Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

23 sierpnia 2013 r.
15:46
Edytuj ten wpis

Wytyczno: Kierowca ciężarówki potrącił pijanego rowerzystę

Autor: Zdjęcie autora (jotem)
0 7 A A
 (KWP)
(KWP)

Kierowca samochodu ciężarowego w trakcie wyprzedzania rowerzysty potrącił go lusterkiem. Mężczyzna trafił do szpitala. Był pijany.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wypadku doszło w czwartek tuż przed godziną 21. Na drodze krajowej nr 82 w miejscowości Wytyczno, kierowca samochodu ciężarowego chciał wyprzedzić rowerzystę. Jak informują policjanci z Włodawy, 32-latek zaczepił swoim pojazdem o nieoświetlony rower 60-latka.

Kierowca ciężarówki zatrzymał pojazd i wezwał karetkę. Ranny 60-latek z gminy Urszulin trafił do szpitala we Włodawie. Okazało się, że mężczyzna był pijany. Miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kierowca bombowca / 24 sierpnia 2013 o 15:57
0

A zasady ruchu drgowego to wtedy takiego pijanego rowerzysty nie obowiązują.

Jeżeli miał immunitet od tuska to go można tylko w du psko POcałować i co najwyżej KAKE zrobić, i na dodatek jeszcze jak z sejmu wracał po nocnych obradach.

Avatar
Pytający / 24 sierpnia 2013 o 06:50
0

Ale tusk musi odejść i cale to czerwone bydło wyprowadzić !!!

A zasady ruchu drgowego to wtedy takiego pijanego rowerzysty nie obowiązują.

Avatar
Tomek / 24 sierpnia 2013 o 00:48
0

to onacza ze jak czlowiek odobine wypil to juz mozna go na drodze zakarowac na smierc? coz to za kraj, gdzie nie dba sie o obywatela i tylko chlopa podatkami gnoji? Tusk to teraz pan bo wygral z Gowinem, ale o czlowioeka wcale sie nie troszczy. oby tylko do wybprow i powortu wlasciwych Polakow do wladzy. a wszystko sie zmieni.

Owszem można bo 1,5 promila to nie "odrobina" a pozatym taki "człowiek" powodując wypadek w którym sam ginie obciąża sumienie kierowcy który w tym przypadku zarabia jazdą na życie. Wielu osobom dalej nie można wpoić postawowych nawyków jakie powinien mieć cywilizowany człowiek. Piłeś nie tykaj auta a nawet roweru. Piłeś nie włócz się po drodze na której odbywa sie ruch pojazdów. Dla dobra siebie i innych.

Abstrachując od tematu to żygać już sie chce widząc że w każdą wypowiedź na jakikolwiek temat trzeba wpierdzielać polityke. W du*** mam obie frakcje polityczne. Jeżeli uważasz że będziesz rządził lepiej startuj w wyborach albo idż krzycz pod sejm.

Owszem można bo 1,5 promila to nie "odrobina" a pozatym taki "człowiek" powodując wypadek w którym sam ginie obciąża sumienie kierowcy który w tym przypadku zarabia jazdą na życie. Wielu osobom dalej nie można wpoić postawowych nawyków jakie powinien mieć cywilizowany człowiek. Piłeś nie tykaj auta a nawet roweru. Piłeś nie włócz się po drodze na której odbywa sie ruch pojazdów. Dla dobra siebie i innych.

Abstrachując od tematu to żygać już sie chce widząc że w każdą wypowiedź na jakikolwiek temat trzeba wpierdzielać ... rozwiń

Avatar
sw / 24 sierpnia 2013 o 00:28
0

to onacza ze jak czlowiek odobine wypil to juz mozna go na drodze zakarowac na smierc? coz to za kraj, gdzie nie dba sie o obywatela i tylko chlopa podatkami gnoji? Tusk to teraz pan bo wygral z Gowinem, ale o czlowioeka wcale sie nie troszczy. oby tylko do wybprow i powortu wlasciwych Polakow do wladzy. a wszystko sie zmieni.

Nie mam w zwyczaju o ludziach pisac w sposob obrazliwy, ale o Tobie, pokraczny bezmozgu, juz nie potrafie sie powstrzymac! Czyzby polityka az tak zle wplywala na rozumy homo sapiens?

Nie mam w zwyczaju o ludziach pisac w sposob obrazliwy, ale o Tobie, pokraczny bezmozgu, juz nie potrafie sie powstrzymac! Czyzby polityka az tak zle wplywala na rozumy homo sapiens?

rozwiń
Avatar
janek / 23 sierpnia 2013 o 23:26
0

to onacza ze jak czlowiek odobine wypil to juz mozna go na drodze zakarowac na smierc? coz to za kraj, gdzie nie dba sie o obywatela i tylko chlopa podatkami gnoji? Tusk to teraz pan bo wygral z Gowinem, ale o czlowioeka wcale sie nie troszczy. oby tylko do wybprow i powortu wlasciwych Polakow do wladzy. a wszystko sie zmieni.

za mało wypiłeś menelu, bo literki ci się plączą. Dopij i napisz to jeszcze raz, bo nie bardzo łapie o co ci chodzi buraku.

Avatar
Gość / 23 sierpnia 2013 o 17:12
0

to onacza ze jak czlowiek odobine wypil to juz mozna go na drodze zakarowac na smierc? coz to za kraj, gdzie nie dba sie o obywatela i tylko chlopa podatkami gnoji? Tusk to teraz pan bo wygral z Gowinem, ale o czlowioeka wcale sie nie troszczy. oby tylko do wybprow i powortu wlasciwych Polakow do wladzy. a wszystko sie zmieni.

Ale tusk musi odejść i cale to czerwone bydło wyprowadzić !!!

Avatar
Buzal... / 23 sierpnia 2013 o 16:07
0

to onacza ze jak czlowiek odobine wypil to juz mozna go na drodze zakarowac na smierc? coz to za kraj, gdzie nie dba sie o obywatela i tylko chlopa podatkami gnoji? Tusk to teraz pan bo wygral z Gowinem, ale o czlowioeka wcale sie nie troszczy. oby tylko do wybprow i powortu wlasciwych Polakow do wladzy. a wszystko sie zmieni.

Avatar
kierowca bombowca / 24 sierpnia 2013 o 15:57
0

A zasady ruchu drgowego to wtedy takiego pijanego rowerzysty nie obowiązują.

Jeżeli miał immunitet od tuska to go można tylko w du psko POcałować i co najwyżej KAKE zrobić, i na dodatek jeszcze jak z sejmu wracał po nocnych obradach.

Avatar
Pytający / 24 sierpnia 2013 o 06:50
0

Ale tusk musi odejść i cale to czerwone bydło wyprowadzić !!!

A zasady ruchu drgowego to wtedy takiego pijanego rowerzysty nie obowiązują.

Avatar
Tomek / 24 sierpnia 2013 o 00:48
0

to onacza ze jak czlowiek odobine wypil to juz mozna go na drodze zakarowac na smierc? coz to za kraj, gdzie nie dba sie o obywatela i tylko chlopa podatkami gnoji? Tusk to teraz pan bo wygral z Gowinem, ale o czlowioeka wcale sie nie troszczy. oby tylko do wybprow i powortu wlasciwych Polakow do wladzy. a wszystko sie zmieni.

Owszem można bo 1,5 promila to nie "odrobina" a pozatym taki "człowiek" powodując wypadek w którym sam ginie obciąża sumienie kierowcy który w tym przypadku zarabia jazdą na życie. Wielu osobom dalej nie można wpoić postawowych nawyków jakie powinien mieć cywilizowany człowiek. Piłeś nie tykaj auta a nawet roweru. Piłeś nie włócz się po drodze na której odbywa sie ruch pojazdów. Dla dobra siebie i innych.

Abstrachując od tematu to żygać już sie chce widząc że w każdą wypowiedź na jakikolwiek temat trzeba wpierdzielać polityke. W du*** mam obie frakcje polityczne. Jeżeli uważasz że będziesz rządził lepiej startuj w wyborach albo idż krzycz pod sejm.

Owszem można bo 1,5 promila to nie "odrobina" a pozatym taki "człowiek" powodując wypadek w którym sam ginie obciąża sumienie kierowcy który w tym przypadku zarabia jazdą na życie. Wielu osobom dalej nie można wpoić postawowych nawyków jakie powinien mieć cywilizowany człowiek. Piłeś nie tykaj auta a nawet roweru. Piłeś nie włócz się po drodze na której odbywa sie ruch pojazdów. Dla dobra siebie i innych.

Abstrachując od tematu to żygać już sie chce widząc że w każdą wypowiedź na jakikolwiek temat trzeba wpierdzielać ... rozwiń

Avatar
sw / 24 sierpnia 2013 o 00:28
0

to onacza ze jak czlowiek odobine wypil to juz mozna go na drodze zakarowac na smierc? coz to za kraj, gdzie nie dba sie o obywatela i tylko chlopa podatkami gnoji? Tusk to teraz pan bo wygral z Gowinem, ale o czlowioeka wcale sie nie troszczy. oby tylko do wybprow i powortu wlasciwych Polakow do wladzy. a wszystko sie zmieni.

Nie mam w zwyczaju o ludziach pisac w sposob obrazliwy, ale o Tobie, pokraczny bezmozgu, juz nie potrafie sie powstrzymac! Czyzby polityka az tak zle wplywala na rozumy homo sapiens?

Nie mam w zwyczaju o ludziach pisac w sposob obrazliwy, ale o Tobie, pokraczny bezmozgu, juz nie potrafie sie powstrzymac! Czyzby polityka az tak zle wplywala na rozumy homo sapiens?

rozwiń
Avatar
janek / 23 sierpnia 2013 o 23:26
0

to onacza ze jak czlowiek odobine wypil to juz mozna go na drodze zakarowac na smierc? coz to za kraj, gdzie nie dba sie o obywatela i tylko chlopa podatkami gnoji? Tusk to teraz pan bo wygral z Gowinem, ale o czlowioeka wcale sie nie troszczy. oby tylko do wybprow i powortu wlasciwych Polakow do wladzy. a wszystko sie zmieni.

za mało wypiłeś menelu, bo literki ci się plączą. Dopij i napisz to jeszcze raz, bo nie bardzo łapie o co ci chodzi buraku.

Avatar
Gość / 23 sierpnia 2013 o 17:12
0

to onacza ze jak czlowiek odobine wypil to juz mozna go na drodze zakarowac na smierc? coz to za kraj, gdzie nie dba sie o obywatela i tylko chlopa podatkami gnoji? Tusk to teraz pan bo wygral z Gowinem, ale o czlowioeka wcale sie nie troszczy. oby tylko do wybprow i powortu wlasciwych Polakow do wladzy. a wszystko sie zmieni.

Ale tusk musi odejść i cale to czerwone bydło wyprowadzić !!!

Avatar
Buzal... / 23 sierpnia 2013 o 16:07
0

to onacza ze jak czlowiek odobine wypil to juz mozna go na drodze zakarowac na smierc? coz to za kraj, gdzie nie dba sie o obywatela i tylko chlopa podatkami gnoji? Tusk to teraz pan bo wygral z Gowinem, ale o czlowioeka wcale sie nie troszczy. oby tylko do wybprow i powortu wlasciwych Polakow do wladzy. a wszystko sie zmieni.

Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kierowcy jeszcze nie nauczyli się tędy jeździć. Wjechał w naukę jazdy [zdjęcia]
galeria
film

Kierowcy jeszcze nie nauczyli się tędy jeździć. Wjechał w naukę jazdy [zdjęcia] 0 0

Do wypadku doszło w poniedziałek rano w Zamościu na rondzie im. Prymasa Stefana Wyszyńskiego.

Ulewny deszcz, burze, grad. Kiedy zmieni się pogoda? [nowe ostrzeżenie]
film

Ulewny deszcz, burze, grad. Kiedy zmieni się pogoda? [nowe ostrzeżenie] 3 0

Kolejne ostrzeżenie pogodowe dla woj. lubelskiego wydało IMGW.

Płouszowice: Ciężarówka wywróciła się na obwodnicy Lublina

Płouszowice: Ciężarówka wywróciła się na obwodnicy Lublina 4 0

Uwaga na utrudnienia w ruchu w okolicach Płouszowic na drodze S19 między węzłami Lublin Sławinek a Lublin Węglin.

Koncert Poli Rise w Radiu Lublin
20 lipca 2018, 19:00

Koncert Poli Rise w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 20 lipca o godz. 19 w Studiu Muzycznym Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) odbędzie się koncert Poli Rise.

Pokazali pilot serialu kręconego w Lublinie. TVP chwali się widzami
galeria

Pokazali pilot serialu kręconego w Lublinie. TVP chwali się widzami 0 1

3,3 mln widzów zgromadził przed telewizorami pilot serialu „Drogi Wolności”, do którego zdjęcia kręcone były m.in. na lubelskim Starym Mieście.

Puławy Ku Odrodzonej: Pod c. i k. okupacją

Puławy Ku Odrodzonej: Pod c. i k. okupacją 1 0

Najwyższą władzą administracyjną dla wszystkich okupowanych przez Austro-Węgry obszarów była Naczelna Komenda Armii (Armeeoberokommando – AOK). Natomiast na terenie Królestwa Polskiego najwyższą władzą administracyjną w pierwszym roku wojny komendy etapowe armii (Armeeetappenkommando – AEK) i gubernatorstwa wojskowe (Militärgouvernement), zaś od 1 września 1915r. Generalne Gubernatorstwo Wojskowe w Polsce (Militärgeneralgouvernement in Polen).

Państwowe Muzeum na Majdanku zaprasza na zwiedzanie z przewodnikiem

Państwowe Muzeum na Majdanku zaprasza na zwiedzanie z przewodnikiem 0 0

W wyznaczone dni w lipcu sierpniu i wrześniu turyści indywidualni mogą zwiedzać były niemiecki nazistowski obóz.

Zatrzymany zanim trafi do policyjnego aresztu musi być zbadany. Dlaczego z Lublina wożą ich aż do Łęcznej?
Tylko u nas

Zatrzymany zanim trafi do policyjnego aresztu musi być zbadany. Dlaczego z Lublina wożą ich aż do Łęcznej? 15 4

Policjanci z Lublina wożą zatrzymanych na ogólne badania lekarskie aż do Łęcznej. Żaden z lubelskich szpitali nie zdecydował się współpracę z mundurowymi. Lecznice postawiły zaporowe ceny. Jak słyszymy nieoficjalnie, medycy nie chcieli mieć do czynienia z brudnymi i często agresywnymi pacjentami.

Będą podwyżki płac dla pielęgniarek z kolejnych szpitali w Lublinie?

Będą podwyżki płac dla pielęgniarek z kolejnych szpitali w Lublinie? 21 13

W sobotę pielęgniarki ze szpitala przy Jaczewskiego zawarły wstępne porozumienie z dyrekcją kończące pięciodniowy strajk. Czy ich koleżanki z pozostałych szpitali klinicznych pójdą w ich ślady i zaostrzą swoje działania?

Koncert Companions w Akwarela Cafe
20 lipca 2018, 19:30

Koncert Companions w Akwarela Cafe 2 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 20 lipca o godz. 19.30 na letniej scenie Akwarela Cafe (Rynek 6) wystąpi zespół Companions.

Łęczna: Gdzie zbudować domki dla kotów?

Łęczna: Gdzie zbudować domki dla kotów? 1 0

Do końca sierpnia można zgłaszać propozycje lokalizacji trzech domków dla kotów. Na sygnały od mieszkańców czeka Referat Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Łęcznej.

Padwa Zamość dołącza do grona pierwszoligowców

Padwa Zamość dołącza do grona pierwszoligowców 1 1

AZS AWF Biała Podlaska i MKS Padwa Zamość w nowym sezonie występować będą w grupie C. Na kibiców piłki ręcznej na tym poziomie rozgrywkowym czekają trzy nowe grupy, w każdej znalazło się 12 drużyn

Donald Trump: Prezydent Putin zdecydowanie zaprzeczył, że ingerował w wybory w USA
film

Donald Trump: Prezydent Putin zdecydowanie zaprzeczył, że ingerował w wybory w USA 0 0

– Nasze stosunki nigdy nie były tak złe, ale to się zmieniło cztery godziny temu – ocenił po spotkaniu z prezydentem Rosji Donald Trump.

Biała Podlaska: Skasuj bilet smartfonem

Biała Podlaska: Skasuj bilet smartfonem 0 0

Pasażerowie miejskiej komunikacji w Białej Podlaskiej mogą kupować bilety za pomocą aplikacji mobilnej mPay. Ceny biletów są takie same, jak w tradycyjnych punktach sprzedaży.

Lublin: Jest zgoda na stację paliw przy ul. Zelwerowicza

Lublin: Jest zgoda na stację paliw przy ul. Zelwerowicza 0 2

Nowa stacja paliw może powstać przy ul. Zelwerowicza 27 w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!