Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Teatr

31 grudnia 2016 r.
15:01

Krystyna Janda w Centrum Spotkania Kultur. Spektakl "Weekend z R."

Autor: Zdjęcie autora Damian Drabik
1 6 A A
14 lutego 2017 17:30
fot. materiały organizatora
fot. materiały organizatora

"Weekend z R." - sztukę Krystyny Jandy wystawioną przez Och-Teatr będą mogli 14 lutego zobaczyć lubelscy widzowie. Spektakl zostanie zaprezentowany w Centrum Spotkania Kultur o godz. 17.30 i 20.30.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Bohaterką sztuki jest Clarice, która postanawia wykorzystać służbowy wyjazd swego męża Rogera i zaprasza na weekend Rodneya, wziętego architekta wnętrz, oraz Roberta, swojego włoskiego kochanka. Szybko jednak do gry włączają się kolejne osoby, a plan rozpada się niczym domek z kart. "Weekend z R." to farsa pełna fantastycznego humoru, nieporozumień i piętrzących się komplikacji.

Autor sztuki - Robin Hawdon, jeden z najpopularniejszych autorów angielskich komedii i far, napisał ją specjalnie dla Krystyny Jandy.

Występują: Krystyna Janda, Piotr Machalica, Cezary Żak, Lech Łotocki, Rafał Mohr, Piotr Borowski i Aleksandra Justa.

Bilety w cenie od 75 do 135 zł do nabycia m.in. na platformie biletyna.pl (TUTAJ).

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 1 stycznia 2017 r. o 19:13
Po Bońku i Krystynka szuka w Lublinie sary. W warszafce już GWna nie sprzeda jako sztukę a w Lublinie może się uda.
Avatar
Gość / 1 stycznia 2017 r. o 16:15
Biedna zagubiona pani Janda (podobnie ja poprzednio kijowski mateusz, wałęsa lech i thun róża - biorący udział w antypolskiej propagandzie) poskarżyła się na łamach niemieckiej gazety Süddeutsche Zeitung, że nowy rząd zrezygnował z dotowania jej och teatru.
Avatar
Gość / 1 stycznia 2017 r. o 13:57
Ratujcie nas od Jandy
Avatar
Gość / 1 stycznia 2017 r. o 03:13
Zamiast obalac rzad biedaczka musi jechac na wies i sie produkowac! Co za czasy, calkowity upadek obyczow. Jak tu w takim kraju zyc? Martyrologia,przesladowania,lagry ,szubienice, tortury. Wszyscy ludzie "kultury" moga podzielic los Blidy i zastrzelic sie? Straszne, nietorzy nie maja broni palnej. Na szczescie aktorzy dramatyczni wiedza jak uzyc sztylet a komediowi jak wbic szpile. Co prawda to rzad prawicowy ale ukryl pod tym zbyt krotkim plaszczykiem zapedy Stalina, Hitlera i ma bezposredni telefon do Belzebuba. Czyz nie wyjalem pani prosto z ust tych proroczych slow ? W Lublinie mamy dobry szpital dla takich jak pani i ja. Lecza urojenia,fobie i inne paranoje.Powodzenia
Zamiast obalac rzad biedaczka musi jechac na wies i sie produkowac! Co za czasy, calkowity upadek obyczow. Jak tu w takim kraju zyc? Martyrologia,przesladowania,lagry ,szubienice, tortury. Wszyscy ludzie "kultury" moga podzielic los Blidy i zastrzelic sie? Straszne, nietorzy nie maja broni palnej. Na szczescie aktorzy dramatyczni wiedza jak uzyc sztylet a komediowi jak wbic szpile. Co prawda to rzad prawicowy ale ukryl pod tym zbyt krotkim plaszczykiem zapedy Stalina, Hitlera i ma bezposredni telefon do Belzebuba. Czyz nie wyjale... rozwiń
Avatar
Gość / 31 grudnia 2016 r. o 21:57
Biedna zakłamana bezdomna kobieta nie wie skąd pochodzi i poco żyje ! Po prostu dno !
Avatar
Gość / 31 grudnia 2016 r. o 19:57
To już Janda wzieła się za aktorstwo, na marszach KOD-u marnie płacą, melony z UE przystopowano a pani Krysia gra... jak ta lala...
Avatar
Gość / 1 stycznia 2017 r. o 19:13
Po Bońku i Krystynka szuka w Lublinie sary. W warszafce już GWna nie sprzeda jako sztukę a w Lublinie może się uda.
Avatar
Gość / 1 stycznia 2017 r. o 16:15
Biedna zagubiona pani Janda (podobnie ja poprzednio kijowski mateusz, wałęsa lech i thun róża - biorący udział w antypolskiej propagandzie) poskarżyła się na łamach niemieckiej gazety Süddeutsche Zeitung, że nowy rząd zrezygnował z dotowania jej och teatru.
Avatar
Gość / 1 stycznia 2017 r. o 13:57
Ratujcie nas od Jandy
Avatar
Gość / 1 stycznia 2017 r. o 03:13
Zamiast obalac rzad biedaczka musi jechac na wies i sie produkowac! Co za czasy, calkowity upadek obyczow. Jak tu w takim kraju zyc? Martyrologia,przesladowania,lagry ,szubienice, tortury. Wszyscy ludzie "kultury" moga podzielic los Blidy i zastrzelic sie? Straszne, nietorzy nie maja broni palnej. Na szczescie aktorzy dramatyczni wiedza jak uzyc sztylet a komediowi jak wbic szpile. Co prawda to rzad prawicowy ale ukryl pod tym zbyt krotkim plaszczykiem zapedy Stalina, Hitlera i ma bezposredni telefon do Belzebuba. Czyz nie wyjalem pani prosto z ust tych proroczych slow ? W Lublinie mamy dobry szpital dla takich jak pani i ja. Lecza urojenia,fobie i inne paranoje.Powodzenia
Zamiast obalac rzad biedaczka musi jechac na wies i sie produkowac! Co za czasy, calkowity upadek obyczow. Jak tu w takim kraju zyc? Martyrologia,przesladowania,lagry ,szubienice, tortury. Wszyscy ludzie "kultury" moga podzielic los Blidy i zastrzelic sie? Straszne, nietorzy nie maja broni palnej. Na szczescie aktorzy dramatyczni wiedza jak uzyc sztylet a komediowi jak wbic szpile. Co prawda to rzad prawicowy ale ukryl pod tym zbyt krotkim plaszczykiem zapedy Stalina, Hitlera i ma bezposredni telefon do Belzebuba. Czyz nie wyjale... rozwiń
Avatar
Gość / 31 grudnia 2016 r. o 21:57
Biedna zakłamana bezdomna kobieta nie wie skąd pochodzi i poco żyje ! Po prostu dno !
Avatar
Gość / 31 grudnia 2016 r. o 19:57
To już Janda wzieła się za aktorstwo, na marszach KOD-u marnie płacą, melony z UE przystopowano a pani Krysia gra... jak ta lala...
Zobacz wszystkie komentarze 6

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Koncert dla Seniorów w Puławach
4 października 2022, 17:00

Koncert dla Seniorów w Puławach

4 października o godz. 17 w Puławskim Ośrodku Kultury Dom Chemika (ul. Wojska Polskiego 4) wystąpi Lubelska Federacja Bardów. Koncert odbędzie się w ramach VIII Puławskiej Senioriady.

Październik w Centrum Kultury w Lublinie i przestrzeń tańca
wideo
film

Październik w Centrum Kultury w Lublinie i przestrzeń tańca

Słowo „przestrzeń” nie pada tu przypadkowo, ale równie ważne jest to, że w październiku miłośnicy tańca będą bardzo zadowoleni.

Miasto Lublin musi zwrócić spory kawałek ziemi. Miała być szkoła, ale nie powstała

Miasto Lublin musi zwrócić spory kawałek ziemi. Miała być szkoła, ale nie powstała

Miasto przegrało sądowe spory o własność gruntów położonych między ul. Jana Pawła II a wąwozem. Władze Lublina muszą zwrócić tę ziemię spadkobiercom dawnych właścicieli. Wydane przedwczoraj wyroki są już prawomocne.

Pod koszami Dziennika Wschodniego im. Andrzeja Wawrzyckiego. W niedzielę rusza kolejny sezon najstarszych w naszym regionie rozgrywek

Pod koszami Dziennika Wschodniego im. Andrzeja Wawrzyckiego. W niedzielę rusza kolejny sezon najstarszych w naszym regionie rozgrywek

Tytułu broni zespół 4-tego Piętra. O jego sile stanowili w poprzednim sezonie głównie gracze podkoszowi jak Marcin Ożga, Łukasz Łukawski czy Marek Macieszczuk. Drugie miejsce zajęło The Reds Iglo-Klima, a podium uzupełnił Symbit

Bridget Jones wraca.  Program TV 30 września - 2 października 2022
30 września 2022, 20:00

Bridget Jones wraca. Program TV 30 września - 2 października 2022

W najbliższy weekend w telewizji będzie można zobaczyć m.in. festiwalowy "Portret kobiety w ogniu". Nie zabraknie też rozrywki w postaci takich filmów, jak "Alita: battle Angel" czy "Krzyk". Poniżej prezentuję kilka wybranych opcji filmowych na weekend.

Puławska Spółdzielnia Mieszkaniowa buduje nowe drogi. To strategiczna kwestia bezpieczeństwa

Puławska Spółdzielnia Mieszkaniowa buduje nowe drogi. To strategiczna kwestia bezpieczeństwa

Zgodnie wytycznymi straży pożarnej, zarządcy osiedli mieszkaniowych muszą poprawić dojazd do wskazanych budynków wielorodzinnych. Chodzi o to, by w razie zagrożenia, strażacy mogli szybko dotrzeć pod każdy adres. Nowych dróg pożarowych najszybciej przybywa na os. Niwa.

Już jutro zmiany na przystankach w Lublinie. Nowy rozkład komunikacji miejskiej

Już jutro zmiany na przystankach w Lublinie. Nowy rozkład komunikacji miejskiej

Od soboty będą obowiązywać nowe rozkłady jazdy autobusów i trolejbusów.

LUK Lublin zaczyna sezon od meczu z Cerrad Enea Czarnymi Radom

LUK Lublin zaczyna sezon od meczu z Cerrad Enea Czarnymi Radom

Cerrad Enea Czarni Radom będą przeciwnikiem LUK Lublin w pierwszej kolejce nowego sezonu. Mecz rozegrany zostanie w hali Globus, w sobotę, o godz 20.30. Transmisja w Polsacie Sport Extra

Jak czas spędzają przedszkolaki w Chełmie? Np. z robotami

Jak czas spędzają przedszkolaki w Chełmie? Np. z robotami

Eko-warsztaty, nauka robotyki oraz zajęcia z ratownikami dotyczące bezpieczeństwa – takie atrakcje czekały na młodych mieszkańców i mieszkanki Chełma oraz okolic podczas tegorocznego „Lata z CEMEX”. W warsztatach, zabawach integracyjnych i wycieczkach uczestniczyło w sumie ponad 180 dzieci. Organizatorami wydarzenia byli: CEMEX Polska oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie.

Lubelski ser ricotta. Wszystko zależy od szczęścia krowy
złota setka 2021

Lubelski ser ricotta. Wszystko zależy od szczęścia krowy