Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

12 listopada 2009 r.
11:48
Edytuj ten wpis

Trwa śledztwo w sprawie samobójstwa w areszcie w Krasnymstawie

0 11 A A

Śledczy wyjaśniają okoliczności samobójczej śmierci Radosława K. Kierowca, który po pijaku wjechał w grupę dzieci wracających z kościoła w Siennicy Nadolnej, we wtorek w nocy powiesił się w celi aresztu śledczego w Krasnymstawie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Dziś rano zapadła decyzja o przejęciu śledztwa przez Prokuraturę Okręgową w Zamościu.

– Trudno powiedzieć, czy jeszcze dziś będą prowadzone przesłuchania świadków. Musimy się zapoznać ze sprawą – mówi Romuald Sitarz, rzecznik zamojskiej prokuratury okręgowej. – W kierunku śledztwa nic się nie zmieniło. Będziemy badać okoliczności i przyczyny tej śmierci.

Jak informuje Sitarz już ustalono termin sekcji zwłok 36-latka. Sekcja zostanie przeprowadzona jutro około południa w Zakładzie Medycyny Sądowej w Lublinie.

Od rana w krasnostawskim areszcie śledczym pracuje też dwuosobowa komisja powołana przez ministra sprawiedliwości Krzysztofa Kwiatkowskiego. To funkcjonariusze z Centralnego Zarządu Służby Więziennej.

Można zakładać, że rozmawiają z tymi pracownikami aresztu, którzy byli obecni przy odkryciu zwłok aresztowanego oraz tymi, którzy mieli z nim kontakt przed śmiercią. Niestety nie ma na to oficjalnego potwierdzenia.

Jak informuje kpt. Paweł Pietszczyk, oficer prasowy aresztu, informacje na temat działań komisji zostaną udzielone dopiero po zakończeniu przez nią prac.

Radosław K. był w areszcie od niedzieli. I mimo, że reporterowi TVN 24 powiedział: "nie chciałbym żyć, tacy, jak ja nie powinni żyć”, siedział sam w tzw. celi przejściowej. I jako tymczasowo aresztowany miał prawo korzystać z własnej odzieży. W celi nie było monitoringu. Powiesił się na sznurówkach i ściągaczach z bluzy.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
xxx111 / 20 lipca 2010 o 12:53
0
aś czy zk nie liczą sie z wieżniów zyciem maja to gdzieś juz nie jeden tam poległ wystarczy chwila by dopadło człowieka załamanie a jeszcze szybciej traci życie mam wyj,...ane na sw
Avatar
~gość~ / 15 listopada 2009 o 12:30
0
maras napisał:
wiele rzeczy nie wiesz bo za krotki jestes kmiocie a co do kurnika to powiem tak ze jak sam tam mieszkasz to nie znaczy ze inni tez powinni pacanie jeden

Przecież ja ciebie nie obrażam, to jakim prawem ty to robisz, wydając osąd o samym sobie. Wypowiedz się w bieżącym temacie nie używając epitetów (obraźliwych wyrazów), które podejrzewam nie są ci potrzebne, aby coś napisać. A jeśli ty tak dużo wiesz w zakresie penitencjarnym to się chwali, tylko zwróć uwagę, że mozesz trafić na podobną osobę i z podobną bądź lepszą wiedzą, ico wtedy? Pozdrawiam.

Przecież ja ciebie nie obrażam, to jakim prawem ty to robisz, wydając osąd o samym sobie. Wypowiedz się w bieżącym temacie nie używając epitetów (obraźliwych wyrazów), które podejrzewam nie są ci potrzebne, aby coś napisać. A jeśli ty tak dużo wiesz w zakresie penitencjarnym to się chwali, tylko zwróć uwagę, że mozesz trafić na podobną osobę i z podobną bądź lepszą wiedzą, ico wtedy? Pozdrawiam. rozwiń
Avatar
maras / 12 listopada 2009 o 19:42
0
~gość~ napisał:
Co do wypowiedzi forumkowicza "maras", to wydaje mi śię, że chciał błysnąć wątpliwą wiedzą, ale mu się nie bardzo udało. Przecież na tym forum piszą również znawcy tematu penitencjarnego. Chłopie z jakiego ty kurnika jesteś?



wiele rzeczy nie wiesz bo za krotki jestes kmiocie a co do kurnika to powiem tak ze jak sam tam mieszkasz to nie znaczy ze inni tez powinni pacanie jeden
Avatar
maras / 12 listopada 2009 o 19:33
0
~gość~ napisał:
Co do wypowiedzi forumkowicza "maras", to wydaje mi śię, że chciał błysnąć wątpliwą wiedzą, ale mu się nie bardzo udało. Przecież na tym forum piszą również znawcy tematu penitencjarnego. Chłopie z jakiego ty kurnika jesteś?


temat penitencjarny nie jest mi obcy ale ci jak najbardziej skoro tak twierdzisz
Avatar
~gość~ / 12 listopada 2009 o 18:40
0
Co do wypowiedzi forumkowicza "maras", to wydaje mi śię, że chciał błysnąć wątpliwą wiedzą, ale mu się nie bardzo udało. Przecież na tym forum piszą również znawcy tematu penitencjarnego. Chłopie z jakiego ty kurnika jesteś?
Avatar
maras / 12 listopada 2009 o 16:34
0
ochi napisał:
tyle poświęcacie miejsca na jakiegoś samobójce... chciał to się powiesił...
...a co z rannymi z wypadku... tym jakoś się nikt nie interesuje....
...śmieszni jesteście..


pisze sie dlatego abys mial co czytac i sam jestes smieszny a co do ofiar to daj im Boze duzo zdrowia
Avatar
maras / 12 listopada 2009 o 16:31
0
Gość napisał:
WIESZ CO NIE WIESZ CO MÓWISZ I TYLE...



chyba ty nie wiesz, prawda w oczy kole co? nie staram sie bronic nikogo ale taka jest prawda
Avatar
Gość / 12 listopada 2009 o 15:25
0
maras napisał:
W swietle prawa osoba tymczasowo zatrzymana moze miec swoje ubranie cywilne w celi chyba ze jest zaliczana do grupy tzw N-ek a raczej ten Pan nie byl z racji tego co zrobil wiec o co ta wojna ? ze facet sie powiesil na troczkach z wlasnego ubrania? tak samo mogl zrobic to z ubran kadziennych badz przescieradla inna rzecza jest fakt ze osoba ta siedziala w celi przejsciowej sama A INNA RZECZA JEST TO JAK W ZK DZIALA CALA TA KLIKA POCZAWSZY OD PSYCHOLOGA ktory potrafi zmieszac cie z blotem za to co zrobiles a wcale nie jest od tego prawda? cale te gadanie o tym ze odpowiednie srodki sa podejmowane aby zapewnic ci bezpieczenstwo itd.A potem komisje smieszne jak mozna znalezc cos na kolege klawisza to jest smieszne a potem akta sa tajne bla bla przyklad:ZK we wschodniej Polsce przyjezdza sanepid a w kuchni wieziennej gotuje sie obiad a malarz nad garem maluje sufit,inni kuja tynk, dzwonek z bramy "sluchaj sanepid jest co mam robic '' na to pada odpowiedz ''no nie bardzo teraz'' i zaraz pan bramowy oswiadcza ze na terenie zakladu prowadzone sa dzialania wewnetrzne i nie moze ich wpuscic''na to pani z sanepidu mowi ze zadzwonia kiedy przyjada na nastepna wizyte




WIESZ CO NIE WIESZ CO MÓWISZ I TYLE...




WIESZ CO NIE WIESZ CO MÓWISZ I TYLE... rozwiń
Avatar
PARASOL / 12 listopada 2009 o 15:23
0
maras napisał:
W swietle prawa osoba tymczasowo zatrzymana moze miec swoje ubranie cywilne w celi chyba ze jest zaliczana do grupy tzw N-ek a raczej ten Pan nie byl z racji tego co zrobil wiec o co ta wojna ? ze facet sie powiesil na troczkach z wlasnego ubrania? tak samo mogl zrobic to z ubran kadziennych badz przescieradla inna rzecza jest fakt ze osoba ta siedziala w celi przejsciowej sama A INNA RZECZA JEST TO JAK W ZK DZIALA CALA TA KLIKA POCZAWSZY OD PSYCHOLOGA ktory potrafi zmieszac cie z blotem za to co zrobiles a wcale nie jest od tego prawda? cale te gadanie o tym ze odpowiednie srodki sa podejmowane aby zapewnic ci bezpieczenstwo itd.A potem komisje smieszne jak mozna znalezc cos na kolege klawisza to jest smieszne a potem akta sa tajne bla bla przyklad:ZK we wschodniej Polsce przyjezdza sanepid a w kuchni wieziennej gotuje sie obiad a malarz nad garem maluje sufit,inni kuja tynk, dzwonek z bramy "sluchaj sanepid jest co mam robic '' na to pada odpowiedz ''no nie bardzo teraz'' i zaraz pan bramowy oswiadcza ze na terenie zakladu prowadzone sa dzialania wewnetrzne i nie moze ich wpuscic''na to pani z sanepidu mowi ze zadzwonia kiedy przyjada na nastepna wizyte
rozwiń
Avatar
ochi / 12 listopada 2009 o 14:42
0
tyle poświęcacie miejsca na jakiegoś samobójce... chciał to się powiesił...
...a co z rannymi z wypadku... tym jakoś się nikt nie interesuje....
...śmieszni jesteście..
Avatar
xxx111 / 20 lipca 2010 o 12:53
0
aś czy zk nie liczą sie z wieżniów zyciem maja to gdzieś juz nie jeden tam poległ wystarczy chwila by dopadło człowieka załamanie a jeszcze szybciej traci życie mam wyj,...ane na sw
Avatar
~gość~ / 15 listopada 2009 o 12:30
0
maras napisał:
wiele rzeczy nie wiesz bo za krotki jestes kmiocie a co do kurnika to powiem tak ze jak sam tam mieszkasz to nie znaczy ze inni tez powinni pacanie jeden

Przecież ja ciebie nie obrażam, to jakim prawem ty to robisz, wydając osąd o samym sobie. Wypowiedz się w bieżącym temacie nie używając epitetów (obraźliwych wyrazów), które podejrzewam nie są ci potrzebne, aby coś napisać. A jeśli ty tak dużo wiesz w zakresie penitencjarnym to się chwali, tylko zwróć uwagę, że mozesz trafić na podobną osobę i z podobną bądź lepszą wiedzą, ico wtedy? Pozdrawiam.

Przecież ja ciebie nie obrażam, to jakim prawem ty to robisz, wydając osąd o samym sobie. Wypowiedz się w bieżącym temacie nie używając epitetów (obraźliwych wyrazów), które podejrzewam nie są ci potrzebne, aby coś napisać. A jeśli ty tak dużo wiesz w zakresie penitencjarnym to się chwali, tylko zwróć uwagę, że mozesz trafić na podobną osobę i z podobną bądź lepszą wiedzą, ico wtedy? Pozdrawiam. rozwiń
Avatar
maras / 12 listopada 2009 o 19:42
0
~gość~ napisał:
Co do wypowiedzi forumkowicza "maras", to wydaje mi śię, że chciał błysnąć wątpliwą wiedzą, ale mu się nie bardzo udało. Przecież na tym forum piszą również znawcy tematu penitencjarnego. Chłopie z jakiego ty kurnika jesteś?



wiele rzeczy nie wiesz bo za krotki jestes kmiocie a co do kurnika to powiem tak ze jak sam tam mieszkasz to nie znaczy ze inni tez powinni pacanie jeden
Avatar
maras / 12 listopada 2009 o 19:33
0
~gość~ napisał:
Co do wypowiedzi forumkowicza "maras", to wydaje mi śię, że chciał błysnąć wątpliwą wiedzą, ale mu się nie bardzo udało. Przecież na tym forum piszą również znawcy tematu penitencjarnego. Chłopie z jakiego ty kurnika jesteś?


temat penitencjarny nie jest mi obcy ale ci jak najbardziej skoro tak twierdzisz
Avatar
~gość~ / 12 listopada 2009 o 18:40
0
Co do wypowiedzi forumkowicza "maras", to wydaje mi śię, że chciał błysnąć wątpliwą wiedzą, ale mu się nie bardzo udało. Przecież na tym forum piszą również znawcy tematu penitencjarnego. Chłopie z jakiego ty kurnika jesteś?
Avatar
maras / 12 listopada 2009 o 16:34
0
ochi napisał:
tyle poświęcacie miejsca na jakiegoś samobójce... chciał to się powiesił...
...a co z rannymi z wypadku... tym jakoś się nikt nie interesuje....
...śmieszni jesteście..


pisze sie dlatego abys mial co czytac i sam jestes smieszny a co do ofiar to daj im Boze duzo zdrowia
Avatar
maras / 12 listopada 2009 o 16:31
0
Gość napisał:
WIESZ CO NIE WIESZ CO MÓWISZ I TYLE...



chyba ty nie wiesz, prawda w oczy kole co? nie staram sie bronic nikogo ale taka jest prawda
Avatar
Gość / 12 listopada 2009 o 15:25
0
maras napisał:
W swietle prawa osoba tymczasowo zatrzymana moze miec swoje ubranie cywilne w celi chyba ze jest zaliczana do grupy tzw N-ek a raczej ten Pan nie byl z racji tego co zrobil wiec o co ta wojna ? ze facet sie powiesil na troczkach z wlasnego ubrania? tak samo mogl zrobic to z ubran kadziennych badz przescieradla inna rzecza jest fakt ze osoba ta siedziala w celi przejsciowej sama A INNA RZECZA JEST TO JAK W ZK DZIALA CALA TA KLIKA POCZAWSZY OD PSYCHOLOGA ktory potrafi zmieszac cie z blotem za to co zrobiles a wcale nie jest od tego prawda? cale te gadanie o tym ze odpowiednie srodki sa podejmowane aby zapewnic ci bezpieczenstwo itd.A potem komisje smieszne jak mozna znalezc cos na kolege klawisza to jest smieszne a potem akta sa tajne bla bla przyklad:ZK we wschodniej Polsce przyjezdza sanepid a w kuchni wieziennej gotuje sie obiad a malarz nad garem maluje sufit,inni kuja tynk, dzwonek z bramy "sluchaj sanepid jest co mam robic '' na to pada odpowiedz ''no nie bardzo teraz'' i zaraz pan bramowy oswiadcza ze na terenie zakladu prowadzone sa dzialania wewnetrzne i nie moze ich wpuscic''na to pani z sanepidu mowi ze zadzwonia kiedy przyjada na nastepna wizyte




WIESZ CO NIE WIESZ CO MÓWISZ I TYLE...




WIESZ CO NIE WIESZ CO MÓWISZ I TYLE... rozwiń
Avatar
PARASOL / 12 listopada 2009 o 15:23
0
maras napisał:
W swietle prawa osoba tymczasowo zatrzymana moze miec swoje ubranie cywilne w celi chyba ze jest zaliczana do grupy tzw N-ek a raczej ten Pan nie byl z racji tego co zrobil wiec o co ta wojna ? ze facet sie powiesil na troczkach z wlasnego ubrania? tak samo mogl zrobic to z ubran kadziennych badz przescieradla inna rzecza jest fakt ze osoba ta siedziala w celi przejsciowej sama A INNA RZECZA JEST TO JAK W ZK DZIALA CALA TA KLIKA POCZAWSZY OD PSYCHOLOGA ktory potrafi zmieszac cie z blotem za to co zrobiles a wcale nie jest od tego prawda? cale te gadanie o tym ze odpowiednie srodki sa podejmowane aby zapewnic ci bezpieczenstwo itd.A potem komisje smieszne jak mozna znalezc cos na kolege klawisza to jest smieszne a potem akta sa tajne bla bla przyklad:ZK we wschodniej Polsce przyjezdza sanepid a w kuchni wieziennej gotuje sie obiad a malarz nad garem maluje sufit,inni kuja tynk, dzwonek z bramy "sluchaj sanepid jest co mam robic '' na to pada odpowiedz ''no nie bardzo teraz'' i zaraz pan bramowy oswiadcza ze na terenie zakladu prowadzone sa dzialania wewnetrzne i nie moze ich wpuscic''na to pani z sanepidu mowi ze zadzwonia kiedy przyjada na nastepna wizyte
rozwiń
Avatar
ochi / 12 listopada 2009 o 14:42
0
tyle poświęcacie miejsca na jakiegoś samobójce... chciał to się powiesił...
...a co z rannymi z wypadku... tym jakoś się nikt nie interesuje....
...śmieszni jesteście..
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Farma drobiu w granicach parku krajobrazowego? Mieszkańcy chcą zablokować inwestycję

Farma drobiu w granicach parku krajobrazowego? Mieszkańcy chcą zablokować inwestycję 0 0

W granicach Sobiborskiego Parku Krajobrazowego, obok rezerwatów przyrody gdzie niedawno stwierdzono obecność rysia, ma powstać ferma drobiu produkująca dwa miliony brojlerów rocznie. Mieszkańcy Sobiboru są tą wizją przerażeni

Po przekroczeniu granicy w Hrebennem należy spodziewać się utrudnień w ruchu

Po przekroczeniu granicy w Hrebennem należy spodziewać się utrudnień w ruchu 0 0

Po przekroczeniu granicy polsko-ukraińskiej w Hrebennem kierowcy powinni spodziewać się utrudnień. Po stronie naszych wschodnich sąsiadów drogę blokują protestujący

Spotkanie historyczne i promocja książki "Wierni"
19 listopada 2018, 18:00

Spotkanie historyczne i promocja książki "Wierni" 0 0

Co Gdzie Kiedy. Dom Kultury LSM (ul. Wallenroda 4a) zaprasza na spotkanie historyczne i promocję książki Ewy Bajkowskiej Wierni. Wydarzenie odbędzie się 19 listopada o godz. 18.

TBV Start gra z AZS Koszalin. Koniec koszmaru Marcina Dutkiewicza

TBV Start gra z AZS Koszalin. Koniec koszmaru Marcina Dutkiewicza 0 0

W piątek o godz. 19 TBV Start Lublin podejmie w hali Globus AZS Koszalin. Najważniejszym wydarzeniem jest jednak powrót do zdrowia Marcina Dutkiewicza

Na ruchliwym skrzyżowaniu w Krasnymstawie rondo potrzebne od zaraz

Na ruchliwym skrzyżowaniu w Krasnymstawie rondo potrzebne od zaraz 0 0

Budowa ronda na ul. Sokołowskiego – to zdaniem naszego czytelnika recepta na rozładowanie olbrzymich korków w Krasnymstawie. Pomysł jest dobry, ale nie ma pieniędzy na jego realizację

Wyszedł zza wagonów prosto pod pociąg. 62-latek zginął na miejscu

Wyszedł zza wagonów prosto pod pociąg. 62-latek zginął na miejscu 4 1

Tragiczny wypadek na torach. Mężczyzna wszedł pod pociąg. Zginął na miejscu.

Puchar Świata w skokach narciarskich w Wiśle. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i internecie

Puchar Świata w skokach narciarskich w Wiśle. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i internecie 0 0

W weekend startuje Puchar Świata. Pierwsze konkursy tegorocznego touru zaplanowano w Wiśle. Przypomnijmy, że Kryształowej Kuli będzie bronić nasz reprezentant – Kamil Stoch

Seksistowski "żart" profesora z Lublina wywołał burzę na Facebooku. Naukowiec odpowiada
tylko u nas

Seksistowski "żart" profesora z Lublina wywołał burzę na Facebooku. Naukowiec odpowiada 324 34

Rysunek przedstawiający seks oralny, opatrzony komentarzem „Najwięcej witamin jest w skórce!” pokazał studentom wykładowca Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Zdjęcie z wykładu trafiło do internetu i wywołało burzę. - Mowa jest tylko o roli witamin, które są przecież w różnych częściach ciała - komentuje profesor, ale w końcu przeprasza

Ustępująca prezydent: Dla mnie Chełm to misja a nie polityka

Ustępująca prezydent: Dla mnie Chełm to misja a nie polityka 3 9

Rozmowa z Agatą Fisz, ustępującą prezydent Chełma

Polacy zagrają z Holandią. Kadra rugbystów liczy na wsparcie kibiców

Polacy zagrają z Holandią. Kadra rugbystów liczy na wsparcie kibiców 0 2

Reprezentacja Polski zmierzy się z Holandią w ramach nowego cyklu rozgrywek Rugby Europe Trophy. Początek sobotniego meczu na Arenie Lublin o godzinie 15

Budżet Lublina na 2019 rok. Na jakie inwestycje możemy liczyć?