Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

16 grudnia 2009 r.
15:52
Edytuj ten wpis

W sztok pijany tatuś wiózł autem swojego synka

Autor: Zdjęcie autora (bar)
0 11 A A

Prawie 3 prom. alkoholu w organizmie miał 34-letni mieszkaniec Kulczyna. W tym stanie kierował autem. Wraz z nim podróżowało jego 10-letnie dziecko.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Dariusz G. nie zdołała ujechać daleko, został zatrzymany do kontroli drogowej w Kulczynie.

– Kiedy funkcjonariusze z naszej drogówki i Straży Granicznej sprawdzali jego dokumenty, poprosił ich, aby się pospieszyli, gdyż właśnie jedzie do szpitala, w którym przebywa jego młodsze dziecko – mówi Bożena Chomiczewska z włodawskiej policji.

– Wtedy wyczuli od niego wyraźną woń alkoholu. A kiedy mężczyzna wysiadł z samochodu okazało się, że ledwo mógł utrzymać się na nogach.

Na początek Dariusz G. stracił prawo jazdy kategorii ABT. Wraz z dzieckiem został odwieziony do domu. Jego samochodem zaopiekował się znajomy.

Za narażenie dziecka na utratę życia bezmyślnemu kierowcy grozi kara do pięciu lat więzienia.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
crx / 17 grudnia 2009 o 10:56
0
Myślę, iż warto byłoby napisać że funkcjonariusze zatrzymali TRZEŹWEGO.To dopiero byłaby wiadomość!!!
Avatar
~czepiacz~ / 17 grudnia 2009 o 08:18
0
Promilowym rekordzistą okazał się 34-letni rolnik, którego policjanci zatrzymali do kontroli w miejscowości Kolonia Kolczyn. Mężczyzna kierował seatem. Samochodem jechała także 10-letnia dziewczynka, córka kierowcy. Podczas przeprowadzanych czynności funkcjonariusze wyczuli od kierującego woń alkoholu, zaś gdy kierowca wysiadł z samochodu chwiał się na nogach. Przeprowadzone badanie wykazało, że miał w organizmie blisko 2, 8 promila.
[url="http://www.kwp.lublin.pl/index.php?action=news&action_id=8829"]http://www.kwp.lublin.pl/index.php?action=...;action_id=8829[/url]

Tak podaję policja.Napewno nie był nim chłopczyk matole i partaczu.
Wasz redaktor naczelny musi być straszną d*** wołowa skoro pozwala na tego typu błedy
Promilowym rekordzistą okazał się 34-letni rolnik, którego policjanci zatrzymali do kontroli w miejscowości Kolonia Kolczyn. Mężczyzna kierował seatem. Samochodem jechała także 10-letnia dziewczynka, córka kierowcy. Podczas przeprowadzanych czynności funkcjonariusze wyczuli od kierującego woń alkoholu, zaś gdy kierowca wysiadł z samochodu chwiał się na nogach. Przeprowadzone badanie wykazało, że miał w organizmie blisko 2, 8 promila.
[url="http://www.kwp.lublin.pl/index.php?action=news&action_id=8829"]http://www.kwp.lublin.pl/inde... rozwiń
Avatar
Kaj.... / 16 grudnia 2009 o 23:10
0
takijeden napisał:
Chyba pomyliłeś fora-to dla analfabetów jest gdzieś indziej.Tu mogą wpisy czytać normalni ludzie,więc może najpierw zajrzał byś do słownika ortograficznego?


Zaatakowales wyznawce (jednej i jedynej) prawdy wg. Jego Bezmozgowosci Jaroslawa Kaczynskiego!
Nie spodziewaj sie taryfy ulgwej w konfrontacji z siasiadami!
Niestety, ale wciaz przynalezymy do zdecydowanej mniejszosci w tym zakatku kraju!
Avatar
takijeden / 16 grudnia 2009 o 20:37
0
Gość napisał:
Wy pelowskie darmozjady, to posadzilibyscie wszystkich co maja odwage podniesc glowe
i zyc wlasnym zyciem, a nie potporzatkowanym Tuskomatolom!
Jakby tak w regionie gdzie glosujecie na Pelo, to nie byl by ten czlowiek deb***em, tylko przesladowanym!
wy profesory z Bozej laski razem z tem Bartoszefskim co to profesor po zawoduwce!


Chyba pomyliłeś fora-to dla analfabetów jest gdzieś indziej.Tu mogą wpisy czytać normalni ludzie,więc może najpierw zajrzał byś do słownika ortograficznego?


Chyba pomyliłeś fora-to dla analfabetów jest gdzieś indziej.Tu mogą wpisy czytać normalni ludzie,więc może najpierw zajrzał byś do słownika ortograficznego? rozwiń
Avatar
Gość / 16 grudnia 2009 o 20:23
0
Kajtek. napisał:
Ciekaw jestem, czy faktycznie deb***a posadza, czy tez tylko otrzyma jakas symboliczna kare i to w nawiasach?
Przeciez bezmyslnosc naszych rodakow przekracza wszelkie dopuszczalne granice!
Prostak wiezie wlasne dziecko w tym stanie!
Ale...coz...tzw. Sciana Wschodnia!

Wy pelowskie darmozjady, to posadzilibyscie wszystkich co maja odwage podniesc glowe
i zyc wlasnym zyciem, a nie potporzatkowanym Tuskomatolom!
Jakby tak w regionie gdzie glosujecie na Pelo, to nie byl by ten czlowiek deb***em, tylko przesladowanym!
wy profesory z Bozej laski razem z tem Bartoszefskim co to profesor po zawoduwce!

Wy pelowskie darmozjady, to posadzilibyscie wszystkich co maja odwage podniesc glowe
i zyc wlasnym zyciem, a nie potporzatkowanym Tuskomatolom!
Jakby tak w regionie gdzie glosujecie na Pelo, to nie byl by ten czlowiek deb***em, tylko przesladowanym!
wy profesory z Bozej laski razem z tem Bartoszefskim co to profesor po zawoduwce! rozwiń
Avatar
~kierowca~ / 16 grudnia 2009 o 18:45
0
~kierowca~ napisał:
Kat 'B'- uprawnia do kierowania
1. pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej 3,5 t, z wyjątkiem autobusu lub motocykla,
2. pojazdem, o którym mowa w pkt. 3.1, z przyczepą inną niż lekka o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej masy własnej pojazdu ciągnącego, o ile łączna dopuszczalna masa całkowita zespołu tych pojazdów nie przekracza 3,5 t,
pojazdem, o którym mowa w pkt. 3.1 z przyczepą lekką,


A punkt 3.1 o którym mowa to ten samochód o DMC max3.5t i td.Kategorie zacytowałem za Wikipedią


A punkt 3.1 o którym mowa to ten samochód o DMC max3.5t i td.Kategorie zacytowałem za Wikipedią rozwiń
Avatar
kamil / 16 grudnia 2009 o 18:44
0
Gość napisał:
"Dariusz G. nie zdołała ujechać daleko" co to za analfabeta pisze


Że Ty jesteś chodzącym ideałem nie znaczy,że każdy musi nim być.
Avatar
~kierowca~ / 16 grudnia 2009 o 18:44
0
Kali napisał:
Czy w tym kraju wprowadzili nową kategorie prawa jazdy ABT ?? cyt.,,Na początek Dariusz G. stracił prawo jazdy kategorii ABT.'' - kali mieć krowa, kali chcieć pracować w DW.


No to może ja rozwinę temat i przetłumaczę Ci to na prostszy do zrozumienia dla ciebie sposób-stracił prawo jazdy TRZECH KATEGORII:A,B,T.Znaczy to dokładnie to samo co napisał autor tekstu.
Kat.'A'-uprawnia do kierowania motocyklem, motocyklem z przyczepą motocyklową o masie nie przekraczającej masy własnej motocykla i 100kg.
Kat 'B'- uprawnia do kierowania
1. pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej 3,5 t, z wyjątkiem autobusu lub motocykla,
2. pojazdem, o którym mowa w pkt. 3.1, z przyczepą inną niż lekka o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej masy własnej pojazdu ciągnącego, o ile łączna dopuszczalna masa całkowita zespołu tych pojazdów nie przekracza 3,5 t,
pojazdem, o którym mowa w pkt. 3.1 z przyczepą lekką,
mikrobusem, jeżeli posiada do 9 miejsc siedzących,
. ciągnikiem rolniczym lub pojazdem wolnobieżnym,
Kat.'T'-uprawnia do kierowania:
ciągnikiem rolniczym z przyczepą (przyczepami) lub pojazdem wolnobieżnym,


No to może ja rozwinę temat i przetłumaczę Ci to na prostszy do zrozumienia dla ciebie sposób-stracił prawo jazdy TRZECH KATEGORII:A,B,T.Znaczy to dokładnie to samo co napisał autor tekstu.
Kat.'A'-uprawnia do kierowania motocyklem, motocyklem z przyczepą motocyklową o masie nie przekraczającej masy własnej motocykla i 100kg.
Kat 'B'- uprawnia do kierowania
1. pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej 3,5 t, z wyjątkiem autobusu lub motoc... rozwiń
Avatar
Kali / 16 grudnia 2009 o 18:03
0
Czy w tym kraju wprowadzili nową kategorie prawa jazdy ABT ?? cyt.,,Na początek Dariusz G. stracił prawo jazdy kategorii ABT.'' - kali mieć krowa, kali chcieć pracować w DW.
Avatar
Gość / 16 grudnia 2009 o 17:28
0
"Dariusz G. nie zdołała ujechać daleko" co to za analfabeta pisze
Avatar
crx / 17 grudnia 2009 o 10:56
0
Myślę, iż warto byłoby napisać że funkcjonariusze zatrzymali TRZEŹWEGO.To dopiero byłaby wiadomość!!!
Avatar
~czepiacz~ / 17 grudnia 2009 o 08:18
0
Promilowym rekordzistą okazał się 34-letni rolnik, którego policjanci zatrzymali do kontroli w miejscowości Kolonia Kolczyn. Mężczyzna kierował seatem. Samochodem jechała także 10-letnia dziewczynka, córka kierowcy. Podczas przeprowadzanych czynności funkcjonariusze wyczuli od kierującego woń alkoholu, zaś gdy kierowca wysiadł z samochodu chwiał się na nogach. Przeprowadzone badanie wykazało, że miał w organizmie blisko 2, 8 promila.
[url="http://www.kwp.lublin.pl/index.php?action=news&action_id=8829"]http://www.kwp.lublin.pl/index.php?action=...;action_id=8829[/url]

Tak podaję policja.Napewno nie był nim chłopczyk matole i partaczu.
Wasz redaktor naczelny musi być straszną d*** wołowa skoro pozwala na tego typu błedy
Promilowym rekordzistą okazał się 34-letni rolnik, którego policjanci zatrzymali do kontroli w miejscowości Kolonia Kolczyn. Mężczyzna kierował seatem. Samochodem jechała także 10-letnia dziewczynka, córka kierowcy. Podczas przeprowadzanych czynności funkcjonariusze wyczuli od kierującego woń alkoholu, zaś gdy kierowca wysiadł z samochodu chwiał się na nogach. Przeprowadzone badanie wykazało, że miał w organizmie blisko 2, 8 promila.
[url="http://www.kwp.lublin.pl/index.php?action=news&action_id=8829"]http://www.kwp.lublin.pl/inde... rozwiń
Avatar
Kaj.... / 16 grudnia 2009 o 23:10
0
takijeden napisał:
Chyba pomyliłeś fora-to dla analfabetów jest gdzieś indziej.Tu mogą wpisy czytać normalni ludzie,więc może najpierw zajrzał byś do słownika ortograficznego?


Zaatakowales wyznawce (jednej i jedynej) prawdy wg. Jego Bezmozgowosci Jaroslawa Kaczynskiego!
Nie spodziewaj sie taryfy ulgwej w konfrontacji z siasiadami!
Niestety, ale wciaz przynalezymy do zdecydowanej mniejszosci w tym zakatku kraju!
Avatar
takijeden / 16 grudnia 2009 o 20:37
0
Gość napisał:
Wy pelowskie darmozjady, to posadzilibyscie wszystkich co maja odwage podniesc glowe
i zyc wlasnym zyciem, a nie potporzatkowanym Tuskomatolom!
Jakby tak w regionie gdzie glosujecie na Pelo, to nie byl by ten czlowiek deb***em, tylko przesladowanym!
wy profesory z Bozej laski razem z tem Bartoszefskim co to profesor po zawoduwce!


Chyba pomyliłeś fora-to dla analfabetów jest gdzieś indziej.Tu mogą wpisy czytać normalni ludzie,więc może najpierw zajrzał byś do słownika ortograficznego?


Chyba pomyliłeś fora-to dla analfabetów jest gdzieś indziej.Tu mogą wpisy czytać normalni ludzie,więc może najpierw zajrzał byś do słownika ortograficznego? rozwiń
Avatar
Gość / 16 grudnia 2009 o 20:23
0
Kajtek. napisał:
Ciekaw jestem, czy faktycznie deb***a posadza, czy tez tylko otrzyma jakas symboliczna kare i to w nawiasach?
Przeciez bezmyslnosc naszych rodakow przekracza wszelkie dopuszczalne granice!
Prostak wiezie wlasne dziecko w tym stanie!
Ale...coz...tzw. Sciana Wschodnia!

Wy pelowskie darmozjady, to posadzilibyscie wszystkich co maja odwage podniesc glowe
i zyc wlasnym zyciem, a nie potporzatkowanym Tuskomatolom!
Jakby tak w regionie gdzie glosujecie na Pelo, to nie byl by ten czlowiek deb***em, tylko przesladowanym!
wy profesory z Bozej laski razem z tem Bartoszefskim co to profesor po zawoduwce!

Wy pelowskie darmozjady, to posadzilibyscie wszystkich co maja odwage podniesc glowe
i zyc wlasnym zyciem, a nie potporzatkowanym Tuskomatolom!
Jakby tak w regionie gdzie glosujecie na Pelo, to nie byl by ten czlowiek deb***em, tylko przesladowanym!
wy profesory z Bozej laski razem z tem Bartoszefskim co to profesor po zawoduwce! rozwiń
Avatar
~kierowca~ / 16 grudnia 2009 o 18:45
0
~kierowca~ napisał:
Kat 'B'- uprawnia do kierowania
1. pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej 3,5 t, z wyjątkiem autobusu lub motocykla,
2. pojazdem, o którym mowa w pkt. 3.1, z przyczepą inną niż lekka o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej masy własnej pojazdu ciągnącego, o ile łączna dopuszczalna masa całkowita zespołu tych pojazdów nie przekracza 3,5 t,
pojazdem, o którym mowa w pkt. 3.1 z przyczepą lekką,


A punkt 3.1 o którym mowa to ten samochód o DMC max3.5t i td.Kategorie zacytowałem za Wikipedią


A punkt 3.1 o którym mowa to ten samochód o DMC max3.5t i td.Kategorie zacytowałem za Wikipedią rozwiń
Avatar
kamil / 16 grudnia 2009 o 18:44
0
Gość napisał:
"Dariusz G. nie zdołała ujechać daleko" co to za analfabeta pisze


Że Ty jesteś chodzącym ideałem nie znaczy,że każdy musi nim być.
Avatar
~kierowca~ / 16 grudnia 2009 o 18:44
0
Kali napisał:
Czy w tym kraju wprowadzili nową kategorie prawa jazdy ABT ?? cyt.,,Na początek Dariusz G. stracił prawo jazdy kategorii ABT.'' - kali mieć krowa, kali chcieć pracować w DW.


No to może ja rozwinę temat i przetłumaczę Ci to na prostszy do zrozumienia dla ciebie sposób-stracił prawo jazdy TRZECH KATEGORII:A,B,T.Znaczy to dokładnie to samo co napisał autor tekstu.
Kat.'A'-uprawnia do kierowania motocyklem, motocyklem z przyczepą motocyklową o masie nie przekraczającej masy własnej motocykla i 100kg.
Kat 'B'- uprawnia do kierowania
1. pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej 3,5 t, z wyjątkiem autobusu lub motocykla,
2. pojazdem, o którym mowa w pkt. 3.1, z przyczepą inną niż lekka o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej masy własnej pojazdu ciągnącego, o ile łączna dopuszczalna masa całkowita zespołu tych pojazdów nie przekracza 3,5 t,
pojazdem, o którym mowa w pkt. 3.1 z przyczepą lekką,
mikrobusem, jeżeli posiada do 9 miejsc siedzących,
. ciągnikiem rolniczym lub pojazdem wolnobieżnym,
Kat.'T'-uprawnia do kierowania:
ciągnikiem rolniczym z przyczepą (przyczepami) lub pojazdem wolnobieżnym,


No to może ja rozwinę temat i przetłumaczę Ci to na prostszy do zrozumienia dla ciebie sposób-stracił prawo jazdy TRZECH KATEGORII:A,B,T.Znaczy to dokładnie to samo co napisał autor tekstu.
Kat.'A'-uprawnia do kierowania motocyklem, motocyklem z przyczepą motocyklową o masie nie przekraczającej masy własnej motocykla i 100kg.
Kat 'B'- uprawnia do kierowania
1. pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej 3,5 t, z wyjątkiem autobusu lub motoc... rozwiń
Avatar
Kali / 16 grudnia 2009 o 18:03
0
Czy w tym kraju wprowadzili nową kategorie prawa jazdy ABT ?? cyt.,,Na początek Dariusz G. stracił prawo jazdy kategorii ABT.'' - kali mieć krowa, kali chcieć pracować w DW.
Avatar
Gość / 16 grudnia 2009 o 17:28
0
"Dariusz G. nie zdołała ujechać daleko" co to za analfabeta pisze