Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

7 lipca 2009 r.
18:43
Edytuj ten wpis

Trwa gorączka letnich wyprzedaży

Autor: Zdjęcie autora Monika Mojsym
0 8 A A

Sklepy z odzieżą i obuwiem przeżywają prawdziwe oblężenie. Odwiedzają je klienci, którzy chcą kupić jak najwięcej rzeczy za możliwie najniższą cenę.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Tradycyjnie od kilku lat najwięcej okazji czeka przede wszystkim na panie. Teraz jest dobra okazja, żeby zaopatrzyć się w nowe, letnie obuwie. Tańszymi cenami kusi sklep "Boti”. Tutaj eleganckie i dosyć solidne japonki można kupić w promocji już za 29,99 zł.

W korzystnej cenie są również buty na korkowym koturnie i z odkrytym palcem. Do wyboru kilka kolorów. Ich cena obniżyła się z 59,99 zł na 39,99 zł. Do zakupu butów zachęca też sklep "De Facto”. Tutaj pantofle na obcasie z odkrytym palcem można kupić już od 79 złotych.

W sklepach można taniej znaleźć ubrania, które przydadzą się podczas wakacyjnego wyjazdu. "Cropp Town” oferuje białe spodnie. Długie kosztują 69 zł i są tańsze o ponad trzydzieści procent. Z kolei kupując krótsze za 59 zł zaoszczędzimy dwadzieścia złotych. Do nich można dobrać pasek. Są tańsze co najmniej o dziesięć złotych niż cena na metce. Są też pastelowe, cieniutkie swetry po 59 złotych i kolorowe japonki na gumowej podeszwie, tańsze o 25 złotych.

Podczas letnich upałów świetnie sprawdzają się ubrania z lnu. W sklepie "Quiosque” spódnicę uszytą z takiego materiału można kupić już za 69,99 zł. Z kolei w "Tiffi” taniej można kupić spodnie.

- Ja podczas letnich wyprzedaży szukam rzeczy, które mogę nosić przez cały sezon - mówi Marta Kowalczyk, studentka. - Teraz rozglądam się za jakimś porządnym żakietem i elegancką spódnicą. Takie ubrania na pewno nie wyjdą z mody i można je komponować na różne sposoby z innymi ciuchami.

Ubrania, które zawsze warto mieć zawsze w szafie, to na pewno dżinsy i T-shirty. W sklepie "Big Star” do 15 sierpnia można taniej kupić i jedne, i drugie. - Za spodnie w niższej cenie trzeba zapłacić w granicach 79-90 zł. Są różne fasony i kolory - zachęca pani Agnieszka z "Big Stara”. - Z kolei koszulki kosztują już od około 39,99 zł.

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
frf / 13 lipca 2009 o 01:00
0
no no ale macie wybor;d
Avatar
stały czytelnik / 8 lipca 2009 o 19:00
0
Chyba pan redaktor powinien lepiej dobierać sobie praktykantów lub przynajmniej lepiej kontrolować, co piszą, żal
Avatar
ArcziValenty / 8 lipca 2009 o 17:28
0
Zapomniałem dodać, że szanowna praktykantka powinna się takiego tekstu wstydzić. W poważnych mediach już byś za to wyleciała. Ba... wyleciałby również redaktor, który taki tekst dopuścił do publikacji.
Pozdrawiam też Martę Kowalczyk, - a do koleżanki piszącej tekst zwracam się z prośbą (potraktuj to jako darmową poradę)- zadaj czasem pytanie obcej osobie na ulicy, a nie na gadu-gadu swojej (i mojej) koleżance.

Wszyscy z DW powinniście sobie odpowiedzieć na proste i fundamentalne pytanie - jesteście dziennikarzami, czy raczej bawicie się w dziennikarstwo?
Zapomniałem dodać, że szanowna praktykantka powinna się takiego tekstu wstydzić. W poważnych mediach już byś za to wyleciała. Ba... wyleciałby również redaktor, który taki tekst dopuścił do publikacji.
Pozdrawiam też Martę Kowalczyk, - a do koleżanki piszącej tekst zwracam się z prośbą (potraktuj to jako darmową poradę)- zadaj czasem pytanie obcej osobie na ulicy, a nie na gadu-gadu swojej (i mojej) koleżance.

Wszyscy z DW powinniście sobie odpowiedzieć na proste i fundamentalne pytanie - jesteście dziennikarzami, czy racz... rozwiń
Avatar
ArcziValenty / 8 lipca 2009 o 17:22
0
Co to jest? Jeśli to tekst reklamowy to powinien chyba być jako taki oznaczony! Wstyd! i pomyśleć, że dziennikarze DW wpajali nam do głowy na zajęciach rzeczy których sami nie rozumieją. Wstyd! Czy teksty nie przechodzą przez ręce jakiegoś redaktora? Wykorzystujecie studentów i puszczacie co macie, bo brakuje wam tekstów?

od dziś przestaje wchodzić na tą stronę. Dziennika też nie będę kupował. Mam już dość tego za przeproszeniem serwowanego mi przez was gówna!
Avatar
~Daro~ / 8 lipca 2009 o 16:36
0
hej, slyszeliscie o poratlu ze zniżkami rabacik? co o nim sądzicie www.rabacik.com
Avatar
Marcel / 8 lipca 2009 o 12:50
0
A coż to za wysokie przeceny o całe ... 20% Smiechu warte !!! Ale to już tradycja w Lublinie. Gdy w Warszawie czy Gdańsku przeceny sięgają PRAWDZIWYCH 70% u nas pieje sie na wielkimi wyprzedażami z obniżkami o całe 20-30%. To samo było podczas wyprzedaży w styczniu. Szukałem koszuli. Przecen albo nie było wogóle albo jak Sunset Suits o całe 20 zł ze 160 na 140 zł. Toż to śmiech na sali !!! Koniec końców pojechałem do Warszawy (akurat trafił się wyjazd) i tę samą koszulę kupiłem za ... 99zł + parę innych rzeczy. Nie wspomnę juz o sklepie Bergsona w Plazie gdzie panie po zakupy butów Salomona odesłały mnie do drugiego sklepu w .... Złotych Tarasach. Później sie dziwią ze w Lublinie słabo się płaci i nie ma pracy, a jak ma być kiedy gdy człowiek chce zostawić tu swoje pieniądze jest odsyłany z kwitkiem, bo sprzedawcy się tyłka ruszyć nie chce.
A coż to za wysokie przeceny o całe ... 20% Smiechu warte !!! Ale to już tradycja w Lublinie. Gdy w Warszawie czy Gdańsku przeceny sięgają PRAWDZIWYCH 70% u nas pieje sie na wielkimi wyprzedażami z obniżkami o całe 20-30%. To samo było podczas wyprzedaży w styczniu. Szukałem koszuli. Przecen albo nie było wogóle albo jak Sunset Suits o całe 20 zł ze 160 na 140 zł. Toż to śmiech na sali !!! Koniec końców pojechałem do Warszawy (akurat trafił się wyjazd) i tę samą koszulę kupiłem za ... 99zł + parę innych rzeczy. Nie ws... rozwiń
Avatar
zXC / 8 lipca 2009 o 10:03
0
Czy to nie jest kryptoreklama?
Avatar
zenada / 8 lipca 2009 o 08:23
0
wypasieni konsumenci!(okazje dla pań hahaha!) których każda nowość vel starość kręci. powodzenia d...
Avatar
frf / 13 lipca 2009 o 01:00
0
no no ale macie wybor;d
Avatar
stały czytelnik / 8 lipca 2009 o 19:00
0
Chyba pan redaktor powinien lepiej dobierać sobie praktykantów lub przynajmniej lepiej kontrolować, co piszą, żal
Avatar
ArcziValenty / 8 lipca 2009 o 17:28
0
Zapomniałem dodać, że szanowna praktykantka powinna się takiego tekstu wstydzić. W poważnych mediach już byś za to wyleciała. Ba... wyleciałby również redaktor, który taki tekst dopuścił do publikacji.
Pozdrawiam też Martę Kowalczyk, - a do koleżanki piszącej tekst zwracam się z prośbą (potraktuj to jako darmową poradę)- zadaj czasem pytanie obcej osobie na ulicy, a nie na gadu-gadu swojej (i mojej) koleżance.

Wszyscy z DW powinniście sobie odpowiedzieć na proste i fundamentalne pytanie - jesteście dziennikarzami, czy raczej bawicie się w dziennikarstwo?
Zapomniałem dodać, że szanowna praktykantka powinna się takiego tekstu wstydzić. W poważnych mediach już byś za to wyleciała. Ba... wyleciałby również redaktor, który taki tekst dopuścił do publikacji.
Pozdrawiam też Martę Kowalczyk, - a do koleżanki piszącej tekst zwracam się z prośbą (potraktuj to jako darmową poradę)- zadaj czasem pytanie obcej osobie na ulicy, a nie na gadu-gadu swojej (i mojej) koleżance.

Wszyscy z DW powinniście sobie odpowiedzieć na proste i fundamentalne pytanie - jesteście dziennikarzami, czy racz... rozwiń
Avatar
ArcziValenty / 8 lipca 2009 o 17:22
0
Co to jest? Jeśli to tekst reklamowy to powinien chyba być jako taki oznaczony! Wstyd! i pomyśleć, że dziennikarze DW wpajali nam do głowy na zajęciach rzeczy których sami nie rozumieją. Wstyd! Czy teksty nie przechodzą przez ręce jakiegoś redaktora? Wykorzystujecie studentów i puszczacie co macie, bo brakuje wam tekstów?

od dziś przestaje wchodzić na tą stronę. Dziennika też nie będę kupował. Mam już dość tego za przeproszeniem serwowanego mi przez was gówna!
Avatar
~Daro~ / 8 lipca 2009 o 16:36
0
hej, slyszeliscie o poratlu ze zniżkami rabacik? co o nim sądzicie www.rabacik.com
Avatar
Marcel / 8 lipca 2009 o 12:50
0
A coż to za wysokie przeceny o całe ... 20% Smiechu warte !!! Ale to już tradycja w Lublinie. Gdy w Warszawie czy Gdańsku przeceny sięgają PRAWDZIWYCH 70% u nas pieje sie na wielkimi wyprzedażami z obniżkami o całe 20-30%. To samo było podczas wyprzedaży w styczniu. Szukałem koszuli. Przecen albo nie było wogóle albo jak Sunset Suits o całe 20 zł ze 160 na 140 zł. Toż to śmiech na sali !!! Koniec końców pojechałem do Warszawy (akurat trafił się wyjazd) i tę samą koszulę kupiłem za ... 99zł + parę innych rzeczy. Nie wspomnę juz o sklepie Bergsona w Plazie gdzie panie po zakupy butów Salomona odesłały mnie do drugiego sklepu w .... Złotych Tarasach. Później sie dziwią ze w Lublinie słabo się płaci i nie ma pracy, a jak ma być kiedy gdy człowiek chce zostawić tu swoje pieniądze jest odsyłany z kwitkiem, bo sprzedawcy się tyłka ruszyć nie chce.
A coż to za wysokie przeceny o całe ... 20% Smiechu warte !!! Ale to już tradycja w Lublinie. Gdy w Warszawie czy Gdańsku przeceny sięgają PRAWDZIWYCH 70% u nas pieje sie na wielkimi wyprzedażami z obniżkami o całe 20-30%. To samo było podczas wyprzedaży w styczniu. Szukałem koszuli. Przecen albo nie było wogóle albo jak Sunset Suits o całe 20 zł ze 160 na 140 zł. Toż to śmiech na sali !!! Koniec końców pojechałem do Warszawy (akurat trafił się wyjazd) i tę samą koszulę kupiłem za ... 99zł + parę innych rzeczy. Nie ws... rozwiń
Avatar
zXC / 8 lipca 2009 o 10:03
0
Czy to nie jest kryptoreklama?
Avatar
zenada / 8 lipca 2009 o 08:23
0
wypasieni konsumenci!(okazje dla pań hahaha!) których każda nowość vel starość kręci. powodzenia d...
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Problemy pracowników lubelskiego Ursusa. Napisali alarmujący list do naszej redakcji
Alarm 24

Problemy pracowników lubelskiego Ursusa. Napisali alarmujący list do naszej redakcji 0 0

– Od dwóch miesięcy nieregularnie otrzymujemy część pensji – alarmuje jeden z pracowników Ursus Lublin. To, że pensje płacone są ratami – ze względu na zajęcia komornicze – potwierdza doradca restrukturyzacyjny wyznaczony przez sąd. Tymczasem rzecznik spółki przekonuje, że to nieprawda.

Znany amerykański operator filmowy zatrzymany w Polsce
film

Znany amerykański operator filmowy zatrzymany w Polsce 0 0

Znany amerykański operator filmowy Matthew L. został zatrzymany przez policję w Bydgoszczy. Operator miał pobić jednego z ratowników medycznych. Do awantury doszło w poniedziałek nad ranem w jednym z bydgoskich hoteli.

Targi ślubne w Białej Podlaskiej. Można wygrać oprawę wesela
18 listopada 2018, 11:00

Targi ślubne w Białej Podlaskiej. Można wygrać oprawę wesela 0 0

Można wybrać suknię ślubną, zamówić zaproszenia na ślub a nawet wygrać oprawę wesela. Wszystko podczas targów ślubnych w niedzielę w Białej Podlaskiej.

Specjalny pokaz monodramu "Ja, Maria" w Teatrze Andersena
23 listopada 2018, 18:00

Specjalny pokaz monodramu "Ja, Maria" w Teatrze Andersena 0 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 23 listopada o godz. 18 w Teatrze Andersena zaprezentowany zostanie monodram Ja, Maria.

Grillowane śmieci przy placu zabaw w Lublinie
Alarm 24

Grillowane śmieci przy placu zabaw w Lublinie 1 2

Sezon na grillowanie wprawdzie już się skończył, ale niektórym nie przeszkadza to… palić śmieci. Do takiej sytuacji miało dojść na osiedlu im. Zygmunta Krasińskiego. Administracja twierdzi, że palenie śmieci było, ale tylko papierów.

Polska - Czechy. Gdzie oglądać? Transmisja na żywo w TV i Internecie
film

Polska - Czechy. Gdzie oglądać? Transmisja na żywo w TV i Internecie 0 0

Reprezentacja Polski kończy zgrupowanie w Gdańsku, gdzie dzisiaj zmierzy się towarzysko z Czechami. Początek meczu zaplanowano na godz. 18. Transmisję ze spotkania przeprowadzą stacje: TVP 1, TVP Sport oraz Polsat Sport. Zawody będzie można zobaczyć także w internecie na stronie: sport.tvp.pl

Piotr Arnoldes, "Podróż". Wystawa fotografii w Pracowni Otwartej LuCreate
16 listopada 2018, 20:00

Piotr Arnoldes, "Podróż". Wystawa fotografii w Pracowni Otwartej LuCreate 0 0

Co Gdzie Kiedy. Pracownia Otwarta LuCreate (Krakowskie Przedmieście 53) zaprasza na wernisaż wystawy prac Piotra Arnoldesa, który odbędzie się 16 listopada o godz. 20.

Puławy: Zbiórka dla Polaków na Białorusi i Ukrainie

Puławy: Zbiórka dla Polaków na Białorusi i Ukrainie 2 0

Konserwy, makaron, cukier, mąkę, kakao, słodycze oraz inne produkty spożywcze o długim okresie przydatności do spożycia można przynosić do Pałacu Czartoryskich w Puławach. Trwa zbiórka dla Polaków mieszkających na Białorusi i Ukrainie.

Rodzice do nauczycieli: Nie odpytujcie dzieci, gdy są zmęczone lub smutne

Rodzice do nauczycieli: Nie odpytujcie dzieci, gdy są zmęczone lub smutne 102 13

Dom to nie filia szkoły – pod taką nazwą ruszyła akcja zachęcająca nauczycieli, by nie zadawali prac domowych lub robili to tylko w wyjątkowych sytuacjach.

Mieszkańcy dzielnicy Za Cukrownią nie ustępują. Zamierzają blokować drogę

Mieszkańcy dzielnicy Za Cukrownią nie ustępują. Zamierzają blokować drogę 0 6

Mieszkańcy dzielnicy Za Cukrownią w Lublinie nie rezygnują z zaplanowanej na piątek blokady ul. Betonowej. Skarżą się, że uliczka jest rozjeżdżana przez ciężarówki, których kierowcy nie powinni tu wjeżdżać. Na miejsce wysłano drogówkę, ale zdaniem protestujących mieszkańców, nie rozwiązało to problemu

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 15.11.2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 15.11.2018 0 0

Kazimierskie Zaduszki Artystyczne
17 listopada 2018, 15:00

Kazimierskie Zaduszki Artystyczne 0 0

W sobotę, 17 listopada o godz. 15 w Starej Plebanii w Kazimierzu Dolnym odbędzie się spotkanie poświęcone Andrzejowi Siemińskiemu.

Politycy z Lubelskiego mocno się wzbogacili. Niektóre zarobki idą w setki tysięcy zł

Politycy z Lubelskiego mocno się wzbogacili. Niektóre zarobki idą w setki tysięcy zł 17 15

W piątek dobiega końca piąta kadencja sejmiku województwa lubelskiego. Sprawdziliśmy, dla których radnych była ona najbardziej opłacalna

Lublin: Miasto dołoży połowę do wymiany pieca. Jak zdobyć dofinansowanie?

Lublin: Miasto dołoży połowę do wymiany pieca. Jak zdobyć dofinansowanie? 4 11

1 mln zł zamierza wydać Ratusz na dotacje dla osób pozbywających się pieców oraz kotłów na węgiel. Urząd Miasta zapewnia, że każdemu zainteresowanemu zwróci połowę kwoty wydanej na wymianę pieca. W taki sposób samorząd chce się przyczynić do poprawy stanu powietrza, którym oddychamy

Pogoń Szczecin – MKS Perła Lublin 19:26. Teraz czas na Francuzki

Pogoń Szczecin – MKS Perła Lublin 19:26. Teraz czas na Francuzki 10 0

MKS Perła zdecydowanie pokonał Pogoń Szczecin. Teraz podopieczne Roberta Lisa koncentrują się już tylko na sobotniej rywalizacji z E.S. Besancon Feminin rozgrywanej w ramach trzeciej rundy kwalifikacyjnej Pucharu EHF

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!