Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Edukacja

26 listopada 2009 r.
12:51
Edytuj ten wpis

Matura próbna angielski. Pytania, odpowiedzi, testy (OPERON 2009/2010)

0 78 A A

Matura próbna 2010 z języka angielskiego zakończona. Testy i pytania przygotowało dla przyszłorocznych maturzystów wydawnictwo Operon. Arkusze i odpowiedzi z egzaminu na naszej stronie internetowej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Matura próbna angielski 2011. Operon. Tu szukaj Odpowiedzi, pytań i arkuszy

We wtorek przyszli abiturienci zdawali maturę próbną z języka polskiego na poziomie podstawowym. W środę był egzamin z matematyki. Z kolei w czwartek maturzyści spróbowali swoich sił z języków obcych: angielskiego, rosyjskiego, francuskiego lub niemieckiego.

27 listopada uczniowie podejdą do egzaminów próbnych z przedmiotów do wyboru: historii, WOS-u, biologii, geografii, chemii, fizyki i astronomii w zakresie podstawowym oraz rozszerzonym.

Ochotnicy będą zdawać rozszerzoną matematykę, język polski i języki obce.

Pytania z matury przygotowało Wydawnictwo Pedagogiczne Operon. Wyniki i podsumowanie w styczniu.

Języki obce - odpowiedzi: TUTAJ

Języki obce - arkusze: TUTAJ

Matura 2010 język angielski: Pytania, odpowiedzi, arkusze tuż po egzaminie
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 78

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ellllllla / 25 listopada 2010 r. o 12:22
ojjjjjjjjj dziś było łatwo...zobaczymy w maju :/
Avatar
zanzubarr / 12 kwietnia 2010 r. o 00:33
a gdzie sie uczycie, przygotowujecie? W jakies szkole? np w TFLSIe?
Avatar
Mgiełka19. / 2 grudnia 2009 r. o 18:57
A macie moze odpoweidzi z poz rozsz. cz. II, nigdzie nie potrafię znaleźć a tak mi zależy na sprawdzeniu sobie readingów. Proszę o info i pzodrawiam, podstawy dość proste.
Avatar
Agucha / 29 listopada 2009 r. o 21:47
eh matura z angielskiego poszła mi fatalnie zapomniałam wszystkich słówek jak zdam w maju mature to będzie cud
Avatar
kate17 / 27 listopada 2009 r. o 21:03
Podstawowa była banalna byłby 100% gdyby nie 1 głupi błąd w readingu ^^ Jeżeli chodzi o rozszerzony to listening była na poziomie podstawy a nawet prostszy, tematy wypracowań i gramatyka śmiechu warte mogli się troche bardziej wysilic.. Jedyne czego nie jestem do końca pewna, to reading, gdyż nie zwróciłam uwagi na czas i przed ostatni reading zrobiłam na szybkiego na wyczucie nawet nie czytając tekstu ;/ Piszcie jakie są wasze wrażenia i jak wam poszło wink.gif
Avatar
Pillar / 27 listopada 2009 r. o 16:01
30/35 Nie jest źle
Avatar
Gość / 27 listopada 2009 r. o 15:31
czy są już arkusze z historii????????????
Avatar
Gość / 27 listopada 2009 r. o 15:17
31/35 więc nie jest tak źle, ale zrobiłem takie durne błędy w jednym zadaniu, że aż żal xD
Avatar
Gość / 27 listopada 2009 r. o 13:56
po 15 na edulandii, wczoraj weszlam ok.15:10 i juz byly
Avatar
GrzechoMistrz / 27 listopada 2009 r. o 13:54
o ktorej maja byc arkusze w necie?
Avatar
ellllllla / 25 listopada 2010 r. o 12:22
ojjjjjjjjj dziś było łatwo...zobaczymy w maju :/
Avatar
zanzubarr / 12 kwietnia 2010 r. o 00:33
a gdzie sie uczycie, przygotowujecie? W jakies szkole? np w TFLSIe?
Avatar
Mgiełka19. / 2 grudnia 2009 r. o 18:57
A macie moze odpoweidzi z poz rozsz. cz. II, nigdzie nie potrafię znaleźć a tak mi zależy na sprawdzeniu sobie readingów. Proszę o info i pzodrawiam, podstawy dość proste.
Avatar
Agucha / 29 listopada 2009 r. o 21:47
eh matura z angielskiego poszła mi fatalnie zapomniałam wszystkich słówek jak zdam w maju mature to będzie cud
Avatar
kate17 / 27 listopada 2009 r. o 21:03
Podstawowa była banalna byłby 100% gdyby nie 1 głupi błąd w readingu ^^ Jeżeli chodzi o rozszerzony to listening była na poziomie podstawy a nawet prostszy, tematy wypracowań i gramatyka śmiechu warte mogli się troche bardziej wysilic.. Jedyne czego nie jestem do końca pewna, to reading, gdyż nie zwróciłam uwagi na czas i przed ostatni reading zrobiłam na szybkiego na wyczucie nawet nie czytając tekstu ;/ Piszcie jakie są wasze wrażenia i jak wam poszło wink.gif
Avatar
Pillar / 27 listopada 2009 r. o 16:01
30/35 Nie jest źle
Avatar
Gość / 27 listopada 2009 r. o 15:31
czy są już arkusze z historii????????????
Avatar
Gość / 27 listopada 2009 r. o 15:17
31/35 więc nie jest tak źle, ale zrobiłem takie durne błędy w jednym zadaniu, że aż żal xD
Avatar
Gość / 27 listopada 2009 r. o 13:56
po 15 na edulandii, wczoraj weszlam ok.15:10 i juz byly
Avatar
GrzechoMistrz / 27 listopada 2009 r. o 13:54
o ktorej maja byc arkusze w necie?
Zobacz wszystkie komentarze 78

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Polski Cukier AZS UMCS gra z Crveną Zvezdą Belgrad. Wygrana da awans

Polski Cukier AZS UMCS gra z Crveną Zvezdą Belgrad. Wygrana da awans

Polski Cukier AZS UMCS w środę może sobie zapewnić awans do fazy play-off. Musi jednak pokonać na wyjeździe Crvenę Zvezdę Belgrad. Mecz rozpocznie się o godz. 19.

Młodzieżowe Słowo Roku 2022.  Znamy wyniki

Młodzieżowe Słowo Roku 2022. Znamy wyniki

Wiadomo już, jakie wyrażenie zostało Młodzieżowym Słowem Roku 2022. Co oznacza essa?

Lubelskie. Drogowcy apelują o ostrożność. Cały dzień ma być taka pogoda

Lubelskie. Drogowcy apelują o ostrożność. Cały dzień ma być taka pogoda

Opady deszczu ze śniegiem utrudniają jazdę w regionie. Wszystkie drogi są przejezdne, ale drogowcy apelują o ostrożność.

8-letnia Maja potrzebuje Waszego wsparcia. "Rehabilitacja przynosi efekty, ale jest kosztowna"
wideo
film

8-letnia Maja potrzebuje Waszego wsparcia. "Rehabilitacja przynosi efekty, ale jest kosztowna"

Maja urodziła się z bardzo poważną wadą kręgosłupa i wodogłowiem. Rehabilitacja czyni u dziewczynki cuda, niestety brakuje na nią pieniędzy.

Lublin. W tym miejscu parkomaty rosną znienacka i równie nagle znikają
Po naszym artykule

Lublin. W tym miejscu parkomaty rosną znienacka i równie nagle znikają

Nie ma już parkomatów, które z dnia na dzień ustawiono między blokami i biurami przy ul. Nałęczowskiej 18 w Lublinie. Ale ich usunięcie nie kończy sprawy.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 7 grudnia 2022 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 7 grudnia 2022 r.

Mundial 2022: Portugalia – Szwajcaria 6:1. Totalna demolka i pewny awans

Mundial 2022: Portugalia – Szwajcaria 6:1. Totalna demolka i pewny awans

Nie było kolejnej sensacji w starciu 1/8 finału katarskich mistrzostw świata. Reprezentacja Portugalii nie dała najmniejszych szans Szwajcarii ogrywają ją 5:1 i pewnie awansując do ćwierćfinału, gdzie jej rywalem dość niespodziewanie będzie Maroko

32. Mikołajki Folkowe czyli muzyczne atrakcje w Chatce Żaka. "Chcemy stworzyć nową, współczesną definicję folku"
8 grudnia 2022, 9:00

32. Mikołajki Folkowe czyli muzyczne atrakcje w Chatce Żaka. "Chcemy stworzyć nową, współczesną definicję folku"

– Nie znam lepszego sposobu na poczucie świątecznego klimatu z początkiem grudnia niż Mikołajki Folkowe w Chatce Żaka – podkreśla dyrektora instytucji, Izabela Pastuszko, i zaprasza na festiwal który wystartuje już 8 grudnia.

W tej gminie powstaną aż trzy fermy drobiu. Wójt zarzuca hejt protestującym mieszkańcom

W tej gminie powstaną aż trzy fermy drobiu. Wójt zarzuca hejt protestującym mieszkańcom

Wielkie kurniki stają się zmorą powiatu bialskiego. W nadbużańskiej gminie Kodeń planowane są aż trzy takie inwestycje, a największa z nich ma pomieścić milion kur. Mieszkańcy obawiają się, że straci na tym turystyka.

Choinka w Pałacu Prezydenckim przystrojona po zamojsku. Zrobili to uczniowie Plastyka

Choinka w Pałacu Prezydenckim przystrojona po zamojsku. Zrobili to uczniowie Plastyka

Przygotowywali się do tego półtora miesiąca, a w ostatni piątek uczniowie Liceum Plastycznego im. Bernardo Morando w Zamościu pojechali do Warszawy i w Pałacu Prezydenckim wspólnie z Pierwszą Damą ubrali choinkę w wykonane przez siebie ozdoby.

Partia Hołowni chwali się nowymi władzami w regionie

Partia Hołowni chwali się nowymi władzami w regionie

Senator Jacek Bury został przewodniczącym lokalnych struktur Polski 2050. Wiceprzewodniczącymi będą radna wojewódzka Ewa Jaszczuk i posłanka Joanna Mucha. Ta ostatnia funkcję w zarządzie regionu łączy z zasiadaniem w krajowych władzach ugrupowania, co nie jest zgodne z partyjnym statutem.

Parafianka po rekolekcjach odebrała dziwny telefon. Na szczęście wszystko słyszał ksiądz

Parafianka po rekolekcjach odebrała dziwny telefon. Na szczęście wszystko słyszał ksiądz

Podają się za policjantów, pracowników banków, szwagrów. Mówią, żeby z nikim na ten temat nie rozmawiać i jak najszybciej przekazać pieniądze. Ofiarą oszustów padają już nie tylko seniorzy.

Lublin. W wyrzuconych śmieciach była faktura na jego nazwisko

Lublin. W wyrzuconych śmieciach była faktura na jego nazwisko

500 zł mandatu zapłacił mężczyzna, który wyrzucił swoje domowe śmieci na ulicę. Miał pecha, bo wśród odpadów strażnicy miejscy znaleźli jego dane.

Lublin już wystrojony na święta
Zdjęcia
galeria

Lublin już wystrojony na święta

Do 2 lutego w centrum Lublina ma działać świąteczna iluminacja, którą w całości włączono dzisiaj po godzinie 16 podczas spotkania przed Ratuszem.

Lodowisko w Puławach otwarte w deszczu. Są nowe ceny

Lodowisko w Puławach otwarte w deszczu. Są nowe ceny