Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Edukacja

26 listopada 2009 r.
12:51
Edytuj ten wpis

Matura próbna angielski. Pytania, odpowiedzi, testy (OPERON 2009/2010)

0 78 A A

Matura próbna 2010 z języka angielskiego zakończona. Testy i pytania przygotowało dla przyszłorocznych maturzystów wydawnictwo Operon. Arkusze i odpowiedzi z egzaminu na naszej stronie internetowej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Matura próbna angielski 2011. Operon. Tu szukaj Odpowiedzi, pytań i arkuszy

We wtorek przyszli abiturienci zdawali maturę próbną z języka polskiego na poziomie podstawowym. W środę był egzamin z matematyki. Z kolei w czwartek maturzyści spróbowali swoich sił z języków obcych: angielskiego, rosyjskiego, francuskiego lub niemieckiego.

27 listopada uczniowie podejdą do egzaminów próbnych z przedmiotów do wyboru: historii, WOS-u, biologii, geografii, chemii, fizyki i astronomii w zakresie podstawowym oraz rozszerzonym.

Ochotnicy będą zdawać rozszerzoną matematykę, język polski i języki obce.

Pytania z matury przygotowało Wydawnictwo Pedagogiczne Operon. Wyniki i podsumowanie w styczniu.

Języki obce - odpowiedzi: TUTAJ

Języki obce - arkusze: TUTAJ

Matura 2010 język angielski: Pytania, odpowiedzi, arkusze tuż po egzaminie
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 78

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ellllllla / 25 listopada 2010 r. o 12:22
0
ojjjjjjjjj dziś było łatwo...zobaczymy w maju :/
Avatar
zanzubarr / 12 kwietnia 2010 r. o 00:33
0
a gdzie sie uczycie, przygotowujecie? W jakies szkole? np w TFLSIe?
Avatar
Mgiełka19. / 2 grudnia 2009 r. o 18:57
0
A macie moze odpoweidzi z poz rozsz. cz. II, nigdzie nie potrafię znaleźć a tak mi zależy na sprawdzeniu sobie readingów. Proszę o info i pzodrawiam, podstawy dość proste.
Avatar
Agucha / 29 listopada 2009 r. o 21:47
0
eh matura z angielskiego poszła mi fatalnie zapomniałam wszystkich słówek jak zdam w maju mature to będzie cud
Avatar
kate17 / 27 listopada 2009 r. o 21:03
0
Podstawowa była banalna byłby 100% gdyby nie 1 głupi błąd w readingu ^^ Jeżeli chodzi o rozszerzony to listening była na poziomie podstawy a nawet prostszy, tematy wypracowań i gramatyka śmiechu warte mogli się troche bardziej wysilic.. Jedyne czego nie jestem do końca pewna, to reading, gdyż nie zwróciłam uwagi na czas i przed ostatni reading zrobiłam na szybkiego na wyczucie nawet nie czytając tekstu ;/ Piszcie jakie są wasze wrażenia i jak wam poszło wink.gif
Avatar
Pillar / 27 listopada 2009 r. o 16:01
0
30/35 Nie jest źle
Avatar
Gość / 27 listopada 2009 r. o 15:31
0
czy są już arkusze z historii????????????
Avatar
Gość / 27 listopada 2009 r. o 15:17
0
31/35 więc nie jest tak źle, ale zrobiłem takie durne błędy w jednym zadaniu, że aż żal xD
Avatar
Gość / 27 listopada 2009 r. o 13:56
0
po 15 na edulandii, wczoraj weszlam ok.15:10 i juz byly
Avatar
GrzechoMistrz / 27 listopada 2009 r. o 13:54
0
o ktorej maja byc arkusze w necie?
Avatar
ellllllla / 25 listopada 2010 r. o 12:22
0
ojjjjjjjjj dziś było łatwo...zobaczymy w maju :/
Avatar
zanzubarr / 12 kwietnia 2010 r. o 00:33
0
a gdzie sie uczycie, przygotowujecie? W jakies szkole? np w TFLSIe?
Avatar
Mgiełka19. / 2 grudnia 2009 r. o 18:57
0
A macie moze odpoweidzi z poz rozsz. cz. II, nigdzie nie potrafię znaleźć a tak mi zależy na sprawdzeniu sobie readingów. Proszę o info i pzodrawiam, podstawy dość proste.
Avatar
Agucha / 29 listopada 2009 r. o 21:47
0
eh matura z angielskiego poszła mi fatalnie zapomniałam wszystkich słówek jak zdam w maju mature to będzie cud
Avatar
kate17 / 27 listopada 2009 r. o 21:03
0
Podstawowa była banalna byłby 100% gdyby nie 1 głupi błąd w readingu ^^ Jeżeli chodzi o rozszerzony to listening była na poziomie podstawy a nawet prostszy, tematy wypracowań i gramatyka śmiechu warte mogli się troche bardziej wysilic.. Jedyne czego nie jestem do końca pewna, to reading, gdyż nie zwróciłam uwagi na czas i przed ostatni reading zrobiłam na szybkiego na wyczucie nawet nie czytając tekstu ;/ Piszcie jakie są wasze wrażenia i jak wam poszło wink.gif
Avatar
Pillar / 27 listopada 2009 r. o 16:01
0
30/35 Nie jest źle
Avatar
Gość / 27 listopada 2009 r. o 15:31
0
czy są już arkusze z historii????????????
Avatar
Gość / 27 listopada 2009 r. o 15:17
0
31/35 więc nie jest tak źle, ale zrobiłem takie durne błędy w jednym zadaniu, że aż żal xD
Avatar
Gość / 27 listopada 2009 r. o 13:56
0
po 15 na edulandii, wczoraj weszlam ok.15:10 i juz byly
Avatar
GrzechoMistrz / 27 listopada 2009 r. o 13:54
0
o ktorej maja byc arkusze w necie?
Zobacz wszystkie komentarze 78

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Michał Fidziukiewicz (Motor): Jeżeli chcemy atmosfery, jak na meczu z Legią, to musimy wygrywać

Michał Fidziukiewicz (Motor): Jeżeli chcemy atmosfery, jak na meczu z Legią, to musimy wygrywać

Rozmowa z Michałem Fidziukiewiczem, piłkarzem Motoru Lublin

Znowu Legia. Górnik Łęczna w ćwierćfinale Fortuna Pucharu Polski zagra z mistrzem!

Znowu Legia. Górnik Łęczna w ćwierćfinale Fortuna Pucharu Polski zagra z mistrzem!

W siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej rozlosowano dzisiaj pary ćwierćfinałów Fortuna Pucharu Polski. Na ten szczebel dotarł jeden zespół z naszego regionu. Górnik Łęczna zmierzy się z Legią Warszawa. Spotkanie zostanie jednak rozegrane na boisku rywali.

Lublin. Protest rodziców. Miasto chce zlikwidować szkołę podstawową

Lublin. Protest rodziców. Miasto chce zlikwidować szkołę podstawową

Nie przenoście naszych dzieci – apelują do Ratusza rodzice uczniów z podstawówki nr 19 (ul. Szkolna). Władze miasta chcą zlikwidować placówkę, a uczniów przenieść do podstawówki nr 25 przy Sierocej. Miasto tłumaczy ten plan m.in. oszczędnościami.

Poeci u Czechowicza
3 grudnia 2021, 18:00

Poeci u Czechowicza

Muzeum Józefa Czechowicza w Lublinie (ul. Złota 3) zaprasza na dwa spotkania autorskie z cyklu "Poeci u Czechowicza". 3 grudnia o godz. 18 instytucja będzie gościć Ilonę Witkowską, a 7 grudnia o tej samej porze - Kamilę Janiak.

Lublin. Wycięli duży dąb. Mieli posadzić nowe drzewa, ale nadal ich nie ma
Alarm 24

Lublin. Wycięli duży dąb. Mieli posadzić nowe drzewa, ale nadal ich nie ma

Do końca listopada posadzonych miało być dziesięć nowych drzew w zamian z wycięty latem duży dąb u zbiegu ul. Bursztynowej i Perłowej w Lublinie. Okoliczni mieszkańcy są zawiedzeni, bo obiecanych drzew nie ma. Okazuje się, że wcześniej może tu stanąć blok.

Hummel IV liga odrabia zaległości. POM Iskra Piotrowice jak reprezentacja Danii?

Hummel IV liga odrabia zaległości. POM Iskra Piotrowice jak reprezentacja Danii?

Wszystko wskazuje na to, że w sobotę na boisku w Piotrowicach zmierzą się: tamtejszy POM Iskra, który od kilkunastu dni już nie trenuje, a także Lublinianka. Piłkarze Roberta Chmury dopiero co mieli przerwę z powodu koronawirusa i kwarantanny, ale kilka dni temu wrócili do zajęć.

Pszczółka Polski Cukier poznała rywala w play-off EuroCup. Trener i zawodniczki wyjdą z kwarantanny?

Pszczółka Polski Cukier poznała rywala w play-off EuroCup. Trener i zawodniczki wyjdą z kwarantanny?

Koszykarki Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin poznały rywala w fazie play-off EuroCup. W połowie grudnia rozegrają pierwszy mecz z drużyną z Francji – Tarbes GB. Do tego czasu z kwarantanny mają wyjść trener oraz trzy zawodniczki

Usługi deratyzacji w Kielcach: w jaki sposób przebiega proces walki ze szkodnikami?

Usługi deratyzacji w Kielcach: w jaki sposób przebiega proces walki ze szkodnikami?

Pojawienie się w budynku szczurów lub innych gryzoni to znak, że trzeba jak najszybciej przeprowadzić deratyzację. Mowa o zabiegu zwalczania tych zwierząt, które są przecież szkodnikami. Deratyzacja pomieszczeń w profesjonalnym wykonaniu przebiega szybko i sprawnie. W poniższym artykule przybliżamy nieco tę procedurę.

Azoty Puławy w Mielcu zmierzą się z przedostatnią w tabeli Stalą

Azoty Puławy w Mielcu zmierzą się z przedostatnią w tabeli Stalą

Dziś o godzinie 20 Azoty Puławy zagrają na wyjeździe z Handball Stalą Mielec. Będzie to przedostatni tegoroczny występ o punkty podopiecznych trenera Roberta Lisa. Transmisja na platformie Emocje.pl

Lider w polskich systemach dla firm i jego Partnerzy

Lider w polskich systemach dla firm i jego Partnerzy

Systemy ERP używane są przez firmy do planowania i zarządzania zasobami oraz codziennymi czynnościami, takimi jak sprzedaż, udokumentowanie obrotów, produkcja, wypłaty dla pracowników czy finanse. Głównym zadaniem systemu ERP jest zintegrowanie wszystkich procesów zachodzących w firmie, dzięki czemu zarządzanie staje się łatwiejsze, a określone czynności realizowane są w znacznie krótszym czasie - są wręcz zautomatyzowane. Wiodącym dostawcą i producentem systemów do zarządzania klasy ERP w Polsce jest Comarch S.A.