposłuszeństwa albo wtedy kiedy to złodziej zaatakuje.
"mars" nie siedzę i nie klepię na kompie tylko pracuję. I nie wyzywaj od matołów itd. bo ja doskonale wiem co napisałem.
Nie wiem skąd w Tobie tyle nienawiści do SW... aha już wiem. Ile odsiedziałeś ? Do dzwona samego odsiedziałeś czy wyszedłeś na WPZ ? W którym kryminale ? Jak mówisz tak o dzwiękach to Ty pewnie szamak byłeś ?
Avatar
~gość~ / 16 listopada 2009 r. o 21:07
0
maras napisał:
czy dla Ciebie jest nie do pojecia ze w ZK robi sie to co sie chce ze strony administracji, czy klawiszy , psychologow?

czlowieku jak bys pracowal tam albo siedzial to bys wiedzial co sie robi ale najlepiej na kompie klepac i siac propagande ze jest wszystko cacy

czy ty wiesz o tym co sie z ludzmi robi na tz.dzwiekach (cela w celi) po to aby inni nie slyszeli jak cie w morde bija.Z przepisami jak napisales to nie ma nic wspolnego matole jeden bije sie ludzi tak ze jak matka przyjezdza na widzenie to mowi sie jej ze syn pojechal do innego zakladu a tak naprawde to mu siniaki nie poschodzily i co powiesz na to ku*** przepisowy gosciu ludzie krwia pluja a traktowani sa jak psy

nie mowie ze maja miec jak w sanatorium ale nie traktujmy ich jak w obozie zaglady

Ty jednak jesteś niepełnosprawny psychicznie, pobyt w odosobnieniu wywarł na tobie niekorzystne piętno, jesteś poprostu chory i nie wypisuj głupstw na forum, bo czytają to ludzie naprawdę inteligentni (wiesz co to?). A służący w ZK i AŚ to FUNKCJONARIUSZE zapamiętaj to określenie FUNKCJONARIUSZ PAŃSTWOWY.
Proszę administratora o usówanie podobnych postów, gdyż godzą one w dobre imię Służby Więziennej.

Ty jednak jesteś niepełnosprawny psychicznie, pobyt w odosobnieniu wywarł na tobie niekorzystne piętno, jesteś poprostu chory i nie wypisuj głupstw na forum, bo czytają to ludzie naprawdę inteligentni (wiesz co to?). A służący w ZK i AŚ to FUNKCJONARIUSZE zapamiętaj to określenie FUNKCJONARIUSZ PAŃSTWOWY.
Proszę administratora o usówanie podobnych postów, gdyż godzą one w dobre imię Służby Więziennej. rozwiń
Avatar
~gość~ / 16 listopada 2009 r. o 21:00
0
typek napisał:
zrobiliście z niego 2 hitlera co wy wyprawiacie człowiek zle zrobił że pił i jeżdził media zrobili swoje nagłośnili sprawe że hoho śmiecie jedne chłopak się załamał siedział gdzie te śmiecie z więzienia w wypowiedzi mówił że niechce żyć jest kamera w celi w krasnymstawie w areszcie niech nie pier***ą miał myśli samobójcze trzeba było go pilnować a nie teraz gadać głupoty nie myślicie o jego dzieciach co teraz przeżywają jest u nich jakiś psycholog nie ma a wy tu się rozpisujecie jaki on zły mówi jeszcze raz zły był Hitler a nie on mu się w życiu nie udało i tyle jutro idę na pogrzeb pożegnać znajomego a was zawistnych pier***e wszystcy żyją z wypadku a on nie

To niechby pamiętał o żonie i dzieciach przed tem jak pił, a później siadł za kierownicę. Ot odpowiedzialny mąż i ojciec, dziargany chłystek.

To niechby pamiętał o żonie i dzieciach przed tem jak pił, a później siadł za kierownicę. Ot odpowiedzialny mąż i ojciec, dziargany chłystek. rozwiń
Avatar
Gość / 16 listopada 2009 r. o 20:57
0
Nie gadzina tylko funkcjonariusz, bez którego nikt z was recydywistów (zgniłych) nie mógłby przeżyć w więzieniu.
Avatar
typek / 14 listopada 2009 r. o 00:19
0
gadzina się cieszyła na pewno że nie musi latać co chwile jego teraz za d*** zasraną wsiąść pedał był na służbie wieć niech pilnuje a nie pruje się do wszystkich za nic 0,5 metrowy ..... wchodzi w d*** klawiszom i policjantom
Avatar
typek / 14 listopada 2009 r. o 00:15
0
zrobiliście z niego 2 hitlera co wy wyprawiacie człowiek zle zrobił że pił i jeżdził media zrobili swoje nagłośnili sprawe że hoho śmiecie jedne chłopak się załamał siedział gdzie te śmiecie z więzienia w wypowiedzi mówił że niechce żyć jest kamera w celi w krasnymstawie w areszcie niech nie pier***ą miał myśli samobójcze trzeba było go pilnować a nie teraz gadać głupoty nie myślicie o jego dzieciach co teraz przeżywają jest u nich jakiś psycholog nie ma a wy tu się rozpisujecie jaki on zły mówi jeszcze raz zły był Hitler a nie on mu się w życiu nie udało i tyle jutro idę na pogrzeb pożegnać znajomego a was zawistnych pier***e wszystcy żyją z wypadku a on nie
zrobiliście z niego 2 hitlera co wy wyprawiacie człowiek zle zrobił że pił i jeżdził media zrobili swoje nagłośnili sprawe że hoho śmiecie jedne chłopak się załamał siedział gdzie te śmiecie z więzienia w wypowiedzi mówił że niechce żyć jest kamera w celi w krasnymstawie w areszcie niech nie pier***ą miał myśli samobójcze trzeba było go pilnować a nie teraz gadać głupoty nie myślicie o jego dzieciach co teraz przeżywają jest u nich jakiś psycholog nie ma a wy tu się rozpisujecie jaki on zły mówi jeszcze raz zły był Hitler a nie on mu się w ż... rozwiń
Avatar
x / 13 listopada 2009 r. o 16:38
0
blackie napisał:
Przecież jak chciał się powiesić to i tak by się powiesił nawet gdyby był sprawdzany co 15 min. Powiesił się po wieczornym apelu po tym już kiedy cały oddział śpi. Gdyby miało się zapobiec samobójstwu to oddziałowy musiał by siedzieć razem z nim w celi. To jest niemożliwe. Jak mówił Ćwiąkalski w Polsce w więzieniach jest 48 samobójstw rocznie. To jest niemożliwe żeby upilnować złodzieja. Chciał to się powiesił. A jak zabrali by mu sznurówki to przecież powiesił by się na czym innym. Z kawałka prześcieradła, ubrania czy czegokolwiek innego można zrobić pętlę.

NAWET JEŚLI BY KOLESIA KTOŚ WIESZAŁ TO I TAK GADZISKA BY NIC NIE ZROBIŁY TO BYŁO DO PRZEWIDZENIA PEWNIE SIĘ K...A JESZCZE CIESZĄ Z TAKIEGO OBROTU SPRAWY

NAWET JEŚLI BY KOLESIA KTOŚ WIESZAŁ TO I TAK GADZISKA BY NIC NIE ZROBIŁY TO BYŁO DO PRZEWIDZENIA PEWNIE SIĘ K...A JESZCZE CIESZĄ Z TAKIEGO OBROTU SPRAWY rozwiń
Avatar
blackie / 13 listopada 2009 r. o 14:49
0
Przecież jak chciał się powiesić to i tak by się powiesił nawet gdyby był sprawdzany co 15 min. Powiesił się po wieczornym apelu po tym już kiedy cały oddział śpi. Gdyby miało się zapobiec samobójstwu to oddziałowy musiał by siedzieć razem z nim w celi. To jest niemożliwe. Jak mówił Ćwiąkalski w Polsce w więzieniach jest 48 samobójstw rocznie. To jest niemożliwe żeby upilnować złodzieja. Chciał to się powiesił. A jak zabrali by mu sznurówki to przecież powiesił by się na czym innym. Z kawałka prześcieradła, ubrania czy czegokolwiek innego można zrobić pętlę.
Przecież jak chciał się powiesić to i tak by się powiesił nawet gdyby był sprawdzany co 15 min. Powiesił się po wieczornym apelu po tym już kiedy cały oddział śpi. Gdyby miało się zapobiec samobójstwu to oddziałowy musiał by siedzieć razem z nim w celi. To jest niemożliwe. Jak mówił Ćwiąkalski w Polsce w więzieniach jest 48 samobójstw rocznie. To jest niemożliwe żeby upilnować złodzieja. Chciał to się powiesił. A jak zabrali by mu sznurówki to przecież powiesił by się na czym innym. Z kawałka prześcieradła, ubrania czy czegokolwiek innego m... rozwiń
Avatar
maras / 13 listopada 2009 r. o 14:40
0
blackie napisał:
Wiem co to są dźwięki i za co złodzieje tam trafiają. Bez powodu nikogo tam się nie bierze. Funkcjonariusz może użyć siły tylko w przypadku rażącego nieposłuszeństwa albo wtedy kiedy to złodziej zaatakuje.
"mars" nie siedzę i nie klepię na kompie tylko pracuję. I nie wyzywaj od matołów itd. bo ja doskonale wiem co napisałem.
Nie wiem skąd w Tobie tyle nienawiści do SW... aha już wiem. Ile odsiedziałeś ? Do dzwona samego odsiedziałeś czy wyszedłeś na WPZ ? W którym kryminale ? Jak mówisz tak o dzwiękach to Ty pewnie szamak byłeś ?



Chociaz moze nie pracujesz bo nawet nie wiesz ze nie tylko ''szamak'' trafia na dzwieki



Chociaz moze nie pracujesz bo nawet nie wiesz ze nie tylko ''szamak'' trafia na dzwieki rozwiń
Avatar
maras / 13 listopada 2009 r. o 14:38
0
blackie napisał:
Wiem co to są dźwięki i za co złodzieje tam trafiają. Bez powodu nikogo tam się nie bierze. Funkcjonariusz może użyć siły tylko w przypadku rażącego nieposłuszeństwa albo wtedy kiedy to złodziej zaatakuje.
"mars" nie siedzę i nie klepię na kompie tylko pracuję. I nie wyzywaj od matołów itd. bo ja doskonale wiem co napisałem.
Nie wiem skąd w Tobie tyle nienawiści do SW... aha już wiem. Ile odsiedziałeś ? Do dzwona samego odsiedziałeś czy wyszedłeś na WPZ ? W którym kryminale ? Jak mówisz tak o dzwiękach to Ty pewnie szamak byłeś ?


Sluchaj nie kieruje mna zadna nienawisc do SW tylko stwierdzam fakty jak jest naprawde skoro pracujesz jak wnioskuje w SW to ty prawdy nie powiesz napewno


Sluchaj nie kieruje mna zadna nienawisc do SW tylko stwierdzam fakty jak jest naprawde skoro pracujesz jak wnioskuje w SW to ty prawdy nie powiesz napewno rozwiń
Avatar
blackie / 13 listopada 2009 r. o 14:28
0
Wiem co to są dźwięki i za co złodzieje tam trafiają. Bez powodu nikogo tam się nie bierze. Funkcjonariusz może użyć siły tylko w przypadku rażącego nieposłuszeństwa albo wtedy kiedy to złodziej zaatakuje.
"mars" nie siedzę i nie klepię na kompie tylko pracuję. I nie wyzywaj od matołów itd. bo ja doskonale wiem co napisałem.
Nie wiem skąd w Tobie tyle nienawiści do SW... aha już wiem. Ile odsiedziałeś ? Do dzwona samego odsiedziałeś czy wyszedłeś na WPZ ? W którym kryminale ? Jak mówisz tak o dzwiękach to Ty pewnie szamak byłeś ?