Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

7 lipca 2009 r.
18:43
Edytuj ten wpis

Trwa gorączka letnich wyprzedaży

Autor: Zdjęcie autora Monika Mojsym
0 8 A A

Sklepy z odzieżą i obuwiem przeżywają prawdziwe oblężenie. Odwiedzają je klienci, którzy chcą kupić jak najwięcej rzeczy za możliwie najniższą cenę.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Tradycyjnie od kilku lat najwięcej okazji czeka przede wszystkim na panie. Teraz jest dobra okazja, żeby zaopatrzyć się w nowe, letnie obuwie. Tańszymi cenami kusi sklep "Boti”. Tutaj eleganckie i dosyć solidne japonki można kupić w promocji już za 29,99 zł.

W korzystnej cenie są również buty na korkowym koturnie i z odkrytym palcem. Do wyboru kilka kolorów. Ich cena obniżyła się z 59,99 zł na 39,99 zł. Do zakupu butów zachęca też sklep "De Facto”. Tutaj pantofle na obcasie z odkrytym palcem można kupić już od 79 złotych.

W sklepach można taniej znaleźć ubrania, które przydadzą się podczas wakacyjnego wyjazdu. "Cropp Town” oferuje białe spodnie. Długie kosztują 69 zł i są tańsze o ponad trzydzieści procent. Z kolei kupując krótsze za 59 zł zaoszczędzimy dwadzieścia złotych. Do nich można dobrać pasek. Są tańsze co najmniej o dziesięć złotych niż cena na metce. Są też pastelowe, cieniutkie swetry po 59 złotych i kolorowe japonki na gumowej podeszwie, tańsze o 25 złotych.

Podczas letnich upałów świetnie sprawdzają się ubrania z lnu. W sklepie "Quiosque” spódnicę uszytą z takiego materiału można kupić już za 69,99 zł. Z kolei w "Tiffi” taniej można kupić spodnie.

- Ja podczas letnich wyprzedaży szukam rzeczy, które mogę nosić przez cały sezon - mówi Marta Kowalczyk, studentka. - Teraz rozglądam się za jakimś porządnym żakietem i elegancką spódnicą. Takie ubrania na pewno nie wyjdą z mody i można je komponować na różne sposoby z innymi ciuchami.

Ubrania, które zawsze warto mieć zawsze w szafie, to na pewno dżinsy i T-shirty. W sklepie "Big Star” do 15 sierpnia można taniej kupić i jedne, i drugie. - Za spodnie w niższej cenie trzeba zapłacić w granicach 79-90 zł. Są różne fasony i kolory - zachęca pani Agnieszka z "Big Stara”. - Z kolei koszulki kosztują już od około 39,99 zł.

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
frf / 13 lipca 2009 o 01:00
0
no no ale macie wybor;d
Avatar
stały czytelnik / 8 lipca 2009 o 19:00
0
Chyba pan redaktor powinien lepiej dobierać sobie praktykantów lub przynajmniej lepiej kontrolować, co piszą, żal
Avatar
ArcziValenty / 8 lipca 2009 o 17:28
0
Zapomniałem dodać, że szanowna praktykantka powinna się takiego tekstu wstydzić. W poważnych mediach już byś za to wyleciała. Ba... wyleciałby również redaktor, który taki tekst dopuścił do publikacji.
Pozdrawiam też Martę Kowalczyk, - a do koleżanki piszącej tekst zwracam się z prośbą (potraktuj to jako darmową poradę)- zadaj czasem pytanie obcej osobie na ulicy, a nie na gadu-gadu swojej (i mojej) koleżance.

Wszyscy z DW powinniście sobie odpowiedzieć na proste i fundamentalne pytanie - jesteście dziennikarzami, czy raczej bawicie się w dziennikarstwo?
Zapomniałem dodać, że szanowna praktykantka powinna się takiego tekstu wstydzić. W poważnych mediach już byś za to wyleciała. Ba... wyleciałby również redaktor, który taki tekst dopuścił do publikacji.
Pozdrawiam też Martę Kowalczyk, - a do koleżanki piszącej tekst zwracam się z prośbą (potraktuj to jako darmową poradę)- zadaj czasem pytanie obcej osobie na ulicy, a nie na gadu-gadu swojej (i mojej) koleżance.

Wszyscy z DW powinniście sobie odpowiedzieć na proste i fundamentalne pytanie - jesteście dziennikarzami, czy racz... rozwiń
Avatar
ArcziValenty / 8 lipca 2009 o 17:22
0
Co to jest? Jeśli to tekst reklamowy to powinien chyba być jako taki oznaczony! Wstyd! i pomyśleć, że dziennikarze DW wpajali nam do głowy na zajęciach rzeczy których sami nie rozumieją. Wstyd! Czy teksty nie przechodzą przez ręce jakiegoś redaktora? Wykorzystujecie studentów i puszczacie co macie, bo brakuje wam tekstów?

od dziś przestaje wchodzić na tą stronę. Dziennika też nie będę kupował. Mam już dość tego za przeproszeniem serwowanego mi przez was gówna!
Avatar
~Daro~ / 8 lipca 2009 o 16:36
0
hej, slyszeliscie o poratlu ze zniżkami rabacik? co o nim sądzicie www.rabacik.com
Avatar
Marcel / 8 lipca 2009 o 12:50
0
A coż to za wysokie przeceny o całe ... 20% Smiechu warte !!! Ale to już tradycja w Lublinie. Gdy w Warszawie czy Gdańsku przeceny sięgają PRAWDZIWYCH 70% u nas pieje sie na wielkimi wyprzedażami z obniżkami o całe 20-30%. To samo było podczas wyprzedaży w styczniu. Szukałem koszuli. Przecen albo nie było wogóle albo jak Sunset Suits o całe 20 zł ze 160 na 140 zł. Toż to śmiech na sali !!! Koniec końców pojechałem do Warszawy (akurat trafił się wyjazd) i tę samą koszulę kupiłem za ... 99zł + parę innych rzeczy. Nie wspomnę juz o sklepie Bergsona w Plazie gdzie panie po zakupy butów Salomona odesłały mnie do drugiego sklepu w .... Złotych Tarasach. Później sie dziwią ze w Lublinie słabo się płaci i nie ma pracy, a jak ma być kiedy gdy człowiek chce zostawić tu swoje pieniądze jest odsyłany z kwitkiem, bo sprzedawcy się tyłka ruszyć nie chce.
A coż to za wysokie przeceny o całe ... 20% Smiechu warte !!! Ale to już tradycja w Lublinie. Gdy w Warszawie czy Gdańsku przeceny sięgają PRAWDZIWYCH 70% u nas pieje sie na wielkimi wyprzedażami z obniżkami o całe 20-30%. To samo było podczas wyprzedaży w styczniu. Szukałem koszuli. Przecen albo nie było wogóle albo jak Sunset Suits o całe 20 zł ze 160 na 140 zł. Toż to śmiech na sali !!! Koniec końców pojechałem do Warszawy (akurat trafił się wyjazd) i tę samą koszulę kupiłem za ... 99zł + parę innych rzeczy. Nie ws... rozwiń
Avatar
zXC / 8 lipca 2009 o 10:03
0
Czy to nie jest kryptoreklama?
Avatar
zenada / 8 lipca 2009 o 08:23
0
wypasieni konsumenci!(okazje dla pań hahaha!) których każda nowość vel starość kręci. powodzenia d...
Avatar
frf / 13 lipca 2009 o 01:00
0
no no ale macie wybor;d
Avatar
stały czytelnik / 8 lipca 2009 o 19:00
0
Chyba pan redaktor powinien lepiej dobierać sobie praktykantów lub przynajmniej lepiej kontrolować, co piszą, żal
Avatar
ArcziValenty / 8 lipca 2009 o 17:28
0
Zapomniałem dodać, że szanowna praktykantka powinna się takiego tekstu wstydzić. W poważnych mediach już byś za to wyleciała. Ba... wyleciałby również redaktor, który taki tekst dopuścił do publikacji.
Pozdrawiam też Martę Kowalczyk, - a do koleżanki piszącej tekst zwracam się z prośbą (potraktuj to jako darmową poradę)- zadaj czasem pytanie obcej osobie na ulicy, a nie na gadu-gadu swojej (i mojej) koleżance.

Wszyscy z DW powinniście sobie odpowiedzieć na proste i fundamentalne pytanie - jesteście dziennikarzami, czy raczej bawicie się w dziennikarstwo?
Zapomniałem dodać, że szanowna praktykantka powinna się takiego tekstu wstydzić. W poważnych mediach już byś za to wyleciała. Ba... wyleciałby również redaktor, który taki tekst dopuścił do publikacji.
Pozdrawiam też Martę Kowalczyk, - a do koleżanki piszącej tekst zwracam się z prośbą (potraktuj to jako darmową poradę)- zadaj czasem pytanie obcej osobie na ulicy, a nie na gadu-gadu swojej (i mojej) koleżance.

Wszyscy z DW powinniście sobie odpowiedzieć na proste i fundamentalne pytanie - jesteście dziennikarzami, czy racz... rozwiń
Avatar
ArcziValenty / 8 lipca 2009 o 17:22
0
Co to jest? Jeśli to tekst reklamowy to powinien chyba być jako taki oznaczony! Wstyd! i pomyśleć, że dziennikarze DW wpajali nam do głowy na zajęciach rzeczy których sami nie rozumieją. Wstyd! Czy teksty nie przechodzą przez ręce jakiegoś redaktora? Wykorzystujecie studentów i puszczacie co macie, bo brakuje wam tekstów?

od dziś przestaje wchodzić na tą stronę. Dziennika też nie będę kupował. Mam już dość tego za przeproszeniem serwowanego mi przez was gówna!
Avatar
~Daro~ / 8 lipca 2009 o 16:36
0
hej, slyszeliscie o poratlu ze zniżkami rabacik? co o nim sądzicie www.rabacik.com
Avatar
Marcel / 8 lipca 2009 o 12:50
0
A coż to za wysokie przeceny o całe ... 20% Smiechu warte !!! Ale to już tradycja w Lublinie. Gdy w Warszawie czy Gdańsku przeceny sięgają PRAWDZIWYCH 70% u nas pieje sie na wielkimi wyprzedażami z obniżkami o całe 20-30%. To samo było podczas wyprzedaży w styczniu. Szukałem koszuli. Przecen albo nie było wogóle albo jak Sunset Suits o całe 20 zł ze 160 na 140 zł. Toż to śmiech na sali !!! Koniec końców pojechałem do Warszawy (akurat trafił się wyjazd) i tę samą koszulę kupiłem za ... 99zł + parę innych rzeczy. Nie wspomnę juz o sklepie Bergsona w Plazie gdzie panie po zakupy butów Salomona odesłały mnie do drugiego sklepu w .... Złotych Tarasach. Później sie dziwią ze w Lublinie słabo się płaci i nie ma pracy, a jak ma być kiedy gdy człowiek chce zostawić tu swoje pieniądze jest odsyłany z kwitkiem, bo sprzedawcy się tyłka ruszyć nie chce.
A coż to za wysokie przeceny o całe ... 20% Smiechu warte !!! Ale to już tradycja w Lublinie. Gdy w Warszawie czy Gdańsku przeceny sięgają PRAWDZIWYCH 70% u nas pieje sie na wielkimi wyprzedażami z obniżkami o całe 20-30%. To samo było podczas wyprzedaży w styczniu. Szukałem koszuli. Przecen albo nie było wogóle albo jak Sunset Suits o całe 20 zł ze 160 na 140 zł. Toż to śmiech na sali !!! Koniec końców pojechałem do Warszawy (akurat trafił się wyjazd) i tę samą koszulę kupiłem za ... 99zł + parę innych rzeczy. Nie ws... rozwiń
Avatar
zXC / 8 lipca 2009 o 10:03
0
Czy to nie jest kryptoreklama?
Avatar
zenada / 8 lipca 2009 o 08:23
0
wypasieni konsumenci!(okazje dla pań hahaha!) których każda nowość vel starość kręci. powodzenia d...