Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

10 lutego 2011 r.
19:00
Edytuj ten wpis

Starsi ludzie się boją. Terroryzują ich młodzi

0 19 A A
Adresatami wulgarnych napisów na ścianach klatek schodowych sa nie tylko lokatorzy, ale również poli
Adresatami wulgarnych napisów na ścianach klatek schodowych sa nie tylko lokatorzy, ale również poli

Starsi lokatorzy bloku przy ul. Powstańców Warszawy 5 w Chełmie boją się wychodzić z mieszkań. Ze strony zakapturzonych młodych ludzi padają pod ich adresem najbardziej wulgarne wyzwiska. Niektóre są artykułowane na ścianach.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Ostatnio pani Anna na klatce schodowej zastała nabazgrane na ścianie wulgarne obelgi przypisane jej z imienia, nazwiska i numeru mieszkania. – Chociaż nikogo nie przyłapałam na gorącym uczynku, to domyślam się, kto to zrobił – mówi pani Anna. – Ale i tak nie wskażę go palcem, bo po prostu boję się jego i jego kolegów. Ci młodzi ludzie nie mają za grosz szacunku dla starszych.

Pani Anna mówi, że poszło o siłownię w piwnicy. Młodzi sąsiedzi zajęli na nią jedną z suszarni. I niechby sobie tam ćwiczyli, gdyby nie to, że zaczęło się ich gromadzić coraz więcej i to z wszelkimi tego konsekwencjami. – Brudzili, zostawiali butelki, do późna hałasowali – wylicza kobieta. – W miejscu, gdzie się mieszka, można mieć prawo do spokoju i bezpieczeństwa. A ja przechodząc wśród mężczyzn, w których języku co drugie słowo zaczyna się na k... nie mogłam czuć się bezpieczna.

Stanęło na tym, że większość mieszkańców nie zgodziła się na to, aby w piwnicy była siłownia i oficjalnie wystąpiła w tej sprawie do Zarządu Chełmskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. A ten uszanował ich wolę i zakazał młodym ludziom korzystania z suszarni.

– Od tamtej pory ci ludzie, stanowią około 10-osobową grupę, na nas się mszczą – opowiada pan Józef. Podobnie jak pani Anna, w obawie przed młodymi sąsiadami, woli nie występować z imienia i nazwiska. Szczególnie, jak i pod jego adresem obok mieszkania pojawił się wulgarny napis zawierający nie tylko inwektywy, ale też groźby.

Dostało się i pani Kazimierze. Kobieta porusza się o kulach. Kiedy niedawno wchodziła po schodach, jeden z sąsiadów głośno wyobraził sobie, jakby to wyglądało, gdyby znienacka wyszarpnąć jej tę podporę. Pozostali ten "żarcik” mieli skwitować salwą śmiechu. Pan Józef zdążył usunąć już wulgaryzmy ze ściany. Nowe, na szczęście, się nie pojawiły. Obawia się jednak, że to tylko kwestia czasu. W obawie o bezpieczeństwo swoje i żony, stara się w żaden sposób nie prowokować sąsiadów w kapturach.

– Sprawdzimy, jak wyglądają klatki schodowe w opisanym bloku – obiecuje Ewa Jaszczuk, prezes ChSM, u której interweniowaliśmy w tej sprawie. – Te pobazgrane wulgarnymi napisami odnowimy poza kolejnością. Efektami wywiadu środowiskowego podzielimy się też z policją, którą poprosimy o pomoc.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
neo / 13 lutego 2011 r. o 20:42
0
[quote name='Adrian' timestamp='1297528471' post='436634']
Tak to byl skrocony kurs dla ciebie społeczniaku. Te rury powinny sie wyprowadzic w takim razie bo za grosz kultury nie maja. Jak mamuska napisala sraja po lochach itp. W sumie to chyba znam przyczyne ta pani co chodzi tam srać itd nie chciala wyrazic zgody na piwnice bo by nie doniosla na gore iz wstyd by jej bylo zesrac sie przy nich i kisiel w majtach murowany
[/quote]

Oj, to ja przepraszam za tego chama, nieobyty jestem. Widzę, że to całkiem sympatyczny i kulturalny koprofag. Żeby "to" nazywać kiślem... no no... Można powiedzieć, panowie pod blokiem mają prawdziwy APETYT NA ŻYCIE! A te "stare mochery" pewnie nietolerancyjne i nic nie rozumieją, co? To o tym kisielu chcieliście z Paniami pogadać?
[quote name='Adrian' timestamp='1297528471' post='436634']
Tak to byl skrocony kurs dla ciebie społeczniaku. Te rury powinny sie wyprowadzic w takim razie bo za grosz kultury nie maja. Jak mamuska napisala sraja po lochach itp. W sumie to chyba znam przyczyne ta pani co chodzi tam srać itd nie chciala wyrazic zgody na piwnice bo by nie doniosla na gore iz wstyd by jej bylo zesrac sie przy nich i kisiel w majtach murowany
[/quote]

Oj, to ja przepraszam za tego chama, nieobyty jestem. Widzę, ż... rozwiń
Avatar
ks.ADAM / 13 lutego 2011 r. o 15:49
0
Nie ma aborcji i rodzą sie takie hipogłupole w zaszczanych dresach. Za znienawidzonej komuny wpadliby chłopaki z ZOMO i byłby spokój, ale Polakom sie demokracji i swobód zachciało to teraz macie ...
Avatar
aaaaaa / 13 lutego 2011 r. o 13:00
0
co za głupie pismaki jak zwykle dodadza od siebie wiekszosc hahaha
Avatar
jagoda / 12 lutego 2011 r. o 21:09
0
a moze spoldzielnia mieszkaniowa spojrzalaby na to z innej strony,mieszkancy tego bloku od lat nie maja remontowanych klatek.co z tego,ze sa nowe drzwi niech pomaluja w srodku i proponuje im ,wejsc do mieszkan, a przede wszystkim na balkony,ktore wolaja o pomste!!!!!strach noga stanac!!!!a tak w ogole to panowie i panie pierdzacy w stolki z wiejskiej(sama nazwa ulicy duzo tlumaczy)DAJCIE PRACE!!!!!!a nie okradacie nas,zwyklych mlodych ludzi,ktorzy maja w sobie tyle samo energii co ci starsi ludzie kiedys.i niech o kulturze w swoich mlodych latach sie nie wypowiadaja,bo ja o ich kulturze moge duzo powiedziec.powodzenia mlodziezy.trzymajcie sie!!!!!!!!!!!!jagoda
a moze spoldzielnia mieszkaniowa spojrzalaby na to z innej strony,mieszkancy tego bloku od lat nie maja remontowanych klatek.co z tego,ze sa nowe drzwi niech pomaluja w srodku i proponuje im ,wejsc do mieszkan, a przede wszystkim na balkony,ktore wolaja o pomste!!!!!strach noga stanac!!!!a tak w ogole to panowie i panie pierdzacy w stolki z wiejskiej(sama nazwa ulicy duzo tlumaczy)DAJCIE PRACE!!!!!!a nie okradacie nas,zwyklych mlodych ludzi,ktorzy maja w sobie tyle samo energii co ... rozwiń
Avatar
Zygfryd / 12 lutego 2011 r. o 18:58
0
wszystko to jakis farmazon a te rurska niech pilnuja siebie sraja po piwnicach i kradna prad hahaha
Avatar
Adrian / 12 lutego 2011 r. o 17:34
0
[quote name='Neo' timestamp='1297516118' post='436573']
Ciekawe, że Szanowny Pan Adrianek pisze, że "do młodzieży to trzeba z kulturą" a równocześnie sam innych obraża, ile wlezie. To był jakiś skrócony kurs korespondencyjny tej kultury, czy co? Mogę poprosić o pełną definicję kultury w rozumieniu Pana Adrianka?
[/quote]
Tak to byl skrocony kurs dla ciebie społeczniaku. Te rury powinny sie wyprowadzic w takim razie bo za grosz kultury nie maja. Jak mamuska napisala sraja po lochach itp. W sumie to chyba znam przyczyne ta pani co chodzi tam srać itd nie chciala wyrazic zgody na piwnice bo by nie doniosla na gore iz wstyd by jej bylo zesrac sie przy nich i kisiel w majtach murowany
[quote name='Neo' timestamp='1297516118' post='436573']
Ciekawe, że Szanowny Pan Adrianek pisze, że "do młodzieży to trzeba z kulturą" a równocześnie sam innych obraża, ile wlezie. To był jakiś skrócony kurs korespondencyjny tej kultury, czy co? Mogę poprosić o pełną definicję kultury w rozumieniu Pana Adrianka?
[/quote]
Tak to byl skrocony kurs dla ciebie społeczniaku. Te rury powinny sie wyprowadzic w takim razie bo za grosz kultury nie maja. Jak mamuska napisala sraja po lochach itp. W s... rozwiń
Avatar
sąsiadeczka / 12 lutego 2011 r. o 16:57
0
w pewnym sensie popieram zdanie tych młodych chlopaków. te starsze panie które mieszkają w tej klatce są straszne. pamiętam jak byliśmy mali i ganiały za to że w pilke sie gra a juz nie powiem jak w ogródku sie bawiło to co sie działo. ale jak im porodziły sie wnuki to mogli robić co chcieli. poza tym to są stare plotkary które każdego obgadają a do tego więcej dodadzą. niech pani styckowa sobie przypomni jak chodzi do piwnicy sie wysikac i pampersa wyrzucić bo nie zawsze zdąży na trzecie piętro, to jest normalne? dlaczego to nie zostanie sfotografowane i opisane, albo ukarane jakimś mandatem, wolno tak?te kobiety same siedzą pod klatką. a z tego co wiadomo to ławki są miejscami dla wszystkich mieszkańców. a jak sąsiedzi bimber w piwnicy robią to dobrze? prosze na to popatrzeć! Ci chłopcy od samego początku mieli problem z tymi sąsiadkami. gdyby one troche szacunku i tolerancji wykazali wobec nich to i oni na sąsiadki napewno nie patrzyli by w taki sposób.
w pewnym sensie popieram zdanie tych młodych chlopaków. te starsze panie które mieszkają w tej klatce są straszne. pamiętam jak byliśmy mali i ganiały za to że w pilke sie gra a juz nie powiem jak w ogródku sie bawiło to co sie działo. ale jak im porodziły sie wnuki to mogli robić co chcieli. poza tym to są stare plotkary które każdego obgadają a do tego więcej dodadzą. niech pani styckowa sobie przypomni jak chodzi do piwnicy sie wysikac i pampersa wyrzucić bo nie zawsze zdąży na trzecie piętro, to jest normalne? dlaczego to nie zostanie sf... rozwiń
Avatar
Neo / 12 lutego 2011 r. o 14:08
0
[quote name='Adrianek' timestamp='1297513514' post='436562']
~Ana~ ty tu nie cwaniakuj zbytnio bo kiedys tak jak dzis siedzialo sie na lawkach latalo po lochach itp... I nie powiesz mi ze nie jędzo ty. Obecnie cala ta grupa osob chodzi do szkoly i pracy wiec maja jakies obowiazki a ty piszesz farmazon. Dobrze ci radze zacznij odmawiac zdrowaski moze ci to cos pomoze chociaz na ta pusta glowe. I proponuje ci juz sie nie wypowiadac w tym temacie bo piszesz jak potluczona.
[/quote]

Ciekawe, że Szanowny Pan Adrianek pisze, że "do młodzieży to trzeba z kulturą" a równocześnie sam innych obraża, ile wlezie. To był jakiś skrócony kurs korespondencyjny tej kultury, czy co? Mogę poprosić o pełną definicję kultury w rozumieniu Pana Adrianka?
[quote name='Adrianek' timestamp='1297513514' post='436562']
~Ana~ ty tu nie cwaniakuj zbytnio bo kiedys tak jak dzis siedzialo sie na lawkach latalo po lochach itp... I nie powiesz mi ze nie jędzo ty. Obecnie cala ta grupa osob chodzi do szkoly i pracy wiec maja jakies obowiazki a ty piszesz farmazon. Dobrze ci radze zacznij odmawiac zdrowaski moze ci to cos pomoze chociaz na ta pusta glowe. I proponuje ci juz sie nie wypowiadac w tym temacie bo piszesz jak potluczona.
[/quote]

Ciekawe, że S... rozwiń
Avatar
Adrianek / 12 lutego 2011 r. o 13:25
0
[quote name='Ana' timestamp='1297502549' post='436504']
Kiedyś nikt nie uważał, że młodym tylko należy się zabawa, a nie obowiązki i praca. Obecnie mówi się tylko o prawach dzieci i młodzieży a nic nie mówi się o OBOWIĄZKACH. Proponuję piszącemu Panu Adrianówi rozpoczęcie już teraz mówienia zdrowasiek aby Pan Bóg pozwolił Mu się zestarzeć i zostać "starym prykiem".
[/quote]
~Ana~ ty tu nie cwaniakuj zbytnio bo kiedys tak jak dzis siedzialo sie na lawkach latalo po lochach itp... I nie powiesz mi ze nie jędzo ty. Obecnie cala ta grupa osob chodzi do szkoly i pracy wiec maja jakies obowiazki a ty piszesz farmazon. Dobrze ci radze zacznij odmawiac zdrowaski moze ci to cos pomoze chociaz na ta pusta glowe. I proponuje ci juz sie nie wypowiadac w tym temacie bo piszesz jak potluczona.
[quote name='Ana' timestamp='1297502549' post='436504']
Kiedyś nikt nie uważał, że młodym tylko należy się zabawa, a nie obowiązki i praca. Obecnie mówi się tylko o prawach dzieci i młodzieży a nic nie mówi się o OBOWIĄZKACH. Proponuję piszącemu Panu Adrianówi rozpoczęcie już teraz mówienia zdrowasiek aby Pan Bóg pozwolił Mu się zestarzeć i zostać "starym prykiem".
[/quote]
~Ana~ ty tu nie cwaniakuj zbytnio bo kiedys tak jak dzis siedzialo sie na lawkach latalo po lochach itp... I nie powie... rozwiń
Avatar
papież / 12 lutego 2011 r. o 11:10
0
wszystko poprzekręcały te społeczniaki. W siłowni nic sie nie działo chcieli sie jej pozbyć dla zasady. Wolą jak będziemy siedzieć pod klatką, niech tak będzie
Avatar
neo / 13 lutego 2011 r. o 20:42
0
[quote name='Adrian' timestamp='1297528471' post='436634']
Tak to byl skrocony kurs dla ciebie społeczniaku. Te rury powinny sie wyprowadzic w takim razie bo za grosz kultury nie maja. Jak mamuska napisala sraja po lochach itp. W sumie to chyba znam przyczyne ta pani co chodzi tam srać itd nie chciala wyrazic zgody na piwnice bo by nie doniosla na gore iz wstyd by jej bylo zesrac sie przy nich i kisiel w majtach murowany
[/quote]

Oj, to ja przepraszam za tego chama, nieobyty jestem. Widzę, że to całkiem sympatyczny i kulturalny koprofag. Żeby "to" nazywać kiślem... no no... Można powiedzieć, panowie pod blokiem mają prawdziwy APETYT NA ŻYCIE! A te "stare mochery" pewnie nietolerancyjne i nic nie rozumieją, co? To o tym kisielu chcieliście z Paniami pogadać?
[quote name='Adrian' timestamp='1297528471' post='436634']
Tak to byl skrocony kurs dla ciebie społeczniaku. Te rury powinny sie wyprowadzic w takim razie bo za grosz kultury nie maja. Jak mamuska napisala sraja po lochach itp. W sumie to chyba znam przyczyne ta pani co chodzi tam srać itd nie chciala wyrazic zgody na piwnice bo by nie doniosla na gore iz wstyd by jej bylo zesrac sie przy nich i kisiel w majtach murowany
[/quote]

Oj, to ja przepraszam za tego chama, nieobyty jestem. Widzę, ż... rozwiń
Avatar
ks.ADAM / 13 lutego 2011 r. o 15:49
0
Nie ma aborcji i rodzą sie takie hipogłupole w zaszczanych dresach. Za znienawidzonej komuny wpadliby chłopaki z ZOMO i byłby spokój, ale Polakom sie demokracji i swobód zachciało to teraz macie ...
Avatar
aaaaaa / 13 lutego 2011 r. o 13:00
0
co za głupie pismaki jak zwykle dodadza od siebie wiekszosc hahaha
Avatar
jagoda / 12 lutego 2011 r. o 21:09
0
a moze spoldzielnia mieszkaniowa spojrzalaby na to z innej strony,mieszkancy tego bloku od lat nie maja remontowanych klatek.co z tego,ze sa nowe drzwi niech pomaluja w srodku i proponuje im ,wejsc do mieszkan, a przede wszystkim na balkony,ktore wolaja o pomste!!!!!strach noga stanac!!!!a tak w ogole to panowie i panie pierdzacy w stolki z wiejskiej(sama nazwa ulicy duzo tlumaczy)DAJCIE PRACE!!!!!!a nie okradacie nas,zwyklych mlodych ludzi,ktorzy maja w sobie tyle samo energii co ci starsi ludzie kiedys.i niech o kulturze w swoich mlodych latach sie nie wypowiadaja,bo ja o ich kulturze moge duzo powiedziec.powodzenia mlodziezy.trzymajcie sie!!!!!!!!!!!!jagoda
a moze spoldzielnia mieszkaniowa spojrzalaby na to z innej strony,mieszkancy tego bloku od lat nie maja remontowanych klatek.co z tego,ze sa nowe drzwi niech pomaluja w srodku i proponuje im ,wejsc do mieszkan, a przede wszystkim na balkony,ktore wolaja o pomste!!!!!strach noga stanac!!!!a tak w ogole to panowie i panie pierdzacy w stolki z wiejskiej(sama nazwa ulicy duzo tlumaczy)DAJCIE PRACE!!!!!!a nie okradacie nas,zwyklych mlodych ludzi,ktorzy maja w sobie tyle samo energii co ... rozwiń
Avatar
Zygfryd / 12 lutego 2011 r. o 18:58
0
wszystko to jakis farmazon a te rurska niech pilnuja siebie sraja po piwnicach i kradna prad hahaha
Avatar
Adrian / 12 lutego 2011 r. o 17:34
0
[quote name='Neo' timestamp='1297516118' post='436573']
Ciekawe, że Szanowny Pan Adrianek pisze, że "do młodzieży to trzeba z kulturą" a równocześnie sam innych obraża, ile wlezie. To był jakiś skrócony kurs korespondencyjny tej kultury, czy co? Mogę poprosić o pełną definicję kultury w rozumieniu Pana Adrianka?
[/quote]
Tak to byl skrocony kurs dla ciebie społeczniaku. Te rury powinny sie wyprowadzic w takim razie bo za grosz kultury nie maja. Jak mamuska napisala sraja po lochach itp. W sumie to chyba znam przyczyne ta pani co chodzi tam srać itd nie chciala wyrazic zgody na piwnice bo by nie doniosla na gore iz wstyd by jej bylo zesrac sie przy nich i kisiel w majtach murowany
[quote name='Neo' timestamp='1297516118' post='436573']
Ciekawe, że Szanowny Pan Adrianek pisze, że "do młodzieży to trzeba z kulturą" a równocześnie sam innych obraża, ile wlezie. To był jakiś skrócony kurs korespondencyjny tej kultury, czy co? Mogę poprosić o pełną definicję kultury w rozumieniu Pana Adrianka?
[/quote]
Tak to byl skrocony kurs dla ciebie społeczniaku. Te rury powinny sie wyprowadzic w takim razie bo za grosz kultury nie maja. Jak mamuska napisala sraja po lochach itp. W s... rozwiń
Avatar
sąsiadeczka / 12 lutego 2011 r. o 16:57
0
w pewnym sensie popieram zdanie tych młodych chlopaków. te starsze panie które mieszkają w tej klatce są straszne. pamiętam jak byliśmy mali i ganiały za to że w pilke sie gra a juz nie powiem jak w ogródku sie bawiło to co sie działo. ale jak im porodziły sie wnuki to mogli robić co chcieli. poza tym to są stare plotkary które każdego obgadają a do tego więcej dodadzą. niech pani styckowa sobie przypomni jak chodzi do piwnicy sie wysikac i pampersa wyrzucić bo nie zawsze zdąży na trzecie piętro, to jest normalne? dlaczego to nie zostanie sfotografowane i opisane, albo ukarane jakimś mandatem, wolno tak?te kobiety same siedzą pod klatką. a z tego co wiadomo to ławki są miejscami dla wszystkich mieszkańców. a jak sąsiedzi bimber w piwnicy robią to dobrze? prosze na to popatrzeć! Ci chłopcy od samego początku mieli problem z tymi sąsiadkami. gdyby one troche szacunku i tolerancji wykazali wobec nich to i oni na sąsiadki napewno nie patrzyli by w taki sposób.
w pewnym sensie popieram zdanie tych młodych chlopaków. te starsze panie które mieszkają w tej klatce są straszne. pamiętam jak byliśmy mali i ganiały za to że w pilke sie gra a juz nie powiem jak w ogródku sie bawiło to co sie działo. ale jak im porodziły sie wnuki to mogli robić co chcieli. poza tym to są stare plotkary które każdego obgadają a do tego więcej dodadzą. niech pani styckowa sobie przypomni jak chodzi do piwnicy sie wysikac i pampersa wyrzucić bo nie zawsze zdąży na trzecie piętro, to jest normalne? dlaczego to nie zostanie sf... rozwiń
Avatar
Neo / 12 lutego 2011 r. o 14:08
0
[quote name='Adrianek' timestamp='1297513514' post='436562']
~Ana~ ty tu nie cwaniakuj zbytnio bo kiedys tak jak dzis siedzialo sie na lawkach latalo po lochach itp... I nie powiesz mi ze nie jędzo ty. Obecnie cala ta grupa osob chodzi do szkoly i pracy wiec maja jakies obowiazki a ty piszesz farmazon. Dobrze ci radze zacznij odmawiac zdrowaski moze ci to cos pomoze chociaz na ta pusta glowe. I proponuje ci juz sie nie wypowiadac w tym temacie bo piszesz jak potluczona.
[/quote]

Ciekawe, że Szanowny Pan Adrianek pisze, że "do młodzieży to trzeba z kulturą" a równocześnie sam innych obraża, ile wlezie. To był jakiś skrócony kurs korespondencyjny tej kultury, czy co? Mogę poprosić o pełną definicję kultury w rozumieniu Pana Adrianka?
[quote name='Adrianek' timestamp='1297513514' post='436562']
~Ana~ ty tu nie cwaniakuj zbytnio bo kiedys tak jak dzis siedzialo sie na lawkach latalo po lochach itp... I nie powiesz mi ze nie jędzo ty. Obecnie cala ta grupa osob chodzi do szkoly i pracy wiec maja jakies obowiazki a ty piszesz farmazon. Dobrze ci radze zacznij odmawiac zdrowaski moze ci to cos pomoze chociaz na ta pusta glowe. I proponuje ci juz sie nie wypowiadac w tym temacie bo piszesz jak potluczona.
[/quote]

Ciekawe, że S... rozwiń
Avatar
Adrianek / 12 lutego 2011 r. o 13:25
0
[quote name='Ana' timestamp='1297502549' post='436504']
Kiedyś nikt nie uważał, że młodym tylko należy się zabawa, a nie obowiązki i praca. Obecnie mówi się tylko o prawach dzieci i młodzieży a nic nie mówi się o OBOWIĄZKACH. Proponuję piszącemu Panu Adrianówi rozpoczęcie już teraz mówienia zdrowasiek aby Pan Bóg pozwolił Mu się zestarzeć i zostać "starym prykiem".
[/quote]
~Ana~ ty tu nie cwaniakuj zbytnio bo kiedys tak jak dzis siedzialo sie na lawkach latalo po lochach itp... I nie powiesz mi ze nie jędzo ty. Obecnie cala ta grupa osob chodzi do szkoly i pracy wiec maja jakies obowiazki a ty piszesz farmazon. Dobrze ci radze zacznij odmawiac zdrowaski moze ci to cos pomoze chociaz na ta pusta glowe. I proponuje ci juz sie nie wypowiadac w tym temacie bo piszesz jak potluczona.
[quote name='Ana' timestamp='1297502549' post='436504']
Kiedyś nikt nie uważał, że młodym tylko należy się zabawa, a nie obowiązki i praca. Obecnie mówi się tylko o prawach dzieci i młodzieży a nic nie mówi się o OBOWIĄZKACH. Proponuję piszącemu Panu Adrianówi rozpoczęcie już teraz mówienia zdrowasiek aby Pan Bóg pozwolił Mu się zestarzeć i zostać "starym prykiem".
[/quote]
~Ana~ ty tu nie cwaniakuj zbytnio bo kiedys tak jak dzis siedzialo sie na lawkach latalo po lochach itp... I nie powie... rozwiń
Avatar
papież / 12 lutego 2011 r. o 11:10
0
wszystko poprzekręcały te społeczniaki. W siłowni nic sie nie działo chcieli sie jej pozbyć dla zasady. Wolą jak będziemy siedzieć pod klatką, niech tak będzie