Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

16 grudnia 2009 r.
15:52
Edytuj ten wpis

W sztok pijany tatuś wiózł autem swojego synka

Autor: Zdjęcie autora (bar)
0 11 A A

Prawie 3 prom. alkoholu w organizmie miał 34-letni mieszkaniec Kulczyna. W tym stanie kierował autem. Wraz z nim podróżowało jego 10-letnie dziecko.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Dariusz G. nie zdołała ujechać daleko, został zatrzymany do kontroli drogowej w Kulczynie.

– Kiedy funkcjonariusze z naszej drogówki i Straży Granicznej sprawdzali jego dokumenty, poprosił ich, aby się pospieszyli, gdyż właśnie jedzie do szpitala, w którym przebywa jego młodsze dziecko – mówi Bożena Chomiczewska z włodawskiej policji.

– Wtedy wyczuli od niego wyraźną woń alkoholu. A kiedy mężczyzna wysiadł z samochodu okazało się, że ledwo mógł utrzymać się na nogach.

Na początek Dariusz G. stracił prawo jazdy kategorii ABT. Wraz z dzieckiem został odwieziony do domu. Jego samochodem zaopiekował się znajomy.

Za narażenie dziecka na utratę życia bezmyślnemu kierowcy grozi kara do pięciu lat więzienia.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
crx / 17 grudnia 2009 o 10:56
0
Myślę, iż warto byłoby napisać że funkcjonariusze zatrzymali TRZEŹWEGO.To dopiero byłaby wiadomość!!!
Avatar
~czepiacz~ / 17 grudnia 2009 o 08:18
0
Promilowym rekordzistą okazał się 34-letni rolnik, którego policjanci zatrzymali do kontroli w miejscowości Kolonia Kolczyn. Mężczyzna kierował seatem. Samochodem jechała także 10-letnia dziewczynka, córka kierowcy. Podczas przeprowadzanych czynności funkcjonariusze wyczuli od kierującego woń alkoholu, zaś gdy kierowca wysiadł z samochodu chwiał się na nogach. Przeprowadzone badanie wykazało, że miał w organizmie blisko 2, 8 promila.
[url="http://www.kwp.lublin.pl/index.php?action=news&action_id=8829"]http://www.kwp.lublin.pl/index.php?action=...;action_id=8829[/url]

Tak podaję policja.Napewno nie był nim chłopczyk matole i partaczu.
Wasz redaktor naczelny musi być straszną d*** wołowa skoro pozwala na tego typu błedy
Promilowym rekordzistą okazał się 34-letni rolnik, którego policjanci zatrzymali do kontroli w miejscowości Kolonia Kolczyn. Mężczyzna kierował seatem. Samochodem jechała także 10-letnia dziewczynka, córka kierowcy. Podczas przeprowadzanych czynności funkcjonariusze wyczuli od kierującego woń alkoholu, zaś gdy kierowca wysiadł z samochodu chwiał się na nogach. Przeprowadzone badanie wykazało, że miał w organizmie blisko 2, 8 promila.
[url="http://www.kwp.lublin.pl/index.php?action=news&action_id=8829"]http://www.kwp.lublin.pl/inde... rozwiń
Avatar
Kaj.... / 16 grudnia 2009 o 23:10
0
takijeden napisał:
Chyba pomyliłeś fora-to dla analfabetów jest gdzieś indziej.Tu mogą wpisy czytać normalni ludzie,więc może najpierw zajrzał byś do słownika ortograficznego?


Zaatakowales wyznawce (jednej i jedynej) prawdy wg. Jego Bezmozgowosci Jaroslawa Kaczynskiego!
Nie spodziewaj sie taryfy ulgwej w konfrontacji z siasiadami!
Niestety, ale wciaz przynalezymy do zdecydowanej mniejszosci w tym zakatku kraju!
Avatar
takijeden / 16 grudnia 2009 o 20:37
0
Gość napisał:
Wy pelowskie darmozjady, to posadzilibyscie wszystkich co maja odwage podniesc glowe
i zyc wlasnym zyciem, a nie potporzatkowanym Tuskomatolom!
Jakby tak w regionie gdzie glosujecie na Pelo, to nie byl by ten czlowiek deb***em, tylko przesladowanym!
wy profesory z Bozej laski razem z tem Bartoszefskim co to profesor po zawoduwce!


Chyba pomyliłeś fora-to dla analfabetów jest gdzieś indziej.Tu mogą wpisy czytać normalni ludzie,więc może najpierw zajrzał byś do słownika ortograficznego?


Chyba pomyliłeś fora-to dla analfabetów jest gdzieś indziej.Tu mogą wpisy czytać normalni ludzie,więc może najpierw zajrzał byś do słownika ortograficznego? rozwiń
Avatar
Gość / 16 grudnia 2009 o 20:23
0
Kajtek. napisał:
Ciekaw jestem, czy faktycznie deb***a posadza, czy tez tylko otrzyma jakas symboliczna kare i to w nawiasach?
Przeciez bezmyslnosc naszych rodakow przekracza wszelkie dopuszczalne granice!
Prostak wiezie wlasne dziecko w tym stanie!
Ale...coz...tzw. Sciana Wschodnia!

Wy pelowskie darmozjady, to posadzilibyscie wszystkich co maja odwage podniesc glowe
i zyc wlasnym zyciem, a nie potporzatkowanym Tuskomatolom!
Jakby tak w regionie gdzie glosujecie na Pelo, to nie byl by ten czlowiek deb***em, tylko przesladowanym!
wy profesory z Bozej laski razem z tem Bartoszefskim co to profesor po zawoduwce!

Wy pelowskie darmozjady, to posadzilibyscie wszystkich co maja odwage podniesc glowe
i zyc wlasnym zyciem, a nie potporzatkowanym Tuskomatolom!
Jakby tak w regionie gdzie glosujecie na Pelo, to nie byl by ten czlowiek deb***em, tylko przesladowanym!
wy profesory z Bozej laski razem z tem Bartoszefskim co to profesor po zawoduwce! rozwiń
Avatar
~kierowca~ / 16 grudnia 2009 o 18:45
0
~kierowca~ napisał:
Kat 'B'- uprawnia do kierowania
1. pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej 3,5 t, z wyjątkiem autobusu lub motocykla,
2. pojazdem, o którym mowa w pkt. 3.1, z przyczepą inną niż lekka o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej masy własnej pojazdu ciągnącego, o ile łączna dopuszczalna masa całkowita zespołu tych pojazdów nie przekracza 3,5 t,
pojazdem, o którym mowa w pkt. 3.1 z przyczepą lekką,


A punkt 3.1 o którym mowa to ten samochód o DMC max3.5t i td.Kategorie zacytowałem za Wikipedią


A punkt 3.1 o którym mowa to ten samochód o DMC max3.5t i td.Kategorie zacytowałem za Wikipedią rozwiń
Avatar
kamil / 16 grudnia 2009 o 18:44
0
Gość napisał:
"Dariusz G. nie zdołała ujechać daleko" co to za analfabeta pisze


Że Ty jesteś chodzącym ideałem nie znaczy,że każdy musi nim być.
Avatar
~kierowca~ / 16 grudnia 2009 o 18:44
0
Kali napisał:
Czy w tym kraju wprowadzili nową kategorie prawa jazdy ABT ?? cyt.,,Na początek Dariusz G. stracił prawo jazdy kategorii ABT.'' - kali mieć krowa, kali chcieć pracować w DW.


No to może ja rozwinę temat i przetłumaczę Ci to na prostszy do zrozumienia dla ciebie sposób-stracił prawo jazdy TRZECH KATEGORII:A,B,T.Znaczy to dokładnie to samo co napisał autor tekstu.
Kat.'A'-uprawnia do kierowania motocyklem, motocyklem z przyczepą motocyklową o masie nie przekraczającej masy własnej motocykla i 100kg.
Kat 'B'- uprawnia do kierowania
1. pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej 3,5 t, z wyjątkiem autobusu lub motocykla,
2. pojazdem, o którym mowa w pkt. 3.1, z przyczepą inną niż lekka o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej masy własnej pojazdu ciągnącego, o ile łączna dopuszczalna masa całkowita zespołu tych pojazdów nie przekracza 3,5 t,
pojazdem, o którym mowa w pkt. 3.1 z przyczepą lekką,
mikrobusem, jeżeli posiada do 9 miejsc siedzących,
. ciągnikiem rolniczym lub pojazdem wolnobieżnym,
Kat.'T'-uprawnia do kierowania:
ciągnikiem rolniczym z przyczepą (przyczepami) lub pojazdem wolnobieżnym,


No to może ja rozwinę temat i przetłumaczę Ci to na prostszy do zrozumienia dla ciebie sposób-stracił prawo jazdy TRZECH KATEGORII:A,B,T.Znaczy to dokładnie to samo co napisał autor tekstu.
Kat.'A'-uprawnia do kierowania motocyklem, motocyklem z przyczepą motocyklową o masie nie przekraczającej masy własnej motocykla i 100kg.
Kat 'B'- uprawnia do kierowania
1. pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej 3,5 t, z wyjątkiem autobusu lub motoc... rozwiń
Avatar
Kali / 16 grudnia 2009 o 18:03
0
Czy w tym kraju wprowadzili nową kategorie prawa jazdy ABT ?? cyt.,,Na początek Dariusz G. stracił prawo jazdy kategorii ABT.'' - kali mieć krowa, kali chcieć pracować w DW.
Avatar
Gość / 16 grudnia 2009 o 17:28
0
"Dariusz G. nie zdołała ujechać daleko" co to za analfabeta pisze
Avatar
crx / 17 grudnia 2009 o 10:56
0
Myślę, iż warto byłoby napisać że funkcjonariusze zatrzymali TRZEŹWEGO.To dopiero byłaby wiadomość!!!
Avatar
~czepiacz~ / 17 grudnia 2009 o 08:18
0
Promilowym rekordzistą okazał się 34-letni rolnik, którego policjanci zatrzymali do kontroli w miejscowości Kolonia Kolczyn. Mężczyzna kierował seatem. Samochodem jechała także 10-letnia dziewczynka, córka kierowcy. Podczas przeprowadzanych czynności funkcjonariusze wyczuli od kierującego woń alkoholu, zaś gdy kierowca wysiadł z samochodu chwiał się na nogach. Przeprowadzone badanie wykazało, że miał w organizmie blisko 2, 8 promila.
[url="http://www.kwp.lublin.pl/index.php?action=news&action_id=8829"]http://www.kwp.lublin.pl/index.php?action=...;action_id=8829[/url]

Tak podaję policja.Napewno nie był nim chłopczyk matole i partaczu.
Wasz redaktor naczelny musi być straszną d*** wołowa skoro pozwala na tego typu błedy
Promilowym rekordzistą okazał się 34-letni rolnik, którego policjanci zatrzymali do kontroli w miejscowości Kolonia Kolczyn. Mężczyzna kierował seatem. Samochodem jechała także 10-letnia dziewczynka, córka kierowcy. Podczas przeprowadzanych czynności funkcjonariusze wyczuli od kierującego woń alkoholu, zaś gdy kierowca wysiadł z samochodu chwiał się na nogach. Przeprowadzone badanie wykazało, że miał w organizmie blisko 2, 8 promila.
[url="http://www.kwp.lublin.pl/index.php?action=news&action_id=8829"]http://www.kwp.lublin.pl/inde... rozwiń
Avatar
Kaj.... / 16 grudnia 2009 o 23:10
0
takijeden napisał:
Chyba pomyliłeś fora-to dla analfabetów jest gdzieś indziej.Tu mogą wpisy czytać normalni ludzie,więc może najpierw zajrzał byś do słownika ortograficznego?


Zaatakowales wyznawce (jednej i jedynej) prawdy wg. Jego Bezmozgowosci Jaroslawa Kaczynskiego!
Nie spodziewaj sie taryfy ulgwej w konfrontacji z siasiadami!
Niestety, ale wciaz przynalezymy do zdecydowanej mniejszosci w tym zakatku kraju!
Avatar
takijeden / 16 grudnia 2009 o 20:37
0
Gość napisał:
Wy pelowskie darmozjady, to posadzilibyscie wszystkich co maja odwage podniesc glowe
i zyc wlasnym zyciem, a nie potporzatkowanym Tuskomatolom!
Jakby tak w regionie gdzie glosujecie na Pelo, to nie byl by ten czlowiek deb***em, tylko przesladowanym!
wy profesory z Bozej laski razem z tem Bartoszefskim co to profesor po zawoduwce!


Chyba pomyliłeś fora-to dla analfabetów jest gdzieś indziej.Tu mogą wpisy czytać normalni ludzie,więc może najpierw zajrzał byś do słownika ortograficznego?


Chyba pomyliłeś fora-to dla analfabetów jest gdzieś indziej.Tu mogą wpisy czytać normalni ludzie,więc może najpierw zajrzał byś do słownika ortograficznego? rozwiń
Avatar
Gość / 16 grudnia 2009 o 20:23
0
Kajtek. napisał:
Ciekaw jestem, czy faktycznie deb***a posadza, czy tez tylko otrzyma jakas symboliczna kare i to w nawiasach?
Przeciez bezmyslnosc naszych rodakow przekracza wszelkie dopuszczalne granice!
Prostak wiezie wlasne dziecko w tym stanie!
Ale...coz...tzw. Sciana Wschodnia!

Wy pelowskie darmozjady, to posadzilibyscie wszystkich co maja odwage podniesc glowe
i zyc wlasnym zyciem, a nie potporzatkowanym Tuskomatolom!
Jakby tak w regionie gdzie glosujecie na Pelo, to nie byl by ten czlowiek deb***em, tylko przesladowanym!
wy profesory z Bozej laski razem z tem Bartoszefskim co to profesor po zawoduwce!

Wy pelowskie darmozjady, to posadzilibyscie wszystkich co maja odwage podniesc glowe
i zyc wlasnym zyciem, a nie potporzatkowanym Tuskomatolom!
Jakby tak w regionie gdzie glosujecie na Pelo, to nie byl by ten czlowiek deb***em, tylko przesladowanym!
wy profesory z Bozej laski razem z tem Bartoszefskim co to profesor po zawoduwce! rozwiń
Avatar
~kierowca~ / 16 grudnia 2009 o 18:45
0
~kierowca~ napisał:
Kat 'B'- uprawnia do kierowania
1. pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej 3,5 t, z wyjątkiem autobusu lub motocykla,
2. pojazdem, o którym mowa w pkt. 3.1, z przyczepą inną niż lekka o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej masy własnej pojazdu ciągnącego, o ile łączna dopuszczalna masa całkowita zespołu tych pojazdów nie przekracza 3,5 t,
pojazdem, o którym mowa w pkt. 3.1 z przyczepą lekką,


A punkt 3.1 o którym mowa to ten samochód o DMC max3.5t i td.Kategorie zacytowałem za Wikipedią


A punkt 3.1 o którym mowa to ten samochód o DMC max3.5t i td.Kategorie zacytowałem za Wikipedią rozwiń
Avatar
kamil / 16 grudnia 2009 o 18:44
0
Gość napisał:
"Dariusz G. nie zdołała ujechać daleko" co to za analfabeta pisze


Że Ty jesteś chodzącym ideałem nie znaczy,że każdy musi nim być.
Avatar
~kierowca~ / 16 grudnia 2009 o 18:44
0
Kali napisał:
Czy w tym kraju wprowadzili nową kategorie prawa jazdy ABT ?? cyt.,,Na początek Dariusz G. stracił prawo jazdy kategorii ABT.'' - kali mieć krowa, kali chcieć pracować w DW.


No to może ja rozwinę temat i przetłumaczę Ci to na prostszy do zrozumienia dla ciebie sposób-stracił prawo jazdy TRZECH KATEGORII:A,B,T.Znaczy to dokładnie to samo co napisał autor tekstu.
Kat.'A'-uprawnia do kierowania motocyklem, motocyklem z przyczepą motocyklową o masie nie przekraczającej masy własnej motocykla i 100kg.
Kat 'B'- uprawnia do kierowania
1. pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej 3,5 t, z wyjątkiem autobusu lub motocykla,
2. pojazdem, o którym mowa w pkt. 3.1, z przyczepą inną niż lekka o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej masy własnej pojazdu ciągnącego, o ile łączna dopuszczalna masa całkowita zespołu tych pojazdów nie przekracza 3,5 t,
pojazdem, o którym mowa w pkt. 3.1 z przyczepą lekką,
mikrobusem, jeżeli posiada do 9 miejsc siedzących,
. ciągnikiem rolniczym lub pojazdem wolnobieżnym,
Kat.'T'-uprawnia do kierowania:
ciągnikiem rolniczym z przyczepą (przyczepami) lub pojazdem wolnobieżnym,


No to może ja rozwinę temat i przetłumaczę Ci to na prostszy do zrozumienia dla ciebie sposób-stracił prawo jazdy TRZECH KATEGORII:A,B,T.Znaczy to dokładnie to samo co napisał autor tekstu.
Kat.'A'-uprawnia do kierowania motocyklem, motocyklem z przyczepą motocyklową o masie nie przekraczającej masy własnej motocykla i 100kg.
Kat 'B'- uprawnia do kierowania
1. pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej 3,5 t, z wyjątkiem autobusu lub motoc... rozwiń
Avatar
Kali / 16 grudnia 2009 o 18:03
0
Czy w tym kraju wprowadzili nową kategorie prawa jazdy ABT ?? cyt.,,Na początek Dariusz G. stracił prawo jazdy kategorii ABT.'' - kali mieć krowa, kali chcieć pracować w DW.
Avatar
Gość / 16 grudnia 2009 o 17:28
0
"Dariusz G. nie zdołała ujechać daleko" co to za analfabeta pisze
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

W tym miejscu powstanie pierwszy miejski żłobek w Lubartowie. Rusza remont budynku

W tym miejscu powstanie pierwszy miejski żłobek w Lubartowie. Rusza remont budynku 1 0

Przy ulicy Reja 14 prawdopodobnie powstanie pierwszy publiczny żłobek w Lubartowie. Miasto wybrało wykonawcę termomodernizacji budynku.

Znamy termin podwyżki cen biletów i wprowadzenia Lubelskiej Karty Miejskiej

Znamy termin podwyżki cen biletów i wprowadzenia Lubelskiej Karty Miejskiej 12 23

Już w czwartek Rada Miasta ma głosować w sprawie wprowadzenia Lubelskiej Karty Miejskiej mającej przysługiwać osobom, które rozliczają się z podatku PIT jako mieszkańcy Lublina. Będzie można się o nią starać już od czerwca. Wyłącznie jej posiadacze mieliby prawo do biletów okresowych komunikacji miejskiej w obecnych cenach. Pozostali od września płaciliby nawet o 30 proc. więcej niż obecnie.

Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach zostanie odświeżony

Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach zostanie odświeżony 0 0

Zabytkowa, przedwojenna willa w Puławach, w której mieści się Młodzieżowy Dom Kultury, zostanie wyremontowana. Prace renowacyjne powinny zakończyć się w czerwcu. Powiat zapłaci za nie 318 tys. zł.

Gwałty, rozboje i zabójstwa w Zamościu. Co policyjne statystyki mówią o mieście

Gwałty, rozboje i zabójstwa w Zamościu. Co policyjne statystyki mówią o mieście 0 6

Uważajcie jutro na siebie. Najwięcej kolizji w Zamościu jest w piątki i poniedziałki. Na najbliższej sesji radni zapoznają się ze stanem bezpieczeństwa i porządku publicznego w mieście. Z policyjnych statystyk wynika, że najwięcej w zeszłym roku było przestępstw kryminalnych. Strażnicy miejscy mówią o zagrożeniach w ruchu drogowym i piciu w niedozwolonych miejscach.

Azoty II Puławy – AZS UJK Kielce 27:35. Sześć goli w minutę

Azoty II Puławy – AZS UJK Kielce 27:35. Sześć goli w minutę 0 0

W zaległym meczu 13. kolejki rezerwy Azotów Puławy przegrały z AZS UJK Kielce 27:35

22 ofiary i największy proces o pedofilię w Polsce. Ruszyła sprawa księdza Mariana W.
film

22 ofiary i największy proces o pedofilię w Polsce. Ruszyła sprawa księdza Mariana W. 7 9

Nowy Targ (woj. małopolskie). Rozpoczął się proces księdza Mariana W., oskarżonego o seksualne wykorzystywanie nieletnich. Pokrzywdzonych miało zostać 22 chłopców, jednak postępowanie dotyczące połowy z nich zostało umorzone ze względu na przedawnienie. Jak mówi pełnomocnik części pokrzywdzonych, to jak dotąd największy tego typu proces.

Rozpoczyna się modernizacja magistrali wodociągowej w Świdniku

Rozpoczyna się modernizacja magistrali wodociągowej w Świdniku 0 1

Wymiana blisko 11 km rur wraz z wymianą armatury w 21 komorach zasuw. Przedsiębiorstwo Komunalne Pegimek w Świdniku rozpoczyna modernizację magistrali wodociągowej w mieście.

Kierowca ciężarówki zatarasował drogę krajową nr 48 w Dęblinie

Kierowca ciężarówki zatarasował drogę krajową nr 48 w Dęblinie 0 0

Kierujący samochodem ciężarowym z naczepą, zakończył jazdę w przydrożnym rowie i zablokował na ponad godzinę drogę krajową nr 48.

Dwie strzelaniny w jednym mieście na zachodzie Niemiec. Zginęło co najmniej 11 osób
film

Dwie strzelaniny w jednym mieście na zachodzie Niemiec. Zginęło co najmniej 11 osób 6 11

Hanau, Niemcy. Co najmniej 11 osób zginęło w dwóch strzelaninach na zachodzie Niemiec. Do obu zdarzeń doszło w środę (19.02) wieczorem w stutysięcznym mieście Hanau, leżącym niedaleko Frankfurtu nad Menem. Policja ustaliła, że pierwsza strzelanina miała miejsce w barze w centrum miasta. Zginęły tam trzy osoby.

Koncert karnawałowy w DK LSM
21 lutego 2020, 18:00

Koncert karnawałowy w DK LSM 0 1

Lubelski Uniwersytet Drugiego Wieku zaprasza 21 lutego o godz. 18 do Domu Kultury LSM (ul. Wallenroda 4a) na koncert karnawałowy z udziałem Zespołu Wokalnego Pasjonatta oraz Społecznego Ogniska Baletowego.

Powstaje drugi tor linii kolejowej do Warszawy. Nie ma za to drogi do peronu Lublina Zachodniego

Powstaje drugi tor linii kolejowej do Warszawy. Nie ma za to drogi do peronu Lublina Zachodniego 3 23

Gotowa jest już spora część drugiego toru odnawianej linii kolejowej między Lublinem a Dęblinem. Wczesną jesienią na nowy tor mają wjechać pociągi. Nie zanosi się jednak na szybkie powstanie miejskiego odcinka drogi do peronu Lublina Zachodniego.

Zebrała 400 tys. zł na walkę z rakiem. Okazało się, że nie jest chora
Reportaż Uwagi! TVN
film

Zebrała 400 tys. zł na walkę z rakiem. Okazało się, że nie jest chora 87 6

- Wesprzyjcie mnie, nie pozwólcie, żebym umarła – prosiła ze łzami w oczach. Historia 40-letniej matki dwójki dzieci zmagającej się z rzadkim nowotworem poruszyła tysiące osób. Jej choroba okazała się fikcją.

LUK Politechnika gra dzisiaj ważny mecz z Mickiewiczem Kluczbork

LUK Politechnika gra dzisiaj ważny mecz z Mickiewiczem Kluczbork 0 4

W 22. kolejce spotkań LUK Politechnika Lublin zagra na wyjeździe z Mickiewiczem Kluczbork już w czwartek. Powodem przyspieszenia terminu meczu są kłopoty gospodarzy z halą w weekend

Wypadek na trasie Lublin-Chełm na krajowej "12". Jedna osoba w szpitalu

Wypadek na trasie Lublin-Chełm na krajowej "12". Jedna osoba w szpitalu 0 1

Do wypadku doszło w miejscowości Stołpie (pow. chełmski) na trasie Lublin-Chełm na drodze krajowej nr 12. Jedna osoba została poszkodowana.

Dziesiątki zatrzymanych, wyłudzanie podatku VAT na masową skalę

Dziesiątki zatrzymanych, wyłudzanie podatku VAT na masową skalę 0 15

Zatrzymano ponad 20 osób podejrzanych o wyłudzanie podatku VAT na masową skalę. W akcji brali udział policjanci z CBŚP, agencji ABW oraz celnicy. Według śledczych, podejrzani wyłudzili przynajmniej 35 mln zł.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!