Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

16 grudnia 2009 r.
15:52
Edytuj ten wpis

W sztok pijany tatuś wiózł autem swojego synka

Autor: Zdjęcie autora (bar)
0 11 A A

Prawie 3 prom. alkoholu w organizmie miał 34-letni mieszkaniec Kulczyna. W tym stanie kierował autem. Wraz z nim podróżowało jego 10-letnie dziecko.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Dariusz G. nie zdołała ujechać daleko, został zatrzymany do kontroli drogowej w Kulczynie.

– Kiedy funkcjonariusze z naszej drogówki i Straży Granicznej sprawdzali jego dokumenty, poprosił ich, aby się pospieszyli, gdyż właśnie jedzie do szpitala, w którym przebywa jego młodsze dziecko – mówi Bożena Chomiczewska z włodawskiej policji.

– Wtedy wyczuli od niego wyraźną woń alkoholu. A kiedy mężczyzna wysiadł z samochodu okazało się, że ledwo mógł utrzymać się na nogach.

Na początek Dariusz G. stracił prawo jazdy kategorii ABT. Wraz z dzieckiem został odwieziony do domu. Jego samochodem zaopiekował się znajomy.

Za narażenie dziecka na utratę życia bezmyślnemu kierowcy grozi kara do pięciu lat więzienia.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
crx / 17 grudnia 2009 o 10:56
0
Myślę, iż warto byłoby napisać że funkcjonariusze zatrzymali TRZEŹWEGO.To dopiero byłaby wiadomość!!!
Avatar
~czepiacz~ / 17 grudnia 2009 o 08:18
0
Promilowym rekordzistą okazał się 34-letni rolnik, którego policjanci zatrzymali do kontroli w miejscowości Kolonia Kolczyn. Mężczyzna kierował seatem. Samochodem jechała także 10-letnia dziewczynka, córka kierowcy. Podczas przeprowadzanych czynności funkcjonariusze wyczuli od kierującego woń alkoholu, zaś gdy kierowca wysiadł z samochodu chwiał się na nogach. Przeprowadzone badanie wykazało, że miał w organizmie blisko 2, 8 promila.
[url="http://www.kwp.lublin.pl/index.php?action=news&action_id=8829"]http://www.kwp.lublin.pl/index.php?action=...;action_id=8829[/url]

Tak podaję policja.Napewno nie był nim chłopczyk matole i partaczu.
Wasz redaktor naczelny musi być straszną d*** wołowa skoro pozwala na tego typu błedy
Promilowym rekordzistą okazał się 34-letni rolnik, którego policjanci zatrzymali do kontroli w miejscowości Kolonia Kolczyn. Mężczyzna kierował seatem. Samochodem jechała także 10-letnia dziewczynka, córka kierowcy. Podczas przeprowadzanych czynności funkcjonariusze wyczuli od kierującego woń alkoholu, zaś gdy kierowca wysiadł z samochodu chwiał się na nogach. Przeprowadzone badanie wykazało, że miał w organizmie blisko 2, 8 promila.
[url="http://www.kwp.lublin.pl/index.php?action=news&action_id=8829"]http://www.kwp.lublin.pl/inde... rozwiń
Avatar
Kaj.... / 16 grudnia 2009 o 23:10
0
takijeden napisał:
Chyba pomyliłeś fora-to dla analfabetów jest gdzieś indziej.Tu mogą wpisy czytać normalni ludzie,więc może najpierw zajrzał byś do słownika ortograficznego?


Zaatakowales wyznawce (jednej i jedynej) prawdy wg. Jego Bezmozgowosci Jaroslawa Kaczynskiego!
Nie spodziewaj sie taryfy ulgwej w konfrontacji z siasiadami!
Niestety, ale wciaz przynalezymy do zdecydowanej mniejszosci w tym zakatku kraju!
Avatar
takijeden / 16 grudnia 2009 o 20:37
0
Gość napisał:
Wy pelowskie darmozjady, to posadzilibyscie wszystkich co maja odwage podniesc glowe
i zyc wlasnym zyciem, a nie potporzatkowanym Tuskomatolom!
Jakby tak w regionie gdzie glosujecie na Pelo, to nie byl by ten czlowiek deb***em, tylko przesladowanym!
wy profesory z Bozej laski razem z tem Bartoszefskim co to profesor po zawoduwce!


Chyba pomyliłeś fora-to dla analfabetów jest gdzieś indziej.Tu mogą wpisy czytać normalni ludzie,więc może najpierw zajrzał byś do słownika ortograficznego?


Chyba pomyliłeś fora-to dla analfabetów jest gdzieś indziej.Tu mogą wpisy czytać normalni ludzie,więc może najpierw zajrzał byś do słownika ortograficznego? rozwiń
Avatar
Gość / 16 grudnia 2009 o 20:23
0
Kajtek. napisał:
Ciekaw jestem, czy faktycznie deb***a posadza, czy tez tylko otrzyma jakas symboliczna kare i to w nawiasach?
Przeciez bezmyslnosc naszych rodakow przekracza wszelkie dopuszczalne granice!
Prostak wiezie wlasne dziecko w tym stanie!
Ale...coz...tzw. Sciana Wschodnia!

Wy pelowskie darmozjady, to posadzilibyscie wszystkich co maja odwage podniesc glowe
i zyc wlasnym zyciem, a nie potporzatkowanym Tuskomatolom!
Jakby tak w regionie gdzie glosujecie na Pelo, to nie byl by ten czlowiek deb***em, tylko przesladowanym!
wy profesory z Bozej laski razem z tem Bartoszefskim co to profesor po zawoduwce!

Wy pelowskie darmozjady, to posadzilibyscie wszystkich co maja odwage podniesc glowe
i zyc wlasnym zyciem, a nie potporzatkowanym Tuskomatolom!
Jakby tak w regionie gdzie glosujecie na Pelo, to nie byl by ten czlowiek deb***em, tylko przesladowanym!
wy profesory z Bozej laski razem z tem Bartoszefskim co to profesor po zawoduwce! rozwiń
Avatar
~kierowca~ / 16 grudnia 2009 o 18:45
0
~kierowca~ napisał:
Kat 'B'- uprawnia do kierowania
1. pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej 3,5 t, z wyjątkiem autobusu lub motocykla,
2. pojazdem, o którym mowa w pkt. 3.1, z przyczepą inną niż lekka o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej masy własnej pojazdu ciągnącego, o ile łączna dopuszczalna masa całkowita zespołu tych pojazdów nie przekracza 3,5 t,
pojazdem, o którym mowa w pkt. 3.1 z przyczepą lekką,


A punkt 3.1 o którym mowa to ten samochód o DMC max3.5t i td.Kategorie zacytowałem za Wikipedią


A punkt 3.1 o którym mowa to ten samochód o DMC max3.5t i td.Kategorie zacytowałem za Wikipedią rozwiń
Avatar
kamil / 16 grudnia 2009 o 18:44
0
Gość napisał:
"Dariusz G. nie zdołała ujechać daleko" co to za analfabeta pisze


Że Ty jesteś chodzącym ideałem nie znaczy,że każdy musi nim być.
Avatar
~kierowca~ / 16 grudnia 2009 o 18:44
0
Kali napisał:
Czy w tym kraju wprowadzili nową kategorie prawa jazdy ABT ?? cyt.,,Na początek Dariusz G. stracił prawo jazdy kategorii ABT.'' - kali mieć krowa, kali chcieć pracować w DW.


No to może ja rozwinę temat i przetłumaczę Ci to na prostszy do zrozumienia dla ciebie sposób-stracił prawo jazdy TRZECH KATEGORII:A,B,T.Znaczy to dokładnie to samo co napisał autor tekstu.
Kat.'A'-uprawnia do kierowania motocyklem, motocyklem z przyczepą motocyklową o masie nie przekraczającej masy własnej motocykla i 100kg.
Kat 'B'- uprawnia do kierowania
1. pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej 3,5 t, z wyjątkiem autobusu lub motocykla,
2. pojazdem, o którym mowa w pkt. 3.1, z przyczepą inną niż lekka o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej masy własnej pojazdu ciągnącego, o ile łączna dopuszczalna masa całkowita zespołu tych pojazdów nie przekracza 3,5 t,
pojazdem, o którym mowa w pkt. 3.1 z przyczepą lekką,
mikrobusem, jeżeli posiada do 9 miejsc siedzących,
. ciągnikiem rolniczym lub pojazdem wolnobieżnym,
Kat.'T'-uprawnia do kierowania:
ciągnikiem rolniczym z przyczepą (przyczepami) lub pojazdem wolnobieżnym,


No to może ja rozwinę temat i przetłumaczę Ci to na prostszy do zrozumienia dla ciebie sposób-stracił prawo jazdy TRZECH KATEGORII:A,B,T.Znaczy to dokładnie to samo co napisał autor tekstu.
Kat.'A'-uprawnia do kierowania motocyklem, motocyklem z przyczepą motocyklową o masie nie przekraczającej masy własnej motocykla i 100kg.
Kat 'B'- uprawnia do kierowania
1. pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej 3,5 t, z wyjątkiem autobusu lub motoc... rozwiń
Avatar
Kali / 16 grudnia 2009 o 18:03
0
Czy w tym kraju wprowadzili nową kategorie prawa jazdy ABT ?? cyt.,,Na początek Dariusz G. stracił prawo jazdy kategorii ABT.'' - kali mieć krowa, kali chcieć pracować w DW.
Avatar
Gość / 16 grudnia 2009 o 17:28
0
"Dariusz G. nie zdołała ujechać daleko" co to za analfabeta pisze
Avatar
crx / 17 grudnia 2009 o 10:56
0
Myślę, iż warto byłoby napisać że funkcjonariusze zatrzymali TRZEŹWEGO.To dopiero byłaby wiadomość!!!
Avatar
~czepiacz~ / 17 grudnia 2009 o 08:18
0
Promilowym rekordzistą okazał się 34-letni rolnik, którego policjanci zatrzymali do kontroli w miejscowości Kolonia Kolczyn. Mężczyzna kierował seatem. Samochodem jechała także 10-letnia dziewczynka, córka kierowcy. Podczas przeprowadzanych czynności funkcjonariusze wyczuli od kierującego woń alkoholu, zaś gdy kierowca wysiadł z samochodu chwiał się na nogach. Przeprowadzone badanie wykazało, że miał w organizmie blisko 2, 8 promila.
[url="http://www.kwp.lublin.pl/index.php?action=news&action_id=8829"]http://www.kwp.lublin.pl/index.php?action=...;action_id=8829[/url]

Tak podaję policja.Napewno nie był nim chłopczyk matole i partaczu.
Wasz redaktor naczelny musi być straszną d*** wołowa skoro pozwala na tego typu błedy
Promilowym rekordzistą okazał się 34-letni rolnik, którego policjanci zatrzymali do kontroli w miejscowości Kolonia Kolczyn. Mężczyzna kierował seatem. Samochodem jechała także 10-letnia dziewczynka, córka kierowcy. Podczas przeprowadzanych czynności funkcjonariusze wyczuli od kierującego woń alkoholu, zaś gdy kierowca wysiadł z samochodu chwiał się na nogach. Przeprowadzone badanie wykazało, że miał w organizmie blisko 2, 8 promila.
[url="http://www.kwp.lublin.pl/index.php?action=news&action_id=8829"]http://www.kwp.lublin.pl/inde... rozwiń
Avatar
Kaj.... / 16 grudnia 2009 o 23:10
0
takijeden napisał:
Chyba pomyliłeś fora-to dla analfabetów jest gdzieś indziej.Tu mogą wpisy czytać normalni ludzie,więc może najpierw zajrzał byś do słownika ortograficznego?


Zaatakowales wyznawce (jednej i jedynej) prawdy wg. Jego Bezmozgowosci Jaroslawa Kaczynskiego!
Nie spodziewaj sie taryfy ulgwej w konfrontacji z siasiadami!
Niestety, ale wciaz przynalezymy do zdecydowanej mniejszosci w tym zakatku kraju!
Avatar
takijeden / 16 grudnia 2009 o 20:37
0
Gość napisał:
Wy pelowskie darmozjady, to posadzilibyscie wszystkich co maja odwage podniesc glowe
i zyc wlasnym zyciem, a nie potporzatkowanym Tuskomatolom!
Jakby tak w regionie gdzie glosujecie na Pelo, to nie byl by ten czlowiek deb***em, tylko przesladowanym!
wy profesory z Bozej laski razem z tem Bartoszefskim co to profesor po zawoduwce!


Chyba pomyliłeś fora-to dla analfabetów jest gdzieś indziej.Tu mogą wpisy czytać normalni ludzie,więc może najpierw zajrzał byś do słownika ortograficznego?


Chyba pomyliłeś fora-to dla analfabetów jest gdzieś indziej.Tu mogą wpisy czytać normalni ludzie,więc może najpierw zajrzał byś do słownika ortograficznego? rozwiń
Avatar
Gość / 16 grudnia 2009 o 20:23
0
Kajtek. napisał:
Ciekaw jestem, czy faktycznie deb***a posadza, czy tez tylko otrzyma jakas symboliczna kare i to w nawiasach?
Przeciez bezmyslnosc naszych rodakow przekracza wszelkie dopuszczalne granice!
Prostak wiezie wlasne dziecko w tym stanie!
Ale...coz...tzw. Sciana Wschodnia!

Wy pelowskie darmozjady, to posadzilibyscie wszystkich co maja odwage podniesc glowe
i zyc wlasnym zyciem, a nie potporzatkowanym Tuskomatolom!
Jakby tak w regionie gdzie glosujecie na Pelo, to nie byl by ten czlowiek deb***em, tylko przesladowanym!
wy profesory z Bozej laski razem z tem Bartoszefskim co to profesor po zawoduwce!

Wy pelowskie darmozjady, to posadzilibyscie wszystkich co maja odwage podniesc glowe
i zyc wlasnym zyciem, a nie potporzatkowanym Tuskomatolom!
Jakby tak w regionie gdzie glosujecie na Pelo, to nie byl by ten czlowiek deb***em, tylko przesladowanym!
wy profesory z Bozej laski razem z tem Bartoszefskim co to profesor po zawoduwce! rozwiń
Avatar
~kierowca~ / 16 grudnia 2009 o 18:45
0
~kierowca~ napisał:
Kat 'B'- uprawnia do kierowania
1. pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej 3,5 t, z wyjątkiem autobusu lub motocykla,
2. pojazdem, o którym mowa w pkt. 3.1, z przyczepą inną niż lekka o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej masy własnej pojazdu ciągnącego, o ile łączna dopuszczalna masa całkowita zespołu tych pojazdów nie przekracza 3,5 t,
pojazdem, o którym mowa w pkt. 3.1 z przyczepą lekką,


A punkt 3.1 o którym mowa to ten samochód o DMC max3.5t i td.Kategorie zacytowałem za Wikipedią


A punkt 3.1 o którym mowa to ten samochód o DMC max3.5t i td.Kategorie zacytowałem za Wikipedią rozwiń
Avatar
kamil / 16 grudnia 2009 o 18:44
0
Gość napisał:
"Dariusz G. nie zdołała ujechać daleko" co to za analfabeta pisze


Że Ty jesteś chodzącym ideałem nie znaczy,że każdy musi nim być.
Avatar
~kierowca~ / 16 grudnia 2009 o 18:44
0
Kali napisał:
Czy w tym kraju wprowadzili nową kategorie prawa jazdy ABT ?? cyt.,,Na początek Dariusz G. stracił prawo jazdy kategorii ABT.'' - kali mieć krowa, kali chcieć pracować w DW.


No to może ja rozwinę temat i przetłumaczę Ci to na prostszy do zrozumienia dla ciebie sposób-stracił prawo jazdy TRZECH KATEGORII:A,B,T.Znaczy to dokładnie to samo co napisał autor tekstu.
Kat.'A'-uprawnia do kierowania motocyklem, motocyklem z przyczepą motocyklową o masie nie przekraczającej masy własnej motocykla i 100kg.
Kat 'B'- uprawnia do kierowania
1. pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej 3,5 t, z wyjątkiem autobusu lub motocykla,
2. pojazdem, o którym mowa w pkt. 3.1, z przyczepą inną niż lekka o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej masy własnej pojazdu ciągnącego, o ile łączna dopuszczalna masa całkowita zespołu tych pojazdów nie przekracza 3,5 t,
pojazdem, o którym mowa w pkt. 3.1 z przyczepą lekką,
mikrobusem, jeżeli posiada do 9 miejsc siedzących,
. ciągnikiem rolniczym lub pojazdem wolnobieżnym,
Kat.'T'-uprawnia do kierowania:
ciągnikiem rolniczym z przyczepą (przyczepami) lub pojazdem wolnobieżnym,


No to może ja rozwinę temat i przetłumaczę Ci to na prostszy do zrozumienia dla ciebie sposób-stracił prawo jazdy TRZECH KATEGORII:A,B,T.Znaczy to dokładnie to samo co napisał autor tekstu.
Kat.'A'-uprawnia do kierowania motocyklem, motocyklem z przyczepą motocyklową o masie nie przekraczającej masy własnej motocykla i 100kg.
Kat 'B'- uprawnia do kierowania
1. pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej 3,5 t, z wyjątkiem autobusu lub motoc... rozwiń
Avatar
Kali / 16 grudnia 2009 o 18:03
0
Czy w tym kraju wprowadzili nową kategorie prawa jazdy ABT ?? cyt.,,Na początek Dariusz G. stracił prawo jazdy kategorii ABT.'' - kali mieć krowa, kali chcieć pracować w DW.
Avatar
Gość / 16 grudnia 2009 o 17:28
0
"Dariusz G. nie zdołała ujechać daleko" co to za analfabeta pisze
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 14 listopada 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 14 listopada 2018 r. 0 0

Czy powstanie koalicja w nowej Radzie Miasta Puławy?

Czy powstanie koalicja w nowej Radzie Miasta Puławy? 4 24

Największe szanse na utrzymanie stanowiska przewodniczącej rady miasta Puławy ma Bożena Krygier (PiS). Wśród jej zastępców prawdopodobnie znajdą się radni „Samorządowców” Janusza Grobla oraz „Niezależnych Wyborców” Pawła Maja.

Agro na obcasach. Wszystko dla pań

Agro na obcasach. Wszystko dla pań 0 0

To ukłon w stronę kobiet mieszkających i pracujących na terenach wiejskich. Panie zostały zaproszone na koncert trzech tenorów TRE Voci w Filharmonii Lubelskiej w ramach programu „Agro na obcasach”.

Promocja książki „Scena Lublin” w Teatrze Starym
15 listopada 2018, 19:30

Promocja książki „Scena Lublin” w Teatrze Starym 0 0

W czwartek o godz. 19.30 (po spektaklu „Żywi i umarli, czyli Bandyci w piekle”) w Teatrze Starym zacznie się promocja książki „Scena Lublin” i spotkanie z jej autorami: Jarosławem Cymermanem, Dominikiem Gacem, Grzegorzem Kondrasiukiem.

Przedsiębiorcy walczą o pieniądze za wykonane prace. Grozili blokadą Centralnej Magistrali Kolejowej

Przedsiębiorcy walczą o pieniądze za wykonane prace. Grozili blokadą Centralnej Magistrali Kolejowej 9 3

Nie dojdzie do blokady Centralnej Magistrali Kolejowej, zaplanowanej na środę przez podwykonawców firmy Astaldi, która nie zapłaciła im za prace wykonane przy przebudowie linii kolejowej nr 7 między Lublinem a Dęblinem.

Nowe miejsce w Lublinie. Dla miłośników meksykańskiego jedzenia
galeria

Nowe miejsce w Lublinie. Dla miłośników meksykańskiego jedzenia 40 6

Przy ul. Lubartowskiej 53 w Lublinie pojawił się „Kartel Mexican Food”, który serwuje dania ostre, średnio ostre i lekko ostre. Pierwsze burritos lokal w kontenerze sprzedał we wtorek.

Marta Baum w Pracowniach Kultury Maki
17 listopada 2018, 18:00

Marta Baum w Pracowniach Kultury Maki 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 17 listopada o godz. 18 w Pracowniach Kultury Maki odbędzie się koncert Marty Baum - Retroelectro. To połączenie muzyki przedwojennej z nowoczesnymi brzmieniami.

Urzędnicy marszałka dostali już premie przedświąteczne. "Znam pracowników, trzeba im podziękować za ich pracę"

Urzędnicy marszałka dostali już premie przedświąteczne. "Znam pracowników, trzeba im podziękować za ich pracę" 25 25

Pytania o zatrudnianie w urzędzie marszałkowskim i przyznawanie nagród tuż po ogłoszeniu wyników wyborów samorządowych padły podczas wtorkowej, ostatniej sesji sejmiku województwa upływającej kadencji.

Sensacja w Piotrkowie: Azoty Puławy pokonane

Sensacja w Piotrkowie: Azoty Puławy pokonane 2 4

W meczu rozegranym awansem Azoty Puławy przegrały z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski 31:32. Była to trzecia porażka puławian w sezonie. Do tej pory ulegli Górnikowi Zabrze i PGE Vive Kielce.

Lublin: Kobieta znalazła pieniądze w galerii handlowej przy al. Witosa

Lublin: Kobieta znalazła pieniądze w galerii handlowej przy al. Witosa 7 0

Policjanci z VI Komisariatu Policji w Lublinie poszukują właściciela pieniędzy.

Żołnierze mieli obronić puławskie Azoty przed atakiem dywersyjno-sabotażowym [zdjęcia]
galeria

Żołnierze mieli obronić puławskie Azoty przed atakiem dywersyjno-sabotażowym [zdjęcia] 54 13

Trwają największe manewry wojskowe w Polsce Anakonda-18. Po raz pierwszy biorą w nich udział żołnierze WOT, w tym blisko 140 z 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej.

Po wyborach, to po plakatach. Kiedy materiały wyborcze powinny zniknąć z ulic?

Po wyborach, to po plakatach. Kiedy materiały wyborcze powinny zniknąć z ulic? 1 0

30 dni – tyle czasu po dniu wyborów ma pełnomocnik wyborczy komitetu wyborczego na usunięcie plakatów i haseł wyborczych oraz urządzeń ogłoszeniowych ustawionych w celu prowadzenia kampanii wyborczej – przypomina Państwowa Komisja Wyborcza. Za niedopełnienie tego obowiązku grozi grzywna.

Biało-Czerwoni w "szpagacie" przed meczami z Czechami i Portugalią

Biało-Czerwoni w "szpagacie" przed meczami z Czechami i Portugalią 1 0

Trwa zgrupowanie Reprezentacja Polski w Gdańsku, gdzie w czwartek zmierzy się towarzysko z Czechami, a we wtorek w ostatnim meczu Dywizji A w Lidze Narodów spróbuje sprawić niespodziankę i ograć Portugalię

Miliony na turystyczne pomysły. Pożyczki także dla przedsiębiorców z woj. lubelskiego

Miliony na turystyczne pomysły. Pożyczki także dla przedsiębiorców z woj. lubelskiego 1 3

50 mln zł – to pula do dyspozycji małych i średnich przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w branży turystycznej w jednym z pięciu województw Polski Wschodniej – w ramach drugiej transzy projektu „Przedsiębiorcza Polska Wschodnia – Turystyka”.

Koncert Frozen Catz w Padbarze
17 listopada 2018, 20:00

Koncert Frozen Catz w Padbarze 0 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 17 listopada o godz. 20 w Padbarze (ul. Grodzka 1) odbędzie się koncert lubelskiej formacji Frozen Catz.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!